Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: wrocław schodzi na psy!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wrocław schodzi na psy!!

    z wts-em dzieje sie w tym sezonie cos niedobrego. prezesi chcieli dokonac jak najlepszego transferu, ale cos im chyba nie wyszlo. poza tym co mecz to porazka. jedynie wygrany z CKM-em. ni9c wiecej. jedrzejak, ktory mial zastapic ulamka (bo takie byly plany), ledwo zdobywa 6 pkt. o co tu biega?
    czeka nas w tym sezonie druga czworka, ale spasc to raczej nie spadniemy, bo sa od nas jeszcze gorsi. ale historia sprzed dwoch lat sie powtarza. ciekawe przez jak dlugo jeszcze!!!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agunia napisz to w temacie Polonia Piła - Sparta Wroclaw. Pozdrowionka
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hahahahahahahahahaha a ty myślałaś że WTS będzie walczył o korone w tym sezonie jesteście zasłabi nawet na pierwszą 4 możecie się cieszyć że Gdańsk i Pergo są takie słabe (chociaż wątpie żeby WTS wygrał z którymś z tych zespołów na wyjeżdzie)_bo byśmy żegnali wielki WTS
    PS a jeszcze odnośnie tych sektorów 13 i 14 to są to chyba najgorsze sektory na stadionie we Wrocławiu (wogle ten stadion jest jakiś dziwny)z których nic nie widać to jest tak samo jakbyś przyjechała do Leszna i oglądała zawody z poza stadionu
    POZDRO DLA KIBOLI CZARNEGO SPORTO


    na zawsze UNIA

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kibicowac nie marudzic

    Spokojnie,wiecej optymizmu nie martwilbym sie tak o brak Ulamka on z mocnymi druzynymi punktuje w granicach 6 pkt tak jak ogor,a co sie tyczy niektorych wpisow kolegow z Leszna to moze juz teraz wreczyc jeden z medali ,jestescie przeciez tacy mocni i calkiem zapomnieliscie,ze to tylko,a moze az SPORT.Temat wpisu i jego zalozenie conajmniej dziwne.Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agunia wrzuć na looz. Powiedz mi kto by dzisiaj wygrał w Pile???

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agunia a po h*** ten pierd**** wątek????????i w dodatku tak hoojowo brzmiący , co???????
    Piszcie w wątku Polonia-Sparta.
    Sorki że tak wyzywam ale jestem nieźle wqrwiony.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sluchajta no, nie wiem po co mam zakladac ten watek w polonii- atlasie, skoro ja chce pogadac o druzynie i o tym co sie tutaj dzieje, a nie o meczu. poza tym, nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze "wroclaw schodzi na psy, tam gdzie jego miejsce". miesce wrocławia jest w scislej czolowce ekstraligi. a, ze teraz tak nie jest, wiec wlasnie o tym chce porozmawiac. poza tym ciesza sie kibice z leszna, bo wreszcie ich druzyna jezdzi. a przypomnijcie sobie co bylo przed ostatnimi latami? cieniutko. wiec trzeba sie zastanowic, gdzie lezy problem w naszej druzynie. czy jest to wina prezesow, czy tez samych zawodnikow. co do cienkiej postawy nichollsa to mam pewna teorie, ale nie bede sie nia poki co dzielic.
    pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rafalxp!!!!!!!!!!!!

    ja tutaj nikogo nie porównuje do psów. to sie w naszym jezyku nazywa przenosnia! a poza tym , nie pisze tego jak widac bez powodu. gdybym napisala to od razu po meczu z lesznem czy zaraz po meczu w bydgoszczy, to rozumiem, ale nie w takim ukladzie. poza tym chyba kazdy wierny kibic czarnego sportu jest " MOCNY PO ZWYCIESTWIE, WIERNY PO PORAŻCE"!!!!! a ja chciałam tylko zapoznać sie opinia innych ludzi. jaki temat mialam wymyslic? kazdy inny zostal by tak samo zinterpretowany. podziele sie, ze moj chlopak jezdzi w wtsie. tez mu nie idzie chociaz sie stara, ale co z tego, skoro w meczu zdobywa ledwo 4 okt? temat ten zalozylam, mozna powiedziec, ze z nim. i nie mialam zamiaru nikogo obrazac. bo wymiana opini, a porownywanie do psow to jest duza roznica. a poza tym wroclawscy kibice sa jakich malo w polsce.
    pozdrawiam- karna

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda, tylklo, ze nie tak jak powinine sie wypowiadac prawdziwy kibic, ale pomine juz to.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Songo!!!!

    Jak nic nie widzisz na meczu ze stadionu we Wrocławiu - to najlepiej zostań w Lesznie!!!!I sobie oglądaj w TV.
    Wy w Lesznie zawsze znajdziecie prowokacyjny temat,żeby sie z Wrocławiem nawyzywać!!!! Nie sądzę żeby zła ( w twoim mniemaniu oczywiście) widoczność z któregoś z sektorów była przyczyną złej sytuacji WTSu.
    dootchka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •