Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań +4
Rybnik – Rzeszów +12
Tarnów – Piła +16
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań +4
Rybnik – Rzeszów +12
Tarnów – Piła +16
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań +14
Rybnik – Rzeszów +4
Tarnów – Piła +18
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław -4
Zielona Góra – Grudziądz +12
Ostrów – Gdańsk +18
Krosno – Bydgoszcz -4
Daugavpils – Gniezno +20
Opole – Landshut +4
GIALLO – AZZURRO – BIANCHO
Dobrzy Ludzie
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań +10
Rybnik – Rzeszów +8
Tarnów – Piła +20
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań +6
Rybnik – Rzeszów +10
Tarnów – Piła +8
Mistrz jest jeden
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań. +14
Rybnik – Rzeszów. +10
Tarnów – Piła. +16
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań +12
Rybnik – Rzeszów +10
Tarnów – Piła +14
#MistrzJestJeden
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań + 10
Rybnik – Rzeszów + 8
Tarnów – Piła + 8
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław -8
Zielona Góra – Grudziądz +8
Ostrów – Gdańsk +20
Krosno – Bydgoszcz +8
Daugavpils – Gniezno +8
Opole – Landshut +8
Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław -6
Zielona Góra – Grudziądz +10
Ostrów – Gdańsk +12
Krosno – Bydgoszcz +4
Daugavpils – Gniezno -6
Opole – Landsut -4
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław + 6
Zielona Góra – Grudziądz + 12
Ostrów – Gdańsk + 14
Krosno – Bydgoszcz + 8
Daugavpils – Gniezno - 8
Opole – Landsut - 6
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław +6
Zielona Góra – Grudziądz +12
Ostrów – Gdańsk +14
Krosno – Bydgoszcz +8
Daugavpils – Gniezno +4
Opole – Landsut +6
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław +10
Zielona Góra – Grudziądz +14
Ostrów – Gdańsk +12
Krosno – Bydgoszcz -4
Daugavpils – Gniezno -8
Opole – Landsut +12
Dobrzy Ludzie
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław +4
Zielona Góra – Grudziądz +14
Ostrów – Gdańsk +10
Krosno – Bydgoszcz +6
Daugavpils – Gniezno -6
Opole – Landshut +4
"Z Leninem żyj,
z Leninem śpij,
z Leninem zbieraj kwiatki...
życzenia to od Matki"
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Wielka Czwórka Bydgoszcz
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław +8
Zielona Góra – Grudziądz +16
Ostrów – Gdańsk +18
Krosno – Bydgoszcz +10
Daugavpils – Gniezno +6
Opole – Landshut +16
Ostatnio edytowane przez Iceman_x ; 21-04-2024 o 09:41
***POLONIA BYDGOSZCZ***
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław -6
Zielona Góra – Grudziądz +10
Ostrów – Gdańsk +14
Krosno – Bydgoszcz +6
Daugavpils – Gniezno +8
Opole – Landshut +14
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań +14
Rybnik – Rzeszów +20
Tarnów – Piła +12
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław -6
Zielona Góra – Grudziądz +12
Ostrów – Gdańsk +20
Krosno – Bydgoszcz -4
Daugavpils – Gniezno +6
Opole – Landsut +14
Start Gniezno Fan
Supporters de L'OM
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław -2
Zielona Góra – Grudziądz +12
Ostrów – Gdańsk +10
Krosno – Bydgoszcz +6
Daugavpils – Gniezno +4
Opole – Landshut -6
Mistrz jest jeden
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław +10
Zielona Góra – Grudziądz +12
Ostrów – Gdańsk +10
Krosno – Bydgoszcz +8
Daugavpils – Gniezno +6
Opole – Landsut +12
#MistrzJestJeden
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław +4
Zielona Góra – Grudziądz +8
Ostrów – Gdańsk +18
Krosno – Bydgoszcz +10
Daugavpils – Gniezno +8
Opole – Landshut +4
Wielka Czwórka Bydgoszcz
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław -4
Zielona Góra – Grudziądz +16
Ostrów – Gdańsk +18
Krosno – Bydgoszcz -8
Daugavpils – Gniezno +6
Opole – Landshut +12
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław -4
Zielona Góra – Grudziądz +12
Ostrów – Gdańsk +18
Krosno – Bydgoszcz +6
Daugavpils – Gniezno +20
Opole – Landshut +4
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław +6
Zielona Góra – Grudziądz +10
Ostrów – Gdańsk +10
Krosno – Bydgoszcz +6
Daugavpils – Gniezno +6
Opole – Landsut +12