Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Paweł Łęcki w Opolu!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Paweł Łęcki w Opolu!

    Jak podała Ostrowska telewizja Kablowa Paweł Łęcki z dniem dzisiejszym został zawodnikiem TŻ Opole. Bliższych informacji na razie brak.

    Mała dygresja. Nie wiem po co im Łęcki, skoro notorycznie na sparingach przegrywał z Mikutą, Dudkiem, Załuskim a i tak go wzięli. W tym momencie losy Iskry się ważą. Iskra teraz stoi pod ścianą, bowiem musi kogoś zakontraktować, najprawdopodobniej będzie to Robert Mikołajczak i Rafał Kowalski.

    Ciekawe co na to sympatycy żużla w Opolu?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co zalozyles ten temat??
    Maher cie wyprzedził!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorki za dwa takie same tematy, fakt maher mnie wyprzedazil o 2 minuty (czysty zbieg okoliczności, dowiedzieliśmy się z tego samego źródła po prostu i od razu zaczęliśmy klepać).

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi tez raz sie tak zdarzyło:);):P:D:(

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sezon

    Arkadiusz Kuglarz (29-03-02 18:34)

    Żużlowcy TŻ Opole meczem w Tarnowie z tamtejszą Unią zainaugurują ligowy sezon. Beniaminek z Tarnowa zapowiada swoje zwycięstwo.

    - Interesuje nas miejsce w pierwszej czwórce - twierdzi od kilku miesięcy Adam Bukaczewski, prezes TŻ Opole. Początek budowy zespołu mającego zrealizować ten cel był bardzo obiecujący. Pozyskano Sławomira Drabika, byłego mistrza kraju, co odbiło się szerokim echem w światku żużlowym, bo wciąż stać tego zawodnika na jazdę w ekstralidze. - Przyszedłem, bo mam z Opola blisko do domu i otrzymałem ciekawą ofertę - twierdził Drabik. Chęć jego pozyskania wyraża teraz nieoficjalnie WTS Wrocław. - Drabik jest w naszym składzie na poniedziałkowy mecz i pojedzie - twierdzi jednak Piotr Żyto, trener TŻ Opole.

    Dwóch mistrzów Polski

    Objęcie przez Żytę posady pierwszego trenera to druga poważna zmiana w opolskim klubie. Wcześniej przez dwa lata współpracował z Marianem Spychałą i Karolem Lisem. Kolejny ruch opolan to ściągnięcie Rafała Osumka, który w tym sezonie chciał pokazać, że stać go na dobrą jazdę. Niestety, podczas treningu w Częstochowie doznał poważnych złamań i nie zobaczymy go raczej w tym sezonie na torze.

    Kolejny raz ujrzymy za to w Opolu Wojciecha Załuskiego, wypożyczonego z Wybrzeża Gdańsk. Do dwójki byłych indywidualnych mistrzów Polski: Drabik - Załuski, trzeba dodać jeszcze jednego krajowego seniora: Sławomira Dudka lub Krzysztofa Mikutę. Ten pierwszy chce pokazać, że poprzedni sezon i słabe występy to przeszłość. Drugi, Mikuta, jeździ w seniorach pierwszy sezon i o ile wcześniej miał pewne miejsce w składzie - teraz musi walczyć. Etatowym juniorem będzie zapewne Adam Czechowicz, brak mu zmiennika. - Adam, jeśli otrzyma obiecany silnik, będzie na pewno naszym mocnym punktem - twierdzi Żyto. - Ma już na swoim koncie spore doświadczenie i będzie miał szansę wielu startów.

    Opole po Hamburgu

    Z trójki obcokrajowców: Matej Ferjan, Sean Wilson, Robert Nagy trener w pierwszym meczu w Tarnowie postawi na Wilsona z Nagym. - Wilson to znana firma, a Nagy zapewnił mnie, że ma sprzęt i jest przygotowany - mówi Żyto. Nagy startuje w niedzielę w Hamburgu i będzie musiał się spieszyć, by zdążyć na mecz do Tarnowa. Zdaje sobie jednak sprawę, że dobry występ w pierwszym meczu zaklepie mu dalsze starty w TŻ. Chce jeździć jak najwięcej, a i TŻ na nim zależy, bo jest na poziomie płac jeźdźców krajowych.

    Nadal nie wyjaśniona jest sprawa przyszłości Piotra Barona i Pawła Łęckiego. Ten pierwszy chce jeździć w TŻ, ale wszystko wyjaśni się dopiero po świętach, wiele zależy od działaczy WTS Wrocław, choć wstępna ich zgoda na jazdę Barona w TŻ już jest. - Natomiast Łęcki musi się zastanowić: czy chce wrócić do Ostrowa, czy jeździć u nas. W mojej drużynie musi być jednak gotowy na walkę o miejsce w składzie - zapowiada Żyto. Opolski szkoleniowiec liczy, że jego zespół pokaże charakter i zacznie od zwycięstwa.

    Gazeta.pl




    Fot. Sławomir Mielnik / AG





    Rozmowa z Rafałem Osumkiem, żużlowcem TŻ Opole

    Rozmawiał Arkadiusz Kuglarz (29-03-02 18:30)

    Arkadiusz Kuglarz: Po podpisaniu kontraktu z TŻ Opole był pan pełen optymizmu i nadziei, że to będzie przełomowy rok w karierze. Kontuzja i sezon stracony.

    Rafał Osumek: Miało być z przysłowiowej górki, a zaczyna się dla mnie wspinaczka. Złapałem kontuzję i to w tak głupi i prosty sposób. Gdyby to się stało podczas meczu, w ferworze walki... A tak, przypadkowo zahaczyłem o kolegę i tak się połamałem.

    Z docierających do nas informacji wynika, że złamania są poważne.

    - Złamanie ręki to mały problem, najgorzej z kością uda. Mam wstawioną płytkę i osiem śrub. Nie mogę jeszcze przez półtora miesiąca nawet na tej nodze się opierać. Najpierw musi nastąpić zrost kości. Potem zobaczymy.

    W klubie liczą na pana powrót na tor pod koniec sezonu.

    - Też bym tego bardzo chciał. Wiem, że czują się zawiedzeni, miałem jeździć, punktować, pomóc drużynie. Ale chyba nie ma osoby, której zależy bardziej na powrocie na tor niż mi. Byli u mnie koledzy i trener. Ostatnio z klubu nikt nie dzwonił, ale po co? Jak zacznę rehabilitację, to będzie o czym rozmawiać. Teraz w klubie żyją już pierwszym meczem i ja im się nie dziwię. Na pewno będę chłopaków dopingował.







  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Informacja zawarta w tym wątku jest nieprawdziwa!! P.Łęcki nie podpisał jeszcze kontraktu z TŻ Opole. Na dzien 2 kwietnia 2002r. nadal jest zawodnikiem ISKRY. Nie jest jednak tajemnicą, iz Łęcki ma dylemat (czy wybrać ofertę Opola, czy też pozostać w rodzinnym mieście)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie do konca nie prawdziwa, wg Telewizji Ostrowskiej Paweł już kontrakt podpisał. Pytanie tylko czy OTK nie kłamie?!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jednak nie!!!!
    W wyniku piątkowych rozmów z działaczami Iskierki Paweł Łęcki pozostaje nadal żużlowcem TŻ Iskra Ostrów Wlkp.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •