Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 820

Wątek: Turnieje i mecze ligowe-sezon 2026

  1. Powrót do góry    #811
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2023
    Postów
    952
    naprawe toru wymusil kim nilson

  2. Powrót do góry    #812
    Piękny One Man Show z kibla gdzieś w Warszawie czy innym Ciechocinku.
    Ze wszystkich rzeczy nieważnych, żużel jest najważniejszy - Micz Bjukanon

  3. Powrót do góry    #813
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    1,392
    Niezła corrida. I na torze i w "studio" w toi-toiu.

  4. Powrót do góry    #814
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,401
    Przerwać to g.ó.w.n.o i to od razu

  5. Powrót do góry    #815
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    10,743
    Ppj jaki wstyd i tor nie jest tutaj żadnym wytłumaczeniem
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  6. Powrót do góry    #816
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    1,392
    Daj spokój ...przecież tam się w łuk nie mogą złożyć. Cud, że nic poważnego nikomu się nie stało do tej pory. Widać, że część zawodników szanuje swoje kości, ważniejsze zawody są przed nimi niż jakieś popierdółka o złote kalesony.

    Koniec. Kurtyna. Cyrk.

    W sumie chyba mogli po 3 serii przerwać tę tragikomedię.
    Ostatnio edytowane przez sviety ; Wczoraj o 20:49

  7. Powrót do góry    #817
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2021
    Postów
    130
    Koniec, zakończyli challenge po 4 seriach. I dzięki bogu bo to nie miało w pewnym momencie nic wspólnego ze speedway'em

  8. Powrót do góry    #818
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2023
    Postów
    952
    lubie takie meczyki gdzie mozna sie przeslac i nic sie nie stracilo

  9. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Przerwać to g.ó.w.n.o i to od razu
    Dlaczego?
    Gdzie są zwolennicy dawnego żużla który podobno był widowiskowy niczym połykacz ognia w cyrku i oddzielał panienki od żużlowców?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #820
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    652
    O tym samym pomyślałem. Raz w roku jeszcze takie zawody jak za starych lat można obejrzeć, ale chodzić na stadion i płacić +/- 60zl i mieć takie widowisko co mecz, to bym podziękował już do końca sezonu.

Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •