Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: składy na mecze (prawie wszystkie)

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    składy na mecze (prawie wszystkie)

    Ekstraliga

    Unia Leszno: 9.Niklas Klingberg 10.Jacek Rempala 11.Rafal Okoniewski 12.Damian Balinski 13Sebastian Ulamek 14.Lukasz Jankowski 15. Krzysztof Kasprzak
    Stal-Pergo Gorzów: 1.Mariusz Staszewski 2.Jesper Jensen 3.Piotr Paluch 4.Lukas Dryml 5.Piotr Swist 6.Pawel Hlib

    Mecz rozpocznie sie o godzinie 15:00
    Sedziuje Ryszard Glód

    BGZ Polonia Pila: 9. Jaroslaw Hampel 10.Mariusz Franków 11.Gary Havelock 12.Carl Stonehewer 13.Rafal Dobrucki 14. Robert Miskowiak 15.Tomasz Gapinski
    WTS Wroclaw: 1.Robert Dados 2.Tomasz Jedrzejak 3.Scott Nicholls 4.Jacek Krzyzaniak 5.Greg Hancock 6. Krzysztof Slabon

    Mecz rozpocznie sie o godzinie 15:00
    Sedziuje Maciej Spychala

    Apator Adriana Torun: 9. Tomasz Bajerski 10. Dawid Paszko 11. Miroslaw Kowalik 12. Tomasz Chrzanowski 13. Tony Rickardsson 14. Przemyslaw Klos
    PointS Polonia Bydgoszcz: 1. Tomasz Gollob 2. Jacek Gollob 3. Piotr Protasiewicz 4. Michal Robacki 5. Mark Loram 6. Robert Uminski

    Mecz rozpocznie sie o godzinie 16:00
    Sedziuje Stanislaw Pienkowski

    Wlókniarz Czestochowa: 9. Rune Holta 10. Karol Malecha 11. Andreas Jonsson 12. Artur Pietrzyk 13. Ryan Sullivan 14. Adam Pietraszko 15. Artur Tomczyk
    Wybrzeze Gdansk: 1.Adam Fajfer, 2. Pawel Duszynski, 3. Krzysztof Pecyna, 4.Tomasz Cieslewicz, 5. Andrzej Korolew, 6. Maciej Kierzkowski

    Mecz rozpocznie sie o godzinie 16:00
    Sedziuje Tomasz Proszowski

    I liga

    TZ Opole: 9. Slawomir Drabik 10. Slawomir Dudek 11. Wojciech Zaluski 12. Matej Ferjan 13. Sean Wilson 14. Marcin Sekula 15. Adam Czechowicz
    Start Gniezno: 1.Jaroslaw Lukaszewski, 2. Gert Handberg, 3. Krzysztof Jablonski, 4. Marek Hucko, 5. Krzysztof Cegielski, 6. Miroslaw Jablonski, 7. Lukasz Pawlikowski.

    Mecz rozpocznie sie o godzinie 15:00
    Sedziuje Jan Banasiak

    ZKZ Zielona Góra: składu brak
    RKM Rybnik: 1. Mariusz Wegrzyk 2. Lukasz Szmid 3. Peter Karlsson 4. Adam Pawliczek 5. Mikael Karlsson 6. Konrad Ryszka 7. Lukasz Romanek

    Mecz rozpocznie sie o godzinie 17:00
    Sedziuje Zdzislaw Fyda

    Unia Tarnów: 9. G. Rempala 10. R. Wardzala 11. R. Kuzdzal 12. D. Howe 13. S. Darkin 14. M. Rempala 15. J. Kolodziej
    Kolejarz Rawicz: 1. P. Dym 2. A. Zieja 3. A. Skórnicki 4. A. Labedzki 5. R. Pedersen 6. M. Nowaczyk 7. P. Swiderski
    Mecz rozpocznie sie o godzinie 15:00
    Sedziuje Józef Piekarski

    GKM Grudziadz: 9. Grzegorz Knapp, 10. Robert Kempinski, 11. Igor Marko, 12. Pawel Staszek, 13. Roman Powaznyj, 14. Lukasz Dados, 15. Marcin Kryskiewicz.
    Jasol Rzeszów: 1.Piotr Winiarz, 2. 2. Lukasz Golonka, 3 3. Tomasz Rempala, 4. 4. Rafal Wilk, 5. Bohumil Brhel, 6. Pawel Miesiac, 7. Karol Baran.

    Mecz rozpocznie sie o godzinie 15:00
    Sedziuje Jerzy Najwer

    II liga

    LTZ Lódz: 9. Piotr Padowski, 10. Mariusz Lisiak, 11. Piotr Rembas, 12. Tomas Suchanek, 13. Maciej Jader, 14. Lukasz Andrzejczak
    Slask Swietochlowice: 1.Miroslaw Korbel, 2. Tomasz Krzykowski, 3. Sebastian Kowolik, 4. Rafal Chinski, 5. Wladimir Dubinin, 6. Przemyslaw Pyzik

    Mecz rozpocznie sie o godzinie 15:00
    Sedziuje Leszek Demski

    WKM Gwardia Warszawa: składu brak
    Wanda Kraków: składu brak
    Mecz rozpocznie sie o godzinie 14.30

    Sedziuje Jerzy Kaczmarek

    TZ Lublin: 9.Janusz Stachyra 10.Marek Dera 11.Eduard Szajchulin 12.Sebastian Truminski 13.Atilla Stefani 14.Konrad Kurtz 15.Daniel Jeleniewski
    Iskra Ostrów: 1.Przemyslaw Tajchert 2. Tomasz Poprawski, 3.Rafal Kowalski 4.Charlie Gjedde, 5. Pawel Lecki 6. Adam Jaziewicz, 7. Marcin Brucheiser

    Mecz rozpocznie sie o godzinie 16.00
    Sedziuje Artur Kusmierz

    pozdrawiam

    marecki


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sklad Jasolu

    w miejsce awizowanego golonki napewno pojedzie ktos inny, z gory oczywiste jest ze bedzie to trojanowski, ja jednak nie przesadzam kto to bedzie, byc moze jakas niespodzianka, chociaz o nia juz chyba zdecydowanie za pozno. Do grudziadz pojedzie i trojan i golonka ale naj[prawdopodobniej pojedzie trojanowski.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W gdańsku za T.Cieśleiwcza zmiana prawdobodobnie pojedzie jego brat Marek.....pod znakiem zapytanie stoi występ Krzyśka Pecyny
    Szykuje sie niespodzianka:)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przesyłam przypuszczalne składy i moje typy na dzisiaj


    Ekstraklasa:

    MECZ KOLEJKI:

    Apator Toruń - Polonia Bydgoszcz (16:00)
    Mój typ: 47:43

    Przewidywane składy:
    Apator Adriana Toruń:
    T.Bajerski
    D.Paszko (R.Sawina, W.Jaguœ)
    M.Kowalik
    T.Chrzanowski
    T.Rickardsson
    P.Kłos
    M.Jaguœ

    PointS Polonia Bydgoszcz:
    T.Gollob
    J.Gollob
    P.Protasiewicz
    M.Robacki
    M.Loram
    R.Umiński
    Ł.Stanisławski

    Derby Pomorza powinny być ciekawym widowiskiem...
    W drużynie gospodarzy awizowanego z numerem 10 Dawida Paszkę
    z pewnoœciš zastšpi ktoœ z dwójki Robert Sawina-Wiesław Jaguœ.
    Za Apatorem przemawia bardziej wyrównany skład i własny tor.
    W Polonii wiele będzie zależało od występu takich zawodników
    jak Piotr Protasiewicz i Jacek Gollob.Obaj już w tym sezonie
    mieli słabsze występy.


    --------------------------------------------------------------------------------

    Polonia Piła - Atlas Wrocław (15:00)
    Mój typ: 47:43

    Przewidywane składy:
    Polonia Piła:
    G.Havelock
    C.Stonehewer
    R.Dobrucki
    M.Franków
    J.Hampel
    R.Miœkowiak

    WTS Atlas Wrocław:
    R.Dados
    T.Jędrzejak
    S.Nicholls
    J.Krzyżaniak
    G.Hancock
    K.Słaboń


    Pilska Polonia wystšpi osłabiona brakiem kontuzjowanego Crumpa.
    Do drużyny wraca Mariusz Franków,którego dyspozycja jest wielkš
    niewiadomš.


    --------------------------------------------------------------------------------

    Włókniarz Częstochowa - Wybrzeże Gdańsk (16:00)
    Mój typ: 58:32

    Przewidywane składy:
    Włókniarz Częstochowa:
    R.Holta
    K.Malecha
    A.Pietrzyk
    J.Jurczyński
    R.Sullivan
    A.Pietraszko
    K.Łyko

    Wybrzeże:
    A.Fajfer
    P.Duszyński
    K.Pecyna
    T.Cieœlewicz
    A.Korolew
    M.Kierzkowski


    W miejsce Jordana Jurczyńskiego wystšpi Szwed Andreas Jonsson.
    Goœcie zapowiadajš przyjazd bez Stefana Anderssona i Krzysztofa
    Pecyny. Pierwszy wczoraj i w poniedziałek startuje w Anglii...
    i działacze Wybrzeża nie sš w stanie przetransportować jego
    sprzętu. A jeœli chodzi o Pecynę-jest on poobijany po ostatnich
    wypadkach i nie ma na czym....jeŸdzić. Prawdopodobnie za Pecynę
    (lub T.Cieœlewicza) wystartuje Marek Cieœlewicz.


    --------------------------------------------------------------------------------

    Unia Leszno - Stal Gorzów (15:00)
    Mój typ: 55:35

    Przewidywane składy:
    Unia Leszno:
    N.Klingberg
    J.Rempała
    R.Okoniewski
    D.Baliński
    S.Ułamek
    Ł.Jankowski
    K.Kasprzak

    Stal Pergo Gorzów:
    M.Staszewski
    J.Jensen
    P.Paluch
    L.Dryml
    P.Œwist
    P.Hlib
    J.Œpiewanek


    Leszczynianie dysponujš bardziej wyrównanym składem i jeżdżš
    u siebie. Chociaż gorzowianie w ostatnim meczu w Gorzowie
    z Apatorem pokazali "ducha walki".


    --------------------------------------------------------------------------------



    --------------------------------------------------------------------------------

    1 LIGA - 4 kolejka - 21.04.2002.

    --------------------------------------------------------------------------------

    MECZ KOLEJKI:

    ZKŻ Zielona Góra - RKM Rybnik (17:00)
    Mój typ: 43:47

    Przewidywane składy:
    ZKŻ Polmos Zielona Góra:
    B.Hamill
    G.Kłopot
    N.Pedersen
    K.Stojanowski
    A.Huszcza
    D.Kujawa
    R.Kurmański

    RKM Rybnik:
    M.Węgrzyk
    Ł.Szmid
    P.Karlsson
    A.Pawliczek
    M.Karlsson
    K.Ryszka
    Ł.Romanek


    Mecz głównych kandydatów do awansu do ekstraligi będzie z pewnoœciš
    ciekawym widowiskiem. W tym meczu każdy wynik jest możliwy,a będzie
    on zależał od dyspozycji każdego z zawodników...


    --------------------------------------------------------------------------------

    TŻ Opole - Start Gniezno (16:00)
    Mój typ: 40:50

    Przewidywane składy:
    TŻ Opole:
    S.Drabik
    S.Dudek
    W.Załuski
    M.Ferjan
    S.Wilson
    M.Sekula
    A.Czechowicz

    Puls Start Gniezno:
    J.Łukaszewski
    G.Handberg
    K.Jabłoński
    M.Hućko
    K.Cegielski
    M.Jabłoński
    Ł.Pawlikowski


    W pištek do opolan dołšczył wypożyczony z Grudzišdza Piotr Markuszewski.
    Prawdopodobnie zajmie on miejsce Wojciecha Załuskiego. GnieŸnianie majš
    zamiar wywalczyć awans do ekstraligi,dlatego takie mecze jak ten powinni
    wygrywać...


    --------------------------------------------------------------------------------

    GKM Grudzišdz - Stal Rzeszów (15:00)
    Mój typ: 47:43

    Przewidywane składy:
    GKM Grudzišdz:
    G.Knapp
    R.Kempiński
    I.Marko
    P.Staszek
    R.Povażnyj
    Ł.Dados
    M.Kryœkiewicz

    Jasol Stal Rzeszów:
    P.Winiarz
    Ł.Golonka
    T.Rempała
    R.Wilk
    B.Brhel
    P.Miesišc
    K.Baran


    Prawdopodobnie w miejsce awizowanego Łukasza Golonki pojawi się
    Rafał Trojanowski,a może rzeszowianie szykujš jakšœ niespodziankę?
    Grudzišdzanie na własnym torze sš jednak trudni do pokonania...


    --------------------------------------------------------------------------------

    Unia Tarnów - Kolejarz Rawicz (15:00)
    Mój typ: 47:43

    Przewidywane składy:
    Unia Tarnów:
    G.Rempała
    P.Szczęch
    R.Kużdżał
    R.Wardzała
    S.Darkin
    J.Kołodziej

    Kolejarz Rawicz:
    P.Dym
    A.Zieja
    A.Łabędzki
    A.Skórnicki
    R.Pedersen
    P.Œwiderski
    M.Nowaczyk


    Mecz pierwszoligowych "œredniaków"...może być bardzo ciekawy...
    W drużynie gospodarzy wystartuje nowy nabytek Anglik David Howe.
    Zastšpi on Pawła Szczęcha lub Roberta Kużdżała. I między innymi
    od jego występu będzie zależał końcowy wynik spotkania...
    Jeœli chodzi o rawiczan to każdy zawodnik może pojechać dobrze
    i przechylić szalę zwycięstwa..., a także pojechać bardzo słabo
    i przyczynić się do porażki.


    --------------------------------------------------------------------------------



    --------------------------------------------------------------------------------



    --------------------------------------------------------------------------------

    2 LIGA - 2 kolejka - 21.04.2002.

    --------------------------------------------------------------------------------

    MECZ KOLEJKI:

    TŻ Lublin - Iskra Ostrów (16:00)
    Mój typ: 42:48

    Przewidywane składy:
    TŻ Lublin:
    J.Stachyra
    R.Przygódzki
    E.Szajchulin
    S.Trumiński
    A.Stefani
    D.Jeleniewski
    K.Kurtz

    Iskra Ostrów:
    P.Tajchert
    T.Poprawski
    R.Kowalski
    A.Matuszak
    P.Łęcki
    A.Jaziewicz
    M.Brucheiser


    Mecz na szczycie drugiej ligi...Zarówno lublinianie jak i ostrowianie
    wygrali swoje pierwsze mecze.W drużynie lubelskiej możliwy jest występ
    Marka Dery. W Iskrze ujrzymy Charliego Gjedde, a być może także Rinata
    Mardanszina.Składy więc będš wyrównane i każdy punkt będzie się liczył
    Jako że jestem ostrowianinem stawiam....na zwycięstwo Iskry :)


    --------------------------------------------------------------------------------

    WKM Warszawa - Wanda Kraków (14:30)
    Mój typ: 55:35

    Przewidywane składy:
    WKM Warszawa:
    J.Wiœniewski
    A.Smith
    W.Walczak
    D.Fijałkowski
    R.Jankowski
    K.Fujarski
    M.Aszenberg

    Wanda Kraków:
    M.Bornecki
    E.Skupień
    A.Marczak
    J.Szymkowiak
    T.Łukaszewicz
    M.Bzdęga
    Ł.Loman


    Prawdopodobnie zajdš jednak zmiany w składach obydwu zespołów.
    W drużynie warszawskiej Jarosława Wiœniewskiego zastšpi ktoœ z
    dwójki: Sandor Tihanyi - Wiesław Oœkiewicz. A w zespole Wandy
    Adrian Marczaka zastšpi prawdopodobnie Norbet Magosi...

    --------------------------------------------------------------------------------

    TŻ ŁódŸ - Œlšsk Œwiętochłowice (15:00)
    Mój typ: 63:27

    Przewidywane składy:
    TŻ ŁódŸ:
    P.Padowski
    M.Lisiak
    P.Rembas
    T.Suchanek
    M.Jšder
    Ł.Andrzejczak

    Œlšsk Œwiętochłowice:
    M.Korbel
    T.Krzykowski
    S.Kowolik
    R.Chiński
    W.Dubinin
    P.Pyzik


    Łodzianie będš chcieli w tym sezonie powrócić do pierwszej ligi.
    Dlatego z pewnoœciš uporajš się ze słabym Œlšskiem, dodatkowo
    osłabionym brakiem Duńczyka Henninga Bagera,który startuje w Danii
    i kontuzjowanego Eugeniusza Tudzieża.




  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorki nie wiem czemu "zepsula" sie polska czcionka :(((
    Cos ten komp ostatnio ...."nawala" :(

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Gdańskim zespole szykuje sie NIESPODZIANKA:)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No napisz po prostu że "The Machine" wraca do Polski i tyle.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe:P:P:P nie to nie to:P
    Nie jest to jakies wielkie wydarzenie ale wszyscy mysleli inaczej a jedank........powiem godzine przed meczem:P

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    822
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Programy żużlowe są na www.e-tor.prv.pl

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rekord Guinessa;)

    Maher: Dluzszego wpisu nie widzialem:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •