Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Liga Światowa bez sponsora!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Liga Światowa bez sponsora!!!

    powodu konfliktu w Polskim Związku Piłki Siatkowej i sporu między działaczami firma Plus GSM nie widzi możliwości dalszego sponsorowania rozgrywek Ligi Światowej w Polsce - podano w komunikacie przesłanym do Redakcji Sportowej PAP.

    "Taka decyzja rodziła się w toku długich dyskusji i rozważań - powiedział PAP, zastępca rzecznika prasowego Polkomtel SA Ryszard Woronowicz. - Tego typu decyzji nie podejmuje się szybko. Poprzedził ją długotrwały proces konsultacji."

    "Pod koniec ubiegłego roku doszło do konfliktu w PZPS i sporów między jego działaczami, wywołanych m.in. sposobem zarządzania związkiem i niejasnościami finansowymi. Konflikt ten nie został do tej pory zażegnany, wątpliwości nie wyjaśniono, a Związek jest poważnie zadłużony. Taka sytuacja sprawia, że Plus GSM nie widzi możliwości dalszego wsparcia sponsorskiego dla rozgrywek Ligi Światowej w Polsce" - napisano w komunikacie.

    Polkomtel S.A., operator sieci telefonii komórkowej Plus GSM, nie wycofuje się ze sponsoringu polskiej siatkówki. Ostatnio firma sponsorowała turniej Final Four Pucharu Top Teams siatkarzy w Częstochowie.

    "Rozglądamy się po rynku siatkarskim - dodał Ryszard Woronowicz. - Rozważamy różne opcje i możliwości."

    Polkomtel S.A. współpracował z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej od 1999 roku. Na mocy umowy ze związkiem firma posiadała tytuły "Sponsora reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn" i "Głównego sponsora odbywających się w Polsce oficjalnych turniejów, w tym Ligi Światowej."

    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde...
    Czytalam ostatnio, ze Polkomtel nie chce wyplacic pieniedzy na LS, jesli bedzie za nia odpowiadal Biesiada. A jesli Biesiade zwolnia, to i tak nie zagramy.
    Zle sie dzieje...
    nie wiem,czy uda sie w tak krotkim czasie znalezc dobrego sponsora

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety nie ustaja spory wokol LS, tylko dlaczego ja coraz czesciej mam wrazenie ze w tym natloku spraw niektorzy zapominaja ze najwazniejsza jest siatkowka, nie klotnie.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak zwykle panowie dzialacze rozwalaja wszystko co sie da i jak sie da

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Scarlett, nie sposb sie z toba nie zgodzic.
    Plus co prawda zapowiedzial, ze moze zasponosrowac mniejsze turnieje, zeby Polacy mogli poobcowac z zagranicznymi rywalami.
    Niech sie Biesiada napracuje, w koncu to jego dzialka, a on jest takim swietnym menadzerem...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz obawiam sie ze gra w jakis turniejach bez wiekszej rangi i znaczenia nasza reprezentacja nie podniesie swojego poziomu.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczekamy,zobaczymy.
    W ciagu trzech miesiecy nie znajda takiego sponsora jak Plus.
    Chyba, ze pojda na kompromis: Polkomtel bedzie sponosorowac LS, ale Biesiada bedzie stale kontrolowany przez kogos z firmy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •