Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 541 do 548 z 548

Wątek: Speedway Grand Prix 2026

  1. Powrót do góry    #541
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Wrocławska niechęć do Zmarzlika musi być ogromna, skoro Spartanie raczeni w lidze przez Kurtza kilkoma już w tym sezonie mizernymi występami (Zmarzlik by się zapadł pod ziemię ze wstydu) kibicują mu w SGP co najmniej jakby był Maciejem Janowskim
    Czekam na ten lament na koniec sezonu, jeśli Kurtz znowu mimo przepuszczania przez innych Anglosasów, mistrza ponownie nie zrobi
    Już zapomnieli jak rok temu ich wydymał w półfinałach z Apatorem, bo miał szansę na IMŚ
    Odpadli w lidze, a i tak nie sięgnął po tytuł 0
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    27,575
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    MJJ detronizuje krawężnikowego Dudka. Niesamowity come back gościa z zaświatów spidłeja.
    To Dudek był na jakimś krawężnikowym tronie? Ciekawe.
    ihpon

  3. Powrót do góry    #543
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    Co prawda nie ogladalem, ale jak wygral Brady, to tor musial byc startowy a on pewnie ze trzy razy z lotnego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #544
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To Dudek był na jakimś krawężnikowym tronie? Ciekawe.
    Eksperci z canal+ po jednej akcji w ostatnim meczu ni stąd ni z owad nazwali go najlepiej jeżdżącym przy krawężniku zawodnikiem świata XD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    27,575
    MJJ zawsze byl koksem przy kredzie. A drugi to Emil, cala reszta to moze im kewlary prac.
    ihpon

  6. Powrót do góry    #546
    Stały bywalec Awatar marcool
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    610
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co prawda nie ogladalem, ale jak wygral Brady, to tor musial byc startowy a on pewnie ze trzy razy z lotnego.
    Wyjątkowo musiał sie trochę pomęczyć, obejrzyj sobie bieg finałowy, dobry speedway.

  7. Powrót do góry    #547
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    751
    Zmarzlik zrobił dzień kibicom Sparty.
    Czekam na wygraną Kurtza za dwa tygodnie i gromkie WTS na trybunach

  8. Powrót do góry    #548
    Forum nie zawodzi, Zimny w torbę i od razu dwa plemiona się naparzają. WTS vs Poland Stronk. Ja tam się cieszę, w końcu Zmarzlik musi się pomęczyć, pokombinować, a to wymusza błędy. W końcu wygląda jak człowiek a nie maszyna
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •