Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: UNIA DZIŚ I,,,

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    UNIA DZIŚ I,,,

    Unienka to temat ma dziś i nie tylko. Otym ,że w Lesznie liczymy na medale chyba wiedzą wszyscy. Mam tylko jedną uwagę czy tzw."punktówka" sie sprawdzi? Wiem, że nie płąci się z góry za nie wykonaną pracę, ale mam pewne obawy, że zawodnicy nie stworzą kolektywu, każdy pojedzie dla siebie.
    Np. Ułamek, Okoniewski punktują po 11, Bally dorzuci 8, Adamski 10,reszta poniżej oczekiwań i meczyk przegrany, aprezes płaci...Wiem że nie ma idealnego rozwiązania tej sytuacji i licze,że taki scenariusz nie bedzie miał miejsca.
    A za kilka lat jeździć w Unii to tak jak grać w Realu. Ijeszcze jedno nie przepadam za A. Szymańskim (powód osobisty), ale działacze chyba o nim zapomnieli. Była pomoc materialna ale czasem warto porozmawiać(choćby nawet o pogodzie) chyba, iż twierdzicie (działacze U. L.) skoro już nie będzie jeździł to jest niepotrzebny... szkoda bo poświęcił zdrowie dla reprezentowania bialo-niebieskich barw.


  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Cos musi być na rzeczy - w relacjach Unia - Szymański, gdyż sam Andzrzj powtarza, ze gdyby bylo mu dane kiedykolwiek powrocic do speedway'a to jezdzilby wszedzie ale w Unii nie!:(

    Co do punktowki - podales przyklad w ktorym Ulamek i Okon zdobywaja po 11, Adams 10, a Bali 8 pkt. W takim przypadku, jezeli mnie pamiec nie myli to dodatkowe premie za zdobyciw 10pkt. dostaje pierwsza trojka i Prezes placi, ale placi za zwyciestwo!!!, bo chyba nie sadzisz ze Kasper z Jackiem badz ktoryms z obcokrajowcow ( Dryml, Klingberg ) nie zdobeda w sumie 6 pkt.?!!

    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Szymański to dramat

    ale to nie znaczy żeby sprzedawał sie za
    parę srebrników Rusce z WTs i "tubie" WTS
    czyli "TŻ" sprzedawał takie brednie
    o Unii dzięki której coś znaczył a nie tylko
    krowy by pasł pod Kościanem.

    z szacunku do dramatu nie pisze ostrzej o Andrzeju.
    bo go troche znam i pamietam jak po paru dobrych występach sodowa do głowy uderzyła, kabriolrt i te sprawy.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy wspolczujemy Andrzejowi ale i ja mialem okazje go poznac z tej innej strony. Niestety chyba ma dwa oblicza!
    Dla dziennikarzy byl skromnym i ambitnym choc w rzeczywistosci najwazniejsz byla kasa.
    Pamietam jak wraz z M.Jaderem "wydoili" klub na duza kase a poszla w kabriolety i ciemne okulary.
    To ze dzis jest sam w duzej mierze zawdziecza sobie!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    mjj zastanow sie czlowieku co piszesz, jak nie wiesz co napisac nie pisz nic.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    mjj-morderca to czlowiek ktory z premedytacja odbiera innemu zycie. o ile wiem to byl to tylko wypadek, wiec przestan prosze takie rzeczy mowic bo to nie bardzo tu pasuje.moze sprobuj na www.kibice.pl tam se mozesz takie pierdoly popychac
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah vel.bin laden.
    Ludzie honoru mówią,pewne rzeczy znamy ale o nich nie mówimy.!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Be abdullah!!!

    Leżących się nie kopie!!! Wstyd dla leszczynian!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    do empe

    leżących sie nie kopie,
    zgadzam sie z tobą !

    ale czy leżący może kopać wszystko i wszystkich ?!
    ja mówię nie !

    Unia jest dla mnie symbolem wiekszym z całym szacunkiem
    niz Andrzej Szymański i nie pozwolę by ktokolwiek
    opluwał ten symbol (vide; abc, TZ)
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    unia

    Dla mnie unia byla zawsze klubem ktory jezdzil swoimi wychowankami, a teraz: Rempala, Ulamek, Okon, Adams, Dryml, no i niewiele pozostaje miejsca dla miejscowych, troche szkoda... bo potege unii budowali od zawsze ... leszczynianie. Jak bedzie w tym sezonie zobaczymy, czy armii zacieznej bedzie sie chcialo "umierac" za leszno???
    Dla mnie unia to juz nie to samo co kiedys...

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    25.03.2002 18:53 (aktualizacja 21:14)
    W ostatnich sezonach zespół leszczyńskiej Unii przeważnie bronił się przed spadkiem z ekstraligi. W tym sezonie sytuacja ma się odmienić.

    Po pozyskaniu Rafała Okoniewskiego i Sebastiana Ułamka, Unia jest jednym z głównych kandydatów do wywalczenia miejsca na podium. Przerwę zimową działacze Unii spędzili na wzmacnianiu składu. Sporym zaskoczeniem okazał się powrót w rodzinne strony Rafała Okoniewskiego, który zrezygnował ze startów w Gorzowie. Prawdziwym hitem okazało się jednak zakontraktowanie Sebastiana Ułamka, który ma być krajowym liderem zespołu. Wsparcie tych zawodników Krzysztofem Kasprzakiem, Balińskim, Rempałą i niezawodnym Adamsem ma się okazać w tym sezonie receptą na sukces. Czy taki będzie? O tym przekonamy się w październiku. Jednak już teraz można bez cienia wątpliwości stwierdzić, że leszczyńskich kibiców czekają nie lada emocje. Nie muszą raczej się martwić czy ich pupile utrzymają się w lidze, tylko czy poradzą sobie teraz w walce o medale?

    Przypuszczalny skład zespołu:

    Leigh Adams ( 9,75)

    Ales Dryml ( 6,59)

    Rafał Okoniewski ( 7,13)

    Damian Baliński ( 6,27)

    Sebastian Ułamek ( 8,71)

    Krzysztof Kasprzak ( 2,50)

    Razem: 41.75

    Ostatnie sezony:

    1999 - V

    2000 - VII

    2001 - VII

    Przybyli: Okoniewski ( Pergo), Ułamek ( Atlas)

    Szanse według trenera:

    Jan Krzystyniak - Z pewnością przystępujemy w silniejszym składzie niż przed rokiem. Chcielibyśmy wywalczyć awans do pierwszej czwórki i wierzę, że to nam się uda. Chcielibyśmy aby Unia powróciła do lat swojej świetności.

    Zdaniem zawodnika:

    Jacek Rempała - Zespół jest w stanie nawiązać walkę z każdym rywalem. Chciałbym wywalczyć z zespołem miejsce medalowe i wierzę, że to będzie możliwe. Osobiście będę chciał wywalczyć sobie stałe miejsce w składzie i wierzę, że ten sezon będzie dla mnie lepszy od poprzedniego.

    Atuty zespołu:

    Unia w tym sezonie jest mocniejszym zespołem niż w latach poprzednich. Zdaniem kibiców o sukcesie zespołu powinna zadecydować jazda czwórki zawodników - Adams, Baliński, Ułamek, Okoniewski. Jeśli nie będą zawodzili, a w dalszym ciągu prawidłowo będzie rozwijał się talent Krzysztofa Kasprzaka to zespół bez większych problemów powinien plasować się w górnej połówce tabeli.

    Wady zespołu:

    Głównym atutem Unii był dotychczas fakt iż opierała się na własnych wychowankach. Po dojściu Ułamka, Okoniewskiego może okazać, się że niektórzy zawodnicy sukcesy indywidualne będą przedkładali nad sukces całego zespołu.

    Szanse na mistrzostwo

    Skala (1-6)

    4 (INTERIA.PL)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A ja bede go bronil.

    abdulah: Anrzeja dom rodzinny jest w Karsnicach a nie "pod Koscianem",
    i krow raczej by nie pasl a sprzedawalby w sklepie jezeli juz.
    Powinnienles sie zastanowic co wogole piszesz.

    mjj: jak sam stwierdziles trzeba bylo nic nie pisac.

    Ja najwyrazniej znam innego Andrzeja Szymanskiego, dla mnie jest
    spokojnym i sympatycznym czlowiekiem.
    Speedway jest dla niego nadzieja, zyje tym,
    ze bedzie jeszcze jezdzil na zuzlu. A leszczenski klub moglby go
    wspomoc, a nie zostawic na lodzie. Od ZKZ otrzymal wieksza pomoc
    niz od KS Unia Leszno. :/

    -------------

    m4te0

    GG: 3050848
    e-mail: poverek@wp.pl
    tel./SMS: +48503096838
    irc: #speedway
    www: NHL Okiem Gwiazd

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do m4teo:

    Tak stwierdziłem, ale nie zmieniłem zdania że to on zawinił w feralnym wyścigu...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •