Strona 7 z 21 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 934

Wątek: Apator Toruń 2024 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Co nie zmienia postaci rzeczy, że poprzedni stan prawny klubu jest nadal "aktywny" i niewyrejestrowany
    https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx
    https://www.owg.pl/op-inne/klub_spor...0694,001069465
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    JaacPoz (29-01-2024)

  3. Powrót do góry    #272
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,318
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Co nie zmienia postaci rzeczy, że poprzedni stan prawny klubu jest nadal "aktywny" i niewyrejestrowany
    https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx
    https://www.owg.pl/op-inne/klub_spor...0694,001069465

    He ! He ! He!


    Nie za bardzo.

    To nie jest klub któremu kibicujecie (przynajmniej nie w lidze żużlowej).

    To jest stowarzyszenie nie wpisane do KRS. Z innym regonem i innym NIPem

    KST Toruń, który wystawia żużlową drużynę ligową jest spółką akcyjną i jest wpisany do KRS.
    KRS: 0000273592


    Porównaj NIPy

    to stowarzyszenie , które podlinkowałeś posiada NIP 8790170857

    KST Toruń posiada NIP 9562186291

    (jeden podmiot nie może mieć dwóch NIPów).

    Ponadto stowarzyszenia nie jeżdzą w ekstralidze.

    Reasumując , to inny podmiot (nawet adres ma inny - stowarzyszenie na Broniewskiego a KST na Dąbrowskiego ) a nie poprzedni wpis.



    Pozdrawiam

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-01-2024 o 03:16

  4. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Żeś mi zaimponował...

    Nie wiem jak Ty, ale ja kibicuję drużynie i jej zawodnikom.

    W Toruniu w przeciwieństwie do większości ośrodków żużlowych w Polsce
    nie jest istotnym kto ją wystawia, bo ma ciągłość w działalności sportowej
    i nie uciekał od długów tylko je spłacał.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Znów pochwała ignorancji i głupoty w wykonaniu kingpina. Z ciebie to chyba nigdy nie wyjdzie. Taka cecha osobnicza.


    Nie przeszkadza mi, że kibice z Torunia będą swoj klub nazywali "Apatorem", czy w jakikolwiek inny sposób - nie moja sprawa.To decyzja Torunian.

    Ale rozmowa poszła o formalną nawę (o ile wiesz co to znaczy?).

    Byleś przekonany, że klub z Torunia nazywa się FORMALNIE Apator i mocno przy tym obstawałeś. To ci wyjaśniłem, że nie. Skoro nic do ciebie nie docierało, to odniosłem się do zapisów w KRSie. A ty zacząłeś się pluć i rzucać złością (porażka zabolała?).

    To tylko kwestia faktów. Ale ciebie to boli i nadal cię nie puszcza jak widać.

    Dzięki mnie dowiedziałeś się co to jest ten KRS i zamiast być mi wdzięczny obrażasz...

    Lubisz być ignorantem, prawda?

    Tyle, że to twoja sprawa. Jednak nie życzę sobie by obrażał mnie taki gamoń i ignorant jak ty. Więcej szcunku gdy odnosisz się do mądrzejszych. Możesz na tym wiele skorzystać. Wystarczy tylko chcieć.

    Nie wiem co to cecha osobnicza ale pomijajac ten belkot kogos tak bystrego jak moj lewy but, to najzwyczajniej w swiecie pomyliles fora.
    Tu wypowiadaja sie kibice a nie Zoski z Tiktoka ktore szukaja i uzywaja nazw klubow znalezionych w KRS.
    Wiec grzecznie prosze, wypad pod cele w Radomiu spiewiac bohaterom i nie zasmieciaj swoimi wypocinami tego szlachetnego watku.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Dajcie Jockowi spokój. Jego idol i guru wyskoczył na dłuższy czas do Włoch, więc przy tworzeniu ekspertyz musi się teraz opierać na wykładni Sebka Kalety. Niedawno dostał kolejny strzał od rzeczywistości (Rosjanie dopuszczeni do ligi szwedzkiej), więc dajcie mu się pobawić cyferkami w NIP-ach, bo to jedna z ostatnich rzeczy, których ten biedak może się chwycić

  7. Powrót do góry    #276
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,318
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem co to cecha osobnicza ale pomijajac ten belkot kogos tak bystrego jak moj lewy but, to najzwyczajniej w swiecie pomyliles fora.
    Tu wypowiadaja sie kibice a nie Zoski z Tiktoka ktore szukaja i uzywaja nazw klubow znalezionych w KRS.
    Wiec grzecznie prosze, wypad pod cele w Radomiu spiewiac bohaterom i nie zasmieciaj swoimi wypocinami tego szlachetnego watku.

    Zwyczajnie jesteś ignoranetem, co znów udowadniasz. Do tego jesteś chamski.

    Zostawiam ciebie z wiedzą jaką posiadasz. Ładowanie do tego pustego łba jest ponad moje siły.

    Bye.

    PS

    Zabovski też niewiadomo dlaczego mnie zaatakował. Nikogo nie uraziłem chyba.

    Widocznie i i jemu zwoje od wiedzy się przegrzały i włączyła agresja.. Pasujecie do siebie z kingpinem.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Żeś mi zaimponował...

    Nie wiem jak Ty, ale ja kibicuję drużynie i jej zawodnikom.

    W Toruniu w przeciwieństwie do większości ośrodków żużlowych w Polsce
    nie jest istotnym kto ją wystawia, bo ma ciągłość w działalności sportowej
    i nie uciekał od długów tylko je spłacał.
    Ale przecież ja nic innego nie piszę.

    Po prostu odniosłem się do faktów. Co w tym złego?

    Nie piszę, że kibice z Torunia powinni nazywać swój klub (drużynę), inaczej niż to wynika z wieloletniej tradycji.

    Dlaczego zaś kingpinowi włącza się agresor tego nie rozumiem. Może jakiś kompleks. Ja go nie znam , ale intelektualista to raczej nie jest.

    Ewidetnie jest dumny ze swojej ignorancji i dobrze mu z nią. I to znów nie problem. Tylko niepotrzebnie mnie tak atakuje.

    Tak trudno rozmawiać.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-01-2024 o 09:06

  8. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Nie denerwuj się - spożytkuj lepiej tę energię na modlitwę w intencji powrotu do zdrowia Reformatora

  9. Powrót do góry    #278
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Reasumując , to inny podmiot (nawet adres ma inny - stowarzyszenie na Broniewskiego a KST na Dąbrowskiego ) a nie poprzedni wpis.
    To jest jeden z poprzednich podmiotów prowadzących ten klub i posiadający adres na stadionie na Bronku (którego nie ma już od... 16 lat).
    Obecny jest jego prawnym kontynuatorem mimo, że posiada inne dane rejestrowe, co nie jest jakąś rzeczą niezwykłą zwłaszcza, że było to przekształcane w SSA i przekazywane. Ważne jest to, że jest zachowana jasność w przekazywaniu, spłata należności i ciągłość klubu, abstrahując od moim zdaniem wyrwanej z kontekstu daty 1962.

    I jest to na pewno rzecz zupełnie inna niż w Bydgoszczy, gdzie swego czasu chyba było z 5, czy 6 Polonii i szacher-macher z przekazywaniem sekcji, podsekcji, grabieniem trawników, czy w Częstochowie, gdzie nastąpiła ucieczka od długów i postawienie wierzycieli w bambus i jedocześnie nastąpiło zawłaszczenie historii innego podmiotu.
    A Unia Leszno - mamy klub Unia Leszno założony w 2005 r. (NIP 6971012411) i Unia Leszno SSA (NIP 6972169103) i to też nie jest nic dziwnego.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    A Unia to do polskiego KRS jest wpisana?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  11. Powrót do góry    #280
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    A Unia to do polskiego KRS jest wpisana?
    A dlaczego miałaby być wpisana do innego?
    Może ktoś mi wyjaśnić sens tej idiotycznej przyśpiewki?

    Rok, czy dwa lata temu na SGP w Warszawie jakaś grupa baranów przez połowę zawodów
    też śpiewała na okrągło to, że Unia nie jest polskim klubem. Żenujące to.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A co Ci takiego Dudek zrobił ze go chcesz wymieniać na jeszcze slabszych ? rok temu i dwa lata temu Pawlicki był gorszy.O Przemku trudno cokolwiek powiedzieć w kontekscie PGE ale poki co Patryk jest lepszy od braci
    A nic mi nie zrobił, tylko wychodzę z założenia, że jedno zgniłe jabłko może popsuć całą skrzynkę. wolałbym, żeby uprawiał "holderyzm" gdzie indziej.

    W ubiegłym roku najszczęśliwszy byłem po meczu z Lublinem, i wcale nie (tylko) dlatego, że Lambo strzelił Zimnego na kresce, ale dlatego że zobaczyłem sportową złość i ambicję. W 13 biegu jechał z Emilem, przeszkadzali sobie, Emil do tego momentu był niepokonany, Lambo był wolny. Emil wcale nie był dużo szybszy, ale po 2 kółkach ostro Lambo wyprzedził żeby gonić, i i tak G z tego wyszło. bieg do dupy. potem w parkingu leciały iskry, gesty rękoma, pretensje (mocno zagotowanego Lambo do Emila). i to było piękne, bo się czasy Wiecha przypomniały. potem cudowny bieg 15ty, i wspólna radość tych, co 2 biegi wcześniej do siebie skakali. Można się było wzruszyć, a Patryk dba o mnie, żebym nigdy nie musiał.
    Z tego powodu jestem w stanie wybaczyć Robertowi kompletnie zawalony mecz, a Patrykowi marnego sezonu nie jestem w stanie. Do tego jak się chłopak ceni na poziomie medalisty IMŚ to rozumiem klub, że nara po sezonie. Ale to już ja tak mam, nie wymagam tego od innych. Ambitnie wyszarpane 4te miejsce jest dla mnie więcej warte niż zblazowany brąz/srebro. Po to na nich chodzę na stadion, a statystykami i klasyfikacjami medalowymi się zajmę w bujanym fotelu i wtedy sobie ponarzekam.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Buszmen (29-01-2024), kingpin (29-01-2024)

  14. Powrót do góry    #282
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,318
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    To jest jeden z poprzednich podmiotów prowadzących ten klub i posiadający adres na stadionie na Bronku (którego nie ma już od... 16 lat).
    Obecny jest jego prawnym kontynuatorem mimo, że posiada inne dane rejestrowe, co nie jest jakąś rzeczą niezwykłą zwłaszcza, że było to przekształcane w SSA i przekazywane. Ważne jest to, że jest zachowana jasność w przekazywaniu, spłata należności i ciągłość klubu, abstrahując od moim zdaniem wyrwanej z kontekstu daty 1962.

    I jest to na pewno rzecz zupełnie inna niż w Bydgoszczy, gdzie swego czasu chyba było z 5, czy 6 Polonii i szacher-macher z przekazywaniem sekcji, podsekcji, grabieniem trawników, czy w Częstochowie, gdzie nastąpiła ucieczka od długów i postawienie wierzycieli w bambus i jedocześnie nastąpiło zawłaszczenie historii innego podmiotu.
    A Unia Leszno - mamy klub Unia Leszno założony w 2005 r. (NIP 6971012411) i Unia Leszno SSA (NIP 6972169103) i to też nie jest nic dziwnego.

    Nie bardzo...



    Stowarzyszenie Unia Leszno istniało dużo wcześniej, tylko do KRS wpisało się w 2005 (sam KRS działa od 2001)

    Wcześniej to samo stowarzyszenie było wpisane do innego rejestru (Stowarzyszeń Kultury Fizycznej i Związków Sportowych przy sądzie w Poznaniu) . Stowarzyszenie Unia Leszno uchwaliło pierwszy statut w 1957 r.

    Poczytaj sobie informacje w tym KRSie...

    W2005 mamy SSA dlatego , że weszły przepisy nakazujące jazdę w lidze w formie takich społek a nie stowarzyszeń . Wtedy Stowarzyszenie przekazało drużynę i miejsce w lidze Spółce. I tak generalnie działo się w Polsce.

    Gdyby patrzeć na historię to klub powstał w 1938... LKM, Unia...Ale to wciąz ten sam klub. Na pewno nie od 2005'


    Co ciekawe, tak Stowarzyszenie jak i SSA są zarejestrowane jako Unia Leszno bez żadnych dodatków sponsorskich w nazwie...

    Ale dobra, odpuścmy bo zaraz kingpin zacznie bluzgać...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-01-2024 o 16:18

  15. Powrót do góry    #283
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Chwileczkę, Torunianie i Leszczynianie najpierw opluwacie klub Motor lublin, że powstał nie dawno a sami tutaj piszecie o datach założenia swoich klubów już w XXI wieku. Coś tu jest nie halo.

  16. Powrót do góry    #284
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,318
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Chwileczkę, Torunianie i Leszczynianie najpierw opluwacie klub Motor lublin, że powstał nie dawno a sami tutaj piszecie o datach założenia swoich klubów już w XXI wieku. Coś tu jest nie halo.

    Kto tak pisze? Bo nie ja.

    A ten Motor to przy Unii czy przy KST/ Apatorze, czy jak tam Torunianie chcą... to w zasadzie taki znaaaaacznieee młodszy braciszek.

  17. Powrót do góry    #285
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Kto tak pisze? Bo nie ja.

    A ten Motor to przy Unii czy przy KST/ Apatorze, czy jak tam Torunianie chcą... to w zasadzie taki znaaaaacznieee młodszy braciszek.
    Pewnie tak ale nie aż tak bardzo Każdy klub ma coś za uszami, gdzie my nawet o tym nie wiemy. Czy to w żużlu np. Unia Leszno, KST/Apator, Polonia Bydgoszcz, Piła , Krosno etc nie wspominając o Częstochowie i jeszcze pewnie inne kluby typu Gniezno, Kraków, Rzeszów itd. To samo jest w piłce nożnej Amica/Lech, Groclin/Polonia wcześniej Lechia/Olimpia czy też Sokół/Miliarder Pniewy/GKS Tychy i jeszcze kilka ale nie chcę mi się już wymieniać.

  18. Powrót do góry    #286
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Majewski 99,99% Apator. Myślę że z podobnym prawdopodobieństwem należy założyć, że z miejsca pierwszy skład.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Słoniuu za jego przydatny post!

    mszat (02-02-2024)

  20. Powrót do góry    #287
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Super wiadomość. Ale jazda na dwóch e ligowych debiutantów w pierwszym składzie chyba u nas nie wchodzi w grę. Majewski pójdzie na wypożyczenie. A za rok będzie można sprzedać Lewego.

  21. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Super wiadomość. Ale jazda na dwóch e ligowych debiutantów w pierwszym składzie chyba u nas nie wchodzi w grę. Majewski pójdzie na wypożyczenie. A za rok będzie można sprzedać Lewego.
    Też mi się wydaje, że Majewski może iść na wypożyczenie, o czym pisałem w wątku bydgoskim - niby poszła gdzieś plota, że mógłby być wypożyczony do Polonii, temu Jurek wstrzymuje się z Borowiakiem.
    Poza tym dla samego zawodnika przeskok z II ligi do ELigi też może być szokiem, I liga może być odpowiedniejszym miejscem. Ale to oczywiście moje domysły, wszystko się okaże z czasem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #289
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Jak my tego Majewskiego dobrze nauczymy jeździć to on nam pomoże w awansie. Ale jak się dobrze nauczy jeździć to może nam w elipie napsuć krwi.

  23. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Gdyby rzeczywiście Majewski wrócił do Apatora, to pierwsze co powinni zrobić włodarze KST
    to wypożyczenie Lewandowskiego do Polonii Bydgoszcz, o ile nad Brdą byłaby taka wola.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  24. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    To samo można powiedzieć o Borowiaku, czy Karczewskim Tak to jest z wypożyczeniami, że potem potem się z tymi zawodnikami walczy jako rywalami. Równie dobrze można powiedzieć (oczywiście żartem), że nie wiadomo gdzie by dziś był Kubera, gdyby nie jazda w Polonii za juniorka

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Gdyby rzeczywiście Majewski wrócił do Apatora, to pierwsze co powinni zrobić włodarze KST
    to wypożyczenie Lewandowskiego do Polonii Bydgoszcz, o ile nad Brdą byłaby taka wola.
    A ile płacicie?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #292
    Początkujący Awatar endrju
    Dołączył
    02-02-2024
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Gdyby rzeczywiście Majewski wrócił do Apatora, to pierwsze co powinni zrobić włodarze KST
    to wypożyczenie Lewandowskiego do Polonii Bydgoszcz, o ile nad Brdą byłaby taka wola.
    No bardzo mądry ruch, który z automatu może pozbawić Toruń 2-3 punktów w meczach domowych. Przy całej słabości Lewandowskiego.
    Majewski jak Hurysz - na razie ma więcej rozgłosu niż umiejętności i zerowe doświadczenie w elidze.

  26. Powrót do góry    #293
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Gdyby rzeczywiście Majewski wrócił do Apatora, to pierwsze co powinni zrobić włodarze KST
    to wypożyczenie Lewandowskiego do Polonii Bydgoszcz, o ile nad Brdą byłaby taka wola.

    Kilka dni temu była gdzieś informacja, że Majewski pójdzie do Apatora ale na kontrakt amatorski.

    Jeżeli podpisze to będzie brany pod uwagę na kolejne lata. Wątpię że Apator zapewni sprzęt z najwyższej półki obu debiutantom. Nie ma szans.

    Naprawdę tu można wziąć symboliczne pieniądze za wypożyczenie i niech sobie chłopak śmiga w Polonii. Z tego co od kilku dni krąży, my na Majewskiego nie wydamy złotówki. Nie da się tego inaczej rozumieć, niż wolna reka w 2024 i gwarancja składu na 2025.

    My za Lewego za rok będziemy chcieli bodaj 450 tysięcy. Przecież to jest sporo kasy.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 02-02-2024 o 18:52

  27. Powrót do góry    #294
    Początkujący Awatar endrju
    Dołączył
    02-02-2024
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No zacznijmy od tego, że jazda dwoma 16-latkami w Ekstralidze to byłby szczyt debilizmu. Potem dostaniemy jakiś mecz 44:46 i będzie płacz, bo Majewski przegrał z Łobodzińskim czy Andrzejewskim, co Lewemu na MA się nie zdarza.

  28. Powrót do góry    #295
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez endrju Zobacz posta
    No zacznijmy od tego, że jazda dwoma 16-latkami w Ekstralidze to byłby szczyt debilizmu. Potem dostaniemy jakiś mecz 44:46 i będzie płacz, bo Majewski przegrał z Łobodzińskim czy Andrzejewskim, co Lewemu na MA się nie zdarza.
    Bartosz Zmarzlik miał 17 lat, gdy zajął trzecie miejsce na SGP w Gorzowie...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #296
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Zmarzlik to jest żużlowiec o którym można napisać że jest w top 10 w historii dyscypliny. Nie wiem czy takie porównania są na miejscu.

  30. Powrót do góry    #297
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Zmarzlik to jest żużlowiec o którym można napisać że jest w top 10 w historii dyscypliny. Nie wiem czy takie porównania są na miejscu.
    My mówimy o dwóch-trzech zawodnikach, którzy mają teoretyczne predyspozycje i jako-takie umiejętności i młody wiek dający nadzieję, żeby powalczyć o miejsce w składzie z Lewandowskim i Affeltem, a nie żeby startować w SGP - mają szansę wypchnąć ze składu Lewandowskiego i Affelta, którzy ostatni sezon mieli fatalny, zatrzymali się w rozwoju, czy nawet wręcz w nim cofnęli - na 54 skwalifikowanych zawodników Lewandowski był 52, Affelt 54...

    ps. uwielbiam tę linkę:
    https://speedway.torun.pl/szkolenie/adepci/
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez endrju Zobacz posta
    No zacznijmy od tego, że jazda dwoma 16-latkami w Ekstralidze to byłby szczyt debilizmu. Potem dostaniemy jakiś mecz 44:46 i będzie płacz, bo Majewski przegrał z Łobodzińskim czy Andrzejewskim, co Lewemu na MA się nie zdarza.
    1) Majewski w tym roku skończy 18 lat (po sezonie).
    2) U Lewandowskiego widać pikowanie w dół, a u Franka progres.
    4) Z Andrzejewskim na lidze we Wrocku Lewandowski też przegrał...,
    a tak na poważnie to nie porównujmy ligi z zawodami młodzieżowymi rozgrywanymi na MA,
    Nie wiesz (i ja nie wiem) jak wyglądałoby to w lidze.
    4)Z Andrzejewskiego jeszcze mogą być ludzie, chłopak z Leszna po motocrossowej szkole jazdy.
    Z Franka, wierzę, że też.
    Natomiast w KL straciłem już dawno wiarę. Chłop skończył już 19 lat i nie zrobił żadnych postępów.
    5)Swój to swój.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #299
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    807
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Gdzie te czasy , ze Bayer w debiucie 17 lat? wali 9 pkt? To byl debiut Moze czas zaryzykowac i postawiac na mlodych chlopakow? ..ehhh, nie te czasy chyba
    Ile Tomek dal wtedy radosci tymi punktami, bylem, widzialem ,pamietam... cala droge powrotna dyskusja ,nie Per ,nie inni tylko, ALE BAJER JECHAL caly tramwaj o niczym innym nie gadal...i bujanie "jedynki" az do Rubinkowa , ze my nie wywrocilismy tego tramwaju to cud:
    Ostatnio edytowane przez dominiktor ; 03-02-2024 o 07:45

  33. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Oczywiście, że trzeba stawiać na młodych, a przede wszystkim na tych, którzy chcą pracować !!!

    Bajer to wtedy miał bodaj 16 i pół roku.
    Baron debiutował niemal w identycznym wieku.

    Skoro o Baronie mowa to warto przypomnieć,
    że nasz trener pojutrze ukończy 50 lat.

    Życzę Panu dużo zdrowia i sukcesów w pracy w KS Toruń!!!

    Ostatnio edytowane przez Semen ; 03-02-2024 o 07:52
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #301
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    807
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Barona nie pamietam uczciwie piszac , jakos nie zapadl mi w pamieci
    a chcacych pracowac , patrzac na moja firme to jak w zuzlu jeden na 100 trafia sie perelka
    reszta kase brac ale na wszystko "wy******" ,ja moge ale ,nie musze starzy ogarna grunt , ze 7 tysi wplywa 10-tego

  35. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie wiem dlaczego niektorzy sa w goracej wodzie kapani.
    Od tego beda jazdy treningowe i kontrolne aby wylonic
    najlepsza dwojke juniorow i tu Baron ma pole do popisu,
    bo to on ma zadecydowac, nie tylko na podstawie punktow.
    Kawczynski dopiero od maja, wiec pierwsze trzy mecze jedziemy dwojka
    z trojki Lewy-Affelt-Majewski a przeciez tak jak w przypadku Majewskeigo, nie wiemy
    co Antoni pokaze.
    Glupota byloby trzymac ktoregos z dwojki Lewy-Affelt jesli sie okaza gorsi od Franka a o klasie sportowej
    nie decyduje wiek.
    O sprzet dla niego jestem jakos spokojny.
    Od tego ma menagera czy tam ojca zeby przed podpisaniem kontraktu o to zadbal,
    tym bardzej, ze Apator nie jest pewnie jedyna druzyna ktora go chetnie przygarnie.
    Treningi, sparingi i potem decyzja.
    Nasi maja dzialac w interesie Apatora i zawodnikow czyli w perspektywie rowniez Apatora a nie obcych klubow i zawodnikow.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-02-2024 o 10:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (03-02-2024)

  37. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez endrju Zobacz posta
    No zacznijmy od tego, że jazda dwoma 16-latkami w Ekstralidze to byłby szczyt debilizmu. Potem dostaniemy jakiś mecz 44:46 i będzie płacz, bo Majewski przegrał z Łobodzińskim czy Andrzejewskim, co Lewemu na MA się nie zdarza.
    Nawet jeśli przytrafi się porażka to jakie to ma znaczenie? Runda zasadnicza to tak naprawdę 14 spotkań towarzyskich, bez żadnej wagi, co pokazał przypadek Apatora w zeszłym sezonie.

  38. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    My mówimy o dwóch-trzech zawodnikach, którzy mają teoretyczne predyspozycje i jako-takie umiejętności i młody wiek dający nadzieję, żeby powalczyć o miejsce w składzie z Lewandowskim i Affeltem, a nie żeby startować w SGP - mają szansę wypchnąć ze składu Lewandowskiego i Affelta, którzy ostatni sezon mieli fatalny, zatrzymali się w rozwoju, czy nawet wręcz w nim cofnęli - na 54 skwalifikowanych zawodników Lewandowski był 52, Affelt 54...
    Ja tylko dodam, że w III lidze Majewski był sklasyfikowany na miejscu 44. Średnia 1,2 a był pod koniec sezonu liderem swej ekipy i w każdym biegu punktował kolegę" no name'a"

    Mamy 5 juniorów na podobnym poziomie i tylko treningi wyłonią trójkę podstawowych. Natychmiast powinno się gdzieś wypożyczyć pozostałych, bo Brenski i Słomski też mają smykałkę do jazdy. Kuba ewentualnie jako czwarty do MDMP.

  39. Powrót do góry    #305
    Początkujący Awatar endrju
    Dołączył
    02-02-2024
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nawet jeśli przytrafi się porażka to jakie to ma znaczenie? Runda zasadnicza to tak naprawdę 14 spotkań towarzyskich, bez żadnej wagi, co pokazał przypadek Apatora w zeszłym sezonie.
    Oczywiście, że ma znaczenie. Lepiej trafić na Gorzów/Czewe w 1/4 niż Lublin i Wrocław. Pojechaliśmy kuriozalny mecz w Lublinie, ale pamiętajmy, że przy okazji w równoległym meczu Woźniak zrobił w ostatnich trzech biegach trzy zera. Po prostu lepiej minimalizować ryzyko, bo dwa sezonu z rzędu w PO mieliśmy sporo farta (kontuzja Michelsena w 2022, w 2023 kontuzja Thomsena i Holdera i szpital w Sparcie, którego nie wykorzystaliśmy).

    A co do Majewskiego i Lewandowskiego to niech udowodnią na torze, który lepszy, choć nie mam wątpliwości, że na ten moment gwarantem większej liczby punktów jest Lewy. Dajemy mu ostatnią szansę, jeśli ją zmarnuje, to za rok go tu nie będzie i tyle. Majewski niech się objeździ solidnie w DMPJ i U24 i jeśli pokaże potencjał to nie ma najmniejszego problemu, by wskoczył do składu. Zwłaszcza, że do maja jest jedno wolne miejsce. Potem trzeba bezapelacyjnie stawiać na Kawczyńskiego, którzy przejawia zdecydowanie największy potencjał z całej grupy.

  40. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ja tylko dodam, że w III lidze Majewski był sklasyfikowany na miejscu 44. Średnia 1,2 a był pod koniec sezonu liderem swej ekipy i w każdym biegu punktował kolegę" no name'a"

    Mamy 5 juniorów na podobnym poziomie i tylko treningi wyłonią trójkę podstawowych. Natychmiast powinno się gdzieś wypożyczyć pozostałych, bo Brenski i Słomski też mają smykałkę do jazdy. Kuba ewentualnie jako czwarty do MDMP.
    ...a ja dodam, że w turniejach kadry narodowej juniorów bilans pojedynków
    Lewandowski - Majewski to 2-2 (przy czym w Gdańsku Frankowi sprzęt zdefektował na samym początku biegu.

    Niech jadą na początku sezonu i pokażą który co potrafi i jak jest zaangażowany.

    Wypożyczyć zawodnika można w każdym momencie sezonu, więc nie ma problemu.
    Zresztą zobaczymy gdzie Majewski ostatecznie trafi.

    Cytat Zamieszczone przez endrju Zobacz posta
    nie mam wątpliwości, że na ten moment gwarantem większej liczby punktów jest Lewy.
    ...a ja mam i to poważne, bo co to za gwarant, który większość punktów zdobył w biegach młodzieżowych,
    a te bardzo często przegrywaliśmy 1-5.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 03-02-2024 o 12:08
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Buszmen (03-02-2024), Morciasz (05-02-2024)

  42. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez endrju Zobacz posta
    Oczywiście, że ma znaczenie. Lepiej trafić na Gorzów/Czewe w 1/4 niż Lublin i Wrocław. Pojechaliśmy kuriozalny mecz w Lublinie, ale pamiętajmy, że przy okazji w równoległym meczu Woźniak zrobił w ostatnich trzech biegach trzy zera. Po prostu lepiej minimalizować ryzyko, bo dwa sezonu z rzędu w PO mieliśmy sporo farta (kontuzja Michelsena w 2022, w 2023 kontuzja Thomsena i Holdera i szpital w Sparcie, którego nie wykorzystaliśmy).
    Szanse na awans do finału i tak są niewielkie, patrząc na to jakimi składami dysponuje Motor i Sparta, więc de facto nie ma to znaczenia.

    Toruń w 2023 i tak pojechałby w półfinałach, bo gdyby Thomsen był sprawny to do TOP 4 nie wszedłby Włókniarz.

    Cytat Zamieszczone przez endrju Zobacz posta
    A co do Majewskiego i Lewandowskiego to niech udowodnią na torze, który lepszy, choć nie mam wątpliwości, że na ten moment gwarantem większej liczby punktów jest Lewy. Dajemy mu ostatnią szansę, jeśli ją zmarnuje, to za rok go tu nie będzie i tyle. Majewski niech się objeździ solidnie w DMPJ i U24 i jeśli pokaże potencjał to nie ma najmniejszego problemu, by wskoczył do składu. Zwłaszcza, że do maja jest jedno wolne miejsce. Potem trzeba bezapelacyjnie stawiać na Kawczyńskiego, którzy przejawia zdecydowanie największy potencjał z całej grupy.
    No to niech udowodnią, a nie z góry zakładanie, że w składzie ma być Lewandowski, bo to jego ostatnia szansa, a 18-letni Majewski powinien się odjeżdżać w jakichś DMPJ-tach - przecież takie podejście jest absurdalne.

  43. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,680
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Wam się nie spieszy z wypożyczeniem juniorów. Pojedzcie do połowy maja całym składem. Będzie dużo DMPjek, Eligi u24 i z piątki: Kawczyński,Majewski,Lewandowski,Affelt i Rumiński wybierzecie dwóch najlepeszych. Pierwsze trzy mecze ligowe nie może jechać Kawczyński, wiec wtedy będziecie mogli wypróbować innego juniora - Affelta lub Majewskiego. Po trzech meczach i tak zaden junior Wam pewnie nie nabije wiecej niz 12 punktów, wiec nie straci prawa do wypożyczenia. W połowie maja, najpóźniej na początku czerwca wypożyczycie dwóch najsłabszych juniorów, na których sobie zarobicie. Wreszcie macie w kim wybierać jeśli chodzi o juniorów i nie musicie się spieszyc z decyzją o oddaniu kogoś.

  44. Powrót do góry    #309
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Wam się nie spieszy z wypożyczeniem juniorów. Pojedzcie do połowy maja całym składem. Będzie dużo DMPjek, Eligi u24 i z piątki: Kawczyński,Majewski,Lewandowski,Affelt i Rumiński wybierzecie dwóch najlepeszych. Pierwsze trzy mecze ligowe nie może jechać Kawczyński, wiec wtedy będziecie mogli wypróbować innego juniora - Affelta lub Majewskiego. Po trzech meczach i tak zaden junior Wam pewnie nie nabije wiecej niz 12 punktów, wiec nie straci prawa do wypożyczenia. W połowie maja, najpóźniej na początku czerwca wypożyczycie dwóch najsłabszych juniorów, na których sobie zarobicie. Wreszcie macie w kim wybierać jeśli chodzi o juniorów i nie musicie się spieszyc z decyzją o oddaniu kogoś.
    tak kluby łaskawie bedą czekać do maja czerwca na dwóch najsłabszych juniorów apatora. O ile w 1 lidze nie ma już miejsc juniorskich (bo wymiana Buszkiewicza np na Affelta czy Ruminskiego nic nie daje) to w 2 mało prawdopodobne ze ktoś zapłaci kokosy a i miejsc też już mało Opole zostało może Krakow jak wróci

  45. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Wam się nie spieszy z wypożyczeniem juniorów. Pojedzcie do połowy maja całym składem. Będzie dużo DMPjek, Eligi u24 i z piątki: Kawczyński,Majewski,Lewandowski,Affelt i Rumiński wybierzecie dwóch najlepeszych. Pierwsze trzy mecze ligowe nie może jechać Kawczyński, wiec wtedy będziecie mogli wypróbować innego juniora - Affelta lub Majewskiego. Po trzech meczach i tak zaden junior Wam pewnie nie nabije wiecej niz 12 punktów, wiec nie straci prawa do wypożyczenia. W połowie maja, najpóźniej na początku czerwca wypożyczycie dwóch najsłabszych juniorów, na których sobie zarobicie. Wreszcie macie w kim wybierać jeśli chodzi o juniorów i nie musicie się spieszyc z decyzją o oddaniu kogoś.
    to jest najlepszy plan. Prawda jest taka, że w wieku 18-19 lat pod czapką dzieje się wiele i taki Lewy np może zacznie podchodzić poważniej do zawodu. Do tego Baron zrobił im obóz pracy na MA po sezonie, podobnego spodziewam się po rozpoczęciu sezonu. Zobaczymy co z Affeltem, czy są jakieś nadzieje na przecięcie kabla. Może jak będzie kręcił kółka do znudzenia to nabierze pewności. a może z oboma będzie zupełnie odwrotnie... każdy z tych chłopaków potrafi czasem coś pojechać, jak się ogarną może być kłopot bogactwa, a jak się nie ogarną to kłopoty. tak czy siak, na żadnego z nich bym dziś nie postawił. trzeba poczekać do rozpoczęcia sezonu i wtedy wybrać.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    el_kwas (04-02-2024)

  47. Powrót do góry    #311
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Lider nasz, gwiazda nasza, prawie że legenda Apatora tak tutaj broniony mimo katastrofalnych wyników właśnie udzieliła wywiadu że chce wrócić do Falubazu i taki jest jego plan. Krzyż na drogę

  48. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Buszmen (05-02-2024), lego (05-02-2024), mszat (05-02-2024)

  49. Powrót do góry    #312
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Lider nasz, gwiazda nasza, prawie że legenda Apatora tak tutaj broniony mimo katastrofalnych wyników właśnie udzieliła wywiadu że chce wrócić do Falubazu i taki jest jego plan. Krzyż na drogę
    Oj tam. Aż tak go nie bronicie, więcej narzekacie. Poza tym po co Wam Dudek w 1 lidze?

  50. Powrót do góry    #313
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Lider nasz, gwiazda nasza, prawie że legenda Apatora tak tutaj broniony mimo katastrofalnych wyników właśnie udzieliła wywiadu że chce wrócić do Falubazu i taki jest jego plan. Krzyż na drogę
    Tak był tutaj broniony szczególnie przez Ciebie... Po kilku słabszych meczach chciałeś wywalić Dudka z klubu, a teraz masz jakiś problem, że Dudek mówi w wywiadzie o transferze

  51. Powrót do góry    #314
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Lider nasz, gwiazda nasza, prawie że legenda Apatora tak tutaj broniony mimo katastrofalnych wyników właśnie udzieliła wywiadu że chce wrócić do Falubazu i taki jest jego plan. Krzyż na drogę
    Nie wiem, wywiadu nie widziałem i jakoś nie będę szukał, więc zaufam koledze i za razem ponawiam prośbę: niech mu to ktoś umożliwi już w tym roku! Buszmen ma z reguły dobrego nosa do "egzotyki", ale żeby się nie okazało, że Rasmus będzie wyraźnie lepszy w 2024 od PD. więc i jego bym brał na zamianę... już się przy tym Przemku nie upieram, a na zamianę na JH to się Pepe nabrać chyba nie da.

    Prawda jest taka, że czy z PD czy bez, to w sezonie 2024 bez ogarnięcia juniorów jedziemy w najlepszym przypadku o brąz. spadek nam chyba nie grozi, imho to niespecjalnie ryzykujemy. najwyżej 1-2 mecze więcej na MA przegramy. był czas przywyknąć...
    no a jak zostanie, to trudno. najwyżej będę klaskał ale bez przekonania
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  52. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Wnuczek jaki cwany, nie powie, że za rok wraca, bo jeszcze ZG powinie się noga i spadną. A on nie byle jaki Pawlicki, żeby się na zapleczu za Falubaz zabijać.

    Generalnie, słabe rozgrywanie, te przecieki o zainteresowaniu itd., sprawa z Sajdakiem. Tylko niech Patryk pamięta, o co go w ZG oskarżali.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Strona 7 z 21 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •