#541
#542
#543
Co prawda nie ogladalem, ale jak wygral Brady, to tor musial byc startowy a on pewnie ze trzy razy z lotnego.
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
#544
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#545
MJJ zawsze byl koksem przy kredzie. A drugi to Emil, cala reszta to moze im kewlary prac.
ihpon
#546
#547
Zmarzlik zrobił dzień kibicom Sparty.
Czekam na wygraną Kurtza za dwa tygodnie i gromkie WTS na trybunach
#548
Forum nie zawodzi, Zimny w torbę i od razu dwa plemiona się naparzają. WTS vs Poland Stronk. Ja tam się cieszę, w końcu Zmarzlik musi się pomęczyć, pokombinować, a to wymusza błędy. W końcu wygląda jak człowiek a nie maszyna
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE