Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 932

Wątek: Apator Toruń 2024 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    - Heiselberg połamany.
    +Mamy w kadrze u24 utalentowanego 15letniego Jacoba Jensena. Pilnuje go sam Jan O.Pedersen.

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=BDojp4OlJ7Q&t=28s

    2003 rok, Ricki, Crump, Jagus, Bajer, Pepe, Miedzinski, Karol, Marcin Jagus, Kalwasinski. Fajne czasy, fajny skład
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    czasy prawie TOPu, ale juniorka już leżała. Co robił Kalwasiński w tym składzie?

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Zbierał doświadczenia do fuchy sędziego.

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    a tor jeden z najnudniejszych, ktory przerodzil sie pozniej w niebezpieczny jak sie sklad oslabil.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Arkadiusz Kalwasiński był nieźle zapowiadającym się juniorem.
    Miał pecha, że konkurencja w toruńskiej juniorce był ogromna.
    Karol Zabik, Adrian Miedziński i Marcin Jaguś mieli bardzo mocne zaplecze i wsparcie ze strony rodzin.
    Nazwiska mówią wszystko, nie trzeba chyba tego tłumaczyć.
    Nie miał praktycznie szans przebić się w Toruniu,
    podjął próbę dalszego rozwoju w Grudziądzu.
    Niestety bardzo ciężka kontuzja zakończyła jego krótką "karierę".

    Miłość do żużla została. Mimo niewielkiego jeszcze stażu,
    jest już jednym z najlepszych polskich sędziów.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Powrót do góry    #502
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Arkadiusz Kalwasiński był nieźle zapowiadającym się juniorem.
    Miał pecha, że konkurencja w toruńskiej juniorce był ogromna.
    Karol Zabik, Adrian Miedziński i Marcin Jaguś mieli bardzo mocne zaplecze i wsparcie ze strony rodzin.
    Nazwiska mówią wszystko, nie trzeba chyba tego tłumaczyć.
    Nie miał praktycznie szans przebić się w Toruniu,
    podjął próbę dalszego rozwoju w Grudziądzu.
    Niestety bardzo ciężka kontuzja zakończyła jego krótką "karierę".

    Miłość do żużla została. Mimo niewielkiego jeszcze stażu,
    jest już jednym z najlepszych polskich sędziów.
    Semen, o jakości jego sędziowania mogliśmy się przekonać w zeszłym roku. I nijak się ona ma do twojej laurki.

  8. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Miłość do żużla została. Mimo niewielkiego jeszcze stażu,
    jest już jednym z najlepszych polskich sędziów.
    mocna opinia, szczególnie przy jego niewielkim stażu. Chyba, ze to po prostu przytyk do poziomu polskiego sędziowania ogółem
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #504
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Prezentacja drużyny KS APATOR Toruń
    KS Toruń zaprasza na prezentację druzyny!

    Już 2-go kwietnia 2024 roku w Auli UMK odbędzie się prezentacja zespołu KS Apator Toruń przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem PGE Ekstraligi. Imprezę poprowadzi znany ze stacji Eleven - Marcin Musiał. Początek o godzinie 18.30.

    Ostatnimi laty prezentacja zespołu najczęściej zgrywała się z meczem sparingowej toruńskiej drużyny. Tymrazem spotkanie z kibicami zaplanowano nie ma Motoarenie, a pobliskiej Auli UMK, która może pomieścić blisko tysiąc osób. - Nasi kibice zasłużyli na to, by jeszcze przed pierwszymi meczami ligowymi spotkać się z naszymi zawodnikami. Chcemy dać tą możliwość, każdy będzie mógł zebrać podpisy naszych zawodników. Będzie też możliwość zrobienia sobie zdjęcia z toruńskimi idolami. Chcemy budować więź pomiędzy kibicami, a Klubem, dlatego zdecydowaliśmy się na prezentację w kultowym dla Torunia miejscu - powiedziała Ilona Termińska, prezes Klubu Sportowego Toruń.

    Czy wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w wydarzeniu? - Aula UMK może pomieścić blisko tysiąc osób. Wejściówki będą rozdawane na antenie Radia GRA, dlatego też wszystkich chętnych na spotkanie z drużyną "Aniołów" zapraszam do słuchania tej właśnie stacji. Wierzę, że to będzie bardzo miły wieczór. Znając prowadzącego - Pana Marcina Musiała - będzie żywo, merytorycznie i zabawnie. Jeszcze raz serdecznie zapraszam na prezentację zespołu - zakończyła Prezes Ilona Termińska.

    Przypomnijmy tylko, że wcześniej toruński zespół rozegra dwa sparingowe dwumecze z drużynami z Zielonej Góry oraz Grudziądza. Pierwszy z nich już w najbliższy weekend. W sobotę "Anioły" udadzą się na W69 by tam walczyć z Falubazem. Dzień później, w niedzielę, torunianie na Motoarenie podejmować będą gości z lubuskiego. Początek sparingu o godzinie 13.00
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    stone_gossard (19-03-2024)

  11. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Semen, o jakości jego sędziowania mogliśmy się przekonać w zeszłym roku. I nijak się ona ma do twojej laurki.
    Tiaaaa, ile zawodów sędziowanych przez niego widziałeś?

    Błędy robi, nie ma ludzi(sędziów) nieomylnych.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    mocna opinia, szczególnie przy jego niewielkim stażu. Chyba, ze to po prostu przytyk do poziomu polskiego sędziowania ogółem
    Mocna nie mocna, ale skoro za najlepszego sędziego w Polsce, a i w międzynarodowym towarzystwie
    eksperty podają stolarza Meyzego to cóż, może to wyglądać jak przytyk.

    Arkadiusz Kalwasiński jest bardzo dobrym sędzią co nie oznacza, że się nie myli.

    Opinię na temat sędziów wyrabiam sobie oglądając zawody młodzieżowe, towarzyskie i niższych lig.
    Tam nie ma ujęć z wielu kamer, sędzia jest zdany na swoje oko, doświadczenie (w przypadku byłych żużlowców także z toru).
    Podejmuje decyzje bez "podpowiadaczy" i obawy co powie szuja Demski, który sam był słabym i interesownym arbitrem.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Dzień później, w niedzielę, torunianie na Motoarenie podejmować będą gości z lubuskiego. Początek sparingu o godzinie 13.00
    Kolejne frajerstwo działaczy KST.
    W niedzielę o 14.30 w Bydgoszczy ma rozpocząć się Kryterium Asów.
    Czy naprawdę tak ciężko było zaplanować sparing z Falubazem na inną godzinę
    lub dogadać się z zielonogórzaninami na z(a)mianę terminów?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 19-03-2024 o 21:52
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #506
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Kolejne frajerstwo działaczy KST.
    W niedzielę o 14.30 w Bydgoszczy ma rozpocząć się Kryterium Asów.
    Czy naprawdę tak ciężko było zaplanować sparing z Falubazem na inną godzinę
    lub dogadać się z zielonogórzaninami na z(a)mianę terminów?
    Też mnie to zdziwiło... i ciut zdenerwowało. Bo godziny są jeszcze tak ustawione,
    że praktycznie w Toruniu nie uda się nic zobaczyć jeżeli pojedzie się na KA...

    Jutrzejszy sparing z NovymHotelem odwołany
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 22-03-2024 o 15:33
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Powrót do góry    #507
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Jest gdzieś w necie relacja z dzisiejszego sparringu z Falubazem?

  14. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Na żywo raczej nie. Ma być chyba videorelacja jeszcze dziś na stronach Falubazu(YT?).

  15. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jest gdzieś w necie relacja z dzisiejszego sparringu z Falubazem?
    a co by kolega chciał? wszak to tylko sparing...

    ludzi sporo, z 4 tysie? może nawet więcej. doping z młyna był. Emil i Lambo sobie przypomnieli kąty, PP się męczył, Wiktor (ojojoj) wyglądał gorzej niż Lewy. Aflek jakby zapomniał o kablu.
    z Falubazów: Kvech super i żal dupę ściska. Przemek sporo błędów na trasie, Rasmus- niby ok ale jakiś taki drewniany aromat się unosił. młodzież na poziomie Lewego i Afleka.

    no i zimno było, ale przynajmniej padało i zmokłem. i z tych 4 tys chyba kazdy swoim autem przyjechal bo stałem pod castoramą... generalnie super, że zima się już kończy i słychać warkot.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    lego (24-03-2024)

  17. Powrót do góry    #510
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Ze sparingu żadnych wniosków wyciągać nie można.

    A Przemek błędy na trasie robi przez ostatnie lata. Przecież nie odmienilli go w ZG jednym magicznym dotknięciem czarodziekskiej różdżki, tylko po prostu na tle słabych rywali wyglądał jak dominator.

    Krzywdę chłopakowi zrobią ta ekstraliga, chyba że będą naprawdę beznadziejni i Przemek w stylu Kasprzaka zrobi 1.8 na bonusach na kolegach z drużyny i będzie można odtrabic sukces.
    A te sparingi to żaden wyznacznik od lat.

  18. Powrót do góry    #511
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Lampart to był dziś dramat. Kompletnie niedopasowany. Tor betonowy i mijali go jak tyczkę

  19. Powrót do góry    #512
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Dużych wniosków wyciągać nie można - jak to po sparingu, ale mi w pamięć zapadł jeden wyścig. Przedpełski po fatalnym starcie przegrywał z Pawlickim i Sadurskim. Był mega wolny i cały wyścig jak uparty jechał przy kredzie. Ale tak na maksa przy kredzie. Wężej się nie dało. Mimo braku prędkości na mecie był pierwszy. Nie widziałem nigdy na MA, żeby ktoś tak jechał, albo żeby taka jazda kiedykolwiek przyniosła jakiś efekt - nie mówiąc już o wyprzedzaniu. Może to jakaś "Baronowa" nowinka, która ma być dodatkowym atutem. Wyglądało to ciekawie, inaczej.

  20. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Dużych wniosków wyciągać nie można - jak to po sparingu, ale mi w pamięć zapadł jeden wyścig. Przedpełski po fatalnym starcie przegrywał z Pawlickim i Sadurskim. Był mega wolny i cały wyścig jak uparty jechał przy kredzie. Ale tak na maksa przy kredzie. Wężej się nie dało. Mimo braku prędkości na mecie był pierwszy. Nie widziałem nigdy na MA, żeby ktoś tak jechał, albo żeby taka jazda kiedykolwiek przyniosła jakiś efekt - nie mówiąc już o wyprzedzaniu. Może to jakaś "Baronowa" nowinka, która ma być dodatkowym atutem. Wyglądało to ciekawie, inaczej.
    Po tym biegu, gdyby to była liga, to Przemkowi należałoby zaproponować prysznic. Paweł nie miał prawa ich wyprzedzić, na lidze to się nie wydarzy.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  21. Powrót do góry    #514
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ...a ja z bólem serca wybrałem Kryterium Asów.
    Kilka wyścigów było naprawdę super, m.in. Zmarzlik vs Buczek.

    Dudek dramatycznie wolny, obawiam się, że u niego niewiele się zmieniło.
    Jeśli rzeczywiście uzgodnił z KST warunki umowy na starty w 2025
    to ciśnie się na usta pytanie: Czy aby nie za szybko nasi działacze to zrobili?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    stone_gossard (25-03-2024)

  23. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Z podziekowaniami dla Falubaz TV.


    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-03-2024)

  25. Powrót do góry    #516
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...a ja z bólem serca wybrałem Kryterium Asów.
    Kilka wyścigów było naprawdę super, m.in. Zmarzlik vs Buczek.

    Dudek dramatycznie wolny, obawiam się, że u niego niewiele się zmieniło.
    Jeśli rzeczywiście uzgodnił z KST warunki umowy na starty w 2025
    to ciśnie się na usta pytanie: Czy aby nie za szybko nasi działacze to zrobili?
    Ale przynajmniej w trzech ostatnich startach mimo przespania pójścia taśmy w górę
    dociąg do wejścia w łuk miał jako-taki. Na dystansie niestety już wolny i jedna ścieżka.
    Zimno było...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #517
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    wiem pierwszy sparing / turniej ale jakoś zawsze tak to bywa że to się przenosi...

    na ten moment:

    Dudek bez zmian
    Lampart - nie wiadomo za co dostał kontrakt na 2025, za 2 czy 3 ostatnie mecze


    na plus juniorzy - chociaż nie odstawali

  27. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    wiem pierwszy sparing / turniej ale jakoś zawsze tak to bywa że to się przenosi...

    na ten moment:

    Dudek bez zmian
    Lampart - nie wiadomo za co dostał kontrakt na 2025, za 2 czy 3 ostatnie mecze


    na plus juniorzy - chociaż nie odstawali
    ja kiedyś uważałem, że to tylko sparingi i że to nie ma przełożenia. dziś uważam, że zawodnicy dzielą się na takich co sprawdzają i takich co testują. Ci pierwsi wiedzą co robią i wiedzą co mają, Ci drudzy są w dupie i szukają. W najlepszym wypadku w garażu leżą gdzieś jeden/dwa silniki które jadą i wyciągną je na ligę.
    Lambo z Emilem sprawdzili sprzęt. PP testował, a Wiktor to nie wiem co robił bo wyglądał chyba gorzej od Affelta. Lewy za to wyglądał naprawdę dobrze, tylko się boję że na tle nie najmocniejszego rywala.
    biorąc to pod uwagę przydałby się jakiś zagraniczny u24, który daje nadzieję, bo pierwsze śliwki niestety robaczywe.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  28. Powrót do góry    #519
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    ja kiedyś uważałem, że to tylko sparingi i że to nie ma przełożenia. dziś uważam, że zawodnicy dzielą się na takich co sprawdzają i takich co testują. Ci pierwsi wiedzą co robią i wiedzą co mają, Ci drudzy są w dupie i szukają. W najlepszym wypadku w garażu leżą gdzieś jeden/dwa silniki które jadą i wyciągną je na ligę.
    Lambo z Emilem sprawdzili sprzęt. PP testował, a Wiktor to nie wiem co robił bo wyglądał chyba gorzej od Affelta. Lewy za to wyglądał naprawdę dobrze, tylko się boję że na tle nie najmocniejszego rywala.
    biorąc to pod uwagę przydałby się jakiś zagraniczny u24, który daje nadzieję, bo pierwsze śliwki niestety robaczywe.
    Seifert-Salk czy Basso dawali chyba większe nadzieje, a nie byłoby jakoś specjalnie trudno przekonać ich do jazdy w elidze? Pocieszające, o ile tak można mówić, że lepszych U24 ma Lublin i Wrocław, może jeszcze minimalnie Zielona Góra, ale reszta na podobnym poziomie. W tej formacji Apator jakoś nie odstaje, a z Lublinem i Wrocławiem i tak nie walczycie o mistrza.

  29. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Panowie myślicie że jak lewy zapuścił wąs ala Kubera to będzie tak samo dobry jak Kubera?
    A poważnie to ja po kilku biegach miałem w**** jak w ostatnich latach, młodzież szału nie ma , Lampart gorzej niż było ratuje nas fenomenalny Emil no i lambo na tle ogórków wyglądał dobrze.
    No ale faktycznie to tylko trening , cieszy jak by mniejszy kabel Lewego i Affelta.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-03-2024)

  31. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    ja kiedyś uważałem, że to tylko sparingi i że to nie ma przełożenia. dziś uważam, że zawodnicy dzielą się na takich co sprawdzają i takich co testują. Ci pierwsi wiedzą co robią i wiedzą co mają, Ci drudzy są w dupie i szukają. W najlepszym wypadku w garażu leżą gdzieś jeden/dwa silniki które jadą i wyciągną je na ligę.
    Lambo z Emilem sprawdzili sprzęt. PP testował, a Wiktor to nie wiem co robił bo wyglądał chyba gorzej od Affelta. Lewy za to wyglądał naprawdę dobrze, tylko się boję że na tle nie najmocniejszego rywala.
    biorąc to pod uwagę przydałby się jakiś zagraniczny u24, który daje nadzieję, bo pierwsze śliwki niestety robaczywe.
    Lampart jedzie na JR to czego oczekujesz.

  32. Powrót do góry    #522
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Lampart ostatnie sezony wchodzi w sezon jak paralityk i później się rozkręca. Naprawdę nie rozumiem czemu miałoby być teraz inaczej.

    Nie wiem czemu bierzemy pod uwagę tylko ostatnie mecze. Wiktor zawsze słabo wygląda na początku sezonu, więc można założyć że to się nie zmieni.

  33. Powrót do góry    #523
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Po tym biegu, gdyby to była liga, to Przemkowi należałoby zaproponować prysznic. Paweł nie miał prawa ich wyprzedzić, na lidze to się nie wydarzy.
    Nie takie rzeczy na lidze nie miały prawa się wydarzyć. W każdym razie - widać, że coś robią z torem. Jaki będzie tego efekt - będziemy mądrzejsi za 2 miesiące.

  34. Powrót do góry    #524
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Affelt wyraznie poprawil starty. Przynajmniej na pierwszym luku jest jeszcze o co walczyc. W poprzednich latach na 30m mozna bylo wpisywac w ciemno 0.
    Drgnelo cos w juniorach i to jest super pozytyw. Oby tak dalej!

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    mszat (25-03-2024)

  36. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Z oceną juniorów bym się wstrzymał do pierwszych ligowych pojedynków..
    Pamiętajcie, że Falubaz ma obok nas najsłabsza juniorska ekipe w SE.
    Jedyne co sie rzucilo w oczy to drewniana sylwetka Mateusza. Coraz bardziej przypomina Tietza czy Rolnickiego.
    Poscigali się trochę treningowo i tyle.
    Wniosków zbyt daleko idących bym po tych kilku biegach nie wyciągał.
    Lambert chyba wszystkie starty wygrał, co musi cieszyć, ale jak wyżej, poczekajmy do ligi.
    O torze też ciężko coś powiedzieć jedynie poza tym, że najgorszy był środek toru.
    Ruminski żadnych postępów, ale jako piąte koło u wozu może nie ma na czym się odepchnąć.
    Zobaczymy w sezonie jak to będzie i obyśmy nie musieli pisać w sierpniu, że juniorzy już za chwilę się rozkręcą.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-03-2024 o 14:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Zimno było
    Eeee... bez przesady parę lat temu w Toruniu podczas Best Pairs było poniżej 0C,
    że nie wspomnę o ice racingu na Stegnach czy na sanockich błoniach około -15C
    i oglądania zawodów przez około 3 godziny.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Lampart - nie wiadomo za co dostał kontrakt na 2025, za 2 czy 3 ostatnie mecze


    na plus juniorzy - chociaż nie odstawali
    Bardzo krytycznie oceniałem zakontraktowanie Lamparta przed sezonem 2023,
    ale biję się w pierś. Moja ocena była zbyt surowa, bo Wiktor w play offach zrobił super robotę
    i to przełożyło się na jego duży wkład w brązowy medal.

    Przed tym sezonem ostrożnie napiszę, że będzie on dla rzeszowianina bardzo trudny.
    starty w Anglii wymagają rozbudowy teamu, ogarnięcia spraw logistycznych i sprzętowych.
    Chłopak ma w tej chwili przede wszystkim Anglię na głowie, Ekstralipa rusza za trzy tygodnie
    wierzę, że ogarnie obie te ligi czyli także i tę dla nas najważniejszą...

    Juniorzy? Nie wiem nie byłem na meczu,
    ale nie przeceniałbym ich zdobyczy punktowych
    i co za tym idzie pierwszych efektów pracy P.Barona.
    Rywale niezbyt mocni, a i pierwsze jazdy, testowanie sprzętu
    którego dzieciaki nie mają zbyt wiele podpowiada żeby nie wysnuwać pochopnych wniosków.

    Niewiele osób to zauważa, ale KST nie ma praktycznie "ławki"
    jeśli, tfu,tfu , rozbije się któryś z czwórki: Emil, Lambo, Dudi, Paweł
    to nie mamy kim załatać takiej wyrwy w składzie, bo juniorzy w walce z seniorami nie zdobędą punktów.
    W przypadku jazdy w wielu meczach w osłabieniu może skończyć się nawet spadkiem...

    Wiem, wiem czarny scenariusz, ale nie zawsze ma się takiego fuksa jak w zeszłym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 25-03-2024 o 19:07
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    stone_gossard (25-03-2024)

  39. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Lampart niech sie otrzaska w UK, po jednym sparingu nie ma co na razie oceniac. Tak jak i z juniorami, ocena przyjdzie w lidze, bez niepotrzebnych peanow. Najwieksza krzywde Lewemu wyrzadzili dziennikarze po tym, jak wyprzedził Protasa w debiucie. Protasa, który prawie upadł.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  40. Powrót do góry    #528
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Niewiele osób to zauważa, ale KST nie ma praktycznie "ławki"
    jeśli, tfu,tfu , rozbije się któryś z czwórki: Emil, Lambo, Dudi, Paweł
    to nie mamy kim załatać takiej wyrwy w składzie, bo juniorzy w walce z seniorami nie zdobędą punktów.
    W przypadku jazdy w wielu meczach w osłabieniu może skończyć się nawet spadkiem...
    Zeszły sezon przejechaliśmy w 3,5 - 4,5 zawodnika i przy szalonym szczęściu załapaliśmy się na "4".
    Mieliśmy wygranych w zasadniczej 5 meczów - tyle samo co Leszno, a Grudziądz i Krosno miały po 3 wygrane.
    Wystarczyłaby jedna kontuzja na 2-3 mecze i byśmy szorowali po dnie.
    Inna rzecz, że kto ma teraz jakieś rezerwy? U nas jest na dziś jedna różnica - jeżeli młodzież nadal będzie
    jechać tak jak jechała, a Lampart będzie się przebudzał przez 3/4 sezonu to znowu będziemy liczyć na
    jednej ręce ile meczów uda się wygrać.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  41. Powrót do góry    #529
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Zeszły sezon przejechaliśmy w 3,5 - 4,5 zawodnika i przy szalonym szczęściu załapaliśmy się na "4".
    Mieliśmy wygranych w zasadniczej 5 meczów - tyle samo co Leszno, a Grudziądz i Krosno miały po 3 wygrane.
    Wystarczyłaby jedna kontuzja na 2-3 mecze i byśmy szorowali po dnie.
    Inna rzecz, że kto ma teraz jakieś rezerwy? U nas jest na dziś jedna różnica - jeżeli młodzież nadal będzie
    jechać tak jak jechała, a Lampart będzie się przebudzał przez 3/4 sezonu to znowu będziemy liczyć na
    jednej ręce ile meczów uda się wygrać.
    Tak będzie.

  42. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Nowe grajki z licencjami :

    Robert Downar - 250cc
    Mikołaj Duchiński - 500cc
    Ksawery Słomski - 500cc

    Coś potrafią, skoro klub wysłał ich na egzamin poza Toruń (co ostatnio rzadkością bywało).
    Drugi i trzeci ledwo 15 skończyli, więc w tym roku tylko zawody młodzieżowe.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 26-03-2024 o 15:38

  43. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Robert Downar? O kurde, jak nic powinniscie go wypozyczyc do zielonej.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    No nie no przecież chce od Terminskich kupić klub podobno.

    Tymczasem w ZG w młodzieżowym Lewandowski z Affleckiem na 5:1 do przodu. Oby tak choć raz w lidze się zdarzyło...
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 26-03-2024 o 17:35

  45. Powrót do góry    #533
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Za to Rumiński do olimpiady dokłada dziś audi.

    To już chyba lepiej objeżdżać jakiegoś rezerwowego z u24.

  46. Powrót do góry    #534
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Ewidentny spadek. Przez błędy taktyczne straciliśmy bonusa. Skład do wymiany

  47. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Najgorsze jest to, że nie ma o czym pisać bo skąd na 2025 jak by znany

  48. Powrót do góry    #536
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Za to Rumiński do olimpiady dokłada dziś audi.

    To już chyba lepiej objeżdżać jakiegoś rezerwowego z u24.

    Zaraz wchodzi Kawczyński, Ruminski to czwarty junior, więc nie ma co się przejmować.

    Wygląda na to że coś drgnęło w juniorach ale ciężko uwierzyć w cudowne odrodzenie Lewego i Affelta.

  49. Powrót do góry    #537
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    2 prezentacja drużyny i pewnie ogłoszenie sponsora

  50. Powrót do góry    #538
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    2 prezentacja drużyny i pewnie ogłoszenie sponsora
    Klub chce wykończyć to forum dlatego 2.04 ogłoszą już skład na 2026
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  51. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez stone_gossard Zobacz posta
    Ewidentny spadek. Przez błędy taktyczne straciliśmy bonusa. Skład do wymiany
    bonusa stracilismy, bo Emil oddal biegi juniorom. Baron do dymisji, z Grudziadzem jedzie o zycie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  52. Powrót do góry    #540
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Z Afelta to żużlowca nie będzie. Fatalny balans na motorze, ciało przenosi do przodu , przez co środek ciężkości idzie mocno w górę, na zbiorniku, tak manewrować szybko motorem sie nie da po prostu. Druga rzecz to bardzo mocno odkleja się tylna opona przy takim stylu jazdy. To o czym mówię widać jak komicznie wygląda to jak próbuje szybko zmienić kierunek jazdy. W Toruniu omal wy wyleciał z ramy.

Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •