Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 820

Wątek: Turnieje i mecze ligowe-sezon 2026

  1. Powrót do góry    #676
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Pisali gdzieś niedawno, że Krawczyk po prostu traci zainteresowanie żużlem. Coś się najwyraźniej wypaliło, a jest jeszcze w takim wieku że może zająć się czymś normalnym.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #677
    Zaawansowany Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    2,079
    W każdym wieku można. Najczęściej ludzie chcą się przekwalifikować po 30
    a później po 40. Po 50 już brak odwagi i też inaczej są postrzegani.
    Szkoda, że Krawczyk aż tak bardzo dostał od żużla po dupie w takim wieku,
    bo za samą oryginalną sylwetkę kiedy jeździł dobrze można było popatrzeć..
    Przynajmniej był jakiś. Wg mnie transfer do SE to był błąd.
    Niemniej jeśli Kuba wytrzyma w Metalkasie i się zupełnie nie rozleci to
    jeszcze może być w hierarchii wyżej niż obecni młodzi zawodnicy
    którzy teraz w SE sobie radzą ale przy pierwszych większych kłopotach zostaną z niej wydaleni.
    Uważam, że niezbyt dobrze dzieje się też z Sitkiem i też wolałbym żeby został na zapleczu
    póki co i ograniczył kaskaderkę

  3. Powrót do góry    #678
    Zaawansowany Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,650
    Przez takie przepisy jak dwójka polskich juniorów czy U24, niszczy sie wlasnie takich Krawczykow, ktorzy prezentuja zupelnie nieadekwatny do rozgrywek poziom, ale znajduja sie w skladzie, bo spelniaja warunki chorych przepisow. Zezwolenie na zagranicznych juniorow to tylko malutki kroczek w dobrym kierunku.

  4. Powrót do góry    #679
    Ekspert
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    3,311
    Stal 42-48 Polonia

  5. Powrót do góry    #680
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    652
    Za jakie grzechy uraczyli nas Łopacińskim ze Stachyra. Większego błazna w niż łopata chyba w canal plus nie ma. No może jeszcze Dziopa to ta sama waga.

  6. Powrót do góry    #681
    Ekspert
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    3,311
    Nieprzyjemna ale raczej niegroźna kraksa. Buczek zawężał i może być W?

  7. Powrót do góry    #682
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    531
    Pieprzony bandyta torowy Buczkowski. Wykluczenie i żółta. Zrobił to z premedytacją.

    Niech mi ktoś wytłumaczy co ten bandyta chciał zrobić zakładając się na motor Fajfera będąc pół motoru z tyłu?!?!

  8. Powrót do góry    #683
    Ekspert
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    3,311
    Trzeba przywrócić linię 30 metrów, bo te ścięcia do wewnętrznej są coraz bardziej niebezpieczne.

  9. Powrót do góry    #684
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    1,333
    Gdzie niby Buczek ścinał do krawężnika?

    Fajfer zdecydowane W.

  10. Powrót do góry    #685
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    531
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Gdzie niby Buczek ścinał do krawężnika?

    Fajfer zdecydowane W.
    Będąc z tyłu już zawrócił w motor Fajfera od tyłu.
    Fajfera nie pociągnęło w tor jazdy tego bandyty. To klasyczny bandytyzm torowy buczkowskiego. Jest z tyłu i ratuje sytuacje.

    Sędzia do ********* z zawodu.

  11. Powrót do góry    #686
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    1,333
    Cytat Zamieszczone przez iti Zobacz posta
    Będąc z tyłu już zawrócił w motor Fajfera od tyłu.
    Zawrócił xDD

    Fajfer się w niego wpier**olił cymbał.

    Dobra decyzja sędziego.

  12. Powrót do góry    #687
    Ekspert
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    3,311
    Sytuacja 50/50. Sędzia obroniłby się przy obu decyzjach.

  13. Powrót do góry    #688
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    531
    Zdejm denka od musztardy i ubierz okulary. Tak, zawrócił, widać to na powtórce zza pleców.

    Trzeba w końcu zacząć wyciągać poważne decyzje wobec sędziów.

  14. Powrót do góry    #689
    Dobra decyzja sędziego
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez Piernik Ukryta zawartość
    Kurtz chyba PRowca zatrudnił w zeszłym sezonie. Przecież gość ma tragiczne starty, on będzie miał mega ciężko punktować w ekstralidze. Mocno wątpliwe że Sparta świadomie zrezygnowała z MM żeby wziąć trzy klasy gorszego zawodnika.
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez sparta_mistrz Ukryta zawartość
    Pamiętam jak tu pisałem że nie rozumiem tego transferu Kurtza to mnie tutaj eksperci pouczali, że on jest dwa razy lepszy od Michelsena

  15. Powrót do góry    #690
    Nie wiem jakim cudem można uważać wykluczenie ZZtki za kontrowersje. I ta babka w studiu, że Wiktor Przyjemski też bardzo ostro ściął do krawężnik. No krwa był motocykl przed stawką na wejściu w pierwszy łuk.
    Solec Tylko PoloniaUkryta zawartość

  16. Powrót do góry    #691
    Ekspert
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    3,311
    Przyjemski atomowy start. Może dzisiaj huknąć komplet.

  17. Powrót do góry    #692
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    18,607
    Ci sprawozdawcy to mają oczy, czy sobie tak bredzą po kubusiu?
    Jakiego blokowania potrzebował Pawełczak? Odjechał i tyle go widzieli. A Sasza wcale nie poszerzał, tylko właśnie zacieśnił jazdę, gdy Picko próbował wejść pod łokieć. Dla radia to byłoby zwykłe opowiadanie kocopołów.

  18. Powrót do góry    #693
    o boże ale ten Rzeszów kiepski
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez Piernik Ukryta zawartość
    Kurtz chyba PRowca zatrudnił w zeszłym sezonie. Przecież gość ma tragiczne starty, on będzie miał mega ciężko punktować w ekstralidze. Mocno wątpliwe że Sparta świadomie zrezygnowała z MM żeby wziąć trzy klasy gorszego zawodnika.
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez sparta_mistrz Ukryta zawartość
    Pamiętam jak tu pisałem że nie rozumiem tego transferu Kurtza to mnie tutaj eksperci pouczali, że on jest dwa razy lepszy od Michelsena

  19. Powrót do góry    #694
    Ekspert
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    3,311
    Szczepaniak jak zwykle. Jeden łuk czy prosta pięknie a drugi łuk czy prosta dupowato. Bez Fajfera to już po meczu no i znowu księgowa będzie w opałach.

  20. Powrót do góry    #695
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    531
    No i *****iście. Bandyta torowy wysłał do szpitala kolejnego zawodnika.

  21. Powrót do góry    #696
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    1,333
    Rączka boli? ahh ta karma.

  22. Powrót do góry    #697
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    18,607
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    o boże ale ten Rzeszów kiepski
    Bydgoszcz jest mocna. Jeden słaby zawodnik w składzie, a 6 zapyerdalaczy.

  23. Powrót do góry    #698
    Cytat Zamieszczone przez iti Zobacz posta
    No i *****iście. Bandyta torowy wysłał do szpitala kolejnego zawodnika.
    Choroszcz. Na leczenie? Na stałe.

    Było nie wyjeżdżać do meczu z Bydzia. Pierdoln.ć ZZ i byłoby dobrze, ale nie..
    Solec Tylko PoloniaUkryta zawartość

  24. Powrót do góry    #699
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,186
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Sytuacja 50/50. Sędzia obroniłby się przy obu decyzjach.
    Dokładnie, a jakby podciągnął pod pierwszy łuk i puścił w 4 to też by się obronił

  25. Powrót do góry    #700
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,988
    Cytat Zamieszczone przez przem0 Zobacz posta
    Za jakie grzechy uraczyli nas Łopacińskim ze Stachyra. Większego błazna w niż łopata chyba w canal plus nie ma. No może jeszcze Dziopa to ta sama waga.
    No nie, lepsze te typki, niż Sitnicki i/lub Durda. Tych to nie można słuchać, i to nie ważne w jakiej roli.
    I fakt, że matka Stiflera w studio to dramat.
    Ciekawe za jakie grzechy Patrick przeważnie jest gościem w studio, kiedy prowadzącym jest ktoś z wyżej wymienionych.

  26. Powrót do góry    #701
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    8,073
    Rzeszów na rowerach jeździ.

  27. Powrót do góry    #702
    Stały bywalec Awatar marcool
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    610
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ci sprawozdawcy to mają oczy, czy sobie tak bredzą po kubusiu?
    Jakiego blokowania potrzebował Pawełczak? Odjechał i tyle go widzieli. A Sasza wcale nie poszerzał, tylko właśnie zacieśnił jazdę, gdy Picko próbował wejść pod łokieć. Dla radia to byłoby zwykłe opowiadanie kocopołów.
    Czyżbyś widział pierwszy raz żużel na antenie C+?

    A jak już jedziemy po nich jedziemy, to Julka mogłaby zgubić parę kilo, bo łapa już nieco za duża

  28. Powrót do góry    #703
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    531
    Bandyta buczkowski kiedyś kogoś wyśle albo na wózek albo na długie tygodnie do szpitala i wtedy wszyscy przejrzą na oczy, że jeździ jak bandyta. Nikomu tego nie życzę, ale jeżeli się ma niskie iq to nie kalkuluje się potencjalnych skutków i wjeżdża tam gdzie nie powinno.

  29. Powrót do góry    #704
    Ekspert
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    3,311
    Polonia gotowa na ekstraligę. Jeden przytomny transfer i Falubaz za rok spada.

    Rybnik 43-47 Krosno

  30. Powrót do góry    #705
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    540
    Cytat Zamieszczone przez iti Zobacz posta
    No i *****iście. Bandyta torowy wysłał do szpitala kolejnego zawodnika.
    A kiedy przepraszam bardzo ostatnio Krzychu kogoś wysłał szpitala? I czy wgl taka sytuacja miała kiedyś miejsce? Całe szczęście Fajfer ma wprawę w siedzeniu na L4 i byciu z/z w programie to może poinstruuje sztab szkoleniowy jak to porządnie wykorzystać

    Cytat Zamieszczone przez iti Zobacz posta
    Bandyta buczkowski kiedyś kogoś wyśle albo na wózek albo na długie tygodnie do szpitala i wtedy wszyscy przejrzą na oczy, że jeździ jak bandyta. Nikomu tego nie życzę, ale jeżeli się ma niskie iq to nie kalkuluje się potencjalnych skutków i wjeżdża tam gdzie nie powinno.
    Niskim IQ to chyba Ty się tu wykazujesz bo perdolisz kocopoly że aż głowa boli

    Cytat Zamieszczone przez iti Zobacz posta
    Bandyta buczkowski kiedyś kogoś wyśle albo na wózek albo na długie tygodnie do szpitala i wtedy wszyscy przejrzą na oczy, że jeździ jak bandyta. Nikomu tego nie życzę, ale jeżeli się ma niskie iq to nie kalkuluje się potencjalnych skutków i wjeżdża tam gdzie nie powinno.
    Niskim IQ to chyba Ty się tu wykazujesz bo perdolisz kocopoly że aż głowa boli

    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    No nie, lepsze te typki, niż Sitnicki i/lub Durda. Tych to nie można słuchać, i to nie ważne w jakiej roli.
    I fakt, że matka Stiflera w studio to dramat.
    Ciekawe za jakie grzechy Patrick przeważnie jest gościem w studio, kiedy prowadzącym jest ktoś z wyżej wymienionych.
    Z Pań tylko Pani Kabala-Malarz i ogólnie dziewczyny z Elevenu. Te w C+ spięte jak plandeka na żuku i często głupoty gadają.

  31. Powrót do góry    #706
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    18,607
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Polonia gotowa na ekstraligę. Jeden przytomny transfer i Falubaz za rok spada.

    Rybnik 43-47 Krosno
    Nic nie zapowiada tryumfu Krosna. Wilki bezzębne w tym roku, a Klindt odmienił drużynę, która ciagle miała deficyt kilku pkt. w meczu.

  32. Powrót do góry    #707
    Ekspert
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    3,311
    Faktycznie Krosno na razie nie potrafi się odnaleźć a Doyle teraz dodatkowo sam się załatwił.

  33. Powrót do góry    #708
    Cytat Zamieszczone przez iti Zobacz posta
    Bandyta buczkowski kiedyś kogoś wyśle albo na wózek albo na długie tygodnie do szpitala i wtedy wszyscy przejrzą na oczy, że jeździ jak bandyta. Nikomu tego nie życzę, ale jeżeli się ma niskie iq to nie kalkuluje się potencjalnych skutków i wjeżdża tam gdzie nie powinno.
    Soierd... Rzeszowski kibolu.. Czytałem te same wypociny na forum Stali. Jesteś pieniaczem z Rzeszowa i mało kompetentny...
    O czym ty piszesz gdzie Buczek zawracał gościu... rany boskie idź się lecz.. ewidentnie Fajfer wjechał hakiem w Buczka.. Komentatorzy za Stałą, ale czego się dziwić jak ekspertem jest Stachya z.. Rzeszowa bardzo "obiektywny".

  34. Powrót do góry    #709
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    18,607
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Faktycznie Krosno na razie nie potrafi się odnaleźć a Doyle teraz dodatkowo sam się załatwił.
    Krosno w Metalkasie, wygląda dokładnie tak samo, jak Falubaz na pólce wyżej. Nazwiska są, niby mocny kandydat do PO, a okazuje się, że bliżej im do walki o utrzymanie, niż o medale. Becker jak Madsen, a Doyle jak Kubera. Tyle, że Ratajczak na rekonwalescencji, a Birkemose jakoś jeździ.

  35. Powrót do góry    #710
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    531
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    A kiedy przepraszam bardzo ostatnio Krzychu kogoś wysłał szpitala? I czy wgl taka sytuacja miała kiedyś miejsce? Całe szczęście Fajfer ma wprawę w siedzeniu na L4 i byciu z/z w programie to może poinstruuje sztab szkoleniowy jak to porządnie wykorzystać
    Musiałbym sobie przypomnieć każdy jego mecz z ubiegłego sezonu, bo była taka sytuacja, że zakładał się na kogoś będąc z tyłu. On tak robi. To czysty torowy bandytyzm.
    Osobiście będę zadowolony jak zakończy karierę, im prędzej tym mniejsze szanse na zrobienie krzywdy kolegom z toru.

    realista - nawet nie chce mi się komentować za bardzo. Fajfer nie poszerzał toru jazdy, to torowy bandyta skręcił w jego hak. Widać to doskonale jak jest pół motoru z tyłu - dokładnie to wtedy robi jak wie, że go Fajfer minie jak furę gnoju.

    Bydgoszcz była faworytem, zasłużenie wygrała, Fajfer zmieniłby tyle, że może byłoby 4 z przodu.

  36. Powrót do góry    #711
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    531
    https://www.facebook.com/reel/247839...3?locale=pl_PL

    Z tego miejsca chciałbym pozdrowić paru śmieszków, którzy nie zgadzali się z decyzją. Środkowym palcem.

  37. Powrót do góry    #712
    xDDDDD

    ale ty masz silną psychikę
    Solec Tylko PoloniaUkryta zawartość

  38. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    Szczerze mówiąc nie widziałem tej sytuacji z perspektywy kamery z 1 luku ale trudno mi sobie wyobrazić, ze Fajfer się nie wynosił.
    Fizyka, sila odśrodkowa powoduje, ze nie mógł na wyjściu z luku jechać cały czas przy kredzie, bo musiałby jechać na pol gazu, w dodatku bez ślizgu.
    Wiec nie negując ścięcia Buczka do krawężnika, jednocześnie nie kupuje tego, ze Fajfer jechał swoim torem jazdy.
    Chyba, ze przyjąć, przy uwzględnieniu siły odśrodkowej która go jednak wynosi w kierunku środka toru, ze to jest jego tor jazdy jako naturalny.
    Wiec lepiej nazywać to naturalnym torem jazdy niż "swoim torem" i próbować udowadniać, ze się nie wynosił.
    Nie ma takiej fizycznej możliwości.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #714
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Demski, zayebisty autorytet xD przecież jak on coś powie, to trzeba przyjąć że jest dokładnie odwrotnie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #715
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Demski, zayebisty autorytet xD przecież jak on coś powie, to trzeba przyjąć że jest dokładnie odwrotnie.
    w porownaniu z Tobą to *****yyysty autorytet trollu
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez Piernik Ukryta zawartość
    Kurtz chyba PRowca zatrudnił w zeszłym sezonie. Przecież gość ma tragiczne starty, on będzie miał mega ciężko punktować w ekstralidze. Mocno wątpliwe że Sparta świadomie zrezygnowała z MM żeby wziąć trzy klasy gorszego zawodnika.
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez sparta_mistrz Ukryta zawartość
    Pamiętam jak tu pisałem że nie rozumiem tego transferu Kurtza to mnie tutaj eksperci pouczali, że on jest dwa razy lepszy od Michelsena

  41. Powrót do góry    #716
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    1,392
    Powtórzyłby w 4 i nie byłoby tematu.

  42. Powrót do góry    #717
    Stały bywalec Awatar marcool
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    610
    Dzisiaj ekipa techniczna C+ dołączyła poziomem do swoich komentatorów Pół godziny oglądania piłkarzyków, dobrze że chociaż skróty

  43. Powrót do góry    #718
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    2,423
    żużel dla kibiców!

    (telewizyjnych)
    "Powiedziałem taki skład" - J. Grabowski

    #StudyInLublin

  44. Powrót do góry    #719
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    Drejer jak Baliński .
    Dobrze, że Cyferowi czapkę założył a nie głowe urwał.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-06-2026 o 17:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #720
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    899
    Czy jupiter jest dosłownie kilkadziesiąt centymetrów za bandą czy to złudzenie optyczne z kamery? Przecież to jest proszenie się o dramat

Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •