Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 287

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale już widać że kawał buca. Totalnie zero zainteresowania co z rywalem, jak typa przejechał
    Muuu błagam Cie , bronisz 26cio letniego Maksa, a 16to letniego chłopca nazywasz bucem...

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    I wszystko w temacie. Madsen nie pojechał w żadnym sparingu, przychodzi liga i ze sraczką kroi Kołodzieja na dystansie.

    Ogólnie mam wrażenie że ta drużyna to jakiś mem. Taka kopia Apatora sprzed 5-7 lat. Nazwiska niby były, a jechali taki piach że aż niemożliwe. Zero klimatu, atmosfery i taki jest od 3-4 lat Włókniarz. Zwyczajnie beznadziejny, kompletnie przepłacony, jadący zdecydowanie poniżej możliwości.
    A winy szuka się po stronie trenerów ...
    Groteska. Nie myślałem ,że nadejdzie czas gdzie zamiast jechać na mecz (wyjazd /domowy, nie ważne) będę wolał TV.
    ...................A dziś kurła po 5 biegu przełączam program.

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Pierwszy mecz się nie skończył a już człowiek ma dość
    Michelsen jeździ tak jak w zeszłym sezonie, dalej jest w lesie. Póki co Drabik totalna katastrofa. Woryna coś rwie, za dużo punktów nie ma, ale o niego jestem spokojny.
    Juniorzy jakby się cofnęli w rozwoju, w zeszłym roku nie wyglądało to aż tak źle, może z biegiem czasu rozjeżdża się.

  3. Powrót do góry    #183
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Już żałuję że kupiłem karnet!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Muuu błagam Cie , bronisz 26cio letniego Maksa, a 16to letniego chłopca nazywasz bucem...
    Tylko ten 26-latek nikomu krzywdy nie robi, w przeciwieństwie do tego drugiego
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #185
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Tylko ten 26-latek nikomu krzywdy nie robi, w przeciwieństwie do tego drugiego
    Muuu przekornie mógłbym napisać ,że 16 latek ma więcej ambicji niż Maks.... ale dam sobie spokój.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    PUG (13-04-2024)

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Ale to już zostało napisane

    Tylko że bucem się jest cały czas, a brak ambicji przejawia się tylko od czasu do czasu.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #187
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    246
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Nie ma to jak żółtodzioba wyzywać od buców. Weź pod uwagę debiut, pełne trybuny, pierwsze punkty, upadek. Na pewno był duży stres i chłopak nie bardzo wiedział jak się zachować.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bury za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (14-04-2024)

  10. Powrót do góry    #188
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,209
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bury Zobacz posta
    Nie ma to jak żółtodzioba wyzywać od buców. Weź pod uwagę debiut, pełne trybuny, pierwsze punkty, upadek. Na pewno był duży stres i chłopak nie bardzo wiedział jak się zachować.
    Przecież jemu doopsko pękło że pozbyli się najbardziej utalentowanego juniora xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Kowolik dziś 2 pkty, Drabik 1 pkt, tyle w temacie

  12. Powrót do góry    #190
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Panowie (i Panie) cieszmy się, 47:43 daje nam dużą szansę na bonus, w kontekście walki o utrzymanie jaka nas czeka jest to pozytywny wynik.
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #191
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Myślę że mecz z Wrocławiem da odpowiedź czy mamy szanse na PO czy czeka nas do ostatniej kolejki walka o utrzymanie w lidze.
    Po dzisiejszym meczu cieszy postawa Madsena i Hansena czuję że z tych dwóch zawodników będziemy zadowoleni. Madsen mega szybki a Hansen widać że gazu nie przymyka.
    Worynai Michelsen forma zeszłoroczna czyli mizeria przeplatana od czasu do czasu lepszym biegiem.
    Drabik natomiast kompletne dno i raczej ten mecz w Lesznie nie był jakimś wyjątkiem tylko od początku sezonu tak beznadziejnie wygląda. Co do juniorów to szkoda nawet komentować.
    Ogólnie wróżę raczej tą opcję z walką o utrzymanie do ostatniej kolejki
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  14. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bury Zobacz posta
    Nie ma to jak żółtodzioba wyzywać od buców. Weź pod uwagę debiut, pełne trybuny, pierwsze punkty, upadek. Na pewno był duży stres i chłopak nie bardzo wiedział jak się zachować.
    Wydaje mi się że to ludzki odruch pomóc, pokazać trochę empatii jak słyszysz ktoś drze się w niebogłosy, nie może się wydostać spod motoru, a to wszystko przez sytuację którą ty spowodowałeś.
    No ale nic mie do tego. Mam nadzieję tylko że się nauczy jednak trochę, i że to nie pobyt w sparcie tak degeneruje ludzi.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Mam nadzieję tylko że się nauczy jednak trochę, i że to nie pobyt w sparcie tak degeneruje ludzi.
    I pisze to typ, który skandował WTS

    Lecz się na nogi, bo na głowę już za późno.
    twoje kompleksy wobec Sparty są naprawdę sytuacją kliniczną, ale jak pisałem... na głowę już raczej nic nie pomoże - przypadek beznadziejny.

  16. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    I pisze to typ, który skandował WTS

    Lecz się na nogi, bo na głowę już za późno.
    twoje kompleksy wobec Sparty są naprawdę sytuacją kliniczną, ale jak pisałem... na głowę już raczej nic nie pomoże - przypadek beznadziejny.
    To skandowałem, czy mam kompleksy? Bo to się wyklucza wzajemnie.
    A skandowanie po pijaku się nie liczy

    I też musisz zrozumieć, że jednak nie szanuję ludzi, którzy dla medali i kasy jadą po trupach. Ja jednak jestem staroświecki i cenię sobie w sporcie tego prawdziwego ducha zdrowej rywalizacji.
    Jak Piter z Artemem w jednym z pierwszych biegów, gdzie wariat z Falubazu trafił ruska ale bez dramatu i po biegu zbili sobie piątki z przeprosinami i zrozumieniem.
    Więc wydaje mi się, że tego nie rozumiesz, tak samo jak słowa 'kompleksy', bo to nie ja chodzę po cudzych wątkach klubowych dopierniczając się personalnie do forumowiczów ;*
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,189
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Wywalcie jak najszybciej tego Drabika z zespołu. Facet ma wy#ebane na kibiców,klub, telewizję i całe środowisko. Jak z takim człowiekiem zbudować dobry klimat w drużynie ?
    Wolę miliard razy wiekowego i charakternego Buczka niż święta krowę sprawia wrażenie jakby jeździła za karę , mająca w głębokim poważaniu wszystkich dookoła.

    P.S
    Z Hansena będziecie mieć dużo pociechy.

  18. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    No pewnie że będą mieć z niego pociechę, zwłaszcza jak go slaczka będzie zastępował .
    Macie szczególne szczęście do managerów...

    A już kiedyś pisałem,.ale powtórzę. Postawiliscie nie na tego drabika co trzeba
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    beach pliss, to przeciez Slaczka. Ktos sie ludzil, ze wyjdzie z niego ukryty Guardiola zuzla?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  20. Powrót do góry    #198
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Ja się w sumie nie łudziłem ale tak debilnej zmiany to się nie spodziewałem. Nie wiem jak ten Slaczka będzie robił tor ? Oby dobrze ale moim zdanie do prowadzeniu meczu jest potrzebny jakiś sensowny manager. Złączka niech się zajmie treningami i torem a mecze niech ktoś z głową i charyzmą prowadzi. Bo ten nie dość że mistrzem taktyki nie jest to jeszcze motywatory z niego żaden. Szczerze to jak widzę jego minę to i mnie się by nie chciało
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  21. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Ślączka zrobił babola, ale niektórzy zapominają ze gdyby nie jazda Drabika to byśmy nawet nie musieli dyskutować na ten temat. W tym roku było wyjątkowo dużo jazdy przed liga, pogoda dopisała, także Maks miał bardzo dużo czasu na ogarnięcie sprzętu.

  22. Powrót do góry    #200
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,189
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Kto wpadł na pomysł zatrudnienia Ślączki jest po prostu sabotażystą. Jak można było zrobić to po jego dokonaniach w Grudziądzu? Szok i kabaret.

    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ślączka zrobił babola, ale niektórzy zapominają ze gdyby nie jazda Drabika to byśmy nawet nie musieli dyskutować na ten temat. W tym roku było wyjątkowo dużo jazdy przed liga, pogoda dopisała, także Maks miał bardzo dużo czasu na ogarnięcie sprzętu.
    Co do Maksyma to musi ogarnąć siebie, a nie sprzęt. Na to się nie zanosi.
    Równie dobrze można powiedzieć w przypadku Unii jakby Smyk i Zengi pojechali na swoim poziomie chociażby z zeszłego roku to by było pozamiatane.

  23. Powrót do góry    #201
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Drabik pierwszy start miał mega, ale przegrał walkę z Zengotą. A po tym jak Madsen wpieprzył się przed niego, to już wtedy czułem, że chłop myślami pakował walizkę. Mimo wszystko dla Włókniarza więcej pozytywów z tego meczu w postaci Hansena, a porażka była raczej wliczona.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ślączka zrobił babola, ale niektórzy zapominają ze gdyby nie jazda Drabika to byśmy nawet nie musieli dyskutować na ten temat. W tym roku było wyjątkowo dużo jazdy przed liga, pogoda dopisała, także Maks miał bardzo dużo czasu na ogarnięcie sprzętu.
    Problem w tym, że bez Drabika i bez tego babola mecz był do wygrania. Hansen nie powinien być zastępowany. Madsen powinien zastąpić Drabika w kolejnym biegu (wtedy nikt poza nim nie wyglądał). Następnie z RT Hansen i Michelsen w 14 jeżeli byłoby to możliwe. To było tak proste.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  25. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Z takimi juniorami niestety mamy zero marginesu błędu. Seniorzy wczoraj zdobyli 41pkt a mecz i tak w plecy.

    Ile mieliśmy sytuacji że Miśkowiak i Swidnicki robili po 15pkt a też przegrywaliśmy? To dopiero były kompromitacje. A teraz jesteśmy po prostu słabi bo ciężko żeby cala 5 pojechała rowno.

    Niestety ale Świacik może czarować ile to milionów na szkolenie nie wydał, ale efektów jest zero. Halkiewicz to nawet jest jeszcze gorszy niż był. Powinien jeździć Ludwiczak, teraz będzie efekt taki sam jak z Halkiewiczem, ale może to zaprocentuje w przyszłości.


    Ps. Najlepszy junior jakiego Świacik wyciągnął w wieku minizuzla wczoraj zadebiutował w Sparcie, bo Świacik obrażony cały zeszły rok blokował jazdę Kowolika
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  26. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Przecież on sam mówił, że to dla niego tylko praca.
    Swietnie wykonał swoją pracę. Pracodawca w niebo wzięty.

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale już widać że kawał buca. Totalnie zero zainteresowania co z rywalem, jak typa przejechał
    Wymagasz szacunku do rywala a sam nazywasz go TYPEM co raczej nie jest okresleniem pozytywnym.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No pewnie że będą mieć z niego pociechę, zwłaszcza jak go slaczka będzie zastępował .
    Macie szczególne szczęście do managerów...

    A już kiedyś pisałem,.ale powtórzę. Postawiliscie nie na tego drabika co trzeba
    TO nie szczescie, to Swiacik wybiera sobie figurantow, na ktorych moze zwalic cala wine.

    Co do Drabika to swieta racja.

    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta


    Ps. Najlepszy junior jakiego Świacik wyciągnął w wieku minizuzla wczoraj zadebiutował w Sparcie, bo Świacik obrażony cały zeszły rok blokował jazdę Kowolika
    Swiacik to czasem sam siebie sabotuje. Nawet nie wiedzac o tym

  27. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,323
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Mam nieodparte przeczucie ze pod wodzą Świącika już nic więcej ta drużyna nie osiągnie. Swoj prime miała za czasów Miśkowiaka i Świdnickiego, a teraz to tylko równia pochyła.

    Gość ma ewidentny talent to złych wyborów. Ma dwa wspolne słowa które go łączą z Maślanką - jazda i dupa.

    Marian brał zawodników z dupy, którzy po transferze nagle jezdzili.
    Michał bierze zawodników którzy jezdzili, ale po transferze nagle trafiają do dupy.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    lolex (14-04-2024)

  29. Powrót do góry    #206
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,877 w 1,763 postach
    Marian to lubił płacić takie pieniądze, że w zasadzie puścił klub z torbami. Swiącik, choć to buc i tlumok, jakoś dzięki układom z miastem ten wózek ciągnie. Ale wszystko do czasu.

  30. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Wymagasz szacunku do rywala a sam nazywasz go TYPEM co raczej nie jest okresleniem pozytywnym.
    Hm, to zależy. Bo w sumie z negatywnym odbiorem >>typa<< spotykam się tylko tu w częstochowskim regionie
    Tak raczej jest to neutralne określenie, a nawet słownik slangu miejskiego mówi o jego neutralności
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  31. Powrót do góry    #208
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 45 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Wywalcie jak najszybciej tego Drabika z zespołu. Facet ma wy#ebane na kibiców,klub, telewizję i całe środowisko. Jak z takim człowiekiem zbudować dobry klimat w drużynie ?
    Wolę miliard razy wiekowego i charakternego Buczka niż święta krowę sprawia wrażenie jakby jeździła za karę , mająca w głębokim poważaniu wszystkich dookoła.

    P.S
    Z Hansena będziecie mieć dużo pociechy.
    Serio ja zamiast Drabika wolałbym innego walczaka w zespole. Taki ktoś z charakteru jak Lebiediew , czy np Fajfer. Może nie mają nazwiska, ale to nie nazwiska jeżdżą. Taki ktoś nadrabia ciężką pracą i zaangażowaniem. Macie Leona, może warto byłoby pomysleć o kimś kto nie ma wywalone jak np Maksym?

    Przy okazji to granat w szatni. Przy tym jego podejściu to musisz się z nim bardzo delikatnie obchodzić. Serio, wolę braci Pawlickich... Motor zrobil złoty interes, że sobie Jacka wziął

  32. Powrót do góry    #209
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Drabol rok temu tez nie błyszczał w Lesznie. Dajcie mu chociaż ze 3 mecze pojechać przed oceną

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    muuu (15-04-2024)

  34. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Mecz w Lesznie to już historia. Przed nami domowy mecz o złapanie tlenu. W przypadku porażki prawdopodobny scenariusz to 0 punktów po 4 kolejkach ostatnie miejsce w tabeli i jazda o życie w 5 kolejce z Apatorem. Natomiast co do przygotowań do samego meczu coraz więcej słyszy się o nie żużlowej pogodzie, szukaniu czegoś czego nie ma, planowanym treningu w piątek kiedy to już pewnie będzie rozłożona plandeka. Nie słychać natomiast nic o próbie rozwiązania problemów sprzętowych? Drabika (może spróbowanie silników kolegów), nie słychać też o jakieś specjalnej mobilizacji. Ważne żeby pocisnąć bilety na mecz, tylko nikt nie patrzy na to że z każdą kolejna wtopą chętnych do zakupu będzie coraz mniej a malkontentów coraz więcej ( tak niestety ten mechanizm funkcjonuje). Smutne jest to że na własne życzenie stajemy się drużyną bez charakteru, drużyną której nikt się sportowo nie obawia, drużyną na której zawodnicy drużyn przeciwnych robią komplety punktów po kontuzjach, rekordy życiowe punktów w meczu, są bardziej zadowoleni z naszego toru niż nasi zawodnicy.

  35. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Tzn nie rozumiem? Masz jakieś dojścia w klubie czy o co chodzi? Bo piszesz, że nie słychać nic o rozwiązaniu problemów sprzętowych. Mają z tym latać po mediach czy jak?

  36. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Tzn nie rozumiem? Masz jakieś dojścia w klubie czy o co chodzi? Bo piszesz, że nie słychać nic o rozwiązaniu problemów sprzętowych. Mają z tym latać po mediach czy jak?
    Skoro z "naprawy toru" przez Prezesa się chwalimy to z tak małych akcji jak pomoc sprzętowa też powinniśmy . A tak poważnie jak można coś zmienić jeśli nie ma nawet treningu?. Tego planowanego na Piątek pewnie i tak nie będzie. Jak ważne jest dopasowanie i treningi był widać w niedzielę w meczu w Gorzowie.

  37. Powrót do góry    #213
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez borys255 Zobacz posta
    Mecz w Lesznie to już historia. Przed nami domowy mecz o złapanie tlenu. W przypadku porażki prawdopodobny scenariusz to 0 punktów po 4 kolejkach ostatnie miejsce w tabeli i jazda o życie w 5 kolejce z Apatorem. Natomiast co do przygotowań do samego meczu coraz więcej słyszy się o nie żużlowej pogodzie, szukaniu czegoś czego nie ma, planowanym treningu w piątek kiedy to już pewnie będzie rozłożona plandeka. Nie słychać natomiast nic o próbie rozwiązania problemów sprzętowych? Drabika (może spróbowanie silników kolegów), nie słychać też o jakieś specjalnej mobilizacji. Ważne żeby pocisnąć bilety na mecz, tylko nikt nie patrzy na to że z każdą kolejna wtopą chętnych do zakupu będzie coraz mniej a malkontentów coraz więcej ( tak niestety ten mechanizm funkcjonuje). Smutne jest to że na własne życzenie stajemy się drużyną bez charakteru, drużyną której nikt się sportowo nie obawia, drużyną na której zawodnicy drużyn przeciwnych robią komplety punktów po kontuzjach, rekordy życiowe punktów w meczu, są bardziej zadowoleni z naszego toru niż nasi zawodnicy.
    Tak szczerze, to obawiam się Włókniarza nie tylko w Czewie, ale przede wszystkim w Zielonej Górze. Mecz w Czewie skreślam z góry, jako spotkanie o punkty dla FZG.

  38. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Tak szczerze, to obawiam się Włókniarza nie tylko w Czewie, ale przede wszystkim w Zielonej Górze. Mecz w Czewie skreślam z góry, jako spotkanie o punkty dla FZG.
    Dlatego Wy jako beniaminek skazani jesteście na ciężką walką o utrzymanie, może nawet z nami

  39. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez borys255 Zobacz posta
    Mecz w Lesznie to już historia. Przed nami domowy mecz o złapanie tlenu. W przypadku porażki prawdopodobny scenariusz to 0 punktów po 4 kolejkach ostatnie miejsce w tabeli i jazda o życie w 5 kolejce z Apatorem. Natomiast co do przygotowań do samego meczu coraz więcej słyszy się o nie żużlowej pogodzie, szukaniu czegoś czego nie ma, planowanym treningu w piątek kiedy to już pewnie będzie rozłożona plandeka. Nie słychać natomiast nic o próbie rozwiązania problemów sprzętowych? Drabika (może spróbowanie silników kolegów), nie słychać też o jakieś specjalnej mobilizacji. Ważne żeby pocisnąć bilety na mecz, tylko nikt nie patrzy na to że z każdą kolejna wtopą chętnych do zakupu będzie coraz mniej a malkontentów coraz więcej ( tak niestety ten mechanizm funkcjonuje). Smutne jest to że na własne życzenie stajemy się drużyną bez charakteru, drużyną której nikt się sportowo nie obawia, drużyną na której zawodnicy drużyn przeciwnych robią komplety punktów po kontuzjach, rekordy życiowe punktów w meczu, są bardziej zadowoleni z naszego toru niż nasi zawodnicy.
    Ty jakikolwiek sport oglądasz od dziś?

    Bo robić jakieś poważne zmiany od razu na początku sezonu, kiedy każdy jeszcze nie wie co z czym, to debilizm. Niech chłopaki się zgrają ze sobą i sprzętem przez chociaż 2-3 poważne mecze.
    Jak wtedy nie zadziała, to można robić jakieś konkretne ruchy.

    Trening będzie w środę, problemy Drabika są znane i będą mu pomagać.

    No nie popadajmy w paranoję matkobosko.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Powrót do góry    #216
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ty jakikolwiek sport oglądasz od dziś?

    Bo robić jakieś poważne zmiany od razu na początku sezonu, kiedy każdy jeszcze nie wie co z czym, to debilizm. Niech chłopaki się zgrają ze sobą i sprzętem przez chociaż 2-3 poważne mecze.
    Jak wtedy nie zadziała, to można robić jakieś konkretne ruchy.

    Trening będzie w środę, problemy Drabika są znane i będą mu pomagać.

    No nie popadajmy w paranoję matkobosko.
    Właśnie chodzi o to że oglądam od dawna. Czas na testy i próby już był, pogoda była, możliwości były. Kto ma jechać jedzie, kto ma wygrywać wygrywa. Ale może masz rację, może już w niedzielę będziemy drużyną która potrafi także wygrać ..

  41. Powrót do góry    #217
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Prognozy takie że raczej bez szans na mecz w niedziele.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  42. Powrót do góry    #218
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,557
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Prognozy takie że raczej bez szans na mecz w niedziele.
    Zmieniają się , nie był bym takim pesymistą. Z drugiej strony mecz przy 7-8 stopniach mało przyjemny dla kibiców. Ale Tv płaci Tv wymaga

  43. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez borys255 Zobacz posta
    Właśnie chodzi o to że oglądam od dawna. Czas na testy i próby już był, pogoda była, możliwości były. Kto ma jechać jedzie, kto ma wygrywać wygrywa. Ale może masz rację, może już w niedzielę będziemy drużyną która potrafi także wygrać ..
    Testy testami, życie życiem.

    To nawet w F1 gdzie budżety i zamieszanie 50x większe, pierwsze starty to testy My tu mamy w żużlu jeszcze czynnik pogody i kwestie setupu sprzętu do jej warunków.
    Jedyne czego potrzeba, to spokoju i spięcia dupy, bo też w nieskończoność czekać nie można.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  44. Powrót do góry    #220
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Taki OT: bolid F1 przy motocyklu żużlowym to jak wahadłowiec kosmiczny przy latawcu. Tymczasem żużlowcy i ich teamy zarabiający miliony PLN za sezon ciągle "testują", "przerzucają", "próbują nowych ustawień", albo - to moje ulubione określenie - "żonglują silnikami". Na tych samych torach na których jeżdżą czasem nawet ponad 20 albo 30 lat. I tak myślę sobie, że może część z nich powinna zmienić sport na żonglerkę - wyjdzie dużo taniej i nie będą męczyć kibiców swoimi wywodami jacy to oni dobrzy są tylko sprzęt zawodzi.
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Tylko że w F1 jak i w żużlu postęp jest spory. I to ten technologiczny.
    Przecież formuliści też jeżdżą na tych samych torach 20 a nawet więcej lat. Ba, robią na nich zdecydowanie więcej kółek.

    Tylko że w temach F1 jest sztab ludzi by to wszystko uporządkować, a żużloki sami sobie coś na laptopach klikają z 3 mechanikami, mimo iż sprzęt z roku na rok bardziej wrażliwy na wszelkie zmiany nawierzchni, ustawienia innych podzespołów czy pogodę.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 16-04-2024 o 23:49
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  46. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,891
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Tylko że w F1 jak i w żużlu postęp jest spory. I to ten technologiczny.
    Przecież formuliści też jeżdżą na tych samych torach 20 a nawet więcej lat. Ba, robią na nich zdecydowanie więcej kółek.

    Tylko że w temach F1 jest sztab ludzi by to wszystko uporządkować, a żużloki sami sobie coś na laptopach klikają z 3 mechanikami, mimo iż sprzęt z roku na rok bardziej wrażliwy na wszelkie zmiany nawierzchni, ustawienei inne podzespołu czy pogodę.
    No i przyczepność asfaltu na torach F1 jest raczej zbliżona. A w żużlu co tor to inna przyczepność.

    I to jest właśnie clue tego grzebania w ustawieniach silnika. Trzeba znaleźć takie rozwiązanie aby tylne koło kleiło do nawierzchni a zarazem aby chociaż nieznacznie przekręcało na łukach. Aby mogli złamać motor.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-04-2024 o 23:11
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #223
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i przyczepność asfaltu na torach F1 jest raczej zbliżona. A w żużlu co tor to inna przyczepność.

    I to jest właśnie clue tego grzebania w ustawieniach silnika. Trzeba znaleźć takie rozwiązanie aby tylne koło kleiło do nawierzchni a zarazem aby chociaż nieznacznie przekręcało na łukach. Aby mogli złamać motor.
    Mariusz czy Ty twierdzisz, że przyczepność asfaltu w Monaco i w Bahrajnie jest taka sama lub zbliżona ?
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 18-04-2024 o 17:08
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  48. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,891
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Mariusz czy Ty twierdzisz, że przyczepność asfaltu w Monaco i w Bahrajnie jest taka sama ?
    Nie, twierdzę, że jest zbliżona a nie taka sama. W takim Bahrajnie będziesz miał inną mieszankę asfaltu niż w takim Monaco. Ze względu na temp. tam panujące. Ale to jest problem już producentów opon w F1. Generalnie wszystkie teamy jadą na tych samych oponach i żaden z nich nie musi szukać rozwiązań pośrednich aby na prostej opona najlepiej kleiła a na łuku dała radę przekręcać. Tak jak to ma miejsce w żużlu. To właśnie twierdzę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #225
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie, twierdzę, że jest zbliżona a nie taka sama. W takim Bahrajnie będziesz miał inną mieszankę asfaltu niż w takim Monaco. Ze względu na temp. tam panujące. Ale to jest problem już producentów opon w F1. Generalnie wszystkie teamy jadą na tych samych oponach i żaden z nich nie musi szukać rozwiązań pośrednich aby na prostej opona najlepiej kleiła a na łuku dała radę przekręcać. Tak jak to ma miejsce w żużlu. To właśnie twierdzę.
    A to, że po Monaco na co dzień jeżdżą samochody i nanoszą gumę i pył z klocków ? W Bahrajnie nawiewa piach. No nie ma torów ze zbliżoną przyczepnością w F1.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •