Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 245

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,848
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,131 w 1,486 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Borowiak nie jest zawodnikiem Włókniarza Natomiast nasza młodzież strasznie nierówna. Ponadto wielkich zmian w jeździe nie widać: Kupiec jak drewniany był tak jest, Halkiewicz sylwetka fajna, ale nadal starty najczęściej katastrofa. Jakiś promykiem nadziei jest Ludwiczak - fajnie walecznie jedzie, ale nadal bardzo nierówno co było widać choćby wczoraj.

    A co do Hansena to sprzęt bez zmian - trzyma się Mathiasa Kroegera - oby mu to żarło na poziomie ekstraligowym.
    Rzeczywiście, jakaś pomroczność, Borowiak to przez ten wczorajszy sparring z ROWem.
    Tuner Madsa może ten sam, ale kasa na obsługę silników i mechanika na stadionie też jest ważna. Nie wystarczy kupić parę silnikó i one bez dotykania przejeżdżą sezon.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Jeżeli pokazali nowe kevlary, a tam widnieje Tauron to chyba nie będą tego odpruwać
    Już drugi artykuł dzisiaj czytam, że umowa z Tauronem nie została sfinalizowana i w razie czego to Włókniarz pospieszył się z kevlarem, wiec chyba będzie trzeba pruć
    Chyba, że to taki zabieg prezesa, no ale jak się wycofujecie? My już was na kevlarach naszyliśmy...

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Już drugi artykuł dzisiaj czytam, że umowa z Tauronem nie została sfinalizowana i w razie czego to Włókniarz pospieszył się z kevlarem, wiec chyba będzie trzeba pruć
    Chyba, że to taki zabieg prezesa, no ale jak się wycofujecie? My już was na kevlarach naszyliśmy...
    Tak i wtedy Tauron stwierdzi , no w sumie jak już naszyliscie nas to dobra damy te 2 banki...

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Tak i wtedy Tauron stwierdzi , no w sumie jak już naszyliscie nas to dobra damy te 2 banki...
    To ironia, bo przecież wiadomo, że to tak nie działa Ale po Świąciku wszystkiego się można spodziewać.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    To ironia, bo przecież wiadomo, że to tak nie działa Ale po Świąciku wszystkiego się można spodziewać.
    No wiem wiem o co chodzi ale jeśli faktycznie Tauron zrezygnuje to macie sporą dziurę w budżecie...

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    To ironia, bo przecież wiadomo, że to tak nie działa Ale po Świąciku wszystkiego się można spodziewać.
    Świącik jest jaki jest, ale tutaj sporo racji jest po jego stronie. Były jakieś ustalenia itd po wykonaniu których umowa przedłuży się o 3 lata. Okej, zmieniła się władza, tym nie mniej każda szanująca się duża firma by to respektowała, ale ciężko o to w gigancie w którym władza zależy od aktualnie rządzących krajem. Nie jestem za tym by SSP sponsorowały kluby, jestem w grupie tych którzy popierają sponsoring całej ligi. Jeśli Tauron chce z tej sytuacji wyjść z twarzą to umówić się, że to ostatni sezon i wszyscy będą zadowoleni(Świącik znajdzie czas by znaleźć innego tytularnego).

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Tylko, że Tauron nic nie musi i żale Świacika ma gdzieś. Czy ludzie przez to, że tauron zrezygnował/ nie chce sponsorować dalej to zaczną masowo wypowiadać umowy temu dostawcy energii? Nie. Więc Tauron wcale też nie musi wychodzić z założenia, że mają wyjść z twarzą. Pozostaje tylko kwestia ewentualnych kar za niewywiązanie się którejś ze stron z umowy. TO max co można osiągnąć o ile takie zapisy były. Bo pewnie były i tauron się zabezpieczył zaś w drugą stronę - wątpię.

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Tylko, że Tauron nic nie musi i żale Świacika ma gdzieś.
    Oczywiście, że nic nie musi, ale też nie ma co mieć pretensji do Świącika jak ktoś tutaj próbował insynuować. Nie jest prezesem moich marzeń i bardzo często go krytykuję(częściej niż chwalę), ale tutaj no racja leży po jego stronie. A że druga strona ma to w poważaniu to inna sprawa. Oczywiste też jest, że na ostatnią chwilę ciężko będzie znaleźć ewentualnego sponsora, który da taką kasę. Jak już to będzie miało miejsce minimalizowanie strat. Walka o medale raczej nam "nie grozi", więc też nie ma co rozpaczać i skupić się wtedy na poszukiwaniu chętnych firm do większej współpracy. Podstawą tutaj powinno być ciśnięcie miasta by znaleźć wspólnego inwestora na skyboxy nad parkiem maszyn(wraz z jego remontem). Z takich loży za cały sezon taka Stal Gorzów wyciąga jak gdzieś wyczytałem blisko 3mln zł. Miejmy nawet z tego niecałe 2mln to już jest większa kasa niż to co byłoby od Taurona.

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,848
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,131 w 1,486 postach
    Wycofanie się sponsora tak znaczącego w przeddzień rozgrywek, nie jest w porządku. By zachować twarz, należałoby zakomunikować o ostatnim sponsoringu w roku 2024 w wysokości 1/3 trzyletniej umowy i rozstać się z klasą. To niepoważne.

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Niepoważne to jest finansowanie prywatnych klubów ze spółek skarbu państwa. Czy to żużel, kopana, ręczna, kosz czy siatkówka. Skoro klub jest prywatny to nie widze podstaw by PAŃSTWOWE spółki taki klub finansowały. Rozumiem, że jeżeli jest miasto współwłaścicielem klubu to może wykładać dużą ale MIEJSKĄ kasę. Ale nadal SSP nie powinny tego robić.
    I też nikt mi nie wmówi, że w taki sposób sa reklamowane te firmy. Tych firm nie trzeba reklamować, ponieważ często są monopolistami na rynku i koszą ogromne pieniądze i działają na zdecydowanie lepszych warunkach niż normalne firmy zakładane przez zwykłego Kowalskiego.

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Nie wiem czy można na podstawie turnieju w Gorzowie wyciągać wnioski, ale Miśkowiak jest taki, nie za mocny...
    Kabel się za nim ciągnie od parkingu, aż żal patrzeć (żartowałem)
    Wizualnie lepiej wygląda Hansen, ale to nie konkurs piękności i liga zweryfikuje gości.

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Moze się okazać, że Świącik ma fuksa, że ma Hansena a nie Miśkowiaka.
    A dziś chyba pierwszy poważny sprawdzian dla Drabika i Woryny na złotym Kasku. Stawka krajowa chyba najmocniejsza z możliwych.

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    A zatem Kacper wraca do formy, a Drabik pikuje w dół? Wiele to nie zmieni w takim przypadku w naszej mocy

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A zatem Kacper wraca do formy, a Drabik pikuje w dół? Wiele to nie zmieni w takim przypadku w naszej mocy
    Woryna prawie cały poprzedni sezon jeździł z kontuzją. Torres przecież jaja se robił dziś z leśnych dziadków. Przyjdzie liga to się zacznie jazda na 10 plus.

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Moze się okazać, że Świącik ma fuksa, że ma Hansena a nie Miśkowiaka.
    A dziś chyba pierwszy poważny sprawdzian dla Drabika i Woryny na złotym Kasku. Stawka krajowa chyba najmocniejsza z możliwych.
    Ty się od wczoraj interesujesz żużlem? Przecież Miśkowiak zawsze ma bolesne wejścia w sezon i zaczyna jeździć w czerwcu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-04-2024)

  17. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Torres przecież jaja se robił dziś z leśnych dziadków.
    Chciałbym żeby to była prawda ale nie jestem co do tego przekonany. Na trzy starty dwa razy jechał z najgorszego 3 pola i raz z niewiele lepszego 4 gdzie Maciek mocno przedłużył mu prostą więc może i chciał ale forma nie pozwoliła mu z tych słabych pól coś zrobić. Do tego słabiutki występ w Rybniku. Ja mam trochę obawy co do jego dyspozycji u progu sezonu.

    Woryna widać za szybkość jest. Jedno 0 właśnie z tego trzeciego pola.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 02-04-2024 o 11:25
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  18. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Szkoda ze Dobrucki jest ignorantem i nie powołał Kacpra na DME
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  19. Powrót do góry    #108
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Tak sobie to wygląda na dzień dzisiejszy...

  20. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Tak sobie to wygląda na dzień dzisiejszy...
    Ostrovia to głowny faworyt do awansu ale i tak postawa Włokniarza dramatyczna

  21. Powrót do góry    #110
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Ciekawe czy na tym torze wygramy chociaż połowę spotkań w tym sezonie. Śmiem wątpić.

    Jak było guano tak jest guano.

  22. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Nie no, co tam się odpindala w Czewie ?

    Ja rozumiem, że Włókniarz jedzie bez Madsena i MM ale żaden z trójki seniorów Włókniarza biegu nie wygrał z pierwszoligowcem z Ostrowa u siebie na torze ? A połowa meczu już za nami. Czyżby znowu Świącik majstrował coś przy torze ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Apropos, mam pytanie: GDZIE JEST ****A MADSEN?!? Ja wiem, teraz jest w Paryżu albo wraca, ale c'mon nic nie jeździ przed sezonem, chyba, że na pitcke do 500 stopni Wręczycka.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  24. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Apropos, mam pytanie: GDZIE JEST ****A MADSEN?!? Ja wiem, teraz jest w Paryżu albo wraca, ale c'mon nic nie jeździ przed sezonem, chyba, że na pitcke do 500 stopni Wręczycka.
    Powiedział ,że tydzień przed sezonem zawsze zaczyna treningi na poważnie.

  25. Powrót do góry    #114
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nie no panowie nie panikujmy z powodu jakiegoś sparingu i dość mocno testowej jazdy naszej seniorki, o której świadczy liczba odjechanych biegów i dość spore "amplitudy" punktowe w poszczególnych wyścigach.
    Pzdr,
    Garfield

  26. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    W innych klubach seniorzy wyjeżdżają dwa razy u siebie,.pokazują moc (3,3) i jest ok. We Włókniarzu nie ma paniki, gdy motają się z pierwszoligowcem.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  27. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ten tor faktycznie jakiś dziwny się wydaje A nasi na nim jadą jak na każdym innym - 0 startu i na trasie już ciężko kogoś minąć poza juniorem.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    No bo była dosypka przed zimą. Zakładam ze na lige bedzie zupełnie inaczej robiony.

  29. Powrót do góry    #118
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,848
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,131 w 1,486 postach
    Co by nie robili na nim, to od czasu spalonej rozdzielni w Gorzowie, Włókniarz na wyjazdach jeździ lepiej niż u siebie.

  30. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    No bo była dosypka przed zimą. Zakładam ze na lige bedzie zupełnie inaczej robiony.
    E?
    To na **** sparingi na inaczej przygotowanej nawierzchni, której sami nie znamy i pewnie w 3 treningi się nie spasujemy?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  31. Powrót do góry    #120
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Dokładnie to samo pomyślałem. Takie numery można robić jak się jeździ sparingi z zespołami z tej samej ligi. Ale na zespoły z niższej ligi robić jakieś podchody? To się kupy nie trzyma. To był okres właśnie na dopasowanie do nawierzchni.

    A wyszło jak wyszło.

    Bardzo martwi mnie Drabik i juniorzy. Wygląda to słabiutko z początku roku.

  32. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    No juniorzy stanęli w rozwoju niestety. Natomiast co do Drabika to mam mieszane uczucia, bo z jednej strony dramatycznie słabo(wyjazd Rybnik, Złoty Kask, u siebie Ostrów), ale jeszcze na memoriale wyglądał bardzo dobrze, bardzo nieźle też na tle Rybnika. Jak by nie było to na 90% poprzez brak punktujących juniorów medale i tak nam nie "grożą". Nie ma się co spinać - jest jak jest

  33. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    E?
    To na **** sparingi na inaczej przygotowanej nawierzchni, której sami nie znamy i pewnie w 3 treningi się nie spasujemy?
    Może inaczej. Tak mi sie wydaje ze na lige bedzie inaczej bo to podpowiada logika. Nie wydaje mi sie ze zrobimy tor na którym bedzie chodziła tylko ścieżka góra metr od krawężnika tak jak to było na memoriale i sparingu z Rybnikiem.

    Drabik zakładam ze koniec końców sie ogarnie do ligi ale juniorka to lekki dramat. Kupiec czasem pewnie w juniorskim jakąś trójke dowiezie ale na Halkiewicza nie ma co liczyć i tutaj pomyślałbym o puszczaniu od poczatku sezonu Ludwiczaka który jedzie odważnie i nie ma kija w dupie jak Halkiewicz

  34. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Może inaczej. Tak mi sie wydaje ze na lige bedzie inaczej bo to podpowiada logika. Nie wydaje mi sie ze zrobimy tor na którym bedzie chodziła tylko ścieżka góra metr od krawężnika tak jak to było na memoriale i sparingu z Rybnikiem.
    No to właśnie stąd pytanie. Po co przygotowywać nowy tor, nieznany nikomu, inaczej niż na ligę?
    Kiedy oni poznają tor na ligę w takim razie? Na pierwszym ligowym meczu i będzie tak jak zawsze? To mogli nic nie dosypywać, a za tą kasę kupić jakiś silnik młodemu

    A dwa, to pogoda była jaka być może też będzie w trakcie sezonu, to jest jakaś szansa, że taki tor zastaniemy na jakimś meczu ligowym. To nadal nie wygląda za dobrze nasze spasowanie z nim.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Na chwilę obecną jazda Michelsena, Drabika i juniorów dramat, reszta wydaje się ok. Ciężki kalendarz może spowodować ze szansa na pierwsze punkty może być dopiero w 5 kolejce.Obym się mylił i za tydzień w Lesznie będzie miłe zaskoczenie.

  36. Powrót do góry    #125
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez borys255 Zobacz posta
    Na chwilę obecną jazda Michelsena, Drabika i juniorów dramat, reszta wydaje się ok. Ciężki kalendarz może spowodować ze szansa na pierwsze punkty może być dopiero w 5 kolejce.Obym się mylił i za tydzień w Lesznie będzie miłe zaskoczenie.
    Wasza nadzieja w naszym Janku

  37. Powrót do góry    #126
    Początkujący
    Dołączył
    10-12-2010
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co dziś pokazuje MM nie wygląda źle… to jest tragedia…

  38. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Póki co ,początek sezonu gruntuje moją pozycję kibica "gazetowo-internetowo-tv" jak to mawiał Maślanka.

  39. Powrót do góry    #128
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,848
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,131 w 1,486 postach
    Na razie to tylko Mikkelsen wygląda źle, sprzętowa totalna padaka. Reszta w normie, trochę żonglują silnikami, jak to na przedbiegach. Ale ten Mikkelsen?! Choć w każdej ekipie ktoś kuleje.

  40. Powrót do góry    #129
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Emil 4 razy leżał w tym roku w zawodach i też miewa nie najlepsze biegi, w anglii zaczął niemrawo ale nic nie wskazuje na to by w lidze nie miał wymiatac.

    Dudek i Lambert wymiatają, ale przecież w lidze raczej nie będą killerami.

    Te zawody nic nie znaczą. Kilka lat temu Przemek Pawlicki komplety robił w każdych zawodach przed sezonem a później nie łapał się na szpryce w lidze w pierwszym meczu. Hampel rok temu podobnie, kozak w sparingach, a później ciężary.

    Przecież ten Woryna nad którym zachwyty nie ustają czy nasz Dudek kompletnie nic nie gwarantują i tu chyba o tych zawodników powinna być największa troska, tu jest niewiadoma, a nie o liderów którzy mają dostęp do sprzętu jednak z wyższej półki niż taki Woryna.

  41. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Emil 4 razy leżał w tym roku w zawodach i też miewa nie najlepsze biegi, w anglii zaczął niemrawo ale nic nie wskazuje na to by w lidze nie miał wymiatac.

    Dudek i Lambert wymiatają, ale przecież w lidze raczej nie będą killerami.

    Te zawody nic nie znaczą. Kilka lat temu Przemek Pawlicki komplety robił w każdych zawodach przed sezonem a później nie łapał się na szpryce w lidze w pierwszym meczu. Hampel rok temu podobnie, kozak w sparingach, a później ciężary.

    Przecież ten Woryna nad którym zachwyty nie ustają czy nasz Dudek kompletnie nic nie gwarantują i tu chyba o tych zawodników powinna być największa troska, tu jest niewiadoma, a nie o liderów którzy mają dostęp do sprzętu jednak z wyższej półki niż taki Woryna.
    A ja to widze inaczej. Jednak sparingi i takie turnieje sa jakims wyznacznikiem. Bo okazuje sie, ze na tle slabych sparingpartnerow taki Drabik wypada blado a w ZK juz fatalnie i do tego obraza majestatu. MM wczoraj padaka, Madsen tez bez szalu. I jak ktos powie, ze to poczatek sezonu to sorry bo kazdy ma poczatek sezonu. Jak ktos powie, ze testy to sorry bo taki Zimny tez testuje ale wyglada 20 razy lepiej.
    Jak ktos powie, ze to zaslona dymna i inne sraty taty to tylko usmiech politowania.
    I z Woryna nie jest tak, ze zachwyty nie ustaja. Chlopak jedzie poprostu od poczatku sezonu dobrze, pewnie sie uporal z kontuzja i jest wiecej tego funu i luzu.
    Drabik to czlowiek gdzie wiadomo ze jesli bedzie lipa to strzeli focha a poki co lipa jest. Nie gwarantuje stabilizacji
    Madsen pewnie wejdzie na tory takie, ze bedzie liderem druzyny
    MM - no tu padaka po calosci
    Hansen sie zderzy z ligowa rzeczywistoscia i przepadnie
    Juniorzy, a jacy juniorzy? Plastrony tak naprawde.

    I tu nie chodzi o to, ze Dudek Lambert czy wsponiany przez Ciebie Woryna beda killerami. Bo nie beda. Killerem jest Zmarzlik. I dlugo dlugo nic. Ale solidny ligowiec ponad przecietna to czemu nie. I lepiej miec 3-4 solidnych na takim samym poziomie niz jednego Killera. A we Wlokniarzu poki co nie widac zadnej jakosci. I jeśli panowie musza sie rozjezdzic i bedzie to trwalo do czerwca to o czym mowimy.
    Szykuje sie ciezki sezon dla kibicow, zawodnikow i Swiacika. Pierwsze dwie kolejki to raczej duzo malych punktow na minusie a malo duzych, nawet powiem, ze zero.

  42. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Michelsen wygląda narazie bardzo słabo, może być jeszcze gorzej niż było w zeszłym roku. Madsen stawiam w ciemno że bedzie liderem, wczoraj to był taki tor, że bardziej się cieszył ze dojechał cało.
    Więcej się spodziewałem po Halkiewiczu, w zeszłym roku miał udane biegi, narazie wygląda to słabo, zresztą tak jak reszta młodzieży.

  43. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Michelsen wygląda narazie bardzo słabo, może być jeszcze gorzej niż było w zeszłym roku. Madsen stawiam w ciemno że bedzie liderem, wczoraj to był taki tor, że bardziej się cieszył ze dojechał cało.
    Więcej się spodziewałem po Halkiewiczu, w zeszłym roku miał udane biegi, narazie wygląda to słabo, zresztą tak jak reszta młodzieży.
    Na szczęście Ludwiczak robi postępy, więc w razie mizerii Halki możemy postawić na niego. Kupiec pewnie niezagrożony mimo wszystko. Zapewne parę trójek w sezonie w biegach juniorskich zbierze i to będzie wszystko. Na bezrybiu i rak ryba...

  44. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,789
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Wyników ze sparingów się nie wpisuje, ale naprawdę ktoś wierzy, że Drabik nie jedzie jak Kubera a Michelsen jak Zmarzlik bo to sparing? Jak zawodnik jest top szybki, w top formie mentalnej to niezależnie czy ściga się o 5 zł czy o złoto w GP po prostu wygrywa

  45. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Ale chyba nikt nie zakrzywia rzeczywistości. Madsen pewnie do Leszna ogarnie temat. Woryna jakoś wygląda ale reszta to obraz nędzy i rozpaczy.

    Czy będzie Kołodziej czy będzie z/z to raczej i tak w plecy się zapowiada

  46. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Pewnie tak, ale najważniejsze dla prezesa być w szóstce.
    Potem się zobaczy.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •