Strona 60 z 60 PierwszyPierwszy ... 1050585960
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,685 z 2685

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2026 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    2,393
    Przewiduję finał z PSŻem, na chwilę obecną najbardziej nieprzewidywalny zespół, do tego ten ich guwniany tor...

  2. Powrót do góry    #2657
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    1,392
    Ale lepszy niż był poprzednio. MSZ Polonia/PSŻ/ROW/Wilki.

  3. Powrót do góry    #2658
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2023
    Postów
    687
    Chociaż oni lepsi niż Rybnik moim zdaniem.

    Tymczasem w sztabie szkoleniowym Cellfast Wilków Krosno doszło do zmiany menedżera zespołu. Decyzją zarządu klubu Piotr Świderski przestał pełnić rolę osoby odpowiedzialnej za prowadzenie drużyny. Od najbliższego meczu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz zespół poprowadzi jako menedżer Michał Finfa, dyrektor sportowy klubu. Do sztabu pierwszej drużyny dołącza trener Ireneusz Kwieciński.

  4. Powrót do góry    #2659
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,409
    Wilki zwycięstwem z nami mogą sobie zrekompensować domową porażkę z PSŻ i to może być dla nich kluczowy mecz w drodze do Play off.

    Kibicowsko optymalnie byłoby się spotkać np. z Ostroviąw półfinale a w finale - jeśli się tam znajdziemy - z PSŻ. Obawiam się jednak, że i półfinał i finał to będzie eskapada na Podkarpacie i na Śląsk.
    Bydgoski Klub Sportowy

  5. Powrót do góry    #2660
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,583
    Pawlicki skasował Buczka w Szwecji.
    Buczek do powtórki wyjechał - oby ze zdrowiem wszystko było ok.

  6. Powrót do góry    #2661
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2023
    Postów
    687
    Według artykułów wszystko wskazuje na to, że z Buczkiem jest na szczęście w porządku.

  7. Powrót do góry    #2662
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    2,414
    Cytat Zamieszczone przez polbdg1310 Zobacz posta
    Według artykułów wszystko wskazuje na to, że z Buczkiem jest na szczęście w porządku.

    Jest ok.

  8. Powrót do góry    #2663
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,409
    Jak na razie 16 biletów sprzedanych na sektor gości w Krośnie.
    Bydgoski Klub Sportowy

  9. Powrót do góry    #2664
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    346
    ciekawie się robi w tej lidze, według mnie czwórka to Polonia, PSŻ, Rybnik, Łódź/Rzeszów, Krosno zgubiło punkty i może okazać się, ze mega ważny mecz pojadą w Pile a jeśli tam przegrają to czwórka im odjedzie.
    Finał z PSŻ to byłby sztos myślę, że biało-czerwona inwazja nie boję się użyć tego stwierdzenia w kilka tysięcy na Poznań
    Nikt mi nie zabroni, zakochanym być w Polonii !

  10. Powrót do góry    #2665
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2023
    Postów
    687
    Skład na niedzielę:
    1 Woźniak
    2 Putkowski
    3 Huckenbeck
    4 Łoktajew
    5 Buczkowski
    6 Pawełczak
    7 Andrzejewski

  11. Powrót do góry    #2666
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    2,414
    Ale niespodzianka.

  12. Powrót do góry    #2667
    gdzie Przyjemski
    Solec Tylko PoloniaUkryta zawartość

  13. Powrót do góry    #2668
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2025
    Postów
    13
    W dzisiejszym magazynie SF panowie dziennikarze twierdzą że Polonia na rynku transferowym jest jeszcze w gorszej sytuacji niż Falubaz i typują że bez 2/3 znaczących wzmocnień na seniorce będzie ciężko o utrzymanie i w sumie podzielam ich zdanie bo oprócz Szymona to w resztę mało wierzę że będzie dobra. A z dostępnych są Drabik, Tarasienko, Douglas, Fricke, Doyle
    Ostatnio edytowane przez kader14 ; 11-06-2026 o 15:30

  14. Powrót do góry    #2669
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,409
    Cytat Zamieszczone przez Straumatyzowany z Polonii Zobacz posta
    gdzie Przyjemski
    Przyjemski pewnie pod ósemką.
    Bydgoski Klub Sportowy

  15. Powrót do góry    #2670
    to był żarcik
    Solec Tylko PoloniaUkryta zawartość

  16. Powrót do góry    #2671
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,409
    Cytat Zamieszczone przez Straumatyzowany z Polonii Zobacz posta
    to był żarcik
    To też:

    Cytat Zamieszczone przez sir_Coolek Zobacz posta
    Przyjemski pewnie pod ósemką.
    Bydgoski Klub Sportowy

  17. Powrót do góry    #2672
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    2,376
    Kiedy zamierzaja podac godziny meczów z 12 lipca i 19 lipca? Człowiek chce zaplanować wyjazdy/powroty z wakacji i dupa...
    Polonia Bydgoszcz

  18. Powrót do góry    #2673
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,409
    No to jest mega frustrujące. 19.07 nie jedzie ani Ekstraliga ani M2E, więc może to być pora wieczorowa. Nie wiem, dlaczego nie mogli od razu podać godziny przekładając mecz.
    Bydgoski Klub Sportowy

  19. Powrót do góry    #2674
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2023
    Postów
    687
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Kiedy zamierzaja podac godziny meczów z 12 lipca i 19 lipca? Człowiek chce zaplanować wyjazdy/powroty z wakacji i dupa...
    W przyszłym tygodniu powinny się pojawić.

  20. Powrót do góry    #2675
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2023
    Postów
    687
    Fani Cellfast Wilków Krosno pokusili się o podsumowanie meczów z Polonią: https://www.facebook.com/10008889951...wVgxBLBu2vYkl/

    Tor w Krośnie został przykryty plandeką.
    Ostatnio edytowane przez polbdg1310 ; Wczoraj o 20:22

  21. Powrót do góry    #2676
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    964
    Jutro przeczuwam naszą pierwszą porażkę.

    Krosno się mega zepnie, muszą wygrać by myśleć o playoffach.

  22. Powrót do góry    #2677
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    540
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Jutro przeczuwam naszą pierwszą porażkę.

    Krosno się mega zepnie, muszą wygrać by myśleć o playoffach.
    A Ja myślę że może być stykowo ale my wygramy i ich ostatecznie wypierd0limy z PO.
    Porównajmy się z nimi na samym papierze, praktycznie każda formacja u nas na plus.
    Seniorzy PL+, U24+, Juniorzy+, Zagraniczni +/-(patrząc na Beckera i Doyla to bardziej na plus my)
    Nie ma co dygać, 48:42 dla nas ze wskazaniem na 51:39

  23. Powrót do góry    #2678
    Zaawansowany Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    2,717
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    A Ja myślę że może być stykowo ale my wygramy i ich ostatecznie wypierd0limy z PO.
    Porównajmy się z nimi na samym papierze, praktycznie każda formacja u nas na plus.
    Seniorzy PL+, U24+, Juniorzy+, Zagraniczni +/-(patrząc na Beckera i Doyla to bardziej na plus my)
    Nie ma co dygać, 48:42 dla nas ze wskazaniem na 51:39
    Patrząc na popisy Kaia w Lonigo nie jestem aż tak przepełniony optymizmem.

  24. Powrót do góry    #2679
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    1,392
    I oczywiście przyjedzie zmęczony na ostatnią chwilę po występie w nikomu niepotrzebnych goownozawodach.

  25. Powrót do góry    #2680
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    540
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Patrząc na popisy Kaia w Lonigo nie jestem aż tak przepełniony optymizmem.
    Kai sam nie jedzie zresztą jak coś, zawsze są zawodnicy mogący go spokojnie zastąpić

  26. Powrót do góry    #2681
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    2,414
    Kai w eliminacjach zrobił komplet, a następnego dnia w Rzeszowie 0,3,3,0. Indywidualne występy nic nie znacza.
    Dziś 40:50.

  27. Powrót do góry    #2682
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    540
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Kai w eliminacjach zrobił komplet, a następnego dnia w Rzeszowie 0,3,3,0. Indywidualne występy nic nie znacza.
    Dziś 40:50.
    Dokładnie to samo pomyślałem..

  28. Powrót do góry    #2683
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2023
    Postów
    687
    W związku z prognozowanymi opadami deszczu, mecz w Krośnie rozpocznie się szybciej - o 12:45.

    Informacja z Facebooka klubu i Speedway Ekstraligi.

  29. Powrót do góry    #2684
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2010
    Postów
    16
    Wbrew pozorom dzisiejszy mecz jest dla nas ważny , ponieważ wygrywając w Krośnie , oddalamy ich udział w play off a uważam , że jest to jedyny zespół , który może nam zagrozić w ewentualnym finale.

    Mam nadzieję , że nasz trener wiedząc , że mecz dziś może zostać przerwany w każdej chwili , w 7 wyścigu puści Przyjemskiego zamiast Kacpra.

    Jeśli tego nie zrobi to będzie jeden wielki wielbłąd.

  30. Powrót do góry    #2685
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    341
    Cytat Zamieszczone przez polbdg1310 Zobacz posta
    W związku z prognozowanymi opadami deszczu, mecz w Krośnie rozpocznie się szybciej - o 12:45.

    Informacja z Facebooka klubu i Speedway Ekstraligi.
    A nie "wcześniej"?
    Czasami mi się wydaje, że ten kraj jest chory psychicznie.

    - Wisława Szymborska

Strona 60 z 60 PierwszyPierwszy ... 1050585960

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •