Pokaż wyniki od 1 do 42 z 42

Wątek: Jacek Rempala

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jacek Rempala

    Nasz Jacek umie dobrze a nawet bardzo dobrze jezdzić w zawodach indywidualnych a gorzej mu to idzie w Uni . Mozna podac jako świetny przyład bieg 13 w Bydgoszczy , jechał tam właśnie Jacuś i Jankes i co objechał ich młody nieznany Stanisławski . Czy to nie dziwne że zawodnik z takim doświadczeniem przegrywa z niedoświadczonym (nie ujmując klasy ) zawodnikiem Poloni . Można mówić że w imprezach indywidualnych zawodnik pozbawiony jest stresu , ale swoje w drużynie tez trzeba zrobić . Mam nadzieje , że wkrótce forma Rempały bedzie dobra . Pozdrwiam wszystkich kibiców Uni :) !!!
    UNIA FOREVER


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj ave ave duzo ty jeszcze tematów zalozysz? :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze Ave chce dzis zrobic 50 wpisow ? :) :) :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Nie wiem co z nim jest (ponoć psychika- wg Krzystyniaka) ale w Lesznie powinien on jeżdzić nie Dryml. Nara

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja twierdzie że nastawienie kibiców do zawodnika to połowa sukcesu a dla takiego zawodnika jak Jacek to aż 90%
    a więc panowie pomóżmy Jackowi nabrać pewności siebie

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Ja twierdzie że nastawienie kibiców do zawodnika to połowa sukcesu a dla takiego zawodnika jak Jacek to aż 90%
    a więc panowie pomóżmy Jackowi nabrać pewności siebie
    Jestem w pełni za.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cieszę się że tak sympatyczny zawodnik jak Jacek (mój kolega) ma jeszcze kilku kibiców którzy w niego wierzą

    POZDRAWIAM ICH SERDECZNIE.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jacek !!!! Wracaj lepiej do siebie, do Tarnowa. Gdzie Ci będzie lepiej !!!

  9. Powrót do góry    #9
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    gostyn - wyjasnienie jakie uslyszalem wczoraj od Krzystyniaka dlaczego pojechal Ales a nie Jacek. Otoz trener postawil na Czecha z dwoch powodow:
    1. bylo to konsekwencja slabszej postawy Jacka w meczach wyjazdowych - zawodnicy musza wiedzec, ze w zespole jest rywalizacja o niejsce w skladzie
    2. Ales Dryml jest brany pod uwage w kontekscie spotkan wyjazdowych - i Janek chcial sie na wlasne oczy przekonac o formie Drymla

    Jego wystep nie zostal zreszta przez Krzystyniaka zle oceniony - Ales walczyl na torze, a jak jest z Jackiem to sami wiecie...

    I ostatnia rzecz - Krzystyniak po meczu stwierdzil, ze pewnie 50% kibicow bedzie mialo mu za zle, ze postawil na Drymla zamiast na Rempale i jak widze sie nie pomylil:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hehe, 50%?

    Dla wyrównania rachunku ja decyzję Krzystyniaka popieram. Teraz wszyscy są genialni, a gdy najwspanialszy Mariusz Cwojda zapowiedział występ Czech stadion niemal oszalał z radości. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ale trzeba pamiętać jak zaczynali Adams i Lyons. To drugi sezon Alesa ale jest po kontuzji i nie ma już betonu. Będzie dobrze - po kontuzji Jankesa Ales jest jedyną nadzieją na wygraną w Pile.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jacek r.

    krzystyniak dobrze zrobil stawiajac na drymla, moze nie mial on imponujacego dorobku punktowego ale walczyl a to kibicom tez sie podoba

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    przypomnijcie sobie ostatni bieg z rkm w barazach........
    niech to posluzy za caly komentarz.
    jestem pewien iz dryml z meczu na mecz pojedzie lepiej. nie boi sie walki w pierszym luku, umie jezdzic taktycznie i z glowa. jednak powinien jezdzic chyba w parze z leich...

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    popieram jasia

    super ze jest dryml
    trzeb astawiac na mlodych !
    gosc w barazach z rkm pojechal super!

    na wyjazdy jacek jedynie moze jechac
    ale za damina a nie za alesa !
    chlopak chcial mocno super walczyl
    bylo widac brak jazdy na torze w lesznie
    ale twierdze ze w nastepnych meczach bedzie
    super.

    gosc mi imponuje ambicja, a szkoda
    ze u jacka jej nie wiedze, chodzi mi o ambicje
    na torze a nie w parkingu.

    dajmy czas drymlowi to napewno
    zaprocentuje, jacek niech odpocznie.

    w lesznie moze jechac ale tylko
    po co ! inni sobie sprzet niszcza na wyjazdach
    a jacek ma jezdzic tylko w lesznie !
    i bedzie sie smial z innych.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Trener Krzystyniak bardzo dobrze zrobił, iż wystawił Alesa w meczu zamiast Jacka. Uważam, iż jest to poprostu konsekwencja słabej postawy Jacka w meczach wyjazdowych (szczególnie w Bydgoszczy) i musi być on pewien, że jeżeli zawali mecz, to trener ma alternatywę i może postawić na innego zawodnika, czyli Alesa. Zgadzam się także z komentarzami poprzedników, iż Ales powinien jeździć na wyjazdach, a Jackowi powinniśmy dać szansę na mecze w Lesznie.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jacek

    Napewno tak jak jeden z was trafnie zauważył , nastawienie kibiców do Jacka nie jest zbyt przyjazne ... ciekawe co oni pokazali by na torze żużlowym . Rownież popieram opinie iż trener Krzystyniak słusznie zrobił wystawiając Alesa w miejsce Jacka , chciał poprostu zobaczyć w jakiej formie jest Czech , a wstawił go na miejsce Jacka ponieważ to on jest w obecnym czasie najsłabszym punktem zespołu . Mam nadzieje , że to się jak najszybciej zmieni i Jacek w ważnych meczach będzie potrafił zbobyć 10 pkt .

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez jestem kibicem Uni ale Tarnowskiej !!!! :)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Konkurencja jaka jest miedzy zawodnikami J. Rempala i A. Drymlem moze wyjsc im oraz klubowi tylko na dobre. Dzieki temu zawodnicy podwyzszaja swoje ambicje i co z tym idzie rownierz swoje zdolnosci. Miejmy nadzieje ze po takim czyms jedynym problemem trenera Krzystyniaka bedzie to, iz ma za duzo dobrych zawodnikow :)

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przepraszam bardzo ale ta dyskusja jest bez sesu.Sam widzialem jak w zeszlym sezonie na dzien przed meczem{noc} tankowal w Jokerze wraz z Firlejem.uwarzam ze jesli sie nie zmieni jego podejscie do zuzla ta dyskusja jest niepotrzebna

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    przykad dal dzisiaj

    gdzie sie spotkal z kelnerami z 1 ligii w w mwmoriale
    nazimka w rzeszowie, z opisu wyglada ze jacek wygrywal
    wszystkie starty a zdobyl tylko 8 pkt. na dystansie w
    kazdym prawie biegu zostal objezdzany przez conajmniej
    jednego zawodnika.

    pytam sie czy tak jezdzi jezdziec z ekstraligii ?
    ja odpowiem, nie !

    inaczej balinski ktory przeciwnie do jacka nie wygrywal
    startow ale za to objezdzal conajmniej jednego zawodnika
    w kazdym biegu i efekt 12 pkt. i III miejsce.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    abdulah

    Dokładnie ja chociaż bardzo chcę to nie moge w Jacku dostrzec woli walki i motywacji , która jest tak ważna w żużlu !!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stracilem nadzieje gdy we Wrocku zobaczylem ze Jacek przejewzdza luki jak szkolkowicz, na pol gazu dopiero od polowy luku.

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja słyszałem, że nasz SuperJacol dostal karę na trzy mecze za wyczyny w Bydgoszcy (kto nie widział to na stronie www.unia.leszno.pl jest ten mecz w filmikach - 13 bieg - majstersztyk, piekny - SuperJacol powiózł naszego. Niestety sponsor SuperJacola zagroził, że jeśli SuperJacol nie wystartuje w najbliższych meczach to się wycofuje ze sponsoringu - Krzystyniak niestety nie ma nic do gadania. Dla mnie ten koleś może jechać w Lesznie za Balińskiego a na wyjazdy po prostu szkoda pieniędzy z takim SuperJacolem. Facet jeździ nawet w Lesznie jakby nie miał jąder (albo własnie jak jeszcze kilka lat temu nasz SuperJąder) - nie chce mi się na niego patrzeć - beznadzieja. Wszyscy w Lesznie potrafili się przystosować do nowej nawierzchni tylko nie ten który jest najmniej z tym torem związany (w Grudziądzu była kopa i zawsze jeździł na przyzwoitym poziomie). PODSUMOWUJĄC - nie jestem w grupie fanów SuperJacola. Dać szansę Drymlowi (albo młodym).
    Pozdrawiam.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah !!!!!
    Nie podoba mi się Twoje stwierdzenie o "kelnerach z I ligi". To nie jest prawda. Było w Rzeszowie kilku zawodników z doświadczeniem ekstraligowym, na przykład: Winiarz, Kużdżał, G.Rempała. Ci zawodnicy, przy dobrym sprzęcie w ekstralidze tez robiliby punkty.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    robbie ?

    czy ktorys z tych zawodnikow wymienionych przez ciebie
    znajduje sie w TP 10 I ligi ? Odpowiedz brzmi NIE !

    dla mnie poza paroma zawodnikami (ok.10) w polsce reszta
    to kelnerzy, przykro mi ze komus moje okreslenie sie
    nie podoba.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przepraszam bardzo ale ta dyskusja jest bez sesu.Sam widzialem jak w zeszlym sezonie na dzien przed meczem{noc} tankowal w Jokerze wraz z Firlejem.uwarzam ze jesli sie nie zmieni jego podejscie do zuzla ta dyskusja jest niepotrzebna
    Wlasnie dlatego ta dyskusja jest bardzo potrzebna, poniewaz nie kazdy wie to, iz Jacek ma takie podejscie do zuzla, klubu a co z tym idzie to i takze do kibicow.

    Moim zdaniem trener powinien dac sobie z nim spokuj, a szansa powinna zostac dana ambitnym mlodym zawodnikom.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno nie tankował tylko przebywał i to może raz przed meczem

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar SZTANGA
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak patrze na jacka R.i odnosze wrazenie że co roku jezdzi coraz gorzej.Moze powinien odpuśćić sobie ten sport.

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jacek Rempała

    .Sam widzialem jak w zeszlym sezonie na dzien przed meczem{noc} tankowal w Jokerze wraz z Firlejem.uwarzam ze jesli sie nie zmieni jego podejscie do zuzla ta dyskusja jest niepotrzebna

    Jestem z Tarnowa i znam Jacka osobiście, śledząc jego występy od początku kariery ,i jak kibice z Leszna ja również jestem zawiedziony jego postawą w meczach ligowych Uni z Leszna ,ale myślę ,że niektórzy kibice przesadzają pisząc o tym że Jacek nadużywa alkoholu ,gdyż nigdy tego nie robił.Gdy jeżdził w Tarnowie był jednym z najlepszych żużlowców w Polsce.Po udanych meczach często był zapraszany do lokali, myśmy pili piwko ,a Jacek lody.Tak że uwierzę we wszystko, co napiszecie o nim złego odnośnie jazdy i zaangażowania w walkę na torze ,ale nie uwierzę w nadużywanie alkoholu.
    Pozdrawiam wszystkich kibiców z Leszna i życzę wam by Jacek Rempała odnalazł formę jeszcze w tym roku i spełnił wasze oczekiwania,a sobie życze by w przyszłym sezonie występował w Unii ,ale z Tarnowa

    Pozdrowienia dla Darekkk :-)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Sztangi !

    Jeśli Jacek ma chwile załamania nie może sie poddawać według mnie musi właśnie teraz jak najwięcej trenować by móc godnie wspierać Unie w meczach ligowych

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar SZTANGA
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    J.Repala

    Jacek skarzy sie na brak zaufania u trenera,i ze po nieudanym biegu zostaje zastepowany przez juniora.moim zdaniem trener dobrze robi gdyz ci juniorzy zdobywaja punkty na wyjazdach a Jaca nie.A na swoim torze nawet Tajchert jechał rok temu.A gdy jechal na wyjazd zdobywal taktyczne zero{poza dwoma wyjatkami}.

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jacol

    Jeszcze trochę i powiedziałby, że wszystkiemu jest winny Krzystyniak.
    Jacol... weź sobie urlop.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    prosze o pomoc

    w odpowiedzi na pytanie

    czy jacek wystąpi w pile ?

    jesli tak to mecz oglądam w polsacie !!
    nie ojade by oglądać antyżużel ! a ten wywiad świadczy
    o ambicji zawodnika ! jaki tytuł tylko czwórka a najlepiej
    dla jacka jakby unia zdobyła 4 miejsce !!!!
    wtedy to rufin wyrzuci okonia i ułamka i jaca bedzie liderem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    jak jasiu go wezmie do pily to u mnie straci w oczach
    a w tabeli dwa punkty.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piszecie kompletne bzdury o Jacku a przy okazji o jego sponsorze firmie AGROMIX !
    Napewnno Jacek nie spelnil oczekiwan trenera,kierownictwa klubu i kibicow ale tez swioch ambicji.Jest swiadomy popelnionych bledow.
    Jednego mu napewno nie mozna mu zarzucic to nie przykladanie sie do tego co robi. Osobiscie nie pamientam aby Jacek opuscil jakis trening ( jestem praktycznie na kazdym) , od rana do wieczora pracuje przy sprzecie,chetnie pomaga innym np robi sprzet T Lukaszewiczowi,O Wolsztynskiemu i kilku chlopcom ze szkolki.
    Jest milym uczynnym facetem.
    Jest bardzo zwiazany z Lesznem dokad przeniosl sie z cala rodzina (corka chodzi do szkoly w Lesznie) choc ma wybudowany dom w Tarnowie.

    Agromix najbardziej pomaga Jackowi, ale tez i innym chlopakom co wcale nie oznacza ,ze dyktuje jakies warunki klubowi,czy tez Krzystyniakowi.
    Trener w kazdej rozmowie podkresla ze ma pelna swobode w podejmowaniu decyzji personalnych przed meczem jak i w czasie meczu, ale chetnie wsluchuje sie w opinie innych i z dobrych pomyslow chetnie korzysta.

    Pisanie jakis ******* w sprawie Jacka nie pomoze w niczym. Mam nadzieje,za chlopak odnajdzie sie juz w nastepnym mecz w Pile. A gdyby nawet nie to dodajmy mu otuchy na prezentacji w Lesznie ,a nie deprymujmy zawodnika gwizdami. To przeciez nasz zawodnik.

    Jacek trzymaj sie!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik Awatar SZTANGA
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do ch

    W PEŁNI CIE POPIERAM. MOZE TEN URLOP DOBRZE BY MU ZRONIŁ.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SZTANGA I CO RYBKA OD POCZĄTKU TWIERDZILEM DAJCIE MU SZANSE A NIE TYLKO JEDEN BIEG I BIEG I TO Z ZAWODNIKAMI Z GP

    JACEK REMPALA DZISIAJ WYGRAŁ MECZ CIEKAWE CO POWIEDZA NA TO PRZECIWNICY JACKA Z LESZNA WIEDZIAŁEM ŻE JAK DA MU KRZYSTYNIAK SZANSE TO JESZCZE POKAZE JAK SIE JEZDZI
    MAM NADZIEJE ŻE KIBICE Z LESZNA TO DOCENIA I NIE BEDA TAKIEGO ZAWODNIKA SKAZYWAC Z GÓRY NA PRZEGRANEJ POZYCJI JACEK POPROSTU POKAZAŁ DZISIAJ KLASE I PROSZĘ O OKLASKI DLA NIEGO W LESZNIE

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chociaz raz Rempala pojechal tak jak mial jezdzic. Poprostu wygral mecz w Pile . Bravo Jacek!!!



    __________________________________________________ _________
    mIRC
    #prochownia
    #leszno

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W wywiadzie dla Radio Elka Jacek powiedzial, iz potrzebuje naszego kibicowania, gdyz jest to mu bardzo niezbedne. Dlatego pomozmu mu w osiaganiu lepszych rezulatatow! Poatym dzisiaj pokazal, ze umie jezdzic.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w odpowiedzi na pytanie

    czy jacek wystąpi w pile ?

    jesli tak to mecz oglądam w polsacie !!
    nie ojade by oglądać antyżużel ! a ten wywiad świadczy
    o ambicji zawodnika ! jaki tytuł tylko czwórka a najlepiej
    dla jacka jakby unia zdobyła 4 miejsce !!!!
    wtedy to rufin wyrzuci okonia i ułamka i jaca bedzie liderem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    jak jasiu go wezmie do pily to u mnie straci w oczach
    a w tabeli dwa punkty.
    I CO UTARŁ WAM WSZYSTKIM ANTY KIBICOM NOSA I TAK TEN WYWIAD SWIADCZYŁ O AMBICJI abdulah
    I TY JESTEŚ ZAWODOWIEC????????

    A TAK SWOJĄ DROGA WIĘKSZOŚĆ Z WAS (NIE WSZYSCY) NIE MA POJĘCIA O ŻUŻLU ,ŻUŻLOWCACH, I O ICH PODEJŚCIU DO ŻUŻLA PISZECIE TYLKO TO CO WAM ŚLINA NA JĘZYK PRZYNIESIE

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rempała Super !

    Dzisiaj wspaniale Jacek pojechał , pojechał tak jak ja oczekiwałem , ciesze się ,że Rempała pojechał dziś bardzo ładnie . Panie Jacku tak dalej !!! A mistrzostwo jest nasze !!! Jacek Rempała zdobył dzis 11 pkt (3,2,1,2,3) !

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie ja chociaż bardzo chcę to nie moge w Jacku dostrzec woli walki i motywacji , która jest tak ważna w żużlu !!!!
    AVE MIŁO ZE PRZYZNAŁEŚ SIE DO BŁEDU WŁAŚNIE DZISIAJ JACEK POKAZAŁ WOLĘ WALKI

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciesze sie, iz jestescie pozytywnie nastawini do Jacka. Licze, ze zostanie nagrodzony licznymi brawami na stadionie im Alfreda Smoczyka podczas meczu z Pila. Moze to mu da taka motywacje, ze nawet zdabedzie komplet :)

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Darekk

    Każdy człowiek sie uczy na błedach , a Jacek dziś pokazał na co go naprawdę stać !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •