Jedyną drużyną, która mogłaby zawalczyć z wami o awans, jest Krosno. Ale musiałby się w finale zbiec jakiś wasz pech, z jazdą na najwyższym poziomie rywali. A przede wszystkim z naprawieneim się Beckera, do poziomu ubiegłorocznego. Mało to prawdopodobne, musiałoby nastąpić trzęsienie ziemi, jakaś wrocławska plaga kontuzji.



Zarejestruj się w celu dodania odpowiedzi!

