Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: szacunek dla kibiców - Firlej

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    szacunek dla kibiców - Firlej

    za wywaidem na www.przegladzuzlowy.pl

    Co sądzisz o łódzkiej publiczności?

    - Bardzo się cieszę, że w końcu trafiłem na normalnych kibiców.

    czyli my leszczynianie jestesmi jacy - nienormalni,
    dzieki mariusz,
    potierdza ta wypowiedz ze ten czlowiek nie wie
    o co chodzi w zuzlu i wychodzi przy okazji jego
    szacunek dla sponsorow bo szacunku dla kibicow
    to on nigdy nie mial.


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    adbulah
    Firlej ma rację !!
    Kibice z Leszna są wpaniali jak drużyna odnosi sukcesy...a jak nie to stadion pustawy...gwizdy itd.
    Jacek Rempała też tak powie jak odejdzie z Uni...jestem pewny...
    A zreszta co mnie to obchodzi to wasz problem że jesteście (większość) burakami :P

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    hehehe... Dziwne.. dużo osób nie lubi Leszna.. :P (Ja tez nie przepadam za Leszczyniakami..)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    no coments !

    wskażcie mi drugie takie miasto w Polsce.

    60 tys. mieszkańców i min. 10 tys. na mecz kibiców
    jeśli u was byłby taki współczynnik to
    "maracana" w RIO ok 200 tys. pojemności byłaby za mała!

    całe miasto żyje speedwayem u was !?
    wiem za chwile pojawią sie komentarze dziura itp.itd ...

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie no spoko ja niezamierzam Leszna wyzywać. :)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może lynx cos o tym wie.......
    A co do wypowiedzi Firleja to niepowinien jak to sie mowi palic za sobą mostów......no cóz widocznie miał jakies powody

  7. Powrót do góry    #7
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    No coz nie ma co ukrywac, ze Mario zawsze byl "ulubuencem";) publicznosci w Lesznie. Kazdy wyjazd na tor to nieustanna owacja na stojaco dla tego wlasnie zawodnika. Zreszta podobnie, choc w duzo mniejszym stopniu na kilku meczach przyjmowano L. Jankowskiego - lecz on obronil sie wynikami w tym sezonie, a Mario nie!:(

    Co do gwizdow na Rempale - to z kibicami w Lesznie jest tak, ze sa z zespolem na dobre i na zle ( patrz frekwencja w zeszlym sezonie ), lecz indywidualnie rozliczani sa na Smoczyku poszczegolni zawodnicy i dlatego Jacek jest czesto wygwizdywany. Taka sytaucja jest jednoznacznie zla - ale "nobody is perfect"
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wiekszosc kibicow Leszna to buraki (nie mowie ze wszyscy bo tak nie jest) jeżeli tak gwiżdżą na własnych zawodnikow!!!
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    wiekszaosc gdanskich kibicow to burki - (nie mowie ze wszyscy)narzekaja na cegle
    colombo a kiedy nam szlo w ostatnich 3 latach??? porownaj sobie frekfencje do tej twojej wielkomiastowej to ci troszke szczena opadnie. zreszta wasza i tak zawsze zawyzana......:D

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co ukrywac. Wszedzie, w każdym miescie, kibice zuzlowi tak reaguja. Gdy zawodnik uzyskuje dobre wyniki jest oklaskiwany, gdy tylko cos spieprzy od razu ida na niego gwizdy. Tak bylo i tak bedzie!!!! Jedyne czym moga sie ratowac to sa wyniki. Spojrzcie na takiego Tomka Golloba. Jeszcze kilka lat temu byl wygwizdywany na wszystkich stadionach, a teraz na kazdym stadionie jest przyjmowany oklaskami. A co sie na to zlozylo?? Tylko wyniki sportowe. Odnosnie Firleja - moze zle go zrozumiano. Ale o to trzeba byloby sie spytac samego zawodnika.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lynx

    Ty chyba powinieneś być bardziej powściągliwy czyż nie?
    No ale to może nie możliwe? Temperamencik czy osobowość?

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Firleja (znam go osobiście) to naprawdę jest burak poziom sportowy tego zawodnika to paranoja dawno powinien przenieść się do niższej ligi lub zakończyć karierę (może tata dałby mu 1/2 etatu na taryfie) a nie zachowywać się jak mistrz świata
    A co do kibiców w Lesznie "sam jestem z Leszna " łaska kibica na pstrym koniu jeździ

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "60 tys. mieszkańców i min. 10 tys. na mecz kibiców
    jeśli u was byłby taki współczynnik to
    "maracana" w RIO ok 200 tys. pojemności byłaby za mała!"
    Ja do Leszna nic nie mam ale inaczej pewnie wyglądała by sprawa gdybyście jeszcze mieli coś innego na ekstraligowym poziomie ( moze macie, nie wiem ).

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    rombi a niby dlaczego - moj wpis byl odpowiedzia na wpis grifa. wytlumacz mi to dlaczego jemu niby wolno pisac ze
    "Wiekszosc kibicow Leszna to buraki ..."
    a mi nie... czy to ze on nie ma admina znaczy ze moze to pisac? czy moze moze dlatego ze jest z gdanska?

    moize i powienienem byc ale jak widze wlasnie takie wpisy to poprostu nie moge sie oprzec... coz pewnie charakter. jednak ciekawe dlaczego swojemu gdanskiemu koledze nie karzesz byc bardziej powsciagliwy? co?

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Lynx - jeśli chodzi o mnie... masz do tego pełne prawo - to twoje zdanie i nie bede starał sie go zmieniać
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I po to jest to forum żeby wyrażać swoje opinie a nie "lizać każdemu dupe" - Lynx nie chce żeby przez to były miedzy nami jakies spory.. :) pozdrawiam
    p.s No może jednak troszke przesadzilem nazywajac ich burakami,ale tak w głebi ducha myśle. Może nastepnym razem postaram sie troszke powstrzymać :P
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze abdul to Fierlej nie Firlej, a po drugie o sponsorach zawodnik nic nie wspomnial, a co za tym idzie nie skrytykowal.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzien dobry
    HEHE ale farmazony klepiecie :) grif czy jak tam nie pisz ze buraki bo buraki to dobre i wazne warzywa w naszym jadlospisie :) hihi czemu sie obrazacie kibice tacy sa wszedzie nie wierze ze jak kogos zespol przegrywa to nie jestescie zli na tych co slabo pojechali a to ze w lesznie bardziej okazujemy swoje nie zadowolenie to juz nasza sprawa
    a co do FIERLEJA ludzie nie ma sie czym przejmowac jesli on mowi takie rzeczy to o co chodzi czeba to poprostu olac a nie sie przejmowac to co ktos inny mowi my wiemy swoje on wie swoje :D
    eh ale bzdety tu napisalem cos mi nie idzie z tym pisaniem :P hihi

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurna ludzie miejcie troche szacunku do siebie nawzajem i do zawodnikow. Zauwazylem ze to baaaardzo trudne dla wielu osob ale zeby admini czy moderatorzy mogli pozwolic sobie na takie wypowiedzi jak Lynx tu czy Muppet na czacie to by mi do glowy nigdy nie przyszlo. Szacunek przede wszystkim!!! Metoda jest prosta- zanim cos napiszesz to zastanow sie czy jest to w miare obiektywne i wiarygodne(na pewno nie pasuje stwierdzenie "wiekszosc kibicow gdziestam to chamy") i czy nie urazisz tym kogos innego albo go najzwyczajniej nie w****isz. Proste- a jak komus jeszcze brak wyobrazni to niech sobie pomysli czy sam by nie mial pretensji gdyby takie cos kto inny napisal o nim. SZACUNEK drodzy kibice SZACUNEK

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do wszystkich kibiców:

    Na troche stadionach już byłem.Unia Leszno ma bardzo dobrych kibiców.Sezony w których Unia nie błyszczała przyciągały na stadion w Lesznie po 10 tys. ludzi(w 2000 1 średnia w kraju 12500 tys.razem z Wybzerzem i 3 Apator 12000 tys.).Tak więc mówienie typu że Unia chodzi na mecze tylko wtedy gdy drużyna wygrywa mija się z celem.Po co ta dyskusja?żeby się nawzajem okłamywać??Pzdr. dla Kibiców leszczyńskiej Uni

    Wiele gorzkich słów z mojej strony było pod adresem dużej większości kibiców z bydgoszczy.I zdania o nich nie zmieniłem,a nawet potwierdziło się to co mówie.Oni przychodzą(duża większość)na mecze wtedy gdy ich drużyna wygrywa.I nie możemy się tu wyzywać nawzajem pomiędzy prawdziwymi kibicami(chodzi mi tu o spawdzonych kibiców tj.GKS,FALUBAZ,UNIA).My jedynie możemy wymieniać poglądy.Po co się wyzywać nawzajem skoro jesteśmy na równym poziomie.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Fierleja, to niech sie on tak nie zachwyca kibicami z Łodzi. Twierdzi, ze wreszcie ma normalnych kibiców, niech poczeka az kilka meczy z rzędu zawali to wtedy sie przekona jak go "kochają"! W Lesznie był wygwizdywany bo jeździł jak ostatnia łamaga. Teraz robi ponad 10 punktów i robi z siebie gwiazdę! Ja tez go znam osobiście i zgadzam sie, ze zbyt inteligentny to on nie jest!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiekszosc kibicow spedwaya to buraki ;) (nie mowie, ze wszyscy :P)
    No moze w Lesznie mamy troche wiecej burakow ale to jest zwiazane z iloscia i frekwencja kibicow. Czyzby nam zazdrosciliscie takiej ilosci fanow zuzla? :)
    Zreszta to co pokazali Leszczynscy kibice na meczu z Czestochowa bylo piekne. Bardzo mi sie podobalo jak kilkunastotysiaczny tlum skandowal [Unia Leszno], gdy wazyly sie losy spotkania, a mecz nie byl do konca roztrzygniety. Jestem pewien, iz to bardzo pomoglo naszym zawodnikom w zdobyciu tego zwyciestwa. Rownierz w tym meczu nalezy pochwalic za doping Czestochowian, ale nie bylo ich za bardzo sluchac :P
    A jezeli Fierlej nas nie szanuje, to bardzo mi przykro, bo spora czesc kibicow na to nie zasluguje i moze poczuc sie urazona.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mariusz jest swietny. Widzialem jak na besenie dostal 2 plaskacze od jakis panienek. ;) Bezposredni i sympatyczny.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie nie znam Mariusza ,:P ale moja kolezanka chodzila z nim do szkoly i duzo mi o nim powiedziala :P wolalabym go nie znac osobiscie... Ale co ja go tu bede oczerniac, dobrze ze jest w koncu doceniany przez kibicow, bo tego w Lesznie nie doswiadczyl :)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem maja niektorzy racje o leszczynskich kibicach.
    Leszno prowokuje innych kibicow widzialem osobiscie jak bylem w lesznie na meczu ZKŻ!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest grupa pseudokibicow w Lesznie , ktora faktycznie swoim zachowaniem moze budzic zastrzezenia.
    Ale bylam na meczu ZKZ-Unia w zeszlym roku ( tym zakonczonym po 12 biegu z powodu deszczu ) , u Was wcale nie jest przyjemnie - Damian Balinski lezy na torze po upadku - a prawie caly stadion krzyczy - " Dobic go! " . Macie dosc " szowinistyczna " publicznosc... :P Ale oczywiscie nie uogolniam tego na wszystkich , a poza tym wiadomo, jak jest na meczach wyjazdowych!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •