Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Wywiad z Ułamkiem !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wywiad z Ułamkiem !!!

    Ostatni tydzień był bardzo pracowity i męczący dla Sebastiana Ułamka. Nowy nabytek leszczyńskiej Unii niemal bez przerwy krążył między Polską a Anglią, zaliczając kilka imprez ligowych i sparingowych.

    Zaczęło się jeszcze w ubiegły weekend, kiedy to Sebastian wystartował z powodzeniem na Wyspach, zdobywając dla drużyny King's Lynn aż 14 punktów z Wolverhampton. W niedzielę wpadł na chwilę do kraju, gdyż okazało się, że odwołano Kryterium Asów. Unista wrócił więc do Anglii, gdzie zaliczył kolejny występ, by we wtorek zameldować się na Stadionie im Alfreda Smoczyka. Tego dnia po raz pierwszy pojawił się w barwach ,,Byków'' w towarzyskich potyczkach z Atlasem Wrocław. Po nich znów udał się na Wyspy, zaliczając w piątek następny mecz. Nazajutrz czekała go podróż powrotna do kraju, pierwszy dzień świąt w rodzinnym gronie, a w lany poniedziałek inauguracja polskiej ekstraligi w Toruniu.

    – W ostatnich dniach strasznie dużo podróżowałeś. Nie czujesz się zmęczony? – zapytaliśmy Sebastiana po wtorkowym meczu Unii z Atlasem.

    – Zrobiłem rzeczywiście sporo kilometrów. Na szczęście odbywałem te podróże samolotem. Było więc znacznie łatwiej. Jeżdżąc samochodem strasznie ciężko byłoby to wszystko pogodzić.

    – Zamiast w Kryterium Asów wystartowałeś w sparingu swojej nowej drużyny z wrocławianami.

    – Bardzo chciałem przyjechać na chociaż jeden mecz kontrolny Unii, by wspólnie z kolegami pojeździć na leszczyńskim torze. To się udało i jestem z tego faktu bardzo zadowolony.

    – Początek zawodów nie był dla ciebie zbyt udany. Później radziłeś sobie jednak znakomicie.

    – Na leszczyńskim torze trenowałem ostatnio w lutym. Od tego czasu zmieniły się trochę warunki. Wówczas nawierzchnia była bardzo ciężka i grząska. Teraz przywiozłem nowy sprzęt, który testuję. Tor był dobrze przygotowany, ale trochę twardy i w pierwszej fazie meczu moje silniki były zbyt mocne. Po drobnych korektach udało się je odpowiednio dopasować.

    – Udanie zadebiutowałeś w Anglii. Czy już zaaklimatyzowałeś się na Wyspach?

    – Atmosfera jest bardzo dobra. Nie mam bariery językowej i potrafię się swobodnie porozumieć z kolegami. To bardzo ułatwia przebywanie w nowym środowisku. Nie mogę narzekać, gdyż w Anglii czuję się znakomicie.

    – W tym sezonie czeka cię sporo pracy. Starty w Anglii, Szwecji, Polsce. Czy zdołasz to wszystko pogodzić?

    – Taki jest plan. Wszystko mam dobrze poukładane i zaprogramowane. Sądzę, że uda się zrealizować wszystkie zamierzenia startowe. Oby tylko zbyt często aura nie krzyżowała planów. Najgorsze co może być, to przekładanie spotkań czy turniejów. Jestem jednak dobrej myśli.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Gostyn znowu przepisuje artykuły z Gazety :( :(

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wytrwaly chlopak z niego. Jesli to robi recznie to go podziwiam. A wiecie, ze niektorzy placa za przepisywanie tekstow na komputerze? :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sie obawiam , czy Ulamek nie za duzo wzial na siebie w tym roku . Bedzie wciaz zmeczony i kto nam punkty bedzie w meczach robil :) ?

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Ułamkowi to jest obojętne jak Unia będzie jeździć. Byle kasa się zgadzała...

  6. Powrót do góry    #6
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Kubaq moze i wynik druzyny jest mu obojetny ( w co jednak nie wierze ), to MUSI sie przykladac do swoich startow, a co za tym idzie zdobywac duzo punktow dla klubu. Nie wiem czy czytales to na forum, ale Sebastian ma taki zapis w kontrakcie, ktory mowi, ze moze liczyc na duze premie pod warunkiem zdobycia 10 pkt. w meczu. W Toruniu mial 7;)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Starał to może on się będzie ......ale nie dla Uni tylko dla kasy....
    On zawsze chce zrobić powyżej 10pkt.....tylko w pojedynkach z mocnymi zespołami jest to nierealne...bo wtedy trzeba jechać na całego a on się boi...

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Po pewnym meczu w Krakowie, jeszcze z czasów, jak Włókniarz jeździł w II lidze, straciłem cały szacunek do Ułamka. Nie neguję jego umiejętności, ale mam o nim swoje zdanie. Zresztą, duż do powiedzenia o tym "przesympatycznym" zawodniku miałby choćby Janusz Stachyra.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    a to zawsze mowiem ze ulamek jest "sympatyczny" tylko na zdjeciach w pelni usmiechu. na torze ani on sypatyczny ani waleczny. i to sie juz nie zmieni bo albo sie jest "startowcem" albo sie walczy a on zalicza sie do tych pierwszych. start - wywiesc rywala - do mety. cala filozofia. jezeli zawodzi 1 element ogniwa to ulamek juz nie jedzie.... chociaz drugi element i tak wykorzytuje jesli nie jest ostatni:\\\\

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gostyń: następnym razem proponuje przepisać coś z Playboya...

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mjj daj chlopakowi troche pipisac on tez chce tak szybko i bezblednie pisac jak ty :)

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    22-08-2001
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mjj nie bądź taki mądry.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •