Pokaż wyniki od 1 do 33 z 33

Wątek: Dawid Cieślewicz

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dawid Cieślewicz

    Pytanie głównie do gnieźnian: Czy ktoś wie co się dzieje z Dawidem Cieślewiczem?
    Z tego co wiem żaden klub się nim nie zainteresował, a przecież chłopak ma talent, który się marnuje. W II lidze mógłby nieźle punktować.
    A może tak jak starszy braciszek wplątał się w jakieś kłopoty?


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid Cieslewicz z tego co wiem to jest zawodnikiem Startu i mial byc gdzies wypozyczony, ale nie zostal wiec nic nie wiadomo.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A teraz cos wiadomo???????
    Będzie jeszcze jeździł?????

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na oficjalnej stronie Startu w kadrze napisali, że zakończył karierę. Mam nadzieję, że to nieprawda.
    Kiedyś ktoś pytał Marka, co z Dawidem, Marek na to: "Dawida w ch*** zrobili" :)
    Parę tygodni temu widziałem Dawida w Gdańsku, jak pomagał Markowi przy sprzęcie. Przy najbliższej okazji postaram się czegoś dowiedzieć.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja słyszałem, że siedzi w ZK Gębarzewie, ale ile w tym prawdy to nie wiem.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    06-07-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid biedny sie marnuje bo ten ************ klub z gniezna go zrobil w ***** tak jak to jego mlodszy brat powiedzial.Mogl u nas zostac ale szmaty go tak zakrecily

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WORECZKU

    Marnuje zawodników to tylko Gdańsk. Najpierw zniszczyliście karierę Waldka Cieślewicz, potem zeszmaciliście Sawinę, który w Gnieżnie odżył i miał swój najlepszy okres w karierze, potem kupiliście Adasia Fajfera, który nie ma na czym jeździć, trafiliście na minę w postaci Tomka Cieślewicza oraz nie wiem jakim przekrętem udało wam się sprowadzić Marka Cieślewicz, chociaż dzisiejsze 3xd, świadczy o tym, że też ma osiołki zamiast obiecanych pozłacanych maszyn. Nie wspomnę że Gdański klub o mało co zniszczyłby karierę tak wspaniałego zawodnika jakim jest Krzysiek Cegielski, ale to chyba widziała cała POLSKA.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kujon

    niezabieraj zdania w sprawie cegly skoro wszystkie informacje jakie posiadasz sa tylko z mediow cegla to siwy gej a uwas niepobawi dlugo bo pan grajewski ma jego karte i to ze dajecie mu jakies tytuly honorowego czlonka miasta czy cos podobnego (grajewskiemu) to i tak go nie utrzymacie a siwy wybral was bo wszyscy inni lache wylozyli na niego

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam jestes siwy ...Nie znasz człowieka a go obrażasz , Krzysztof chciał odejśc w zgodzie ale oczywiscie musieliscie mu robic problemy.Zobacz jak my sie rozstaliśmy z Okoniewskim ?Czy ktoś mu robił problemy ?Jeszcze specjalnie ustaliliśmy małą sumę za niego żeby chłopaka wziął jakis zespół z kasą w którym będzie mógł podwyższac swoje umiejętności .

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kujon zastanow sie co piszesz...

    Panie Kujon co masz na mysli piszac ze ktos komus zmarnowal kariere... jesli ktos jest dobry czyt. jest zawodowcem to widac to po jego wynikach. Pisanie ze gdanski klub zmarnowal kariere Waldka Cieslewicza jest malym nieporozumieniem, czepianie sie Sawki i innych zawodnikow rowniez, a co do Pana Ciegelskiego to radze juz zrobic w Gnieznie kweste na rzecz przyszlych naleznosci wgzledem Cegly. Ja tez Wam dorzuce zlotowke. A tak na marginesie to jestem ciekaw czy takie mocarstwo jak Start bedzie w stanie przedluzyc z Cegla kontrakt na przyszly sezon...


    ps. Pan Stilonek pisze o jakim rozstaniu z Okoniewski - chlopie nie macie pieniedzy na nic i stad takie spektakularne rozstanie :P


    POZDRO

    CINEK

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    03-03-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pajk: jak juz mowisz o Gnieznie...to wlasnie w tym miescie jest pewna ulica.. nazywa sie Poznanska... wiesz co na niej jest? nie?! ja ci mowie ;) Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych...wykonac rezerwacje dla Ciebie?

    Co zas do Dawida, Marka i Tomka Cieslewiczow... puszczono ich z Gniezna wlasciwie "luzna" reka... jest to bardzo konfliktowe srodowisko... ale nie o tym mam zamiar pisac, bo temat tyczy sie Dawida... przed sezonem przyjechal do klubu na Wrzesinska i sprzedal swoje cale osprzetowienie (kask, pozostale czesci od maszyn itd itp.) mlodym zawodnikom za grosze (kask warty 1200 zlotych "poszedl" za 200). Na co przeznaczyl kase nie pytajcie bo to chyba oczywiste... szkoda wogole gadac na jego temat.. nie bede przytaczal sytuacji z 2001 roku (przed sezonem) kiedy to razem ze swoim ojcem "ruszyli" na Lukasza Zwiazko i jego ojca... Dwaid skonczyl kariere na wlasne zyczenie i ja bardzo watpie na jego powrot na tor.. zreszta z takim podejsciem to zaden zawodnik nie zaszedl by daleko ;)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pajk: Swoich preferencji seksualnych nie musi przedstawiać, na forum, a to, że Krzysiek ci się nie dał ......, to nie musisz się mścić na forum :P, pewnie się Cegła brzydził jak zobaczył twoją straszną minkę :mad:.

    Cinek: Pamięć zawodzi...więc przypominam. Karierę przed wcześnie w Gdańsku zakończył Waldek Cieślewicz, a w Gnieźnie zapowiadał się na tak znakomitego zawodnika.
    Sawina, konfliktowo rozstał się z Gdańskiem i miłego słowa o tym zespole nigdy nie powiedział.
    Adam Fajfer- sami piszecie, że jest bliski zakończenia kariery w innych wątkach, przez kogo nie przez Gniezno :P
    Duszyński- zostaje pobity w Gdańsku i karierę ma chyba już z głowy, w Gnieźnie nie spadł by mu włos z głowy.
    Cieślewicze- też powoli się wykruszają i myślą o końcu kariery, konflikty w Gdańsku na to wskazują.
    No i Cegielski- myślał już o zakończeniu kariery, po jeździe właśnie w Waszym Gdańsku, ale na szczęście pomocną dłoń wyciągnął temu zawodnikowi zarząd STARTU i dobrze bo mamy ułożonego zawodnika w GP

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kujon-ale ty bzdury piszesz

    Ostatnie wypadki autokarów też są z winy Gdańska.
    Gdyby nigdy nie przejeżdżały przy stadionie GKS (który niestety leży na trasie Gdańsk-Wawa)to nic by im się nie stało.
    Chyba wakacje ci szkodzą... z twoja ksywą...

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kujon ty tania imitacjo menszczyznyn jak chcesz to mozesz sie walic z ta siwa dzi*** gdzie chcesz moze cie bolcowac kiedy tylko chce jest pupilkiem bo zdobywa punkty zobaczymy w przyszlym roku jak was nie bedzie stac na niego co powiecie a na twoim miejscu bym szukal sobie innego kochanka albo zacznij sie przygotowywac do szkoly i zapoomnij o krzysiu on cie zdradza

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    moze sie przeniescie na interie, co? wyjezdzacie z textami na poziomie 5 latkow, jezeli nei potraficie dyskutowac na jakims rozsadnym poziomie to wspoczuje,ale glupawych textow jest dosyc na innym forach...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    LLoyd

    z paru zrodel (nieoficjalnych) slyszalem ze dawid niestety...siedzi. Za co - to mnie nie pytaj, ale slyszalem juz od kilku osob, wiec coraz bardziej w to wierze, niestety...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety też o tym słyszałem, ale jeśli faktycznie siedzi, to od niedawna, bo na początku lipca widziałem go w Gdańsku przy Marku. Spróbuję się czegoś dowiedzieć na dniach.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ale wy macie wszyscy wiadomosci!!!
    Nie siedzi, nie trenuje i nie pije. W tym czym sie zajmuje alkohol przeszkadza.Wszystko na temat.
    Lloyd po co otworzyles ten temat?
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal spójrz kiedy to było :)
    Cornolio go odkopał z archiwum :)

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkie leszcze ze startu gniezno pałują się już na samą myślu o cegle. wszędzie widze krzysiu, krzyś, krzysiek i szlag mnie trafia. zobaczymy jakie bluzgi będziecie na niego rzucać na wiosnę, jak was w ***** zrobi i laske na was położy. kasa się wam skończy to was poda do sądu po odsetki i tyle. a wtedy to będę boki zrywał i myślał o starcie. zobaczycie. heh.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie !
    Słabo się robi jak się to czyta. "Leszcze ,siwy ,wykropkowane pola" .troszeczke dystansu. Cegielski chciał odejść i odszedł. Wcześniej z GKS odeszli Sawina , Ułamek że wymienię tylko tych bardziej znanych. Czy to oznacza , że współpraca zawodnik-klub nie układa się w Gdańsku? Tego nie wiem. Wiem natomiast że Grajewski (jestem kibicem Widzewa od zawsze) jeżeli tylko będzie chciał to zrobi z Gniezna żużlowego potentata.
    W sprawie D.Cieślewicza.
    Oczywiście ,że miał(ma) ogromną smykałkę do speedwaya ale zapominacie o tym że po upadku w barwach J.A.G. Łódz odniósł powazną kontuzaje kręgosłupa. I jeszcze jedno . Żużel nie jest obowiązkowy. Jeśli ktoś choćby najzdolniejszy z takich czy innych przyczyn nie chce jezdzić to psinco nam do tego bo to jest jego wola.
    Pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Medalik

    Grajewski niech najpierw sprzeda Widzew Walterowi co chyba nie za bardzo mu wychodzi a póżniej bierze się za żużel; bo machloje z Cegłą zaczął już wcześniej.
    To prawda że inni zawodnicy też odchodzili z GKS tylko, że w zupełnie innym stylu niż Pustak

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pejk:czy jak tam się zwiesz. Nie odpisywałem długo na wój bzdurny post, bo szukałem w słowniku słowa bolcować(żeby się nie zbłaźnić przed innymi forumowiczami, niewiedzą)...szukam, szukam, szukam nigdzie prawie nie ma i w końcu jest eureka. Czytam i no, no, no czego ja się dowiaduję co za fachowa terminologia.
    CIEKAWE SKĄD TO WIESZ?-(to oczywiście było retoryczne, bo większa połowa forum, znająca słowa bolcować, ma już o tobie wyrobioną opinię, ZDRADZIŁEŚ SIĘ KIM JESTEŚ)
    A tak na marginesie to ty chyba w swoim związku nie jesteś mężczyzną( popatrz dokładnie w te słowo, bo jeśli jesteś facet to nie wypada tobie pisać z błędem, no chyba że jesteś kobietą) :P

    I mam taką radę dla Ciebie oraz innych Forumowiczów.
    NIE KRYTYKUJE SIĘ OSOBY(WON OD NIEJ!), KRYTYKUJE SIĘ JEJ ZŁE POSTĘPOWANIE, SŁABSZY WYSTĘP W MECZU, ALE NIGDY NIE PISZ ŹLE O 2 CZŁOWIEKU

    Jeżeli zauważyłeś ja krytykuję twoje złe postępowanie, bo ty skrytykowałeś OSOBĘ- KRZYSIA CEGIELSKIEGO.

    I jeszcze cinek: jeżeli... nie wiem chcesz mnie wywyższyć, lub używasz zwrotu grzecznościowego (Panie),złowa uznania w Twoją stronę, ale nie rób tak już więcej, bo jak mi ktoś panuje to mnie jasna chol*** bierze, a taki stary to ja jeszcze nie jestem :)

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie biorę z zasady udziału w tak jałowych dysputach (wybacz kujon to nie Twoja wina, ale coś mi się grubo wydaje, że kolegów z Gdańska coś bardzo zabolało i wg starego porzekadła: Uderz w stół ... zaczęli bronić honoru prezesa Majewskiego i polityki klubu.
    Nie ma tu co się wściekać, ani obrzucać błotem, gdyż jest to zwyczajnie bez sensu, ale obiektywnie należy ocenić, iż zawodnicy nie chwalą sobie współpracy z działaczmi Wybrzeża. Ot co.
    Co do Dawida to zarzuty w stronę Gniezna są zupełnie nieuzasadnione. Sam sobie facet sknocił karierę. A do tegorocznego składu to by się po prostu nie załapał.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I bardzo dobrze ze Dawida nie ma w Gnieznie bo u nas nie trzeba takich maciwodow jak barcia Cieslewiczowie i Fajferowie. Nareszcie klub funkcjonuje na normalnych zasadach i oby tak jak najdalej.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Do kujona: Słuchaj, przestań gadać bzdury o tym że marnujemy zawodnikow!!!

    Waldek Cieslewicz - On sie u nas nie zmarnowal bo nigdy nie był jakims lepszym żużlowcem. Fakt że stracił ten sezon, ale nie była to wina GKS tylko Waldek (jesli o tym nie wiesz pracował <nie wiem czy dalej pracuje> w Policji i były problemy z przeniesieniem go do Gdańska.

    Robert Sawina - Po pierwsze wcale nie jezdził u nas słabo a po drugie GKS mu w niczym nie przeszkadzał, wiec mogl jezdzic jak najlepiej mogl.

    Tomek Cieslewicz - to co ten idiota (tak tak idiota - stwierdziłem tak gdy ujrzałem zdjecie jak probuje wpakowac Piszcza w bande) robi to tylko i wylacznie jego wina.

    Adam Fajfer - Jezdził gorzej niż w Gnieznie już od poczatku pobytu w GKS <czyli gdy bylo u nas full kasy> , wiec to nie wina GKS <pieniadze>

    Marek Cieslewicz - Gdy przychodził do GKS był (chyba nie tylko moim zdaniem) słabym juniorkiem, to u nas zebrał szlify i tak sie rozwinął. Wiec nikt mi nie powie że to w Gnieznie nauczył sie tak jezdzic.

    Jedyny zawodnik co do ktorego moge sie zgodzic ze GKS go zmarnował to Paweł Duszyński i bardzo mi szkoda chłopaka, mam nadzieje że w przyszłym sezonie pozbiera sie po obecnej "kontuzji" i pokaże na co go stać (a wierze że stać go na dużo a przynajmniej 2,3 razy wiecej niż do tej pory pokazał)
    ----------------------------------------------------------

    I jeszcze coś :


    Denerwuje mnie już ta "wojna" na lini Gdansk - Gniezno

    Wyjaśnijmy se coś : My nie mamy do was pretensji o Cegłe (bo niby czemu) wiec wy przestancie pisać o Cieslewiczach, Fajferze i Duszyku - jeżeli GKS za nich zapłacił to są to Nasi zawodnicy, wiec nie mowcie ze GKS wykupuje całe Gniezno (a tak czesto jużpisano i mowiono). Jeżeli macie mieć pretensje to tylko do własnego klubu że tych zawodnikow sprzedaje. Mam nadzieje że to już koniec tych bzdurnych kłótni.

    p.s I skończcie te kłotnie na temat Cegły bo założe sie że ze wszystkich forumowiczow tylko 1-2 osoby wiedza jak było NAPRAWDE.
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    "Nie ma tu co się wściekać, ani obrzucać błotem, gdyż jest to zwyczajnie bez sensu, ale obiektywnie należy ocenić, iż zawodnicy nie chwalą sobie współpracy z działaczmi Wybrzeża. Ot co. "



    Nie odzywaj sie jak nie wiesz. Myslisz że dlaczego nasi zawodnicy daja z siebie wszystko ???????? Oni jeżdżą dla NAS kibicow , ktorzy sa z GKS na ZAWSZE !! Nie interesuje nas to ile GKS ma pieniedzy i w ktorej jest lidze. Działacze poprostu nie maja pieniedzy a i tak stają na głowach by wiazac koniec z koncem. Zawodnicy GKS mogli by nie jezdzic gdyby chcieli, ale potrafia poczekac jakis czas(wcale nie krotki)na pieniadze i jezdzic dalej. I nie powiecie mi ze robia to bo inaczej nie mieli by wogole pieniedzy. Kto wie co mówił około 2 miesiecy temu w telewizji Adaś Fajfer ten wie o czym mowie. A ten kto nie wie (m.in ManiuKa) niech sie na ten temat nie wypowiada !


    GKS nigdy nie spadnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cytuję:
    Marek Cieslewicz - Gdy przychodził do GKS był (chyba nie tylko moim zdaniem) słabym juniorkiem, to u nas zebrał szlify i tak sie rozwinął. Wiec nikt mi nie powie że to w Gnieznie nauczył sie tak jezdzic.


    Weź przestań wypisywać farmazony. Gdy przychodził, do GKS był słabym juniorem? Myślisz, że Majewski zobaczył jak Marek pięknie umie czyścić szprychy w motocyklu i go kupił?
    Totalny bezsens, bo Marek na żużlowej maszynie jeździł już w wieku 10 lat i to na gnieźnieńskim stadionie, a cwaniak Majewski nie kupiłby zonka (no chyba że wyjątkiem był brat Tomek).

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście


    Zgoda troche zle sie wczesniej wyrazilem ale nie to chcialem powiedziec. OK moj blad. Chodzi mi o to ze przychodzac do nas był tylko utalentowanym zawodnikiem(a jak wiesz takich jest dziesiatki a za przeproszeniem gowno z tego na koncu wynika)a u nas wyrasta na wciaz coraz to lepszego zawodnika.
    (patrzac na jego pierwszy sezon a na nastepny nikt mi nie powie ze ten zawodnik meczy sie w GKS, albo ze GKS wogole sie nie przyczynił do tego jak on teraz jezdzi)

    Mam nadzieje że teraz dobrze sie wyraziłem i mnie zrozumiesz.
    pozdr
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O.K. Zrozumiałem cię dobrze. Myślę, że wszystko jest O.K
    Tylko mam jeszcze jedno pytanie???
    Jakim cudem(przekrętem) udało Wam się sprowadzić Marka?
    Przecież regulamin GKSŻ mówi jasno, że zawodnik po licencji musi 2 lata przejeździć w macierzystym klubie.
    Marek 2 lata w Gnieźnie nie jeździł.
    Gdzie jest w tym momencie GKSŻ ?
    Powinna się tą sprawą zająć, przecież wiadomo że matactwa były, są i będą, ale poniekąd to wina obydwu zarządów, każdy chciał coś zarobić, na boku.
    Przypomnijcie mi jak to było z tym przejściem Marka.
    Dzięki.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Hmmmmmm nie wiem jak to było, ale w każdym razie przypominam że Marek jest u nas NA WYPOZYCZENIU (nie wiem czy to cos zmienia ale to tak dla scislosci)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza się - dwa lata temu Majewski podpisał umowę wypożyczenia Marka na dwa lata z prawem pierwokupu po sezonie 2002 (czyli kiedy Marka przestanie obowiązywać przepis o zakazie zmiany barw klubowych). A wypożyczenie nie łapie się pod ten przepis.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli dobrze pamiętam to Majewski wypożyczył Mareczka na 3 lata. to tak dla ścisłości.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •