Strona 10 z 21 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 938

Wątek: Apator Toruń 2024 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,082
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czy to prawda starszy kuzynie, ze we wszystkich znaczacych przewodnikach turystycznych
    w Toruniu polecanych jest kilkadziesiat miejsc, we Wloclawku kilkanascie a w Bydgoszczy tylko IKEA wraz z szczegolowym opisem tras wyjazdowych
    w kierunku Torunia i to wszystko w 60 jezykach?
    To jest specjalna edycja przewodnika na rynek toruński. Z obawy, żebyście nie opuścili swoich terenów zbyt licznie. Ciężko by było uzupełnić te braki, gdybyście zobaczyli trochę świata.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #407
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czy to prawda starszy kuzynie, ze we wszystkich znaczacych przewodnikach turystycznych
    w Toruniu polecanych jest kilkadziesiat miejsc, we Wloclawku kilkanascie a w Bydgoszczy tylko IKEA wraz z szczegolowym opisem tras wyjazdowych
    w kierunku Torunia i to wszystko w 60 jezykach?



    Fajnych masz kolegow.
    Następnym razem napiszę "towarzyszu" vel "obywatelu".

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Ward chwali wywiad z Putinem? Nigdy nie był to najostrzejszy ołówek w piórniku.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/11...-wywiad-putina

  4. Powrót do góry    #409
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Spyerdalaj z polityką do hyde parku tłuku.

  5. Powrót do góry    #410
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Ward chwali wywiad z Putinem? Nigdy nie był to najostrzejszy ołówek w piórniku.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/11...-wywiad-putina
    Taka świadomość historii świata i wiedza na temat bieżących wydarzeń.
    U nas wcale nie jest jakoś dużo lepiej.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Spyerdalaj z polityką do hyde parku tłuku.
    E.... przecież Ward i sprawy dziejące się wokół niego to jest jakaś historia żużlowca związanego z Toruniem?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Taka świadomość historii świata i wiedza na temat bieżących wydarzeń.
    U nas wcale nie jest jakoś dużo lepiej.



    E.... przecież Ward i sprawy dziejące się wokół niego to jest jakaś historia żużlowca związanego z Toruniem?
    Ale nie sprawa związana stricte z żużlem. Dosyć gnojówki politycznej się rozlewa na forum, ograniczmy to do Hyde parku. A jeśli dodamy, że autorem tego wpisu jest robson.dk to czar zupełnie pryska.

  7. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    E.... przecież Ward i sprawy dziejące się wokół niego to jest jakaś historia żużlowca związanego z Toruniem?
    No a gdzie miałem pisać o Wardzie? Chyba to jedyny odpowiedni wątek - klubu z Torunia

  8. Powrót do góry    #413
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    No a gdzie miałem pisać o Wardzie? Chyba to jedyny odpowiedni wątek - klubu z Torunia
    powinieneś napisać do Przyjaciółki lub Brawo Girl. Ićstąd
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #414
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    powinieneś napisać do Przyjaciółki lub Brawo Girl. Ićstąd
    Poskar ż się mamie. Jeeezzzuuu jakie macie kołki w dupach.

  10. Powrót do góry    #415
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    stone_gossard (13-02-2024)

  12. Powrót do góry    #416
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Ladnie brzmi, jak co rok.
    Ale nowa miotla wiec nowe porzadki i motywacje.
    Dudek zmienil tunera, nic to nam nie mowi, bo
    u niego to od momentu zakonczenia kariery przez Anderssona
    wlasciwie norma.
    Zobaczymy na torze.
    Z jego slow by wynikalo, ze Tai faktycznie przyklepany, ale zostawiaja
    furtke za kogo, choc osobiscie sadze, ze na Dudka juz za pozno i nawet jak
    odjedzie solidny sezon, w Toruniu nie zostanie.Pewnie juz jest z kims po slowie.
    Okres transferowy nie trwa juz caly sezon a dwa sezony.Taka nowa tradycja sie nam narodzila.
    Jeszcze tylko chwila i w ogole to wszystko znormalnieje i bedziemy sie oficjalnie dowiadywac
    kto odchodzi i gdzie juz na poczatku sezonu, a to zdrowe podejscie. W pilce jest to oczywiste i zaden stadion jeszcze nie splona
    z tego powodu.
    Ale najwazniejsze to postawic na nogi juniorow, bez tego o zaistnieniu w walce o medale
    bedzie ciezko a i w razie kontuzji przydalby sie ktos kto dolozy te 2-3 punkty na przeciwnikach
    nie tylko w 2 biegu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-02-2024 o 07:49
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Myślałem , że coś w funkcjonowaniu/strategii działania włodarzy klubu zmieniło się na plus.
    Ostatnie doniesienia sprowadziły mnie na ziemię, bo:
    -odpuszczenie Franka,
    -(chyba już) odpuszczenie Patryka,
    -temat Taia w Toruniu...

    Być może te dwa ostatnie wątki to element jakiejś personalnej gry,
    ale jakoś w to nie wierzę, byłem świadkiem tylu głupich posunięć ekipy Pana Właściciela,
    że przypuszczam, że to inni z nimi pogrywają, a nie odwrotnie.

    Brązowy medal DMP mocno zaciemnił obraz tego co dzieje się w KST.
    Wstyd się przyznać, ale i mnie to się udzieliło.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 13-02-2024 o 08:04
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Powrót do góry    #418
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2023
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ciężko mówić o pogrywaniu kiedy jeden z zawodników nie rozumie co podpisuje i uważa że jednostronnie może skrócić kontrakt odchodząc gdzie zechce wpłacając rekompensatę wbrew wcześniejszym ustaleniom.

    Z ocenami dzialan klubu, Patryka z którego nikt nie rezygnuje, czy przyszłych transferów warto się wstrzymać. Nie zawsze to klub jest tym złym.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Zaniepokojonykibic za jego przydatny post!

    Semen (13-02-2024)

  16. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Powiedziałeś A to powiedz B.
    Kto chciał rozwiazc kontrakt i ile proponował?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-02-2024 o 13:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #420
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Od jakiegoś czasu po tt krążą jakieś dziwne historie że Dudek robił zrzutkę wśród zielonogorskich sponsorów żeby zapłacić Apatorowi 500 tysięcy za zerwanie kontraktu, ale to przeciez bzdura totalna.

  18. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    I nie wzieli?
    Duroki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #422
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu po tt krążą jakieś dziwne historie że Dudek robił zrzutkę wśród zielonogorskich sponsorów żeby zapłacić Apatorowi 500 tysięcy za zerwanie kontraktu, ale to przeciez bzdura totalna.
    Czy ktoś w ZG robił zrzutkę to tego nie wiem. Nic nie słyszałem o tym. Natomiast faktem jest, że jesienią Dudek rozmawiał z klubem w Toruniu czy jest możliwość oraz ile by to kosztowało aby rozwiązać kontrakt na sezon 2024. Ale tu głównym powodem była osoba Sajdaka. Problem polegał na tym, że Sajdaka w Toruniu traktują jak trędowatego, hejtują go również teamy innych zawodników KS Toruń. W tej sytuacji w parkingu nie ma chemii pomiędzy teamami. Na zawodach team Dudka jest odizolowany od reszty. Na domiar złego, Termos z Krużyńskim uznali, nie pytając o zdanie Dudka, że Dudek powinien pozbyć się Sajdaka ze swojego otoczenia bo on rozwala im atmosferę w szatni. Dudek nie chce tego robić, więc udał się na rozmowę z działaczami KS Toruń i zaproponował, że jeśli tak ma wyglądać współpraca to on jest gotów odejść. I jest to gotów zrobić na zasadzie porozumienia. Tu jednak działacze nie przystali na tą propozycję Dudka. Więc mówienie o kwotach w tej sytuacji to jakaś abstrakcja. Nie wiem skąd się wam wzięło te 500 tys ? Stanęło na tym, że Dudek ma wypełnić kontrakt do końca.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Mariusz lepiej napisz coś konkretnego
    np. o sławetnym silniku, który znalazł się w boksie Patryka.

    Jakoś nikt z jego teamu nie próbował na forum ogólnym tego wytłumaczyć.
    To powoduje , że plotki rodzą się jedna za drugą.
    Ja słyszałem nawet taką, że właścicielem
    tego silnika był wcześniej pewien żużlowiec z Rosji...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #424
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czy ktoś w ZG robił zrzutkę to tego nie wiem. Nic nie słyszałem o tym. Natomiast faktem jest, że jesienią Dudek rozmawiał z klubem w Toruniu czy jest możliwość oraz ile by to kosztowało aby rozwiązać kontrakt na sezon 2024. Ale tu głównym powodem była osoba Sajdaka. Problem polegał na tym, że Sajdaka w Toruniu traktują jak trędowatego, hejtują go również teamy innych zawodników KS Toruń. W tej sytuacji w parkingu nie ma chemii pomiędzy teamami. Na zawodach team Dudka jest odizolowany od reszty. Na domiar złego, Termos z Krużyńskim uznali, nie pytając o zdanie Dudka, że Dudek powinien pozbyć się Sajdaka ze swojego otoczenia bo on rozwala im atmosferę w szatni. Dudek nie chce tego robić, więc udał się na rozmowę z działaczami KS Toruń i zaproponował, że jeśli tak ma wyglądać współpraca to on jest gotów odejść. I jest to gotów zrobić na zasadzie porozumienia. Tu jednak działacze nie przystali na tą propozycję Dudka. Więc mówienie o kwotach w tej sytuacji to jakaś abstrakcja. Nie wiem skąd się wam wzięło te 500 tys ? Stanęło na tym, że Dudek ma wypełnić kontrakt do końca.

    Odwołuje się tylko do historii która mówi o tym że Dudek zebrał 500 tysięcy na zerwanie kontraktu. Która uważam za totalna bzdurę.

    Szybko wzięli Taia, więc na pewno zakładali że Dudek może dać nogę po sezonie 2024 , ale przecież na pewno nikt nie zakładał że może pożegnać się z Dudkiem przed tym sezonem. A że Protas mimo wszystko próbował to chyba jasne, sam gdzieś mówił że próbował namawiać mocnego Polaka na transfer ale to będzie możliwe dopiero w kolejnych latach. Nietrudno się domyslec o kogo mu chodziło.

  22. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mariusz lepiej napisz coś konkretnego
    np. o sławetnym silniku, który znalazł się w boksie Patryka.

    Jakoś nikt z jego teamu nie próbował na forum ogólnym tego wytłumaczyć.
    To powoduje , że plotki rodzą się jedna za drugą.
    Ja słyszałem nawet taką, że właścicielem
    tego silnika był wcześniej pewien żużlowiec z Rosji...
    Na ten temat wiem tyle co wszyscy. I nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że nikt tego nie próbował wytłumaczyć z teamu Dudka ? Skoro Sajdak publicznie przyznał, że to był jego silnik. A Dudkowi go odpłatnie wypożyczał. Nie mam żadnej wiedzy w jaki sposób ten silnik znalazł się u Sajdaka i kto był jego właścicielem prędzej. To zdaje się wyjaśnia Policja. Tak przynajmniej twierdzi wasz klub jak i sam Sajdak. Z tego co plotki mówiły to podobno poprzednim właścicielem tego silnika był klub KS Toruń a użytkownikiem był Lewandowski. Czy coś się zmieniło, że wspominasz o jakimś żużlowcu z Rosji ?

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Odwołuje się tylko do historii która mówi o tym że Dudek zebrał 500 tysięcy na zerwanie kontraktu. Która uważam za totalna bzdurę.

    Szybko wzięli Taia, więc na pewno zakładali że Dudek może dać nogę po sezonie 2024 , ale przecież na pewno nikt nie zakładał że może pożegnać się z Dudkiem przed tym sezonem. A że Protas mimo wszystko próbował to chyba jasne, sam gdzieś mówił że próbował namawiać mocnego Polaka na transfer ale to będzie możliwe dopiero w kolejnych latach. Nietrudno się domyslec o kogo mu chodziło.
    Moim zdaniem, choć pewności nie mam, to zwykła plotka. Tam był mocny zgrzyt o Sajdaka w teamie Dudka. Więc młody poszedł do władz klubu i powiedział wprost, że jeśli to jest aż taki problem to on jest gotowy rozwiązać kontrakt za porozumieniem. I tyle. Możliwe, że zbiegło się to z ofertą od Protasa. Te 500 tys być może to była kwota na przygotowanie którą by musiał pewnie zwrócić. Ale suma summarum ktoś tam u was w klubie doszedł do wniosku, że pewnie o Sajdaka nie ma co aż takiej rewolucji robić. I zostało jak zostało.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z tego co plotki mówiły to podobno poprzednim właścicielem tego silnika był klub KS Toruń a użytkownikiem był Lewandowski. Czy coś się zmieniło, że wspominasz o jakimś żużlowcu z Rosji ?
    Nic się nie zmieniło, piszę o tym co było(podobno) zanim silnik jako klubowy trafił do Lewandowskiego
    Pierwszym, według plotek, właścicielem/nabywcą tego silnika był Rosjanin(podobno - nie jestem w stanie tego zweryfikować).
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  24. Powrót do góry    #427
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Myślałem , że coś w funkcjonowaniu/strategii działania włodarzy klubu zmieniło się na plus.
    Ostatnie doniesienia sprowadziły mnie na ziemię, bo:
    -odpuszczenie Franka,
    -(chyba już) odpuszczenie Patryka,
    -temat Taia w Toruniu...

    Być może te dwa ostatnie wątki to element jakiejś personalnej gry,
    ale jakoś w to nie wierzę, byłem świadkiem tylu głupich posunięć ekipy Pana Właściciela,
    że przypuszczam, że to inni z nimi pogrywają, a nie odwrotnie.

    Brązowy medal DMP mocno zaciemnił obraz tego co dzieje się w KST.
    Wstyd się przyznać, ale i mnie to się udzieliło.
    Oglądałem kiedyś transmisje meczu Apatora gdzie Cieślak przekazywał niusy od Patryka jak on to źle sie czuje w Toruniu. Po czym jakiś czas później Dudek podpisał w Toruniu kontrakt i to na 2 lata. Wiec widać, że nawet sam zawodnik nie jest wiarygodnym źródłem informacji w swojej sprawie.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    kingpin (14-02-2024)

  26. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nic się nie zmieniło, piszę o tym co było(podobno) zanim silnik jako klubowy trafił do Lewandowskiego
    Pierwszym, według plotek, właścicielem/nabywcą tego silnika był Rosjanin(podobno - nie jestem w stanie tego zweryfikować).
    Ale to w zasadzie nie ma żadnego znaczenia. Być może któryś z Rosjan, odsprzedał silnik klubowi albo tunerowi a klub potem go kupił dla juniorów. Jedyne co nurtuje to fakt w jaki sposób właścicielem tego silnika stał się Sajdak ? Czy legalnie czy nielegalnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #429
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale to w zasadzie nie ma żadnego znaczenia. Być może któryś z Rosjan, odsprzedał silnik klubowi albo tunerowi a klub potem go kupił dla juniorów. Jedyne co nurtuje to fakt w jaki sposób właścicielem tego silnika stał się Sajdak ? Czy legalnie czy nielegalnie.
    Nie no, strasznie dziwna ta izolacja w parkingu... Jakby nam kiedyś coś zginęło... Oh, wait...
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  28. Powrót do góry    #430
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Myślałem , że coś w funkcjonowaniu/strategii działania włodarzy klubu zmieniło się na plus.
    Ostatnie doniesienia sprowadziły mnie na ziemię, bo:
    -odpuszczenie Franka,
    -(chyba już) odpuszczenie Patryka,
    -temat Taia w Toruniu...

    /.../

    Brązowy medal DMP mocno zaciemnił obraz tego co dzieje się w KST.
    Wstyd się przyznać, ale i mnie to się udzieliło.
    Tak, brązowy medal przyćmił trochę rzeczywistość ubiegłoroczną.
    Tak samo jak sezon bez kontuzji wśród seniorów.
    Tegoroczny jest nieodgadniony.

    Co do Franka to w Polonii raczej pojeździ, a u nas? Tego nie wiem czy dostałby szansę.

    Co do Patryka, to dużo bicia piany w mediach, a ile w tym prawdy, to nie wiadomo.
    Na dziś Zielona jedzie dwoma Pawlickimi i Hampelem i też nie wiadomo co tam będzie
    za rok.

    Temat Taia w Toruniu wrócił po latach - kiedyś było rozważanie jak byłoby wesoło jakby
    był razem z Ch. Holderem i Wardem... wesoło na St. Mieście oczywiście. Teraz Tai ma
    35 lat i to już inny świat chociaż nadal kręci się w koło 2,00 na bieg... a na dziś to mi
    szkoda, że Frick odszedł z Torunia, choć w międzyczasie trochę innych torów poznał,
    a co z tym GKM będzie to też nie wiadomo.

    W sumie wszystko zmierza w stronę... Rawicza
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #431
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale to w zasadzie nie ma żadnego znaczenia. Być może któryś z Rosjan, odsprzedał silnik klubowi albo tunerowi a klub potem go kupił dla juniorów. Jedyne co nurtuje to fakt w jaki sposób właścicielem tego silnika stał się Sajdak ? Czy legalnie czy nielegalnie.
    Stare wyjadacze na forum a nie mogą się domyśleć, że to pewnie Grisza opchnął ten silnik, bo wsporacowal z Darkiem.

  30. Powrót do góry    #432
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Nasi dzisiaj kreca pierwsze kolka na MA.
    Powoli czuc zblizajacy sie sezon !

  31. Powrót do góry    #433
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Już w najbliższą niedzielę, o godz. 11.00 w kościele w Górsku, tradycyjna Msza Św. w intencji sezonu żużlowego - o Błogosławieństwo i bezpieczny przebieg.
    Organizatorzy zapraszają do wspólnej modlitwy.
    ks. Piotr Prusakiewicz.

    A w najbliższy czwartek w Książnicy Miejskiej spotkanie promocyjne książki o "Marysiu" autorstwa Daniela Ludwińskiego - o godz. 17.00
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    stone_gossard (04-03-2024)

  33. Powrót do góry    #434
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Kupiłem i przeczytałem.
    Książka super!!!
    Ukłony i szacunek dla p. Daniela.
    Polecam, nie tylko kibicom klubu z Torunia.
    Maryś to był fenomen, chłopak z zapyziałego prowincjonalnego klubiku
    wybił się ponad przeciętność, potrafił przebić się do czwórki mistrzów świata
    przez gwiazdy z Rybnika, Gorzowa, Świętochłowic, Wrocławia
    Rzeszowa, Bydgoszczy czy Gdańska.

    ...i przez tyle lat nie przeciągnęli go do siebie komuchy z ówczesnej bydgoskiej Polonii.
    Wierzyć się ni chce...

    Mało kto z kibiców U-40 pewnie to rozumie.
    To naprawdę niewyobrażalna sprawa...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 04-03-2024 o 21:47
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Czyli lektura obowiązkowa. Są obrazki ?

  35. Powrót do góry    #436
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    dziś o 12 trening otwarty dla kibiców. Bawcie się dobrze.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  36. Powrót do góry    #437
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    dziś o 12 trening otwarty dla kibiców. Bawcie się dobrze.
    Już zamknięty... Trwa remont motoareny

  37. Powrót do góry    #438
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    komunikacja w formie juz na progu sezonu. Dobrze przepracowana zima.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Morciasz (08-03-2024), polewaczka (11-03-2024)

  39. Powrót do góry    #439
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    komunikacja w formie juz na progu sezonu. Dobrze przepracowana zima.
    Wczoraj miała miejsce promocja książki o Marysiu Daniela Ludwińskiego.
    Prowadził Marcin Zawadzki, gościem był Jan Ząbik.
    Pełna sala ludzi w wieku 50-80 lat przede wszystkim.
    Trzech fotoreporterów żużlowych.
    Spotkanie urocze, trochę ciekawostek, trochę wspomnień.
    Ze strony klubu nie było widać nikogo (poza Jasiem). A szkoda, można było
    Danielowi jakiś prezencik wręczyć za to co robi dla upamiętnienia żużlowców
    i nie tylko.
    A ilu było tych najwierniejszych z wiernych, tych jedynych prawdziwych
    kibiców z pierwszego łuku co to dopingują i kiełbasy nie jedzą i programu
    nie wypełniają, bo oni są tymi naj naj naj.... ilu ich wczoraj było? 1? 2?
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 08-03-2024 o 12:54
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    polewaczka (11-03-2024), stone_gossard (08-03-2024)

  41. Powrót do góry    #440
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Wczoraj miała miejsce promocja książki o Marysiu Daniela Ludwińskiego.
    Prowadził Marcin Zawadzki, gościem był Jan Ząbik.
    Pełna sala ludzi w wieku 50-80 lat przede wszystkim.
    Kolejny dowód, że to umierająca dyscyplina sportu.

  42. Powrót do góry    #441
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kolejny dowód, że to umierająca dyscyplina sportu.
    Wystarczyło pójść na prezentację książki a nie teraz narzekać i wylewać żale na forum.

  43. Powrót do góry    #442
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kolejny dowód, że to umierająca dyscyplina sportu.
    Umierająca dyscyplina , ale z co raz większą kasą dziadki sobie przypomniały o starym idolu...

  44. Powrót do góry    #443
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wystarczyło pójść na prezentację książki a nie teraz narzekać i wylewać żale na forum.
    Kto wylewa żale? Wracaj przygłupie do ziemniaków.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Umierająca dyscyplina , ale z co raz większą kasą dziadki sobie przypomniały o starym idolu...
    Gdzieś poza Polską jest coraz większa kasa?

  45. Powrót do góry    #444
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wystarczyło pójść na prezentację książki a nie teraz narzekać i wylewać żale na forum.
    zabovsky pyerdol się ty niedorozwoju. Ktoś ci prawdę napisał a ty już płaczesz niedoyebku. Wracaj skąd wróciłeś, czyli do psychiatryka bo za długo masz wolne i ci bije na łeb.

  46. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Umierająca dyscyplina , ale z co raz większą kasą dziadki sobie przypomniały o starym idolu...
    bo niektórzy sa przywiązani do tradycji, barw, symboli i nic tego nie zmieni. I nie są to sztuczne regulacje jak ta, która nie pozwala zmienić ci nicka na LebiediewTeam
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #446
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Kolejny dowód, że to umierająca dyscyplina sportu.

    To ze takim sportem jak żużel, który jest wręcz stworzony dla młodego pokolenia, bo wymaga w ciągu meczu 15 minut skupienia i pozwala przez resztę czasu scrollować telefon, marynarki nie potrafią zainteresować młodej widowni to jest jednak sztuka.

    A że ludzie 50+ interesują się żużlem głównie to widać po yt, gdzie na programy, największe dziennikarskie gwiazdy żużlowe przyciągają jakieś śmieszne liczby widzów

  48. Powrót do góry    #447
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    bo niektórzy sa przywiązani do tradycji, barw, symboli i nic tego nie zmieni. I nie są to sztuczne regulacje jak ta, która nie pozwala zmienić ci nicka na LebiediewTeam
    Ja też jestem przywiązany do Pawlickich
    Ale nie mam z tym żadnego problemu.
    Piter to Piter.
    Tak jak kiedyś Gollob to Gollob , co by Zimny nie zrobił dla Mnie Gollob Top legenda

  49. Powrót do góry    #448
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Dzień dobry po świętach, najlepszego z okazji nowego roku od inkasenta, śledzie pojawiły się na terespolskiej...D

    Co tam u nas, mogę prosić o jakieś TLR?

  50. Powrót do góry    #449
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Z bólem serca muszę przyznać,
    że zabovsky ma rację.

    Sztucznie nadmuchany balon pod nazwą "polski żużel "
    przesłania wielu prawdziwie rozpaczliwy stan żużla.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  51. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Był ktoś na treningu, jak się prezentują nasze aniołki u progu sezonu?

Strona 10 z 21 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •