Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 128

Wątek: Sven Hannawald zakonczył kariere!

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hanni jest obecnie w fenomenalnej formie.Jego dzisiejszy i wczorajszy skok z konkursu był kapitalny.Fenomenalny styl.Rewelacyjne odbicie,a odległość po prostu Z-N-A-K-O-M-I-T-A :P :P :P :P :P :P :P :P Oby tak dalej! :P :P :P

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, iż nadal jest on bardzo dobrym skoczkiem. Mimo to, iż nie przepadam za nim zbytnio to źle mu nie życzę.

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Śmiechu warte

    Jak można nie lubić, bądź nienawidzić kogoś kogo się kompletnie nie zna. Fakt mówił złe rzeczy, ale przeprosił. Jakbyście wy zareagowali, gyby ktoś obrzucał was śnieżkami, ba nawet butelkami. Jest bardzo dobrym skoczkiem i po mimo jego min i gestów cenię go za to jak skacze. Też ma dobre i złe dni. Mam go nie lubic za to, że wygrywał z Małyszem hahaha koń by się uśmiał.

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję :

    Jest bardzo dobrym skoczkiem i po mimo jego min i gestów cenię go za to jak skacze.

    Do Amaja:

    No ja też go bardzo cenię za to jak teraz skacze i sprawia mi to wielką radość :P:P:P:P:P:P Jego pierwsze dwa występy są bardzo obiecujące hehe.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak można nie lubić, bądź nienawidzić kogoś kogo się kompletnie nie zna. Fakt mówił złe rzeczy, ale przeprosił. Jakbyście wy zareagowali, gyby ktoś obrzucał was śnieżkami, ba nawet butelkami. Jest bardzo dobrym skoczkiem i po mimo jego min i gestów cenię go za to jak skacze. Też ma dobre i złe dni. Mam go nie lubic za to, że wygrywał z Małyszem hahaha koń by się uśmiał.
    Nic dodac nic ujac
    To samo chcialem napisac


  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słabo coś ostatnio spisuje się w konkursach pucharu świata nasz pan Sven Hanavald. Czym to jest spowodowane? Jak myślicie? Moim zdaniem jest to powodem zbyt lekko przebytego sezonu letniego. Hani pomyslał sobie, że skoro jest najlepszy to może dać sobie luz. Stracił na tym ogromnie. Swoją drogą ta jego operacja też mu trochę napewno przeszkadzała, ale nie można przecież całej winy zwalać na operację.

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziękuje ci Tomcio za poparcie

    Co do Ciebie Młoda, masz bardzo krótka pamięć. Ja pisałam o zeszłym sezonie a nawet o jeszcze wcześniejszych. Zresztą nie będę się wdawać z toba w polemikę. Hanawald (wcale go nie tłumacze) przeszedł bardzo ciężką operację, przez miesiąc nie chodził, pół roku nie skakał, jednak po mimo tego wrócił do tego fachu. Za to ma u mnie dużego plusa, walczy choć napewno nie jest mu łatwo. Jestem ciekawa co bys napisała gdyby przytrafiło sie to innemu skoczkowi, bo wydaje m się, że piszesz tak dlatego, że wygrywał i był dobry.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja ani go lubie ani go nie lubie, poprostu on mi nic zlego nie zrobil ani naszym skoczkom tez. Ale forma jaka reprezentuje Sven Hannavald w tym sezonie to istne dno, komentatorzy mowia ze jest to niby spowodowane ta jego operacja i slabym przygotowaniem do sezonu. A moze mu poprostu uderzyla woda sodowa do glowy ? Ja jestem przekonania ze jesli jakos zawodnik ( chodzi mi tu o Svena ) skacze kilka sezonow na wysokim poziomie ( Sven oprocz ostatniego sezonu zawsze ocieral sie o czolowke swiatowych skoczkow ) to tak nagle ta forma mu nie moze odejsc, skokow sie nie zapomina. A Hanavald na konkursach skacze 2 anwet ( tak jak dzisiaj ) 3 razy krocej od pozostalych zawodnikow :) Nie dobrze nie dobrze ...

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co wy macie do Hannawalda, on ma tylko postępująca anoreksję, przy wzroście 2,4m waży 15kg, i każdy jego skok powinien być rekordem skoczni

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hanniego nie lubię....bo czasami jest lepszy od Adama Małysz a przeciiez kazdy by wolał zeby Małysz najlepszy..??

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lubię go ostatnio bardzo, bo jest zupełnie bez formy i skacze gorzej niz każdy z Polaków.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bzdura za bzdurą...

    No niezle bzdury wypisujecie w tym temacie. Wystarczy spojrzec na post jakiejs tam Madzi by oniemiec i wpasc pod biurko...Ale z drugiej strony pojawiaja sie takie wpisy jak Amaji (szacuneczek:))...No, ale coz trudno rozsadkiem Bog nie podzielil po rowno...
    A co do Hannawalda, to gdzies mam to jak sie on zachowuje (chodzi o wyrazanie emocji). Przeciez reprezentuje soba odpowiedni poziom (choc ostatnio cienko przedzie), ale wiadomo, ze potrafi skakac i mysle, ze jeszcze w tym sezonie pokaze na co go stac i ubarwi troche rywalizacje na skoczniach Pucharu Swiata.
    Mnie on ani ziebi, ani grzeje, ale z pewnoscia nie zasluguje na nienawisc za to jak skacze...Pomyslcie nim cos walniecie...to nie boli.

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Petrus nie wiem czy twoja wypowiedź bardziej mnie rozśmieszyła, czy też zszokowała. O Adamie tez tak powiesz jak mu jeden czy dwa konkursy nie pójdą ;)Mam nadzieję, że tylko się przekomarzasz, a twoja wypowiedź zawiera ironię, bo jeśli myślisz tak naprawdę, to brak mi słów.

    Onyx dziękuję, chociaż ktoś tu myśli. Na koniec powiem jedno zejdźcie już z tego biednego Hanawalda, coście się tak do niego przyczepili. Jest człowiekiem jak każdy z nas i tak a nie inaczej zarabia na życie. W tym sezonie ktoś skoczy pare razy lepiej od Adama (czego mu nie życzę) i przerzucicie się na niego. Więc może już zostawmy wszytskich w spokoju i pozwólmy im skakać, a także dać nam z oglądania tego przepięknego sportu satysfakcję oraz wspaniałe przeżycia

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ech, mi jest żal Hannawalda. To już nie te same skoki, choć oczywiście pojawił się inny rywal - choćby Peterka. Ja lubiłam patrzeć, jak Hanni skakał, był naprawdę dobry i w locie czasami naawet Małysz nie mógł się równać... I tym bardziej na tle Hannawalda widać, jak szybko i jak bardzo forma może się zmieniać, czyli jak dobry jest Małysz !!!
    Ja trzymam kciuki za Hannawalda i za Schmitta - mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie przynajmniej jeden z nich pojawi się na skoczniach i nie będą to skoki na 58 metrów...

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ech, mi jest żal Hannawalda. To już nie te same skoki, choć oczywiście pojawił się inny rywal - choćby Peterka. Ja lubiłam patrzeć, jak Hanni skakał, był naprawdę dobry i w locie czasami naawet Małysz nie mógł się równać... I tym bardziej na tle Hannawalda widać, jak szybko i jak bardzo forma może się zmieniać, czyli jak dobry jest Małysz !!!
    Ja trzymam kciuki za Hannawalda i za Schmitta - mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie przynajmniej jeden z nich pojawi się na skoczniach i nie będą to skoki na 58 metrów...
    Cieszy mnie, że coraz więcej osób ma podobne zdanie. Hanavald jest naprawde bardzo dobrym skoczkiem, a problemy może mieć każdy. Miło było by popatrzeć na rywalizację tak dobrych w tym sporcie. Ciesz mnie rónież powrót do formy takich zawodników jak Peterka, czy też to, że inni polacy zaczynają dobrze skakać. Pomyślcie jaka nudna była by to dyscypilna, gdyby cały czas wygrywał jeden zawodnik, a reszta pozostawała za nim w cieniu. Przecież sport to emocje inaczej nikt by tego nie golądał.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ech, mi jest żal Hannawalda. To już nie te same skoki, choć oczywiście pojawił się inny rywal - choćby Peterka.
    Pierwsze śliwki - robaczywki !

    Daleki jestem od oceniania formy zawodników na podstawie pierwszych występów.Przypomnijcie sobie choćby ubiegły sezon !Małysz , Schmitt czy Jussilainen zaczęli go fantastycznie.Później bywało różnie (dotyczy to również Adama).Ammann zaskoczył formą dopiero na zawodach w Engelbergu (a może w Predazzo - przepraszam , ale nie pamiętam dokładnie :) ) , a Hanni błysnął na "4 skoczniach"
    ( choć w Titisee-Neustadt też miał udany występ).
    Z tym Peterką ,jako głównym rywalem też poczekajmy.Nie mam zamiaru deprecjonować jego osiągnięć , ale należy zwrócić uwagę , że ostatnie 14 dni przed pierwszym konkursem ekipa słoweńska spędziła właśnie w Kuusamo.Tam trenowali , a co za tym idzie dobrze poznali skocznię i warunki na niej panujące.
    Już za tydzień kolejne zawody w norweskim Trondheim.Po tych konkursach będziemy już dużo mądrzejsi.

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście, że tak, trudno już teraz wyrokować, kto "dotrwa" do końca sezonu. Niemniej jednak wysokie osiągnięcia np. Hannawalda w zeszłym sezonie powodują, że czegoś po nim się spodziewamy. Niekoniecznie od razu pierwszych miejsc, ale na pewno nie 58 metrów...
    Co do Peterki i innych - jestem zdania, że większość skoczków z pierwszej piętnastki Pucharu Świata prezentuje naprawdę świetną formę, to nie są przypadkowe miejsca w klasyfikacji i każdy z nich może walczyć o podium !

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    1,915
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie da się ukryć, że Hannavald to jest naprawdę bardzo dobry skoczek. Wczoraj przy tych 58 metrach, to aż mi się, zal go nawet zrobiło. Ale do tematu. Nie lubię go spowodu jednej rzeczy. Kiedyś oglądałam z kumpelą na RTL2 bodajże transmisje z treningu i kwalifikacji skoczków do któregoś konkursu (nie pamiętam niestety do którego). Wszyscy sobie skakali, raz lepiej, raz gorzej. W końcu nadeszła kolejka na Svena, skoczył, całkiem nieźle, nawet bardzo dobrze powiedziałabym. Po nim skakał nasz Adaś. I co się okazało? Małyszowi skok za bardzo nie wyszedł (no troszku go spieprzył), a Hannavald, który chyba specjalnie poczekał na dole, żeby zobaczyć skok Adama, po prostu zaczął się po chamsku śmiać. Wybrechał naszego skoczka, tylko dlatego, że temu nie wyszedł skok. Jak dla mnie to było duże przegięcie, a to wyskakiwanie z flagami, to było troszku na pokaz, no, ale to już jest moja opinia.

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tajner: Sven wróci

    Trener Apoloniusz Tajner jest przekonany, że Sven Hannawalda, który fatalnie spisał się w konkursach PŚ w Kuusamo, na pewno w tym sezonie wróci do formy.

    "Wiem, że Niemcy jadą teraz na trzy dni do Lillehammer. Po treningach tam trener Hess zdecyduje pewnie, czy odesłać Svena do domu, czy zostawić go na konkursy. Przez trzy dni treningów sporo można poprawić, zmienić. Ale ja widziałem, że w Finlandii Hannawald był nie w sosie. A przecież on umie skakać" - powiedział Tajner.

    "Jego słabsza dyspozycja szybko może odejść. Widziałem, że tu, w konkursach, nie miał ochoty i werwy do skakania. A przecież zaraz po przyjeździe, na treningach, latał bardzo daleko. Sven wróci" - dodał.

    Więcej szczegółów w "Gazecie Wyborczej"

    (onet.pl)

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh, no właśnie, nie wierzę żeby kompletnie stracił formę, skoro zdołał ja na krótko odzyskać przed sezonem - ponieważ jeszcze w Kuusamo prezentował się nieźle.
    To co się stało Svenowi to musi byc coś strasznie raptownego - albo się spala psychicznie pod presja, albo się asekuruje co przy silnym wietrze daje właśnie takie efekty. Ja nie jestem absolutnie jego fanką, ale występ pt: "58m" dla każdego fana SPORTU musiał być trochę bolesny, co innego kibole i sprawa polska.
    Popieram Amaję (Amaja? odmiana mi się wali :P) - jednakże sama się zastanawiam co takiego ma do siebie Sven (nie myślę kategoriami kibolskimi-o wygrywaniu) że jednak spore grono osób i oświeconych,i znających się na skokach, itd itp go nie trawi - niby Martin Schmitt też jest Niemcem, Finowie nie sprawiają wrażenia sympatycznych, a Simi Ammann wygrał boleśnie z Adamem to jednak ich się lubi,szanuje i nie ma tylu głosów anty ...... any ideas ???

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak pięknie skoczył dzisiaj Sven hannawald całe 58 metrów! i 0,0 punktów!!! :)


    No ja też go bardzo cenię za to jak teraz skacze i sprawia mi to wielką radość Jego pierwsze dwa występy są bardzo obiecujące hehe.


    Hmmmmmmmmm Młoda nie wiem czy będziesz się cieszyła jak np. Adam złapie kontuzje (czego mu nie życzę ) i będzie skakał tak jak teraz Hani , wiec zastanów się nad swoimi wypowiedziami ....... bo przeważnie tak jest że ten się śmieje .................... :) :P:P:P:P:P

    Mloda trzymaj sie:):)


    ....::::pozdrowionka dla wszystkich::::....


  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie tak jak pisze Leeon :) Młoda to że Hanawald ma teraz słabszą forme to nie jest powód do radości, ale do zastanowienia z jakiego powodu ma taką słaba forme :P Wiem, że dla nas polaków jest to dobre bo Malysz stracił jak narazie jednego z najgroźniejszych rywali. Chociarz nie lubie Hanawalda to ne nabijam sie z niego. Kiedyś przyjdzie słabsza forma Małysza i wtedy bedzie problem :)

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sven Hannawald to wielki zawodnik i trzeba umieć docenić Jego klasę, a fakt że 2 pierwsze turniejowe skoki mu nie wyszły to o niczym nie świadczą. Ten zawodnik to już wielka postać skoków i legenda chociażby na wzgląg na Jego bezapelacyjne zwycięstwo w zeszłorocznym turnieju 4 skoczni. Ma najlepsze predyspozycje na to, aby skakać o wiele, wiele dalej niż Małysz...
    Ma prawo wyrażać swoje emocje na swój sposób, bo przecież każdy człowiek jest inną indywuidualnością, a to co mówi w Deustche-TV o Polakach to prawda...smutne, ale prawda!

    Sven będzie miał na pewno zwyżkę na Mistrzośtwa Świata, a wtedy wątpię czy Małysz Go pokona, ale to lepiej dla nas kibiców, bo emocję będą wielkie.

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hannawald jest wielkim sportowcem , a w Polsce nie jest lubiany z dwóch powodów : po pierwsze - wygrywał w zeszłym sezonie z naszym Małyszem i po drugie - jest raczej zamkniętym w sobie zawodnikiem , a tacy ludzie nie są za bardzo popularni i lubiani . Powinniśmy go jednak oceniać na podstawie osiągnięć sportowych , a nie sugerować się tym , że nie "szczerzy zębów" ;) do każdego dziennikarza . Nie musimy go od razu kochać , ale bądźmy chociaż obiektywni .
    Jego przeciwnicy mogą być zadowoleni , bo Sven nie wystąpi w Trondheim . Oto co m. in. można przeczytać w onet.pl : "Jak poinformował jeden z portali poświęconych skokom narciarskim , Sven Hannawald zrezygnował ze startu w dwóch kolejnych konkursach Pucharu Świata , które odbędą się w norweskim Trondheim . Niemiec zdecydował się na przerwę w startach , ponieważ chce dobrze przygotować się do konkursów w Titisee-Neustadt , które odbędą się 14 i 15 grudnia . Właśnie na te konkursy powinien wrócić także Martin Shmitt. (...)"

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jeszcze jedna ciekawostka z onet.pl - raczej dla śmiechu ;) .

    Hannawald najgorszym skoczkiem wszech czasów ?
    Niemiecka prasa bulwarowa nie ustaje w krytykowaniu Svena Hannawalda , który podczas dwóch konkursów w Kussamo spisał się tak fatalnie , że porównuje się go do Anglika Eddie Edwardsa , który etatowo zajmował ostatnie miejsca w konkursach .
    "Hoho , tak krótko jeszcze nigdy nie skoczyłem" - powiedział "Orzeł" , jak nazywano angielskiego skoczka po wyniku ( 58m ) Hannawalda podczas sobotniego konkursu w Kussamo .
    "Mój Boże , naprawdę miałbym jeszcze z nim szansę" - dodał .
    Edwards , którego nazwisko stało się synonimem skoczka-nieudacznika , obawia się , że straci to miano na rzecz Hannawalda .
    "Jeśli Hannawald dalej będzie skakał tak słabo , , spowoduje , że nie będę już określany jako najgorszy skoczek wszech czasów" - powiedział Edwards .


    Nie uważacie , że to spoooraaa przesada ??? ;)

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hanawald to cwaniak i sie wymadrza szkoda ze ta kulka prosto w ryjek go nietrafila jago stosunek do polakuw widac i niejest godny sportowca natomiast Schmit niejest nastowiony jak hani i jest szanowany (przezemnie)@@@@@

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jabol

    Ale ubaw ! Jabol, z jakich to powodów Hannawald nie jest "godzien" miana sportowca??? I czy w takim razie Ty jesteś godzien miana kibica???
    Hannawald to świetny sportowiec,bez żadnego "ale" - być może kiedyś śmiał się, gdy Adamowi nie poszło- nie wiem, nie widziałam, ale potrfił też pogratulować, gdy Adamowi poszło fenomenalnie (patrz drugi dzień w Zakopanem). Hannawald jest dość kontrowersyjny, ale to w żden sposob nie tłumaczy takiego szowinizmu. Wydaje mi się, że tu cały czas ma miejsce historyczny stereotyp "złego Szwaba". I skoro "kibice" (pseudo) potrafią kogoś oceniać w ten sposób, nie oburzajcie się, że Polaków on może oceniać tak samo wg stereotypów "Polak- pijak"...

    I jeszcze jedno , Jabol - tak na marginesie : jakoś zniosę, gdy ktoś pisze "Polak" z małej litery, ale nie wiem, jak ocenić, gdy ktoś napisze "Polaków" dodatkowo przez "u"...

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hanawald to cwaniak i sie wymadrza szkoda ze ta kulka prosto w ryjek go nietrafila jago stosunek do polakuw widac i niejest godny sportowca natomiast Schmit niejest nastowiony jak hani i jest szanowany (przezemnie)@@@@@
    "POLAKÓW" - JABOL - "POLAKÓW" !!!. Nazwy innych nacji pisz sobie jak chcesz < chociaż tego nie popieram !!! > , ale naucz się poprawnej pisowni chociaż tego wyrazu !!!

  29. Powrót do góry    #74
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lubię Hannawalda za to jak teraz skacze (dwa razy krócej od Bachledy i Tajnera jego forma jest na poziomie Roberta Mateji)a w tej formie w jakiej jest teraz trudno go nie lubieć

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Hanni po swoich lotach na odległość 79 i 58 m będzie sobie ćwiczył w osamotnieniu...Smutno będzie bez Hanniego w Trontheim..o jak mi przykro...

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jeszcze raz!!!!

    Powtorzę coś co juz wcześniej napisałam. Podsumowując w ten sposób ten temat.

    Na koniec powiem jedno zejdźcie już z tego biednego Hanawalda, coście się tak do niego przyczepili. Jest człowiekiem jak każdy z nas i tak a nie inaczej zarabia na życie. W tym sezonie ktoś skoczy pare razy lepiej od Adama (czego mu nie życzę) i przerzucicie się na niego. Więc może już zostawmy wszytskich w spokoju i pozwólmy im skakać, a także dać nam z oglądania tego przepięknego sportu satysfakcję oraz wspaniałe przeżycia.

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie lubie Hanavalda za to ze tak sie cieszy i wogole nie jest to sportowiec jak Adam Malysz lubie Schmitta ale Haniego nie cierpie

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tamtym sezonie denerwował mnie Hanawald, a teraz gdy jest bez formy (do tego nie ma Schmitta i Amman też cienko) to Puchar Świata wydaje się jakiś taki nudniejszy...

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie lubie Hanavalda za to ze tak sie cieszy i wogole nie jest to sportowiec jak Adam Malysz lubie Schmitta ale Haniego nie cierpie
    Ja mam takie same odczucia, Schmitt jakiś jest taki przyjazny a Hanni to normalnie mnie odpycha :)

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale ten anorektyk ma zaje*** formę aktualnie, ale na nasze nieszczęście odbuduje ją i pwewnie stanie się to bardzo szybko

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Czyzby wielki powrot Hanniego??

    Jak wiadomo dzis tzn wczoraj Sven Hanavald wygral konkurs w Engelbergu zaliczany do klasyfikacji Pucharu Swiata!

    Oddal daw imponujace skoki i nalezy uczciwie przyznac,iz dzisiejszy konkursu wygral zasluzenie.

    Osobiscie nie przepadam za Niemcem, jednak zycze mu jak najlepiej!Denerwuje mnie jgo pewnosc siebie, cwaniactwo, po prostu chlopaka nie ma pojecia czym jest slowo skromnosc! W Harahovie sprowokowal kibicow z Polski do tak chamskiego zachowania( niech ktos przypadkiem niepomysli,ze usprawiedliwiam chamskie zachowanie, czy tym bardziej popieram).

    Mimo, iz za nim nie przepadam doceniam jego klase i dziekuje mu za to,ze w tamtym sezonie stoczyl tak piekna walke z naszym mistrzem, bo dla mnie juz stawalo sie to monotonne jak Malysz "bil na pyski" przeciwnikow!

    Gratuluje Hanniemu i zycze udanych lotow!

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwszy konkurs w Kusamno. Hannavald nie wchodzi do konkursu glownego - no cos moglo sie zdarzyc - byly zle warunki atmosferyczne. Drugi konkurs w Kusmao. Hannavald powtarza wyczyn z pierwszego dnia - kibice twierdza ze w ogole sie nie przygotowywal do sezonu i wielu z nich stawia na nim kreske. Konkursy w Trondheim. Jedni twierdza ze chyba Hanni chce sobie dac spokoj, zas drudzy ze wystrzeli z forma w Neustadt (nie mylili sie). Pierwszy konkurs w Neustadt. Hannavald zaczyna zdoywac punkty. Jedni mowia ze to przypadek bo skacze u siebie (maja racje) a drudzy ze jego forma teraz bedzie ciagle rosla. Drugi konkurs w Neustadt. Hannavald w pieknym stylu zajmuje 4 lokate - jest juz coraz mniej niedowiarkow, ktorzy twierdzili ze Hannavald dobrze skakal bo byl u siebie. Pierwszy konkurs w Enelbergu. Hanni wystrzela z forma i zajmuje 3 lokate. Drugi konkurs w Engelbergu. Tutaj juz eksplozja talentu Hannavalda - zajmuje pierwsza lokate oddajac w obydwu seriach najdluzsze skoki !! - po tym konkursie wszyscy sa juz zgodnie Hannavald wrocil do wielkiego skakania i teraz bedzie go ciezko pokonac w Pucharze Swiata. Tak sie toczyly w tym sezonie losy Svena Hannavalda - zaczal bardzo fatalnie by teraz juz szczytowac w formie. Przed nami turniej Czterech Skoczni - szczerze mowiac nie czuje zbytniej sympatii do Hannavalda. ale uwazam ze nikt mu nie dorowna w Czterech Skoczniach i Sven drugi raz z rzedu wygra ta prestizowa impreze.

    Pozdrawiam
    Adas
    :P

    Wesolych Swiat

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam nie przepadam za hannim...
    Ale wiecie, to jest takie błędne koło..
    Polacy go nie lubią, bio jest czasem lepszy od Małysza, rzucają w niego śnieżką, on coś na nas gada, my jesteśmy wkurzeni, on przeprasza zeby znów nie dostać, my go nie lubimy, bo gadał na nas i jest czasem lepszy od Adama, rzucamy śnieżką....
    Mnie to nawet troszku denerwuje jak on się cieszy, ale to już jego sprawa... Ja zazwyczaj skoczkow darzę bądź nie sympatią za to, jak skaczą... Tylko czasami wchodzi w to osobowośc.. Ale Sven mnie ani ziębi, ani grzeje... Można powiedzieć toleruje go
    Ale przyznam, że często pada on ofiarą moich żartów i mojej kumpeli (czarna, czasem coś tu pisze). Ile to my jush piosenek o nim wymyśliłyśmy :P

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś mi się widzi że chłopak szykował od początku formę na turniej Czterech Skoczni! Zobaczymy już w niedzielę!

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oj chyba sluszna uwaga...

    Coś mi się widzi że chłopak szykował od początku formę na turniej Czterech Skoczni! Zobaczymy już w niedzielę!
    Zgadzam sie z cytatem, ale w typerze dalem go daleko za Adamem, zeby chlopak sie speszyl ;) (zarcik)

    Boje sie jeszcze bardziej, ze marzy mu sie powtorka z zeszlego roku 4x... tfu tfu :) (nie zapeszac)

    pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #86
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tempo w jakim Hannawald powrócił do wielkiej formy jest zadziwiająco szybkie. Nie chcę uchodzić za pesymistę, ale jeśli Sven nie wygra wszystkich konkursów T4S to się bardzo zdziwię. Jednocześnie mam nadzieję, że nie zdoła on utrzymać takiej formy do mistrzostw świata. Zdobycie Pucharu Świata powinno mu wystarczyć :D.

  42. Powrót do góry    #87
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może oczyma kibica, który troszkę się na skokach zna...
    Sven Hannavald nie jest już tak dobry jak w zeszłym sezonie (...), jest stokroć lepszy, więc na zatrzymanie Go nie widzę szans. Oczywiście to jest loteria, bo warunki itp. itd., ale w normalnych, równych dla wszystkich Sven będzie swoich rywali deklasował...on był, jest i będzie jednym z najlepszych skoczków świata !

  43. Powrót do góry    #88
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Czy wybaczył Pan już polskim kibicom gwizdy i śnieżki, którymi obrzucili Pana w wiosną w Harrachovie? Czy też nadal ma im to za złe?

    - Teraz, jak mi Pan przypomniał tamto zdarzenie, zaczynam cieszyć się, że w Oberstdorfie nie ma śniegu. Mam jednak nadzieję, że nikt nie będzie we mnie rzucał kamieniami. Oczywiście żartuję. Nie mam żadnej urazy do polskich kibiców, bo nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Po pierwsze, dostałem od nich bardzo wiele listów z przeprosinami i wyrazami ubolewania za to, co się stało. Po drugie, wiem dobrze, że tamte incydenty to nie była ich sprawka, ale kibiców piłkarskich, którzy tym razem zamiast na mecz wybrali się na konkurs skoków i nie wiedzieli, jak się zachować. W dodatku wcześniej wypili zbyt dużo alkoholu. Niestety, takich chuliganów spotkać można wszędzie na świecie.

    Ja do Polaków naprawdę nic nie mam. Podczas zawodów w Falun przepraszał mnie za incydenty z Harrachova i Zakopanego nawet polski premier [w rzeczywistości było to w Planicy - red]. Zawodnicy polskiej reprezentacji odwiedzili nas z ciastem, a od kibiców dostaję wiele ciepłych listów. Mam nadzieję, że kiedy w tym roku dojdzie do konkursów w Polsce, nie będzie powtórki z ubiegłego roku, choć oczywiście nie liczę na to, że wszyscy będą chcieli ściskać mi rękę i trzymać kciuki tylko za mnie. Jednak wybieram się do Zakopanego z radością.

    Czy teraz juz go nikt nie bedzie lubiał bo skacze lepiej od Małysza?, niedługo taki sam los (nie znoszonego przez kibica) spotka Schmitta czy innego skoczka bo jest lepszy niz Adaś?Nie wiem czemu sie wiekszosc tak czepia Svena. Ja rozumiem moga byc jakies sympatie i antypatie i nie mam nic przecieko temu, ja tez nie kazdego lubie ale nie dlatego ze sie cieszy ze swojego zwyciestwa.Sven widocznie juz taki jest i raczej nie widze szans na zmiany takze trzeba sie do tego przystoswac. JA powiedzial w WYBORCZEJ nie ma zadnej urazy do Polakow za te sniezki, to dleczego my mamy miec do niego jakis uraz. Dobra juz sie nie bede czepiac:)

    Pozdrowienia :)

  44. Powrót do góry    #89
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sobotnim numerze niemieckiego magazynu „Bildu” został opublikowany tekst, informujący o tym, że między skoczkami austriackimi i niemieckimi trwa niewypowiedziana wojna.

    Według „Bildu” Sven Hannawald ma być ofiarą poczynań Martina Hoellwartha, Andreasa Widhoelzla i Andreasa Goldbergera. Austriacy podobno złorzeczą Hannawaldowi – podczas konkursu w Engelbergu wołali do niego na zjeździe skoczni: „Niech się przewróci”.

    „Bild” napisał również, że Austriacy zachowują się nie fair, skacząc w kombinezonach austriackiego producenta. Nogawki tych kombinezonów mają być wiązane specjalną taśmą, która zapewnia ich szczelne dopięcie i w rezultacie lepsze własności lotne.

    Czyli nie tylko Polacy nie przepadaja za Hannawaldem.

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Austriacy nie lubią Svena ??

    Nie wiem, czy faktycznie tak jest, ale jedno jest pewne: niemieckie media wykorzystają każdą sytuację, żeby ukazać jaki biedny i pokrzywdzony jest Sven. A przecież on jest taki przystojny, taki słodki, tak ładnie piecze te swoje ciasteczka w telewizji....
    Nie da się go ocenić tak dokładnie, gdyż nikt z nas nie zna go osobiście i nie wiemy jakim jest człowiekiem. Ale jeśli złożyć w całość jego niektóre wypowiedzi dla mediów, jego zachowanie poza skocznią to jednak wyłania się obraz co najmniej kontrowersyjnego zawodnika, który nie będzie miał problemów ze "zdobyciem" wrogów....

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •