Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 122

Wątek: Sparta Wrocław 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach

    Sparta Wrocław 2024 - wątek klubowy

    No dobra, jeszcze chwila i sezon rusza...

    Skład Sparty

    9. Bewley
    10. Kowalski
    11. Laguta
    12. Woffinden
    13. Janowski
    14. Krawczyk
    15. Andrzejewski

    Teoretycznie pod 16 może być Gusts, ale raczej go pewnie znowu wypożyczą i nie będą ryzykować rywalizacji między nim a Kowalskim.

    Generalnie, jaki skład jest, każdy widzi i nie ma co się oszukiwać - jedziemy o Mistrza!
    Co prawda nie jesteśmy faworytem, niemniej ktoś musi rzucić wyzwanie Motorowi...
    A, że to jest tylko lub aż żużel i w ciągu kilkunastu sekund zmienić się układ sił, to.. Wierzyć zawsze warto.
    Z drugiej strony, myślę, że każda inna pozycja, niż brak jakiegokolwiek medalu, będzie porażką.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Mnie zastanawia Magic, czy brak tego SGP (oby tylko na sezon) wyjdzie mu na dobre jeśli chodzi o występy ligowe. Nie oszukujmy się, poprzedni sezon był w jego wykonaniu katastrofalny, dość powiedzieć że mega krytykowany Tai za swoją postawę, miał lepszą średnią od niego (średnia to nie wszystko but still).

    Tak przy okazji kogo wolelibyście w zastępstwie Taia? Fricke, czy Michelsena? Ja już Fricke w Sparcie się naoglądałem i mam nadzieję, że do tego powrotu nie dojdzie.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Też mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy pomysł by ściągnąć Fricke.
    Jeśli Tai odejdzie, a pewnie odejdzie to zapewne wróci Piter.
    Choć jeśli ja miałbym wybierać, to powalczyłbym o Kuberę.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Na Olimpijski najbardziej pasowałby Kołodziej. Jemu się tam wpadki chyba niezwykle rzadko zdarzają. Wiadomo, że on mocno lojalny, ale gdyby Unia spadła to może mielibyście szanse...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Też mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy pomysł by ściągnąć Fricke.
    Jeśli Tai odejdzie, a pewnie odejdzie to zapewne wróci Piter.
    Choć jeśli ja miałbym wybierać, to powalczyłbym o Kuberę.
    Piter już powiedział, że jak FZG się utrzyma to zostanie w ZG, bo nie chce co chwilę zmieniać klubu...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Jak się dogada w maju że Sparta to już tak zrobi żeby Falubaz się nie utrzymał

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Jak się dogada w maju że Sparta to już tak zrobi żeby Falubaz się nie utrzymał
    A po co Piter miałby wracać do Wrocławia , jak on na tym torze słabo jeździ. Przecież Rusko mogł zostawić na ten sezon Pitera, a z jakiś powodów z niego zrezygnował. Tak wiem, ważny kontrakt miał Woffinden ale to raczej nie był problem, żeby puścić go w świat. A po za tym WTS będzie celował raczej w mocniejszego zawodnika...

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jeśli Piter miał by wrócić za Taia , to ktoś w tym klubie jest nieźle pogrzany....
    Wypuścili Piotra po to żeby za rok za niego przepłacać ...

    Myślę że tematu Pitera we Wrocku już nie ma , i albo utrzyma się z Falubazem...albo wróci do Leszna za najsłabszego seniora... O ile pokaże że warto go zabrać

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jeśli Piter miał by wrócić za Taia , to ktoś w tym klubie jest nieźle pogrzany....
    Wypuścili Piotra po to żeby za rok za niego przepłacać ...

    Myślę że tematu Pitera we Wrocku już nie ma , i albo utrzyma się z Falubazem...albo wróci do Leszna za najsłabszego seniora... O ile pokaże że warto go zabrać
    Zapomniałeś jeszcze o beniaminku.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Tymczasem... Krawczyk podpisał kontrakt w Motali.
    I to jest dobry ruch i szansa na rozwój, gdyż kilka meczy może mu wpaść, z racji tego, ze np. Janowski i Piter będą startowali w Anglii.
    Zawsze lepiej pojechać na naukę do Szwecji niż startować w lidze u24.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/11...lak-w-tym-zesp


    Jeszcze ciekawiej, że Sutryk, czyli prezydent miasta, obiecał remont dopiero co wyremontowanego Olimpijskiego
    Konkretnie wieży zegarowej.
    Finalnie chcą podciągnąć instalacje gazową i odpalać znicz.
    Może i to będzie efektowne, ale czy rzeczywiście potrzebne?

    https://www.sport.pl/inne/7,64998,30...nie.html#s=min

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Sutryk to zaraz może nie załapać się na kolejną kadencję gdyż na chwilę obecną to Jaros ma lepsze notowania mimo, że jeszcze nie zdecydował czy wystartuje a ten to nie wiadomo jak się będzie na to zapatrywał i w ogóle na sport.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mossberg Zobacz posta
    Sutryk to zaraz może nie załapać się na kolejną kadencję gdyż na chwilę obecną to Jaros ma lepsze notowania mimo, że jeszcze nie zdecydował czy wystartuje a ten to nie wiadomo jak się będzie na to zapatrywał i w ogóle na sport.
    Wybór między dżumą a cholerą. Ciepłolubny przynajmniej kasę daje choć nie swoją a PO-jeb to może tylko coś zaj*b*ć
    Ostatnio edytowane przez kobra102 ; 16-02-2024 o 11:43
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kobra102 za jego przydatny post!

    Mossberg (16-02-2024)

  14. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Pytanie egzystencjalne - kto po Andżeju i Krystynie? Jest jakiś exit plan?

  15. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Pytanie egzystencjalne - kto po Andżeju i Krystynie? Jest jakiś exit plan?
    Wszytko jedno, byleby nie Rysio Czarnecki

    A poważnie, ja to bym widział u steru małżeństwo Dziechcińskich, ale... Nie wiem czy oni mają ochotę bawić się w to od strony organizacyjnej.

  16. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach

  17. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mossberg Zobacz posta
    Bardzo ciekawy wywiad.
    Oczywiście trochę się w pewnych momentach prezes wybiela, a w innych trochę bardzo wybiela, no ale wiadomo, że w trakcie wywiadu nie będzie srał pod siebie.
    Bardzo ciekawie zostały poruszone kwestie Pawlickiego i Drabika... I tutaj, znając osobowości tych zawodników, nie mam powodu by nie wierzyć prezesowi.
    Niezmiernie tez mi się podobała koncepcja Pucharu Polski - to by się na pewno sprzedało, choć może nie w takiej formie w jakiej proponował prezes. Jako hipotetyczny kibic takiego np. Opola wolałbym zobaczyć pełen zestaw gwiazd Sparty czy Motoru.

  18. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Bardzo ciekawy wywiad.
    Oczywiście trochę się w pewnych momentach prezes wybiela, a w innych trochę bardzo wybiela, no ale wiadomo, że w trakcie wywiadu nie będzie srał pod siebie.
    Bardzo ciekawie zostały poruszone kwestie Pawlickiego i Drabika... I tutaj, znając osobowości tych zawodników, nie mam powodu by nie wierzyć prezesowi.
    Niezmiernie tez mi się podobała koncepcja Pucharu Polski - to by się na pewno sprzedało, choć może nie w takiej formie w jakiej proponował prezes. Jako hipotetyczny kibic takiego np. Opola wolałbym zobaczyć pełen zestaw gwiazd Sparty czy Motoru.
    No ale z drugiej strony nie wiem czy taki kibic też chciałby zobaczyć jak jego drużyna robi 20-25 pkt. Koncepcja o braku jednego zawodnika w pojedynku z pierwszoligowcem i dwóch z drugoligowcem brzmi całkiem sensownie

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    xDDD
    1:22:30
    "We Wrocławiu ukróciłem kombinacje (...) pewne zasady fair play muszą obowiązywać."

    Przecież Wrocław i fair-play to antonimy xD

    No chyba, że stwierdzenie "pewne zasady", jest bardzo wybiórcze i dotyczy tylko 3 jakiś zasad
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 16-03-2024 o 17:52
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    xDDD
    1:22:30
    "We Wrocławiu ukróciłem kombinacje (...) pewne zasady fair play muszą obowiązywać."
    Jakbyś wiedział o co chodziło Andrzejowi w tej wypowiedzi, to byś się głupio nie śmiał, ale jak zwykle postanowiłeś zrobić z siebie śmieszka - głupka

    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    No ale z drugiej strony nie wiem czy taki kibic też chciałby zobaczyć jak jego drużyna robi 20-25 pkt. Koncepcja o braku jednego zawodnika w pojedynku z pierwszoligowcem i dwóch z drugoligowcem brzmi całkiem sensownie
    No ja bym chciał zobaczyć takiego Łagute czy Janowskiego nawet dostając bęcki...
    Tak bym widział właśnie popularyzacje żużla przez Puchar Polski.
    Chodziłoby bowiem tylko o nakręcenie koniunktury.

    Jakbyśmy odejmowali zawodników ze składu i powiedzmy Start Gniezno zdobyłby Puchar Polski, to czy byłoby to miarodajne?
    No nie!

    Niemniej pojedynki Ekstrealigowców z drugoligowcami, to byłoby coś wielkiego dla tych drugich.
    Tym bardziej, że zgarnialiby cały dochód.

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Jakbyś wiedział o co chodziło Andrzejowi w tej wypowiedzi, to byś się głupio nie śmiał, ale jak zwykle postanowiłeś zrobić z siebie śmieszka - głupka
    Głupka to ze wszystkich robi Rusko I nikomu do śmiechu nie jest z tego powodu. Bo to że tak powiedział, to nie znaczy że jest prawda, a o tym wiedzą wszyscy poza wami w tym wątku
    Chyba, że jednak waga słów jednak jest tu dwuznaczna - ukrócić, ma drugie znaczenie, które nie jest totalnym przerwaniem czegoś. Pewne zasady fair-play, to też nie znaczy żę wszystkie. Mogą być tylko te o podaniu sobie ręki po meczu
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 16-03-2024 o 21:37
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2019
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    "Wagę słów" to można "rozbierać" u dyplomaty, od biedy polityka, a nie u prezesa żużlowego klubu, który myli blokadę ze znieczuleniem miejscowym.

    "Mogą być tylko o podaniu ręki po meczu"... albo o opuszczaniu deski w toalecie, po skorzystaniu. Czyste spekulacje

  23. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/11...c-nie-osiagnal

    Rusko ma tupet. Sam nic nie osiągnał na torze i smie krytykować tych co ryzykowali.Od jednego z byłych zawodników wiem ze mieli głodowe kontrakty zawodowe gdzie starczyło na silnik i remont 2 zeszłorocznych. Wszystko było ładowane w tamtym czasie w liderów

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/11...c-nie-osiagnal

    Rusko ma tupet. Sam nic nie osiągnał na torze i smie krytykować tych co ryzykowali.Od jednego z byłych zawodników wiem ze mieli głodowe kontrakty zawodowe gdzie starczyło na silnik i remont 2 zeszłorocznych. Wszystko było ładowane w tamtym czasie w liderów
    Bo prezes nie jest od osiągania wyników na torze. Jest od zarządzania klubem jako całością. Za wyniki na torze płaci zawodnikom.

    Nie rozumiem takich tekstów odnośnie osób, które nie są sportowcami.

    Kazimierza Górskiego też się ocenia za świetne wyniki jako trenera kadry, a nie za to, że był przeciętnym piłkarzem.

    A ten zawodnik to ten głodowy kontrakt podpisał pod groźbą? Rusko go zmuszał, szantażował, przykładał broń do głowy? Miał wybór, mógł kontraktu nie podpisać. Zapisy na kontrakcie są za zgodą obu stron i obie strony się pod tym podpisują.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Leonidas (17-03-2024), Taisto (17-03-2024)

  26. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Malitowski to by się nie ośmieszał...
    Generalnie jechał piach, pomimo, że Sparta w niego inwestowała.
    Jest zawodnikiem jednego turnieju, ale... Pod względem rangi, to już taki Bogińczuk osiągnął więcej niż on, choć nie powąchał podobnych pieniędzy, jakie Patryk wyciągnął ze Sparty.

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bo prezes nie jest od osiągania wyników na torze. Jest od zarządzania klubem jako całością. Za wyniki na torze płaci zawodnikom.

    Nie rozumiem takich tekstów odnośnie osób, które nie są sportowcami.

    Kazimierza Górskiego też się ocenia za świetne wyniki jako trenera kadry, a nie za to, że był przeciętnym piłkarzem.

    A ten zawodnik to ten głodowy kontrakt podpisał pod groźbą? Rusko go zmuszał, szantażował, przykładał broń do głowy? Miał wybór, mógł kontraktu nie podpisać. Zapisy na kontrakcie są za zgodą obu stron i obie strony się pod tym podpisują.
    Być może nie wiedział co podpisuje albo nie było wcale umowy, tylko na gębę

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Być może nie wiedział co podpisuje albo nie było wcale umowy, tylko na gębę
    Ale to jego problem jak nie wie co podpisuje. Na gębę to się chyba nie da, kontrakt trzeba chyba dostarczyć do PZMot.
    I jak pisze kolega - Malitowski w żużlu niczym się nie zapisał jako zawodnik. Więc niech nie fisiuje. Jako ekspert lepiej sobie radzi.
    Z wrocławskich juniorów to wydaje mi się, że Dróżdż lepiej się na torze prezentował, a i Liszka chyba gorzej nie wyglądał.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Leonidas (17-03-2024)

  30. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale to jego problem jak nie wie co podpisuje. Na gębę to się chyba nie da, kontrakt trzeba chyba dostarczyć do PZMot.
    I jak pisze kolega - Malitowski w żużlu niczym się nie zapisał jako zawodnik. Więc niech nie fisiuje. Jako ekspert lepiej sobie radzi.
    Z wrocławskich juniorów to wydaje mi się, że Dróżdż lepiej się na torze prezentował, a i Liszka chyba gorzej nie wyglądał.
    Kontrakt zawsze mógł ktoś dostarczyć bez ogólnej wiedzy podpisującego. Z resztą Twojej wypowiedzi się zgadzam.

  31. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Być może nie wiedział co podpisuje albo nie było wcale umowy, tylko na gębę
    Rozumiem, że z autopsji mówisz jak było w Lublinie, zanim Pisowski rząd zaczął finansować klub.
    We Wrocławiu tak nigdy nie było, więc spokojna twoja rozczochrana.

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Rozumiem, że z autopsji mówisz jak było w Lublinie, zanim Pisowski rząd zaczął finansować klub.
    We Wrocławiu tak nigdy nie było, więc spokojna twoja rozczochrana.
    Z autopsji to sobie przypomnij Czarneckiego.

  33. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Z autopsji to sobie przypomnij Czarneckiego.
    Nie muszę - pamiętam jak co mecz na niego gwizdałem.

    W Lublinie nie macie moralności, co?
    Tylu żużlowców wystawiliście przez ostatnie lata do wiatru, narobiliście długów i ogólnie szorowaliście brodą po podłodze...
    Oj tyłek piecze chyba, że wiatr zmian wieje w inną stronę.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    lego (18-03-2024)

  35. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Kontrakt zawsze mógł ktoś dostarczyć bez ogólnej wiedzy podpisującego. Z resztą Twojej wypowiedzi się zgadzam.
    Tutaj już sugerujesz oszustwo. A jeśli tak, to czemu osoba poszkodowana nie zgłosiła tego do prokuratury tylko po latach wylewa żale po kątach?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta

    A ten zawodnik to ten głodowy kontrakt podpisał pod groźbą? Rusko go zmuszał, szantażował, przykładał broń do głowy? Miał wybór, mógł kontraktu nie podpisać. Zapisy na kontrakcie są za zgodą obu stron i obie strony się pod tym podpisują.
    Malitowski

    "Tak, myślałem o odejściu. Bardzo dobra oferta napłynęła z Rzeszowa po sezonie 2011. Jednak dwa lata po tym, jak zdałem licencję, Sparta zażądała za mój wykup wielkich pieniędzy i skończyło się na marzeniach. W Rzeszowie oferowano mi takie kwoty, które pozwoliłyby mi się wtedy stać profesjonalnym zawodnikiem."

    Tyle ze ja pisze nie o nim a o Dolnym.

  37. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Nie muszę - pamiętam jak co mecz na niego gwizdałem.

    W Lublinie nie macie moralności, co?
    Tylu żużlowców wystawiliście przez ostatnie lata do wiatru, narobiliście długów i ogólnie szorowaliście brodą po podłodze...
    Oj tyłek piecze chyba, że wiatr zmian wieje w inną stronę.
    Jak na razie to u Was wiatr wieje w inną stronę, bo Rusko już zadeklarował, że się "powoli" wycofuje z żużla.

  38. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Jak na razie to u Was wiatr wieje w inną stronę, bo Rusko już zadeklarował, że się "powoli" wycofuje z żużla.
    Chłopie... Jakbyś słuchał wywiadu, to byś wiedział, że klub jest poukładany od A do Z na 4 filarach.
    I nie jesteśmy uzależnieni od Sasinowych pieniędzy.
    Dlatego kibice Sparty mogą spać spokojnie, nie martwiąc się co się stanie, gdy za chwilę pojawi się nowy prezes Orlenu, a SSP postawią na inne dyscypliny.

  39. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Malitowski

    "Tak, myślałem o odejściu. Bardzo dobra oferta napłynęła z Rzeszowa po sezonie 2011. Jednak dwa lata po tym, jak zdałem licencję, Sparta zażądała za mój wykup wielkich pieniędzy i skończyło się na marzeniach. W Rzeszowie oferowano mi takie kwoty, które pozwoliłyby mi się wtedy stać profesjonalnym zawodnikiem."

    Tyle ze ja pisze nie o nim a o Dolnym.
    Akurat Martę to i tak byłoby stać
    No i jakich wielkich, przecież to nie były jakieś miliony za Malitowskiego. Poza tym gdyby miał zostać profesjonalnym zawodnikiem to by został. Po prostu nie był tak dobry jakby mu się wydawało. I ani on pierwszy, ani ostatni.

    A skoro mowa o Dolnym...no to co on pokazał, żeby liczyć na wielkie pieniądze? Coś za coś. Płaci się za jakość, a u tego chłopaka akurat z tym szału nie było. Bo z drugiej strony Sparta potrafiła przynajmniej przyzwoicie płacić takiemu Słaboniowi, a do wybitnych przecież nie należał. Tacy chłopacy jak Hampel, Miśkowiak, Gapiński, Drabik, Czugunow czy Holder za czapkę śliwek w Sparcie nie jeździli jako juniorzy. O Janowskim nie wspominając.
    Już nie róbmy z tego Ruski chodzącego zła. Jest cwany i kombinuje na swoją stronę (jak każdy prezes, tyle że ma wyższą skuteczność), ale to nie znaczy, że od razu wszelkie zło to on.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Leonidas (17-03-2024), Taisto (17-03-2024)

  41. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Malitowski

    "Tak, myślałem o odejściu. Bardzo dobra oferta napłynęła z Rzeszowa po sezonie 2011. Jednak dwa lata po tym, jak zdałem licencję, Sparta zażądała za mój wykup wielkich pieniędzy i skończyło się na marzeniach. W Rzeszowie oferowano mi takie kwoty, które pozwoliłyby mi się wtedy stać profesjonalnym zawodnikiem."

    Tyle ze ja pisze nie o nim a o Dolnym.
    Tym samym Rzeszowie co przekręcił Hancocka i doprowadził do samobójstwa ŚP Jędrzejaka?
    No Malitowski to ma fantazje

  42. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Jak na razie to u Was wiatr wieje w inną stronę, bo Rusko już zadeklarował, że się "powoli" wycofuje z żużla.
    Myślę, że w wielu 73 lat też już byś chciał być na emeryturze. A jak przekaże komuś władanie nad klubem, to będzie to klub w dobrym stanie, na solidnych fundamentach i nie oparty o widzi mi się polityków "if you know what I mean"
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Chłopie... Jakbyś słuchał wywiadu, to byś wiedział, że klub jest poukładany od A do Z na 4 filarach.
    I nie jesteśmy uzależnieni od Sasinowych pieniędzy.
    Dlatego kibice Sparty mogą spać spokojnie, nie martwiąc się co się stanie, gdy za chwilę pojawi się nowy prezes Orlenu, a SSP postawią na inne dyscypliny.
    Nie musisz się martwić o sponsorów bo wystarczy spojrzeć na kevlar, że mamy dodatkowych sponsorów strategicznych z sektora prywatnego. Hm odnośnie moralności we wcześniejszym poście napisanym przez Ciebie to w ogóle bym się tego wstydził na Twoim miejscu. Jak Ty w ogóle możesz mówić o moralności klubu Sparta. To co zrobiliście z Drabikiem, jak załatwiliście żonę Glebowi, gdzie sam się do tego przyznał podczas wywiadu i już nie wspomnę o jeździe Artioma ze złamaną ręką i się żalił w TV. Chyba za bardzo serio wziąłeś sobie do serca ten ostatni wywiad z Rusko prezesem. Trochę obiektywizmu życzę i mniej hipokryzji.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Myślę, że w wielu 73 lat też już byś chciał być na emeryturze. A jak przekaże komuś władanie nad klubem, to będzie to klub w dobrym stanie, na solidnych fundamentach i nie oparty o widzi mi się polityków "if you know what I mean"
    Owszem, tylko nie widać żadnego następcy, który będzie władał tym klubem a Rusko nie będzie charytatywnie przekazywał swoich środków dla jakiegoś figuranta.

  44. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta


    Owszem, tylko nie widać żadnego następcy, który będzie władał tym klubem a Rusko nie będzie charytatywnie przekazywał swoich środków dla jakiegoś figuranta.
    Przez takich idiotów jak ty, to forum umarło...
    I nie dziwę się... Tylko masochiści są zdolni do wyczytywania takich głupot.

    W każdym razie... Posłuchaj wywiadu i dowiesz się wtedy, że o żadnym przekazywaniu środków nie ma mowy.

    I tak, wiem, że jesteś tylko trollem, więc koło pióra mi lata twoja opinia, ale podbijam dzięki tobie watek Sparty

  45. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Przez takich idiotów jak ty, to forum umarło...
    I nie dziwę się... Tylko masochiści są zdolni do wyczytywania takich głupot.

    W każdym razie... Posłuchaj wywiadu i dowiesz się wtedy, że o żadnym przekazywaniu środków nie ma mowy.

    I tak, wiem, że jesteś tylko trollem, więc koło pióra mi lata twoja opinia, ale podbijam dzięki tobie watek Sparty
    Uderz w stół a nożyce się odezwą. Myślałem, że jesteś w miarę ogarnięty ale jesteś kolejnym imbecylem, którego boli prawda. Klub lubelski możesz obrażać pisząc wysnute teorie spiskowe a już jeżeli pisze się konkretną historię klubu wrocławskiego to jest be. A tak nawiasem mówiąc to chyba nie obejrzałeś całego wywiadu lub go po prostu nie zrozumiałeś. W sumie w cale się temu nie dziwię.

  46. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Nie spinaj się tak amstaf bo ci żyłka pęknie

  47. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Tym samym Rzeszowie co przekręcił Hancocka i doprowadził do samobójstwa ŚP Jędrzejaka?
    No Malitowski to ma fantazje
    Trochę czasu minęło od działania Marty do tych gdzie wszedł pan od diamentów.

  48. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Trochę czasu minęło od działania Marty do tych gdzie wszedł pan od diamentów.
    Andrzej wyjaśnił już pana Patryka w podcaście Musiała.

  49. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    co Rusko mówił o Pawlickim w tym wywiadzie?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    co Rusko mówił o Pawlickim w tym wywiadzie?
    Tak ogólnie, że Pawlicki sam do niego przyszedł i powiedział, że nie jest godzien zastąpić Taia w Sparcie, no i generalnie sam się wypisał tym samym z drużyny.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •