Pisali gdzieś niedawno, że Krawczyk po prostu traci zainteresowanie żużlem. Coś się najwyraźniej wypaliło, a jest jeszcze w takim wieku że może zająć się czymś normalnym.
#676
Pisali gdzieś niedawno, że Krawczyk po prostu traci zainteresowanie żużlem. Coś się najwyraźniej wypaliło, a jest jeszcze w takim wieku że może zająć się czymś normalnym.
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#677
W każdym wieku można. Najczęściej ludzie chcą się przekwalifikować po 30
a później po 40. Po 50 już brak odwagi i też inaczej są postrzegani.
Szkoda, że Krawczyk aż tak bardzo dostał od żużla po dupie w takim wieku,
bo za samą oryginalną sylwetkę kiedy jeździł dobrze można było popatrzeć..
Przynajmniej był jakiś. Wg mnie transfer do SE to był błąd.
Niemniej jeśli Kuba wytrzyma w Metalkasie i się zupełnie nie rozleci to
jeszcze może być w hierarchii wyżej niż obecni młodzi zawodnicy
którzy teraz w SE sobie radzą ale przy pierwszych większych kłopotach zostaną z niej wydaleni.
Uważam, że niezbyt dobrze dzieje się też z Sitkiem i też wolałbym żeby został na zapleczu
póki co i ograniczył kaskaderkę
#678
Przez takie przepisy jak dwójka polskich juniorów czy U24, niszczy sie wlasnie takich Krawczykow, ktorzy prezentuja zupelnie nieadekwatny do rozgrywek poziom, ale znajduja sie w skladzie, bo spelniaja warunki chorych przepisow. Zezwolenie na zagranicznych juniorow to tylko malutki kroczek w dobrym kierunku.
#679
Stal 42-48 Polonia
#680
Za jakie grzechy uraczyli nas Łopacińskim ze Stachyra. Większego błazna w niż łopata chyba w canal plus nie ma. No może jeszcze Dziopa to ta sama waga.
#681
Nieprzyjemna ale raczej niegroźna kraksa. Buczek zawężał i może być W?
#682
Pieprzony bandyta torowy Buczkowski. Wykluczenie i żółta. Zrobił to z premedytacją.
Niech mi ktoś wytłumaczy co ten bandyta chciał zrobić zakładając się na motor Fajfera będąc pół motoru z tyłu?!?!
#683
Trzeba przywrócić linię 30 metrów, bo te ścięcia do wewnętrznej są coraz bardziej niebezpieczne.
#684
Gdzie niby Buczek ścinał do krawężnika?
Fajfer zdecydowane W.
#685
#686
#687
Sytuacja 50/50. Sędzia obroniłby się przy obu decyzjach.
#688
Zdejm denka od musztardy i ubierz okulary. Tak, zawrócił, widać to na powtórce zza pleców.
Trzeba w końcu zacząć wyciągać poważne decyzje wobec sędziów.
#689
Dobra decyzja sędziego
#690
Nie wiem jakim cudem można uważać wykluczenie ZZtki za kontrowersje. I ta babka w studiu, że Wiktor Przyjemski też bardzo ostro ściął do krawężnik. No krwa był motocykl przed stawką na wejściu w pierwszy łuk.
Solec Tylko PoloniaUkryta zawartość
#691
Przyjemski atomowy start. Może dzisiaj huknąć komplet.
#692
Ci sprawozdawcy to mają oczy, czy sobie tak bredzą po kubusiu?
Jakiego blokowania potrzebował Pawełczak? Odjechał i tyle go widzieli. A Sasza wcale nie poszerzał, tylko właśnie zacieśnił jazdę, gdy Picko próbował wejść pod łokieć. Dla radia to byłoby zwykłe opowiadanie kocopołów.
#693
o boże ale ten Rzeszów kiepski
#694
Szczepaniak jak zwykle. Jeden łuk czy prosta pięknie a drugi łuk czy prosta dupowato. Bez Fajfera to już po meczu no i znowu księgowa będzie w opałach.
#695
No i *****iście. Bandyta torowy wysłał do szpitala kolejnego zawodnika.
#696
Rączka boli? ahh ta karma.
#697
#698
Solec Tylko PoloniaUkryta zawartość
#699
#700
#701
#702
#703
Bandyta buczkowski kiedyś kogoś wyśle albo na wózek albo na długie tygodnie do szpitala i wtedy wszyscy przejrzą na oczy, że jeździ jak bandyta. Nikomu tego nie życzę, ale jeżeli się ma niskie iq to nie kalkuluje się potencjalnych skutków i wjeżdża tam gdzie nie powinno.
#704
Polonia gotowa na ekstraligę. Jeden przytomny transfer i Falubaz za rok spada.
Rybnik 43-47 Krosno
#705
A kiedy przepraszam bardzo ostatnio Krzychu kogoś wysłał szpitala? I czy wgl taka sytuacja miała kiedyś miejsce? Całe szczęście Fajfer ma wprawę w siedzeniu na L4 i byciu z/z w programie to może poinstruuje sztab szkoleniowy jak to porządnie wykorzystać
Niskim IQ to chyba Ty się tu wykazujesz bo perdolisz kocopoly że aż głowa boli
Niskim IQ to chyba Ty się tu wykazujesz bo perdolisz kocopoly że aż głowa boli
Z Pań tylko Pani Kabala-Malarz i ogólnie dziewczyny z Elevenu. Te w C+ spięte jak plandeka na żuku i często głupoty gadają.
#706
#707
Faktycznie Krosno na razie nie potrafi się odnaleźć a Doyle teraz dodatkowo sam się załatwił.
#708
Soierd... Rzeszowski kibolu.. Czytałem te same wypociny na forum Stali. Jesteś pieniaczem z Rzeszowa i mało kompetentny...
O czym ty piszesz gdzie Buczek zawracał gościu... rany boskie idź się lecz.. ewidentnie Fajfer wjechał hakiem w Buczka.. Komentatorzy za Stałą, ale czego się dziwić jak ekspertem jest Stachya z.. Rzeszowa bardzo "obiektywny".
#709
Krosno w Metalkasie, wygląda dokładnie tak samo, jak Falubaz na pólce wyżej. Nazwiska są, niby mocny kandydat do PO, a okazuje się, że bliżej im do walki o utrzymanie, niż o medale. Becker jak Madsen, a Doyle jak Kubera. Tyle, że Ratajczak na rekonwalescencji, a Birkemose jakoś jeździ.
#710
Musiałbym sobie przypomnieć każdy jego mecz z ubiegłego sezonu, bo była taka sytuacja, że zakładał się na kogoś będąc z tyłu. On tak robi. To czysty torowy bandytyzm.
Osobiście będę zadowolony jak zakończy karierę, im prędzej tym mniejsze szanse na zrobienie krzywdy kolegom z toru.
realista - nawet nie chce mi się komentować za bardzo. Fajfer nie poszerzał toru jazdy, to torowy bandyta skręcił w jego hak. Widać to doskonale jak jest pół motoru z tyłu - dokładnie to wtedy robi jak wie, że go Fajfer minie jak furę gnoju.
Bydgoszcz była faworytem, zasłużenie wygrała, Fajfer zmieniłby tyle, że może byłoby 4 z przodu.
#711
https://www.facebook.com/reel/247839...3?locale=pl_PL
Z tego miejsca chciałbym pozdrowić paru śmieszków, którzy nie zgadzali się z decyzją. Środkowym palcem.
#712
xDDDDD
ale ty masz silną psychikę
Solec Tylko PoloniaUkryta zawartość
#713
Szczerze mówiąc nie widziałem tej sytuacji z perspektywy kamery z 1 luku ale trudno mi sobie wyobrazić, ze Fajfer się nie wynosił.
Fizyka, sila odśrodkowa powoduje, ze nie mógł na wyjściu z luku jechać cały czas przy kredzie, bo musiałby jechać na pol gazu, w dodatku bez ślizgu.
Wiec nie negując ścięcia Buczka do krawężnika, jednocześnie nie kupuje tego, ze Fajfer jechał swoim torem jazdy.
Chyba, ze przyjąć, przy uwzględnieniu siły odśrodkowej która go jednak wynosi w kierunku środka toru, ze to jest jego tor jazdy jako naturalny.
Wiec lepiej nazywać to naturalnym torem jazdy niż "swoim torem" i próbować udowadniać, ze się nie wynosił.
Nie ma takiej fizycznej możliwości.
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
#714
Demski, zayebisty autorytet xD przecież jak on coś powie, to trzeba przyjąć że jest dokładnie odwrotnie.
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#715
#716
#717
Dzisiaj ekipa techniczna C+ dołączyła poziomem do swoich komentatorówPół godziny oglądania piłkarzyków, dobrze że chociaż skróty
![]()
#718
żużel dla kibiców!
(telewizyjnych)
"Powiedziałem taki skład" - J. Grabowski
#StudyInLublin
#719
Drejer jak Baliński .
Dobrze, że Cyferowi czapkę założył a nie głowe urwał.
Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-06-2026 o 17:53
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
#720
Czy jupiter jest dosłownie kilkadziesiąt centymetrów za bandą czy to złudzenie optyczne z kamery? Przecież to jest proszenie się o dramat