Strona 8 z 21 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 933

Wątek: Apator Toruń 2024 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dudek zareagowal po prostu na informacje z klubu, ze po sezonie sie zegnamy, bo oswiadczenie, ze
    poki co z nim nie bedziemy rozmawiac w rzeczywistosci jest czarna polewka.
    Cala historyja.
    Maja juz Kubere w jego miejsce, ktory za waciki w Motorze jezdzic nie bedzie.
    Termos ze swoim kolegom Nitasem juz o to zadbali.
    Zrobienie miejsca w nazwie tez przypadkiem nie jest.
    Teraz tylko pytanie kto?
    Izera Apator Torun, Atom Apator Torun czy moze Stępka Apator Torun, tak dla niepoznaki, zeby
    Komar nie dostal spazmow.

    Z tym powrotem do Falubazu jednak sie wyglupil, bo czesc tamtejszych tifosi z papuasem na czele
    nie pozwola na przywdzialnie kevlaru Falubazu zawodnikowi ktory w najwazniejszych
    biegach sezonu udawal perkinsona aby miec wymowke do odejscia.
    No ludzie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-02-2024 o 06:10
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z tym powrotem do Falubazu jednak sie wyglupil, bo czesc tamtejszych tifosi z papuasem na czele
    nie pozwola na przywdzialnie kevlaru Falubazu zawodnikowi ktory w najwazniejszych
    biegach sezonu udawal perkinsona aby miec wymowke do odejscia.
    No ludzie.
    Patryk miał w zasadzie prawie zawsze nierówne sezony,
    obok dobrych meczów słabe, obok dobrych biegów słabe.
    Nie wiem skąd się biorą jakieś opinie, że w każdym meczu
    i to w ekstralidze i w takim wieku powinien robić po 12-13 pkt.
    A gdzieś karierę powinien skończyć - pytanie w jakiej dyspozycji.
    Dlatego odpuście tę nagoneczkę na niego.
    I cóż - Adi chyba po cichu karierę skończył w Lesznie? Czy jednak
    zerwie się do boju, kto jak obstawia?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Rzucił Duzers w jakimś wywiadzie, że chciałby kiedyś wrócić do Falubazu (nie wiadomo kiedy) i już lawina ruszyła. To jest takie rzucenie hasła na odczepkę jak np Zmarzlik, że wróci do Gorzowa. Może wróci, może nie. Może za 2 lata, może za 8 albo 14. Nie ma co do tego dorabiać teorii, póki co Patryk powiedział, że nie zamyka się na możliwość powrotu do Falubazu. A gdzie będzie jeździł w sezonie 2025 to jeszcze chyba za wcześnie (mimo tego jak rynek transferowy się przesuwa czasowo) na ten moment.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #319
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Ale po co ta spina ? Termos ma wszystkie karty w dloni. Dudek w zeszlym sezonie zawiodl tak wiec bez sensu jest go zaklepywac na kolejne lata przy tej kasie. Jesli bedzie jezdzil zgodnie z oczekiwaniami siada pewno do rozmow i sprobuja go zatrzymac. Jesli zawiedzie to nara, na jego miejsce przy takim kontrakcie znajdzie sie ktos sensowny. Zwlaszcza, ze kombinuja z Tajem.
    Perinik wolalbys, zeby Dudek zalatwil sobie cieply k*rwidolek na kolejne lata czy lepiej, zeby mial motywacje do pokazania sie ?
    Na moje Termos to super rozgrywa. Trzon w postaci Emila i Lamberta ma. Niech teraz sie reszta stara, zeby udowodnic, ze nadaja sie do tego klubu, a nie na odwrot.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    energo (06-02-2024), mszat (06-02-2024)

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Ja to bym wolał żeby tego leniwego, zielonogórskiego pozoranta już u nas nie było.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Buszmen (06-02-2024), młody_piernik2 (07-02-2024)

  8. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Ale po co ta spina ? Termos ma wszystkie karty w dloni. Dudek w zeszlym sezonie zawiodl tak wiec bez sensu jest go zaklepywac na kolejne lata przy tej kasie. Jesli bedzie jezdzil zgodnie z oczekiwaniami siada pewno do rozmow i sprobuja go zatrzymac. Jesli zawiedzie to nara, na jego miejsce przy takim kontrakcie znajdzie sie ktos sensowny. Zwlaszcza, ze kombinuja z Tajem.
    Perinik wolalbys, zeby Dudek zalatwil sobie cieply k*rwidolek na kolejne lata czy lepiej, zeby mial motywacje do pokazania sie ?
    Na moje Termos to super rozgrywa. Trzon w postaci Emila i Lamberta ma. Niech teraz sie reszta stara, zeby udowodnic, ze nadaja sie do tego klubu, a nie na odwrot.
    Nie spróbują, tam decyzje już zapadły. Po tym jak Dudek nie zgodził się na rozstanie z Sajdakiem obie strony doszły do wniosku, że trzeba się rozstać. Co ciekawe Dudek miał ofertę na podpisanie kontraktu na 2025 rok. Ale warunek był taki, że Sajdaka ma nie być w jego teamie. Nie do końca team Dudek jest też zadowolony ze współpracy z Kowalskim. To wszystko razem spowodowało, że obie strony się rozstaną.

    Czy wymiana Dudka na Taia to dobry interes ? Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia. Ale wydaje mi się, że Tai jest już na drodze gdzie odcina się kupony od kariery. Marketingowo do dobry ruch, sportowo niekoniecznie.

    Czemu Dudkowi aż tak bardzo nie zależy na kontrakcie w Toruniu ? Ano z powodów o jakich wyżej pisałem oraz dlatego, że na dzisiaj na sezon 2025 ma przynajmniej trzy oferty. Z FZG, Sparty i Motoru. Więc on może sobie pozwolić na kaprysy. A gdzie trafi tak naprawdę to życie pokaże.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-02-2024 o 11:07
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Patryk miał w zasadzie prawie zawsze nierówne sezony,
    obok dobrych meczów słabe, obok dobrych biegów słabe.
    Nie wiem skąd się biorą jakieś opinie, że w każdym meczu
    i to w ekstralidze i w takim wieku powinien robić po 12-13 pkt.
    A gdzieś karierę powinien skończyć - pytanie w jakiej dyspozycji.
    Dlatego odpuście tę nagoneczkę na niego.
    I cóż - Adi chyba po cichu karierę skończył w Lesznie? Czy jednak
    zerwie się do boju, kto jak obstawia?
    Może chodzi o proporcje? Patryk w 2023 zanotował zdecydowanie najgorszy sezon w swojej seniorskiej karierze. był 25 zawodnikiem eligi, podczas gdy w całej swojej karierze nie wypadł nigdy z 20tki (licząc od 2012, jeszcze jako junior: 16ty, 10, 15, ns (ale gdyby to 8my), 10, 10, 9, 17, 18, 10, 12... no i teraz 25ty). to jest gruby zjazd, do Torunia przychodził jako 10ty zawodnik eligi, i spodziewam się że taki kontrakt ma.

    odnośnie 12-13 punktów w meczu: nikt nie liczy, że będzie robił tyle punktów w każdym meczu. na ale raz na jakiś czas by mógł podczas kampanii 2023 dwucyfrowy wynik zanotował w 7 spotkaniach, a 12 i więcej zdobył w 4 (z czego 2 to spacerki z Krosnem i Lesznem u nas, i 2 to jego najlepsze występy przeciwko Sparcie w domu i na wyjezdzie).

    Wszystko to, co wyżej, trzeba rozpatrywać w kontekście kontraktu i tego na ile on jest gwiazdorski. czy bliżej z wynagrodzeniem Patrykowi do Emila, czy Pawła. Cały ten mizerny sezon, Patryka i Pawła w szczególności, wisiał na Emilu.
    Jak już wspomniałem Patryk miał 7 spotkań z 10 i więcej punktami. Emil: 18 (!)...
    Idąc dalej, występy na 12 i więcej punktów, z bonusami: Patryk 4, Lambo 5, Paweł 1, Emil..... 15.
    Także moja skromna opinia jest taka, że ten brąz to w zasadzie indywidulany medal Emila. to, że nie mamy głebokiej przebudowy składu/spadku również. więc Patryk zamiast puszczać bąki w prasie, jako element negocjacji kontraktu na 2025, mógłby się po prostu wziąć do roboty i na torze udowodnić, że jest wart tych pieniędzy jakich oczekuje. patrząc zaś na 2024, przez pryzmat 2023, spodziewam się, że Patryk jest w top3 zawodników najbardziej przepłaconych... i pewnie usiedli z nim do stołu, i pewnie dostał propozycję adekwatną do wyniku, i pewnie dlatego miłość do ZG wraca.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Buszmen (06-02-2024)

  11. Powrót do góry    #323
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Apator ma Emila, Roberta i Taia więc nie sądzę, że ktokolwiek w klubie ma aktualnie nieprzespane noce przez słowa zawodnika ze średnią biegową 1,7.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czemu Dudkowi aż tak bardzo nie zależy na kontrakcie w Toruniu ? Ano z powodów o jakich wyżej pisałem oraz dlatego, że na dzisiaj na sezon 2025 ma przynajmniej trzy oferty. Z FZG, Sparty i Motoru. Więc on może sobie pozwolić na kaprysy. A gdzie trafi tak naprawdę to życie pokaże.
    Falubaz spadnie, uwolni dwóch zawodników lepszych od Dudka - Piter jest naturalny dla Sparty, Hampel dla Motoru XD
    Więc jeśli Patryk nie zacznie jezdzic na poziomie 10 punktów, to po tym sezonie będzie miał 3 opcje :
    - Falubaz w 1 lidze
    - bidny beniaminek
    - łaska Apatora.

    Zejdź na ziemie.

  12. Powrót do góry    #324
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Obstawiam że Pawlicki wie, że bez względu na wszystko wraca do Sparty na 2025 i wie to też Protas. Dlatego tak za Dudkiem zatęsknili w Zielonej Górze.

    A Dudek cwana bestia, wie że może Falubaz spaść więc mostów palić nie chce ale ten wywiad to było zdecydowanie więcej niż kurtuazja w stylu Zmarzlika. I on w Toruniu miejsca już nie powinien mieć, nawet z nim Termos nie powinien siadać do stołu.

  13. Powrót do góry    #325
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Obstawiam że Pawlicki wie, że bez względu na wszystko wraca do Sparty na 2025 i wie to też Protas. Dlatego tak za Dudkiem zatęsknili w Zielonej Górze.

    A Dudek cwana bestia, wie że może Falubaz spaść więc mostów palić nie chce ale ten wywiad to było zdecydowanie więcej niż kurtuazja w stylu Zmarzlika. I on w Toruniu miejsca już nie powinien mieć, nawet z nim Termos nie powinien siadać do stołu.
    W biznesie nie ma miejsca na emocje.
    Problem z Dudkiem jest taki, że on jest postrzegany i sportowo i kontraktowo jak gość pokroju Janowskiego, Kołodzieja lub Emila.
    A tak naprawdę jest półkę niżej. No i na tym etapie na kierunku który wyznaczył KK.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    Buszmen (06-02-2024), never_mind (09-02-2024)

  15. Powrót do góry    #326
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Może chodzi o proporcje? Patryk w 2023 zanotował zdecydowanie najgorszy sezon w swojej seniorskiej karierze. był 25 zawodnikiem eligi, podczas gdy w całej swojej karierze nie wypadł nigdy z 20tki (licząc od 2012, jeszcze jako junior: 16ty, 10, 15, ns (ale gdyby to 8my), 10, 10, 9, 17, 18, 10, 12... no i teraz 25ty). to jest gruby zjazd, do Torunia przychodził jako 10ty zawodnik eligi, i spodziewam się że taki kontrakt ma.
    Na moje to kilka meczów Dudka słabszych było spowodowanych idiotyczną sprawą z nietrafionymi
    silnikami i chaosem jaki wdarł się w związku z tym do jego głowy, no i sprawą silnikową do której
    obecnie nie chce mi się wracać.

    Tak czy inaczej Lambert też w kilku meczach spowodował niezły zjazd - w Krośnie, czy Wrocławiu.
    I summa summarum średnia meczowa obu różni się tylko o punkt na korzyć Lambo.

    Tutaj większym problemem jest Paweł, który zmierza niestety ostro w dół i jak tendencje się
    zachowają to Wiktor będzie miał wyższą średnią od niego jeżeli będzie jeździł tak jak w końcówce
    sezonu...

    Ogólnie pytań wiele. I oby Emil miał porównywalny sezon
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    W biznesie nie ma miejsca na emocje.
    Problem z Dudkiem jest taki, że on jest postrzegany i sportowo i kontraktowo jak gość pokroju Janowskiego, Kołodzieja lub Emila.
    A tak naprawdę jest półkę niżej. No i na tym etapie na kierunku który wyznaczył KK.
    No to, ze sezon 2023 zaliczył półkę niżej to fakt niezaprzeczalny. Podobnie zresztą jak Piter czy Przemek w sezonie 2022. Przemek w FZG się mocno odbudował, i to, jestem pewien, zaprocentuje w SE. Jak będzie z Piterem to nie wiem, ale wiem, że na torze przy W69 będzie mocnym ogniwem drużyny. Czy Dudek wróci w ogóle do FZG ? Tego też nie wiem. Ale wiem, ze jest już po słowie z Protasem. Wiem też, że ma oferty i ze Sparty i z Lublina. Natomiast nie wiem czy jest w tych klubach traktowany jako główny cel transferowy czy może opcja zapasowa. To czas pokaże. Natomiast nie zgodzę się, ze Dudek pikuje z formą w kierunku KK. To zupełnie inny zawodnik. KK powyżej pewnego poziomu już nie podskoczy bo ma chyba inne priorytety w życiu. Dudek natomiast jest bardzo nierówny. On może w każdym meczu zrobić dosłownie komplet jak i przywieźć te 5-7 pkt. I tu jest problem, co zrobić aby go ustabilizować na jednym dobrym poziomie. Być może w FZG wróci do starych nawyków i znów zacznie błyszczeć. A być może rewolucja sprzętowa go zniszczy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Ja tam wolę ciągle szukającego czegoś Dudka niż bardzo prawdopodobne "wyjebongo" Taia.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    stone_gossard (06-02-2024)

  19. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 759 w 497 postach
    Czas pisać do Prezydenta o ułaskawienie silnika Lewego zajumanego przez sponsora, przywiezionego przez Sajdaka, ujeżdźanego przez Patryka.
    Prezydent ułaskawi Patryk wróci do formy Niestety zawodnik z top(pod względem zarobków) nie potrafi od kilku lat kupić sobie w miarę dobrego silnika ale na zajumanym to co innego.

    Erę dziadków w ciepłym k.... myślałem że mamy za sobą więc ten Tai tak średnio mi leży.

  20. Powrót do góry    #330
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Widać ze na lini Dudek Toruń nie ma chemii praktycznie od samego początku. Nawet Cieślak coś tam wspominał. A pisanie ze wstyrzymano negocjacje z Dudkiem bo ma sobie wywalczyć kontrakt to jakiś zart. Tego typu zawodnik spokojnie znajdzie klub. Ale znając życie pewnie wróci do Falubazu

  21. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    W biznesie nie ma miejsca na emocje.
    Problem z Dudkiem jest taki, że on jest postrzegany i sportowo i kontraktowo jak gość pokroju Janowskiego, Kołodzieja lub Emila.
    A tak naprawdę jest półkę niżej. No i na tym etapie na kierunku który wyznaczył KK.
    Nikt bez klapek na oczach nie moze powiedziec, ze Dudek to poziom Emila czy Kolodzeja, ale rynek jest taki jaki jest
    wiec zawodnicy typu Dudek, Thomsen , Lambert , Kubera, Doyle i jeszcze kilku maja kontrakty gwiazdorskie.
    Bierze sie to rowniez z tego, ze potrafia na takim poziomie zapunktowac.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Patryk miał w zasadzie prawie zawsze nierówne sezony,
    obok dobrych meczów słabe, obok dobrych biegów słabe.
    Nie wiem skąd się biorą jakieś opinie, że w każdym meczu
    i to w ekstralidze i w takim wieku powinien robić po 12-13 pkt.
    A gdzieś karierę powinien skończyć - pytanie w jakiej dyspozycji.
    Dlatego odpuście tę nagoneczkę na niego.
    I cóż - Adi chyba po cichu karierę skończył w Lesznie? Czy jednak
    zerwie się do boju, kto jak obstawia?
    To nie byla nagoneczka na Patryczka a kpina z papuasow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Widać ze na lini Dudek Toruń nie ma chemii praktycznie od samego początku. Nawet Cieślak coś tam wspominał. A pisanie ze wstyrzymano negocjacje z Dudkiem bo ma sobie wywalczyć kontrakt to jakiś zart. Tego typu zawodnik spokojnie znajdzie klub. Ale znając życie pewnie wróci do Falubazu
    Tam mu zaplaca najwiecej + prywatny fizjoterapeuta od nadgarstkow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Na moje to kilka meczów Dudka słabszych było spowodowanych idiotyczną sprawą z nietrafionymi
    silnikami i chaosem jaki wdarł się w związku z tym do jego głowy, no i sprawą silnikową do której
    obecnie nie chce mi się wracać.

    Tak czy inaczej Lambert też w kilku meczach spowodował niezły zjazd - w Krośnie, czy Wrocławiu.
    I summa summarum średnia meczowa obu różni się tylko o punkt na korzyć Lambo.

    Tutaj większym problemem jest Paweł, który zmierza niestety ostro w dół i jak tendencje się
    zachowają to Wiktor będzie miał wyższą średnią od niego jeżeli będzie jeździł tak jak w końcówce
    sezonu...

    Ogólnie pytań wiele. I oby Emil miał porównywalny sezon
    od końca, bo tam się zgadzam
    4. oby, kolana mam już spuchnięte od modłów.
    3. to prawda. w sumie to wiara w Pawła mi przeszła już jakiś czas temu i myślałem, że go Wiktor już w 2023 przeskoczy.
    2. trochę tak, ale to z reguły Lambo jechał w 15. więc niby tylko o punkt, ale w sumie to aż punkt.
    1. i tu brak zgody. Dudek do momentu podjęcia współpracy z Sajdakiem był dziadem strasznym. potem pojechał 3 z 4 przyzwoitych występów w lidze (Leszno i Krosno dom, plus 14 pkt we Wrocławiu). do tego GP w Malili i podium. potem silnik dostał areszt i Patryk wrócił z formą.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  24. Powrót do góry    #334
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ja tam wolę ciągle szukającego czegoś Dudka niż bardzo prawdopodobne "wyjebongo" Taia.
    Obaj się niczym nie różnią. Dudek też ma swój prime dawno za sobą i bardziej jest biznesmenem niż riderem. W arcysprzyjających okolicznościach zdarzają mu się jeszcze świetne zawody - dobry, pasujący na dany tor silnik + tor dla startowców. Dudek out, to pewne - zastanowiłbym się jeszcze w kontekście 2024 czy warto go trzymać, czy nie lepiej zrobić mu "Zielińskiego", a wziąć kogoś z wolnych riderów. Natomiast czy brać Taia to już inna kwestia - tutaj też jestem sceptyczny.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (07-02-2024)

  26. Powrót do góry    #335
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Widać ze na lini Dudek Toruń nie ma chemii praktycznie od samego początku. Nawet Cieślak coś tam wspomina
    zwykle pyerdolenie, moze podasz jakies przyklady? I Cieslak jako wyrocznia XD
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    mszat (06-02-2024)

  28. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    zwykle pyerdolenie, moze podasz jakies przyklady? I Cieslak jako wyrocznia XD
    No skoro Cieślak na antenie C+ powiedział, że Dudkowi nie pasuje atmosfera w klubie, i wie to od niego, to chyba tego nie wymyślił. Potem wyszła sprawa z Sajdakiem i chyba już wiadomo czemu mu nie pasuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #337
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Obaj się niczym nie różnią. Dudek też ma swój prime dawno za sobą i bardziej jest biznesmenem niż riderem. W arcysprzyjających okolicznościach zdarzają mu się jeszcze świetne zawody - dobry, pasujący na dany tor silnik + tor dla startowców. Dudek out, to pewne - zastanowiłbym się jeszcze w kontekście 2024 czy warto go trzymać, czy nie lepiej zrobić mu "Zielińskiego", a wziąć kogoś z wolnych riderów. Natomiast czy brać Taia to już inna kwestia - tutaj też jestem sceptyczny.


    Nie bardzo kogo zamiast tego Taia można było urwać. Raczej jak była opcja to go klepneli i nie oglądali się że może uda się podpisać Frickea już w trakcie sezonu, z ryzykiem że jakieś krosno go przebije w ostatnim momencie. Lepszy Woffinden w garści niż Kubera na dachu.

    Zwłaszcza że w teorii to ma być zawodnik numer 3 w drużynie.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No skoro Cieślak na antenie C+ powiedział, że Dudkowi nie pasuje atmosfera w klubie, i wie to od niego, to chyba tego nie wymyślił. Potem wyszła sprawa z Sajdakiem i chyba już wiadomo czemu mu nie pasuje.


    Dudek podpisał na dwa lata bo zyskał spokój. Atmosfera mu przestała pasować, jak zamiast jazda na żużlu zaczął się zajmować wszystkim innym co odbiło się na jego wynikach.
    To co robi Dudek to jest poniżej wszelkiej krytyki. Na sprzęt to może Lampart narzekać, który dostaje jakies pieniążki na przygotowanie i ze dwa silniki może za to kupić. A jak nie trafi, to średnio ma z czego wykładać żeby nie być na minusie. Dudek to może takich silników kupić ze 30. Jak klub podpisuje zawodnika na gwiazdorskim kontrakcie to ostatnie co powinno klubu interesować to przygotowanie tego zawodnika do sezonu, meczu. Bo to ma być tip top i sprzęt najwyższej półki.
    Kupił 10 silników i mu żaden nie pasuje, to ma kupować kolejne 10 i grzebać. Jak dalej mało, to jeszcze 10. I skoro jest gwiazda przy negocjacjach to musi być też na torze.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 06-02-2024 o 23:10

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    mszat (07-02-2024)

  31. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No skoro Cieślak na antenie C+ powiedział, że Dudkowi nie pasuje atmosfera w klubie, i wie to od niego, to chyba tego nie wymyślił. Potem wyszła sprawa z Sajdakiem i chyba już wiadomo czemu mu nie pasuje.
    spitt22 pisze "praktycznie od samego początku". Czekam na konkrety
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Powrót do góry    #339
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Obaj się niczym nie różnią. Dudek też ma swój prime dawno za sobą i bardziej jest biznesmenem niż riderem. W arcysprzyjających okolicznościach zdarzają mu się jeszcze świetne zawody - dobry, pasujący na dany tor silnik + tor dla startowców. Dudek out, to pewne - zastanowiłbym się jeszcze w kontekście 2024 czy warto go trzymać, czy nie lepiej zrobić mu "Zielińskiego", a wziąć kogoś z wolnych riderów. Natomiast czy brać Taia to już inna kwestia - tutaj też jestem sceptyczny.
    Tai jaki jest każdy widzi. Jemu już się nie chce, jeździ bo jakoś zarabiać musi, ale zaangażowania nie widać i raczej już nie będzie. To drugi Paweł Przedpełski, tylko schodzący z wyższego poziomu. Punkty robi dobrej jakości sprzętem i wysokimi umiejętnościami, a nie zaangażowaniem. On jest jak wyeksploatowane luksusowe auto, które jeszcze jeździ, ale już nie opłaca się go remontować.
    Natomiast Dudek jest jak VW ze zniszczoną turbiną, jeśli wymieni zniszczone urządzenia na właściwe, pojedzie. Widać jak radził sobie na silniku dopasowanym do siebie, on umie nieco mniej, ale dużo więcej mu się chce.

  33. Powrót do góry    #340
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Jak myślicie czy nazwa klubu Apator (petarda sponsor) Toruń będzie pasować?
    I będzie pewnie kasa na Bartka. Bo wróbeleki cwierkaja że gruby sponsor się szykuje

  34. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Sąd nie zaakceptował Palikotowi ugody z wierzycielami więc chyba nieaktualne a szkoda.
    For Nature + Polikot więc byłoby co zapalić i wypić.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-02-2024 o 15:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    stone_gossard (07-02-2024)

  36. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Tai jaki jest każdy widzi. Jemu już się nie chce, jeździ bo jakoś zarabiać musi, ale zaangażowania nie widać i raczej już nie będzie. To drugi Paweł Przedpełski, tylko schodzący z wyższego poziomu. Punkty robi dobrej jakości sprzętem i wysokimi umiejętnościami, a nie zaangażowaniem. On jest jak wyeksploatowane luksusowe auto, które jeszcze jeździ, ale już nie opłaca się go remontować.
    Natomiast Dudek jest jak VW ze zniszczoną turbiną, jeśli wymieni zniszczone urządzenia na właściwe, pojedzie. Widać jak radził sobie na silniku dopasowanym do siebie, on umie nieco mniej, ale dużo więcej mu się chce.
    no nie wiem. Dla mnie Dudek to podobny stan psychiczny co Tai. Zuzel zuzlem, kaska wpadnie, ale przeciez nie bedziemy za to sie zazynac.
    To zdrowe podejscie, prawda, ale z cala pewnoscia o ambicji nie mozna pisac w kontekscie obu panow.

    Przy czym leniwy Tai umiejetnosciami wpyerdala leniwego Dudka. Do tego team spiryt. Ja bym wymienil jesli to ten sam koszt.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #343
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Jak myślicie czy nazwa klubu Apator (petarda sponsor) Toruń będzie pasować?
    I będzie pewnie kasa na Bartka. Bo wróbeleki cwierkaja że gruby sponsor się szykuje
    Apator - Totalizator - Toruń?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No skoro Cieślak na antenie C+ powiedział, że Dudkowi nie pasuje atmosfera w klubie, i wie to od niego, to chyba tego nie wymyślił. Potem wyszła sprawa z Sajdakiem i chyba już wiadomo czemu mu nie pasuje.
    Yaperdole szybko sie wyleczyl z Torunia tyle lat marzyl i straszyl tym Toruniem a tu uj bombki strzelil po 2 latach, atmosfera ujowa, babcia kotlety przepala , mieszkania drogie, gwizdaja tylko Dudus niewinny bo mu mechanik nie umie silnika ustawic ale qurva za rok to naprwno znajdzie wkoncu silnik i perdolnie 100 kompletow….tylko qurva dejjta 3 meliony to wam wszystkim pokaze . …. P.s Dudus dobrze kombinuje chyba zorientowal sie ze dam z tym bajzl em sprzetowym sobie nie poradzi a tu jest Protas ktory pewnie pomoze wyjsc z yego marazmu sprzetowego , bo jak nie Protas to kto?…
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 07-02-2024 o 17:53

  39. Powrót do góry    #345
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Taa atmosfera *******... Wszyscy ostatnio chwalą atmosferę w Toruniu, Przedpelski nawet wspomina, że jeszcze w takim zespole nigdy nie jeździł... Torunianie być może mają lepsze karty w dłoni niż Patryk
    Ostatnio edytowane przez el_kwas ; 07-02-2024 o 16:53

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    mszat (07-02-2024)

  41. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przy czym leniwy Tai umiejetnosciami wpyerdala leniwego Dudka. Do tego team spiryt. Ja bym wymienil jesli to ten sam koszt.
    no właśnie. o to chodzi.

    a czy koszt ten sam to w zasadzie nikt nie wie... do tego Tai jest rok młodszy od Emila, może mu chęci wrócą kiedyś... ale porównywanie ich obu, to jak porównywanie Jacka G. z Tomkiem G.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  42. Powrót do góry    #347
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Skoro 2025 ma być lepszym rokiem, to wuj z tym aktualnym wątkiem.
    Przeskoczmy od razu rok do przodu.

    Za Dudka któryś z mistrzów świata. Paweł znajdzie receptę na sukces, młode się rozjadą. Znowu będzie wspaniale. Tylko jakoś ten 2024 trzeba przeczekać.

  43. Powrót do góry    #348
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Podobno Franciszek z Bydgoszczy, jednak.

  44. Powrót do góry    #349
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Podobno Franciszek z Bydgoszczy, jednak.
    Tzn. Majewski w Polonii? Tak? Dobrze rozumiem? Czyli rezygnujemy? Czy podpisaliśmy i wypożyczyliśmy?

  45. Powrót do góry    #350
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Jak się okaże że kutwa Kanclerz nas przebił to znaczy że z kasa bliżej tej biedy o której mówi Kruzynski niż Termosowego optymizmu.

  46. Powrót do góry    #351
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jak się okaże że kutwa Kanclerz nas przebił to znaczy że z kasa bliżej tej biedy o której mówi Kruzynski niż Termosowego optymizmu.
    PORAŻKA.
    Nie dość że Bydgoszcz większa, ludzie milsi, miasto piękniejsze to jeszcze Majewskiego mogą "podprowadzić". Ach ten Toruń ma pecha być położony koło tak wspaniałego miasta.

  47. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Calkiem mozliwe.
    Tym bardziej dziwi, ze wszystkie ladne bydgoszczanaki uciekaja do Torunia.
    I to sie nie zmienilo od lat 80, bo juz wtedy po kazdych debrach
    czekaly na nas na Lesnej i prosily aby je wziac ze soba.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-02-2024 o 06:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #353
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Eh, Bydgoszcz Leśna, łza się w oku zakręciła.

  49. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Calkiem mozliwe.
    Tym bardziej dziwi, ze wszystkie ladne bydgoszczanaki uciekaja do Torunia.
    I to sie nie zmienilo od lat 80, bo juz wtedy po kazdych debrach
    czekaly na nas na Lesnej i prosily aby je wziac ze soba.
    Czyli dla Was to były ładne? Wiesz, w Bydgoszczy nie bez powodu dostawały bilet do Torunia w jedną stronę. Ale są gusta i guściki
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #355
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wiesz, w Bydgoszczy nie bez powodu dostawały bilet do Torunia w jedną stronę.
    Sądząc z tego jak się zmniejszyła ludność Bydgoszczy w ostatnich latach to sporo osób kupuje tam bilety w jedną stronę, bez opcji powrotu...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  51. Powrót do góry    #356
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Czyli dla Was to były ładne? Wiesz, w Bydgoszczy nie bez powodu dostawały bilet do Torunia w jedną stronę. Ale są gusta i guściki
    Zwłaszcza ta podprowadzajaca która z Bydgoszczy przyszła do nas faktycznie brzydka jak noc.

  52. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Zwłaszcza ta podprowadzajaca która z Bydgoszczy przyszła do nas faktycznie brzydka jak noc.
    Cieszysz się jak ze znalezienia rodzynki w serniku

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Sądząc z tego jak się zmniejszyła ludność Bydgoszczy w ostatnich latach to sporo osób kupuje tam bilety w jedną stronę, bez opcji powrotu...
    Całe szczęście, że w Toruniu nie spada....a nie, czekaj.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  53. Powrót do góry    #358
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Kadra na rozgrywki u24:

    Petr Chlupac
    Nicolai Heiselberg,
    Emil Poertner
    Bastian Pedersen
    Mika Meijer (23 latek z Niderlandów)

  54. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    I po co oni?
    Wszyscy sprawdzeni,
    niemal z żadnego nie będzie zawodnika nawet
    na miarę zapchajdziury w SE.

    Jedynie Bastian coś tam rokuje.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  55. Powrót do góry    #360
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Os. Leśne w latach 80-tych to była dzielnica emerytów więc nie wiem co tam na Was czekało na dworcu ...ale co kto lubi.

Strona 8 z 21 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •