Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Rufin jakie szanse na wygranie w Pile???

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rufin jakie szanse na wygranie w Pile???

    Panie Prezesie jak Pan ocenia szanse zwycięstwa w Pile? i drugie pytanie co było przyczyną słabej postawy Okoniewskiego w Bydgoszczy i w Lesznie z Częstochową?


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem Prezesem ale jesli dodrze slyszalem to w Budgoszczy defekt na starcie calkowicie pozbawil Okonia silnika wyjatkowo dobrze spasowanego do toru. na drugim bylo juz gorzej i na dodatek ten nie fair jadacy Gollob T.

    Co do meczu z medalikami to moze nie uzyskal on punkow na jakie liczylismy, ale wykonal super robote w powtorce 4 wyscigu i zrealizowal w 100% zalozenia taktyczne trenera w
    11 biegu.Tak wiec w sumie chyba niezle,a wierze ze bedzie coraz lepiej i podobnie bedzie z forma Sebastiwna

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    dziwne pytanie. Co to Rufin ma sie we wrozke bawic... mozna spekulowac.. ale spekulacje sie przewaznie na niewiele zdaja. moim zdaniem bedzie ciezej niz w bydgoszczy , pila po prostu nie moze sobie pozwolic na kolejna porazke u siebie. i moim zdaniem sobie nie pozwoli.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawi mnie, czy do Pily pojedzie Dryml czy Rempala, nie obrazajac Jacka chyba lepiej postawic na Drymla na mecz wyjazdowy , ale mose sie myle...

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem Prezesem ale jesli dodrze slyszalem to w Budgoszczy defekt na starcie calkowicie pozbawil Okonia silnika wyjatkowo dobrze spasowanego do toru. na drugim bylo juz gorzej i na dodatek ten nie fair jadacy Gollob T.
    Co do maszyny Okonia to się zgadzam - druga była znacznie wolniejsza, ale co masz na myśli o nie fair jadącum Gollobie - czy Ty chociaż widziałeś ten mecz.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez nie jestem prezesem (jeszcze :P;)). Ale szanse na wygrana mamy. Juz dosyc przesladowal nas pech na wyjazdach i najwyzsza pora wygrac i wywiezc 2 punkty do siebie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •