naprawe toru wymusil kim nilson
#811
naprawe toru wymusil kim nilson
#812
Piękny One Man Show z kibla gdzieś w Warszawie czy innym Ciechocinku.
Ze wszystkich rzeczy nieważnych, żużel jest najważniejszy - Micz Bjukanon
#813
#814
#815
Ppj jaki wstyd i tor nie jest tutaj żadnym wytłumaczeniem
My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński
#816
Daj spokój ...przecież tam się w łuk nie mogą złożyć. Cud, że nic poważnego nikomu się nie stało do tej pory. Widać, że część zawodników szanuje swoje kości, ważniejsze zawody są przed nimi niż jakieś popierdółka o złote kalesony.
Koniec. Kurtyna. Cyrk.
W sumie chyba mogli po 3 serii przerwać tę tragikomedię.
Ostatnio edytowane przez sviety ; Wczoraj o 20:49
#817
Koniec, zakończyli challenge po 4 seriach. I dzięki bogu bo to nie miało w pewnym momencie nic wspólnego ze speedway'em
#818
lubie takie meczyki gdzie mozna sie przeslac i nic sie nie stracilo
#819
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
#820
O tym samym pomyślałem. Raz w roku jeszcze takie zawody jak za starych lat można obejrzeć, ale chodzić na stadion i płacić +/- 60zl i mieć takie widowisko co mecz, to bym podziękował już do końca sezonu.