Pokaż wyniki od 1 do 31 z 31

Wątek: SKS Start Gniezno

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SKS Start Gniezno

    Witam, witam. Start Gniezno czy cos wam mowi ten klub? Juz niedlugo spotkamy sie w ekastralidze. Start w tym roku wchodzi! W Zielonce pokazalismy kto tu rzadzi. Spadkowicz, a taki ceniutki. W nastepnych meczach kolejne zwyciestwa. Pozdrowienia dla fanow LECHA, ARKI, CRACOVI, KOLEJARZA RAWICZ, ISKRY i MIESZKA!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    pokazaliscie kto tu rzadzi? a co, moze start wygral? to ty chyba stadiony pomyliles i poszedles na mecz speedrowerowców...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I co się cieszycie buraki z Zielonej Góry?! Co wam daje te cztero punktowe zwycięstwo??? I tak przecież wy i Rybnik przegracie w Gnieźnie wiecej niż my u was i przy równej ilości punktów to my będziemy świętować awans.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Troszke mnie juz denerwuje takie gadanie ze gnieżnianie pokazali zielonce. Co pokazali??Chyba tylko to że w ostanim decydującym biegu niepotrafili nawiązac walki z zielonogórzanami , mimo ze wczesniej z nimi wygrywali.
    Jakby Kurmański z Kujawa zdobyli wiecej punktów to byście dostali taki łomot w Zielonej ze hej. Denerwuje mnie też gadanie ze jesliby startował Krzysztof Cegielski to byśmy przegrali. Ale przecież jakby startował Cegła to niemógłby jechac którys z zawodników kttórych widzielismy w Zielonej i to by wyszło na to samo.Prosze was skończcie z tym gadaniem ze pokazaliscie zielonce jak sie jeżdzi.
    Tylko Falubaz!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kupili sobie w Gnieżnie,Łukaszewskiego,Hućke i od razu podnieta co to my nie zwojujemy.Owszem pojechaliście w zielonce dobrze ale to Zielona Góra zwyciężyła,a że nie wygrała zielonka wysoko to wynika z chwilowych problemów Kurmańskiego i Kujawy.We wtorek w Rzeszowie odbył się półfinał krajowych eliminacji IMŚJ i Kurmański potwierdził że jest sportowcem dużego formatu

    Najlepiej jakby zielonka zajęła I miejsce,ale jak was wyprzedzi Rkm,to nie macie się czym martwić z barażu też można awansować.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Ja przytoczę stare przysłowie: " nie chwal dnia przed zachodem słońca ". Ja już popełniłem błąd. Po łatwej wygranie w Rawiczu byłem pewien że rozniesiemy Gniezno do 36, najmniej do 40. A tu niespodzianka. Ale i dobrze, przydał się ten kubeł zimnej wody. Teraz już wiem że nie będzie tak łatwo awansować. W Gnieźnie - co będzie to będzie. Możemy przegrać - to prawda. Możemy też wygrać, no boże, ale nie przesądzajcie o wyniku gdy spotkanie jest dopiero za kilkanaście kolejek! Nie wiadomo co do tego czasu się wydarzy - mogą w końcu załapać jakąś kontuzję, zgubić formę czy co. Racja muszę powiedzieć ,że macie dobry zespół ale nie na ekstraligę, przede wszystkim brak wam dobrych juniorków. A jeśli chodzi o sympatię do kibiców z Gniezna to po tych dwóch wpisach coś mam do Gniezna już antypatię...mam nadzieję że nie wszyscy Gnieźnianie tacy są. Chciałbym żeby do ekstraligi awansowała Zielona, Rybnik i...Rzeszów. Ale niestety tym ostatnim się nie uda...może za rok? Wy tam w Rzeszowie nie podłamywać się, szkoda że Dudek nie poszedł do Rzeszowa bo może by się na coś przydał? Zyczę jak najlepiej drużynom z Rzeszowa i Rybnika i obyście pokazali tym z Gniezna że jedną bitwą ( jeszcze na dodatek przegraną !!! ) nie można wygrać całej wojny.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wam w gnieżnie to już odbija coś,myślicie że macie cegłe to jesteście wielcy.Jak dla mnie to niektórzy zawodnicy żkż-u jeszcze nie pokazali wszystkiego,a to co zrobił start to był max waszych możliwości.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale te gnieznienskie chlopaki sa chojrakami na forum.szkoda ze na stadionie tak was jakos malo bylo,a i cichutko bylo tam gdzie siedzieliscie.
    a co do meczu to spojrzcie na wynik.ze niby bylo ciezko? co? a co to kogo obchodzi?
    ile punktow zdobyl FALUBAZ - dwaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
    gniezno- zeeeeeeeroooooooooo!!!!!
    a co bedzie w gnieznie na razie mam w dupie frajerzy

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    14-02-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czytam, czytam...

    Czytam, czytam, czytam... I sam nie wierze w to, co ukazuje się moim oczom. Czytam, że gdyby Kurmański i Kujawa zdobyli więcej punktów to Start przegrałby wyżej. Gdyby... ale nie zdobyli i po sprawie. Tak samo nie ma co gdybać, co byłoby gdyby jeździł Cegła, bowiem nie jechał. To tak jakby mówić, że "gdyby babcia miała kółka, to by miała rowerek... itd." Od lat kibicuję Gnieznu, ale do hura optymizmu mi daleko. Owszem dobry wynik, przed 2 miesiącami taki każdy brałby w ciemno, ale dziś pozostaje niedosyt. A wy kibice z Zielonej jesteście nieporawni- delikatnie mówiąc, zamiast się rozpisywać o tym, że Start nic nie pokazał u was, bo w efekcie przegrał mecz (chociaż na to nie zasłużył- moi zdanie sprawiedliwym wynikiem byłby remis) i że nam w Gnieźnie lekko odbija, martwiłbym się co dalej. Konia z rzędem temu, kto zaprzeczy, że gdyby w ubiegłą niedzielę, zamiast Startu jechał Rybnik, to dwa punkty pojechałyby na bank na południe Polski... I myslę, że tu jest Wasz problem. A nasz- awansujemy fajnie, nie- nikt się ciął nie będzie. Sposnsor też nie ucieknie, umowa, fakt łatwo zerwać każdą- hak się zawsze znajdzie- ale obowiązuje przez 3 lata. A i tak myśle, że RKM awansuje, a wrześniowe mecze ZKŻ-Start rozstzrygna, kto pojedzie w barażach.
    Ps. Jeszcze jedno- stanowczo bym tępił, tego, który twierdzi, że może ZKŻ wygra w Gnieźnie, bo zawodnicy Startu zgubią formę, albo ktoś złapie kontuzje. Biada Tobie człowieku- tak się nikomu nie życzy... !!!
    Pozdrawiam fanów żużla z Gniezna i Zielonej

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pierdziele jaka podnieta!!! Wygrali ze slabiutkim gkm-em naszpikowani dwojka swoich obcokrajowcow! Pozniej pierdziela glupoty ze gdyby jezdzil zegla to by i wygrali w zielonce! A wiecie pierdoly jedne ze gdyby babcia miala wąsy to byla by dziadkiem!!! poczekajcie jak przyjedziecie na śląsk ---> to bedzie dopiero lanie nawet krzysiu wam nie pomoze!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie tez denerwuja juz wpisy kibicow startu. Pojechali troche lepiej i juz mysla ze extraliga jest ich!!! Cieszylbym sie jakby przegrali jakis mecz nawet nie z Z. Gora czy Rybnikiem a jakims slabszym zespolem i ciekawe co by wtedy powiedzieli. Zobaczymy co pokazecie 1 maja (chyba wtedy jest mecz RKM - Start), ciekawi mnie to czy wyjdziecie z 35?? Moze tak jak My(Rybnik) pojedziemy w krajowym:):):)

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    14-02-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popoierzyło WAS kompletnie z Zielonej I Rybnika. WAm w Rtbniku radze dmuchać na zimne. Podobno Gniezno miało zdobyc ledwie 35 punktów już w Zielonrj a tek nie było. Teraz czytam to samo o Rybniku i smiech mnie ogrania- pusty z gupot jakie czytam

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przyznam szczerze , że nie rozumiem tej nagonki
    na Start prowadzonej głównie przez ludzi z Zielonej i
    Rybnika.Dwóch , trzech gości z Gniezna napisało tekst,
    który bynajmniej nie reprezentuje głosów wszystkich
    kibiców , no i od razu burza na forum.Są to opinie
    na pewno prowokujące , ale to nie znaczy , że my fani
    Startu się z nimi utożsamiamy .Pochodzę z Poznania ,
    gdzie , jak wszystkim wiadomo ,klubu żużlowego się nie
    uświadczy (oh...był taki Polonez - łezka sie w oku
    kręci), w związku z tym jezdżę na mecze do Gniezna ,
    Piły (mój drugi w hierarchii ulubiony zespół),
    częstokroć wybieram sie również na wyjazdy.Do tej pory
    wszędzie bardzo dobrze byłem przyjmowany.Mam znajomych
    zarówno w Rybniku , jak i Zielonej Górze ( notabene moja
    przyszła żona jest Zielonogórzanką) i naprawdę w obu
    miastach zawsze się świetnie czuję.Dlatego też nie mogę
    pojąć wrogiego nastawienia niektórych z Was.Poza tym
    muszę przyznać , że pewne osoby na tym forum są
    strasznymi szowinistami.Oprócz speedway'a interesuję
    się również piłką nożną i od czasu do czasu wskakuję
    na inne forum , aby podyskutować z kibicami o futbolu.
    I uczciwie przyznaję , że jako fan Lecha
    niejednokrotnie dyskutowałem z kibicami Legii, Pogoni
    ( animozje pomiędzy naszymi klubami są znane w całej
    Polsce), a każdy z nas wypowiadał się bardzo
    obiektywnie o jednych i drugich.Na tym forum niekiedy
    mi tego brakuje.Skoro jeden tekst może wywołac tyle
    zamieszania. W każdym razie do ekstraligi niech awansuje
    najlepszy , bez wzgledu na to czy nazywa się RKM,Start
    czy ZKŻ. Pozdrawiam .Tomaj.





  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    ehh widzę że niektórzy mnie tu źle zrozumieli...ja nikomu nie życzę żeby Start czy w ogóle ktoś zgubił formę a tym bardziej miał kontuzję. Chodziło mi o to, że Wy już teraz mówicie że w Gnieźnie na 100% wygracie. A skąd to wiecie? Takie z Was wróżki? Równie dobrze kontuzję moglby zlapac jeden z zielonogorzan, nikt nie wie co moze byc. Ot, chocby we Wlokniarzu. Ich szanse sie karygodnie zmniejszyly bez Walaska. Takze tak samo moze byc u Was jak i u nas w Zielonej. Po co gadac juz ze wygracie za kilkanascie kolejek? Teraz juz wiesz o co mi chodzilo? bo jesli nadal nie, to smiem twierdzic ze cos u ciebie z mozgiem tez troszke nie tak...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Neutralny obserwator

    Z pierwszego awansuje ZKZ Zielona Gora, drugi RKM Rybnik...moze Start.
    Co do Startu to narazie poczekajmy, to jest druzyna - zlepek zawodnikow, ktora w koncu moze zawiesc.
    Natomiast Zielona czy Rybnik to sprawdzone ekipy tworzace monolit i majacy swoj klimat oparty przede wszystkim na wlasnych wychowankach badz zawodnikach jezdzacych juz wczesniej w tych klubach np. Kuciapa.
    Dlaczego Zielona z 1 miejsce awansuje? Bo jest zaprawiona w bojach ekstraligowych a poza tym nic nie stracil na sile po zeszlorocznym sezonie.

    Aha, cos mi sie wydaje, ze Cegla nie bedzie wygrywal w tym sezonie meczy:)

    Pozdrawiam
    /jAZDA99
    Nie ma lepszego od TOMKA GOLLOBA naszego!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegielskiego to pewnie Grzesiek Rempala bedzie robil jak chcial w niedziele.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na forum nie chodzi o to zeby kasowac sie jacy zawodnicy sa lepsi , bo i tak wszystko wyjdzie na meczu. Ja jestem kibicem Startu i dazcego mam chciez zeby awansowala np. Zielona albo Rybnik? Bardzo chcialbym , zeby weszli nasi z Gniezna! Nie interesuje mnie to ze juz kibice Rkmu groza , ze nie wyjdziemy z 35... Tak samo bylo przed Zielonka, a historia lubi sie powtarzac. Start w Zielonej pokazal charakter i za to im dziekuje...

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    OPANUJCIE SIĘ !!!

    Witam.
    TOMAJ wpełni się z tobą zgadzam, jakbyś mi to z ust wyjoł.
    Też jestem kibicem Startu i też nie rozumiem niektórych wypowiedzi. Co niektórzy zachowują się jakby byli w sejmie i nie potrafią opanować swoich emocji.Co by gdyby i tak dalej.
    Pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców czarnego sportu (Startu i wszystkich innych klubów).

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I po co te nerwy!

    Pozyjemy zobaczymy. A ze kazdy zyczy zwycienstwa swojej druzynie to bardzo dobrze, ale przeciez dopiero dwie kolejki mamy za soba i wszystko sie zdarzyc jeszcze moze.
    Cos tu zaczesto powtarza sie kto to awansuje , kto mistrzem, itd. Ja tez bym chcial aby zespol ktoremu kibicuje awansowal ale znam zycie i rozne rzeczy moga sie wydarzyc!

    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawde nie mam pojecia co wy chcecie wskurac takim bezsensownym gadaniem. Wyniku nie zmienicie, a jesli tak bardzo chcecie to do GKSZ ^^ Widac bardzo Was boli ze przegraliscie ;) Dlaczego nikt w Zielonej nie placze i nie robi z tego calej wielkiej sensacji, ze ZKZ WYGRAL ! :)) w jakim stosunku kogo to obchodzi. Widziales jeden czy drugi transmisje z tego meczu ? I jak? smutny ktos wychodzil ze stadionu ? Wszyscy szaleli z radosci bo o takie wlasnie mecze chodzi i na takie spotkania chcieliby chodzic kibice w Zielonej Górze i napewno nie tylko no chyba ze w Gnieznie :) A takim gadaniem sami robicie na sobie presje, bo niechby Wam sie gdzies noga powinela - oczywiscie nie zycze tego absolutnie, wygrywajcie sobie jak jestescie lepsi- to dopiero beda jaja. I to wlasnie przed meczem w Gnieznie wy 100% faworyci po tak minimalnej porazce w Zielonej powinniscie pokazac nam miejsce :) oby nie bylo odwrotnie. Poza tym wchodzac do tego tematu spodziewalem sie jakihs newsow z zespolu Gnieznienskiego, a tu co? ciag dalszy z poprzedniego topiku. Trzeba pilnowac porzadku i nie dublowac tematow :)
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM,START,ZKŻ.

    WIDAC,ZE CO NIEKTORYM PRZYDALBY SIE KUBEL ZIMNEJ WODY NA ROZGRZANE GLOWY DLA OCHLODY.ZA NAMI DOPIERO DWIE KOLEJKI LIGOWE,A CO NIEKTORZY JUZ AWANSOWALI DO EKSTRALIGI.PAMIETAJCIE,ZE DO KONCA POZOSTALO JESZCZE 18 KOLEJEK I DOPIERO WTEDY ZOBACZYMY KTO AWANSUJE BEZPOSREDNIO,A KTO POJEDZIE W BARAZACH(A MOZE POWIEKSZA EKSTRLIGE).DOPIERO MECZE POMIEDZY ZKŻ-RKM I RKM-START POKAZA NA CO KOGO STAC.POCZEKAJMY DO PIERWSZEGO MAJA,WTEDY KAZDY Z NAS BEDZIE MADRZEJSZY.NA RAZIE ZIELONKA MA DWA PUNKTY PRZEWAGI NAD STARTEM,A MY JESZCZE NIE JECHALISMY Z MOCNYM PRZECIWNIKIEM I NIE WIEMY DOKLADNIE NA CO STAC NASZYCH ZAWODNIKOW.A CO DO ZAWODNIKOW STARTU CO SPOJRZCIE NA STATYSTYKI Z ZESZLEGO ROKU KTO POKAZAL,ZE UMIE JEZDZIC NA RYBNICKIM TORZE-TYLKO CEGLA I TAKA JEST PRAWDA.POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KIBICOW.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli tak mamy rozmawiac, to fanie z Rybnika spojrz na statystyki naszpikowanej obrymi zuzlowcami druzyny RKM z pierwszego meczu w Gnieznie...No i? Walka o awans rozstrzygnie sie pomiedzy Startem, Rkmem i Zielona. I mysle, ze awansuje ten kto wygra wiecej meczy na wyjezdzie bo u siebie nikt ich nie bedzie chcial stracic. Pozdrowienioa dla wszystich prawdziwych fanow zuzla.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam, witam. Start Gniezno czy cos wam mowi ten klub? Juz niedlugo spotkamy sie w ekastralidze. Start w tym roku wchodzi! W Zielonce pokazalismy kto tu rzadzi. Spadkowicz, a taki ceniutki. W nastepnych meczach kolejne zwyciestwa. Pozdrowienia dla fanow LECHA, ARKI, CRACOVI, KOLEJARZA RAWICZ, ISKRY i MIESZKA!!!
    buahahahahaha,ale mnie rozbawiles!!!!!pokaze kto tu zadzi!!!!hehehehe ,szkoda ze Jablonski w parkingu po meczu nie mial takiego dobrego humoru jak ty!!!
    a czy spadkowicz jest cieniutki to sie dopiero okaze!!!ale nie ladnie tak pisac ,jezeli wlasnie u tego "cieniasa"zgubiliscie punkty!!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    start wam pokaze

    jaka podnieta chlopaki taka jest prawda
    start mial oberwac 55-35 a w czasie meczu mieliscei ciezko w porach sks pokazal na co go stac i ze bez cegly mogl wygrac w zielonce
    gdyby nie 13 bieg to by wam kucipa i hamill nic nie pomogli

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ojoj ty lepiej sobie nie gdybaj!!!bo moim zdaniem ludzie ktorzy zycza zle zawodnikom z innych druzyn(przypominam twoja wypowiedz na temat Huszczy)to nie maja czego szukac na tym forum!!!!a tak apropos czemu nie kontynuowales wtedy tematu jak wszyscy pojechali z toba jak ze swi.....

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie strasz go! Dobra? On za swoje przeprosil na forum fanow ZkZ, wiec odczep sie od niego!

  27. Powrót do góry    #27
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    Ktoś tu jest po******...

    Kto? Odpowiedzcie sobie sami...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie strasz go! Dobra? On za swoje przeprosil na forum fanow ZkZ, wiec odczep sie od niego!
    bo co sie stanie????????przyjedziesz do mnie?????

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ale jak jestes prawdziwym fanem to powinienes to zrozumiec!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kup sobie sznur i powies sie
    a od Startu ********* sie!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrowienia dla fanów Startu od fanów Iskierki!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •