Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 271 do 292 z 292

Wątek: Temu Panu już dziękujemy!!! Koniec ery Apoloniusza Tajnera

  1. Powrót do góry    #271
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak widać to dla niego lepsze niż oglądanie zwycięskiego i wielkiego Małysza.
    Nie chce odpowiadac za Roberta, ale chyba teraz uderzyles w tych, co ogladaja skoki wlasnie dla calej kadry a nie tylko dla Malysza.
    A ze z naszych mozna sie niezle posmiac i humor soboe poprawic to czemu nie:)

    A co do Apoloniusza Tajnera.
    Dobrze zrobil, ze wreszcie odszedł.
    Ciekawa jestem tylko czy jak w przyszłym sezonie Adam tez bedzie słabiej skakał to będzie to winą nowego trenera czy tez może wszystko bedzie się ciągnęło za Apollem, i ta niedyspozycja Adama bedzie oczywiscie jego wina;)

    Teraz pozwole sobie na srednio miłą interpretacje słow Tajnera.
    - Rezygnuję przede wszystkim z powodów osobistych.
    Hmm... dlaczego???Czyzby ktoś na górze mu powiedział, ze albo ON albo SYNALEK?? I wspaniałomyslnie pan Apoloniusz zrezygnowal z posadki, by talent Tonia mogł sie rozwijac??:P
    Nie ma miejsca na 2 ( a nawet 3) Tajnerow...:)

    Zawodnicy wykonali olbrzymią pracę treningową, więcej ćwiczyli w salach i na boiskach, oddali więcej skoków, niż w latach poprzednich, a jednak nie przełożyło się to na lepsze wyniki w czasie trwania konkursów PŚ czy CoC. Podjęty wysiłek zaprocentuje z pewnością w przyszłych sezonach.
    A więc to tak... Chca teraz oczyscic Tajnera???
    Czyli juz wiemy, ze wszekle sukcesy w przyszłym roku beda przypisywane A.T bo to on w sezonie wczesniejszym tak dobrze przygotował skoczkow...

    ze spadkiem formy liczył się
    Łał, czyim? Adasia czy reszty kadry?:)
    Jaki on przewidujący byl...

    nadal czuje się związany ze skokami i będzie dbał o rozwój tej dyscypliny w kraju.
    No to juz wszystko jasne:)


    Jedynie w jego "obronie" moze byc to:
    Trenerem kadry narodowej został w czerwcu 1999 roku. Sytuacja polskich skoków była zła. Zawodnicy - w marnej formie, skłóceni z Pawłem Mikeską, czeskim głównym szkoleniowcem. Apoloniusz Tajner wprowadził w życie nową filozofię pracy, do współpracy zaprosił naukowców, a jego asystentem został były skoczek Piotr Fijas. Zaczął się czas spokojnej pracy.

    No to tyle. Cytaty, za wyjatkiem pierwszego, sa ze strony www.skijumping.pl:)

    Ps. jak to fajnie tak z rana sobie ponarzekac:P

  2. Powrót do góry    #272
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak widać to dla niego lepsze niż oglądanie zwycięskiego i wielkiego Małysza.
    Nie chce odpowiadac za Roberta, ale chyba teraz uderzyles w tych, co ogladaja skoki wlasnie dla calej kadry a nie tylko dla Malysza.
    A ze z naszych mozna sie niezle posmiac i humor soboe poprawic to czemu nie:)

    A co do Apoloniusza Tajnera.
    Dobrze zrobil, ze wreszcie odszedł.
    Ciekawa jestem tylko czy jak w przyszłym sezonie Adam tez bedzie słabiej skakał to będzie to winą nowego trenera czy tez może wszystko bedzie się ciągnęło za Apollem, i ta niedyspozycja Adama bedzie oczywiscie jego wina;)

    Teraz pozwole sobie na srednio miłą interpretacje słow Tajnera.
    - Rezygnuję przede wszystkim z powodów osobistych.
    Hmm... dlaczego???Czyzby ktoś na górze mu powiedział, ze albo ON albo SYNALEK?? I wspaniałomyslnie pan Apoloniusz zrezygnowal z posadki, by talent Tonia mogł sie rozwijac??:P
    Nie ma miejsca na 2 ( a nawet 3) Tajnerow...:)

    Zawodnicy wykonali olbrzymią pracę treningową, więcej ćwiczyli w salach i na boiskach, oddali więcej skoków, niż w latach poprzednich, a jednak nie przełożyło się to na lepsze wyniki w czasie trwania konkursów PŚ czy CoC. Podjęty wysiłek zaprocentuje z pewnością w przyszłych sezonach.
    A więc to tak... Chca teraz oczyscic Tajnera???
    Czyli juz wiemy, ze wszekle sukcesy w przyszłym roku beda przypisywane A.T bo to on w sezonie wczesniejszym tak dobrze przygotował skoczkow...

    ze spadkiem formy liczył się
    Łał, czyim? Adasia czy reszty kadry?:)
    Jaki on przewidujący byl...

    nadal czuje się związany ze skokami i będzie dbał o rozwój tej dyscypliny w kraju.
    No to juz wszystko jasne:)


    Jedynie w jego "obronie" moze byc to:
    Trenerem kadry narodowej został w czerwcu 1999 roku. Sytuacja polskich skoków była zła. Zawodnicy - w marnej formie, skłóceni z Pawłem Mikeską, czeskim głównym szkoleniowcem. Apoloniusz Tajner wprowadził w życie nową filozofię pracy, do współpracy zaprosił naukowców, a jego asystentem został były skoczek Piotr Fijas. Zaczął się czas spokojnej pracy.

    No to tyle. Cytaty, za wyjatkiem pierwszego, sa ze strony www.skijumping.pl:)

    Ps. jak to fajnie tak z rana sobie ponarzekac:P

  3. Powrót do góry    #273
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie predzej czy pozniej wiadomo bylo, ze albo zrezygnuje albo innym sposobem juz go nie bedzie.. Przeciez ostatnio bylo tyle spekulacji na jeto temat. Ale przeciez wiadomo, ze przez tyle lat nie mozna robic tych samych rzeczy. Potrzebna byla zmiana, ktos inny- ktos kto wniesie cos nowego.... ale doswiadczenie Tajnera tez moze byc jeszcze potrzebne..
    no ale nie mozna tez zapominac o sukcesach Tajnera, przeciez 5 lat prowadzil kadre A polskich skoczkow. No a ze ten sezon raczej nie byl obfity w sukcesy- to stalo sie jak sie stalo i chyba bardzo dobrze.

  4. Powrót do góry    #274
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tez mi wiadomosc ze sam zrezygnowal. i tak wiadomo bylo ze nie bedzie 1 treenerem w nastepnym sezonie.
    ale jakos sie smutno zrobilo jak gadal z kurzajem!

  5. Powrót do góry    #275
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tajner: Nie mam serca pracować dla obcych

    Trener Apoloniusz Tajner żegna się z kadrą skoczków, choć nie złożył jeszcze formalnie swojej rezygnacji. Nie wie jeszcze, co będzie robił w najbliższych miesiącach – informuje „SuperExpress”.


    Jego kontrakt z PZN jest ważny do 2006 roku, ale przewiduje zaledwie dwutygodniowy okres wypowiedzenia.

    - Jak można wytrzymać to, co dzieje się przez ostatnie dwa miesiące? Media bawią się moją osobą. Zwalnia się mnie ze stanowiska, rozważa się, kto powinien mnie zastąpić. Miało to ogromny wpływ na moje życie osobiste i moją rodzinę. Trzeba było to uciąć. – wyjaśnia trener Tajner.

    - Nie jestem zainteresowany propozycjami pracy z zagranicy. W środowisku powszechnie o tym wiadomo. Nie jestem typem najemnika, nie miałbym serca pracować miesiącami dla obcych i z dala od kraju. Jak pracuję z grupą, to wiążę się z nią emocjonalnie, szukam przyjaźni – dodaje.
    za onet.pl

    No tak a moze on boi sie kompromitacji w innych krajach??;)

  6. Powrót do góry    #276
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Nie jestem typem najemnika, nie miałbym serca pracować miesiącami dla obcych i z dala od kraju"


    i takie wlasnie podejscie wyroznia naszych trenerow od profesjonalistow. co oczywiscie nie swiadczy ze jest to zle podejscie. ja popieram patriotyzm:) w koncu w disiejszych czasach w niewielu dziedzinach mozna pokazac ze jest sie patriota.



    a swoja droga, to Tajner moglby wreszcie sie zdecydowac. bo raz mowi ze jego rezygnacja jest nieodwolalna, a chwile pozniej ze jest gotowy prowadzic reprezentacje do igrzysk w turynie

  7. Powrót do góry    #277
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Małysz dostał zakaz mówienia

    Po rezygnacji Apoloniusza Tajnera z funkcji trenera kadry narodowej skoczków Adam Małysz nie chce i nie może komentować powstałej sytuacji - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".


    "Dostałem takie polecenie od Polskiego Związku Narciarskiego oraz od mojego menedżera Ediego Federera. Nie wiem jednak dlaczego. Powiedziano mi, że 24 marca odbędzie się specjalna konferencja prasowa, na której wszystko zostanie ogłoszone i wyjaśnione" - powiedział Małysz.

    "Jeżeli powiem swoje zdanie na ten temat nic mi nie grozi, niemniej nie chcę wprowadzać niezdrowej atmosfery. To są przecież ludzie, z którymi pracuję" - dodał.
    onet.pl

    Zmowa milczenia??:)
    Biedny Adas nie moze mowic nic:)Zeby przez przypadek sie nie wygadal??:P

  8. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Hmmm... czyżby Polo miał coś do ukrycia:p ??

    Wygląda na to, że tak. Już sama sławetna wypowiedź Mateji wzburzyła sztab szkoleniowy naszych skoczków.
    A teraz zmowa milczenia.

    Chyba Apoloniusz nie chce robić już wokół siebie więcej szumu, bo szykuje się chyba najakąś posadke w PZN;p

  9. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Małysz sam sobie wybierze trenera?

    No to już lekka przesada, trochę mnie zwaliła z kopytek ta wieść, chociaż jeżeli taki jest trend, to ja odpadam :(

  10. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Małysz sam sobie wybierze trenera?

    Mnie tez to zdziwilo. Jednak po chwili zastanowienia dochodze do wniosku ze to ma jakis sens. To jak Adam skacze w glownej mierze zalezy od jego psychiki, dopuki wierzyl w to co robil sztab szkoleniowy doputy odnosil sukces. W tym sezonie stracil zaufanie do trenera, brakowalo mu nie tyle przygotowania fizycznego ale motywacjii i wiary. Jemu nie jest potrzebny najlepszy trener ale zaufanie, bezgraniczne zaufanie sztabowi szkoleniowemu. Jesli Adam uzna, ze Kuttin potrafi go doprowadzic do formy mistrzowskiej to tak sie pewnie stanie. On jest na tyle uksztaltowanym zawodnikiem, ze wystarcza male poprawki w treningu, pewne urozmaicenie go i ogromna wiara w swoje mozliwosci by wielki misrz powrocil.

  11. Powrót do góry    #281
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hej nescaffe, masz racje! tez z poczatku sceptycznie odnosilam sie do tego pomyslu. ale fakt, glowa adama jest najwazniejsza:)

  12. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Mnie tez to zdziwilo. Jednak po chwili zastanowienia dochodze do wniosku ze to ma jakis sens. To jak Adam skacze w glownej mierze zalezy od jego psychiki, dopuki wierzyl w to co robil sztab szkoleniowy doputy odnosil sukces. W tym sezonie stracil zaufanie do trenera, brakowalo mu nie tyle przygotowania fizycznego ale motywacjii i wiary. Jemu nie jest potrzebny najlepszy trener ale zaufanie, bezgraniczne zaufanie sztabowi szkoleniowemu. Jesli Adam uzna, ze Kuttin potrafi go doprowadzic do formy mistrzowskiej to tak sie pewnie stanie. On jest na tyle uksztaltowanym zawodnikiem, ze wystarcza male poprawki w treningu, pewne urozmaicenie go i ogromna wiara w swoje mozliwosci by wielki misrz powrocil.
    Z całym szacunkiem: częściowo bzdura :) Bo takie podejście powoduje, że Małysz będzie podświadomie utożsamiał swoją formę z osobą trenera podczas gdy tak na prawdę to od niego najwięcej zależy. I kiedy również i ten trener nie spowoduje odrodzenia Adama to zacznie się poszukiwanie nowego. I tak w kółko i to najprostsza droga aby spędzić resztę kariery na poszukiwaniu utraconej już dawno chwały.

  13. Powrót do góry    #283
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z całym szacunkiem: częściowo bzdura Bo takie podejście powoduje, że Małysz będzie podświadomie utożsamiał swoją formę z osobą trenera podczas gdy tak na prawdę to od niego najwięcej zależy. I kiedy również i ten trener nie spowoduje odrodzenia Adama to zacznie się poszukiwanie nowego. I tak w kółko i to najprostsza droga aby spędzić resztę kariery na poszukiwaniu utraconej już dawno chwały.
    Z calym szacunkiem: czytaj uwazniej posty;). Cytuje to co napisalam wczesniej:"Jednak po chwili zastanowienia dochodze do wniosku ze to ma JAKIŚ sens". Nie twierdze, ze to jest w 100% sluszne, staram sie znalezc wytlumaczenie do takiego podejscia zwiazku natciarskiego.
    Piszesz, ze moje rozumowanie doprowadzi do tego, ze Malysz podswiadomie bedzie utozsamial swoja forme z osoba trenera...przeciez tak bylo w tym roku. Adam rozsypal sie nie dlatego, ze byl zle przygotowany kondycyjnie,ale dlatego, ze nie bylo przy nim osoby ktorej ufal-psychologa Blecharza.
    Nie ma pewnosci, ze po tym jak Adam wybierze trenera wroci do najwyzszej formy(przyklad Hannavalda, ktor byl za zwolnieniem Hessa), ale jesli bedzie pracowal z trenerem, ktoremu nie ufa to szanse na to ze forma wroci sa bliskie zeru!
    Jeszcze jedno czy to taka bzdura, ze zawodnik sam sobie szuka trenera? W wielu indywidualnych spotrach to jest rzacz najnormalniejsza w swiecie(np tenis). On jest gwiazda i to trener ma dostosowac sposob treningu pod Adama a nie Adam ma sie przystosowywac sie do tego co mu bedzie kazal trener. Nikt nie nauczy Malysza skakac technicznie jak hannavald czy Japonczycy, on jest juz na tyle doswiadczonym i uksztaltowanym zawodnikiem, ktoremu nalezy dawac tylko wskazowki, i przedewszystkim motywowac. Adam ma slaba psychike, juz raz chcial konczyc kariere, zaufal jednak Tajnerowi i skutek byl rewelacyjny, liczmy ze teraz bedzie podobnie.
    W Polsce panuje ciagle przekonanie, ze zawodnik ma wykonywac polecenia trenera i cicho siedziec, ze nie ma prawa do decydowania o wlasnym losie. Malysz to juz nie jest pionek ktorym sie streuje, wszystkie decyzje w ostatnich latach w skokach byly szykowane pod mistrza a nie pod miernoty, to jest sport indywidualny i rzadza tu inne prawa niz w grach zespolowych (w nich takze ustawia sie gre pod gwiazde jesli taka jest w druzynie)


  14. Powrót do góry    #284
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Znamy następcę Tajnera!

    Heinz Kuttin może już się cieszyć ze stanowiska pierwszego trenera reprezentacji polskich skoczków. Wczoraj uzgodnił niemal wszystkie szczegóły z szefami Polskiego Związku Narciarskiego – informuje „Życie Warszawy”.


    Okazją do spotkania z prezesami narciarskiej centrali Pawłem Włodarczykiem i Lechem Nadarkiewiczem było posiedzenie Komisji Skoków PZN, podczas którego podsumowano zakończony właśnie sezon. W Zakopanem zjawili się niemal wszyscy zainteresowani podziałem funkcji na kolejny rok.

    Wszystko zostało ustalone! Pierwszym szkoleniowcem reprezentacji zostanie Heinz Kuttin. W jego grupie będą trenować: Małysz, Rutkowski, Skupień, Hula, Wojciech Tajner i Bachleda.

    W drugiej grupie znajdą się juniorzy, których najważniejszym celem są mistrzostwa świata: Kowal, Stoch, Styrczula, Urbański, Topór, Żyła oraz dwaj seniorzy: Pochwała i Tajner. W kadrze C znajdzie się reszta naszych skoczków. W tej grupie jeszcze jedną, już na pewno ostatnią szansę dostanie Robert Mateja. Szkoleniem centralnym zostanie objętych ponad 20 zawodników.

    Kadrę C poprowadzi... Piotr Fijas i dotychczasowy szkoleniowiec tej grupy Zbigniew Klimowski. "Przydziału" nie dostał asystent Kuttina Łukasz Kruczek, ale działacze obiecują, że o nim nie zapomną.

    "Nieobsadzone" jest więc tylko stanowisko szkoleniowca kadry B, choć wszystkie znaki na niebie wskazują, że Stefan Horngacher przyjmie propozycję pracy w Polsce. Takie sygnały dawał wczoraj Heinz Kuttin.

    Działacze znaleźli też miejsce dla Apoloniusza Tajnera. Zgodnie Zaproponowali mu stanowisko dyrektora sportowego związku. Tajner na razie nie dał jeszcze odpowiedzi, bo w zakres jego obowiązków będzie pewnie wchodzić opieka nad dyscyplinami alpejskimi, a tego szkoleniowiec nie chce za bardzo robić.
    za onet.pl

    No i wszystko jasne. Niby Adam zadowolony był ze wspolpracy z Kuttinem, ale co bedzie jak mu sie nie bedzie ukladac?? Wybierze soebie kogos czy jak? Bo ja juz nie wiem...

    Roberto, moze doczekasz sie w przyszłym sezonie opuszczenia którejkolwiek grupy przez Roberta Mateje;)

    No a Polo raczej nie odmówi takiej posadzie.

    Jak Wam sie podoba wybrany trener? Kto powinien opiekowac sie kadra B??

  15. Powrót do góry    #285
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I bardzo dobrze ,że się tak stało... Kuttin jest bardzo dobrym trenerem już w tym sezonie było widać postępy przez niego trenowanych skoczków. Mistrzostwo Świata juniorów Mateusza Rutkowskiego to jego zasługa. Dieki niemu również formę odzyskał Wojtek Skupień. Jak jeszcze kadre B wezmie pod swoją opiekę Stefan Horngaher, to wróże w następnym sezonie polskim skoczkom sukcesy...(miejsca w 30...:P). Oczywiścei oprócz naszego Orła, który bedzie celował w 4 kryształową kulę...:)

  16. Powrót do góry    #286
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i jednak mateja dostal kolejna szanse. moze gdyby znalazl sie w grupie trenowanej przez kuttina lub horngachera, to jeszcze mialabym cien nadziei ze cos z niego bedzie. a tak, to niespodziewanek raczej nie bedzie:)
    ludzie , mamy az 3 kadry!!!! a my tu narzekamy na brak skoczkow! :P ciekawe czy znalezli by sie jeszcze jacys polscy skoczkowie zawodowi ktorzy nie sa w kadrze:P
    ale generalnie i powaznie mowiac juz to idzie na lepsze!

  17. Powrót do góry    #287
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to ja już nie wiem o co chodzi...WP musiał puścić jakąś plotke z rana bo juz piszą cos innego... Ten portal to juz naprawde jest LIPA....

    W środę szefowie Polskiego Związku Narciarskiego będą rozmawiać w Zakopanem z trzecim kandydatem na trenera kadry narodowej skoczków, Austriakiem Stefanem Horngacherem. W poniedziałek prowadzili negocjacje z Austriakiem Heinzem Kuttinem, szkoleniowcem polskiej kadry B.

    "Nie ma dużych rozbieżności pomiędzy naszą ofertą a oczekiwaniami Kuttina, ale decyzje jeszcze nie zapadły - powiedział PAP wiceprezes PZN Lech Nadarkiewicz. - W środę będziemy rozmawiać z trzecim i ostatnim kandydatem na trenera kadry, Stefanem Horngacherem. Co prawda Kuttin przywiózł pełnomocnictwa od Horngachera do prowadzenia z nami pertraktacji, jednak chcemy bezpośrednio rozmawiać z kandydatem na trenera, a nie za pomocą pośrednika. Dlatego poprosiliśmy Horngachera, by przerwał urlop i zjawił się jutro w Zakopanem".

    Oprócz Heinza Kuttina i Stefana Horngachera, kandydatem na trenera kadry skoczków jest Fin Hannu Lepistoe. Z Finem szefowie PZN rozmawiali w Krakowie w ubiegłą sobotę i niedzielę. Jak powiedział prezes PZN Paweł Włodarczyk, także w tym przypadku rozbieżności pomiędzy ofertą centrali narciarskiej a oczekiwaniami trenera nie są duże.

    "W kwietniu ogłosimy decyzje, kto został trenerem kadry w miejsce Apoloniusza Tajnera, który złożył dymisję - dodał Lech Nadarkiewicz. - Kandydata musi najpierw zatwierdzić zarząd PZN. Dopiero po dopełnieniu wszystkich formalności będzie wiadomo, kto będzie trenował Adama Małysza i jego kolegów z kadry".

    Heinz Kuttin, niezależnie od decyzji zarządu, pozostanie pracownikiem PZN, ponieważ ma podpisany kontrakt do 2006 roku. W tym sezonie prowadził kadrę B skoczków.

    Kto zostanie trenerem kadry - wiele będzie zależeć od Adama Małysza, który otrzymał prawo wyboru trenera spośród dwóch zagranicznych szkoleniowców, zatrudnionych przez PZN.
    Także dopiero w kwietniu poznamy treneró kadry A, B i C polskich skoczków...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  18. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Roberto, moze doczekasz sie w przyszłym sezonie opuszczenia którejkolwiek grupy przez Roberta Mateje;)
    Widać odejście Tajnera to wszystko na co pożądni kibice mogą liczyć w tym kraju, ech... :(

    :P

  19. Powrót do góry    #289
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Jednak Kuttin

    Dzisiaj na prezydium PZN ostatecznie zdecydowano o powierzeniu kadry A Heinzowi Kuttinowi.

    Tak jak wyżej było podawane dla kadry B zaklepany jest stefan Horngacher;)

    http://sport.onet.pl/894104,wiadomosci.html

  20. Powrót do góry    #290
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a to niespodzianka! kuttin i horngacher! kto by pomyslal!:P

  21. Powrót do góry    #291
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tymczasem, jak poinformował serwis KombinacjaNorweska.pl wiemy już jaką funkcję od przyszłego sezonu Polski Związek Narciarski ma zamiar powierzyć Apoloniuszowi Tajnerowi. Popularny "Polo" dostał za zadanie uzdrowić polską kombinację norweską.
    - Nie ukrywam iż już od pewnego czasu zastanawiałem się nad powrotem do kombinacji. Trenowałem już naszych kombinatorów w latach 1983-1990 i osiągaliśmy wspólnie naprawdę dobre wyniki. Kto wie - być może uda mi się znaleźć talent porównywalny do Adama Małysza właśnie wśród naszych dwuboistów? - nie ukrywa optymizmu Apoloniusz Tajner.
    za skijumping.pl

    Ciekawa jestem jaki to z niego bedzie ten uzdrowiciel, on przeciez "trener" a nie lekarz:D no chyba ze robi szybki kurs ratownictwa, albo pierwsza pomoc ma zaliczona...

  22. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Wspólczuje dwuboistą:p

    Myślałem, że Polo da sobie juz spokój z wszelaka trenerką.
    Chyba jednak poczuł powołanie:p

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •