Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 94

Wątek: Czemu Wroclaw jest taki slaby

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    i pewnie znowu chlopak sie pogubil.......
    cio jacques nie zrozumiales :D

    a teraz na temat panie i panowie:P



  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i wszystko-jasne!!!!
    OK.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lYNX,przyznaj się i napisz ile dałeś na msze aby Atlas przegrał najbliższe dwa mecze.
    Z góry dzięki za szczerość.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepowiednia to potęga ,twierdziłem ,że Atlas po majowym weekendzie będzie w górnej czwórce a po najbliższej kolejce jeszcze wyżej.Wskazywałem na Częstochowę,że będzie trudnym przeciwnikiem(czterech z GP).Piła i Toruń chyba w dolnej czwórce.Bydgoszcz na mistrza.
    Wrocław pozdrawia Lynxa.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    ty chyba masz flustracje jakas.
    no i co z tego? bardzo dobrze.... ja wam nie zazdroszcze. tylko wedlug mnie po zakonczeniu sezonu wts bedzie w dolnej 4 a ty sie produkujesz zeby udowodnic swoja wyzszosc. facet kompleksy masz jakies? w gornej 4 bedzie wedlug mnie bydgoszcz leszno torun ckm w takiej kolejnosci.... ty mozesz miec inne zdanie.. ale sie nie podniecaj zbytnio.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wedlug mnie w tym sezonie bedzie tak ciekawa walka o czworke, ze nie ma sensu nawet wrozyc - i tak malo prawdopodobne, ze sie spelni. A co do potencjalu to 6 druzyn w naszej ekstralidze naprawde takowy posiada. Wroclaw moim zdaniem jest naprawde silny. I nie mowie konkretnie o skladzie, lecz takze o zapleczu. Finanse maja, teraz juz pozostaje tylko madrze je wykorzystac. Szkoda, ze P. Rusko nie widzi przyszlosci w szkoleniu mlodziezy:(. Pewnie w przyszlym sezonie podkupia kolejnego juniora:(. Powracajac do mozliwosci ekipy wroclawskiej to pokazali sie z dobrej strony w Gorzowie i na podstawie tego co ujrzalem moge stwierdzic, ze maja spore szanse na medal. Bardzo dobrze Dados i obcokrajowcy. Slabon moim zdaniem sie nie cofa, a raczej rozwija. Krzyzak juz nie tak jak niegdys, ale na 1 lige bym go nie skazywal.
    A kibice narzekaja wszedzie...no moze oprocz Bydgoszczy.

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z lynx-em, jednakże chcę zwrócić uwagę, że walka o 4 miejsce rozegra się między Włókniarzem a Atlasem. Atlasowi będzie b. trudno odrobić zgubiony punkt z Lesznem, chyba, że Włókniarz też zgubi punkty z Lesznem. Natomiast wygrana, którejkolwiek z tych drużyn z Polonią Bydg. stworzy jej duże preferencje w walce o 4 miejsce.

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałbym co niektórym malkontentom, którym nie podoba się Rusko, przypomnieć a niektórych poinformować, że zanim w Atlasie pojawił się Rusko Atlas znajdował się w 2 lidze i zajmował tam ostatnie miejsce!

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg
    WTS odrobi stracony punkt z Lesznem w Lesznie ..... zobaczycie

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech panowie Rusko i Czarnecki kupują dalej wątpliwej klasy żużlowców, to będziecie jeszcze słabsi. Czekam na chwilę, kiedy Wrocław wychowa sobie choć jednego średniej klasy żużlowca. Ale po co, przecież lepiej "bajerować" Kołodzieja i innych.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie jestem lekko zawiedziony postawą Sparty na początku sezonu,ale to narazie początek.Niech sie koledzy z Leszna tak o nas nie zamartwiają.Będziecie mieli wieksze powody do zmartwień ale o swoja drużynę zobaczyćie!

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mloda druzyna

    nie mozna sie dziwic postwie sparty, jest to druzyna dosc mloda, krzyzaniak slabon jedzrzejak dados, hancok nie zawsze robi tyle punktow ile byscie chcieli, a nikols to na razie nie hans nielsen, bedzie z niego pozytek ale jeszcze nie teraz. A tak po za tym jestem troche rozczarowany ogorem jestem kibicem Iskry a to jest jej wychowanek, we wlokniarzu byl juz liderem teraz niestety wyzej niz 8 to jest mu trudno zrobic, ale coz mam nadzieje ze bedzie lepiej to zdolny chlopak, wroclawianie trzymajcie sie bedzie dobrze!!!!

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    znowu lynx'owi(optykomu)pomyliła się flustracja z rzeczywistością.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nie Lynx....zawiodłeś mnie..prowadzisz polemikę dla samej polemiki ...a racji jakoś niewiele...

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Problem Sparty

    Problem Sparty tkwi w zbyt wyrownanej druzynie! Niestety, poziom jest w miare wysoki, ale nie ma zawodnikow "wygrywajacych" typu Tomek, Pepe, Ulamek, czy Rudzi ( R&C) . Dados, Krzyzaniak itp. to dobrzy zawodnicy, ale przegrywaja biegi z liderami innych druzyn. Bez tego nie wygraja z najlepszymi. Oczywiscie mowie tu glowinie o wyjazdach, bo u siebie wasi liderzy sa automatycznie wygrywajacy, choc i tak nie zawsze. A tak poza tym, to Atlas nie jest przeciez taki slaby.
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sparta bedzie miała medal

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    siła wts

    Dziennikarze nabili piany wokół Sparty przed sezonem, że celuje w mistrza, że silny skład i takie tam. Nie jest niespodzianką ani sensacją, że postawa WTS niby "rozczarowuje". Ja osobiście nie spodziewałem się oszałamiających wyników, jednak jazda chłopców mi się podoba. Trochę wiary ludzie, przecież to naprawdę dobry zespół i świetnie sobie radzi, a że nie zawsze się wygra - taki jest sport.M

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MarcinZuk - "Dziennikarze nabili piany wokół Sparty przed sezonem, że celuje w mistrza" - w żadnej gazecie nie stawiali Sparty w roli faworyta do mistrza, nie robili tego dziennikarze ani działacze. Zupełnie inny był cel w tym sezonie, nawet Rusko gdzieś wspominał, ze będzie zadowolony z awansu do pierwszej czwórki. Więc jestem trochę zdziwiony reakcją niektórych kibiców, którzy to Sparte już chyba widzieli zwyciężającą w Bydgoszczy. Więcej luzu ludziska bo wasze kapryszenie co roku zespołowi nie pomoże i cieszcie się z tego co mamy. Dajmy im czas.

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie potrafię zrozumieć dlaczego trener nie dał dzisiaj pojeździć Bogińczukowi? Za rok gdy Słaboń zostanie seniorem powstanie taka sama sytuacja jaka jest dzisiaj w Toruniu a temat "dlaczego Wrocław jest taki słaby" będzie jeszcze długo aktualny!

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Wrocław i tak do pierwszej czwórki nie wejdzie.
    Nara

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocławowi będzie ciężko ale wejdzie do 4 ...pomimo ciężkich meczy to Atlas zajmie 4 miejsce po rundzie zasadniczej

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wts jest słąby bo rusko ma za duzo pieniedzy
    a powaznie...
    chyba lepeij jest tak jak jest bo co by było gdybysmy nie mieli do czynienia z niespodziankami
    czesc

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spart nie jest taka słaba , wydaje mi się że głównie chodzi tu o zgranie na lini zawodnicy-zawodnicy-trener-prezes. Mimo że żużel nie jest sportem drużynowym , wydaje mi się że takie zgranie i poznanie swich wad zalet i możliwości jest bardzo pomocne w szczególności w meczach na styku

  24. Powrót do góry    #69
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Cytuję

    prawda jest taka iz patrzac realnie na sklady to jest skalad na 5 miejsce i to po walce z ckm.
    niestety ale nic wiecej personalnie silniejsze sa bydgoszcz torun pila i leszno - wiec czego oczekujecie? trzeba walczyc o to 5 i tyle, starac sie wskoczyc wyzyjej a nie dziwic sie ze nie jest jak rok temu.
    - cytat - oczywiscie Lynx

    Nie chce byc uszczypliwy ( i dlatego podaje tylko jeden cytat:), ale nalezy mi sie choc troche satysfakcji za to, iz bronilem Wroclawian - zespol "bez potencjalu". W pewnym momencie sam zwatpilem, ale zwyciestwa w Lesznie i z Bydzia u siebie sprawily, iz kibice we Wroclawiu znow moga byc dumni ze swojego zespolu..

    Drogi Marku ( Lynx ) - w jednym sie z Toba zgodzic musze - WTS walczy z CKM, ale nie o 5 pozycję, a o 2!!!


    ps. ja takze sie myle - vide jedna z sond - kto bedzie mistrzem, niemniej jednak powyzsza polemika byla najdluzsza jaka stoczylem na tym forum ( przerwana zostala ze wzgledu na przygotowania do sesji ) i dlatego tez chcialbym ja przyblizyc nowym forumowiczom. Czepialismy sie doprawy szczegolikow - mozna sie niezle dzis usmiac:)

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie bedzie zle!

    Czemu jest zle? A jest zle?! Mamy nawet szanse na zloto a wy marudzicie. Ja nie rozumiem. Jedyne czego mozna sie czepiac to Jedrzejak. Za taka kase jaka on kosztowal mozna bylo kupic rakiety dla Zieji i chlopak jezdzilby nie gorzej. Ale trudno, Rusko uwielbia kupowac. Ale i tak jest niezle. Pod katem przyszlego sezonu tez mozna myslec optymistycznie. Moim zdaniem zielonka zostanie w 2 (1) lidze i do wziecia bedzie Hamill. Jak zniosa KSM to mozna bedzie zrobic superduet Amerykanow. Do tego obiecujacy juniorzy - Boginczuk a zwlaszcza Swiderski i jest niezle. Pozostale trzy miejsca w skladzie dla Jedrzejaka, Dadosa, Zieji lub Slabonia. Gdyby to ode mnie zalezalo to nie postawilbym na grosza na to kanadyjskie beztalencie, ale znajac prezesa znowu bedzie pewniakiem do skladu. Krzyzaniak jest juz stary i ja postawilbym na mlodych + Barona, bo to swoj czlowiek. I choc sklad nie bedzie moze na mistrza, ale mlody, ambitny i z jajami. Jak 10 lat temu. I niech wtedy nie zdobywaja nawet zlota, ale emocje beda. I oto chodzi, nie?!

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Pytanie powinno brzmiec- Dlaczego WTS jest taki dobry-
    Zycze im pudla, choc przydalby sie choc jeden sprzymierzeniec w grupie spadkowej GKSowi, zwlaszcza ze juz sie mowi o zmowie przeciwko Klubowi z Gdanska.
    Fair play??????????
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widać po wynikach żużlowcy atlasu odzyskują siłe i walczą nawet w bardzo okrojonym składzie (mecz z bydgoszczą) I jest to chyba dobry prognostyk na przyszłem mecze tego sezonu.
    Pozdrówka for @ll

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie uważam aby Atlas był taki słaby. Przecież uzyskał awans do pierwszej czwórki. A przed sezonem nie było zbyt wielu optymistów. No może poza tymi z Wrocławia. Uważam, że wciąż mają ogromne szanse na przynajmniej powtórzenie ubiegłorocznego wyniku czyli 2 miejsce.

  29. Powrót do góry    #74
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    do przedmowcow

    nie wiem czy zauwazyliscie drodzy koledzy, ale jest to temat z przed dobrych dwoch miesiecy, gdy z WTS-em bylo kiepsko. Dlatego tez teraz wypowiedzi typu "Nie uważam aby Atlas był taki słaby.", "Czemu jest zle? A jest zle?! Mamy nawet szanse na zloto a wy marudzicie." - swiadcza o nie doczytaniu tematu i nie zwroceniu uwagi na daty poszczegolnych wpisow. Zwroccie prosze na to uwage, gdyz komentarz do samego tematu w oderwaniu od calosci dysksusji i zmiany pogladow wyglada nie ukrywam troche smiesznie...'

    Andrew88 - zwroc uwage kiedy Duzman zalozyl ten temat i przeczytaj jego dalsze wypowiedzi. Wpis usunalem..
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rzeczywiscie jak zauwazyl Darkness temat sie z lekka zdeaktualizowal i bardzo mnie to cieszy , chociaz pare spraw pozostalo takich samych

    dados dalej imponuje w zawodach ind [ vide 1/2 IMP]
    czernicki dalej nie jest trenerem sparty ;]
    niektorzy koledzy z leszna i okolic nadal nie trawia ruski ;]

    natomiast:
    jedrzejak nie zdobywa juz w anglii po 8 pkt
    krzyzaniakowi zebra sie zrosly
    hancock nie zdobywa juz po 8 pkt
    slabon juz sie nie cofa chociaz martwi ze nie potrafi ustabilizowac formy moze z kazdym wygrac i z kazdym przegrac
    nicholls zaopatrzony w sprzet dadosa udowadnia ze warto miec tego zawodnika w skladzie i pojawiajace sie coraz czesciej sugestie o duecie hamill hancock w 2003 nie przekonuja mnie
    zarzuty mozna miec wylacznie do boginczuka , meczy we wroclawiu juz nie przerywaja a i na wyjazdach punkty wroclaw zdobywa

    dlatego tez na poczatku byly 3pkt/8 i slabe miejsce
    teraz jest 6/6 i wracamy do gry
    I love this game

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    tylko ze moim zdaniem wts skonczy na 4 miejscu nie na 2 a znalazl sie w 4 nie dlatego ze jest taki dobry lecz apator okazal sie byc jeszcze slabszy nie wspominajac o pile.
    dla mnie jesne jest iz pila w skaladzie z crumpem i oplacanymi dobruckim i hampelem byla by wyzej...... to samo dotyczy sie targanego konfliktami apatora ktory w dodatku postawil na zlego konia (rickiego) zamiast trzymac jonssona i jezdzic w skaladzie 1 obcokrajowiec - jonsson + polscy seniorzy bylby to wyrownany sklad gwarantujacy czworke.
    jednak nalezy przyznac iz wroclaw poczynil znaczny postep otrzasnol sie moim zdaniem krzyzaniak i to dzieki wlasnie niemu jak i hancockowi wroclaw bedzie w gornej 4. a jaki faktycznie jest wroclaw okaze sie w p/o......

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    aaaaaaaaaa i co do tego potencjalu ponoc sobie wyjasnilismy. coz , nie zrozumiales :D szkoda. ale moge nadal udowodnic iz na 8 druzyn w ekstralidze conajmniej 4 posiadaj owy potencjal wiekszy....ale po co ? w przyszlym sezonie ktos odkopie ten watek gdy wts bedzie na fali i zacznie sie od nowa tak jak teraz :D :S i tak w kolko , moim zdaniem niepotrzebnie i bezsensu :D. ale ktos bedzie mial satysfakcje iz wroclaw walczy z ckm tylko nie o to miejsce co sadzilem. jednak ckm walczy owszem , lecz nie z wts a polonia o zloto.... gdyz na dzien dzisiejszy to ckm jest najsilniejszy ,druga jest polonia choc w tabeli jest inaczej. tak samo bylo z wts poprostu wtedy byl slabiutki.....

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co Lynx madralo,tak sie nakłapałeś o potencjałach o tym kto z kim i jak ci teraz po meczu Sparty z CKM.A tak w ogóle to bym zamknął ten temat bo jest nieaktualny i tylko w.....a oko.

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinniscie zmienic temat na : DLACZEGO WROCLAW byl TAKI SLABY ??!

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A co, nie mowilem?
    Niektorym niezle sie rachunki p*********ly!!!
    WTS na mistrza!
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    a co mnie mecz sparty z ckm :) mam to w du.. wali mnie on :) ja nie jestem antysparta tak jak anty unia :)
    po tym meczu nic sie nie namieszalo zrobil sie wiekszy scisk tylko bydgoszcz odskoczyla. wolalem na najwyzszym pudle ckm ale coz zobaczymy a pozostalej 3 wszystko jest jeszcze mozliwe i tak jak atlas wygral te 3 mecze tak pokolejnych 3 moze byc znow watek aktualny czego ci ozywiscie nie zycze :)

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    18 sierpnia bedzie wiadomo kto jest lepszy atlasik czy unia wiec do zobaczenia w lesznie to bedzie meczyk

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak czytam te stare wypowiedzi kolegow z leszna to smiac mi sie chce ta pewnosc ze atlasik nie bedzie w PO no i co panowie ???????

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem na ile to jest prawdziwa informacja ale 18.08 Hancock ma jakieś zawody w USA i prawdopodobnie nie pojedzie w Lesznie więc Sparta będzie zmuszona wygrać w osłabieniu.Ale wtedy dopiero dopiero będą jaja.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakie k...a zawody on ma byc w lesznie i koniec Rusko mu da USA

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Co do skladu na nastepny sezon to mysle ze na 100% zostanie Krzyzak, Slabon , Dados , Hankok , Nichols a co do reszty moze byc roznie ktos napisal ze moze wroci Zieja - a bron boże Slaboń jest 100 razy lepszy, Baron w podstawowym skladzie - facet on to traktuje sam jako hobby i ma sporo kontuzji , prowadzi wlasna firme - napewno mu nie bedzie mu sie chcilo wracac do wts'u na 100% , jedynie koo moga wymienic to Jedrzejaka - ale moim zdaniem trzeba mu dac troche czasu...
    Co do juniorow- mysle ze Kolodziej moze dac sie namowic - poprzednio chodzil jeszcze do szkoly (zawodowki:)) ale teraz juz go chyba nic w Tarnowie nie trzyma ;)

    Co tekstow ze wts jest slaby czy cos - wts nigdy nie byl slaby :) byo pare wpdek ale do play off sie zalapal bez problemow - caly czas wczesniej mial 4 miejsce :) teraz jest 2 - raczej trzeba sie pytac o Apator czemu jest taki cienki , pila :)?

  42. Powrót do góry    #87
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie bedzie w pierwszej 4 ?chyba sie pomyliles...

    Martines nie wiem czy wiesz ze teraz wroclaw jest na 2 miejscu i mamy wielkie sznase aby stanac na podium i dostac minium braz a noawet i ...zloto.
    nikt nie wierzyl w nas podczas meczu z bydzia i czestochowa nie wspominajac juz o lesznie...
    sadze ze to powinno dac Tobie do myslenia...
    a wts i tak krolem jest
    pozdr

  43. Powrót do góry    #88
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie bedzie w pierwszej 4 ?chyba sie pomyliles...

    Martines nie wiem czy wiesz ze teraz wroclaw jest na 2 miejscu i mamy wielkie sznase aby stanac na podium i dostac minium braz a noawet i ...zloto.
    nikt nie wierzyl w nas podczas meczu z bydzia i czestochowa nie wspominajac juz o lesznie...
    sadze ze to powinno dac Tobie do myslenia...
    a wts i tak krolem jest
    pozdr

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Martines nie wiem czy wiesz ze teraz wroclaw jest na 2 miejscu i mamy wielkie sznase aby stanac na podium i dostac minium braz a noawet i ...zloto.
    nikt nie wierzyl w nas podczas meczu z bydzia i czestochowa nie wspominajac juz o lesznie...
    sadze ze to powinno dac Tobie do myslenia...
    a wts i tak krolem jest
    pozdr
    Ja i tak w was nie wierze i sądze ze skończycie na 4 miejscu, a UNIA na 2, so I just want to tell you: good luck
    Wts może jest królem, ale regionu na który ja mówie karg.....
    Nara

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg
    Są to ponoć śmieszne mistrzostwa USA.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •