Witam wszyskich!
Juz od wtorku rusza liga szwedzka wszystkim ,ktorzy sa zainteresowani ta liga podaje adres strony odnoszacy sie do wszystkiego co sie dziej u naszych polnocnych sasiadow-www.speedway.nu
Jednoczesnie wychodze z propozycja przeprowadzenia konkursu odnoszacego sie do typowania wynikow w tej lidze ale tu czekam na Wasze propozycje co do jego formy i regul.
Pozdrawiam wszystkich kibicow UNII LESZNO


Zarejestruj się w celu dodania odpowiedzi!

Ja kojarzę tylko vicara, bo chłop z Bydgoszczy. Ale już też lata go nie ma.
