Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 122 z 122

Wątek: Sparta Wrocław 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik Awatar windi77
    Dołączył
    21-10-2022
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cześć,
    pytanie z tytułu innych:
    Będę niedługo we Wrocławiu i jako kibic z Bydgoszczy punktem must have jest Olipmico! Niestety nie ma żadnego meczu w tym czasie ale i tak chciałbym pokazać dzieciakom stadion Sparty, nie wiecie czy są jakieś możliwości wejścia na trybuny? Może będzie jakiś trening w dniach 29/30 kwietnia. Fajnie jakbym się nie odbił od bram Sekreariat WTS jednoznacznie twierdzi że nie ma opcji wejścia, no ale może jakaś nadzieja w forum.
    Dobrego dnia, pozdrawiam.

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez windi77 Zobacz posta
    Cześć,
    pytanie z tytułu innych:
    Będę niedługo we Wrocławiu i jako kibic z Bydgoszczy punktem must have jest Olipmico! Niestety nie ma żadnego meczu w tym czasie ale i tak chciałbym pokazać dzieciakom stadion Sparty, nie wiecie czy są jakieś możliwości wejścia na trybuny? Może będzie jakiś trening w dniach 29/30 kwietnia. Fajnie jakbym się nie odbił od bram Sekreariat WTS jednoznacznie twierdzi że nie ma opcji wejścia, no ale może jakaś nadzieja w forum.
    Dobrego dnia, pozdrawiam.
    30 kwietnia treningu na pewno nie będzie, bo jedziemy zaległy mecz w Częstochowie, ale obstawiam że dzień wcześniej trening powinien być. Tylko na dziś dzień to takie trochę wróżenie z fusów.

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik Awatar windi77
    Dołączył
    21-10-2022
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    30 kwietnia treningu na pewno nie będzie, bo jedziemy zaległy mecz w Częstochowie, ale obstawiam że dzień wcześniej trening powinien być. Tylko na dziś dzień to takie trochę wróżenie z fusów.
    a no rzeczywiście na wtorek przełożyli- nie ogarnąłem, podjedziemy najwyzej zrobimy zdjęcie przed bramami

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Brawo młoda Sparta

    Kowolik to jednak jest gość.
    Zastanawiałem się dlaczego on jest w pierwszej drużynie, a nie Andrzejewski lub Seniuk, ale dziś pokazał dlaczego.
    Natomiast Krawczyk powinien się brać do roboty.

    Gusts, spoko z nim rozniesiemy ligę u24
    Tylko lepiej dla niego, żeby jednak poszedł na wypożyczenie, jeśli chce się rozwijać.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Brawo młoda Sparta

    Kowolik to jednak jest gość.
    Zastanawiałem się dlaczego on jest w pierwszej drużynie, a nie Andrzejewski lub Seniuk, ale dziś pokazał dlaczego.
    Natomiast Krawczyk powinien się brać do roboty.

    Gusts, spoko z nim rozniesiemy ligę u24
    Tylko lepiej dla niego, żeby jednak poszedł na wypożyczenie, jeśli chce się rozwijać.
    Była jakaś transmisja?

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Była jakaś transmisja?
    Tego nie wiem - ja miałem, że tak powiem... transmisję z pierwszej ręki

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Tego nie wiem - ja miałem, że tak powiem... transmisję z pierwszej ręki
    Jak maszt o zarzuć mi na priv.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Jak maszt o zarzuć mi na priv.
    Ale już jest po meczu


    W każdym razie... Jeśli ktoś "płakał" po Małkiewiczu, to nie ma obawy. Kowolik to dużo większy kozak.
    I w sumie dobrze, że Małkiewicz poszedł do siebie, bo mamy szansę oglądać naprawdę spory talent.
    Wiadomo, nie ma co się podpalać, Marcel może urosnąć, przytyć, złapać dzwona itp... Niemniej warto go obserwować i warto mu kibicować
    Ostatnio edytowane przez Taisto ; 23-04-2024 o 19:52

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Brawo młoda Sparta

    Kowolik to jednak jest gość.
    Zastanawiałem się dlaczego on jest w pierwszej drużynie, a nie Andrzejewski lub Seniuk, ale dziś pokazał dlaczego.
    Natomiast Krawczyk powinien się brać do roboty.

    Gusts, spoko z nim rozniesiemy ligę u24
    Tylko lepiej dla niego, żeby jednak poszedł na wypożyczenie, jeśli chce się rozwijać.
    Patrząc na Gustsa z kim przyegrywal to mocno się cofa w rozwoju. Mając 17/18 lat zrobiłby tu komplet

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Małkiewicz to teraz pewnie płacze. Wrócił do GKM ale bez zabawek z Wrocławia i calego know how. Widzi teraz, ze sam talent i odwaga w dzisiejszym zuzlu to za malo. Ale pomimo tego spodziewalem sie po nim lepszej jazdy. Szkoda. Mam nadzieje, ze zacznie punktowac bo pokazal, ze potrafi, tylko musi miec na czym i do tego ogarnietych ludzi wokol siebie. Chyba cos tam sie w tej Sparcie napatrzyl i nauczyl.

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Patrząc na Gustsa z kim przyegrywal to mocno się cofa w rozwoju. Mając 17/18 lat zrobiłby tu komplet
    Mając 17/18 nie miał tylu dzwonów i kontuzji.
    To jest cześć żużla, jeden po dzwonie jedzie jak jechał lub nawet lepiej, a inny gazu już tak ochoczo nie dodaje.



    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Małkiewicz to teraz pewnie płacze. Wrócił do GKM ale bez zabawek z Wrocławia i calego know how. Widzi teraz, ze sam talent i odwaga w dzisiejszym zuzlu to za malo. Ale pomimo tego spodziewalem sie po nim lepszej jazdy. Szkoda. Mam nadzieje, ze zacznie punktowac bo pokazal, ze potrafi, tylko musi miec na czym i do tego ogarnietych ludzi wokol siebie. Chyba cos tam sie w tej Sparcie napatrzyl i nauczyl.
    No Małkiewicz kiepsko na tym wyszedł, ale on miał z tego co wiem solidne umowy w GKM i trzeba by było mocno kombinować by został w Sparcie.
    Jak dla mnie, talent on ma, ale jest za wysoki niestety. I ciągle będzie rosnąć jeszcze.
    Małe szanse na wielką karierę, ale trzymam kciuki za niego.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Ale już jest po meczu


    W każdym razie... Jeśli ktoś "płakał" po Małkiewiczu, to nie ma obawy. Kowolik to dużo większy kozak.
    I w sumie dobrze, że Małkiewicz poszedł do siebie, bo mamy szansę oglądać naprawdę spory talent.
    Wiadomo, nie ma co się podpalać, Marcel może urosnąć, przytyć, złapać dzwona itp... Niemniej warto go obserwować i warto mu kibicować
    we Wrocławiu już się nim zajmą odpowiednio, żeby za dużo nie urósł pamiętam, jak Drabik w jakimś wywiadzie 10 lat temu wspominał, że robi ciężkie przysiady żeby nie rosnąć już bardziej.
    Seniuk też się całkiem ładnie wczoraj zaprezentował.
    Na Grudziądz mogliby dać pojeździć trzem juniorom, ale biorąc pod uwagę, że nasze "gwiazdy" miały rok temu problem z oddaniem pojedynczych biegów Pawlickiemu to co dopiero z oddawaniem biegów juniorom.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Ale już jest po meczu


    W każdym razie... Jeśli ktoś "płakał" po Małkiewiczu, to nie ma obawy. Kowolik to dużo większy kozak.
    I w sumie dobrze, że Małkiewicz poszedł do siebie, bo mamy szansę oglądać naprawdę spory talent.
    Wiadomo, nie ma co się podpalać, Marcel może urosnąć, przytyć, złapać dzwona itp... Niemniej warto go obserwować i warto mu kibicować

    No tak Kowolik taki wasz jak i był Małkiewicz Żaden z nich nie jest kozakiem tylko mieli/mają kozackie fury z warsztatu Sparty, a jeśli podobnym sprzętem dysponuje reszta juniorów w Sparcie to tylko pokazuje poziom szkolenia WTS wyłączając tych podkupionych

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    niemozliwe. Monopol na super fury ma motor.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    No tak Kowolik taki wasz jak i był Małkiewicz
    Skoro jeździ czy jeździł w barwach Wrocławia, to na chwilę są nasi
    To proste.

    Wychodząc z bardziej skomplikowanego punktu widzenia, jakim chyba chciałeś podążyć, to Madsen jest bardziej Nasz niż wasz
    Nie pisząc już o Drabiku, który u was się marnuje, a u Nas święcił wielkie sukcesy.
    No wymieniać tak można długo, ale to nie ja zacząłem

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Jeśli chodzi o Krawczyka to jestem spokojny. Na ligę ma silniki F.G tuningowane przez Gromowskiego. Cały czas szuka ustawień w jednostkach Holloweya. Właśnie te mecze U24 są od testów i prób dopasowań.

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    No tak Kowolik taki wasz jak i był Małkiewicz Żaden z nich nie jest kozakiem tylko mieli/mają kozackie fury z warsztatu Sparty, a jeśli podobnym sprzętem dysponuje reszta juniorów w Sparcie to tylko pokazuje poziom szkolenia WTS wyłączając tych podkupionych
    A to Janowski nie jeździ w Sparcie? Ostatnio wygląda tak, jakby nie miał dostępu do słynnego warsztatu Sparty.

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A to Janowski nie jeździ w Sparcie? Ostatnio wygląda tak, jakby nie miał dostępu do słynnego warsztatu Sparty.
    Janowski oczywiście, że dostęp do słynnego warsztatu Sparty ma..
    No ale on się uparł na RK Rancing
    A tam jak wiadomo, musi czekać w kolejce za całą drużyna Motoru, A. Łagutą, no i innymi...
    Widać cierpienie go uszlachetnia

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2023
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    A to Janowski nie jeździ w Sparcie? Ostatnio wygląda tak, jakby nie miał dostępu do słynnego warsztatu Sparty.
    Do warsztatu jeszcze ma dostęp i wejść zawsze może. Gorzej z dostępem do Haja...

  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Nie widzieć, że Kowolik czy Małkiewicz mają to "coś" to nieźle trzeba być ograniczonym.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #111
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,874
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yankes Zobacz posta
    Do warsztatu jeszcze ma dostęp i wejść zawsze może. Gorzej z dostępem do Haja...
    A o co chodzi z Hajem?

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Malkiewicz to już na monitorze się wyróżniał.

  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Na monitorze to wielu się wyróżnia.

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    https://zapodaj.net/images/eaf660facd0ca.jpg


    Wszystkie komentarze dotyczące tej sytuacji są natychmiast usuwane. Sprawa pewnie nie wypłynie, a warto żeby ktoś "z góry " przyjrzał się temu co osoba prowadzące sociale Sparty odstawia.

    Straszenie dozytownim zakazem stadionowym na oficjalnym klubowym fanpage'u to jest przegięcie.

    I jeżeli faktycznie Sparta ma taki regulamin niezgodny z powszechnie obowiązującym prawem to UOKiK może im wlepic karę. A to nie jest 500 zł.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; Wczoraj o 11:24

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    muuu (Wczoraj)

  26. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Tam w ogóle osoba prowadząca socjale daje dupy przy każdej takiej sytuacji.
    Kasowanie każdych komentarzy, poza tymi super pozytywnymi. Banowanie za chęć pozyskania neutralnej informacji.

    Chyba że to jakiś prikaz z góry, to nic się nie zmieni
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  27. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    https://www.infor.pl/prawo/prawa-kon...-wiedziec.html

    Firma prowadząca sprzedaż biletów na koncert może w swoim regulaminie wyłączyć prawo konsumenta do odsprzedaży biletu osoby trzeciej.
    Regulamin Sparty również jest jasny. Ponadto jest wiele lepszych miejsc do odsprzedaży biletów niż fanpage Sparty na FB. Niemniej faktycznie osoba/osoby prowadzące socjale już od dawna prezentują żenujący poziom, ale przypuszczam, że to jacyś wolontariusze.

  28. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Dałeś stary artykuł.
    Można wyłączyć prawo konsumenta do zwrotu biletu/odstąpienia od umowy ale nie od dysponowania już swoją własnością. Zwłaszcza, że nie jest w żaden sposób personalizowana/imienna.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  29. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Bilety na mecze Sparty zawsze były imienne wraz z numerem pesel. No chyba, że w tym sezonie się coś zmieniło, bo nie kupowałem jeszcze, ale nie sądzę. A przepisy z podanego przeze mnie artykułu nadal są obowiązujące. Podałem link do infora, bo to rzetelny portal prawniczy. Te same informacje można odnaleźć choćby tu: https://ikrotoszyn.pl/news,czy-mozna...ecz,12894.html czy tu: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-s...z-drugiej-reki

  30. Powrót do góry    #119
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Osoba która bilety sprzedawała zapiera się w dyskusji że sprawa dotyczy biletu nieimiennego, z racji na usuwane komentarze jest to dość trudne do uchwycenia, ale historia została wrzucona na jedna z grup na fb nagłaśniający patologie w socialach

    Zresztą w przytoczonym screenie jest informacja o tym że bilet imienny nie jest a sprzedaż była bez zysku.

    Naprawdę na miejscu klubu warto się działalność fanpage przyjrzeć bo to jest sprawa dla UOKiK. Wątpię że regulamin klubu jest niezgodny z prawem, ale informacje przekazywane przez fb już tak.

  31. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    To niech ta osoba pokaże swój bilet bez kodu kreskowego itp. i wtedy wszystko będzie jasne. Tak to każdy sobie może zrobić gównoburze. Nawet wszedłem na stronę Sparty żeby spróbować kupić bilet na dzisiejszy mecz i musiałem tam potwierdzić swoje dane osobowe. Nie wiem skąd jeszcze takowe można byłoby nabyć, jak kupowałem kiedyś w Empiku czy STS to też dane podawałem.

    Inna sprawa, że to co powyżej zacytowałem nie tyczy się stricte biletów imiennych. Bilety imienne też można odsprzedawać jeżeli regulamin tego dopuszcza i niektórzy umożliwiają zmianę danych osobowych na bilecie.

    A konto tej babki jest ponoć fejkowe:

    GMFRTq8XoAA4fRD.png
    Ostatnio edytowane przez Leonidas ; Wczoraj o 16:37

  32. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    A przepisy z podanego przeze mnie artykułu nadal są obowiązujące. Podałem link do infora, bo to rzetelny portal prawniczy. Te same informacje można odnaleźć choćby tu: https://ikrotoszyn.pl/news,czy-mozna...ecz,12894.html czy tu: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-s...z-drugiej-reki
    Przepisy się zmieniają czasem z roku na rok A w przytoczonych artykułach mowa tylko o rezygnacji w ciągu 14 dni od zakupu (prawa konsumenckie na to zezwalają) i nic więcej. Tego nie można zrobić w przypadku biletów na eventy. Ale jak najbardziej można je odsprzedawać, byle nie po cenie wyższej niż ta widniejąca na bilecie.

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Naprawdę na miejscu klubu warto się działalność fanpage przyjrzeć bo to jest sprawa dla UOKiK. Wątpię że regulamin klubu jest niezgodny z prawem, ale informacje przekazywane przez fb już tak.
    Ja nie wiem czemu na Sparcie jest taka cenzura. Przecież to nie PRL. No chyba że...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Słowo klucz "czasem", w tym przypadku tak się nie dzieje. Można odsprzedawać o ile pozwala na to firma prowadząca sprzedaż, a Sparta na to nie pozwala i jest to zgodne z prawem. Proszę, link do źródła:
    https://konsument.gov.pl/jak-bezpiec...cert-lub-mecz/

    Czy mogę odsprzedać bilet?
    Jeżeli regulamin umożliwia taką transakcję, możemy odsprzedać bilet po cenie pierwotnej.
    I tak jak było wspomniane we wcześniej wklejanych przeze mnie linkach:

    Firma prowadząca sprzedaż biletów na koncert może w swoim regulaminie wyłączyć prawo konsumenta do odsprzedaży biletu osoby trzeciej.
    Zwyczajna gównoburza sprowokowana przez biednego pokrzywdzonego oszusta, któremu Sparta uniemożliwia wklejanie ofert na ich FB. Poziom osób prowadzących socjale klubu i ich sposób komunikacji to już inna kwestia, ale na pewno nie jest to sprawa dla UKOiK jak sugerował wcześniej Piernik, bo regulamin jest jasny i zgodny z prawem.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    muuu (Wczoraj)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •