Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 284

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Przed kolejnym sezonem nie mam już jakiś wielkich nadziei że ta drużyna coś osiągnie.Nie ma prawdziwego lidera, Madsen jest coraz bardziej nierówny, Michelsen z kłopotami sprzętowymi lub poprostu słaby.Drabik i jego zachowanie nieprzewidywalne, juniorzy z regresem.Brak ducha w tej drużynie.Na przestrzeni lat nie raz mieliśmy słabą drużynę ale przynajmniej tym była jakaś walka, ambicja i nie kosztowało to tyle kasy co obecny zlepek zawodników.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Tak myślę sobie, że skoro Maks jest nieprzewidywalny to może warto było sprawdzić go dzisiaj chociaż w dwóch biegach? Medal i tak nam nie groził więc co komu szkodziło? (no chyba że strzelił focha)
    Pzdr,
    Garfield

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Panowie nie oszukujmy się, z takimi juniorami to nie mamy szans o cokolwiek powalczyć. Sezon byle się utrzymać i tyle. Nasz czas na triumfy w tej lidze i myślenie o czymkolwiek minął razem z końcem wieku juniorskiego Miśkowiaka i Świdnickiego. Jedyny junior, który w tej chwili ma u nas jakikolwiek potencjał to jest Ludwiczak i mam nadzieję, że od początku będzie wstawiany tak żeby za rok czy dwa był już objeżdżony. Halkiewicz cofnął się w rozwoju, nie wiem jak to możliwe bo i tak nie potrafił dużo. Kupiec jest drewniany ale sprzęt ma niezły to może coś czasem ukłuje. Tyle, że odszedł z jego teamu Darek Łapa, który wiedział co i jak.

    Aha, no i po ostatnich jazdach Kowolika w sparingu we Wrocku widać, że największy błąd popełniono doprowadzając do konfliktu z jego rodziną i oddając go bez walki do Sparty.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Ja się zastanawiam co się stało z Michelsenem. Nieprawdopodobny zjazd. Sparingi póki co pokazują że szykuje się powtórka z zeszłego sezonu. A w połączeniu z mizerią na juniorce i Maksem który też nie zachwyca będziemy walczyć o miejsce w 6.

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Pewnie tak, ale najważniejsze dla prezesa być w szóstce.
    Potem się zobaczy.
    Najważniejsze dla prezesa jest to, by wybory wygrał ktoś z dwójki... rudy lub ten z głupkowatym uśmiechem.
    Jeśli jakimś sposobem wygra ktoś inny, to granty się skończą, a prezes będzie mógł liczyć co najwyżej na dotacje ze szkolenia ratowników wodnych...jak się będą topić.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    muuu (07-04-2024)

  7. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Stawiam na to, ze to ostatni sezon Drabika w ekstralidze. Kto bedzie chcial takiego "mlodego mezczyzne" co strzela fochy, do swoich obowiazkow podchodzi w sposob olewajacy, olewa dziennikarzy, kibicow, robi sobie szopki ze wszystkiego. On juz nic nie osiagnie w tym sporcie.

    Piszecie o mlodziezy, ze ten sie cofnal, ten drewniany tamten inny. Ale az trudno w to uwierzyc, bo przeciez sam prezes mowil, ze wydaja ponad 3 mln rocznie na szkolenie, jakies potbike, mini zuzel, klasa 250cc i inne. I kuzwa serio nie ma zdnego talentu? Tyle dzieciakow i nie ma?To jaki sens wydawac taka kase na co co nie przynosi korzysci klubowi w postaci mlodego fajnego perspktywicznego zawodnika. Chyba, ze lwia czesci tych pieniedzy idzie na wyplate dla trenera Bartosza. A to jakis sens to faktycznie ma.

    ALe na powaznie, skoro chlop mowi, ze wydaje taka kase, a ta kasa to wiecej niz budzet Unii Tarnow, Wandy Krakow, Rawicza razem wzietych to sam sie pograza. Wydaje kase bez sensu. Jesli ktos nie ma predyspozycji to sie mu dziekuje a on narobil sekcji, dzieciakow masa i zali sie ze kupa kasy idzie. Hello, no to cos tu jest nie teges.

  8. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ja się zastanawiam co się stało z Michelsenem. Nieprawdopodobny zjazd. Sparingi póki co pokazują że szykuje się powtórka z zeszłego sezonu. A w połączeniu z mizerią na juniorce i Maksem który też nie zachwyca będziemy walczyć o miejsce w 6.
    Głowa. Miał na siebie wielkie plany. GP go zweryfikowało przez 3 lata jako stały uczestnik ani razu w top 10 nie był + tylko jedne podium. Jak tyle razy dostajesz po dupie to ciężko się jarać trójkami na Pludrze, Lamprcie czy raz na 30 lat pokonaniem Zmarzlika.

  9. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Stawiam na to, ze to ostatni sezon Drabika w ekstralidze. Kto bedzie chcial takiego "mlodego mezczyzne" co strzela fochy, do swoich obowiazkow podchodzi w sposob olewajacy, olewa dziennikarzy, kibicow, robi sobie szopki ze wszystkiego. On juz nic nie osiagnie w tym sporcie.

    Piszecie o mlodziezy, ze ten sie cofnal, ten drewniany tamten inny. Ale az trudno w to uwierzyc, bo przeciez sam prezes mowil, ze wydaja ponad 3 mln rocznie na szkolenie, jakies potbike, mini zuzel, klasa 250cc i inne. I kuzwa serio nie ma zdnego talentu? Tyle dzieciakow i nie ma?To jaki sens wydawac taka kase na co co nie przynosi korzysci klubowi w postaci mlodego fajnego perspktywicznego zawodnika. Chyba, ze lwia czesci tych pieniedzy idzie na wyplate dla trenera Bartosza. A to jakis sens to faktycznie ma.

    ALe na powaznie, skoro chlop mowi, ze wydaje taka kase, a ta kasa to wiecej niz budzet Unii Tarnow, Wandy Krakow, Rawicza razem wzietych to sam sie pograza. Wydaje kase bez sensu. Jesli ktos nie ma predyspozycji to sie mu dziekuje a on narobil sekcji, dzieciakow masa i zali sie ze kupa kasy idzie. Hello, no to cos tu jest nie teges.
    póki Świącik tutaj bedzie zakładam że Maksym ma miejsce w drużynie.

    A co do młodzieży to cieżko mówić o szkoleniu skoro dzieci uczy beztalencie Bartosz Świacik i Kafel który ma podejście z lat 80-90-tych

  10. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,889
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Stawiam na to, ze to ostatni sezon Drabika w ekstralidze. Kto bedzie chcial takiego "mlodego mezczyzne" co strzela fochy, do swoich obowiazkow podchodzi w sposob olewajacy, olewa dziennikarzy, kibicow, robi sobie szopki ze wszystkiego. On juz nic nie osiagnie w tym sporcie.

    Piszecie o mlodziezy, ze ten sie cofnal, ten drewniany tamten inny. Ale az trudno w to uwierzyc, bo przeciez sam prezes mowil, ze wydaja ponad 3 mln rocznie na szkolenie, jakies potbike, mini zuzel, klasa 250cc i inne. I kuzwa serio nie ma zdnego talentu? Tyle dzieciakow i nie ma?To jaki sens wydawac taka kase na co co nie przynosi korzysci klubowi w postaci mlodego fajnego perspktywicznego zawodnika. Chyba, ze lwia czesci tych pieniedzy idzie na wyplate dla trenera Bartosza. A to jakis sens to faktycznie ma.

    ALe na powaznie, skoro chlop mowi, ze wydaje taka kase, a ta kasa to wiecej niz budzet Unii Tarnow, Wandy Krakow, Rawicza razem wzietych to sam sie pograza. Wydaje kase bez sensu. Jesli ktos nie ma predyspozycji to sie mu dziekuje a on narobil sekcji, dzieciakow masa i zali sie ze kupa kasy idzie. Hello, no to cos tu jest nie teges.
    Wszystko jest teges. Po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz. Nikt z tych goowniarzy nie ma na czole napisane, że będzie mistrzem świata i że warto w niego inwestować. Tu zasada jest prosta, aby wyłowić średniego grajka to szkółka musi przepuścić ze 200 adeptów, aby wyłowić jakąś perełkę to musi przepuścić ze 500 adeptów. Oczywiście uśredniając. Pamiętaj też, że na klubie ciążą limity GKSŻ gdzie co roku klub musi wyszkolić adeptów do licencji w różnych klasach.

    Pamiętam jak Świącik z Cieślakiem jarali się Frankiem Karczewskim. Jaki to z niego nie kozak który w wieku 15 lat zawstydzał już niejednego juniora po licencji. Miał być z niego kawał zawodnika. No i się zesrało. I podobnych przypadków można mnożyć. Trzeba było wtedy powiedzieć Świącikowi, że kasa inwestowana w takiego Karczewskiego to kasa wyrzucona w błoto.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #145
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    póki Świącik tutaj bedzie zakładam że Maksym ma miejsce w drużynie.

    A co do młodzieży to cieżko mówić o szkoleniu skoro dzieci uczy beztalencie Bartosz Świacik i Kafel który ma podejście z lat 80-90-tych
    Tyle, ze Swiacik tez sie troche uczy, wolno bo wolno i jak zlapie juz swiadomosc, ze z tej maki chleba nie bedzie to podziekuje Drabikowi. Po co placic duze pieniadze komus, kto ma wywalone na sport i woli byc Paulo Coelho.
    Od dawna mowimy, ze Swiacik zrobil cieply ku@#(dolek dla rodziny i stad tez Bartek ma "prace". A jak ona wyglada? No slabo. Chyba, ze cos Ulamek zmieni ale najpoierw musialby przestac pic, bo juz opuchniety taki, ze szkoda chlopa.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wszystko jest teges. Po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz. Nikt z tych goowniarzy nie ma na czole napisane, że będzie mistrzem świata i że warto w niego inwestować. Tu zasada jest prosta, aby wyłowić średniego grajka to szkółka musi przepuścić ze 200 adeptów, aby wyłowić jakąś perełkę to musi przepuścić ze 500 adeptów. Oczywiście uśredniając. Pamiętaj też, że na klubie ciążą limity GKSŻ gdzie co roku klub musi wyszkolić adeptów do licencji w różnych klasach.

    Pamiętam jak Świącik z Cieślakiem jarali się Frankiem Karczewskim. Jaki to z niego nie kozak który w wieku 15 lat zawstydzał już niejednego juniora po licencji. Miał być z niego kawał zawodnika. No i się zesrało. I podobnych przypadków można mnożyć. Trzeba było wtedy powiedzieć Świącikowi, że kasa inwestowana w takiego Karczewskiego to kasa wyrzucona w błoto.
    Ja wiem, ze sa wymogi krawaciarzy co do szkolenia. Tylko jedna roznica jest taka, ze w innych klubach nie chwala sie ile to wydaja, ile maja klas pojemnosciowych i ilu zawodnikow. CO jakis czas wpada im jakas perelka. U nas to co chwile podkreslanie ile kasy sie wydalo, ilu chlopakow jest a efekt zaden. Moze lepiej robic to w ciszy i nie prowokowac potem takich rozkminek? A swiacik sam w wywiadzie mowil - 3 mln rocznie na szkolenie. Najwiecej ze wszystkich. Ale zderzmy to z efektami, ktorych nie ma. Wiec pytanie brzmi czy warto. Moze trzeba zrobic wstepna selekcje i z tych przyslowiowych 500 odsiac 300 i zostawic 200. A to pewnie widac juz po kilku treningach czy ktos ma smykalke czy nie. Czy tym zyje czy nie , czy tylko mlody chlopaczek jest pchany na sile przez tatusia, ktory nie zrealizowal swoich marzen. Wszystko da sie zoptymalizowac ale trzeba chciec. I umiec.

  12. Powrót do góry    #146
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nie chce mi się googlować dlatego zapytam zorientowanych: czy ktoś powie mi ile na szkolenie wydają Leszno i Ostrów?
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nie chce mi się googlować dlatego zapytam zorientowanych: czy ktoś powie mi ile na szkolenie wydają Leszno i Ostrów?
    nie chce mi sie googlowac, ale po wynikach sądząc (i porównując z innymi) to chyba jakieś 1,5 miliarda
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Stawiam na to, ze to ostatni sezon Drabika w ekstralidze. Kto bedzie chcial takiego "mlodego mezczyzne" co strzela fochy, do swoich obowiazkow podchodzi w sposob olewajacy, olewa dziennikarzy, kibicow, robi sobie szopki ze wszystkiego. On juz nic nie osiagnie w tym sporcie.
    Prezesie Rusko, to pan?
    Bo takich bredni to dawno nie słyszałem i musiał je napisać ktoś, kto ma kompleks Drabika.

    Takiego Maksa stworzyli ch***** działacze, ch***** media, ch***** dziennikarze i kibice. Nikt inny. Tylko to jest jego poza i forma obrony przed tym złem. Jak tej całej ch******* nie ma, to Maks jest zwykłym chłopakiem który robi wszystko co może, by było jak najlepiej.

    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Ja wiem, ze sa wymogi krawaciarzy co do szkolenia. Tylko jedna roznica jest taka, ze w innych klubach nie chwala sie ile to wydaja, ile maja klas pojemnosciowych i ilu zawodnikow. CO jakis czas wpada im jakas perelka. U nas to co chwile podkreslanie ile kasy sie wydalo, ilu chlopakow jest a efekt zaden. Moze lepiej robic to w ciszy i nie prowokowac potem takich rozkminek? A swiacik sam w wywiadzie mowil - 3 mln rocznie na szkolenie. Najwiecej ze wszystkich. Ale zderzmy to z efektami, ktorych nie ma. Wiec pytanie brzmi czy warto. Moze trzeba zrobic wstepna selekcje i z tych przyslowiowych 500 odsiac 300 i zostawic 200. A to pewnie widac juz po kilku treningach czy ktos ma smykalke czy nie. Czy tym zyje czy nie , czy tylko mlody chlopaczek jest pchany na sile przez tatusia, ktory nie zrealizowal swoich marzen. Wszystko da sie zoptymalizowac ale trzeba chciec. I umiec.
    U nas może być ten problem, że może nawet byli fajni juniorzy ale nikt ich dobrze nie prowadził.
    Mogli by i nawet wydać 10 mln ale jest szansa, że wydali na złych ludzi, bo nie miał kto tego zweryfikować.
    Bo ja rozumiem zatrudnianie znajomych i bliskich na stanowiska ale jak ktoś się nie zna, to żadne pieniądze nie pomogą w osiągnięciu sukcesu.

    Więc może część z tego budżetu wydać na profesjonalistów trenerów, działaczy, to nie będzie trzeba przepalać całych 3 baniek na juniorów tylko połowę mniej. No chyba że bardzo potrzeba wydać całe 3
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 08-04-2024 o 10:30
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,889
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Prezesie Rusko, to pan?
    Bo takich bredni to dawno nie słyszałem i musiał je napisać ktoś, kto ma kompleks Drabika.

    Takiego Maksa stworzyli ******* działacze, ******* media, ******* dziennikarze i kibice. Nikt inny. Tylko to jest jego poza i forma obrony przed tym złem. Jak tego ********* czegoś nie ma, to Maks jest zwykłym chłopakiem który robi wszystko co może, by było jak najlepiej.
    Nie no, trochę odleciałeś w kosmos. Nie mów mi, że młody strzela te fochy w proteście do mediów, kibiców czy działaczy. To, że się chłop dziwnie wypowiada to jedno i obok tego można by przejść obojętnie. Ale już zabieranie zabawek i ucieczka do busa w trakcie meczu, notoryczne olewanie zawodów indywidualnych gdzie ma obowiązek reprezentować klub czy olewanie zgrupowań dla zawodników to już odlot w wyższe sfery.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    i specyficzna atmosfera domu rodzinnego nie miała żadnego wpływu?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, trochę odleciałeś w kosmos. Nie mów mi, że młody strzela te fochy w proteście do mediów, kibiców czy działaczy. To, że się chłop dziwnie wypowiada to jedno i obok tego można by przejść obojętnie. Ale już zabieranie zabawek i ucieczka do busa w trakcie meczu, notoryczne olewanie zawodów indywidualnych gdzie ma obowiązek reprezentować klub czy olewanie zgrupowań dla zawodników to już odlot w wyższe sfery.
    Oczywiście że to robi z premedytacją, bo poza kamerami/mediami jest taki jak każdy z nas Jest pewnie specyficzny jak każdy, ma swoje jakieś wady, humory, etc ale w granicach normy.

    Ale w sumie może być tez tak, że poza kamerami gra, a na prawdę jet taki jak widać podczas meczy w TV
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 08-04-2024 o 10:38
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  18. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Najważniejsze dla prezesa jest to, by wybory wygrał ktoś z dwójki... rudy lub ten z głupkowatym uśmiechem.
    Jeśli jakimś sposobem wygra ktoś inny, to granty się skończą, a prezes będzie mógł liczyć co najwyżej na dotacje ze szkolenia ratowników wodnych...jak się będą topić.
    Skąd takie przekonanie?
    Przecież na imprezach posezonowych Włókniarza bawią się wszyscy radni.
    W sektorach vipowskich widać każdą frakcję.
    Wystarczy wejść na profil fb Pohoreckiej i zobaczyć co za zdjęcia są zamieszczane.

  19. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,398
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Oczywiście że to robi z premedytacją, bo poza kamerami/mediami jest taki jak każdy z nas Jest pewnie specyficzny jak każdy, ma swoje jakieś wady, humory, etc ale w granicach normy.

    Ale w sumie może być tez tak, że poza kamerami gra, a na prawdę jet taki jak widać podczas meczy w TV
    Tak gra, że w Lublinie sztab miał go dosyć bo nawet na odprawy mu nie pasowało aby przyjść.
    Chłopak ma talent do tego sportu ale koncertowo sobie postanowił zyebać karierę.

  20. Powrót do góry    #154
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,889
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Oczywiście że to robi z premedytacją, bo poza kamerami/mediami jest taki jak każdy z nas Jest pewnie specyficzny jak każdy, ma swoje jakieś wady, humory, etc ale w granicach normy.

    Ale w sumie może być tez tak, że poza kamerami gra, a na prawdę jet taki jak widać podczas meczy w TV
    Reasumując, jednym słowem dziwny to gość. I gdybym to ja był prezesem jakiegoś klubu to trzymałbym się od niego z daleka. Bo tak do końca nigdy nie wiadomo co mu do łba strzeli.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Reasumując, jednym słowem dziwny to gość. I gdybym to ja był prezesem jakiegoś klubu to trzymałbym się od niego z daleka. Bo tak do końca nigdy nie wiadomo co mu do łba strzeli.
    Nie jestem psychologiem ale tak patrząc z boku na niego, to on trochę potrzebuje wsparcia. Kogoś komu zaufa i się nim zaopiekuje. Stąd czasem te jego niespodziewane zachowania i próba zwrócenia na siebie uwagi.

    Ale to też nie zmienia nic w tym, że żużlokiem jest eleganckim.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,889
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Nie jestem psychologiem ale tak patrząc z boku na niego, to on trochę potrzebuje wsparcia. Kogoś komu zaufa i się nim zaopiekuje. Stąd czasem te jego niespodziewane zachowania i próba zwrócenia na siebie uwagi.

    Ale to też nie zmienia nic w tym, że żużlokiem jest eleganckim.
    Być może to jest powód jego zachowania, tego nie wiem. Ale faktem jest, że to dziwny gość.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Prezesie Rusko, to pan?
    Bo takich bredni to dawno nie słyszałem i musiał je napisać ktoś, kto ma kompleks Drabika.

    Takiego Maksa stworzyli ch***** działacze, ch***** media, ch***** dziennikarze i kibice. Nikt inny. Tylko to jest jego poza i forma obrony przed tym złem. Jak tej całej ch******* nie ma, to Maks jest zwykłym chłopakiem który robi wszystko co może, by było jak najlepiej.
    Nie mam kompleksu, uwazam, ze gosc sie zatracil i juz nie wroci na te tory co kilka lat temu. Kiedy byl talentem. Teraz moze byc przecietniakiem bo za chwile powaznie nikt nie bedzie go chcial. Lublin pogonil, za chwile to pewnie zrobi Swiacik a kazdy inny prezes zastanowi sie 100 razy.

    A takiego Maksa nie stworzyli dzialacze ani kibice ani media. A jesli tak, to znaczy, ze ma slaba psychike i jest podatny na takie rzeczy. Co w wypadku uprawiania zuzla jest troche niepokojace.



    U nas może być ten problem, że może nawet byli fajni juniorzy ale nikt ich dobrze nie prowadził.
    Mogli by i nawet wydać 10 mln ale jest szansa, że wydali na złych ludzi, bo nie miał kto tego zweryfikować.
    Bo ja rozumiem zatrudnianie znajomych i bliskich na stanowiska ale jak ktoś się nie zna, to żadne pieniądze nie pomogą w osiągnięciu sukcesu.

    Więc może część z tego budżetu wydać na profesjonalistów trenerów, działaczy, to nie będzie trzeba przepalać całych 3 baniek na juniorów tylko połowę mniej. No chyba że bardzo potrzeba wydać całe 3
    O tym wlasnie mowie, niestety majac takich fachowcow jak Swiacik junior i Kafel to nawet miliardy nie pomoga.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    i specyficzna atmosfera domu rodzinnego nie miała żadnego wpływu?
    Pewnie miala, tylko do momentu jak sie trzymal ze Slawkiem a nie z mamusia to bylo cacy,byly sukcesy byla radosc z jazdy, fun i normalny chlopak. A potem nagle 180 stopni i zdziczal.

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Oczywiście że to robi z premedytacją, bo poza kamerami/mediami jest taki jak każdy z nas Jest pewnie specyficzny jak każdy, ma swoje jakieś wady, humory, etc ale w granicach normy.
    No nie do konca, jedna z osob, ktora mu tez duzo pomoga dzis moze powiedziec, ze gosc na ulicy go nie poznaje, przechodzi na 2 strone, nie mowi dzien dobry. A jest poza kamerami, mediami, real life.

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Nie jestem psychologiem ale tak patrząc z boku na niego, to on trochę potrzebuje wsparcia. Kogoś komu zaufa i się nim zaopiekuje. Stąd czasem te jego niespodziewane zachowania i próba zwrócenia na siebie uwagi.

    Ale to też nie zmienia nic w tym, że żużlokiem jest eleganckim.
    Brzmi to co piszesz zle, bo zazwyczaj ci co chca zwrocic na siebie uwage a zachowuja sie dziwnie to, no wiesz. Oby nie. Tylko Maks nie zaufa nikomu, on sie odizolowal od swiata normalnego, zyje w swojej jakiejs ułudzi, byc moze ma rowniez zaburzana percepcje i postrzeganie swiata i kazdego traktuje jak wroga. Jesli tak jest to nie pozwoli sie nikomu zblizyc do siebie. Niestety, nie zanosi sie na to, ze cos wiecej osiagnie w zuzlu. On nie okazuje zadnych emocji pozytywnych po wygranym biegu, jego nawet to nie cieszy. A te jego frazesy i pieprzenie ze jest ukontentowany p zdobyciu 3 i pamieta jak onegdaj tych 3 bylo wiecej i nieustannie podejmuje wysilki by w koncu rozpromienic swoja dusze kolejnymi 3 sa juz meczace. Zdjalby ta maske, soczyscie przekla ku%@a taaak! wygralem i by sie usmiechnal. Od razu jemu i wszystkim by sie zrobilo lepiej i lzej. A duszac w sobie mase emocji jakie wyzwala speedway to nie moze z tego byc nic dobrego.

  24. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta

    A takiego Maksa nie stworzyli dzialacze ani kibice ani media. A jesli tak, to znaczy, ze ma slaba psychike i jest podatny na takie rzeczy. Co w wypadku uprawiania zuzla jest troche niepokojace.
    (...)
    Pewnie miala, tylko do momentu jak sie trzymal ze Slawkiem a nie z mamusia to bylo cacy,byly sukcesy byla radosc z jazdy, fun i normalny chlopak. A potem nagle 180 stopni i zdziczal.
    Nie znam Maksa na tyle, by wiedzieć co u niego w głowie siedzi.
    Ale nie zgadzam się z tym, że Maksa nie stworzyli działacze, media czy kibice. Dokładnie oni to zrobili. Właśnie po tym, jak dostał kopa w Sparcie taki się stał.
    Jak go wtedy zgnojono i kopano leżącego, mimo że nic złego nie zrobił. To jak teraz się zachowuje, jaką ma maskę, jest właśnie obroną przed tym chorym "światem".
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Jak zwykle wina Sparty niczym pisowska wina Tuska. Obsesje się towarzysze leczy.

  26. Powrót do góry    #160
    Początkujący
    Dołączył
    10-12-2010
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czemu mam wrażenie że panuje tutaj przekonanie że w domu to Sławek był tym patologicznym rodzicem…

  27. Powrót do góry    #161
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Co to się znowu wydarzyło, że Nasi piekielnie mocni liderzy mają wolne? Nadal mają sesje zdjęciową we Francji?

    No jak tu nie być wściekłym i traktować ten klub poważnie skoro KAPITAN nie wziął udziału w ani jednym sparingu przed sezonem, po prostu żenada.

  28. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    Co to się znowu wydarzyło, że Nasi piekielnie mocni liderzy mają wolne? Nadal mają sesje zdjęciową we Francji?

    No jak tu nie być wściekłym i traktować ten klub poważnie skoro KAPITAN nie wziął udziału w ani jednym sparingu przed sezonem, po prostu żenada.
    Michelsen i Hansen jutro mają Danie. Madsen nie wiem..

  29. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    412
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 50 w 26 postach
    Z tego co wiem to mecz w którym miał jechać Michelsen został wczoraj odwołany.

  30. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nitrocars_CKM Zobacz posta
    Nie wiem czemu mam wrażenie że panuje tutaj przekonanie że w domu to Sławek był tym patologicznym rodzicem…
    No wlasnie caly szkopul polega na tym, ze to nie Sławek był ta patologia. Śmiem twierdzić, ze Sławek w swoim zyciu wypił przynajmniej o 3 cysterny wódki mniej niz jego byla zona Katarzyna.
    Slawek mial tez swoja poze dla dziennikarzy, smieszka, zawadiaki itd. To nadal wyluzowany facet, natomiast Maks przekroczyl granice szmiesnzosci, groteski dawno temu i brnie w to dalej. Ale najwieksza zagadka jest to jak to sie dzieje, ze slynny Szeju, Wojtek Pluta byl przez lata mechanikiem Sławka , do konca kariery, potem i chyba obecnie (poprawcie mnie jesli juz nie) jest mechanikiem Maksa. Koles wpadl w jakis niewiarogodny korkociag roznych sytuacji, zdarzen, charakterow i radzi sobie, w sensie ze pracowal i z jednym i z drugim. Wiec albo ma psyche nie z tej ziemi, albo w ogole nie zwraca na to uwagi albo obaj sa do okielznania. Ale nadal twierdze, ze Maks lepiej by zrobil gdyby soczyscie zaklal i powiedzial ze jest z@jeb(scie. Uwolnic zle emocje, odblokowac sie. I sadze, ze wowczas wszystko pojdzie bardziej gladko, latka gbura, ekscentryka, psychola od niego sie odczepi. Niech bedzie naturalny. Tego sobie, Wam i Maksowi zycze.


    A dzis fajny wystep (punktowo) i najlepszy w druzynie. Wiadomo, ze nie wypadalo przegrac z Szostakiem Krawczykiem i Ludwiczakiem, ale pokonal CHoldera, Czugunowa ( i raz z nim przegral).
    Dziwni mnie natomiast, ze zamiast objezdzac mlodziez - dac jeszcze po starcie Kupcowi i Ludwiczakowi to jakiegos zabojada sie puszcza albo Cluffa. No bez pojecia. Niech te 3 mln procentuja.

  31. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    No wlasnie caly szkopul polega na tym, ze to nie Sławek był ta patologia. Śmiem twierdzić, ze Sławek w swoim zyciu wypił przynajmniej o 3 cysterny wódki mniej niz jego byla zona Katarzyna.
    Slawek mial tez swoja poze dla dziennikarzy, smieszka, zawadiaki itd. To nadal wyluzowany facet, natomiast Maks przekroczyl granice szmiesnzosci, groteski dawno temu i brnie w to dalej. Ale najwieksza zagadka jest to jak to sie dzieje, ze slynny Szeju, Wojtek Pluta byl przez lata mechanikiem Sławka , do konca kariery, potem i chyba obecnie (poprawcie mnie jesli juz nie) jest mechanikiem Maksa. Koles wpadl w jakis niewiarogodny korkociag roznych sytuacji, zdarzen, charakterow i radzi sobie, w sensie ze pracowal i z jednym i z drugim. Wiec albo ma psyche nie z tej ziemi, albo w ogole nie zwraca na to uwagi albo obaj sa do okielznania. Ale nadal twierdze, ze Maks lepiej by zrobil gdyby soczyscie zaklal i powiedzial ze jest z@jeb(scie. Uwolnic zle emocje, odblokowac sie. I sadze, ze wowczas wszystko pojdzie bardziej gladko, latka gbura, ekscentryka, psychola od niego sie odczepi. Niech bedzie naturalny. Tego sobie, Wam i Maksowi zycze.


    A dzis fajny wystep (punktowo) i najlepszy w druzynie. Wiadomo, ze nie wypadalo przegrac z Szostakiem Krawczykiem i Ludwiczakiem, ale pokonal CHoldera, Czugunowa ( i raz z nim przegral).
    Dziwni mnie natomiast, ze zamiast objezdzac mlodziez - dac jeszcze po starcie Kupcowi i Ludwiczakowi to jakiegos zabojada sie puszcza albo Cluffa. No bez pojecia. Niech te 3 mln procentuja.
    Całe te objeżdżanie tych u24 (gość już od 3 lat jest seniorem) nie ma sensu. Facet przyjedzie zrobi 5 zer i mówimy o rozwoju

  32. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Ale nadal twierdze, ze Maks lepiej by zrobil gdyby soczyscie zaklal i powiedzial ze jest z@jeb(scie. Uwolnic zle emocje, odblokowac sie. I sadze, ze wowczas wszystko pojdzie bardziej gladko, latka gbura, ekscentryka, psychola od niego sie odczepi. Niech bedzie naturalny. Tego sobie, Wam i Maksowi zycze.
    Gdyby tak było jak piszesz, to wszyscy ludzie byli by zdrowi, uśmiechnięci i bez problemów na głowie Ale jak widać, nie jest tak łatwo i trzeba sobie pomagać.

    PS Gdzie to wasze psioczenie na Maksika? Bo jakoś do pochwał też się nie zbieracie
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 09-04-2024 o 23:19
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    A może tak zajmijcie się swoim życiem a od Torresa się odpyerdolcie ? On sobie doskonale poradzi bo to inteligentny i wrażliwy jest koleżka a wy wracajcie na taśmę do fabryk za 3200 na m. Elo.

  34. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    a wy wracajcie na taśmę do fabryk za 3200 na m. Elo.
    Nie mierz wszystkich swoją miarą

  35. Powrót do góry    #169
    Początkujący
    Dołączył
    03-07-2023
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Nie mierz wszystkich swoją miarą
    Masz 3400??

    Z młodym Drabikiem sprawa jest jasna i prosta jak wygrana Sławka w 1996 w Wawie. Chłopak po prostu olewa imprezy indywidualne i jakieś tam niby jazdy. Skupia się wyłącznie na lidze, swoje indywidualnie zrobił, bo dwa złota to mało nie jest. A z forumowiczów ma bekę, gdy popija czerwone wino i czyta poezję pozytywistyczną.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Chuck_Norris za jego przydatny post!

    muuu (12-04-2024)

  37. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Przecież on sam mówił, że to dla niego tylko praca. A skoro w ZK, sparingach czy MPPK nie płacą lub bardzo mało płacą to gość ma wywalone. Irytujące i bez ambicji, ale taki już jest i tyle.

  38. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Zauważyliście jaki permanentny ból dupy z powodu Włókniarza ma Krzystyniak? Ja rozumiem krytykę każdy ma do niej prawo ale gadanie średnio raz w tygodniu tego samego (Duńczycy, Drabik, Drabik, Duńczycy i tak w koło) na łamach przeglądu sportowego a teraz Interii zakrawa o kabaret. Oczywiście najbardziej kompromituje się Przegląd Sportowy cotygodniowo publikując wypociny pseudo eksperta Krzystyniaka.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 12-04-2024 o 12:48
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  39. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Do dziś tego oszołoma piecze d*pa za akcje z sezonu 2010, gdzie w meczach o utrzymanie wszyscy słuchali w parkingu Cieślaka zamiast przygłupiego Janka

  40. Powrót do góry    #173
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Hm to chyba nie tylko kwestia Krzystyniaka, w ostatnich tygodniach mieliśmy w środkach masowego rażenia kupę materiałów poświęconych Włókniarzowi. Tematy dokładnie jak w poście powyżej - Madsen, Drabik, Madsen, Drabik, oczywiście wszystko utrzymane w negatywnym tonie. To nawet mnie cieszy, bo problemem n. 1 Włókniarza na chwilę obecną jest budżet zatem albo klubowi PRowcy sprytnie odwracają uwagę, albo po prostu w klubie jest tak dobrze że dziennikarskie zera muszą wywoływać gównoburzę na siłę
    Pzdr,
    Garfield

  41. Powrót do góry    #174
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Jazda Kowolika dobitnie pokazuje jak we Włókniarzu znają na talentach juniorskich lol
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    Garfield (12-04-2024)

  43. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Bartek Swiacik nie widział w nim potencjału

  44. Powrót do góry    #176
    Początkujący
    Dołączył
    03-09-2018
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Jazda Kowolika dobitnie pokazuje jak we Włókniarzu znają na talentach juniorskich lol
    Za tydzień będzie miał okazje przetestować naszych juniorów.

  45. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,721
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Jazda Kowolika
    Ale już widać że kawał buca. Totalnie zero zainteresowania co z rywalem, jak typa przejechał
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  46. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chuck_Norris Zobacz posta
    Skupia się wyłącznie na lidze,
    No co racja to racja

  47. Powrót do góry    #179
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    I wszystko w temacie. Madsen nie pojechał w żadnym sparingu, przychodzi liga i ze sraczką kroi Kołodzieja na dystansie.

    Ogólnie mam wrażenie że ta drużyna to jakiś mem. Taka kopia Apatora sprzed 5-7 lat. Nazwiska niby były, a jechali taki piach że aż niemożliwe. Zero klimatu, atmosfery i taki jest od 3-4 lat Włókniarz. Zwyczajnie beznadziejny, kompletnie przepłacony, jadący zdecydowanie poniżej możliwości.

  48. Powrót do góry    #180
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    To dlaczego przyszedł tu MM skoro atmosfera dobra itp? W Motorze nie było atmosfery i wyników?
    Coś jednak MM w Częstochowie widział

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •