Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122
Pokaż wyniki od 946 do 977 z 977

Wątek: Apator Toruń 2024 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #946
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,075
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 168 w 87 postach
    Tu nie ma czego porównywać, bo juniorzy na własnym torze i na wyjeździe to dwa różne światy, czego dobrym przykładem są młodzieżowcy... Apatora.
    Równie dobrze można napisać, że Ratajczak jako lider formacji juniorskiej zawalił mecz z Falubazem, bo jakim prawem pozwolił sobie na porażkę z rezerwowym Curzytkiem pewnie w Lesznie do chwili obecnej analizują. Wielkiego szału nie zrobił, poza ewidentną wpadką w XII wyścigu i pokonaniem Pawlickiego w XIV z kim miał wygrać wygrał a z kim przegrać to przegrał.
    AZS-CKM the leading polish teams

  2. Powrót do góry    #947
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Na wyjazdach wygladamy podobnie slabo jak Wlokniarz.
    Co prawda my mamy liderow lepiej punktujacych, oni lepiej punktujaca 2 linie.
    Wczoraj roznice w wyniku zrobil Kupiec.
    To dopiero poczatek sezonu, ale z takim Pawlem i juniorami cieko bedzie wygrac
    jakikolwiek mecz na wyjedzie, bo Lambo, Dudek i Emil nie beda bezbledni a jak Patryk
    dostosuje sie bardziej do Pawla niz Lamberta, trzeba bedzie w polowie meczu przelaczac na
    jakas muzyke relaksacyjna na youtube.

    Ktos wie czy na mecz ze Sparta jest szykowany Kawczynski czy nadal bedziem udawac, ze
    Krzys i Mati to zuzlowcy?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #948
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na wyjazdach wygladamy podobnie slabo jak Wlokniarz.
    Co prawda my mamy liderow lepiej punktujacych, oni lepiej punktujaca 2 linie.
    Wczoraj roznice w wyniku zrobil Kupiec.
    To dopiero poczatek sezonu, ale z takim Pawlem i juniorami cieko bedzie wygrac
    jakikolwiek mecz na wyjedzie, bo Lambo, Dudek i Emil nie beda bezbledni a jak Patryk
    dostosuje sie bardziej do Pawla niz Lamberta, trzeba bedzie w polowie meczu przelaczac na
    jakas muzyke relaksacyjna na youtube.

    Ktos wie czy na mecz ze Sparta jest szykowany Kawczynski czy nadal bedziem udawac, ze
    Krzys i Mati to zuzlowcy?
    Podejrzewam, że Kawczyński na Motoarenie będzie na treningach robiony przez Affelta i Lewego i szybko w lidze nie pojedzie.

  4. Powrót do góry    #949
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Antek od początku sezonu JEST robiony na treningach przez Lewego i Affelta. Ewidentnie młody potrzebuje jeszcze trochę rozjeżdżać się w młodzieżówkach i w drugiej części sezonu można na wyjazdach go dawać za Affelta. Póki co nasze juniorskie asy przynajmniej na MA "gwarantują" dużo więcej niż Antek.

  5. Powrót do góry    #950
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Stawianie na mistrzow treningow to dzialanie na szkode klubu.
    Dosprzetowic Antka, zaufac a o jedno wolnie miejsce nich walcza pozostali.
    Skoro wszyscy mowia, ze Kawczynski zjada stylem jazdy tych dwoch asow,
    szkoda tracic czas.Zreszta w ich przypadku trudno mowic o stylu.Start i jak wyjdzie
    to jada a jak nie wyjdzie to pozorowane ataki i jak przeciwnik nie popelni babola, mozna sie rozejsc.
    Rozumiem, ze mecz ze Sparta nie bedzie spacerkiem i liczyc sie moze kazdy punkt wiec niech Antka dadza chociaz
    pod 16-stke.Rowe i tak za Lamparta czy Pawla nie wpuszcza, bo trzeba ich budowac.
    Wyjazdy to juz obowiazek, ja juz sie wyleczylem z nadziei na jakiekolwiek punkty Lewego czy Affelta na obcym torze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #951
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Podejrzewam, że Kawczyński na Motoarenie będzie na treningach robiony przez Affelta i Lewego i szybko w lidze nie pojedzie.
    Na dziś jedziemy w piątek ważny mecz przeciwko Wrockowi,
    który teoretycznie ma słabszą młodzież niż Leszno, które
    na baronowisku nie zrobiło punktu. Trudno mi uwierzyć
    w to co piszę - ale niech jadą Affelt i Lewandowski.
    Pytaniem jest, czy Paweł będzie w stanie więcej ugrać
    niż w meczu z Lesznem, czy dostanie ciut więcej powera,
    swobody w jeździe... bo to chyba nie jest kwestia
    sprzętu.

    Dawno nie zaglądałem - toć to nowa strona: https://speedway.torun.pl/
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 29-04-2024 o 14:45
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #952
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Kawczyński, Jasinski, Derek. Będzie w kim przebierać za chwilę.

  8. Powrót do góry    #953
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na dziś jedziemy w piątek ważny mecz przeciwko Wrockowi,
    który teoretycznie ma słabszą młodzież niż Leszno, które
    na baronowisku nie zrobiło punktu. Trudno mi uwierzyć
    w to co piszę - ale niech jadą Affelt i Lewandowski.
    Pytaniem jest, czy Paweł będzie w stanie więcej ugrać
    niż w meczu z Lesznem, czy dostanie ciut więcej powera,
    swobody w jeździe... bo to chyba nie jest kwestia
    sprzętu.

    Dawno nie zaglądałem - toć to nowa strona: https://speedway.torun.pl/
    Fajna ta strona I Kawczyński jest w składzie

  9. Powrót do góry    #954
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    - Tor w Lublinie był regulaminowy i odebrany zgodnie z regulaminem przez sędziego zawodów, bo sporo nad nim pracowano. Opady atmosferyczne, przeciekanie plandeki i bardzo niska temperatura powietrza w graniach 2-3 st. Celsjusza, utrudniły organizatorowi przygotowanie nawierzchni i to były warunki obiektywne, które wpłynęły na możliwości organizatora dot. przygotowania do zawodów - przekazał WP SportoweFakty Przemysław Szymkowiak ze Speedway Ekstraligi.

    Uzasadnienie bombowe.
    Jak dobrze, ze na innych torach nie ma przeciekajcych plandek, niskich temperatur
    a nad torem nie pracuje sie sporo wiec mozna sypac kary.
    Rzygac sie chce.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; Wczoraj o 07:13
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    marcool (Wczoraj), mszat (Wczoraj)

  11. Powrót do góry    #955
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    ok, czyli teraz jest cieplo i jak nie bedzie padalo to yebac WO, bo wytlumaczenia sie skonczyly
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  12. Powrót do góry    #956
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,717
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    ok, czyli teraz jest cieplo i jak nie bedzie padalo to yebac WO, bo wytlumaczenia sie skonczyly
    Długotrwała susza, wyblakła od słońca plandeka i bardzo wysoka temperatura powietrza utrudniły organizatorowi przygotowanie nawierzchni i to były warunki obiektywne.

  13. Powrót do góry    #957
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    A później się ludkowie z Lublina dziwią, że kibice z całej Polski najchętniej wyebali by Motor z powrotem do 2 ligi. To jest po prostu smutne. GKSŻ kultywuje tradycje komunistycznego betonu.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    marcool (Wczoraj), mszat (Wczoraj)

  15. Powrót do góry    #958
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A później się ludkowie z Lublina dziwią, że kibice z całej Polski najchętniej wyebali by Motor z powrotem do 2 ligi. To jest po prostu smutne. GKSŻ kultywuje tradycje komunistycznego betonu.
    To nie GKSZ, a Speedway Ekstraliga spółka...
    A my dostaliśmy rok temu karę za jedną ciut bardziej przyczepną plamę na wyjściu
    z pierwszego łuku, tam gdzie dach nie dociąga i tor deszcz moczy... i taka to
    ta równość w tej Speedway Ekstralidze spółka...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #959
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    gksz jest udzialowcem, na jedno wychodzi
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  17. Powrót do góry    #960
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    - Tor w Lublinie był regulaminowy i odebrany zgodnie z regulaminem przez sędziego zawodów, bo sporo nad nim pracowano. Opady atmosferyczne, przeciekanie plandeki i bardzo niska temperatura powietrza w graniach 2-3 st. Celsjusza, utrudniły organizatorowi przygotowanie nawierzchni i to były warunki obiektywne, które wpłynęły na możliwości organizatora dot. przygotowania do zawodów - przekazał WP SportoweFakty Przemysław Szymkowiak ze Speedway Ekstraligi.

    Uzasadnienie bombowe.
    Jak dobrze, ze na innych torach nie ma przeciekajcych plandek, niskich temperatur
    a nad torem nie pracuje sie sporo wiec mozna sypac kary.
    Rzygac sie chce.

    Tak się niszczy własną legendę. Piszczała mi nigdy nie przeszkadzał, jak urósł to nawet mu kibicowałem, ale po jajach w Krośnie i tym co zobaczyłem teraz w Lublinie zrobił kilka kroków w tył w moich oczach.
    Wiem, że jak to przeczyta to się obśmieje jak norka, ale tak to tylko chciałem zostawić...

    Za dużo o tym torze nie pisaliśmy, i dobrze, bo po takim meczu usprawiedliwianie naszych byłoby nie na miejscu. Zwłaszcza, że Pan Żużlowiec robił z Zimnego wiatrak.

    No ale umówmy się, tor w piątek był skandaliczny (jak na standardy EL). Jak Krosno za stan było gnojone przez gksz, to naprawdę nie rozumiem (żart) czemu Lublin nie jest.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  18. Powrót do góry    #961
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Pawłowi w następnym meczu dałbym odpocząć Rowe za niego i na rezerwie Kawczyński

    Nie z Wrockiem oczywiście

  19. Powrót do góry    #962
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,716
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 776 w 562 postach
    Niech Antek pojedzie ze dwa-trzy mecze w u24 na spokojnie. Nie ma co go wrzucać do składu nawet na rezerwę.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; Wczoraj o 13:49

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Oracle (Wczoraj), orlosep (Wczoraj)

  21. Powrót do góry    #963
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,247
    Kliknij i podziękuj
    1,795
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Ja jeszcze przypomnę, że mecz Lublina z Gorzowem nie miał statusu meczu zagrożonego pomimo, że prognozy przewidywały opady na dzień poprzedzający i dzień meczu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #964
    Użytkownik Awatar wujek_sam
    Dołączył
    23-05-2009
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 51 w 26 postach
    Składak w Radiu Gra: " Marek Cieślak powiedział, że Paweł powinien odpocząć od żużla, a ja uważam, że Marek Cieślak powinien odpocząć od komentowania"

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wujek_sam za jego przydatny post!

    lego (Wczoraj), mszat (Wczoraj)

  24. Powrót do góry    #965
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez wujek_sam Zobacz posta
    Składak w Radiu Gra: " Marek Cieślak powiedział, że Paweł powinien odpocząć od żużla, a ja uważam, że Marek Cieślak powinien odpocząć od komentowania"
    jestem za

    na razie nie panikuję, dam pracować Baronowi. jak już pisałem wcześniej, mam wrażenie że pierwszy raz od lat ktoś ma jakiś pomysł i odrobinę autorytetu.
    wstawianie Rowe'a jest imho nieoczywiste. zakładam, że będą jakieś treningi. zakładam że chętni do składu na nich będą. fajnie by było, gdyby wpadł Emil i Lambo pomóc jednemu i drugiemu, fajnie by było gdyby chłopacy sobie to rozstrzygnęli między sobą na solo. Pantere też by mogli zaprosić... jak Paweł będzie jechał piach z Wro 4x, to po prostu trzeba przyjąć, że nie mamy od niego lepszego i tyle.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  25. Powrót do góry    #966
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    No przecież to jest gołym okiem widać, że PiSMotor ma nie mieć konkurencji. Żeby kasa państwowa nie poszła czasem w piach to jeszcze regulaminowo i organizacyjnie są ponad wszystkimi.
    Co to za układ mają w SE?

  26. Powrót do góry    #967
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Niech Antek pojedzie ze dwa-trzy mecze w u24 na spokojnie. Nie ma co go wrzucać do składu nawet na rezerwę.


    Jestem podobnego zdania.
    Wyslalbym Antka w tym roku jeszcze na jakies 250cm, zeby sie chlopak zbytnio nie stresowal.
    Mlody jest, ma czas.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #968
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,234
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ja jeszcze przypomnę, że mecz Lublina z Gorzowem nie miał statusu meczu zagrożonego pomimo, że prognozy przewidywały opady na dzień poprzedzający i dzień meczu.
    Byłeś na miejscu, czy razem z Piernikiem oglądaliście mecz w TV? Boże co za ludzie jak tak czytam ile w was jest nienawiści to głowa mała. Idźcie się leczyć do psychiatry.

  28. Powrót do góry    #969
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    W u24
    Kawczyński 3, Bednar 2, Heiselberg 1
    Affelt na razie 2x0

    Chyba wyłania się kandydat do skladu na Wrocław

  29. Powrót do góry    #970
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,716
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 776 w 562 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jestem podobnego zdania.
    Wyslalbym Antka w tym roku jeszcze na jakies 250cm, zeby sie chlopak zbytnio nie stresowal.
    Mlody jest, ma czas, ewentualnie wrzucic go do skladu na jakis wyjazd, zeby nabral pewnosci siebie, bo
    tam latwiej o punkty.


    Też nie można go nie ma wiadomo ile trzymać, ale niestety nie gwarantuje więcej niż Affelt na ten moment na Motoarenie a potrzebujemy punktów przy takim Przezpelskim.
    Wczoraj skończył 16 lat dzisiaj debiut w zawodach, z tego co można wywnioskować dość przyzwoity, ale dostał tylko dwa biegi. To prawdopodobnie największy talent pod torunskimi skrzydłami od dawien dawna i trzeba do niego podejść jakoś z głową, ale na ten moment potrzebujemy rozpaczliwie punktów.

    Konrad Marzec na tt wrzucił bieg z udziałem Kawczynskiego, jego jazda wygląda naprawdę fajnie.

  30. Powrót do góry    #971
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    W u24
    Kawczyński 3, Bednar 2, Heiselberg 1
    Affelt na razie 2x0

    Chyba wyłania się kandydat do skladu na Wrocław
    3ka z lotnego, i ledwo ledwo po powtarzanym błedzie na 2gim luku. fajnie, że jest, ale na zrobienie różnicy w meczu z Wro chyba nie ma co liczyć. to chłopak na najbliższe lata, niech dojrzewa, i nie spieprzmy tego jak z poprzednimi.

    temat numer 2: 6 startów Rowe'a daje do myślenia. zobaczymy.
    temat numer 3: Pierniku- póki co tych punktów rozpaczliwie nie potrzebujemy. nie dramatyzujmy. Wro fajnie by było kulnąć, bo wydaje się że są trochę w lesie a przed sezonem porażkę z nimi raczej kalkulowałem na MA. problem w tym, że Tai tu lubi jeździć i będzie się chciał pokazać przyszłemu pracodawcy. Dan też nie pojedzie piachu, bo tor będzie miał kilka ścieżek i sobie powyprzedza Lamparta i Pawełka. więc imho porażka nie przekreśla niczego, ważniejsze mecze dopiero przed nami.
    Ostatnio edytowane przez energo ; Wczoraj o 20:05
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  31. Powrót do góry    #972
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Oczywiście że tak. Mecz o nic. Można śmiało testować juniorów i silniki.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #973
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,716
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 776 w 562 postach
    Sezon jest długi a z Motorem u siebie będzie oklep. Dzisiaj Włókniarz pokazał że Sparta ma swoje słabości.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; Wczoraj o 22:03

  33. Powrót do góry    #974
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    1,185
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Sezon jest długi a z Motorem u siebie będzie oklep. Dzisiaj Włókniarz pokazał że Sparta ma swoje słabości.
    Trochę pospieszyles się. Był remis.

  34. Powrót do góry    #975
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Na dziś z milion razy bardziej widziałbym u nas Fricke niż Woffindena.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  35. Powrót do góry    #976
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,893
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Na dziś z milion razy bardziej widziałbym u nas Fricke niż Woffindena.
    Na dziś.
    Na jutro.
    Na pojutrze.
    Za rok.
    I za 5 lat.

  36. Powrót do góry    #977
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    5 seniorów Czewy zrobiło 41 pkt.
    W WTS Woffinden, który lubi u nas jeździć zrobił tylko 4 pkt., a Kowalski, który niedawno rozstawiał naszych po kontach w Czewie zdobył tylko 1 pkt. I wyciągneli remis! Oj, mają jeszcze rezerwy.
    Za to Krawczyk zrobił to co miał zrobić i zdobył 5 pkt. na częstochowskich dzieciakach.
    Ciekawe co na to nasi Wiktor i Paweł...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •