Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 233 z 233

Wątek: II Kolejka PGE Extraliga 21.04.2024 r. godz. 19.15 Falubaz Zielona Góra-GKM Gruziądz

  1. Powrót do góry    #226
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 129 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ja napisałem, że gdyby w 3 biegu zrobił trójkę. I co matołku ? Które gdybanie jest lepsze ?
    A co to zmienia w kontekście taktyka? Z 4:2 robi się 2:4 i po czterech biegach zamiast +10, jest +6 dla Falubazu po pierwszej serii.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    A co to zmienia w kontekście taktyka? Z 4:2 robi się 2:4 i po czterech biegach zamiast +10, jest +6 dla Falubazu po pierwszej serii.
    Nie bo w 3 biegu równie dobrze mogło być 1-5 gdyby Jason wygrał bieg. Bo czemu niby nie skoro "gdybamy" ? I wtedy masz po 4 biegach +4.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #228
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ogólnie padł wynik najbardziej spodziewany przed meczem, a kto pojechał lepiej a kto gorzej to już można sobie drążyć.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    noc (22-04-2024)

  5. Powrót do góry    #229
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,886
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Dokładnie. Wynik najlepiej oddaje prognozy i przebieg walki na torze. Każdy kto ma trochę pojęcia, prognozował to co się stało, ewentualnie 2-3 pkt mniej lub więcej dla jednej z drużyn. Zaskoczenia żadnego nie ma.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Buszmen (22-04-2024)

  7. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,685
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Byłem, widziałem i okropnie zmarzłem.

    Ameryki nie odkryję jak napisze, że Falubaz wygrał dzięki świetnemu otwarciu i dopasowaniu na początku spotkania i skutecznej jeździe juniorów. Szczególnie Hurysz zaskoczył, bo ten jego bilans 3:0 z juniorami + dorzucenie seniora Pludry zrobiło "robotę". Inną kwestią jest fakt, że zawalił Doyle, ale dzięki niemu, że "zawalał" ciągle były w grze te rezerwy taktyczne.

    Według mnie GKM popełnił dwa małe bledy taktyczne. Byłem też na meczu GKM-u u siebie z Lublinem i tam Pludra odstawał niemiłosiernie. Na miejscu Kościechy, majac -6 po 3 biegu zdecydowałbym się wysłac na 4 bieg na Hurysza kogos z dwójki Doyle'a lub Lidseya. Raz, że oni już jechali, dwa jak jest możliwość dawania RT za slabego u24, który juz w 1 meczu odstawał mocno od rywali to należy to robić. Tutaj Doyle czy Lidsey majac pole A na pewno by Huryszowi nie dali tak łatwo zdobyć tej 3 i tutaj 1 dodatkowy punkt GKM mógł ugrać. Tak samo w 12-stym biegu dałbym Łobodzińskiego za Małkiewicza.

    A Falubaz? Wygrał to początkiem i juniorami. Reszta seniorów w kratkę. Na największy plus Hampel, który przeplatał znakomite starty ze skuteczną jazdą na dystansie. Pi. Pawlicki jak to on. Jak wygra start to dobiera dobre i szybkie sciezki i pewnie jedzie po "3". Innym razem jest nerwowy i trzaska taśmę lub zawala start. Rasmus na początku wolny, później już sprawiał lepsze wrażenie, czyli odwrotnie do Kvecha, który zaczął dobrze, a z czasem było już gorzej.

    Ten mecz pokazał, że Falubaz u siebie może mieć problem z drużynami co mają w miare dobrego juniora, a także konkretnych liderów. Aczkolwiek mecz meczowi nierówny i różnie może być. Najważniejsze, że Falubaz ma 2 punkty do tabeli i teraz dwa kolejne mecze będa niezwykle ważne. Armia zaciężna z Leszna jedzie na dobrze znany sobie tor i na wyjeździe jak Falubaz ma coś gdzieś ugrać to wlasnie tam i w Grudziądzu. W zasadzie za 2 tygodnie będziemy dużo mądrzejsi.

  8. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 129 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie bo w 3 biegu równie dobrze mogło być 1-5 gdyby Jason wygrał bieg. Bo czemu niby nie skoro "gdybamy" ? I wtedy masz po 4 biegach +4.
    Pisałeś o trójce JD, a teraz to już rozserzasz gdybologie o całkowitą rotację w biegu. Mniejsza o to. Możliwe, że Falubaz takimi niewysokimi wygranymi u siebie, uciuła wystarczająco do utrzymania.

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,704
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dobrze, można pisać różne scenariusze o odbytym już meczu. Tylko dlaczego akurat Doyle? Każdy może mieć słaby dzień, jemu wczoraj przypadł. Ale też dlaczego Pawliccy nie mogliby lepiej pojechać albo Rasmus? Każdy mecz jest inny, zawodnicy mają dołki i górki i wczorajszy mecz nie jest niczym nadzwyczajnym. Idziemy już w fantazjowanie o tym co mogłoby być, a co już było i inne nie będzie. Falubaz jest słaby i to wie każdy od pół roku, moze słabszy od GKMu i Unii, bo nie ma Kołodzieja, ani Fricke ani Doyle. Ale też nie ma Pludry, Rew, ani Smyka tragicznego w tym roku. Jakaś szansa obrony jest i dobrze że walczą, a co się stanie dalej, zobaczymy.
    Dlatego Doyle bo o nim akurat napisalem i akurat do tego sie odniosles. To skoro rozwazamy wyczyny Doyla i jego wplywu na mecz no to wychodzi jak wychodzi, co tez napisalem.
    Pawliccy mogliby pojechac lepiej, moglby Rasmus, ale to Doyle byl mistrzem i vcemistrzem swiata a nie Pawliccy. Doyle ten mecz koncertowo zawalil i to nie ulega watpliwosciom.
    Bracia zas pojechali tak jak wielu przed sezonem zakladalo - czyli nierowno.

    Mariusz mozesz jeszcze rozszerzyc gdybologie o inna pogode i inne losowanie zestawu startowego - smialo. Posmiejemy sie jak zwykle.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ja napisałem, że gdyby w 3 biegu zrobił trójkę. I co matołku ? Które gdybanie jest lepsze ?
    To zrob rozpiske skoro takie sa zalozenia twojej gdybologii, ja za ciebie roboty nie bede robil, nie te czasy stary komuchu.
    Tylko zeby sie nie okazlao jak kiedys, ze padnie wynik 6-1 w jednym biegu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Wynik Fricke nie dziwi. Mecz w słabej obsadzie to gość który jako jedyny miał średnią 2.0 wygrywał, bo za bardzo nie miał z kim przegrywać. Przemek takiego sezonu nie miał nigdy (najbliżej był 11 lat temu) Piter 4 lata temu, Kvech, Rasmus praktycznie debiutują w elidze, a Jarek słabszy nie jest to go pokonał.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •