Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 67 z 67

Wątek: Dyskusja o S. Ułamku.

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    popieram em_pe i oczywiscie muppeta.. tomek bajerki to spoko gosc - chyba nawet najlepszy z trounia. i jezdzic umie i sympatyczny jest. tylko ze troche za bardzo sodowka do glowy uderzyla. samochody i te rzeczy... troche kasa mu leci przez palce, a ja conieco o tym wiem.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    opinia o ułamku

    jezeli chodzi o ulamka i jego ksm to jest on tak wysoki glownie ze wzgledu na mecze z czerwonymi latarniami, w ktorych colgate , signal czy jak go tam zwiecie zdobywal komplety. w pozostalych meczach wypadal srednio, nawet z wlokniarzem nie zachwycil, przyczynil sie takze do porazki za jaka uwazam remis we wroclawiu (biore pod uwage przebieg meczu) , nie popisal sie z polonia . ale moze zbyt duzo wymagamm....
    tak czy inaczej seba trzymaj sie i punktuj dla Unii jeszcze skuteczniej niz do tej pory

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpuście nie wystarczy , że przed sezonem go krytykowaliście ? Popatrzcie na swoich , a tych kibiców unie , którym nie podoba się Ułamek jest mi po prostu żal , bardzo żal :(( ... A może sami wsiądziecie na motocykl i pokażecie na co was stać!!!
    Waldi , a Tobie co się nie podoba w Ułamku ??? Spójrz lepiej na swója Apatorek tam chyba nikt nie spełnia swojego zadania ?

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    proponuje wziac po kowadlo innych zawodnikow bo meczenie caly czas jednego jest dla tej i drugiej strony wyczerpujace!!!!



    GO SEBA GO!!!!!!!!!
    jak ci sie znudzi w lesznie zapraszam do zielonej!!!tam nikt zlego slowa o tobie nie powie!!!nawet po jednym sezonie!!!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Super Czlowiek

    Wiele osob atakuje Ulamka no moze po za kibicami z Leszna i Gdanska,ja jednak uwazam,ze wielce profesjonalny to zawodnik,zarowno w podejsciu do samych zawodow jak i stosunku do kibicow, przyklad do nasladowania dla wielu zawodnikow takze zagranicznych,dlatego dziwia mnie niektore wpisy kolegow z forum,ze zawodzi.Wszyscy zapewne chcialiby wyniku w granicach kompletu,chlop zmienil, sprzet troche to potrwa,latwo zaatakowac zawodnika jak cieniuje.Ja osobiscie pamietam mecz z przed roku w Lesznie jak pieknie jechal w tamtych zawodach,wszyscy nosili na ustach imie Sebastian,a teraz pisza Colgete cienias,ja obryzlem wszystkie pazurki kiedy Seba jechal pierwszy po czym minal go Pecyna i naciskal Adams,ale chlop sie obronil i Sparta mecz wygrala.Zgadzam sie z opiniami kolegow,ze Seba to startowiec,ale czy to zle ,ze na 10 startow Ulamek wygrywa 7-8 to co ma sie tego odluczyc i meczyc sie przez cztery kolka z poscigiem,jak tylko poprawi madra agresje wiele pozytku bedzie miec reprezentacja,a czy koledzy pamietaja jak pieknie jechal w Druzynowce,rece same skladaly sie do oklaskow,zapewne mecze ktore sie glupio przegrywa dlugo sie pamieta i bardzo bola,ale nie ma zawodnikow ktorzy nie maja wpadek,a Ulamek uwazam,za bedzie ich mial coraz mniej.Pozdrawiam Wszystkich

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Em_Pe niestety twoj kretyznim przerosl juz moj! Nie lubisz Ulamka to to powiedz i odpie.... sie odemnie!

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takze jestem za zamknieciem ! Niestety Polski narod jeszcze musi sie duzo nauczyc w o sztuce rozmowy i wymiany pogladow (kuluralnych) !

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamknijcie ten temat....
    Ostatni raz o Sebie...
    Powiem tyle mimo iz nie raz mi sie dostało za Sebe w sensie wyzywania itd.....to zdania o nim nie zmienie!!!!!
    Dla mnie jest on jednym z najlepszych zawodników nie tylko w Polsce.....pozatym jest przesympatyczny i wqurzają mnie wypowiedzi tych którzy mowią ze jest sztuczny itd.....dla mnie to smieszne jak ktos pisze o kims kogo wogule nie zna......to bez sensu....nie raz widziałem go na torze nie raz z nim rozmawiałem i bez zadnych watpliwosci moge powiedziec ze jest to *****ISTY gosc nie tylko jako zuzlowiec ale poprostu jako zwykły szary człowiek

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    piszcie jeszcze troche bo sie dowiaduje wciaz czegos nowego. ja sie o ulamku wypowiadalem w okresie transferowym.... zdania nie zmienilem i napisalem o nim to co mysle.... ale to co tu mozna wyczatac to naprawde smieszy nieraz do lez. wlasnie siergiej duzo sie jeszcze musi(sz) uczyc ....

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe lynx co miales na mysli???czego sie sergiej jeszcze musi nauczyc???

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lynx

    wiesz lynx szkoda mi klawiszy na ciebie nie wiesz a piszesz

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dobre Hulek!!!!!!

    --------------------------------------------------
    Śmieszny do łez to ty jestes czasami lynx ale trudno zawsze musi być ktos taki.......
    ------------------------------------------------

    :P :D :) :P :D :) :P :D :P :D :) :P :D :) :P :D :)

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czego wy wogole chcecie od Seby ???????????????????? Ja do niego nic nie mam. Nieczego nie zrobił złego a jeżeli was denerwuje jego śmieszek to już wasz problem a nie jego. Jak nie lubicie go w Lesznie to my chętnie przyjmiemy go zpowrotem!!! :)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik Awatar whu
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 8 w 5 postach

    Seba nauczyciel!!!

    Panowie przeczytalem wszystkie podpisy do pytania i nie zauwazylem jednego;
    Przykim maja sie uczyć Łukasz, Krzysiu, Marcin, Norbert i inni juniorzy z Leszna jak nie przy takim zawodniku. Pokazał im jak się jeżdzi parą. Widzę jak starasie przed wspólnymi biegami ustalać pewne rzeczy . Ten facet jest nie tylko sympatyczny i uśmiechnięty. Jestem pewien że nasi juniorzy więcej nauki wyniosą z toru przy nim niż przy np.Adamsie który tak naprawdę przyjeżdża tylko na mecz niedzielny i tyle go widzianao. Po za tym żeby nauczyc się czegoś od Adamsa trzeba znać Angielski. Tak że moin skromnym zdaniem jest to najlepszy transfer Unii w całej jej historii.
    Pozdrawiam
    Wojtek
    Fan Unii

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Jestem z Czestochowy i o przeszlosci wypowiadac sie nie bede, bo nie ma sensu. Ale o Ulamku wiem jedno, sa pieniazki jest jazda, nie ma kasy Sebastianek juz nie pojedzie. A co do charakterku, w tv zawsze geba usmiechnieta od ucha do ucha, a w parkingu dziecku nawet autografu nie chce dac jak mu cos nie idzie. Powiem jedno Leszno jeszcze sobie beknie za kontrakt z Ulamkiem ....

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hulek

    szkoda pisać.Jeżeli byłeś naprawde w parkingu na IMP 2001 to powinienneś wiedzieć.Chłopie nie ******* głupot.Byłeś w parkingu na IMP 2001??????Jak nie byłeś to w tej kwestii się nie udzielaj."Struga" grzecznego chłopca przed kamerami a taki naiwniak jak ty i kristo się nim podniecacie.Żal mi was.Naprawde

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda pisać.Jeżeli byłeś naprawde w parkingu na IMP 2001 to powinienneś wiedzieć.

    >no to napisz CO ON TAKIGO ZROBIŁ? - ja nie byłem w parkingu.

    Struga" grzecznego chłopca przed kamerami a taki naiwniak jak ty i kristo się nim podniecacie.

    > Wiesz co waldi ja osobiście się podniecam w trochę odmiennych warunkach.

    Żal mi was.Naprawde

    > A mi jest żal ,że tacy ludzie jak ty udzielają się na forum - poza tym swoim Toruniem świata nie widzisz.
    A tak nawiasem mówiąc to każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie na tematy poruszane w forum i nie pisz ,że znowu ja zacząłem cie wyzywać .To ty ZNOWU zacząłeś

  18. Powrót do góry    #63
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Whu - jednak ktos wskazal ( ja;) na wspolprace Sebastiana z juniorami Unii.
    "Sebastian nie jest egoista na torze - biegi, w ktorych asekurowal czy to Lukasza Jankowskiego czy Kasprzaka, byly jednymi z najladniejszych w tych spotkaniach"

    Lafan - minelo juz kilka dobrych lat od momentu gdy Ulamek byl zawodnikiem Wlokniarza, wiec skad mozesz widziec jakie jest teraz podejscie Sebastiana do mlodych chlopcow proszacych o autograf??? W Lesznie do tej pory nie zdarzylo sie by komus odmowil...
    Poza tym np. Tomek Gollob nawet jak mu idze to potrafi odmowic zlozenia autografu, nie wspominajac juz o Rickardssonie, do ktorego lepiej sie nie zblizac na mniej niz 10 metrow, gdy ten ma gorszy dzien.
    Nie widze wiec nic zlego w tym, ze Sebastian moze czasami odmowic dania autografu ( podkreslam jednak ze poki co sie z taka sytacja nie spotkalem! ), a jezeli juz powie "nie" to zrobi to napewno w bardzo kulturalny sposob - w przeciwienstwie do wielu naszych gwiazd!

    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    drabik jest naprawde ok , ulamek lepiej od drabsona to tylko szczerzy zeby

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niebylem zwolenikiem transferu Seby do Leszna z powodow finansowych. Jezeli zarzad wyrobi z kasa to oki. Jak juz wczesniej wypowiadalem sie mam do Ulamka neutralne nastawienie. A jezeli juz go krytykuje to tylko i wylacznie za jazde. Do jego osoby zaczynam sie powoli przekonywac(tylko i wylacznie z wypowiedzi darknessa - mam nadzieje, ze w nich nie klamiesz ;)), ale niestety nie znam go osobiscie.
    Boli mnie podejscie kibicow z innych klubow, ktorzy osadzaja nas kibicow Uni zbyt pochopnie. Przyznaje, iz jest liczna grupa kibicow, ktorzy nie potrafia uszanowac zawodnikow i tego co dla nas robia. Ale jest tesz liczna grupa kibicow ktora potrafi silnie dopingowac swoich zawodnikow. I czy ta reszta za niezdyscyplinowanie innych musi cierpiec? Prosze Was o rozpatrywanie takich przypadkow jednostkowo.
    Dodam jeszcze, iz w zyciu nie klnalem i nie gwizdalem na zadnego zawodnika. Nizaleznie z jakiej drozyny pochodzil i co uczynil.

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    waldi

    na poziom twoich wypowiedz szkoda mi klawiszy......nie widze sesnu by z tobą rozmawiac bo nie lubie rozmawaic z kims kto nie wie o czym mowi.......czyzby brak inteligencji nie wiem......prosze moze oswiesisz nas co takie zobaczyłes w tej Bydgoszczy co???
    Mówiłeś ze widziałes go 2 razy
    Ja widziałem go znaczniej wiecej razy niz ty.......
    Masz swoje zdanie oki a ze ja go nie popieram to juz moj problem tyle ze ja mam na swoje zdanie jakies argumenty a ty nie przedstawiłeś jeszcze ani jednego!!!!!

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waldi.
    W tym sezonie Sebe kochają kibice z Leszna.
    Za rok kibice ????
    A za XXX lat bedziesz go "kochał" i Ty. A może nie chcesz.
    Hehehe Cześć.
    Pozdrowienia dla przeciwników i zwolenników Seby.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •