Pokaż wyniki od 1 do 40 z 40

Wątek: cegła jednak w pulsie

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    cegła jednak w pulsie

    start gniezno

    informacja za radio gniezno
    wystartuje od nastepniej kolejki
    wiec zkz spokojnie

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może coś więcej???
    GKSŻ się zgodziła??? Nie wydaje mi się.
    A może coś się zmieniło???

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegła

    Zobaczymy jak sie zaprezentuje w Zielonce. No jest szansa że
    Gniezno zrobi 35pkt. w Zielonce.
    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegielski może występować w polskiej lidze

    Trybunał Polskiego Związku Motorowego uznał, że żużlowiec Krzysztof Cegielski powinien być wpisany przez Wybrzeże Gdańsk na listę transferową. Orzeczenie to otwiera przed Cegielskim drogę do występów w polskiej lidze, jako zawodnikowi krajowemu.

    "Po uzyskaniu wglądu w korespondencję pomiędzy klubem i zawodnikiem doszliśmy do wniosku, że Cegielski wyraził jasną intencję wypowiedzenia umowy 19 października 2001 roku. Uwzględniając czterotygodniowy okres wypowiedzenia uznaliśmy, że kontrakt wygasł najpóźniej 28 listopada, a więc był czas na wpisanie na listę transferową. Klub tego nie zrobił, a powinien" - powiedział przewodniczący Trybunału PZM, Wojciech Tomczyk.

    "Orzeczenie to otwiera Cegielskiemu prawo startu w polskiej lidze. Na jego podstawie Główna Komisja Sportu Żużlowego może przyznać mu licencję" - dodał Tomczyk.

    "Cieszę się z tego orzeczenia, ale pozostaje pewna gorycz. Przez tyle miesięcy nie można było rozwiązać tej sprawy, a okazało się, że wystarczy godzinne spotkanie, żeby uznać moje racje. To nie najlepiej świadczy o sposobie kierowania polskim żużlem" - powiedział Cegielski.

    "W tym sezonie będę występował w Starcie Gniezno. Szkoda tylko, że przepadł mi kontrakt w lidze angielskiej, bo gdy wyniknęły problemy z moją licencją tamtejszy klub zdecydował się zatrudnić kogoś innego" - dodał Cegielski, który zapewnił, że nie zrezygnuje z wyegzekwowania od Wybrzeża Gdańsk zaległych 365 tys. złotych.

    Jesienią ubiegłego roku Cegielski zerwał kontrakt z Wybrzeżem, domagając się od klubu zaległych pieniędzy. Mimo to nie został wpisany na listę transferową, co uniemożliwiło mu uzyskanie polskiej licencji.

    Zawodnik odwołał się do Głównej Komisji Sportu Żużlowego, która pismem z 15 lutego poinformowała go, że nie widzi możliwości zajęcia stanowiska w tej sprawie i zaproponowała mu zwrócenie się do sądu.

    W międzyczasie Cegielski uzyskał licencję angielską, co zostało zakwestionowane przez GKSŻ. Trybunał Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM) przyznał jednak rację Cegielskiemu i wydawało się, że czołowy polski zawodnik, uczestnik cyklu Grand Prix, będzie występował w tym sezonie poza krajem z zagraniczną licencją. Piątkowe orzeczenie Trybunału PZM rozwiało te obawy.

    PS. W Zielonej Cegły nie będzie :(

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eM-Pe

    Jak podajesz info to napisz zrodlo.
    Ja takie info zlukalem na onet.pl

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nadejdzie taka chwila!!!

    Po pewnym czasie nadejdzie taka chwila że będziesz musiał zawitać na gdański stadion. Uwierz Krzychu nie możemy sie ciebie doczekać !!!!!;););););)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    249
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oj czekamy

    Przyjezdzaj zdrajco!!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No w koncu Cegla w Gnieznie i to jako Polak.Teraz bedzie problem z ustawieniem skladu.Cegielski bedzie mial KSM 10,22.Jedna z opcji:
    Cegielski
    Handberg
    Lukaszewski
    Kasper
    K.Jablonski
    M.Jablonski
    Linette/Kwapich

    W ten sposob ze skladu wyleca Hucko i Pawlikowski.

    Inna opcja to,ze Cegielski wejdzie na miejsce Kaspera i prawdopodobnie ta opcje wykorzysta trener Startu w meczu z Unia.

    A wy w Gdansku to co mu zrobicie jak tam ewentualnie kiedys przyjedzie.Jestescie zalosni i tyle.Nie chcialem tego mowic ale lepiej byloby dla polskiego zuzla (zawodnikow,kibicow innych klubow itd.)gdyby Gdansk zniknal z zuzlowej mapy Polski.

    Pozdrowienia dla prawdziwych fanow zuzla.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie no to już jest przegięcie wybrzeże mu wisi 365 tys.??on chyba na łeb upadł i teraz byle jaki zawodnik nie będzie miał wypłacanej kasy to będzie mógł od tak sobie odejśc.to jest chore!!!!!!!!!!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piter, niech lepiej gniezno zniknie z polskiej ligi frajerze,bronisz tak cegły bo będzie jeździł w twoim klubie.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Beniu :) zmien se logo bicz madafaka homie :) a co do Cegły; ... Co oni se $^%^&%*(%&^#^%*( myślą??????????????????????? Oszukaństwo Cegła na stos !!!!!!!!! buheheh :)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje:
    "Nie chcialem tego mowic ale lepiej byloby dla polskiego zuzla (zawodnikow,kibicow innych klubow itd.)gdyby Gdansk zniknal z zuzlowej mapy Polski."
    Piter chyba nie wiesz co mowisz..........
    Uwazaj ze słowami GKS ma jednych z lepszych kibiców w Polsce i nie masz PRAWA tak mowic nie masz zadnych podstaw........

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    cegła

    popieram ciebie piter to jest chore tyle kasy mu wiszą i chcieliby żeby jeżdził zadarmo pozdrowienia dla prawdziwych fanów

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    a ja ciagle jestem za cegla podobnie jak wiekszosc kibicow.
    wlasciwie to tylko gdanszczanie nie sa za nim.

    i dobrze sie stalo ze bedzie jezdzil, ciekawe tylko jak jego forma.
    aha uwaga do gdanszczan kejbi beniu draz i co mu zrobicie? no napiszcie jak tacy madrzy jestescie. jestem ciekaw czy kazdy sam na sam by z cegla by byl taki madry. bo jak by mi ktos cos takiego powiedzial i pobowal mnie straszyc, to by dostal klapsa w dziaslo i by sie skonczylo.
    wiec czekam panowie na opis co mu zrobicie.... czy tylkow grupie bedziecie silni co jest atrybutem tchorzy.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Walić Cegłe!!!!!!! Niech przyjeżdża do Gdańska !!!!!!!!!!!!!!!! Zrobimy mu przywitanie jakiego nikt nigdy nie miał !!!!!! A ty Piter sam jestes żałosny!! Nie bede bluzgał Gnizezna bo tylko ty tam jestes chyba taki stuknięty.. Pewnie całe miasto sie wstydzi za ciebie zielony dupku.. Ja nie mam nic do Gniezna tak jak ty do Gdańska.. ale powiem ci coś... PIE..OL SIE !!!! Tak jest hahah razem z Cegłą!! Ty lolku!! Znikaj z mapy baranie. Żałosna mała pałko. Nikt , nikt ,nikt !!!!!! dosłownie nikt nie bedzie obrażał mojego ukochanego miasta, z ktorego jestem dumny ani ludzi ktorzy w nim mieszkaja, a szczególnie kibiców GKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zapatrzeni w Cegielskiego.

    Piter to co ty mówisz to jest żałosne.
    A Cegielski jest większym lalusiem niż jak wy to mówicie Ułamek.
    Nie dośc że bedzie kosił kaśe za swoją jazdę to chce jeszcze od GKS. Niech sie lepiej zdecyduje.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    do lynx; jeśli chodzi o mnie to z Cegłą dojdzie jedynie do przemocy psychicznej :)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lynx

    Ja nie mówie tego w swoim imieniu ale w imieniu osób które nienawidza Cegielskiego za to co zrobił.

    Jestem ciekawy czy byłbyś po jego stronie gydby tak rozpieprzył twój klub.
    Mądry sie znalazł!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wypowiedź Pitra

    Gościu nie podniecaj sie tak że macie Cegłe. Niektóre twoje hasełka są nie na miejscu!!.
    pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lynx ja nigdzie nie napisałem że mu ********e,ale w****ia mnie to całe zamieszanie -niedługo w trakcie sezonu będzie można zmieniać klub kiedy się tylko zechce !

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    brawo Draz !

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie po co te wyzwiska.
    Karzdy ma swoje zdanie i przy nim obstaje, nie trzeba się odrazu wyzywać.

    Ja twierdzę że Cegła barzdo dobrze zrobił zrywając z gdańskiem umowę, przecierz nie będzie jeździł za darmo, jak to było w poprzednim sezonie. Szczerze mówiąc nie rozumiem Was (ludzi z Gdańska)dlaczego jesteście taknegatywnie nastawieni do Cegielskiego. Zrobilibyście to samo gdy by wasz pracodawca nie wypłacał pensji ućciwie zarobionej.

    Jestem z Cegłą!!!!!!!!!!!!

    Pozdrawiam wszystkich kibiców żużla.

    PS. Nie wiecie przypadkiem czy Cegielski pojedzie już w niedzielę w Zielonej??

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cegła ciagle gadał cos innego a GKS mu przeciez w ratach spłaca. On cos kręci..... ja jestem za GKS
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    swintuch : Cegła nie pojedzie do Zielonej Góry a szkoda bo jakby był to by dopiero było widowisko.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Co , łyso Wam teraz ?!
    Dotychczas Gdańsk podkradał zawodników z Gniezna.
    Teraz role sie odwróciły. I nawet nie wiecie ,że jedna
    z Waszych gwiazd ( niejaki T.Cieślewicz)jeszcze 2
    tygodnie temu prosił działaczy Startu ,żeby się za
    nim wstawili. Ale mu podziękowano - na zasadzie "jak
    Kuba Bogu..." i teraz chce kończyc karierę.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tomaj tylko t.cieślewicz do aniołków raczej nie należy,o jego kłopotach to słychać na okrągło.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świntuch

    Pytasz czemu jesteśmy do cegły tak negatywnie nastawieni, a co mamy mu bić brawo za to że *********** nasz klub???

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piter

    Podniecasz sie ze macie cegle i awans. No rzeczywiscie przeciez Cegielski zrobil w kryterium cale 4 pkt(chyba). Ma forme lepsza niz rok temu.

    A i tak awansu nie bedziecie miec buhehe:):):):):):):):):):)

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Ah, gdyby tak ZKŻ zatrudnił Cegielskiego...i gdyby powrócili Walasek i Protadiewicz...i gdyby nie było KSM...byśmy mieli niepokonany skład. Wtedy to nawet Huszcza mógłby odejść na emeryturkę zasłużoną, a skład byłby taki:
    1. G. Walasek
    2. K. Cegielski
    3. P. Protasiewicz
    4. M. Kuciapa
    5. B. Hamill
    6. R. Kurmański
    Niepokonany skład, no nie? Szkoda że tak nie będzie...ale pomarzyć zawsze można...

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    swintuch

    Cytuje.
    Ja twierdzę że Cegła barzdo dobrze zrobił zrywając z gdańskiem umowę, przecierz nie będzie jeździł za darmo, jak to było w poprzednim sezonie. Szczerze mówiąc nie rozumiem Was (ludzi z Gdańska)dlaczego jesteście taknegatywnie nastawieni do Cegielskiego. Zrobilibyście to samo gdy by wasz pracodawca nie wypłacał pensji ućciwie zarobionej.

    Co ty gadasz!!!!!!
    Przecież Cegielski dostawał kase tylko nie całą na czas.
    Przecierz może sie zdarzyć że po pewnym czasie klub moze miec problemy z finansami. W Polsce to jest normalne.
    I co ty się dziwisz że my nienawidzimy Cegielskiego.
    Nie dość że do końca rozpieprzył nasz klub wyzywał prezydenta, olewał kibiców i odstraszył sponsorów.
    A ja gdybym od pracodawcy nie dostawał całej pensji na czas a wiedziałbym że odda resztę poźniej to bum siedział i nic nie mówił.Bo w Polsce jest tyle pracy że każdy bezrobotny by napewno poczekał trochę na resztę swojej kasy.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I jeszcze powiedzial że żałuje ze w meczu z Rybnikiem w ostatnim biegu dobrze pojechał!!!! S*****l!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak wogole to Draz dobrze gada!!! Cegła sux !!

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Gdańskiem.... Cegielskiemu spóźniła się trochę wypłata i już robi aferę na pół Europy. A co mają powiedzieć w Tarnowie..??? Unia wisi zawodniką prawie dwa lata w plecy. Ale widzą że klub się stara robi wszystko żeby była kasa i nie robią jaj jak Cegielski i chwała im za to....

    pozdro dla GKS-u od tarnowskeigo kibica...
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, Krufka dobrze mówi, polać mu! ;)

    A tak swoją drogą trochę żal mi Gniezna, za rok-dwa Cegielski zrobi aferę i kolejny klub roz@#%@#$^%.

    Powodzenia w lidze! :)

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy się tak cieszycie w tym Gnieznie a moze sie okazqac ze u was nagle zniknie dobry sponsor(plus) tak jak u nas(Lotos) i też nie bedziecie mieli kasy zeby mu zapłacić i sami bedziecie tak na niego mowic wiec zrozumcie nas Gdańszczan nie możemy mu teraz dziekowac i całować go po rękach po rozje*** nam klub też byście to robili na naszym miejscu wiec ta rozmowa jest bez sensu......
    Krufka dzieki za te słowa spoko jesteś gościu:P

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hulek nie mam podstaw zeby tak sadzic????Ostatnio Fajfer i Gizycki zostali pobici,cieslewicz przy pomocy klubu konczy kariere,ze juz o sprawie Cegly nie bede wspominal.Jak dak dalej pojdzie to nikt nie bedzie jezdzil w tej waszej druzynie bo bedzie sie bal,ze zostanie posadzony o sprzedanie meczu i dostanie po ryju.Jak w klubie nie ma kasy to trzeba bylo sie wycofac z rozgrywek.A tak wystartowalo sie za wszelka cene (zdrowia zawodnikow jak sie okazuje tez).
    Wy jestescie najwspanialszymi kibicami w Polsce????Smiechu warte.Popatrz tylko na pierwszy mecz w tym sezonie i zachowanie kibicow w stosunku do kibicow z Bydgoszczy.Gratuluje capy poczucia humoru.
    I to wcale nie Cegla rozwalil wasz klub.Zrobil to pan Majewski podpisujac kontrakty na ktore nie bylo was stac.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Piter !!!!! po pierwsze: - Jeśli nie wiesz co sie dzieje naprawde to nie pisz. Cielak nie przez GKS konczy kariere tylko dlatego że jest debilem. ( ponoć przećpał lexusa buhaha)
    po drugie: (powtarzam to po raz 9999) ci co pobili Giżyckiego i Faje to nie kibice tylko jacyś zwykli *****ani idoci , którzy leją kogo popadnie.
    po trzecie : to nie wina Majewskiego (może w jakiejs czesci ale napewno nie calkiem) tylko Cegły bo kase dostawał tylko z opoznieniem. Ale oczywiscie nie mogl poczekac tylko musial robic rozrobe i pieprzyć różne bzdury i obrażać cały klub a wraz z nim kibicow ktorzy 3 miesiace wczesniej nosili go na rękach.

    po czwarte ; Odpie..ol sie od GKS jesli nic nie naprawde nie wiesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żygać mi sie chce jak czytam twoje wypowiedzi!
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piter niestety albo stety musze podpisac sie pod słowami GRIFA
    Naprawde nie masz pojęcia o Gdańskim żużlu.....dodam nie jestęs jego kibicem wiec prosze cie nie pisz juzwiecej na temat naszego klubu a szczegolnie o naszych kibicach. spojrz lepiej jacy są twoim u was wogule istnieje cos takiego jak doping pamiętam jak byłem u was w tym sezonie naszych 100 kibiców było głośniejsze niz cały wasz stadion:PPPPPP

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jestes smieszny

    Piter ty naprawdę jesteś śmieszny. to co piszesz to są jakieś twoje fantazje.
    Widzisz my nie mamy kasy ale nie poddajemy sie.Bo ty byś sie pewnie poddał odrazu. I to jak narazie dzięki Majewskiemu klub nadal istnieje!1
    A co do kibiców to poprostu nam ich zazdrościsz.
    Chciałbyś żeby na twój stadion przyszło 10 tyś widzów.
    Co można tylko pomażyć.
    A u nas tylu jest a ze 20 z nich szuka zaczepki to inna sprawa.
    Zawsze znajdzie sie czarna owca pośród tych naszych 10 tyś ludzi!!!!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tak jest!!! Więc następnym razem zastanow sie 3 razy zanim cos napiszesz Piter ..
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piter ale ty jestes ********

    Niech Cegła rozpiepszy po sezonie cały wasz klub skoro tak w niego wierzycie.Ja mam nadzieje ze w tym sezonie przyjedzie na jakies zawody indywidualne do Gdanska.
    A uwazajcie też na T. Cieślewicza on może wpędzić w ćpanie całą waszą metropolie.On to chwili obecnej jest pewny ze jeździł w meczu z Polonią i zdobył komplet.Co on bierze?:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •