Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Iskra Ostrow - wypowiedzcie sie co sadzicie ..........

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Iskra Ostrow - wypowiedzcie sie co sadzicie ..........

    Iskra Ostrow - wypowiedzcie sie co sadzicie o sytuacji w klubie

    rzucilem ten temat zeby sie dowiedziec co wogole myslicie o zuzlu w ostrowie


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie mam zdania.bylem na 2 czy 3 meczach w ostrowie i nie bylo tam najgorzej.ale watpie zeby druga liga wyszla wam na dobre.co za poroniony pomysl gksz-etowców

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla ludzi z zewnatrz gdyby nie opinie w prasie Iskra moglaby sie kojarzyc z dobrze dzialajacym klubem, ale niestety...
    Zadluzenie klubu..olbrzymie, a wiec na pewno nie jest najlepiej. Do tego wystepy w 2 lidze nie przysparzaja klubowi sponsorow. A dzialacze....nie wiem jak teraz ale w przeszlosci byly z tym rozne historie :(((

    Mimo wszystko wierze w awans do pierwszej ligi.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    awans ? - raczej nie, wydaje mi sie ze iskra ma slabszy sklad niz w roku ubieglym. Wzmocnil sie za to lublin , krosno i wanda. Jestem pewien ze z tymi trzema druzynami iskra przegra, a szczegolnie w krosnie i w krakowie (oczywiscie zakladajac ze tym klubom nie zabrakie kasy i beda jezdzic w tym skladzie co teraz)

    no ale czas pokaze wszystko

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak bylem tam w zeszlym roku to powiem szczerze ze atmosfera zrobila na mnie duze wrazenie,nie duzy stadion wypelniony prawie po brzegi(ok.8000 ludzi)spoko atmosfera-inna sprawa ze to byl mecz na szczycie,ale ogolnie mi sie podobalo!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z kasą w klubie nieciekawie, ale to już wiadomo od dawna. Jeżeli Iskra w tym roku nie awansuje do I ligii to jestem przekonany, że ryk motocykli zamilknie w Ostrowie na dłuższy czas. Trzeba jednak cieszyć się z tego co się ma. A Ostrów ma licznych kibiców i mam nadzieję zawsze tak będzie.

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Były zawodnik i wielokrotny trener Kolejarza Opole - Stanisław Skowron - zajmie się szkoleniem żużlowego "narybku" w nowo utworzonym KM Ostrów Wlkp. Będzie to drugi, obok Iskry, klub zajmujący się sportem żużlowym w tym mieście. Celem jednak jest jedynie prowadzenie szkółki, której wychowankowie zasilaliby zespół ligowy. Niewykluczone jednak, że Klub Motorowy z Ostrowa zastąpi w przyszłości Iskrę w rozgrywkach.

    Przypomnijmy, iż przed sezonem Skowron brany był pod uwagę przy wyborze szkoleniowca TŻ Opole.

    A co do sytułacji w klubie, niec sie nie wypowiem bo niewiem nic:)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sądze inaczej niż Puma20! Jest iskierka nadzieji, że nawet jeśli Iskra nie awansuje, to wystaruje w następnym sezonie pod nową nazwą KM Ostrów. W końcu mamy jakieś tradycje, a zresztą gdzie te średnio 5 tys. ludzi co 3 niedziele ma chodzić??

    P.S. Maryan byłeś rok temu w Ostrowie (z Driverem, bambo i resztą)?? Pamiętasz mnie?? Ja nie wiem który ty jesteś na fotce!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Franky nadzieja matką głupich:):)

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sytuacja w klubie jest znana chyba kazdemu ...najlepiej nie jest ,ale slyszalem(nie mowie ze to jest pewne)ze jakas wielka firma szykuje sie na Iskre i w przyszlym sezonie moze radykalnie sie poprawic sytuacja kasy w klubie.Pozostaje sie tylko modlic zeby Iskierka przejechala ten sezon z mozliwie najlepszym wynikiem ,a byc moze...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ....hmmmm
    Maryjan byles sam czy "z nami"????????????????????????
    Hmmmmmm.....
    eeee, chyba nie z nami jednak.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siedzialem zaraz przy parkingu maszyn.Od waszej strony patrzac po prawej strony od parkingu!Nie bylem z wami.Ja na wlasna reke jezdze.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze nie mamy szans na awans do I ligi. W Ostrowie nigdy nie bedzie druzyny z prawdziwego zdarzenia, poniewaz w zarzadzie klubu jest banda zlodzieji, ktorzy chca wydusic z klubu ile sie da dla siebie.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    T tym roku Iskra raczej nie awansuje, ale jeszcze dużo namiesza. Jestem pewien, ze w Ostrowie nikt nie wygra meczu w tym sezonie. Jak będzie kasa to za rok pod nową nazwą ta drużyna będzie głównym kandydatem do awansu. Ogólnie zespoły z II ligi ledwo jadą, a poza swoim torem to rzadko którzy zawodnicy wiedzą jak jechać. Plusem dla Ostrowa jest to, ze ma największą publikę w II lidze, no ale z kim mają tu konkurować.Gdyby był tu zespól na poziomie to na każdy mecz przyszło by spokojnoe z 7-8 tysięcy ludzi.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale kasy nie będzie, bo z małymi wyjątkami nigdzie jej nie ma zwłaszcza w II lidze.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co tu dużo mówić, wiadomo im niższa liga tym mniejsze możliwości finansowe, szkoda mam nadzieję że jednak jak nie w tym to w przyszłym sezonie Iskra awansuje, jak już wejdziecie to wypiję se piwko/a za wasz awans
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli sympatycy Iskry nie znajdą prawdziwych menagerów do kierowania klubem w najbliższych dniach to nie wierzę w dojechanie Iskry do końca sezonu.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chodzi o frekwencję na ostrowskim stadionie to wcale nie jest ona tak duża jak podają media... (!!)

    Pragnę przypomnieć, że jakiś miesiąc temu okazało się, że ostrwoski stadion ma mniejszą o 4 tyś. pojemność niż to było od lat podawane.
    A liczbę widzów media podają oczywiście "na oko".


    P.S. Jednak całkiem możliwe, że to właśnie w Ostrowie przychodzi na maecze najwiecej kibiców w drugiej lidze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •