Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Derby Warszawy

  1. Powrót do góry    #1

    Derby Warszawy

    Juz niedługo (chyba w sobote) piłkarze dwóch warszawskich drużyn wybiegną na boisko przy Łazienkowskiej. I beda derby... To nie tylko mecz dwóch ze stolicy, ale także dwóch zagranicznych trenerów:) Liczka vs. Okuka:) Co wy na to, jakie typy?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2002
    Postów
    202
    bedzie remis jak zwykle lub wygra POLONIA!!!
    w wodzisławiu najwyzej remis Amici a w Szczecinie Pogoń ulegnie Wiśle i bedzie fajna koncóweczka!!!

  3. Powrót do góry    #3

    he

    No i czytasz w moich myślach. Wisł RULEZ. A co do tematu, to nieźle można zarobić na tym meczu derbowym jesli sie postawi na Polonie. Ciekawe co na to buchamcherstwo. Jeśli wygrają czarne koszule to moze przez tzw. czarnego totka (dawniej prowadzonego we włoszech).

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Roni po co zalozyles ten temat nie widzisz ze juz taki jest??

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Jeśli chodzi ci o typy to obstawiam 1 : 2 dla Polonii.


    ____________
    Wisła Forever

  6. Powrót do góry    #6
    Jesli tak obstawiasz, to leć teraz do nysy i posaw na Polonie, można niezłą kase zarobić;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2001
    Postów
    1,420
    LEGIA WYGRA TEN MECZ 2:0

  8. Powrót do góry    #8
    w/g mnie remis lub 1:2 dla Poloni

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    25-08-2001
    Postów
    39
    K S KSP MISTRZ POLONIA OLE!!!!!! WYGRA POLONIA 2-0















    ARKA,PASY,POLONIA

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-10-2001
    Postów
    598
    MECZ JEST DZISIAJ ZA 4 MINUTY

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2001
    Postów
    1,420
    JAK ZWYKLE WIELE SIĘ NIE POMYLIŁEM BYŁO 3:0

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •