Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 548

Wątek: Speedway Grand Prix 2026

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    5,458
    Chris Harris znowu w GP?

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    13,135
    Dziś jechał u siebie, w Terenzano polegnie z kretesem

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak ma w doopie to po co walczył o miejsce w eliminacjach ZK? Chciał zwiedzić sobie Glasgow czy jak?
    Przecież pierwotnie nie wywalczył tego miejsca
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Magic ze wstydu powinien się spalić.
    Niby z jakego powodu?
    Od lat to juz nie jest grajek na awans do GP
    a przegrana np. z Harrisem na jego torze nie powinna dziwić.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #320
    Pierwotnie nie wywalczył, ale jak nie chciał tam jechać, to mógł odmówić, tak jak to zrobił będący przed nim w klasyfikacji zk Przedpelski.

    A ze wstydu powinien się spalić, bo ten bieg dodatkowy to na własne życzenie - przegrane w zasadniczej z Holderem (tego się można było spodziewać), a potem kolejno z Jakobsenem, Huckenbeckiem, Harrisem i w dodatkowy znów z Jakobsenem i znów Harrisem. Z dwoma ziomkami z 2 ligi i pół emerytem. Skoro Janowski nie jest zawodnikiem na sgp, to oni tym bardziej, dlatego uważam że to wstyd - zesztą Niemca już żeśmy przerabiali przez dwa lata i widzieliśmy jak to wyglądało. Dobrze że Nicholls nie jechał, bo też by mu pewnie sprawił problemy.

  6. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    W lidze polskiej przegrywal juz z gorszymi ogorkami wiec nadal nie rozumiem tego oburzenia.
    On tam nie pojechal na wycieczke a chcial pewnie awansowac dalej.
    Nie pyklo, tak samo jak nie pyka gdy ustawia sie pod tasma ligowa np. z Kawczynskim.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    27,575
    Dzika karta go zmotywowała
    ihpon

  8. Powrót do góry    #323
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    6,613
    Po wykupieniu Playera na GP .... Wszystko działa bez problemów czy są jakieś problemu typu z transmisja ??

  9. Powrót do góry    #324
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Po wykupieniu Playera na GP .... Wszystko działa bez problemów czy są jakieś problemu typu z transmisja ??
    Nigdy nie miałem problemów, czy to na Playerze, czy na HBO, ba nie przypominam sobie by cokolwiek się kiedykolwiek choć raz zacięło, a miałem okazję oglądać turnieje na tych platformach zarówno w domu, jak i w knajpie.

  10. Powrót do góry    #325
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    6,613
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Nigdy nie miałem problemów, czy to na Playerze, czy na HBO, ba nie przypominam sobie by cokolwiek się kiedykolwiek choć raz zacięło, a miałem okazję oglądać turnieje na tych platformach zarówno w domu, jak i w knajpie.
    Dzięki bardzo za info

  11. Powrót do góry    #326
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    16,039
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Po wykupieniu Playera na GP .... Wszystko działa bez problemów czy są jakieś problemu typu z transmisja ??

    Bardzo dobrze chodzi, nic się nie rwie.


  12. Powrót do góry    #327
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    6,613
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Bardzo dobrze chodzi, nic się nie rwie.

    Dzięki , no to trzeba zamówić , bo dobry weekend się szykuje z SGP

  13. Powrót do góry    #328
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    16,039
    Dokładnie.

    Zaraz zaczynamy.


  14. Powrót do góry    #329
    Początkujący
    Dołączył
    27-11-2024
    Postów
    22
    Ile kosztuje dostęp na playerze a ile na HBO ?

  15. Powrót do góry    #330
    Tnt sport 2 UK też nie tnie, jakby coś

    A jaki strumyk jest teraz na chodzie?

  16. Powrót do góry    #331
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Nie no, znowu Kvech z Huckenbeckiem w sgp?

    Tragiczny operator dzisiaj
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #332
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    16,039
    Zmarzlik znów pięknie.


  18. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    3,167
    Holder upokorzony przez Mistrza, a taki był fajny amerykański jak na Jancarzu wjeżdżał na jednym kole przed Mistrzem.

  19. Powrót do góry    #334
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,526
    Pan Bartosz popisowo zezłomował Holdera po dużej.
    Pzdr,
    Garfield

  20. Powrót do góry    #335
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Ten kawał drewna Woryna wygrywający biegi w SGP to najlepszy obraz upadku współczesnego żużla.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #336
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,717
    Ale to wytrzymał koncertowo. Pięknie.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  22. Powrót do góry    #337
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Ale to wytrzymał koncertowo. Pięknie.
    Kurtz po akcji z Pawlickim w lidze odpuścił i nie poszedł na całego. Nie chciał ryzykować wykluczenia i pewnie liczył na to, że na następnym łuku go dopadnie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #338
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ten kawał drewna Woryna wygrywający biegi w SGP to najlepszy obraz upadku współczesnego żużla.
    Kasprzak zdobył srebro.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  24. Powrót do góry    #339
    Stały bywalec Awatar marcool
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    610
    Widzę, że tym razem Leon nie obiecał Golińskiemu pudła

  25. Powrót do góry    #340
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Kasprzak zdobył srebro.
    Kasprzak pod względem techniki jazdy to był kilka półek wyżej niż ten chodak. Zestawianie ich razem to w ogóle jakaś aberracja. To jak zderzenie mercedesa (KK) z roz*ebanym maluchem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #341
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,808
    Nazar to dzisiaj będzie dymany bez mydła bo niestety tutaj trzymanie kredy nic nie da

  27. Powrót do góry    #342
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,024
    Nazar w lidze polskiej średnia 2,0 a w GP przegrywa z Kvechem i Brenanem o 30 metrów a w Polskiej lidze leje ich na sniadanie

  28. Powrót do góry    #343
    Początkujący
    Dołączył
    27-11-2024
    Postów
    22
    Macie fonie w Eurosporcie ?

  29. Powrót do góry    #344
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Ajjj szkoda że tam Lebiediew mocniej nie wpakował Zmarzlika w bandę. Piszczałka zobaczyłby, jak to jest wygląda, gdy zwykle on tak zamyka. Szkoda, że większość nie ma jaj żeby pojechać z nim naprawdę ostro
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    3,167
    Cytat Zamieszczone przez weteran Zobacz posta
    Macie fonie w Eurosporcie ?
    Nie mamy Eurosportu.

  31. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    38,824
    Cytat Zamieszczone przez weteran Zobacz posta
    Macie fonie w Eurosporcie ?
    Podczas biegów tylko dzwiek że stadionu, bez komentarza .
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #347
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    1,230
    Przecież transmisja jest jak zawsze za free u ruskich: https://vk.com/speedwayrussian?z=vid...0004_456242682 tylko angielski komentarz

  33. Powrót do góry    #348
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,382
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ajjj szkoda że tam Lebiediew mocniej nie wpakował Zmarzlika w bandę. Piszczałka zobaczyłby, jak to jest wygląda, gdy zwykle on tak zamyka. Szkoda, że większość nie ma jaj żeby pojechać z nim naprawdę ostro
    Ty zamiast na forum, to do psychiatry idź. I to jak najszybciej.

  34. Powrót do góry    #349
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,808
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Ty zamiast na forum, to do psychiatry idź. I to jak najszybciej.
    Pewnie dostał z Choroszczy przepustkę na długi weekend

  35. Powrót do góry    #350
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    16,039
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Ty zamiast na forum, to do psychiatry idź. I to jak najszybciej.

    Właśnie wrócił... Nie zdązył jeszcze pastylek wykupić.


  36. Powrót do góry    #351
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Piszczałka jak skończony cymbal teraz pojechał. A sprzęt kosmiczny

    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Ty zamiast na forum, to do psychiatry idź. I to jak najszybciej.
    Wiadomo - Bartus wkomponowuje w bandę to trzy godziny spuszczania się nad wspaniałym atakiem, Bartusia wkomponują w bandę to zalecana wizyta u psychiatry xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    3,167
    Thomsen-drewniany mistrz defensywy.

  38. Powrót do góry    #353
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    1,230
    Woryna już poznał co to znaczy angielskie tory, koniec.

  39. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    3,167
    Andrzej Polecam ładnie zezłomował polskiego lidera Press Grupy Deweloperskiej.

  40. Powrót do góry    #355
    Ale ten Madsen jest rzadki

  41. Powrót do góry    #356
    Ekspert Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    3,167
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale ten Madsen jest rzadki
    Słabo jedzie bo szona nie pokazują w tv.

  42. Powrót do góry    #357
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    27,768
    Mega nudne zawody póki co
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    27,575
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mega nudne zawody póki co
    Na szczęście mamy twoje posty.
    ihpon

  44. Powrót do góry    #359
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    16,039
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Na szczęście mamy twoje posty.

    Dokładnie.

    Jest śmiesznie.


  45. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    10,743
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Nazar w lidze polskiej średnia 2,0 a w GP przegrywa z Kvechem i Brenanem o 30 metrów a w Polskiej lidze leje ich na sniadanie
    Oni tam ( team) kompletnie chyba nie patrzą co się dzieje. Zresztą nie ma co oszukiwać cudów
    . Młody musi się duuuuuuuO uczyć. Sam start jak widać to nie wszystko.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •