Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: POLONIA-WTS 51-39

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    POLONIA-WTS 51-39

    Po świetnej jeździe liderów Polonii, bydgoszczanie dość łatwo pokonali WTS. W Sparcie zawiódł Dados, a reszta jeździła przeciętnie.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    399
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PointS Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław 51:39

    PointS Polonia Bydgoszcz:
    T.Gollob 14 (2,3,3,3,3)
    J.Gollob 6 (0,1,1,2,2*)
    P.Protasiewicz 12 (3,3,2,3,1)
    M.Robacki 4 (0,1,0,2*,1)
    M.Loram 13 (3,3,3,1*,3)
    R.Umiński 1 (0,-,-,1,d)
    Ł.Stanisławski 1 (0,1)

    WTS Atlas Wrocław:
    R.Dados 5 (1,0,2,0,2*)
    J.Krzyżaniak 6 (3,2,w,-,1)
    T.Jędrzejak 6 (1*,2,0,0,3)
    S.Nicholls 10 (2,1*,2,3,0,2)
    G.Hancock 8 (2,2,3,1,0)
    K.Słaboń 4 (1*,0,1,2,0)
    A.Bogińczuk ns

    Wyścig po wyścigu:
    1): (65.97) Krzyżaniak, T.Gollob, Dados, J.Gollob 2:4
    2): (65.36) Protasiewicz, Nicholls, Jędrzejak, Robacki 3:3 (5:7)
    3): (65.52) Loram, Hancock, Słaboń, Umiński 3:3 (8:10)
    4): (65.87) Protasiewicz, Krzyżaniak, Robacki, Dados 4:2 (12:12)
    5): (??.??) Loram, Jędrzejak, Protasiewicz, Stanisławski 3:3 (15:15)
    6): (??.??) T.Gollob, Hancock, J.Gollob, Słaboń 4:2 (19:17)
    7): (??.??) Loram, Dados, Stanisławski, Krzyżaniak-w/su 4:2 (23:19)
    8): (66.51) T.Gollob, Nicholls, J.Gollob, Jędrzejak 4:2 (27:21)
    9): (66.65) Hancock, Protasiewicz, Słaboń, Robacki 2:4 (29:25)
    10): (65.87) Nicholls, J.Gollob, Loram, Dados 3:3 (32:28)
    11): (66.61) Protasiewicz, Słaboń, Umiński, Jędrzejak 4:2 (36:30)
    12): (66.72) T.Gollob, Robacki, Hancock, Nicholls 5:1 (41:31)
    13): (67.31) Jędrzejak, Dados, Robacki, Umiński-d 1:5 (42:36)
    14): (66.41) Loram, J.Gollob, Krzyżaniak, Słaboń 5:1 (47:37)
    15): (??.??) T.Gollob, Nicholls, Protasiewicz, Hancock 4:2 (51:39)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocław 39
    Dados 5 (1,0,2,0,2)
    Krzyżaniak 6 (3,2,0,-,1)
    Jędrzejak 6 (1,2,0,0,3)
    Nicholls 10 (2,1,2,3,0,2)
    Hancock 8 (2,2,3,1,0)
    Słaboń 4 (1,0,1,2,0)

    Bydgoszcz 51
    T.Gollob 14 (2,3,3,3,3)
    J.Gollob 6 (0,1,1,2,2)
    Protasiewicz 12 (3,3,2,3,1)
    Robacki 4 (0,1,0,2,1)
    Loram 13 (3,3,3,1,3)
    Umiński 1 (0,-,-,1,0)
    Stanisławski 1 (-,0,1,-,-)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Punkty:
    9. T.Gollob 2,3,3,3,3 14
    10. J. Gollob 0,1,1,2,2 6
    11. Protas 3,3,2,3,1 12
    12. Robacki 0,1,0,2,1 4
    13. Loram 3,3,3,1,3 13
    14. Umiński 0,-,-,1.0 1
    15. Stanisławski 0,1 1

    1. Dados 1,0,2,0,2 5
    2. Krzyżak 3,2,w,-,1 6
    3. Jędrzejak 1,2,0,0,3 6
    4. Nicholls 2,1,2,3,0,2 10
    5. Hancock 2,2,3,1,0 8
    6. Słaboń 1,0,1,2,0 4

  5. Powrót do góry    #5
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Czyzby nikt nie byl na tym spotkaniu, ze nie ma zadnych komentarzy forumowiczow, czy to moze ja przegapilem inny temat???
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niektórzy byli ale dopiero dorwali sie dp peceta, a spotkanie było zaje.......... szkoda tylko że krzyżol powiózł w płot stanisławskiego .co on jakiś idiota czy co???przecież ten chłopak jest młody i w dodatku jescze nie wyleczył kontuzji a on znim tak w płot!!!!!! .a kidyś muwili ocieślewiczu że to zabijaka

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polonia jest u siebie nie do przejścia....takie jest moje zdanie.
    Zobaczymy jak pan Robacki i J.Gollob pojadą na wyjazdach jeżeli tak samo .....to Polonia zostanie mistrzem polski

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyzby nikt nie byl na tym spotkaniu, ze nie ma zadnych komentarzy forumowiczow, czy to moze ja przegapilem inny temat???
    Troche wypowiedzi jest na:

    http://sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=3&TID=5160

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego wygrała Polonia no dlaczego bo ułomki jak Stanisławski, Umiński i Robacki jeździli na motorach Golloba a wiemy co to są za maszyny

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WTS co ty masz do tego że pożycza...?!
    Jak chce to pożycza,i dobrze:-)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje WTS.
    Ja już pisałem w innym topicu przed meczem, że Polonia z nami wygra bo ma Golloba i jego maszyny.
    Szkoda,że Dados tak kiepsko wypadł, reszta zresztą też. Z radia wynikało , że tylko Nicholls miał jakieś przebłyski.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz zapowiadany jako hit kolejnki, spelnil pokladane w nim nadzieje. Dawno nie widzialem tak dobrych zawodow. Wynik nie odzwierciedla walki jaka miala miejsce na torze. Sparta nie zasluzyla na tak wysoka porazke co zgodnie potwierdzaly po meczu obie ekipy. W niemal kazdym wyscigu walka trwala od startu do mety o kazdy punkt. Duzo bylo mijanek na torze.Wroclawianie lepiej wychodzili spod tasmy. Juz w I biegu para Dados - Krzyzaniak wiozla na 5:1 braci Gollobow, jednak Tomek pieknym atakiem od wewnetrznej zdolal wyprzedzic Dadosa. W II start wygral Nicholls ale w podobny sposob uporal sie z nim Pepe. Rowniez w III wyscigu Hancock byl przed Loramem ale takze nie zdolal utrzymac prowadzenia. Loram w calych zawodach nie wygral ani jednego startu lecz na dystansie byl nie do ugryzienia. Dados mial wyraznie motor ustawiony na start, na dystansie nie byl juz tak szybki. Bieg IV prowadzila para Protasiewicz - Robacki a z tylu zaciekle atkowali ich Krzyzaniak z Dadosem. Na ostatnim luku Krzyzak zdolal minac Robackiego wchodzac mu pod ramie. Niewiele brakowalo aby to takze wykorzystal Dados. W VII biegu niemal przez dwa okrazenia tasowani sie Krzyzaniak ze Stanislawskim. Krzyzak ewidentnie podcial Lukasza za co zostal slusznie wykluczony przez sedziego. Bieg IX rowniez na 5:1 ukladal sie dla wroclawian. Greg chcial przepuscic przed siebie Slabonia jednak ten byl za wolny i pare wroclawska zdolal rozdzielic Pepe. W XI Jedrzejak zaspal start co bylo powodem zlego ustwienia (hak motocykla wszedl mu w koleine i nie mogl tego poprwic bo uplywal czas 2 min) w efekcie Jedrzejak przegrywa z Uminskim. W XII goscie biora rezerwe taktyczna Nichollos za Krzyzaniaka (moim zdaniem bardzo dobre posuniecie trenera Cieslaka byla to jednyna szansa aby cos zwojowac). Nie porozumienie na 1 luku powoduje ze podwojnie zwyciezaja T. Gollob i dobrze prowadzony przez Golloba Robacki. Przewaga wzrasta do 10 punktow. Bieg XIII to wygrany start Spraty i Jedrzejak z Dodosem przywodza 5 punktow choc zaciekle atakowal ich przez caly wyscig Robacki. W XIV szybka odpowiedz bydgoszczan i mecz zostaje roztrzygniety. Bieg ostatni to ponownie ze startu lepiej wroclawianie, jednak fantastyczna szarza Tomka Golloba przesuwa go na 1 miejsce. Pozniej takze jadacy na duzej predkosci po orbicie Protas wyprzedza Hancoka. Ostatecznie 4:2 i 51:39 dla gospodarzy.
    Tomek pytany czy nie jest zaskoczony ze przegral z Krzyzakiem powiedzial:" byloby super gdybym w kazdym meczu oddawal tylko jeden punkt". Greg ze Scottem nie wiedzieli dlaczego tak zle jezdzili w koncowce. Greg mowil ze jakby jedzili tak jak na poczatku mogliby nawet ten mecz wygrac.
    Ogolnie super widowisko a wroclawianie pokazali charakter i wole wali udowadniajac ze w zadnym meczu nie stoja na straconej pozycji i trzeba bedzie sie z nimi.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach

    Bydgoszcz

    Byłem w Bydgoszczy i potwierdzam ciekawe spotkanie. Ludzi Full, bo tanie bilety zrobili (10 zl i chyba 7 ulgowy). A moze cos powie PoTFOOR? On w końcu też z Bydgoszczy.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Byłam na meczu w Bydgoszczy i bardzo mi się podobał.Sporo osób z Gdańska zjawiło się w niedziele na tych zawodach część przyjechała prosto z Piły.Zaskoczyła mnie po raz kolejny cena biletów 10 zł. , w Gdańsku są po 20 zł. tylko jak to się ma do poziomu sportowego jaki prezentują zawodnicy Poloni a jaki Wybrzeża , no cóż ( u nas zawsze były najdroższe bilety bez względu na to w jakiej lidze startowali i z jakim składem.)Szkoda tylko Stanisławskiego , a takiego zawodnika jak Tomek to chciałby każdy klub!!!
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego wygrała Polonia no dlaczego bo ułomki jak Stanisławski, Umiński i Robacki jeździli na motorach Golloba a wiemy co to są za maszyny
    JEŻELI NIE BYŁEŚ NA TYM MECZU TO NIE PISZ BZDUR!!!!!

    A jeżeli byłeś to gdzie ty masz oczy...?
    Umiński i Robacki jeździli na swoich maszynach!!!!!
    A Stanisławski pożyczył motor na jeden wyścig od Protasa,a jak to się skończyło wzyscy wiemy Krzyżak nie wiedział jak sie młodemu do skóry dobrać i wpakował go w bandę....

    A tak na marginesie to maszyny same nie jeżdżą .



  16. Powrót do góry    #16
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Na meczu było ogólnie ciekawie i mało biegów nudnych. Szkoda tylko że Krzyżak wywiózł w płot Łukasza gdy ten mu zagrażał..
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawy jestem co napiszecie jak bydgoszcz przyjedze do wroclawia tam golob sobie tak nie pojezdzi wiekszosc jest u siebie nie do pokonania

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przepraszam którego Golloba masz na myśli bo chyba nie Tomka?? hmmmm pamiętam taki jeden piękny bieg we Wrocławiu to był bodajże 1994r.Pamiętacie ostatni bieg Gollobowie przeciwko Knudsenowi i śledziowi , to było piękne...
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg nie picuj, wrocławski tor jest jednym z ulubionych torów tomka, chociaż jemu i tak jest wszystko jedno gdzie jeździ.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wts - przesadne zamiary

    Po meczu wts-włókniarz zrobiono z Dadosa bohatera. Mecz w Bydgoszczy pokazał ile wart jest obecny skład wts-u. Wrocławska prasa jak zwykle gloryfikowała "swoich" zawodników, ale po tym meczu jakoś nie miały pismaki wiele do powiedzenia. Mam nadzieję, że niedzielny mecz z UNIĄ ostudzi troche zapędy sympatyków wts-u i pokaże im miejsce w szyku.

    FOREVER UNIA LESZNO !!!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmmm pamiętam taki jeden piękny bieg we Wrocławiu to był bodajże 1994r.Pamiętacie ostatni bieg Gollobowie przeciwko Knudsenowi i śledziowi , to było piękne...
    Ale to było dawno temu.....nie sądze że stać na takie wyczyny J.Golloba ....
    A pamiętam doskonale jak Knudsena podjechał T.Gollob że nawet braciszek zdołał go wyprzedzić....Knudsen tak się zdenerwował że po biegu strzelił T Gollobowi w łeb :)

    Przepraszam którego Golloba masz na myśli bo chyba nie Tomka??
    A co uważasz że T.Gollob jest skazany na komplet pkt we Wrocławiu?...to się grubo mylisz

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po meczu wts-włókniarz zrobiono z Dadosa bohatera. Mecz w Bydgoszczy pokazał ile wart jest obecny skład wts Mam nadzieję, że niedzielny mecz z UNIĄ ostudzi troche zapędy sympatyków wts-u i pokaże im miejsce w szyku.

    FOREVER UNIA LESZNO

    A mecz w Toruniu nie pokazał ile Unia jest warta??...już zapomniałeś kolego..?
    Po niedzielnym spotkaniu WTS-Unia będzie wszystko jasne i klarowne...pogadamy po meczu

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam Tomka bardzo cenię ale pamietam też jak we Wrocławiu w jednym z ostatnich meczów tych drużyn przyjechał na 3 miejscu, nawet za plecami Słabonia :)

    Pamętam też ostatni wyścig GP gdzie stoczył pamiętną juz walke z Nilsenem gdzie wyprzedził go na ostatniej prostej :) to były czasy :)

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jaca słabiutko

    Ja się trochę rozpisałem na temat tego meczu w innym wątku Bleemek, ale skoro chcesz znać moją opinię to proszę bardzo :).

    Zawody były bardzo interesujące, walka toczyła się w prawie każdym biegu. Tak więc wynik nie odzwierciedla przebiegu zawodów.
    Nie wiem jeszcze co myśleć o postawie Robackiego i Jacka Golloba. Ten pierwsz napewno jest mocniejszy niż w zeszłym sezonie, ale Jacek. 6 punktów na własnym torze to chyba stanowczo za mało, jak na jednego z liderów. Nie jestem pewny tego czy Polonia nie była mocniejsza w zeszłym sezonie.
    Prawdziwą wartość tej drużyny poznamy dopiero w meczach przeciwko Apatorowi i imienniczce z Piły, bo tylko te trzy drużyny w tym roku podzielą sie medalami. Takie jest moje skromne zdanie.

    poTFoor

    Przepraszam, że tak późno ;)
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Oglądałam na video parokrotnie ten bieg wspolnie ze znajomymi z Wrocławia oni też tak twierdzili.Jakaś pomyłka Gollob nie podjechał Knudsena , pięknie go blokował czekając na Jacka, na ostatnim łuku podniósł do góry motor nawet nie dotknął Knudsena ten się po prostu przestraszył.Nie można mówić o podjechaniu skoro Tomek nawet się o niego nie otarł.Dlaczego tak zareagował Knudsen?Czy przypadkiem nie było tam wtedy specjalnej premi za wygranie tego biegu??Był to pięknie rozegrany bieg przez Tomka.Nie mowie że Gollob zdobędzie komplecik ale coś koło tego. A Jaca? jeszcze was zadziwi, zresztą przy Tomku on może dużo.Pozdrawiam wszystkich uczulonych na te wydarzenie kibiców z Wrocławia w tym moich przyjaciół.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sprinterka
    Ty masz takie zdanie ....... a ja mam inne :)...ale to było tak dawno temu że nie ma sensu się o to spierać...było mineło
    A jeśli chodzi o Jacka to uważam że on dobry wynik może osiągnąć tylko w Bydgoszczy i to u boku brata....ale jego dorobek pkt w meczu a WTS nie był zbyt przekonywujący...nie sądzisz?

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sądze ale on musi się trochę rozkręcić poczekaj.Po to wrócił pod skrzydła Tomka żeby jeżdzić jak dawniej.Może mu się to uda a może nie ale ja liczę że tak.Bardzo lubiłam ich jazde parą.I o to mi tylko chodziło.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sądze ale on musi się trochę rozkręcić poczekaj
    ok będę czekał

    Po to wrócił pod skrzydła Tomka żeby jeżdzić jak dawniej.
    Myślę że prawda jest taka-wrócił bo w Pile go nie chcieli....W Bydgoszczy też niebardzo (z tego co wiem jest tam u was jakiś konflikt) ale T Gollob ma dużo do powiedzenia więc pojawił się Jacek.
    Według mnie korzystniejszy skład szczególnie w meczach wyjazdowych Polonia miała w tamtym roku...ale to tylko moje zdanie ....moge się mylić -zobaczymy jak będzie

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Columbo!
    Nie wiem o jakim konflikcie mówisz? Jestem tylko obserwatorem.Od urodzenia mieszkam w Gdańsku więc Bydgoszcz to nie u mnie.Nie uważam żeby mieli gorszy skład ale to tylko moje zdanie.Do Poloni mam sentyment przez to właśnie że Gollob tam jeżdzi , wiesz zostało mi tak po tym jak odeszli z Gdańska.WTS też bardzo cenie i lubię nie chcę się z Tobą kłócić przecież mam spore grono przyjaciół we Wrocławiu.Pozdrawiam. Co do Jacusia on zawsze miał początek sezonu kiepski... pogadamy za parę tygodni.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprinterka

    Przecież ja się z Tobą nie kłócę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •