Strona 63 z 70 PierwszyPierwszy ... 13536162636465 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,791 do 2,835 z 3130

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2026 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2791
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    931
    Cytat Zamieszczone przez Greenpeace Zobacz posta
    Weź, co Ty w ogóle teraz za farmazony prawisz. Jak przeanalizujesz jakie miał biegi i kogo pokonał to tak - wychodzi że to były udane zawody. Nie były one wybitne, ale nie były one tym bardziej słabe. Były solidne. Pokonał najlepszego tego dnia Pitera, Cooka, czy Kołodzieja. Jedyny kamyk do ogródka to bieg 9, gdzie przegrał podwójnie. Tylko tyle. I tylko w tym biegu zrobił punkty na koledze, bo w reszcie przypadków pokonywał rywali i to seniorów, bo nie juniorów.
    Gdy Twój przeciwnik popełnia kolejny raz ten sam błąd to tylko należy się cieszyć. Dlatego ja się cieszę że jesteście zadowoleni z występu Leona, mam nadzieję że takiego zawodnika nie wypuścicie z rąk.

    Madsen był w Częstochowie był problem z torem, przyjezdni czuli się na torze lepiej niż goście, był problem z prezesem który robił z siebie pośmiewisko, był problem z trenerem, był skład za mln, który nie dowoził, pewnie jakby poszukać to by się więcej analogi znalazło. Naprawdę nie brzmi to znajomo?

  2. Powrót do góry    #2792
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Gdy Twój przeciwnik popełnia kolejny raz ten sam błąd to tylko należy się cieszyć. Dlatego ja się cieszę że jesteście zadowoleni z występu Leona, mam nadzieję że takiego zawodnika nie wypuścicie z rąk.

    Madsen był w Częstochowie był problem z torem, przyjezdni czuli się na torze lepiej niż goście, był problem z prezesem który robił z siebie pośmiewisko, był problem z trenerem, był skład za mln, który nie dowoził, pewnie jakby poszukać to by się więcej analogi znalazło. Naprawdę nie brzmi to znajomo?
    Ty masz chłopie wyraźny problem z w miarę obiektywną oceną zawodnika i całej sytuacji. A sprawa jest prosta, ogólnie jako lider Leon często zawodzi, i to już drugi sezon. Nie zmienia to faktu jednak, że wczoraj miał solidny występ. Nie znaczy to też, że kibice czy działacze są zadowoleni z ogólnej postawy Madsena w FZG. A ty coś pyerdolisz o zadowoleniu kibiców postawą Madsena. Nie wiem czy Madsen zostanie na następny sezon, pewnie sami działacze tego jeszcze nie wiedzą. A jeśli faktycznie zostanie to na pewno nie dlatego, że wszyscy byli zadowoleni z jego dotychczasowej postawy. Piszemy tylko o tym, że tak naprawdę to wczorajszy występ Madsena był w tym sezonie jedynym solidnym. Nic więcej. Ale to też trzeba umieć przyznać. Tak samo jak to, że wczoraj akurat Przemo dał doopy, również Lebiediev w drugiej części meczu.

    A co do Czewy i tamtejszego toru. Czy był tam Madsen czy go nie było, oni tam od dłuższego czasu mają ten sam problem co w ZG. Przecież Madsena nie ma już drugi sezon w Czewie a problem z torem tam pozostał. To chyba nie była wina Madsena?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #2793
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2024
    Postów
    353
    Cytat Zamieszczone przez klonstoper Zobacz posta
    Aż musiałem to rozpisać. Solidne zawody "lidera", którego bilans na koniec sezonu jest najważniejszy z jednym z najwyższych kontraktów w ekstralidze.
    Na swoim torze pokonani:
    Kołodziej x2
    Zengota x1
    Cook x2
    Rew x1
    Piotr Pawlicki x1

    Przegrał z:
    Piotr Pawlicki x2
    Kołodziej (poprzedni i jedyny wyjazd to Toruń 5pkt, średnia 1.800, emeryt z kontuzjami) x2
    Zengota (XD) x1

    Jeśli to jest solidny występ zawodnika z zapewne top3 kontraktem w polskiej lidze na własnym torze to spoko. Warto dodać, że najlepszy jego występ w sezonie. Przecież Piter to powinien go maksymalnie raz objechać, a reszta nie łapać się na szprycę. W sumie to może i rzeczywiście był to solidny występ, normalnie to Mania i Parnicki by go wozili, tyle że w tym meczu nawet nie miał okazji na nich pojechać. To już w zasadzie ocena subiektywna.
    Aha. Czyli rozumiem, że jedyny akceptowalny występ Madsena to 1/2 porażki. To w tym kraju nie znajdziesz żużlowca, który spełni wymagania lidera, poza Bartkiem Zmarzlikiem. Bo i MJJ ma takie mecze gdzie robi 8 lub 10 punktów, więc z natury przegrywa w trakcie spotkania z 3-4 razy z zawodnikami drużyny przeciwnej.

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Gdy Twój przeciwnik popełnia kolejny raz ten sam błąd to tylko należy się cieszyć. Dlatego ja się cieszę że jesteście zadowoleni z występu Leona, mam nadzieję że takiego zawodnika nie wypuścicie z rąk.

    Madsen był w Częstochowie był problem z torem, przyjezdni czuli się na torze lepiej niż goście, był problem z prezesem który robił z siebie pośmiewisko, był problem z trenerem, był skład za mln, który nie dowoził, pewnie jakby poszukać to by się więcej analogi znalazło. Naprawdę nie brzmi to znajomo?
    Akurat Falubaz nie ma atutu toru od 10 lat, albo i dłużej. Więc nie wiem, co to za analogia. A czy nie dowoził? Jeśli już to na pewno nie z winy Leona. Zresztą, wystarczy zobaczyć na jakim miejscu był Włókniarz z Leonem, a w jakim miejscu jest bez niego. I to chyba wiele mówi.

    A Ty masz gigantyczne problemy z oceną sytuacji, jeśli nie potrafisz przyznać, że występ Leona w tym spotkaniu był najzwyczajniej w świecie solidny.

  4. Powrót do góry    #2794
    Madsen obrywa za swoje zachowanie, punkty w tym meczu akurat był ok, ale po meczu podszedł pod trybunę i pokazywał zdjęcia swoich siniaków. Na rany Huszczy to jest mentalny dzieciak do kwadratu. Dudek bez nogi nam PO zrobił w Lublinie a tutaj szklany karakan będzie się zawsze zasłaniał jak nie siniakami to katarem. Ale nie o nim.

    Jak już tak rozkładacie na czynniki pierwsze to nasz podstawowy junior Oskar Hurysz chyba tylko raz w lidze zrobił 7 punktów i raz 5 w ostatnich dwóch sezonach, a teraz nie może przekroczyć bariery 3 w lidze. Gość ma w boksie Skórę, który ma chyba najlepszą fuchę na świecie bo dostaję kasę za nic. 3 lata, zero poprawy czegokolwiek. Trochę bez echa jego występy przechodzą bo jest sympatyczny, ale jak tylko Witrykus wsiądzie na motocykl to Hurysz powinien iść pozwiedzać sobie ostatni raz ZG, bo w juniorskich wystawiałbym tych co ostatnio zdali na 500 czy Rudolfa. Wprowadzenie zagranicznego juniora w końcu sprawi, że takie Hurysze szybciej będą kończyć w KLŻecie, albo kończyć z żużlem. Sprzęt tutaj też nie jest problemem, tam w głowie na meczach musi być papka pod presją. Wczoraj jego punkty byłby mega potrzebne, a znowu nic nie pokazał.
    Ze wszystkich rzeczy nieważnych, żużel jest najważniejszy - Micz Bjukanon

  5. Powrót do góry    #2795
    Użytkownik Awatar klonstoper
    Dołączył
    14-12-2024
    Postów
    240
    Cytat Zamieszczone przez Greenpeace Zobacz posta
    Aha. Czyli rozumiem, że jedyny akceptowalny występ Madsena to 1/2 porażki. To w tym kraju nie znajdziesz żużlowca, który spełni wymagania lidera, poza Bartkiem Zmarzlikiem. Bo i MJJ ma takie mecze gdzie robi 8 lub 10 punktów, więc z natury przegrywa w trakcie spotkania z 3-4 razy z zawodnikami drużyny przeciwnej.



    Akurat Falubaz nie ma atutu toru od 10 lat, albo i dłużej. Więc nie wiem, co to za analogia. A czy nie dowoził? Jeśli już to na pewno nie z winy Leona. Zresztą, wystarczy zobaczyć na jakim miejscu był Włókniarz z Leonem, a w jakim miejscu jest bez niego. I to chyba wiele mówi.

    A Ty masz gigantyczne problemy z oceną sytuacji, jeśli nie potrafisz przyznać, że występ Leona w tym spotkaniu był najzwyczajniej w świecie solidny.
    Nie wiem czy jest sens się przekomarzać w ogóle, bo widzę, że kompletnie inaczej na to patrzymy. MJJ na 5 biegów w ZG zapewne 4 co najmniej by z Leonem wygrał. Wystarczy zobaczyć jak pojechał w Lublinie. Wystarczy porównać ich średnie, przecież Leon nabija te średnie na ogórkach. Po meczu w Częstochowie dopiero będzie można się napawać jego zdobyczą. Zawodnik z takim kontraktem nie powinien przegrać ani razu z połamanym emerytem Kolodziejem, jeśli już mówimy o tym konkretnym meczu. Nie wiem jak mam się odnieść do tego w ogóle, bo to jest występ z jakiego byłbym zadowolony po Przemku. Jeśli spojrzeć na występy Leona od początku sezonu to pojechał nawet *****iście, ale chyba nie był kontraktowany po to, żeby w najlepszym meczu swoim w sezonie wygrywać 2 biegi na 6. Przecież to jest średnia ledwo ponad 2. Nie wiem czy chociaż raz pojechał tak słabo jak tu przyjeżdżał z Częstochową. My nie jechaliśmy z Lublinem czy Wrocławiem w pełnych składach, żeby mówić, że nie każdy lider wozi same 3. Przyjechał beniaminek, którego 6 na 7 zawodników w poprzednim sezonie jeździło w 1 lidze.

    Porównanie do Częstochowy też *****iste w jakim miejscu są bez niego. A w jakim miejscu są bez Gruchalskiego? Podobne porównanie, bo tam posypał się cały skład, a nie odszedł tylko Madsen i nagle nic nie jadą.

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Jak już tak rozkładacie na czynniki pierwsze to nasz podstawowy junior Oskar Hurysz chyba tylko raz w lidze zrobił 7 punktów i raz 5 w ostatnich dwóch sezonach, a teraz nie może przekroczyć bariery 3 w lidze. Gość ma w boksie Skórę, który ma chyba najlepszą fuchę na świecie bo dostaję kasę za nic. 3 lata, zero poprawy czegokolwiek. Trochę bez echa jego występy przechodzą bo jest sympatyczny, ale jak tylko Witrykus wsiądzie na motocykl to Hurysz powinien iść pozwiedzać sobie ostatni raz ZG, bo w juniorskich wystawiałbym tych co ostatnio zdali na 500 czy Rudolfa. Wprowadzenie zagranicznego juniora w końcu sprawi, że takie Hurysze szybciej będą kończyć w KLŻecie, albo kończyć z żużlem. Sprzęt tutaj też nie jest problemem, tam w głowie na meczach musi być papka pod presją. Wczoraj jego punkty byłby mega potrzebne, a znowu nic nie pokazał.
    Przecież pisałem niejednokrotnie, że to spalacz metanolu i w Unii bylby pogoniony maksymalnie w wieku 19 lat, bo widzieliby, że z tego nic nie będzie. Mencel czy Borowiak to przy nim arcytalenty. Ale w Falubazie to jest dalej młody talent i jakby nie kontuzja Ratajczaka to mógłbym założyć się, że McDiarmid czy Cairns nawet by biegu nie dostali jego kosztem.
    Ostatnio edytowane przez klonstoper ; 01-06-2026 o 17:44

  6. Powrót do góry    #2796
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    2,452
    Cytat Zamieszczone przez Greenpeace Zobacz posta
    Aha. Czyli rozumiem, że jedyny akceptowalny występ Madsena to 1/2 porażki. To w tym kraju nie znajdziesz żużlowca, który spełni wymagania lidera, poza Bartkiem Zmarzlikiem. Bo i MJJ ma takie mecze gdzie robi 8 lub 10 punktów, więc z natury przegrywa w trakcie spotkania z 3-4 razy z zawodnikami drużyny przeciwnej.



    Akurat Falubaz nie ma atutu toru od 10 lat, albo i dłużej. Więc nie wiem, co to za analogia. A czy nie dowoził? Jeśli już to na pewno nie z winy Leona. Zresztą, wystarczy zobaczyć na jakim miejscu był Włókniarz z Leonem, a w jakim miejscu jest bez niego. I to chyba wiele mówi.

    A Ty masz gigantyczne problemy z oceną sytuacji, jeśli nie potrafisz przyznać, że występ Leona w tym spotkaniu był najzwyczajniej w świecie solidny.

    Madsen jest nie do obrony. Różnica miedzy nim, a np Artiomem jest taka, że jak Tiomka pojedzie fatalny mecz, lub slaby to powie, że byl cienki i tyle. Leon jak slabo pojechał to chory, to próbuje sobie pola startowe wybierać. Dramat. Taki Piter jedzie dla ekipy, pomaga kolegom jest bezpośredni.

    Jak możesz bronić gościa mającego top 3 kontrakt na bank i mającego średnią ok 1.7 nabitą na Curzytku, na juniorach? Lebedevs z Curzytkiem w parze czy juniorem tez dowoziłby te sztuczne 1 podbijające jednak troche średnią. Ten gość to jest zawód. Mial być killer a jest sriler. Gość pojechalby lepszy mecz i może mielibyśmy pkt ze Stalą może mielibyśmy lepszą pozycje na pojedynek z Toruniem. Jego trzrba pogonić. Zero integrowania się z druzyną. To toksyk czystej postaci i frustrat. Gnida czystej postaci.

  7. Powrót do góry    #2797
    Jak Leon poczyta, jak go chwalicie za solidny występ z Unią, to do najbliższej próby toru na 1 kole wyjedzie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #2798
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Jak Leon poczyta, jak go chwalicie za solidny występ z Unią, to do najbliższej próby toru na 1 kole wyjedzie
    Byłem jednym z nielicznych tutaj który krytykował transfer Leona do FZG. Nie ze względu na jego wartość sportową, bo ta wtedy była bez zarzutu skoro Leon przez ostatnie 5-6 lat zawsze był w TOP5 SE. Ale ze względu na jego charakter. To mnie tu niektórzy zjeść chcieli, twierdząc, że chuy z jego charakterem, Leon to najemnik i jak zrobi sporo pkt to nikomu to nie będzie przeszkadzać. No i Leon się popsuł, a teraz jak dochodzi sprzętowo do siebie, to większość chce go pogonić. Jak znam życie, Leon odejdzie, przyjedzie tu z innym klubem, i zrobi coś pod komplet. A my wydamy następne miliony z a jakiegoś lidera, którego to akurat u nas złapie kryzys sprzętowy. I zaś zabawa zacznie się od nowa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #2799
    Użytkownik Awatar klonstoper
    Dołączył
    14-12-2024
    Postów
    240
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Byłem jednym z nielicznych tutaj który krytykował transfer Leona do FZG. Nie ze względu na jego wartość sportową, bo ta wtedy była bez zarzutu skoro Leon przez ostatnie 5-6 lat zawsze był w TOP5 SE. Ale ze względu na jego charakter. To mnie tu niektórzy zjeść chcieli, twierdząc, że chuy z jego charakterem, Leon to najemnik i jak zrobi sporo pkt to nikomu to nie będzie przeszkadzać. No i Leon się popsuł, a teraz jak dochodzi sprzętowo do siebie, to większość chce go pogonić. Jak znam życie, Leon odejdzie, przyjedzie tu z innym klubem, i zrobi coś pod komplet. A my wydamy następne miliony z a jakiegoś lidera, którego to akurat u nas złapie kryzys sprzętowy. I zaś zabawa zacznie się od nowa.
    Ale przecież końcówkę poprzedniego sezonu miał już w miarę, więc jaka jest gwarancja, że w przyszłym sezonie znów nie zacznie tak jak teraz? Logika podpowiadała, że skoro wychodził na prostą to zacznie ten sezon dużo lepiej, a jest jeszcze gorzej. A to, że jakby odszedł, przyjechał tu z inną drużyną i zrobiłby wtedy pod komplet to będzie tak na 100%. Tyle, że to tyczy się też zawodników, którzy tu nawet nie jeździli, a notują występy życia tacy jak np. Cierniak, Przedpełski, wcześniej Drabik itd.
    Ostatnio edytowane przez klonstoper ; 01-06-2026 o 18:18

  10. Powrót do góry    #2800
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Cytat Zamieszczone przez klonstoper Zobacz posta
    Ale przecież końcówkę poprzedniego sezonu miał już w miarę, więc jaka jest gwarancja, że w przyszłym sezonie znów nie zacznie tak jak teraz? Logika podpowiadała, że skoro wychodził na prostą to zacznie ten sezon dużo lepiej, a jest jeszcze gorzej. A to, że jak by odszedł, przyjechał tu z inną drużyną i zrobiłby wtedy pod komplet to będzie tak na 100%. Tyle, że to tyczy się też zawodników, którzy tu nawet nie jeździli, a notują występy życia tacy jak np. Cierniak, Przedpełski, wcześniej Drabik itd.
    Jaką końcówkę miał dobrą? W meczach z Rybnikiem w PD? W Lublinie, ostatni mecz RZ zrobił 8 pkt. Te Kargery też mu nie jechały w konfrontacji z topowymi zawodnikami. Oczywiście, że nie ma żadnej gwarancji, że w przyszłym roku będzie zapyerdalał już na FGM. Tak samo nie ma ma żadnej gwarancji, że zapyerdalac będzie Holder, Emil, Vacul, Kurtz, czy jakikolwiek inny lider. Leon zapatrzony w swoją doskonałość wyraźnie przespał moment zmiany tunera.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #2801
    Stały bywalec Awatar marcool
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    610
    A tymczasem to ludzkie ścierwo Puka, poczuł krew i zasrał swój gówno-portalik "artykułami" o Falubazie.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  12. Powrót do góry    #2802
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    2,452
    Niech ktoś go tam w kolegium pociśnie, żeby się przymknął. Falubaz jest klikalny to pisze. Gosć uwaza, ze JK zawodzil w Toruniu, a jak przy takiej 4 miał wozić regularnie dyche?

  13. Powrót do góry    #2803
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2024
    Postów
    353
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Madsen jest nie do obrony. Różnica miedzy nim, a np Artiomem jest taka, że jak Tiomka pojedzie fatalny mecz, lub slaby to powie, że byl cienki i tyle. Leon jak slabo pojechał to chory, to próbuje sobie pola startowe wybierać. Dramat. Taki Piter jedzie dla ekipy, pomaga kolegom jest bezpośredni.

    Jak możesz bronić gościa mającego top 3 kontrakt na bank i mającego średnią ok 1.7 nabitą na Curzytku, na juniorach? Lebedevs z Curzytkiem w parze czy juniorem tez dowoziłby te sztuczne 1 podbijające jednak troche średnią. Ten gość to jest zawód. Mial być killer a jest sriler. Gość pojechalby lepszy mecz i może mielibyśmy pkt ze Stalą może mielibyśmy lepszą pozycje na pojedynek z Toruniem. Jego trzrba pogonić. Zero integrowania się z druzyną. To toksyk czystej postaci i frustrat. Gnida czystej postaci.
    Argument totalnie z czapy. To, że jedzie ze słabszym zawodnikiem (dwa razy w rozpisce programowej) nie oznacza, że ma łatwiej. Za to ma trudniejsze biegi z rywalami, gdzie taki Lebedevs za to częściej jeździ na juniorów drużyny przeciwnej, więc to się równoważy

  14. Powrót do góry    #2804
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    2,452
    Cytat Zamieszczone przez Greenpeace Zobacz posta
    Argument totalnie z czapy. To, że jedzie ze słabszym zawodnikiem (dwa razy w rozpisce programowej) nie oznacza, że ma łatwiej. Za to ma trudniejsze biegi z rywalami, gdzie taki Lebedevs za to częściej jeździ na juniorów drużyny przeciwnej, więc to się równoważy
    Co z drużyną na 27? Ten MJJ wciąż realny?

  15. Powrót do góry    #2805
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2020
    Postów
    148
    Ten brak odpowiedzi wydaje mi się niestety celowy, dziwne tylko bo tydzień temu cały internet huczał z różnych źródeł. Może jednak po drodze się wmieszał w to GKM

  16. Powrót do góry    #2806
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2025
    Postów
    257
    Madsen oficjalnie przesiadł się z Kargera na silniki Graversena. Z tego co wiem to w Pradze jechał na kilkuletnim silniku od Fleminga co miał już sprawdzony przed laty na torze w Pradze. Wątpię w to, że zainwestował w nowe silniki, bo na obecnych FG jeździ już tylko Jamróg i chyba Rasmus Jensen.

  17. Powrót do góry    #2807
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2023
    Postów
    61
    Na meczu z Falubazem ogłoszenie przedłużenia z jednym z zawodników GKM

  18. Powrót do góry    #2808
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    2,452
    Cytat Zamieszczone przez bumcyk Zobacz posta
    Na meczu z Falubazem ogłoszenie przedłużenia z jednym z zawodników GKM
    Greenpeace milczy, to już jasne, że to MJJ. Pytałem go chyba o to 3 razy to olał temat.

    No, a jak nie MJJ to pewnie Vadim

    Co się stało Green, że Grudziądz w 3 dni nas załatwił?

  19. Powrót do góry    #2809
    Zawsze mnie smieszylo takie wrzucanie tutaj " pewne info KMO " nawet nie w polowie sezonu. To jeszcze moze byc tyle zwrotow akcji do konca, ze nie ma sie co podniecac teraz i wierzyc komukolwiek z forum, ze ktos bedzie albo nie.

    Bus zawodnika x widziany w ZG

    zawodnik X polajkowal profil Falubazu

    itd itd...
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 02-06-2026 o 07:33

  20. Powrót do góry    #2810
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    2,452
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Zawsze mnie smieszylo takie wrzucanie tutaj " pewne info KMO " nawet nie w polowie sezonu. To jeszcze moze byc tyle zwrotow akcji do konca, ze nie ma sie co podniecac teraz i wierzyc komukolwiek z forum, ze ktos bedzie albo nie.

    Może Golinski rzeczywiście z nim nie licytował, bo jakby gadał to na pewno by się pochwalił znając jego

  21. Powrót do góry    #2811
    Przykro się patrzy na to do czego doprowadził krawaty miejskie i klubowe. Kopią leżący Falubaz bo nawet nie odda. Pyerdolona polityka. Jeśli rzeczywiście, nikt sensowny nie chce tu przyjść, to za rok spadek z hukiem. Ale jeśli miałoby to się wydarzyć by za 2-3 lata wrócić z naszymi chłopakami na juniorce objeżdżonymi w Metalkasie, rokującymi na przyszłość to to biorę w ciemno. Nie miałem okazji być w Rzeszowie czy Krośnie, fajna wycieczka.
    Ze wszystkich rzeczy nieważnych, żużel jest najważniejszy - Micz Bjukanon

  22. Powrót do góry    #2812
    Użytkownik Awatar klonstoper
    Dołączył
    14-12-2024
    Postów
    240
    Nie no jak, przecież liderzy tutaj lgną drzwiami i oknami. Najlepszy prezes Adaś załatwił przecież super lidera madsena (bo spadła Unia, do której miał iść), Ratajczaka (bo spadła Unia, do której później nie chciał wracać przez konflikt) i Kubere (tu można się zastanawiać kto jest najbardziej przepłacony w lidze on czy madsen).

  23. Powrót do góry    #2813
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    761
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Przykro się patrzy na to do czego doprowadził krawaty miejskie i klubowe. Kopią leżący Falubaz bo nawet nie odda. Pyerdolona polityka. Jeśli rzeczywiście, nikt sensowny nie chce tu przyjść, to za rok spadek z hukiem. Ale jeśli miałoby to się wydarzyć by za 2-3 lata wrócić z naszymi chłopakami na juniorce objeżdżonymi w Metalkasie, rokującymi na przyszłość to to biorę w ciemno. Nie miałem okazji być w Rzeszowie czy Krośnie, fajna wycieczka.
    ja tez biore w ciemno. gorzej jak do tego czasu zmieni sie wladza w miescie i nastapią porzadki

    Cytat Zamieszczone przez klonstoper Zobacz posta
    Nie no jak, przecież liderzy tutaj lgną drzwiami i oknami. Najlepszy prezes Adaś załatwił przecież super lidera madsena (bo spadła Unia, do której miał iść), Ratajczaka (bo spadła Unia, do której później nie chciał wracać przez konflikt) i Kubere (tu można się zastanawiać kto jest najbardziej przepłacony w lidze on czy madsen).
    hehe jeszcze sie okaze ze dwa argumenty Falubazu ktore dzialaly to był hajs i Protasiewicz. Protasa nie ma i jak widać argument finansowy nie wystarcza

  24. Powrót do góry    #2814
    Cytat Zamieszczone przez Yankes. Zobacz posta
    Madsen oficjalnie przesiadł się z Kargera na silniki Graversena. Z tego co wiem to w Pradze jechał na kilkuletnim silniku od Fleminga co miał już sprawdzony przed laty na torze w Pradze. Wątpię w to, że zainwestował w nowe silniki, bo na obecnych FG jeździ już tylko Jamróg i chyba Rasmus Jensen.
    Silniki miał nowe, ustawienia jednak miał zastosowane takie które stosował 6 lat temu. Ot, modern speedway

  25. Powrót do góry    #2815
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Przykro się patrzy na to do czego doprowadził krawaty miejskie i klubowe. Kopią leżący Falubaz bo nawet nie odda. Pyerdolona polityka. Jeśli rzeczywiście, nikt sensowny nie chce tu przyjść, to za rok spadek z hukiem. Ale jeśli miałoby to się wydarzyć by za 2-3 lata wrócić z naszymi chłopakami na juniorce objeżdżonymi w Metalkasie, rokującymi na przyszłość to to biorę w ciemno. Nie miałem okazji być w Rzeszowie czy Krośnie, fajna wycieczka.
    No to bardziej swojskiego składu nie zbudujecie

    Kubera
    Zengota
    Kvech
    ratajczak u24
    Madsen
    Witrykus
    Mcdiarmid
    Cairns

    Kvech na 2 lata.W razie spadku Zengi i Ratajczak zostaną będzie Witrykus. A spadek wcale nie taki pewny
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez Piernik Ukryta zawartość
    Kurtz chyba PRowca zatrudnił w zeszłym sezonie. Przecież gość ma tragiczne starty, on będzie miał mega ciężko punktować w ekstralidze. Mocno wątpliwe że Sparta świadomie zrezygnowała z MM żeby wziąć trzy klasy gorszego zawodnika.
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez sparta_mistrz Ukryta zawartość
    Pamiętam jak tu pisałem że nie rozumiem tego transferu Kurtza to mnie tutaj eksperci pouczali, że on jest dwa razy lepszy od Michelsena

  26. Powrót do góry    #2816
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    2,452
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    No to bardziej swojskiego składu nie zbudujecie

    Kubera
    Zengota
    Kvech
    ratajczak u24
    Madsen
    Witrykus
    Mcdiarmid
    Cairns

    Kvech na 2 lata.W razie spadku Zengi i Ratajczak zostaną będzie Witrykus. A spadek wcale nie taki pewny

    Żadnego meczu u siebie nie wygramy

    Greenpeace pojaw się, jak te transfery. Deadline MJJ sie skończył chyba i co?

  27. Powrót do góry    #2817
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2020
    Postów
    148
    Pewnie już po temacie. Ale to jeszcze nie jest powód do niepokojów. W dalszym ciągu na rynku są Thomsen, Tarasienko, Douglas, Fricke - można coś stworzyć. Najgorsze że wypuszczenie Madsena to prawie pewne wzmocnienie Polonii

  28. Powrót do góry    #2818
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2023
    Postów
    2
    A co ma Greenpeace odpowiedzieć, jak najwyraźniej wszystko w klubie sypie się na głowy...

  29. Powrót do góry    #2819
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2024
    Postów
    5

    icon15.gif

    Jeszcze nikt nigdzie nikogo nie potwierdził a już patrzycie kto pozostał na rynku

  30. Powrót do góry    #2820
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz813 Zobacz posta
    Pewnie już po temacie. Ale to jeszcze nie jest powód do niepokojów. W dalszym ciągu na rynku są Thomsen, Tarasienko, Douglas, Fricke - można coś stworzyć. Najgorsze że wypuszczenie Madsena to prawie pewne wzmocnienie Polonii
    Przy jednoczesnym pozbyciu się Madsena i Przema, nawet jak któregoś z w/w zakontraktujesz to dalej walczymy o utrzymanie się w SE. I dalej mamy marazm w klubie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2821
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,382
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Przykro się patrzy na to do czego doprowadził krawaty miejskie i klubowe. Kopią leżący Falubaz bo nawet nie odda. Pyerdolona polityka. Jeśli rzeczywiście, nikt sensowny nie chce tu przyjść, to za rok spadek z hukiem. Ale jeśli miałoby to się wydarzyć by za 2-3 lata wrócić z naszymi chłopakami na juniorce objeżdżonymi w Metalkasie, rokującymi na przyszłość to to biorę w ciemno. Nie miałem okazji być w Rzeszowie czy Krośnie, fajna wycieczka.
    Krosno polecam. Ciekawy klimat. Spodoba Ci się bardziej niż na Zawarciu. Hooliganka tam ma koło 60-tki. Odskoczna od modern speedway, choć teraz mają nową trybunę, więc może się to nieco zmieniło.

  32. Powrót do góry    #2822
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    63,332
    Kto tam dzisiaj kółka kręcił na W69? Bo słychać było ryk silników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2823
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-09-2019
    Postów
    840
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kto tam dzisiaj kółka kręcił na W69? Bo słychać było ryk silników.
    Szkółka, zgodnie z tym co pisali na facebook

  34. Powrót do góry    #2824
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kto tam dzisiaj kółka kręcił na W69? Bo słychać było ryk silników.
    Walasek, odnawia licencję i ucieka z Falubazu.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  35. Powrót do góry    #2825
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    18,607
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo to był solidny występ Madsena. Jak by zrobił komplet to by był bardzo dobry występ Madsena. *****cie tego Madsena tylko za samo nazwisko chyba. Teraz zrób rozpiskę Przema i zobaczymy ilu on przeciwników pokonał i kogo? Madsen jako lider dał doopy w Toruniu, Lublinie czy Gorzowie. Ale wczoraj akurat miał już solidny występ.
    Solidny byłby, gdyby on miał kontrakt na poziomie Lebedeva. Solidny także, jeśli porównać go do wcześniejszych, tegorocznych występów.
    Ale jeśli liczyć go jako lidera zespołu, który miał walczyć w PO, to jest zwyczajnie słabo. Z taka jazdą najlepszego/ najdroższego zawodnika drużyny, ten team nie ma czego szukać w walce o PO. I to w walce z beniaminkiem, który spadł niedawno, z niewiele zmienionym skąłdem. A biorąc jako punkt odniesienia kontrakt na poziomie 3 czy najdalej 5 żuzloka ligi, to jest beznadziejnie. I to był występ, który wprost wygląda jak z innego świata, w stosunku do poprzednich.
    Panowie, mamy połowę rozgrywek za sobą, a wy się podniecacie taką-trzeba sobie powiedzieć wprost-przeciętną jazdą, wyglądającą jak przeciętniaka ligowego! Nisko upadliśmy.

    I jesli wielu forumowiczów tak lubi oceniać występ po zdobywanych punktach, to Leon zrobił ich 13, a Przemo z bonusami 11. I Przemo jechał katastrofę, a Leon solidny występ przy różnicy 11 do 13 pkt??? A jesli odnieść ich punkty do oczekiwań co do ich jazdy, to tak naprawdę oni odjechali obaj tak samo słabe zawody. Tu nie ma żadnej różnicy, bo 13 pkt Leona jest tym samym ile 11 Przema, w relacji do ich pozycji w drużynie. Madsen miał być numer jeden, a Przemo nr3 za drugim Kubera.
    I przestańcie się oszukiwac i zakłąmywac.
    Do tego Leon jest toksycznym zawodnikiem i na moje, to on nie wart nawet kontraktu Anżeja, bo Anżej przynajmniej nie zarobacza druzyny. Goliński i Leon precz z Falubazu!

  36. Powrót do góry    #2826
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    2,452
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kto tam dzisiaj kółka kręcił na W69? Bo słychać było ryk silników.

    Jepsen Jensen

  37. Powrót do góry    #2827
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    492
    Cytat Zamieszczone przez Glebson Zobacz posta
    Jepsen Jensen
    Taaa a za rok miał by formę jak Jonas Jepesen.

  38. Powrót do góry    #2828
    Ilość pokonanych przeciwników:
    Madsen 7
    Pawlicki, Lebiediew 5
    W 6 startach

    Dla porównania:
    Pawlicki 9
    Kołodziej, Cook, Rew po 7
    W 5 startach

  39. Powrót do góry    #2829
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    18,607
    Cytat Zamieszczone przez azamat_bagatov Zobacz posta
    Ilość pokonanych przeciwników:
    Madsen 7
    Pawlicki, Lebiediew 5
    W 6 startach

    Dla porównania:
    Pawlicki 9
    Kołodziej, Cook, Rew po 7
    W 5 startach
    Następny wykładnik, oddający dość dokładnie poziom jazdy Madsena w ostatnim meczu, który tak wielu zadowolił. Jego skuteczność jest poniżej Kołodzieja, Rew i Cooka, których występy zostały ocenione jako średnie. A jakie oczekiwanie i płące są wobec Madsena, a Rew i Cooka? I to w dodatku Madsen jeździł u siebie.

  40. Powrót do góry    #2830
    Przede wszystkim to Madsen zdobył 13 pkt z 38

    To jest 34% procent wszystkich punktów

    Madsen 34%
    Reszta 66%

    Gdyby Przemek i Lebiediew zdobyli tyle samo co zenujacy Madsen to Falubaz by wygrał

    Nie Madsen nie pojechał świetnie. Pojechał przeciętnie plus
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez Piernik Ukryta zawartość
    Kurtz chyba PRowca zatrudnił w zeszłym sezonie. Przecież gość ma tragiczne starty, on będzie miał mega ciężko punktować w ekstralidze. Mocno wątpliwe że Sparta świadomie zrezygnowała z MM żeby wziąć trzy klasy gorszego zawodnika.
    Ukryta zawartość Zamieszczone przez sparta_mistrz Ukryta zawartość
    Pamiętam jak tu pisałem że nie rozumiem tego transferu Kurtza to mnie tutaj eksperci pouczali, że on jest dwa razy lepszy od Michelsena

  41. Powrót do góry    #2831
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    2,423
    gdyby Falubaz miał ZZ i przegrał mecz 15:75, a Madsen zrobiłby 7 w 7, to miałby wtedy 47% punktów zespołu

    gdyby Przemo i Anżejs zrobili tyle samo, to Falubaz miałby 140% punktów
    "Powiedziałem taki skład" - J. Grabowski

    #StudyInLublin

  42. Powrót do góry    #2832
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta

    gdyby Falubaz miał ZZ i przegrał mecz 15:75, a Madsen zrobiłby 7 w 7, to miałby wtedy 47% punktów zespołu

    gdyby Przemo i Anżejs zrobili tyle samo, to Falubaz miałby 140% punktów
    Jaks wyzsza matematyka ktorej nie ogarniam a potem sie dziwie, ze musze na zwywaku.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #2833
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    2,423
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jaks wyzsza matematyka ktorej nie ogarniam a potem sie dziwie, ze musze na zwywaku.
    ja się przerzuciłem na sprzątanie psich kup jak przeczytałem, że bilety mogą być o 100% tańsze
    "Powiedziałem taki skład" - J. Grabowski

    #StudyInLublin

  44. Powrót do góry    #2834
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    16-10-2015
    Postów
    1,396
    Z Madsenem prawda leży po środku. 6 razy jechał, 3 biegi miał dobre, 3 miał słabe.

    Z jednej strony mamy dwa wygrane biegi czy też dobry bieg z Kołodziejem, po drugiej stronie mamy to że Zengota go przywiózł na 1-5, czy 15 bieg kiedy z Przemkiem walczył o 2 miejsce, czyli robił to samo co McDarmidem w Gorzowie.

    Więc w zależności czy chce się stawiać w pozycji "za" czy "przeciwko" to każdy będzie dobierał swoje argumenty.

  45. Powrót do góry    #2835
    Użytkownik Awatar klonstoper
    Dołączył
    14-12-2024
    Postów
    240
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Z Madsenem prawda leży po środku. 6 razy jechał, 3 biegi miał dobre, 3 miał słabe.

    Z jednej strony mamy dwa wygrane biegi czy też dobry bieg z Kołodziejem, po drugiej stronie mamy to że Zengota go przywiózł na 1-5, czy 15 bieg kiedy z Przemkiem walczył o 2 miejsce, czyli robił to samo co McDarmidem w Gorzowie.

    Więc w zależności czy chce się stawiać w pozycji "za" czy "przeciwko" to każdy będzie dobierał swoje argumenty.
    No to inaczej. Jeśli solidny występ lidera, który ma być najlepszy w drużynie w meczu u siebie to średnia 2,16 przeciwko beniaminkowi, którego lider robi 2,8 to warto karakana podpisywać już teraz z podwyżką na następny sezon.

Strona 63 z 70 PierwszyPierwszy ... 13536162636465 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •