Gdy Twój przeciwnik popełnia kolejny raz ten sam błąd to tylko należy się cieszyć. Dlatego ja się cieszę że jesteście zadowoleni z występu Leona, mam nadzieję że takiego zawodnika nie wypuścicie z rąk.
Madsen był w Częstochowie był problem z torem, przyjezdni czuli się na torze lepiej niż goście, był problem z prezesem który robił z siebie pośmiewisko, był problem z trenerem, był skład za mln, który nie dowoził, pewnie jakby poszukać to by się więcej analogi znalazło. Naprawdę nie brzmi to znajomo?



Zarejestruj się w celu dodania odpowiedzi!
