Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: trening

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    trening

    w piatek o 16,00 na olimpijskim odbyl sie trening jezdzil baron krzyzaniak dados slabon boginczuk i najlepiej z nich prezentowal sie baron robil jak chcial slabonia i krzyzaniaka i jezdzil dobrze dados mial z nim problemy choc byl lepszy uwazam ze mozna barona wstawic za krzyzaniaka.baron dostal motor od sparty po cooku i jezdzil na nim dobrze to bylo dobre posuniecie ze strony rusko i jest to dobra rezerwa.wypowiedzcie sie na temat jedrzejaka ciekawy jestem co onim myslicie czy sparta dobrze zrobila ze go lyknela? pozdrowienia.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wydaje mi sie ze ogor ma chwilowe problemy z motocyklami ale gdy dojdzie z nimi do ladu bedzie czolowym zawodnikiem druzyny zycze mu powodzenia :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle ze narazie Jedrzejak bedzie jezdzil za plecami rywali ! ALE MA DOPIERO NASCIE LAT!! Jesli byl to dlugo letni zakup to jest dobry bo jesli go macie sprzedac po tym lub 2 sezonach to mija sie to z celem!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nie mówiłem, że Baron jest aktualnie lepszy od Krzyżaka. Ten chłopak ma przynajmniej jakąś ambicję. A co do Jedrzejaka to myślę, że Sparta będzie miała z niego pocieche. Tylko niech sobie wszystko poukłada jak należy. Jest jeszcze młody i wszystko przed nim. Tylko żeby nie popadł w rutyne.
    ps. DAWAĆ BARONA !!!
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o wystawienie Barona na mecz w Pile to trudna decyzja przed Cieślakiem....jestem pewny że Baron byłby lepszy od Krzyżaniaka w meczach "u siebie".... ale w Pile ? .... hmmm biorąc pod uwagę pęknięte żebra Krzyżaniaka dałbym mu szanse.... jak przegramy ten mecz to nieciekawa sytuacja zrobi się w tabeli...czy Cieślak zaryzykuje?....wątpię

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mi sie wydaje ze najlepszy jest dados a co do jędzrzejaka to mysle ze sie chłopak rozkręci:):)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •