Chris Harris znowu w GP?![]()
#316
#317
Dziś jechał u siebie, w Terenzano polegnie z kretesem
#318
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#319
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
#320
Pierwotnie nie wywalczył, ale jak nie chciał tam jechać, to mógł odmówić, tak jak to zrobił będący przed nim w klasyfikacji zk Przedpelski.
A ze wstydu powinien się spalić, bo ten bieg dodatkowy to na własne życzenie - przegrane w zasadniczej z Holderem (tego się można było spodziewać), a potem kolejno z Jakobsenem, Huckenbeckiem, Harrisem i w dodatkowy znów z Jakobsenem i znów Harrisem. Z dwoma ziomkami z 2 ligi i pół emerytem. Skoro Janowski nie jest zawodnikiem na sgp, to oni tym bardziej, dlatego uważam że to wstyd - zesztą Niemca już żeśmy przerabiali przez dwa lata i widzieliśmy jak to wyglądało. Dobrze że Nicholls nie jechał, bo też by mu pewnie sprawił problemy.
#321
W lidze polskiej przegrywal juz z gorszymi ogorkami wiec nadal nie rozumiem tego oburzenia.
On tam nie pojechal na wycieczke a chcial pewnie awansowac dalej.
Nie pyklo, tak samo jak nie pyka gdy ustawia sie pod tasma ligowa np. z Kawczynskim.
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
#322
#323
Po wykupieniu Playera na GP .... Wszystko działa bez problemów czy są jakieś problemu typu z transmisja ??
#324
#325
#326
#327
#328
Dokładnie.
Zaraz zaczynamy.
![]()
#329
Ile kosztuje dostęp na playerze a ile na HBO ?
#330
Tnt sport 2 UK też nie tnie, jakby coś![]()
A jaki strumyk jest teraz na chodzie?
#331
Nie no, znowu Kvech z Huckenbeckiem w sgp?
Tragiczny operator dzisiaj
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#332
Zmarzlik znów pięknie.
![]()
#333
Holder upokorzony przez Mistrza, a taki był fajny amerykański jak na Jancarzu wjeżdżał na jednym kole przed Mistrzem.
#334
Pan Bartosz popisowo zezłomował Holdera po dużej.
Pzdr,
Garfield
#335
Ten kawał drewna Woryna wygrywający biegi w SGP to najlepszy obraz upadku współczesnego żużla.
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#336
Ale to wytrzymał koncertowo. Pięknie.
Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!
#337
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#338
#339
#340
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#341
Nazar to dzisiaj będzie dymany bez mydła bo niestety tutaj trzymanie kredy nic nie da![]()
#342
Nazar w lidze polskiej średnia 2,0 a w GP przegrywa z Kvechem i Brenanem o 30 metrów a w Polskiej lidze leje ich na sniadanie
#343
Macie fonie w Eurosporcie ?
#344
Ajjj szkoda że tam Lebiediew mocniej nie wpakował Zmarzlika w bandę. Piszczałka zobaczyłby, jak to jest wygląda, gdy zwykle on tak zamyka. Szkoda, że większość nie ma jaj żeby pojechać z nim naprawdę ostro
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#345
#346
#347
Przecież transmisja jest jak zawsze za free u ruskich: https://vk.com/speedwayrussian?z=vid...0004_456242682 tylko angielski komentarz
#348
#349
#350
#351
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#352
#353
Woryna już poznał co to znaczy angielskie tory, koniec.
#354
Andrzej Polecam ładnie zezłomował polskiego lidera Press Grupy Deweloperskiej.
#355
Ale ten Madsen jest rzadki
------>>> Ukryta zawartość <<<------- Ukryta zawartość
#356
#357
Mega nudne zawody póki co
"(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
"Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"
#358
#359
#360