Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 932

Wątek: Apator Toruń 2024 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tabela RZ z uwzględnieniem tylko meczów pomiędzy zespołami pierwszej szóstki:

    1.Motor 21(5) +133
    2.Sparta 20(4) +66
    3.Włókniarz 11(2) -19
    4.Stal G. 10(2) +8
    5.Apator 9(2) -62
    6.Unia L. 4(0) -126
    Trudno nie deprecjonować tego medalu, choć regulamin jest regulaminem i medal wpadł do kieszkonki
    i jak to wiele osób mówi - kto będzie o tym pamiętał za lat parę jak to w tym sezonie 2023 był,
    ale jak nie deprecjonować tego medalu w sytuacji, gdy 12 meczów się przegrywa, 2 remisuje, 6 wygrywa.
    Gdy do tego na koniec odpuszcza się mecz, który można było wygrać - i to mecz na wyjeździe z drużyną,
    która pokonała nas w Toruniu i jest ciut innego sortu niż Ostrów Wielkopolski, czy Grudziądz.
    Kiedy to wygraliśmy jakiś mecz na wyjeździe z kimś mocnym?

    Trudno się cieszyć w pełni mając oczywiście w pamięci rzeczy niezawinione przez torunian, ale których nie można
    pomijać, że Gorzów jak piszesz, ale i Leszno - zwłaszcza to drugie, były totalnie rozjechane przez kontuzje.
    Ale trzeba też przypomnieć, że długi czas z kontuzją jechał także Lublin, a we Wrocławiu lał nas jak
    chciał... Małkiewicz, gdy trzech zawodników WTS nie mogło jechać.
    Uratowało nas to, że nikt nie złapał praktycznie kontuzji... puk, puk, odpukane.

    Trudno się cieszyć w pełni mając w oczach występy naszych we Wrocławiu, Krośnie, Lesznie itp. itd.
    choć były mecze i przegrane, które przyniosły sporo radości - jak ten w Lublinie.

    Jakie były myśli po meczach w plecy w Lesznie i Krośnie?

    Zatem medal cieszy, ale na dziś to... taka trochę reprezentacja Polski w kopanej, która po przegranych
    z Albanią, Czechami, Mołdawią trafi na jakąś Estonię, czy inną Islandię i może awansuje do finału ME
    i będzie fetowana i odtrąbiony sukces... bo awansowaliśmy. Taki regulamin.

    A po XIV biegu meczu w Czewie naprawdę była radocha.

    Jest jakiś tam optymizm patrząc w przyszłość. Bo chyba Dudek, Przedpełski, Lambert zatrzymają już
    zjazd formy, bo Lampart choć może nie pięknie jeździł pod koniec, ale skutecznie, bo wymienimy może
    młodzieżowca, albo Piotr B. jeszcze cos wykrzesze z obecnej ekipy juniorskiej.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Znamy się wiele lat, więc wiesz dobrze, że mocno krytykuję to co dzieje się w KST.
    Wrzuciłem te zestawienia jako ciekawostkę.
    Przyznam szczerze, myślałem, że te tabelki wypadną dla torunian dużo gorzej.

    Generalnie na wyjazdach była lipa,
    no ale bez juniorów piekielnie ciężko jest ugrać choć remis.

    Generalnie mimo, że szału nie było, sezon na plus,
    bo i medale w IMP i SWC Patryka Dudka też cieszą.

    ...a swoją drogą: wypominają nam ten medal, że regulamin, że malo zwycięstw.
    Jakoś nikt nam nie współczuł, gdy traciliśmy tytuły przez PO właśnie
    (spowodowane np. przez plagi kontuzji).
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 21-11-2023 o 17:00
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wrzuciłem te zestawienia jako ciekawostkę.
    Przyznam szczerze, myślałem, że te tabelki wypadną dla torunian dużo gorzej.
    To jest zastanawiające, ale raczej potwierdzające stwierdzenie, że statystyką można
    udowodnić wiele, bo obraz drużyny w wielu meczach wyjazdowych - bezradności
    naszych liderów był porażający momentami.
    No nic - mamy listopad, ciekawe jakie ceny będą biletów, karnetów i paliwa w przyszłym
    sezonie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    To jest zastanawiające, ale raczej potwierdzające stwierdzenie, że statystyką można
    udowodnić wiele, bo obraz drużyny w wielu meczach wyjazdowych - bezradności
    naszych liderów był porażający momentami.
    No nic - mamy listopad, ciekawe jakie ceny będą biletów, karnetów i paliwa w przyszłym
    sezonie.
    W weekend zbiera się OPEC.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Adam Kruzynski przyznal, ze budżet klubu bedzie oscylował powyżej 22 mln złotych. Żeby włączyć się do realnej walki o DMP trzeba około 4-5 mln więcej.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    W weekend zbiera się OPEC.
    Ja spokojnie czekam na benzynę za 5 zł za trzy tygodnie.
    Jak obiecali to chyba dotrzymają?

    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Adam Kruzynski przyznal, ze budżet klubu bedzie oscylował powyżej 22 mln złotych. Żeby włączyć się do realnej walki o DMP trzeba około 4-5 mln więcej.
    Tak z ciekawości spytam, a co zmieni te 5 mln? Będzie inny młodzieżowiec,
    czy drużyna kupi sobie 100 silników wraz z tunerem więcej?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Tak z ciekawości spytam, a co zmieni te 5 mln? Będzie inny młodzieżowiec,
    czy drużyna kupi sobie 100 silników wraz z tunerem więcej?
    To było chyba jako "cena Przyjemskiego" i wymianie PP/PD na jakiegoś lidera z top 10 ligi w odpowiedzi na pytanie ile brakuje w Apatorze, żeby się o DMP bić.

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ja spokojnie czekam na benzynę za 5 zł za trzy tygodnie.
    Jak obiecali to chyba dotrzymają?

    Że za 3 tyg to nie znałem. Ale jakbym się miał o flaszkę zakładac, to w przyszłym roku jadąc na jakiś wyjazd masz szansę.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Adam Kruzynski przyznal, ze budżet klubu bedzie oscylował powyżej 22 mln złotych. Żeby włączyć się do realnej walki o DMP trzeba około 4-5 mln więcej.
    No wiatr przemian przecież zawiał tylko czekać jak po zmianie rządu - to u nas pojawi się przed nazwą klubu,nazwa jakiejś znanej spółki skarbu państwa.
    W końcu Pan prezes był senatorem z ramienia PO.

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Skąd wiecie że Heiselberg w Toruniu?

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Ale jakbym się miał o flaszkę zakładac, to w przyszłym roku jadąc na jakiś wyjazd masz szansę.
    Ok. Mogę się założyć o flaszkę, że do 1.10.2024 cena nie spadnie do 5 zł za litr95.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach

    icon23.gif

    Info ze strony KST:

    Klub Sportowy Toruń rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2024. Podobnie jak w poprzednim sezonie Kibice będą mogli sami zdecydować, jaki typ karnetu wybiorą. Do sprzedaży trafią całoroczne wejściówki obowiązujące tylko na rundę zasadniczą oraz te z wersją play-off.
    Sprzedaż karnetów odbywać się będzie od 1 grudnia br. za pośrednictwem strony www.kstorun.kupbilety.pl oraz stacjonarnie na toruńskiej Motoarenie.
    Na kibiców, którzy kupili wejściówki całoroczne w sezonie 2023, klub przewidział karnety lojalnościowe. – Tak jak w poprzednich sezonach, dla naszych wiernych Kibiców przygotowaliśmy karnety lojalnościowe, które objęte są zniżką. Ponownie jak w poprzednim sezonie to Kibice zdecydują, jaki rodzaj karnetu wybrać – powiedziała Ilona Termińska. – W sezonie 2024 mocno liczymy na wsparcie naszych Kibiców na trybunach toruńskiej Motoareny! Mamy nadzieję, że Wasz doping pomoże nam osiągnąć zakładane cele – zakończyła prezes KS Toruń.
    Sprzedaż karnetów rozpocznie się w piątek, 1 grudnia 2023 roku o godzinie 10:00.
    CENY KARNETÓW NA RUNDĘ ZASADNICZĄ
    Strefa Niebieska:

    – Karnet Normalny – 340 zł.;
    – Karnet Ulgowy – 270 zł., dla młodzieży urodzonej w 2006 roku i później oraz dla studentów urodzonych w 2000 roku i później;
    – Karnet Dziecięcy – 90 zł., obowiązuje dla dzieci do lat 7;
    Strefa Niebieska – Karnety Lojalnościowe
    – Karnet Normalny Lojalnościowy – 300 zł., dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2023;
    – Karnet Ulgowy Lojalnościowy – 240 zł., dla posiadaczy karnetów ulgowych w sezonie 2023;
    – Karnet Dziecięcy – 70 zł., obowiązuje dla dzieci do lat 7; dla posiadaczy karnetów dziecięcych w sezonie 2023;
    Strefa Czerwona – Trybuna Główna:
    – Karnet Normalny – 1000 zł.;
    Strefa Czerwona – Trybuna Główna – Karnety Lojalnościowe
    – Karnet Normalny Lojalnościowy – 900 zł.;
    – Karta Parkingowa – 150 zł.;
    CENY KARNETÓW NA RUNDĘ ZASADNICZĄ I PLAY-OFF
    Strefa Niebieska:
    – Karnet Normalny – 499 zł.;
    – Karnet Ulgowy – 399 zł., dla młodzieży urodzonej w 2006 roku i później oraz dla studentów urodzonych w 2000 roku i później;
    – Karnet Dziecięcy – 129 zł., obowiązuje dla dzieci do lat 7;
    Strefa Niebieska – Karnety Lojalnościowe
    – Karnet Normalny Lojalnościowy – 449 zł., dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2023;
    – Karnet Ulgowy Lojalnościowy – 349 zł., dla posiadaczy karnetów ulgowych w sezonie 2023;
    – Karnet Dziecięcy – 109 zł., obowiązuje dla dzieci do lat 7; dla posiadaczy karnetów ulgowych w sezonie 2023;
    Strefa Czerwona – Trybuna Główna:
    – Karnet Normalny – 1500 zł.;
    Strefa Czerwona – Trybuna Główna – Karnety Lojalnościowe
    – Karnet Normalny Lojalnościowy – 1300 zł.;
    ZASADY SPRZEDAŻY KARNETÓW
    Sprzedaż karnetów na sezon 2023 odbędzie się jednoetapowo.
    Osoby, które posiadały karnet w sezonie 2023, zachowują prawo do nabycia karnetu na to samo miejsce. Prawo to obowiązuje do dnia 31.01.2024 roku. Takie karnety na Strefę Niebieską noszą nazwę Lojalnościowych. Warunkiem nabycia karnetu na to samo miejsce jest jego zakup w kasie klubu na Motoarenie oraz posiadanie ze sobą karnetu z sezonu 2023. Sprzedaż takich karnetów będzie się odbywać w godzinach:
    Poniedziałek – 10:00 – 16:00
    Wtorek – 12:00 – 18:00
    Środa – 10:00 – 16:00
    Czwartek – 10:00 – 16:00
    Piątek – 10:00 – 16:00
    Osoby, które nie posiadały karnetu w sezonie 2023, a są zainteresowane jego zakupem, Klub zaprasza do kupna za pośrednictwem strony www.kstorun.kupbilety.pl. Odbiór karnetów odbywać się będzie w godzinach otwarcia kasy.

    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    CENY KARNETÓW NA RUNDĘ ZASADNICZĄ
    Strefa Niebieska:
    – Karnet Normalny – 340 zł.;
    Strefa Niebieska – Karnety Lojalnościowe
    – Karnet Normalny Lojalnościowy – 300 zł., dla posiadaczy karnetów normalnych w sezonie 2023;
    Czyli wartość karnetu to ca jedno pełne tankowanie na stacji benzynowej.
    Czyli za mecz: 49 lub 43 zł.
    Czyli za bieg: ca 3 zł
    Czyli za okrążenie: ca 0,75 zł
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Penhall (30-11-2023)

  15. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Drodzy koledzy z Torunia. Naszła mnie pewna refleksja i chce podzielić się z Wami radą jak włączyć Wasz klub w walkę o DMP - podzielę się zupełnie za free

    Do walki o mistrzostwo brakuje Wam podobno 4 milionów:
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Radzę odsłuchać rozmowę Puki z Krużyńskim:

    Stwierdził, że budżet Apatora to będzie 22mln PLN lub jeszcze więcej.
    Ponadto podpytywany o ile mogliby zwiększyć budżet, aby powalczyć z Motorem o mistrzostwo
    musieliby dołożyć jeszcze jakieś 4-4,5 mln PLN.
    Bierzemy kalkulatory w dłoń i liczymy:
    W sezonie 2023 odwiedziliście Motoarenę 88 281 razy, co stanowi niecałe 57% dostępności miejsc.

    Do 100% frekwencji brakuje 66 779, czyli 6678 nowych stałych bywalców na stadionie.
    Nie wiem jak kształtują u Was się ceny biletów, ale załóżmy że średnio 50zl (ale śmiało poprawcie mnie jeśli się mylę).

    66 779 x 50 = 3,3 mln

    Kolega Saeyl podał dane dla Motoru, z których wynika, ze sprzedaż gadżetów wynosi 30% przychodów z biletów. Wzrost frekwencji nie przekłada się 1:1 na wzrost sprzedaży gadżetów, ale z cała pewnością można stwierdzić, że im więcej kibiców na stadionie tym więcej ubrań i innych gadżetów się sprzedaje. Przyjmijmy, że każdy z nowych stałych bywalców kupi w trakcie sezonu koszulkę / program / szalik czy inne bzdety i wyda w sklepiku klubowym 80zl.
    6678 x 80 = 534 240

    Razem wychodzi ponad 3,8 mln złotych. Zostanie do uzbierania 200k.
    Nie muszę dodawać, że frekwencja przyciągnie nowych sponsorów (może i nawet państwowych), czyli kolejne złotówki w kasie klubowej.

    Wiec zamiast użalać się nad SSP i Motorem, ruszcie dupy, namówicie znajomych, koleżanki, dziewczyny, żony i kochanki, a także zamieńcie zachowania tego typu:

    https://sportowefakty.wp.pl/amp/zuze...kibice-apatora

    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...gunowa/5djpmss

    https://m.youtube.com/watch?v=fe1QxS8n6bQ

    Na takie:
    https://sportowefakty.wp.pl/amp/zuze...bywa-sie-swiat

    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...me,nId,7031146

    https://magazynzuzel.pl/pl/11_aktual...slabszymi.html

    I będziecie mogli powalczyć o upragnione złoto.

    Czuwaj!

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gruzik za jego przydatny post!

    Kaman (03-12-2023)

  17. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Rozpisales sie zupelnie niepotrzebnie.
    Jedna z recept na DMP miesci sie w dwoch zdaniach.

    Zlikwidowac zadluzony kluby, pokazac wierzycielom gola doope i zalozyc nowy "czysty".
    Stac sie klubem partyjnym,resortowym.

    Nie dziekuj.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Bierzemy kalkulatory w dłoń i liczymy:
    W sezonie 2023 odwiedziliście Motoarenę 88 281 razy, co stanowi niecałe 57% dostępności miejsc.

    Do 100% frekwencji brakuje 66 779, czyli 6678 nowych stałych bywalców na stadionie.
    Nie wiem jak kształtują u Was się ceny biletów, ale załóżmy że średnio 50zl (ale śmiało poprawcie mnie jeśli się mylę).

    66 779 x 50 = 3,3 mln

    Kolega Saeyl podał dane dla Motoru, z których wynika, ze sprzedaż gadżetów wynosi 30% przychodów z biletów. Wzrost frekwencji nie przekłada się 1:1 na wzrost sprzedaży gadżetów, ale z cała pewnością można stwierdzić, że im więcej kibiców na stadionie tym więcej ubrań i innych gadżetów się sprzedaje. Przyjmijmy, że każdy z nowych stałych bywalców kupi w trakcie sezonu koszulkę / program / szalik czy inne bzdety i wyda w sklepiku klubowym 80zl.
    6678 x 80 = 534 240

    Razem wychodzi ponad 3,8 mln złotych. Zostanie do uzbierania 200k.
    Nie muszę dodawać, że frekwencja przyciągnie nowych sponsorów (może i nawet państwowych), czyli kolejne złotówki w kasie klubowej.
    Akurat ty to się gościu już lepiej nie produkuj w kwestii wyliczeń odnośnie wpływów z biletów do kasy klubowej. No chyba, że to świadome działanie aby "umocnić" swój memiczny status - jeśli tak to jesteś na dobrej drodze

  19. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Ja sobie wyliczyłem ze bilety + catering i gadżety przyniosły Motorowi lekko 6 mln w 2023. Będą oficjalne dane to zobaczymy

    Ty twierdzisz ze 70% budżetu Motoru to SSP i wsparcie miasta (przy budżecie ok 25 mln daje 17,5 mln). Miasto dało 3 mln, czyli wg Ciebie 14,5 mln Motor dostał od SSP. Tu nawet nie ma o czym dyskutować - to ty tutaj jesteś memem.

    Ciekawe, ze zabrakło ci odwagi odnieść się do meritum mojego posta. Prawda w oczy kole?

  20. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Ty twierdzisz ze 70% budżetu Motoru to SSP i wsparcie miasta (przy budżecie ok 25 mln daje 17,5 mln). Miasto dało 3 mln, czyli wg Ciebie 14,5 mln Motor dostał od SSP. Tu nawet nie ma o czym dyskutować - to ty tutaj jesteś memem.
    Kiedy rozmawiałem na ten temat z TomaszemZee to zarówno on jak i ja nie wzięliśmy pod uwagę wpływów z TV i na tej podstawie były określane proporcje procentowe. Wynikało to wprost z treści dyskusji, zresztą z mojej strony padła nawet konkretna kwota odnośnie wsparcia duetu Ratusz+SSP, szacowana na około 13 mln pln, no ale jak widać nie dotarłeś do tego momentu (za dużo tekstu do przetworzenia?) i bezmyślnie uczepiłeś się tych 70%, na postawie których po raz kolejny wyciągnąłeś kwoty z sufitu.

    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Ciekawe, ze zabrakło ci odwagi odnieść się do meritum mojego posta. Prawda w oczy kole?
    Tak, zabrakło mi odwagi żeby odnieść się do gówniarskich docinek na temat frekwencji, okraszonych linkami do artykułów z indydentami z udziałem kibiców z Torunia oraz pochwalnymi peanami na temat tych z Lublina Swoją drogą - jeśli fakt, że jakiś żużlowy pseudopismak "pochwali" cię zbiorowo w swoim artykule stanowi dla ciebie taki powód do dumy żeby archiwizować teksty o podobnej tematyce i później nimi szpanować to cóż - współczuję, ale z drugiej strony każdy sam określa granice swoich ambicji
    Co do samej frekwencji - dla ciebie powtórzę po raz 101, bo pewnie już ze 100 razy zaznaczałem, że ja nie identyfikuję się jako jakiś zagorzały fan Apatora, więc to nie jest mój problem. Natomiast różnica między Toruniem, a Lublinem wynosi około 500-600 osób na mecz. Biorąc pod uwagę demografię obu miast (niecałe 200 tysięcy vs ponad 330 tyś.) to Toruń nie wypada najgorzej i to nawet jak na moment opuścimy Ziemię i zagościmy w twojej świadomości, w której na stadion w Lublinie na każde spotkanie ligowe wchodzi grubo ponad 10 tysięcy ludzi. Druga sprawa to dystybucja wejściówek i fakt jaki procent z nich jest załatwianych po koleżeńsku bez płacenia. Jeśli masz większy dostęp do tego typu informacji niż ten przygłupi obieracz ziemniaków to zainteresuj się w jaki sposób to wygląda np. właśnie w przypadku Motoru

  21. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Kupa ludzi z Czewy ma jakieś absurdalne negatywne reakcje wobec Torunia,
    ale czasami to mam też wrażenie, że niektórzy w Toruniu mają jakiś kompleks
    Lublina i reagują negatywnie na każdy sukces tej drużyny, czy dobrą wieść na
    temat tego klubu.

    I a propos Lublina, za pięć dni będzie ogłoszony nowy kalendarz rozgrywek.
    We Wrocku pojawiły się jakieś plotki, że pierwszy mecz będą jechać u siebie
    z Gorzowem.
    Można się pobawić co nam w tym roku wymyślą - ja bym obstawiał albo
    wyjazd do Zielonej Góry, albo właśnie mecz z Lublinem. Ot, taki tam...
    strzelanie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Falubaz - GKM
    Sparta - Stał
    Włókniarz - Motor
    Apator - Unia

  23. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    To raczej frustracja. Jak u nas płynął strumień prywatnego hajsu to robiło się wszystko żeby nas uwalić i niby wyrównać poziom ligi. W Motorze płynie publiczna kasa i rozkłada się przed nimi czerwony dywan.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  24. Powrót do góry    #112
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Falubaz - GKM
    Sparta - Stał
    Włókniarz - Motor
    Apator - Unia
    Tak mówią, że tak będzie. No nic - zobaczymy. Najciekawsze i tak będą te kolejki dzień przed/dzień po - SGP.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  25. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Skoro na inauguracje z Unia, to wiadomo juz z jakim numerem pojedzie Emil?
    9-13 czy 1-5?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro na inauguracje z Unia, to wiadomo juz z jakim numerem pojedzie Emil?
    9-13 czy 1-5?

    Do 8 biegu u nas a od 9 u nich... Podobnie Baron

  27. Powrót do góry    #115
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Podobnie Baron
    Baron to chyba jako młodzieżowiec, przynajmniej takim go pamiętam u nas
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Koniec sporu Karkosik vs PZMot i Ekstraliga w sądzie.

    Pazerne działaczyki mogą obejść się smakiem.

    https://ototorun.pl/artykul/unibax-torun-uciekl/1507671

  29. Powrót do góry    #117
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Koniec sporu Karkosik vs PZMot i Ekstraliga w sądzie.
    Pazerne działaczyki mogą obejść się smakiem.
    https://ototorun.pl/artykul/unibax-torun-uciekl/1507671
    Tam wszystko było skomplikowane i przedziwne. Wielomilionowe kary wzięte z kapelusza,
    wiele punktów ujemnych wziętych z kapelusza, mecze za złotówkę - trzy na początku też
    wzięte z kapelusza i pozostawienie medalu.
    A sprawa zakończyła się już... po 10 latach. Też świetnie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #118
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Pierwszy mecz w Gorzowie, niby bez presji i będzie szansa na zwycięstwo.

    W mediach ruszyła też giełda transferowa 2025 podobno Wrocław z Motorem się zabijają o Dudka według jednego z portali. Niby idiotyczna plotka, ale Termos zapowiedział że do początku sezonu 2024 skład na 2025 chce mieć zamknięty, więc pewnie Dudek sam to puścił by podbić Termosa ofertę. Pogonić go w cholerę.

  31. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta

    W mediach ruszyła też giełda transferowa 2025 podobno Wrocław z Motorem się zabijają o Dudka według jednego z portali.
    A po cholerne nam Dudek, jak najpewniej wraca Pawlicki
    No chyba, że ten pierwszy wystrzeli z forma, a ten drugi pojedzie jeszcze większa padakę niż do tej pory... To różne opcje warto mieć.

  32. Powrót do góry    #120
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Pierwszy mecz w Gorzowie, niby bez presji i będzie szansa na zwycięstwo.
    Mój komentarz wyjazdowicza pisany na szybko

    Kalendarz wydaje się w miarę dobry. Były lata fatalne, były średnie, teraz jest w miarę ok.

    I - 14 kwietnia niedziela wyjazd do Gorzowa - ok.
    II - 19 kwietnia piątek domowy z Lesznem - ok.
    III - 26 kwietnia piątek wyjazd do Lublina - trochę kaszana, bo dzień z pracy trzeba wyrwać, ale może i na weekend się zostanie, ale z Lublina (cenz.) chłopaki gnają na 27.04 na SGP do Chorwacji, znowu kogoś powaliło,
    IV - 3 maja piątek domowy z Wrocławiem - trochę kaszana, bo to długi weekend rozbija,
    ... 12 maja - termin rezerwowy - tu powinna być kolejka, znowu po SGP w Warszawie wszyscy będą napruci, a jak będzie SGP na drugim końcu Europy to będą kolejki obok robić, żenada, po SGP w Gorzowie też se chyba wolny weekend robią,
    V - 19 maja niedziela wyjazd do Czewy - ok, dzień wcześniej SGP w Landshut - do ogarnięcia,
    VI - 26 maja niedziela wyjazd do Grudziądza - ok. (co to za wyjazd...)
    VII - 2 czerwca niedziela mecz domowy z Zieloną - troche słabe, bo to też długi weekend, dzień wcześnie SGP w Pradze - do ogarnięcia,
    VIII - 9 czerwca niedziela Gorzów u siebie - ok
    IX - 21 czerwca piątek wyjazd Leszno - słabo, urywka z pracy,
    X - 7 lipca niedziela Lublin u siebie - ok
    XI - 19 lipca piątek wyjazd do Wrocławia, znowu dzień z pracy, ale jak wyżej - może fajny weekend się ogarnie, bo w niedzielę w czas powrotu można zaliczyć mecz Leszno-Grudziądz,
    XII - 28 lipca niedziela - domowy z Częstochową - ok
    XIII - 4 sierpnia niedziela - domowy z Grudziądzem - ok
    XIV - 11 sierpnia niedziela - wyjazd Zielona - ok

    7 i 14 września są SGP na Łotwie i w Danii, a 5 i 7 oraz 13 i 15 półfinały - bez sensu, znowu SGP w środku ważnych meczów.

    Śmieszne jest też zastrzeżenie (ale wiadomo z czego wynikające), że jak będziemy walczyć o III lub I miejsce to mecz finałowy będziemy mieli na.... wyjeździe, bo jest SGP w Toruniu...

    Minusem jest to, że liga znowu zaczyna się dopiero 12 kwietnia, a kończy już 29 września. Spokojnie mogłaby się zaczynać tydzień, dwa szybciej, a kończyć na początku października - byłoby trochę oddechu w terminach. A tak coś się przesunie i będzie utykanie po dniach roboczych.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 15-12-2023 o 02:41
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta


    Minusem jest to, że liga znowu zaczyna się dopiero 12 kwietnia, a kończy już 29 września. Spokojnie mogłaby się zaczynać tydzień, dwa szybciej, a kończyć na początku października - byłoby trochę oddechu w terminach. A tak coś się przesunie i będzie utykanie po dniach roboczych.
    Oczywiście, że początek zbyt późno.
    Te terminarze to już od kilku lat są durne.

    Przypominam, że były lata, gdy w lipcu była przerwa wakacyjna w rozgrywkach.
    Obecnie takiej dziury w kalendarzu już nie ma.
    Ciekawe czy spowodowała to globalna zmiana klimatu ?

    Co by się nie działo i tak pewnie tv będzie mieszała w terminach.
    Także luz, nie ma co wiele planować.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #122
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Oczywiście, że początek zbyt późno.
    Te terminarze to już od kilku lat są durne.

    Przypominam, że były lata, gdy w lipcu była przerwa wakacyjna w rozgrywkach.
    Obecnie takiej dziury w kalendarzu już nie ma.
    Ciekawe czy spowodowała to globalna zmiana klimatu ?

    Co by się nie działo i tak pewnie tv będzie mieszała w terminach.
    Także luz, nie ma co wiele planować.
    Ja muszę planować, taka praca, takie życie.
    Dla mnie przesunięcie terminu
    - mimo, że czasami robiona nawet 2-3 tygodnie
    przed to często organizacyjna masakra.
    Pamiętam jak przesunęli kiedyś termin meczu w Lublinie
    - z niedzieli na piątek chyba, duże problemy i finansowo
    też wyszło w plecy, do dziś czuję złość. Ale wtedy tamten
    termin był na ostatnią chwilę przesunięty. To samo
    dotyczy zamiany godzin meczów nawet bez zamiany
    terminów. Człek ma poustalane eventy od godz. 10.00 do 17.00,
    bo mecz ma być o 19.00, czy 20.00 i nagle przesuwają
    mu na wcześniejszą godzinę i jest wszystko na styk.

    Współczuje zawodnikom i ich teamom, gdy
    nagle na ostatnią chwilą trzeba przebookowywać
    loty, hotele, łapać połączenia.

    ps. to od kiedy ta benzyna za 5 zł?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Dudek to pewnie już u Protasa dogadany. Tam może stać sie konkretnym liderem. Jak Falubaz sie utrzyma to mają być dwa konkretne wzmocnienia (Dudek i lider ) i tez zalezy od tego jak pojadą JH i PP...Protas juz ponoć cos ma uszykowane na 2025

    1.Dudek
    2.Kvech u24
    3.Rasmus Jensen
    4.Hampel
    5.lider
    6.Hurysz
    7.nowy junior

  36. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Kolega pomylił wątki?

  37. Powrót do góry    #125
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    A po cholerne nam Dudek, jak najpewniej wraca Pawlicki
    No chyba, że ten pierwszy wystrzeli z forma, a ten drugi pojedzie jeszcze większa padakę niż do tej pory... To różne opcje warto mieć.


    Nie no to są totalne bzdury. Termos powiedział że przedłuży Dudka przed rozpoczęciem sezonu 2024, więc nagle znikąd takie artykuły że pół ligi zabija się o Dudka i wykrwawia. Dudek na torze nie potrafił pokazać że zasluguje na wysoki kontrakt, to niestety pokazuje to przez Ostafa. Szkoda bo myślałem że uda się go pogonić, ale niestety artykuły tak absurdalne że Sparta czy Lublin go chcą i potrzebują jasno pokazują że zostanie w Apatorze.

  38. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Dudek to pewnie już u Protasa dogadany. Tam może stać sie konkretnym liderem. Jak Falubaz sie utrzyma to mają być dwa konkretne wzmocnienia (Dudek i lider ) i tez zalezy od tego jak pojadą JH i PP...Protas juz ponoć cos ma uszykowane na 2025
    Czyli Protas tak bardzo wierzy w liderowanie Dudka, że już planuje dokupienie lidera XD No i czy braciaki już wiedzą, że to ich ostatni sezon w Falubazie?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Powrót do góry    #127
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Czyli Protas tak bardzo wierzy w liderowanie Dudka, że już planuje dokupienie lidera XD No i czy braciaki już wiedzą, że to ich ostatni sezon w Falubazie?
    Ja myślę, że Piter z braku laku przyjdzie za Woffindena do Sparty.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Czyli Protas tak bardzo wierzy w liderowanie Dudka, że już planuje dokupienie lidera XD No i czy braciaki już wiedzą, że to ich ostatni sezon w Falubazie?
    Buczkowki wiedział i co nie obraził się. To są profesjonaliści

  41. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,591
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Jak nastroje przed sezonem?

    Jakie miejsce obstawiacie?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  42. Powrót do góry    #130
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    W pierwszej ósemce.

  43. Powrót do góry    #131
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Jak nastroje przed sezonem?

    Jakie miejsce obstawiacie?
    Wydaje się że utrzymanie brązu powinno być realnym celem. Ciężko coś zakładac,skoro nasza młodzieżowa siła zależy od chłopaka który nie jechał jeszcze nigdy w lidze.

  44. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Lampart pojedzie w GB w barwach Birmingham ... No nie spodziewałem się tego , brawo za odwagę

  45. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    w końcu ktoś się wybrał poza Polskę. przecież kiedyś to był standard że jeździli Anglia/Dania/Szwecja czy gdzie tam. ruszać dupy a nie tylko łatwa kasa w PL

  46. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2023
    Postów
    514
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 197 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Jak nastroje przed sezonem?

    Jakie miejsce obstawiacie?
    Dudek wam ustawi miejsce. Jak się spotkacie w playoffach z Falubazem, obserwuj nadgarstki Patryka.

  47. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Przecież on tylko do nas i do kolejnego beniaminka będzie KSMem pasował

    Juniorzy będą mieli po 2,5 Przedpełski 5,1 Lampart 4,6 Lambert 6,6 Emil 9,2 także Dudi z 8,0 akurat w KSM 36 zespołu się mieści. Przeliczyłem.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 19-12-2023 o 12:42

Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •