Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: M. Cieślak mówi, że odkryciem będzie ...

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    M. Cieślak mówi, że odkryciem będzie ...

    Tekst z Gazety Wrocławskiejhttp://wroclaw.naszemiasto.pl/sport/157685.html

    Według mnie odkryciem sezonu będą Jędrzejak i Dados, a być może również Słaboń, jeśli tylko będzie dbał o sprzęt - uważa trener żużlowców Atlasa Wrocław, Marek Cieślak. Wczoraj wrocławianie mieli ścigać się sparingowo w Opolu, ale zrezygnowali z powodu problemów ze skompletowaniem składu. Zamiast nich, do Opola wybrali się leszczynianie.

    - Nie było komu jechać do Opola, ale w sobotę (godz. 15) pojedziemy u siebie z Unią Leszno. Wezmę Drabika, Barona i jakoś się ekipę poskleja - wyjaśnia trener Cieślak. - Na rewanż do Leszna wybierzemy się jednak nie w niedzielę, lecz we wtorek. W niedzielę jest przecież w Bydgoszczy Kryterium Asów, w którym wystartują Krzyżaniak i Dados. Czyli też nie miałbym składu.

    * To znaczy, że Hancock nie pojedzie w żadnym sparingu?

    - Nie. Greg przyjedzie do Wrocławia w przyszły czwartek i zostanie do niedzielnego ligowego meczu z Włókniarzem. Nie ma sensu, by przyjeżdżał wcześniej i jeździł tam i z powrotem.

    * Podobno Amerykanin nabawił się ostatnio kontuzji barku podczas gry w squasha i miał krótką przerwę w treningach...

    - To prawda, ale nie jest to nic groźnego. Nie martwię się tym, do ligi będzie wszystko w porządku.

    * Z Krzyżaniakiem też będzie wszystko w porządku? „Krzyżak” nie zachwycił w pierwszych sparingach, choć wiemy, że jeździł na „osiołkach” i nie walczył o punkty na śmierć i życie.

    - To, na czym Jacek jechał w sparingach, to były... rowery i ja tego nie pochwalam. Poza tym on nigdy nie lubił jeździć w Rawiczu.

    * W jednej z gazet powiedział pan, że Atlas będzie jeździł lepiej niż się wszystkim wydaje. Skąd takie przeświadczenie?

    - Ponieważ wierzę w swój zespół. Inni myślą, że jesteśmy średniakami, ale ja mam inne zdanie. Nie trzeba huczeć i buczeć, tylko robić swoje i jechać. Ja twierdzę, że to będzie sezon Jędrzejaka i Dadosa, a być może także Krzysia Słabonia, jeśli tylko zadba o sprzęt, jak należy. Widzieliśmy, jak pięknie Jędrzejak jechał na sparingu z Opolem, jaki zrobił się z niego świetny startowiec. Tomek bardzo dobrze czuł się w parze ze Słaboniem, dlatego w lidze będą startować razem. Dados również jest przygotowany bardzo dobrze. Z Hancockiem i Nichollsem to mocny zespół. Niech Krzyżaniak doda w każdym meczu te osiem, dziewięć punktów i powinno być dobrze.

    * Prezes Andrzej Rusko już pod koniec ubiegłego sezonu twierdził, że na podium zbliżającego się cyklu Grand Prix staną Tony Rickardsson, Jason Crump i nasz Nicholls. Podziela pan tę opinię?

    - Nie jestem do końca pewien, czy Scott jest aż tak ułożony. Nie chodzi mi tu o jazdę, bo z tą wszystko jest w porządku, lecz o zaplecze sprzętowo-organizacyjne. Nie wiem, czy pod tym względem będzie w stanie dorównać Rickardssonowi, Gollobowi, czy Crumpowi.

    * Kadra Atlasa wciąż pozostaje bardzo wąska. Czy Sławomir Drabik, który ma jeździć sparingowo w naszym zespole, trafi w końcu do Wrocławia?

    - Hm, to temat jeszcze nie na dziś.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepper!

    Ja również sądzę, że Tomek Jędrzejak cały czas się rozwija i będą z niego w przyszłości "ludzie" !! :)

    ----------------------------------------------------

    W wolnym mieście OSTRÓW,
    Gdzie 2 klucze w herbie są,
    Mamy swą drużynę,
    Która zwie się ISKRA!!!

    Pozdrowienia dla kibiców speedwaya

















  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieslak zpomnial dodac jeszcze Krzyzaka, Nichollsa i Hancocka. A gdyby w skladzie byl Kurmanski, Kolodziej, Szczepaniak to oni takze mogli by byc objawieniami sezonu. No ale w skladzie WTSu nie sa, wiec napewno nie beda(objawieniami oczywiscie).

    Ale ten Cieslak to genialny trener. Ma nosa do objawien.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Franky - tylko nie lepper :)

    Tomas drogi kolego zapewne ty jako trener byś każdego zawodnika uważał z cieniasa, cały czas mu wmaiwał, że nie ma sznas na rozwój i takie tam pierdoły. Zastanów sie ty troszke, Cięślak zna ich troszke lepiej niż ty i zapewne ogólnie o żużlu też wie więcej, zatem mi wystarczy tylko jego zdanie. To jest jego sprawa co sądzi o Jędrzejaku i Dadosie i mówił tylko o nich ( wspomniał jeszcze o Słaboniu ale pod pewnym warunkiem ) a nie jak ty dopowiedziałes całą reszte zespołu, Krzyżak i Herbi są juz wystarczająco uksztaltowanym zawodnikami i nie muszą już nikomu niczego udawadniac. KPW ?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście to był żart lepe !! Sorki!! :P :P

    ------------------------------------------------
    W wolnym mieście OSTRÓW,
    Gdzie 2 klucze w herbie są,
    Mamy swą drużynę,
    Która zwie się ISKRA!!!

    Pozdrowienia dla kibiców speedwaya















  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lepe

    Klepiesz trzy po trzy, tak jak i ten wasz trener. Odkryciem to moze byc jakis junior(co wam oczywiscie nie grozi), a nie uksztaltowani juz zawodnicy.

    Tak gadac to moze kazdy trener o kazdym zawodniku. Oczywiscie zaraz walniesz mi riposte, bo to jest w waszym wroclawskim zwyczaju. Dolacza sie jeszcze puczol i Colombo i bedziecie w swoim zywiole. Nara.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomas tu chodzi o odkrycie czarnych koni wśród seniorów, o ich przebudzenie czy coś takiego, a nie o juniorów. Tak mnie się wydaje. Ja wierzę, że tym czarnym koniem wśród seniorów będzie właśnie Tomasz Jędzejak.

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cieślak wie co mówi!!
    w tamtym sezonie okazało się że zatrudnianie gwiazd nic nie daje...trzeba inwestować w młodych ambitnych zawodników

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po części się z Tomasem zgadzam.
    Tomasz Jędrzejak po bardzo słabym sezonie 2000 w sezonie 2001 obudził się i był bardzo mocnym punktem swojej drużyny, a więc odkryciem to on może i był ale rok temu.

    Robert Dados - wiadomo, że drzemie w nim ogromny talnet, tylko czekać, aż wybuchnie. Jestem pewien, że gdyby nie zatrzymanie Dadosa w I lidze w momenicie spadku GKM, to bylby on dzis zawodnikiem prezentujacym wyższy poziom niż Protasiewicz i Ułamek.
    W jego karierze kluczowym momentem był wypadek. Wiadomo, że Robert jest twardym żużlowcem. Szybko sie podniósł i walczył dalej.
    Teraz tylko czekać, aż zacznie punktować powyżej 10.
    Szczerze mu tego życzę.

    Tomas musisz sie przyzwyczaić do tego, że każdy kibic, prezes czy trener chwali i reklamuje swoich zawodników.
    Wszędzie mamy z tym do czynienia np ostatnio trener Smuda był zdziwiony, że Engel nie powołał do kadry Szymkowiaka i Głowackiego :), ale to temat do innego działu.

    Objawieniem sezonu mogą być juniorzy z Gorzowa. Ciężka sytuacja w jakiej znajduje się ich klub może podziałać na nich mobilizująco.
    Stawiam też na Łukasza Stanisławskiego - dla którego ten sezon może być kluczowy jeśli tylko nie będą prześladować go kontuzje.
    Jeszcze jeden ze Stali Gorzow - pepiczek Dryml.
    Pewnie będzie chciał pokazać co niektórym, że mylą się co do jego osoby.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NA 200% ZGADZAM SIĘ Z COLOMBO.PIERWSZY SPARING ATLASA Z OPOLEM NAPAWA OPTYMISTYCZNIE , ALE RZECZYWISTOŚC MOŻE OKAZAĆ SIĘ ZŁUDNA.FAKTYCZNIE,JĘDRZEJAK JEŻDZIŁ NA PEŁNYM LUZIE A DADOS AMBITNIE,JEŻELI ROBERT PRZEŁAMIE SIĘ PSYCHICZNIE(LIGA) TO JESTEM W STANIE UWIEŻYĆ W OPTYMIZM MARKA CIEŚLAKA.OBY TAK BYŁO.
    WSZYSTKIEGO DOBREGO ŻYCZE KRZYSZTOFOWI SŁABONIOWI ABY DORÓWNAŁ SWOJEMU OJCU ROBERTOWI W WYNIKACH SPORTOWYCH ,TĄ ZADZIORNOŚC W WALCE NA TORZE JAKĄ PREZENTOWAŁ JEGO OJCIEC A SZCZEGÓLNIE W MECZU JESZCZE DRUGOLIGOWYM W OSTROWIE (ALE BYŁA AWANTURA).ROBERT TO NAPEWNO PAMIĘTA.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Tak gadac to moze kazdy trener o kazdym zawodniku. Oczywiscie zaraz walniesz mi riposte, bo to jest w waszym wroclawskim zwyczaju. Dolacza sie jeszcze puczol i Colombo i bedziecie w swoim zywiole. Nara."

    Sorki, przepraszam :( jesteśmy cieńcy :( jesteśmy lamami :( jeszcze raz przepraszam, bo jak inna drużyna może mieć lepszych zawodników "toszto" nie do pomyślenia.

    Oto przykładzik takiej kibicowskiej nienawiści do innego klubu :( prawda Tomas ? :)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LEPE czym ty się przejmujesz? dyskutujesz z gościem który zna się na żużlu ale tym z kotłowni.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy jestem co będzie miał do powiedzenia Tomass po trzeciej kolejce ligowej czyli po meczu WTS-UNIA -chyba niewiele-:D

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TOMASZ JĘDRZEJAK CZARNY KON SEZONU 2002!!!

    Pozdrawiam
    /jAZDA99
    Nie ma lepszego od TOMKA GOLLOBA naszego!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałbym,żeby tak było ale we Wrocławiu na wyścigach końskich jeszcze nigdy nie wygrał czarny koń.Choć pare razy go obstawiałem.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, jeszcze tylko puczol nie dolozyl swoich 3-ch groszy.

    Nie chce mi sie juz rozpisywac na temat wypowiedzi Cieslaka. W sumie niezle ujal to poTFoor, ale Dados byl juz kiedys odkryciem. Teraz to sie moze co najwyzej odrodzic. Nie bedzie to raczej na reke waszemu prezesowi, bo znowu bedzie musial kompinowac z regulaminem, zeby zmiescic sie w KSMie.

    Natomiast po III kolejce bede swietowal porazke WTSu i mam nadzieje, ze zuzlowcy Unii i Sparty mnie nie zawioda. Ewentualnie Herbi moze zdobyc duzego maxa.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    colombo ty naprawde chyba nie rozumiesz ze tomas nie jest z leszna a z gdanska - GDANSKA GDANSKA moze teraz zrozumiesz , a co do 3 kolejki o co ci chodzi? no tak znajac ciebie to beda dwa scenarusze wygra wts - bedziesz triumfowal i mowil "a nie mowilem", przegra wts - bedzie tysiac powodow dla ktorych przegral. ja juz sie nie moge doczekac tego meczu i bzdur ktore nawypisujesz. hehe bo tylko ciebie z wroclowiakow na forum interesuja prywatne wojenki - twoi koledzy naszczescie maja duzo wiecej oliwy w glowie i nie zywia zadnych animozji do innych dlatego iz ktos jest z innego miasta nawet z takiej dziury jak to nazwales jak moje miasto. ale zawsze znajdzie sie czarna owca....

    ciekawe kurde ze idzie sie dogadac i to nawet bardzo przyjemnie z lepe i puczolem mozna z nimi rozmawiac o zuzlu i nie tylko, a z toba jakos nie zabardzo. pewnie dlatego ze jestem z leszna a ty z wroclawia a ja sie na tobie biedaku odgrywam bo nienawidze wroclawiakow. heheheehe odwiedz lekarza.......

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe kurde ze idzie sie dogadac i to nawet bardzo przyjemnie z lepe i puczolem mozna z nimi rozmawiac o zuzlu i nie tylko, a z toba jakos nie zabardzo. pewnie dlatego ze jestem z leszna a ty z wroclawia a ja sie na tobie biedaku odgrywam bo nienawidze wroclawiakow. heheheehe odwiedz lekarza.......

    To Ty mnie cały czas atakujesz! dlatego,że kiedyś powiedziałem "Leszno to dziura" -powiedziałem bo tak uważam.Zawsze mówie co myśle.
    Jak byś Ty tak powiedział o Wrocławiu to by to pomnie spłynęło.A Ty będziesz teraz to drążył i drążył... (hehe... ale Cię boli)
    A jeśli chodzi o to że nie lubie wszystkich tylko dlatego że są z Leszna to nie prawda!
    Współracuje z kilkoma osobami z Leszna i nigdy nie było żadnych problemów.
    Jak Ci nie odpowiada dyskutowanie ze mną to tego nie rób...
    Co do wizyty u lekarza... dzięki za troskę... obejdzie się hehe...


  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje wrócić do tematu bo z tego co pamiętam jest on o wypowiedzi Marka Cieślaka a nie o waszych uprzedzeniach.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam nic przeciwko "odkryciu" Jedrzejaka i Dadosa np. w V rundzie kiedy to czeka mnie wyjazd na trudny teren opanowany przez Sakal Danzig;)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe kiedy pisanie na tym forum bedzie "czyste" ..czyli "ad rem" ...Thomas prowokuje zamiast wyrazić swoją opinię , lepe coś daje się prowokować a ten który powinien być bezstronny ( admin, op ..jak zwał tak zwał) wtraca niepotrzebnie swoje 3 grosze wjeżdżając na jeszcze innych. Czegoś tu nie rozumiem.

    Ad rem : sprawa rozbija się o definicję słowa" objawienie sezonu" - czy jest to zawodnik który w poprzednim sezonie jeździł słabo a a nagle ni z tego ni z owego zaczyna komplety przywozić lub robić powyzej 10 w każdym meczu ( zakładając ,że wczesniej nie wzbijał się ponad 8) - czy może objawienie to zawodnik który jeździł ogony , jest juniorem lub 1 sezon w podstawowym składzie i już jeździ b. przyzwoicie ..np 8-10pkt w meczu. Żeby rostrzygnąć to stwerdzenie Ceiślaka nalezy zapytać jego samego co rozumie pod pojeciem "objawienia sezonu" ..zapytać np kto był jego zdaniem takim zawodnikiem w poprzednich sezonach.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale mi się też zdaje, że mówiąc w wywiadzie o objawieniu było to stwierdzenie dosyć ogólne ( i raczej dotyczące seniorów :) ) więc zawodnicy tacy jak Dados, Jędrzejak, którzy do tej pory nie byli jakimiś tam wielkimi gwiazdami mogą ( moga ale nie muszą :) ) w tym sezonie stać sie zawodnikami decydującymi o obliczy drużyny. Ja tak to odebrałem :)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2001
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Odkrycie sezonu

    Wydaje mi się , że odkryciem sezonu można być tylko raz

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek nie będzie odkryciem sezonu bo za duży szum wokół niego i on tego nie wytrzyma poza tymprzechodzi do nowego zespołu i nie wiadomo jak się tam zaklimatyzuje.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieślak zawsze był skromny jeśli chodzi o wypowiedzi tego typu.....
    W tamtym sezonie w ostatnim meczu decydującym o tytule DMP z Apatorem komentator Wizji TV powiedział do Cieślaka -ma pan w swojej drużynie dwóch zawodników (Krzyżaniak ,Sawina)którzy doskonale znają ten tor co pan o tym myśli?
    na to Cieślak-zobaczymy co pokażą-
    Do takich wypowiedzi Cieślaka przywykłem więc skoro porywa sie na hasła typu -objawienie sezonu itp. uważam że jest tego pewny.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie że Tomek Jędrezejak - wychowanek ostrowskiej Iskierki będzie objawieniem sezonu!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •