Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 94

Wątek: Czemu Wroclaw jest taki slaby

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czemu Wroclaw jest taki slaby

    czemu dados we wszelakich elim zdobywa pow 10 pkt a w pile i bydg nie
    czemu jedrzejak dzien po meczu w bydg zdobywa w anglii 8 pkt
    czemu krzyzaniak jedzie dobrze dopiero wtedy jak ma popekane zebra
    czemu hancock notorycznie zdobywa po 8 pkt, skoro mial sie skoncentrowac na lidze polskiej
    czemu nicholls ma problemy rodzinne
    czemu slabon cofa sie zamista rozwijac
    czemu czernicki nie jest trenerem sparty
    czemu do kazdego zawodnika mozna miec jakies zarzuty
    czemu w wywiadach zawodnicy wroclawscy mowia o odpuszczaniu wyjazdow [a jak sie uda wygrac to dobrze] i koncentracji na wlasnym torze
    czemu na wlanym torze sedzia przerywa mecz
    czemu koledzy z leszna i okolic zrzuca wszystko na rusko
    czemu ?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomyśl... Każdy z nas ma jakieś problemy ...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po majowym weekend'zie Atlas będzie w pierwszej czwórce.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To , że Nicholls ma problemy rodzine to chyba nie jego wina.
    Ale masz racje,że do kazdego sie można przyczepić.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardziej podobało mi się pytanie, czyt."Dlaczego Nicholls ma kłopoty rodzinne?".
    Ja zadałbym pytanie - co za koles zadaje takie idiotyczne pytanie. Problemow rodzinnych chyba nikt sobie nie wybiera.
    A moze Sparta nie jest tak słaba, tylko inni są tacy dobrzy?

    Pozdrawiam :-)))

  6. Powrót do góry    #6
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Duzman - Wroclaw wcale nie jest "taki" slaby! Osobowo Sparta prezentuje sie okazale - Dados i Krzyzaniak - to czolowka wsrod polskich zawodnikow, a Herbie I Scotti wsrod obcokrajowcow, lecz jak zauwazyl swietlik rownie dobrze, a nawet lepiej prezentuja sie w obecnym sezonie inne ekipy. Torun, Bydgoszcz, Leszno i Piła, Czestochowa - to osrodki, w ktorych w obecnym zezonie zbudowano takze b. mocne zespoly i w ktorych mysli sie tak jak we Wrocku o pudle DMP. Taka sytuacja sprawia, ze rywalizacja jest i bedzie o medale bardzo zacieta i oczywistym jest, iz w 3 z wymienionych 6 miast bedzie po obecnym sezonie niedosyt. Wierz mi jednak, ze znalazlbys z 10 miast, w ktorych marza o takiej sile razenia jaka ma Atlas i z zaknietymi oczami wzieliby to czym Wy dysponujecie.
    Sparta jest mocnym zespolem, ale nie az tak jak oczekiwaliby kibice speedway'a we Wroclawiu. Moze to Ty masz ciut za duze oczekiwania w stosunku do swoich ulubiencow? Moze "hier liegt der Hund vergraben"? - jakby powiedzieli nasi zachodni sasiedzi.

    Pytasz dlaczego koledzy z Leszna ( milo, ze w koncu na forum potrafimy kultrualnie o sobie mowic:) zrzucaja wszystko na Ruske. Jedna kwestia jest to, ze ten Pan nie jest lubiany w Lesznie za "caloksztalt" ( sam go nie znam, a trzeba poznac druga strone by mozna ja oceniac ).
    Natomiast do tematu. To On ponosi odpowiedzialosc za to co sie dzieje w klubie, to on kompletuje sklad i to On po czesci odpowiada za wyniki. To On nie potrafil dogadac sie z Waszym liderem krajowym z ubieglego sezonu - Seba Ulamkiem, a jak widac mozna bylo go miec wcale nie za duze pieniadze. Czesc z Was pisze czesto, ze Ulamek to taki, a siaki, a generealnie to on jest beeee i koniec. Dodajecie takze ze predzej czy pozniej nas tez spusci z ligi ( ten argument przytaczaja szanowi koledzy z Gdanska ). Nie bierzecie jednak pod uwage, ze w przekroju calego sezonu to ten BE Ulamek byl najlepszym zawodnikiem, a Slabon wiele co dzis potrafi nauczyl sie od niego. Takze ten BE Ulamek z pewnoscia prezentowalby w tym sezonie stabilniejsza forme niez Jedrzejak, czy Dados.
    Wracajac do Ruski - temu Panu zawdzieczacie obecny stan posiadania, wiec nie dziwcie sie, ze ktos z zewnatrz mowi, iz to wszystko przez niego. Przypomnijcie sobie co sie dzialo w Lesznie w poprzednich latach... Czy glownym powodem tego, ze gwizdano na Sokolowskiego bylo to, ze mowi kontrowersyjne rzeczy, a moze to, ze jest z SLD - NIE! Byly gwizdy bo my jako kibice ( choc sam nie gwizdalem ) domagalismy sie od niego wzmocniec, chcielismy zespolu, ktory bedzie walczyl o cos wiecej niz tylko o uratowanie ligowego bytu. Przed obecnym sezonem Rufin dokonal wzmocnien i o dziwo gwizdow ( poza pojedynczymi ) podczas otwarcia sezonu nie uslyszales... Za nami kibicami Unii kilka lat walki o silna Unie, wiec jezeli w ktoryms z osrodkow zuzlowych ( gdzie sa mozliwosci finansowe - to jest wazne! ) nie ma wynikow - to pierwszy do odpowiedzialnosci powinien byc pociagniety Prezes. Oczywiscie z wylaczeniem sytacji, w ktorej zespol jest kadrowo bardzo silny, lecz zawodnicy przechodza obok obowiazkow, ktore do nich naleza...

    Pozdrawiam Wroclawian i badzcie dobrej mysli!:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hier liegt der Hund BEgraben, kolego poligloto!

  8. Powrót do góry    #8
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    a byc moze:),byc moze:)

    To jednak nie jest tak istotne w kontekscie poruszanego tematu:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  9. Powrót do góry    #9
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A co to w sumie znaczy?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #10
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    "czemu slabon cofa sie zamista rozwijac"
    A pomista ma dobrze jeździć?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Darek jeśli piszesz o tym psie to pokaż gdzie jest pogrzebany(problem )a ty nie wskazałeś go.
    Temat dot.prez.Rusko zależy od punktu.....zamieszkania.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    buababubauauab dawno tak sie nie usmialem.
    Rusko na prezydenta bede mial blizej do stolicy we wroclawiu jeszcze nie bylo:DDDDD

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    swietlik

    nie napisalem, ze to wina nichollsa, ze ma klopoty rodzinne, tylko martwi mnie to, ze przytrafilo sie to wlasnie jemu, nie zyczac nikomu zle, moglo to spotkac kazdego zawodnika, niekoniecznie wroclawskiego

    darkness

    chodzi mi o cos innego, wiadomo, ze ktos musi wygrac [ew. remis] ale zawsze moze to sie odbyc w ostatnim biegu, a nie po kilku pierwszych wyscigach, kiedy obserwujac, jazde widzi sie juz tylko teoretyczne szanse swojego zespolu,

    uwazam tez ze sparta moze smialo powalczyc jeszce o medal i nie przekreslam szans, a wypowiadam sie jedynie o meczach dotychczas odbytych [mam na mysli 3pkt z mozliwych 8 ! ]

    nie sadze tez zeby wina ruski bylo to, ze dados w niektorych meczach jechal slabiej, a co do postawy ulamka...
    faktem jest ze mial najwyzsza srednia, bo sobie ja wysrubowal w wysoko wygranych meczach, ale w najwazniejszych momentach zawiodl - a biorac pod uwage tegoroczne wyniki slabonia to nie wiem czy sie czegos nauczyl... choc oczywiscie wierze, ze wroci do formy

    psy pogrzebane [??]

    jesli chodzi o oczekiwania, to przed sezonem mozna bylo zakladac porazki w bydgoszczy czy pile, ale mam na mysli cos innego. To wroclaw mial miec sklad, w ktorym kazdy moglby wygrac z liderem druzyny przeciwnej, a jak NA RAZIE
    to wroclawscy liderzy w kluczowym biegu przegrywaja z robackim [ przy calym szacunku] czy ogrywaja havelocka [przy calym szacunku ] gdy mecz jest rozstrzygniety

    w skrocie dla tych co nie lubia duzo czytac :

    zastanawia mnie kiedy WSZYSCY zawodnicy sparty urealnia na torze [liga] swoj potencjal ? oby jak najszybciej !!

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    a jaki jest ten potencjal?
    chcesz zeby dados byl lepszy niz gollob?
    hancock lepszy nic ricki?
    slabon lepszy niz hampel?
    itd......
    to ja ci odpowiem nigdy.
    prawda jest taka iz patrzac realnie na sklady to jest skalad na 5 miejsce i to po walce z ckm.
    niestety ale nic wiecej personalnie silniejsze sa bydgoszcz torun pila i leszno - wiec czego oczekujecie? trzeba walczyc o to 5 i tyle, starac sie wskoczyc wyzyjej a nie dziwic sie ze nie jest jak rok temu.

  15. Powrót do góry    #15
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    jacques

    Darek jeśli piszesz o tym psie to pokaż gdzie jest pogrzebany(problem )a ty nie wskazałeś go.
    Temat dot.prez.Rusko zależy od punktu.....zamieszkania.

    To byla kwestia do Duzmana - mialem na mysli to, ze jego oczekiwania w stosunku do zuzlowcow Sparty byly przed tym sezonem za wysokie ( tu lezy ten piesek :) w zestawieniu z realnym potencjalem zespolu. Tym tez wyjasnilem sobie dlaczego pojawilo sie tytulowe pytanie: "Czemu Wroclaw jest taki slaby".
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocek jest słaby ???
    Bo Rusko nie szkoli młodych.
    Bo Rusko kupił tylko Jędrzejaka.
    Bo Rusko rok temu wydał za dużo szmalu.
    A ja osobiście nie lubię prezydentów Rusko, Majewskiego, Kwaśniewskiego, Łukaszenki i.t.d.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myslalem ze aby zostac administratorem trzeba zdac czytanie tekstu ze zrozumieniem, ile ja czasu zylem w bledzie !
    jesli ktos byl mistrzem swiata, swiata juniorow, polski, albo np ma w przedostanim meczu na rozkladzie adamsa, albo wystepujac w lidze ang i pol potrafic wygrywac z najlepszymi, to jak to nie jest potencjal to ja bardzo chetnie sie dowiem co to jest

    wybrani zawodnicy sa troche niefortunnie bo i hampel i rickardsson zawalili po meczu dla swoich druzyn ... a gollobowi sie zdarzylo jechac w 13;
    w ogole rozumiem ze te porownania wybrane byly w sposob spontaniczny w celu podkolorowania wypowiedzi ,bo kupy sie to nie trzyma, no coz, zdarza sie
    ponadto po to organizuje sie rozgrywki ligowe, zeby nie wystarczyla obsada miejsc dokonana przez pana administratora
    [te zlote rady proponuje przeslac na adres wtsu , ktorym w razie potrzeby sluze ]


  18. Powrót do góry    #18
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Duzman myslalem ze z tym adminem to do mnie a widze ze do Lynxa.

    Niestety Marek - Twoje zestawienie jest co najmniej nieodpowiednie. Jezeli krytykujesz potencjal jednego zespolu to racz prosze zestawic go z innym zespolem. Wybierajac najlepszych zawodnikow w lidze to mozna bardzo latwo wykazac, ze i Unia nie ma potencjalu kadrowego. Bo gdzie Ulamkowi do Golloba, Rempale do Protasiewicza, czy Klingbergowi do Crumpa.

    Piszesz, ze WTS moze zajac 5 miejsce - byc moze, ale takze 3!
    W moim odczuciu ( podkreslam - wypowiedz subiektywna ), poza zasiegiem bedzie Bydgoszcz i mam nadzieje Unia, natomiast Apator Pila Czestochowa i wlasnie Wroclaw beda walczyc o miejsca 3-6, i tez jedna z tych pozycji wts pewnie na koniec sezonu zajmie. Nawet jednak gdy bedzie to ostatnia z wymienionych pozycji to o braku potencjalu nie mozna mowic, raczej o jego nie wykorzystaniu.
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troszke mnie tu nie bylo a juz atakuja moja SPARTUNIE hmm,kochani kibice wszystkich zaskakuja wyniki wroclawskiej druzyny,ja jednak wciaz jestem spokojny o wynik i licze nadal na pierwsza czworke.W tej chwili moze byc tylko lepiej i po dwoch kolejnych meczach Sparta bedzie miala 4 PUNKTY wiecej.Hancock i Nicholls zaczna jechac na serio i punktowac razem w granicach 22-24,reszta druzyny no coz...
    wiele pokaza 2 najblizsze mecze jak tez pojedzie Jedrzejak ktory narazie punktuje z silnymi druzynami podobnie jak Ulamek,tak wiec nie robie jeszcze tragedii,ale Dados musi zaczac mocno punktowac na wyjadach nie tylko na indywidualnych zawodach,a junior Boginczuk juz powinien jechac, Slabon nie moze czuc sie tak pewnie,natomiast kapitan druzyny powinien scigac sie rownie skutecznie jak w Pile bo Baron jest glodny jazdy w polskiej ektralidze ektralidze .Wszystkich kibicow ktorzy juz teraz sa pewni,ze to wlasnie ich druzyna znajdzie sie w pierwszej czworce przypominam,ze to tylko a moze az SPORT i prosze by juz teraz nietypowac medalistow,a co sie tyczy naszej dryzyny napsuje Wam jeszcze krwi oj napsuje.Pozrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    przyczyny ?

    może
    cieslak ktory nie jest najwyzszej marki, dwa lata
    temu wyrzucili go z pily ! za co ! za to ze jest slaby.

    może
    slabon, chlopak jest cieniem samego siebie, to co prezentuje w tym roku to cienizna ! braki sprzetowe napewno
    ale musi byc cos jeszcze ! ale co nie wiem ? rok temu
    w wielu biegach Ulamek pieknie go asekurowal a jedrzejak
    nie bo sam wymaga asekuracji

    może
    jedrzejak, ktoremu anglia bokiem wychodzi, okrzykniety
    wielkim talentem a idzie w marnosc ! czegos mu brak
    ale czego nie wiem ! chyba czlowieka ala czernicki

    może
    brak synnego zetchaenowca bylego posla wielkiego Ryszarda
    Czarneckiego ! autentycznie brak mi tego chlopa !
    nie ma juz z kogo sie nabijac ! te numery z gorsetem
    nie pomogly na poslowanie a szkoda !?

    może
    krzyzaniak, temu panu juz dawno wts powinien podziekowac, odpowiednie miejsce dla niego to I liga,

    może
    unia ktora rosnie z meczu na mecz w sile, a jak przyslowie
    mowi ze jak ktos jest mocniejszy to ktos musi byc słabszy

    może
    ...... cdn


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mniej narzekac, wiecej kibicowac!!!!!

    Czemu Wroclaw taki slaby? Nie nam szukac przyczyn.... Z narzekania i tak nic nie bedzie.Mysle,ze trzeba po prostu isc na mecz i trzymac kciuki za swoich.. Cieszyc sie z sukcesow, dodawac otuchy w czasie porazki. I tak narzekajac i szukajac spiskow i winnych nic nie zmienimy. Jest, jak jest - raz lepiej, raz gorzej......A zuzel sam w sobie to piekny sport!!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomimo całego szacunku dla pana Marka chciałbym zwrócić uwagę na pewne błędy trenera posługując się jako przykład meczem Atlas-Unia:
    1. Zestawienie par porównując ich siłę Dados+Hancock oraz Jędrzejak+Słaboń jest zupełnie niezrozumiałe
    2. Nie rozumię dlaczego trener nie wprowadził w 7 biegu w ramach rezerwy taktycznej w miejsce Jędrzejaka Dadosa lub Hancocka. W sumie bieg ten się skończył b. szczęśliwie ale mogło być 1:5

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dootchka

    Dootchka popieram. cio nam po dolowaniu sie, trza sie wziasc w garsc!!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bravo yucca!!!!!

    brawo dla ciebie, yucca!!!!!! fajnie ,ze sie zgadzasz........wiesz przeciez co na stadionie jest najwazniejsze!!!!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    no nie, skoro mowa o potencjale to jaki on ma byc?
    co ma moje porownanie do tego? to bylo po to aby ukazac paradoks w wypowiedzi duzmana w ktorej mowa o potencjale. mowi o havelocku i robackim a co niby w tym dziwnego ze objezdzaja wroclawian? nic to ja napisze ze unia nie wykorzystuje potencjalu bo slabon we wroclawiu kogos tam objechal. przeciez nie jezdza nazwiska a zawodnicy a czy wroclaw ma potencjal? ja bym sie klocil i to bardzo - bo mozna mowic o takowym w przypadku np pily gdzie naprawde takowy tkwi.......

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    darkness to gdzie ten potencjal? bo ja go nie dostrzegam
    a skoro o potencjale to jak nie porownywac do najlepszych? w takim razie do kogo? moge porownac do bydgoszczy i rowniez wypadnie to slabo!!! jak mozna mowic o jakims niewykorzystanym potencjale skoro wroclaw jezdzi tak jak przewidywali prawie wzyscy fachowcy od tej dyscypliny sportu. do kogo mam porowania robic do gdanska? do bydgoszczy? a moze do leszna - wtedy by dopiero bylo:D
    wroclaw 3 miejsce? chyba sobie zarty robisz to mozna rowniez napisac ze moga 1. teoretycznie tez mozliwe ale nie praktycznie . to moze napisac ze potencjal to ja widze, i jestem pewien iz wts zgarnie mdmp...:P
    tak mozna pisac o kazdym klubie torun tez ze ma potencjal ale przegrali z bydzia bo......
    gorzow tez ale flis nie jezdzi, hliba rusko gnebi....
    pila - bo hampelowi nie poszlo a ma potencjal...

    itd.....
    potencjal jakis mozna dostrzec w kazdej druzynie. ale wiadomo iz zawodnicy nie pojada tak jak my bysmy tego sobie zyczyli tylko tak jak rywal pozwoli.
    dla mnie jasne i proste.....





  27. Powrót do góry    #27
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Lynx

    Po pierwsze - nie mowie, ze nie masz porobnywac do najlepszych, wprost przeciwnie tak trzeba, ale Ty to zrobiles tendencyjnie bo wybrales najlepszych zawodnikow w danej grupie: Polak senior, junior, obcokrajowiec i do tej trojki nikt nie wytrzymuje porownania;

    Po drugie - nie przypominam sobie by "fachowcy" mowili o 5 miejscu WTS, raczej stwierdzano, iz wicemistrzowie Polski beda walczyc o medal

    Po trzecie - wyjasnij mi co swiadczy o tym, ze w potencjal w zespole Pilskim "naprawde tkwi" a we wroclawskim nie

    Po czwarte - wyjasnij mi co rozumiesz przez potencjal i na jakiej podstawie okreslasz, ze w jakims zespole tkwi potencjal a w innym nie? Na piekne oczy?:) No bo w kontekscie tego co powiedziales
    przeciez nie jezdza nazwiska a zawodnicy
    , to tego, ze zawodnik Polonii Bydgoszcz nazywa sie Tomasz Gollob ( czyli wicemistrz swiata, brazowy medalista MS, wielokrotny IMP ) to nic nie znaczy ( nazwiska nie jezdza!) i w takim razie na jakiej podstawie przed sezonem wyrokujesz jaki zespol o co bedzie walczyl? Na jakiej podstawie Polonia Bydgoszcz uwazana byla za faworyta sezonu przed jego rozpoczeciem i mowiono, ze to zespol w ktoym drzemie potencjal???
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    1 jak to tendencyjnie? niby dlaczego? bo porownalem dadodasa do golloba a hampela do slabonia???????????
    gdzie tu tendencja? dla wszystkich jasne jest iz oni nie prezentuja tej samej klasy... wiec moja intencja nie bylo ich porownawanie. nie zrozumiales mnie. trudno. chodzilo mi o to iz takie oczekiwania sa bez sensu... klase zawodnikow ocenia sie po ich punktach a oczekiwania mozna miec ogromne ale realne. mam wlasne zdanie i wedlug mnie jezdza zawodnicy wts na miare ich mozliwosci.

    2 a ja sobie przypominam doskanale. wroclaw byl najczesciej typowany na miejscu 4-5. wiec nie rozumiem o co chodzi.....

    3 a nie rozumiesz tego? nie widzisz roznicy miedzy tymi zespolami? to moze ja zmienie dyscypline i przestane na zuzel chodzic, a chodze chyba czesciej....
    miskowiak, hampel, gampinski, szczepaniak, crump, dobrucki - wszyscy sa na etapie wznoszenia sie z roku na rok...
    w druzynie wroclawskiej chyba nie mozna tam mowic o dadosie i nicholsie - reszta albo ma najlepsze za soba [krzyzak hancock slabon] albo jest przereklamowana - jedrzejak.
    nie widzisz roznicy???????????

    4 odsylam do encyklopedi. polecam pwn:P

    na czym opieraja sie spekulacje przed sezonowe? napewno nie na tym iz zaklada sie iz zawodnik a zdobedzie punktow 5 a zawodnik b punktow 13 bo takie spekulacje nigdy nikomu nie wyjda. ja osobiscie patrze na sklad na ksm poszczegolnych zawodnikow, na to czy moim zdaniem "pojda w gore" czy tez bedzie leciala im srednia w dol. biore pod uwage mozliwosci finansowe oraz cos co okraslem jako "atmosfere" danego zespolu.


    pytasz sie na jakiej postawie typowano bydgoszcz? no nie mow ze nie wiesz? na pewno nie dlatego ze jezdzi tam gollob....

  29. Powrót do góry    #29
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    1 jak to tendencyjnie? niby dlaczego? bo porownalem dadodasa do golloba a hampela do slabonia???????????
    gdzie tu tendencja? dla wszystkich jasne jest iz oni nie prezentuja tej samej klasy... wiec moja intencja nie bylo ich porownawanie. nie zrozumiales mnie. trudno. chodzilo mi o to iz takie oczekiwania sa bez sensu... klase zawodnikow ocenia sie po ich punktach a oczekiwania mozna miec ogromne ale realne. mam wlasne zdanie i wedlug mnie jezdza zawodnicy wts na miare ich mozliwosci.
    nie zrozumielem?czyzby? o ile mi wiadomo takie zestawienie dwoch osob jakiego dokonales- to porownanie, zreszta sam uzywasz tego slowa w pierwszym zdaniu - a to sie wyklucza! Co do klasy zawodnikow - tu sie zgodze, ale co to zdanie robi w tym miejscu polemiki - trudno zgadnac. Za tendencyjne uwazam zestawienie Dream Teamu ligi z jednym zespolem by wykazac, jak piszesz "to iz takie oczekiwania sa bez sensu" - jakie oczekiwania? "Takie" - czyli marzenia Wroclawian, ze Dados bedzie drugim Gollobem - nie przypominam sobie by Duzman o czyms takim wspominal...


    3 a nie rozumiesz tego? nie widzisz roznicy miedzy tymi zespolami? to moze ja zmienie dyscypline i przestane na zuzel chodzic, a chodze chyba czesciej....
    miskowiak, hampel, gampinski, szczepaniak, crump, dobrucki - wszyscy sa na etapie wznoszenia sie z roku na rok...
    w druzynie wroclawskiej chyba nie mozna tam mowic o dadosie i nicholsie - reszta albo ma najlepsze za soba [krzyzak hancock slabon] albo jest przereklamowana - jedrzejak.
    nie widzisz roznicy???????????
    Miskowiak, Hampel - ok - niech bedzie Crump, ale Gapinski? Szczepaniak ( akurat przeprowadzka do Pily go rozwinie!;), czy Rafi? - byc moze pierwsi z nich to perspektywiczni zawodnicy,ale roznica nie jest az tak znaczaca, by stwierdzic, ze Wroclaw to zespol bez potencjalu. O ile to okreslenie pasuje do Krzyzaka i Herbiego, to juz mowienie tak o Scottim, Dadosie, Jedrzejaku czy Slaboniu - zawodnikach mlodych, ktorzy z roku na rok robia postepy - to duza przesada!



    4 odsylam do encyklopedi. polecam pwn:P
    przypuszczalem, ze nie wiesz o czym mowimy...



    na czym opieraja sie spekulacje przed sezonowe? napewno nie na tym iz zaklada sie iz zawodnik a zdobedzie punktow 5 a zawodnik b punktow 13 bo takie spekulacje nigdy nikomu nie wyjda. ja osobiscie patrze na sklad na ksm poszczegolnych zawodnikow, na to czy moim zdaniem "pojda w gore" czy tez bedzie leciala im srednia w dol. biore pod uwage mozliwosci finansowe oraz cos co okraslem jako "atmosfere" danego zespolu.
    Czyli na nazwisko nie patrzysz - no sprobujmy pojsc dalej tym tokiem rozumowania.
    Patrzysz na sklad - i mamy w Atlasie zawodnika x o ksm ponizej 6 ( ja wiem, ze to Robert Dados, ale Ty nie! ), ze skladu czli x, y i z dochodzisz do wniosku ze zawodnik bedzie regularnie jedzil w lidze, gdyz klub nie dysponuje lawka rezerwowych.
    KSM zostawiam na koniec.
    Finanse - no - sa pieniadze w klubie, wiec na sprzet bedzie - "+"
    Atmosfera - podobno zmianach kadrowych mialo byc lepiej, ale niestety nie jest - wiec "-"
    I ksm - "patrze na sklad na ksm poszczegolnych zawodnikow, na to czy moim zdaniem "pojda w gore" czy tez bedzie leciala im srednia w dol" - jak to robisz? rzucasz moneta, krecisz ruletka? Zdradz ten sposob - to przed przyszlym sezonem przygotuje taki wskaznik dla kazdego zuzlowca z osobna, a nastepnie bede proponowal Prezesom ( przy uwzglednieniu powyzszych kryteriow ) najbardziej pasujacych do ich zespolu zawodnikow. Oczywiscie zadnej metody na ksm nie masz, a patrzysz na nazwisko zawodnika,czyli w tym wypadku Dadosa. Ubiegly sezon zawalil,lecz jest na tyle utalentowanym zawodnikiem, ze bez cienia watpliwosci mozesz powiedziec, ze srednia pojdzie mu w gore. Uwazam, ze wykazalem Ci, iz kluczowym elementem na podstawie ktorego oceniasz szanse zespolu sa nazwiska { tj. indywidualne znamiona wyrozniajace zawodnikow z grupy podmiotow ( zuzlowcow )} jakie figuruja w skladzie druzyny


    pytasz sie na jakiej postawie typowano bydgoszcz? no nie mow ze nie wiesz? na pewno nie dlatego ze jezdzi tam gollob....
    nie sam T. Gollob, ale bracia Gollobowie, Protasiewicz, Loram, dwaj usdolnieni juniorzy Stanislawski i Uminski - to wszystko nazwiska, ktore niosa w sobie informacje o danych zawodnikach...

    ps. i tak Darkness zostal obronca wroclawskich zuzlowcow bez potencj(i)alu:):)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chwalebne to ,że dwóch adminów wzięło sobie na tapetę drużynę obcą im klasowo.(unia wychowuje-atlas kupuje).
    Głównym założeniem drużyny w obecnym sezonie jest konsolidacja zespołu.Przedsezonowe prognozy wskazywały na sześć drużyn o porównywalnym potęcjale zawodniczym i o dwóch drużynach które będą broniły się przed spadkiem.Atlas nauczony zeszłorocznym doświadczeniem ,zkomponował drużynę która ma walczyć o wyższe cele w roku przyszłym.Przy wyrównanej stawce sześciu drużyn gdzie kazdy może wygrać lub przegrać,działacze założyli tezę,że można powalczyć o pudło jak i o piąte miejsce.Wieść poszła w Polskę i zaczęła się nagonka na Wrocław(po dwóch porażkach),że Atlas zszedł na psy,że we Wrocławiu żle się dzieje,że tutaj marnuje się talenty itd.
    Proszę zwrócić uwagę na fakt,że Atlas rozegrał dwa mecze na wyjeżdzie z kandytami na mistrza i przegrał po wyrównanej walce.To jest dopiero początek sezonu i wszystko jeszcze może się zmienić.Dlatego dobrze by było aby kibice swoimi niefortunnymi wypowiedziami poczekali do zakończenia choćby pierwszej rundy.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jakie są przyczyny?

    Nie ma rywalizacji w drużynie.
    Każdemu wisi jak pojedzie bo wie, że ma miejsce w pierwszym składzie, jednym słowem sielanka.
    Coś tu niegra jak kapitan durżyny wypowiada się, że walczymy u siebie a na wyjazadach jak się uda.
    Co jest grane to po co wystartowali w tym sezonie dla jaj?
    Niedługo to we Wrocławiu nam tylko koszykówka zostanie na poziomie, bo wszystko schodzi na psy.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wrocław nie jest słaby, tylko nasza kochana drużyna taka jest. myślę, że wszytsko będzie dobrze, wkońcu "wrocław od zawsze poddaje się ostatni". zobaczymy jak to będzie po środowym meczu z toruniem. jeśli przegramy i to na własnym stadione to będzie to oznaczało, że jedyne na co będzie nas stać w tym sezonie, to walka o utrzymanie się w ekstralidze. no, ale bądzmy dobrej myśli.
    hehe, ten text "dlaczego nicholls ma kłopoty rodzinne" jest po prostu ekstra!! człowiek wykazał się wielką inteligencją!!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    no to teraz mnie przekonales darkness masz racje chyle czolo przerzucam sie na bierki. pila kupowala szczepaniaka bo ma za malo juniorow, dobrucki takze osiagnol swoj szczyt a liczne kontuzje mu w tym pomogly. gapinski tez zadna przyslosc po prostu chlopak jest marny......

    "niech bedzie crump" - laskawie sie zgadzasz tylko dlaczego niech bedzie??????? czyzbys mial jakies watpliwosci????

    " to iz takie oczekiwania sa bez sensu" - jakie oczekiwania? "Takie" - czyli marzenia Wroclawian, ze Dados bedzie drugim Gollobem - nie przypominam sobie by Duzman o czyms takim wspominal..."
    a ja sobie przypominam iz biadoli o tym iz dados i jedrzejak gdzies tam robi po iles punktow. - no to ja odpowiadam iz nie nie nazywaja sie oni tomasz gollob i nie sa w stanie z regularnoscia szwajcarskiego zegarka zdobywac powyzej pewnej ilosci punktow..... ale coz znowu nie zrozumiales. to tak jak ja bym ja napisal dlaczego rempala robi w eliminacjach tyle punktow a lidze jezdzi jak slaby junior? otoz dlatego iz sie za duzo oczekuje od niego - podobnie jak od dadosa czy jedrzejaka.. a liga to nie eliminacje.. czy ktos w lesznie oczekuje ze rempala bedzie zdobywal po 10 punktow w meczu? bo ja nie... juz pisalem jezdzi sie tak jak pozwala rywal a eliminacje i jakies zawody maja sie do ligi tak jak kwiatki na lace do garnka w kuchni.

    "Uwazam, ze wykazalem Ci, iz kluczowym elementem na podstawie ktorego oceniasz szanse zespolu sa nazwiska { tj. indywidualne znamiona wyrozniajace zawodnikow z grupy podmiotow ( zuzlowcow )} jakie figuruja w skladzie druzyny"

    no to odkryles ameryke teraz.....

    a kto mowi ze nie nazwiska mowilem ze patrze na sklady i oceniam subiektywnie czy dany zawadnik podniesie swoja sredna zachowa ja czy tez obnizy. oczywiscie ze patrze na sklady a na co mam patrzyc na nazwe zespolow, na region , na wzrost zawodnikow czy moze na kolory kevlarow??????



    ""4 odsylam do encyklopedi. polecam pwn"
    przypuszczalem, ze nie wiesz o czym mowimy... "

    to ja mam wrazanie ze ty raczej nie wiesz o czym piszesz bo ja doskonale wiem...


    "nie sam T. Gollob, ale bracia Gollobowie, Protasiewicz, Loram, dwaj usdolnieni juniorzy Stanislawski i Uminski - to wszystko nazwiska, ktore niosa w sobie informacje o danych zawodnikach... "

    to zrob tak samo z wszystkimi z druzynami i jezeli tobie wychodzi w przypadku wroclawian 3 miejsce to gratuluje oceny. bo mi takie nie chce wyjsc jak bym nie patrzyl.. ale w koncu to Ty wiesz lepiej jak oceniali fachowcy i jaki tkwi w nich otecjal.

    sparta ma potencjal zdobedzie medal ale tylko wtedy gdy:
    a to sie nie stanie nigdy:>>>> ale coz...

    jedrzejak bedzie zdobywal takze punkty dzien przed meczem w angli.
    krzyzaak bedzie mial popekane zebra.
    hancock bedzie zdobywal punktow min 12:))))
    tu mam dylemat bo duzman mowi ze slabon sie cofa a darkness twierdzi ze rozwija:DDDDDD no coz chyba jednak duzman ma racje ale darkness wykaze pewnie ze nie:D
    ale dobra - slabon bedzie objazdzel chociaz mlodziezowca z przeciwnej druzyny.
    zamieni sie mlotka na kaloryfer (czernicki za cieslaka) a co za roznica sie pytam? bo wydaje mi sie iz zadna trener moze co najwyzej pary pozamieniac, bo co ma nauczyc jezdzic krzyzaniaka? slaboniowi tez juz lin na torze chyba rysowac nie trzeba....ale niech bedzie - zmiana trenera wskazana - czarna owca musi byc.
    nie bedzie zarzutow do zawodnikow - a kiedy ich nie bedzie jak wygra sparta 75-15 czy moze wtedy jak wykreca jakas liczbe oczek ktorych od nich oczekujecie?:DDDD
    zawodnicy beda mowic ze jezdza po zwyciestwo i beda wywozic dwa punkty z kazdego meczu!!! no coz niech sie ludza kibice jak zawodnik powie ze jedzie po zwyciestwo duzman bedzie szczesliwy, tylko ze skoro zawodnicy wiedza na co ich stac to co maja mowic ze wygraja?
    czemu na wlasnym torze sedzia przerywa mecz? moze dlatego ze to nie byl jego tor a awf:P czyli co sedziowie nie maja meczow przerywac bo zawsze ktos jest gospodarzem? czy moze grdzki nie ma we wroclawiu meczow przerywac bo to jego "wlasny" nie bardzo rozumiem ta kwestie ale oki...
    sedziowie nie beda przerywac meczow na olimpijskim bo po co? niech sie pozabijaja zawodnicy, nich jezdza gesiego, ale meczu nie przerywamy!!!!!!bo to wlasny tor:D
    nie tylko koledzy z leszna i okolic.... a ile bylo spraw z rusko to az mi sie wymieniac nie chce. bo powstac moglby nowy dzial andrzej r i jego wyczyny. no to czyli bedzie wroclaw silny jak w lesznie pokochamy pana ruske? ja go nie pokocham....













  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ADMINI DO DZIEŁA !!!!!!

    Bardzo dobrze ,że jest takie forum ,przynajmniej wiadomo kto widzi białe, a kto czarne , a kto jest daltonistą.

  35. Powrót do góry    #35
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    ja sobie przypominam iz biadoli o tym iz dados i jedrzejak gdzies tam robi po iles punktow. - no to ja odpowiadam iz nie nie nazywaja sie oni tomasz gollob i nie sa w stanie z regularnoscia szwajcarskiego zegarka zdobywac powyzej pewnej ilosci punktow..... ale coz znowu nie zrozumiales.
    Nigdy nie mailem klopotow z czytaniem tekstu ze zrozumieniem, wiec i w tym przypadku uwazam ze zrozumialem co napisales!, a ze co innego myslales - no coz - to nie moja wina, ze nie potrafiles tego w sposob komunikatywny przedstawic...

    Duzman - owszem i "biadoli", ze wspomniani zawodnicy pogubili gdzie punkty, ale nie wspominal nigdzie, iz oczekuje od nich zdobyczy punktowych na miare Tomka Golloba, a Ty na samym poczatku piszac "iz takie oczekiwania sa bez sensu" sugerowales, ze wlasnie, ze oczekuje on takich wynikow


    "Uwazam, ze wykazalem Ci, iz kluczowym elementem na podstawie ktorego oceniasz szanse zespolu sa nazwiska { tj. indywidualne znamiona wyrozniajace zawodnikow z grupy podmiotow ( zuzlowcow )} jakie figuruja w skladzie druzyny"

    no to odkryles ameryke teraz.....
    a kto mowi ze nie nazwiska mowilem ze patrze na sklady i oceniam subiektywnie czy dany zawadnik podniesie swoja sredna zachowa ja czy tez obnizy. oczywiscie ze patrze na sklady a na co mam patrzyc na nazwe zespolow, na region , na wzrost zawodnikow czy moze na kolory kevlarow??????
    pozwolisz, ze przypomne Ci Twoje slowa: "przeciez nie jezdza nazwiska a zawodnicy" ( pogrubiebienie - darkness ). Dalszy komentarz do tego fragmentu zbyteczny...


    ""4 odsylam do encyklopedi. polecam pwn"
    przypuszczalem, ze nie wiesz o czym mowimy... "

    to ja mam wrazanie ze ty raczej nie wiesz o czym piszesz bo ja doskonale wiem...
    Zastosowales znana od w polityce lat zasade: jezeli nie czujesz "gruntu pod nogami" to sprobuj zdyskredytowac przeciwnika, a nie zaglebiaj sie w problem!
    Ja jednak po raz trzeci prosze o Twoje rozumienie slowa "potencal zawodnika" - mozesz przedstawic swoja definicje, a jezeli masz taka potrzebe to uzyj encyklopedii, ale odpoiwedz!


    "nie sam T. Gollob, ale bracia Gollobowie, Protasiewicz, Loram, dwaj usdolnieni juniorzy Stanislawski i Uminski - to wszystko nazwiska, ktore niosa w sobie informacje o danych zawodnikach... "

    to zrob tak samo z wszystkimi z druzynami i jezeli tobie wychodzi w przypadku wroclawian 3 miejsce to gratuluje oceny. bo mi takie nie chce wyjsc jak bym nie patrzyl.. ale w koncu to Ty wiesz lepiej jak oceniali fachowcy i jaki tkwi w nich otecjal.
    a jednak! Powyzej stwierdziles, ze to iz w Bydgoszczy jezdzi Gollob to nie bylo podstawa to stawiania wsrod faworytow Poloni, lecz teraz pokazales ze Ty wlasnie poslugujesz sie kryterium osobowym, badz jak wolisz nazwiskami - cos te Twoje zeznania nie sa zbyt spojne:(


    tu mam dylemat bo duzman mowi ze slabon sie cofa a darkness twierdzi ze rozwija:DDDDDD no coz chyba jednak duzman ma racje ale darkness wykaze pewnie ze nie:D
    ale dobra - slabon bedzie objazdzel chociaz mlodziezowca z przeciwnej druzyny.
    Masz racje - w tej kwestii polemizowalbym z Duzmanem!
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  36. Powrót do góry    #36
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    jacques

    no tak - trzeba bylo wprowadzic nowa jakosc na forum i pokazac co niektorym, ze forum to nie czat i tu raczej preferowane sa polemiki i dluzsze wypowiedzi - mam nadzieje, ze przyniesie to pozadany efekt.

    ps. Wroclawianie nie krepujcie sie - Wasze opinie w materii tego tematu sa bardzo pozadane!!!:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    heheh dobre az mi sie calego czytac nie chce;)

    "Nigdy nie mailem klopotow z czytaniem tekstu ze zrozumieniem, wiec i w tym przypadku uwazam ze zrozumialem co napisales!, a ze co innego myslales - no coz - to nie moja wina, ze nie potrafiles tego w sposob komunikatywny przedstawic... "

    nigdy nie mialem klopotow z przelaniem swoich mysli w forme tekstu a ze co nie ktorzy jednak nie rozumieja nie moj problem:D

    "Duzman - owszem i "biadoli", ze wspomniani zawodnicy pogubili gdzie punkty, ale nie wspominal nigdzie, iz oczekuje od nich zdobyczy punktowych na miare Tomka Golloba, a Ty na samym poczatku piszac "iz takie oczekiwania sa bez sensu" sugerowales, ze wlasnie, ze oczekuje on takich wynikow"

    a czy ja napisalalem ze duzman oczukeje takich zdobyczy punktowych? nie wiec mi nie wpieraj bo jednak masz klopoty z czytaniem ze zrozumieniem:D

    napisalem: "a jaki jest ten potencjal?
    chcesz zeby dados byl lepszy niz gollob?
    hancock lepszy nic ricki?
    slabon lepszy niz hampel?
    itd...... "

    wiec chyba jasne jest o co chodzi, przynajmniej ja rozumiem. gdzie tu pisze iz dados ma byc lepszy????????
    spytalem czy oczekuje tego po dadosie - dla mnie jasne ze nikt tego nie oczekuje po nim. wiec czego oczekuje po tym zawodniku? jezdzi on na swoim poziemi i moim zdaniem nie zawodzi. zawodzi moze innych ktorzy sie spodziewali wiecej, ale niby dlaczego wieecej? dados jest solidnym krajowym jezdzcem i powtarzam gollobem nie bedzie. moze teraz zrozumiesz

    "pozwolisz, ze przypomne Ci Twoje slowa: "przeciez nie jezdza nazwiska a zawodnicy" ( pogrubiebienie - darkness ). Dalszy komentarz do tego fragmentu zbyteczny..."

    pozwalam....:D
    ale o co chodzi? nie zgadzasz sie z tym?
    nazwiska same nie jezdza zlepek nawet wielkich nazwisk nie osiagnie tego co zgrany wspolpracujacy kolektyw. mielismy to w zeszlym roku wlasnie we wroclawiu - mialo byc dmp - nie bylo..... a potencjal byl.

    "Zastosowales znana od w polityce lat zasade: jezeli nie czujesz "gruntu pod nogami" to sprobuj zdyskredytowac przeciwnika, a nie zaglebiaj sie w problem!
    Ja jednak po raz trzeci prosze o Twoje rozumienie slowa "potencal zawodnika" - mozesz przedstawic swoja definicje, a jezeli masz taka potrzebe to uzyj encyklopedii, ale odpoiwedz!"

    juz ci tlumaczylem na jakiej zasadzie oceniam potencjal druzyny wroclawskiej - patrzac z punktu widzenia sholastyki i porownujac inne druzyny nie widze w druzynie wroclawskiej tego potencjalu. jezeli ty go widzisz to przepraszam bardzo - ale nie masz pojecia o zuzlu. juz tlumaczylem jest tam dwoch zawodnikow ktorzy maja mozliwosc rozwinac tak naprawde sie w gore dados i nichols. reszta bedzie stala w miejscu albo pojdzie w dol. wiec gdzie ten potencjal ????????????????????????????????????????????

    "a jednak! Powyzej stwierdziles, ze to iz w Bydgoszczy jezdzi Gollob to nie bylo podstawa to stawiania wsrod faworytow Poloni, lecz teraz pokazales ze Ty wlasnie poslugujesz sie kryterium osobowym, badz jak wolisz nazwiskami - cos te Twoje zeznania nie sa zbyt spojne"

    to chyba raczej twoje riposty nie sa zbyt spojne i szukaja raczej dziury w calym bo jak to inaczej wyjasnic? napisalem:

    "pytasz sie na jakiej postawie typowano bydgoszcz? no nie mow ze nie wiesz? na pewno nie dlatego ze jezdzi tam gollob...." "na czym opieraja sie spekulacje przed sezonowe? napewno nie na tym iz zaklada sie iz zawodnik a zdobedzie punktow 5 a zawodnik b punktow 13 bo takie spekulacje nigdy nikomu nie wyjda. ja osobiscie patrze na sklad na ksm poszczegolnych zawodnikow, na to czy moim zdaniem "pojda w gore" czy tez bedzie leciala im srednia w dol. biore pod uwage mozliwosci finansowe oraz cos co okraslem jako "atmosfere" danego zespolu."

    cos w tym niespojnego? ciekawe.....
    zastanawia mnie raczej czy nadal widzissz wiekszy potencjal w druzynie wroclawskiej niz w pilskiej bo chyba to przemilczales.
    tak samo jak kwestie typowania miejsca dla wroclawian - bo jednak typowano miejsce piate....
    jednak skupiles na "czepianiu sie" sie moich slowek i uporczywie trzymasz golloba co mnie dziwi gdyz tlumaczylem to juz chyba kilka razy.....
    ale coz mozesz uwazac iz sparta ma wiekszy potencjal(drzemiace w zawodnikach mozliwosci:P) od pily, oraz twierdzic iz byla upatrywana jako kandydat do medalu...
    i tak sobie mozemy odpisawyc przez calky tydzien, ale dal mnie kilka kwesti jest jasnych.

    1 w sparcie jest dwoch zawodnikow z ktorymi mozna wiazac nadzieje na przyszlosc
    2 sparta nie ma szans na medal dmp predzej zdobedzie wspomniane mdmp:D
    3 pila ma wiekszy potencjal od sparty
    4 nie jezdza nazwiska a jezdzi zespol skladajacy sie z nazwisk

    no to czekam co tym razem wymyslisz i gdzie uderzysz, aaa nie wiem czy zadowoli cie definicja potencjalu ale ta powinienes zrozumiec:D:P


  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ludzie czy wy naprawde nie macie innego zajecia procz pisania 1000 wersowych waszych wypocin lepiej zastanowcie sie nad trym czy nie marnujewcie cennego mlodzieczego zycia na takie bzdury !!!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    no to skoro matt nie pozwala doszlismy do wniosku z darknessam iz nie piszemy wiecej....
    :DDDD:PPPPPPP
    przepraszamy matt ze sie osmielilismy:<<<<<

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Wrocław jest słaby, bo ma w nosie baby!

    A Rusko? No, chyba już wiesz? Trop prosty.

  41. Powrót do góry    #41
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    matt - jak sobie zyczysz, dla forumowiczow wszystko:):)

    ps1. wolf - jeszcze kilka wpisow na takim poziomie a na bana zapracujesz

    ps2. matt - mlodziencze zycie marnuje przy ksiazkach uczac sie do sesji

    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Darek ja napisałem już wolfowi wt.piłka nożna co onim sądze.
    Lynx zawsze sam sobie zaprzecza w to co napisze i gubi się w polemikach.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    no w twoich jacques za to zabardzo sie pogubic nie idzie w koncu tworzysz same zdania nadrzednie zlozone typu ala ma kota. :PPPPPPPP hehe no coz zgubic rzeczywiscie sie nie sposob w tej tworczosci.


  44. Powrót do góry    #44
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Lynx - sposob prezentacji mysli nie jest najwazniejszy, a tresc, ktora ma byc komunikatywna dla odbiorcy.

    A teraz Panowie i Panie na temat prosze!
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lynx czy ty potrafisz rozróżnić zdanie nadrzędne od podrzędnego i orzeczenia czasownikowego od orzeczenia imiennego.
    Ala ma nie tylko kota a kot nie ma tylko Ali.
    Powodzenia.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •