Strona 6 z 21 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 937

Wątek: Apator Toruń 2024 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ale chyba nie szybko, bo teraz mamy (bardzo) wolne sądy.
    Jak to bardzo wolne? Potrafią na życzenie polityków w 5 minut wymienić szybciutko sędziego na takiego którego trzeba z mamusią na wysokim stanowisku w odpowiedniej partii.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bo nie ma skladu na medale.Inni sa po prostu silniejsi.
    Zeszloroczny to wypadkowa zjazdu Wlokniarza i kontuzji w Gorzowie.
    Gdyby nie to, braz nie bylby wykluczony ale rownie dobrze moglo byc 5 miejsce.
    A no. Fuks był za fuksem w końcówce sezonu. I mecze z Lublinem i finałowe z Częstochową,
    no i niewykorzystane z Wrocławiem w sumie też...

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Cenie sobie rzetelne dziennikarstwo.
    Artykul z tych co po przeczytaniu nadal nie wiesz o co chodzi.

    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ba,nId,7273337
    Ja tam nie wiem, czy historyczny herb i nazwa winny wrócić.
    Jak się patrzy na to co dzieje się w klubie i na trybunach w czasie ostatnich lat.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie znasz przysłowia chińskiego? Jeśli jest czas połowów, to później musi być czas na suszenie sieci.
    Postawicie sobie taki stadion jak Toruniu, to po kilku latach hossy zaczną pojawiać się wolne krzesełka. Przykładem najświeższym Unia Leszno, nadszedł czas suszenia sieci, bo zachwyt nad seryjnie zdobywanymi tytułami DMP skończył się. I skończy w Lublinie, jeśli tytuły spowszednieją.
    Na to nie ma lekarstwa, wypali się i w Lublinie. A tym szybciej, im mniejszy strumyk z kasą będzie płynął do Motoru ze SSP. Tarnów, ZG, Bydgoszcz, Leszno, itd, a teraz w kolejce stoi Lublin z Wrocławiem.
    Być może masz rację, że to się wypali ale u nas w Lublinie jak się ktoś za weźmie to funkcjonuje, patrz przykład Montex Lublin w piłce ręcznej kobiet 15 złotych medali z rzędu (z roczną karencja) po 9 z rzędu zdobytych złotych. Teraz zresztą też sobie radzą.

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ja tam nie wiem, czy historyczny herb i nazwa winny wrócić.
    Jak się patrzy na to co dzieje się w klubie i na trybunach w czasie ostatnich lat.
    Ja się ogólnie dziwię, że Termińscy biorą pod uwagę trzymanie w nazwie swojego prywatnego klubu firmy, która wypięła się na żużel.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Eneasz (19-01-2024)

  5. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    do posłuchania pogadanka z Bajerem

    https://open.spotify.com/episode/7yP...R9uq4HvvZdVYtg
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #230
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ja się ogólnie dziwię, że Termińscy biorą pod uwagę trzymanie w nazwie swojego prywatnego klubu firmy, która wypięła się na żużel.
    Właśnie tak. Ok, kiedyś wiele lat był Falubaz ZG i Apator Toruń, ale od dawna to inni łożyli i łożą niemałe środki na te drużyny. W Zielonej Górze Stelmet p. Bieńkowskiego a w Toruniu p. Termiński. Sentyment sentymentem, ale nie można tak w nieskończoność promować za darmo nazw a potem jeszcze może miec z tego problemy czy koszty (W ZG firma Falubaz jeszcze coś tam robiła klubowi pod górkę z używaniem nazwy...a jak nie wiadomo o co chodzi...).

    Kluby powinny w tym wypadku przyjąć inne, uniwersalne nazwy jak Rycerze ZG, Stal Toruń/Krzyżacy, Anioły, i inne tam uniwersalne.
    Parę lat by niektórzy ponarzekali ale długofalowo, wyszłoby to na dobre. I tak liczą się kolejne lata, medale itd.
    Im szybciej to by się udało zrobić tym lepiej. Był kiedyś Apator i Falubaz, byłoby od teraz cos innego i kolejne lata tradycji pisane pod nowymi nazwami.

  7. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Klubowi, kibicom i jak sadze firmie Apator to nie szczegolnie przeszkadza, zostanmy wiec przy tradycyjnych nazwach.
    Byl czas, ze wszystkie strony staly w sporze, bo klub nie chcial, firma Apator kategorycznie zabraniala a jedynie kibice
    chcieli i wtedy byl moment, ze mozna sie bylo zastanawiac czy ma to jeszcze sens.Sam bylem zniesmaczony zachowaniem prezesa
    Apatora.
    Z drugiej strony wiem co Marcin ma na mysli, bo wiele razy jakas czesc ludzi ktorzy blednie uwazaja sie za kibicow chluby klubowi nie przynosila i nie przynosi.
    Teraz skoro klub chce a Apator podobno nie ma nic do gadania...
    Stadion to nie kosciol a kibic nie ministrant wiec z patologia trzeba walczyc ale niekoniecznie kosztem tradycji i ogolu kibicow.
    Obojetnie jak klub nazwiemy, patologia ze stadionu nie zniknie.Do tego sa inne instrumenty i sposoby.

    Pokolenie kibicow sie zmienia, ale poki wiekszosc stanowia wychowani na Falubazie czy Apatorze i jest mozliwosc
    uzywania tej nazwy w oficjalnym obiegu, powinnien to byc powod do zadowolenia.
    W koncu tu i na stadionie jestesmy kibicam a nie tepymi urzednikami ktorzy nazwy klubow szukaja w KRS-ie
    jak Jocek vel Zofia.
    To my spowodowalismy, ze takie a nie inne nazwy sie przyjely, staly sie tradycja wiec ja szanujmy poki jeszcze mozemy.
    Kiedys byc moze przyjdzie czas na budowanie nowej , jak np. we Wroclawiu, ale skoro wlasciciele, pomimo tego, ze nie przynosi im to bezposrednich
    proftow nie maja jednak nic przeciw podtrzymywaniu starej, dlaczego kibice maja tego nie akceptowac?
    Wiekszosc z nas i tak jak pomysli o zuzlu, mowi Falubaz, Apator, Wlokniarz, paradoksalnie rowniez Sparta a nie WTS, ale tam jest bardzo duzy naplyw
    swiezych kibicow a starzy chyba nie do konca zadbali o pielegnowanie starej, tradycyjnej nazwy.
    Na szczescie w Toruniu sporo sie zmienilo i juz nikt z klubu nie podchodzi pod plot i nie straszy kibicow dopingujacych zawodnikow tradycyjna nazwa
    jak swego czasu...chyba w Rybniku.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-01-2024 o 05:52
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (20-01-2024)

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z drugiej strony wiem co Marcin ma na mysli, bo wiele razy jakas czesc ludzi ktorzy blednie uwazaja sie za kibicow chluby klubowi nie przynosila i nie przynosi.
    Tu nie tylko o tę część "kibolską" chodzi.
    Ale także o to co dzieje się od lat i w biurowcu i w parkingu, a co zaczęło się w czasach "schyłkowego Karkosika". Klimat, atmosfera, tradycja, pewne zasady...
    Co do nazwy - herbu, zastrzegania tego przez jakąś grupę, to też wizerunkowa i jakościowa porażka.
    Prawnicy firmy Apator czekali tylko na decyzję zarządu, żeby od ręki zakończyć spór i abstrahując od różnych dywagacji w sumie dobrze, że tego nie zrobili.
    A porażką są i będą w większości maziaje "fanów" obu klubów na licznych ścianach, w tym tych zabytkowych na terenie całego miasta.
    Co do Wrocławia - zazdroszczę, że w dniu meczów prawie wszyscy chodzą tam w pełnych barwach klubowych czerwono-żółtych bez akcji typu, że jak nie jesteś na biało to nie jesteś prawdziwym kibicem itp. I widać, że Sparta tam jest i długo będzie.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 21-01-2024 o 08:07
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dlatego jezdzac na wyjazdy praktycznie nigdy nie siadalem w tzw.klatce.
    Wyjatek to Rybnik i Tarnow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Niezmienność symboli jest istotna w budowaniu marki - takie aspekty jak nazwa, barwy, herb/logotyp (chociaż w tym aspekcie bywa różnie co pokazują przykłady niektórych zespołów z USA czy np. Juventusu) powinny być niezmienne albo co najwyżej lekko liftingowane co ułatwiałoby kwestie marketingowe. Z drugiej strony budowanie marki ma znaczenie w przypadku poważnych klubów w poważnych dyscyplinach - żużlowe nie zaliczają się do tego grona, dzięki czemu dalej można toczyć dyskusje na temat tego czy Falubaz powinien być Falubazem skoro firma robiła pod górkę, czy w Toruniu koszerną nazwą jest Apator czy może jednak Stal, czy niebieski to jeden z kolorów żużlowej Polonii, od kiedy istnieje Motor Lublin albo w 2011 roku świętować 65-lecie klubu, a w 2021 już 100-lecie (Włókniarz).

  12. Powrót do góry    #235
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cześć, sąsiedzi. Co sądzicie o pracy Bajerskiego jako trenera/menedżera? Znacie go najlepiej

  13. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez manetkagazu Zobacz posta
    Cześć, sąsiedzi. Co sądzicie o pracy Bajerskiego jako trenera/menedżera? Znacie go najlepiej
    spoko, nadaje sie. Zalezy ile Kanclerze dadza mu pola i jak dlugo beda tolerowac jego niezaleznosc. Wyniki moga duzo pomoc.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #237
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    spoko, nadaje sie. Zalezy ile Kanclerze dadza mu pola i jak dlugo beda tolerowac jego niezaleznosc. Wyniki moga duzo pomoc.
    Starcie Bajerski z Kanclerzem... oby były przy tym kamery
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Starcie Bajerski z Kanclerzem... oby były przy tym kamery
    Bajer w końcu pozna tajemnicę chrzczonego metanolu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #239
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Bajer w końcu pozna tajemnicę chrzczonego metanolu
    Myślę że to był główny motyw dla którego do nas przychodzi.

  17. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Oracle (24-01-2024), Zubr (27-01-2024), energo (25-01-2024), kingpin (24-01-2024), stone_gossard (24-01-2024), zibly (25-01-2024)

  19. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    nie tak szybko, jest różnica, silnik żużlowy jest na metanol.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (25-01-2024)

  21. Powrót do góry    #242
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Termos deklarował w listopadzie na łamach jednego lokalnego portalu że do rozpoczęcia sezonu zamknie skład 2025 i załatwi kwestie min. Dudka.

    Puka donosi, że Termos zmienił zdanie i rozmowy z Dudkiem zostały wstrzymane i Dudek dostanie wysoki kontrakt, jak poprawi wyniki.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/11...aktu-z-dudkiem

    Wcześniejsze deklaracje Termosa były dość jasne, prawdopodobnie się po prostu nie dogadali i Dudek być może pożegna się po tym sezonie.

  22. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Termos deklarował w listopadzie na łamach jednego lokalnego portalu że do rozpoczęcia sezonu zamknie skład 2025 i załatwi kwestie min. Dudka.

    Puka donosi, że Termos zmienił zdanie i rozmowy z Dudkiem zostały wstrzymane i Dudek dostanie wysoki kontrakt, jak poprawi wyniki.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/11...aktu-z-dudkiem

    Wcześniejsze deklaracje Termosa były dość jasne, prawdopodobnie się po prostu nie dogadali i Dudek być może pożegna się po tym sezonie.
    Jak na moje Dudek jest już dogadany w innym klubie. A Termos robi dobrą minę do tej gry.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak na moje Dudek jest już dogadany w innym klubie. A Termos robi dobrą minę do tej gry.
    W którym?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak na moje Dudek jest już dogadany w innym klubie. A Termos robi dobrą minę do tej gry.
    jak na moje spekulujesz
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  25. Powrót do góry    #246
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak na moje Dudek jest już dogadany w innym klubie. A Termos robi dobrą minę do tej gry.
    To pewnie będzie teraz zawalać 15 biegi jak w Falubazie, aby spuścić Toruń z ligi i z czystym sumieniem odejść ?

    Po co Termiński ma się zabijać za jednego z najdroższych zawodników ligi, który od 1,5 roku jest totalnie przeciętny? Ma trzon drużyny, potencjalny przyszłoroczny beniaminek będzie bezzębny na rynku transferowym, z dowolnego spadkowicza będą fajni zawodnicy do wzięcia...
    Kto by się w styczniu zabijał o wyrywanie Dudka z Torunia, skoro za chwile klubu może szukać Kołodziej?

    Karty w ręku ma klub i to Dudek teraz musi popracować na kontrakt.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    mszat (26-01-2024)

  27. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Czyli rozsadnie, jak pisalem kilka tygodni temu.
    Niech Patryk pokaze, ze zapracuje na wysoki kontrakt
    a jak nie, niech inny klub placi mu miliony za fuszerke.
    Mam przy tym nadzieje, ze prowadza juz rozmowy z innym zuzlowcem,
    ktory stalby sie potencjalnym wzmocnieniem w miejsce Dudka, bo przeciez
    on tez ma prawo rozmawiac a nie czekac az Termos sie zdecyduje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #248
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czyli rozsadnie, jak pisalem kilka tygodni temu.
    Niech Patryk pokaze, ze zapracuje na wysoki kontrakt
    a jak nie, niech inny klub placi mu miliony za fuszerke.
    Mam przy tym nadzieje, ze prowadza juz rozmowy z innym zuzlowcem,
    ktory stalby sie potencjalnym wzmocnieniem w miejsce Dudka, bo przeciez
    on tez ma prawo rozmawiac a nie czekac az Termos sie zdecyduje.
    często pytacie mnie w listach co ja bym zrobił... no to odpowiadam, ja bym już teraz dzwonił do Protasa i się wymieniał na Przemka.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (26-01-2024)

  30. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    To pewnie będzie teraz zawalać 15 biegi jak w Falubazie, aby spuścić Toruń z ligi i z czystym sumieniem odejść ?

    Po co Termiński ma się zabijać za jednego z najdroższych zawodników ligi, który od 1,5 roku jest totalnie przeciętny? Ma trzon drużyny, potencjalny przyszłoroczny beniaminek będzie bezzębny na rynku transferowym, z dowolnego spadkowicza będą fajni zawodnicy do wzięcia...
    Kto by się w styczniu zabijał o wyrywanie Dudka z Torunia, skoro za chwile klubu może szukać Kołodziej?

    Karty w ręku ma klub i to Dudek teraz musi popracować na kontrakt.
    Nie wiem jakie karty ma wasz klub ale wiem, że taki Dudek ma co najmniej 3 propozycje z innych klubów SE. I to lepsze finansowo niż te które aktualnie ma w Toruniu.

    Więc wybacz, ale pyerdolenie, że to Dudek coś musi komuś udowodnić, w okresie takiego deficytu zawodników na rynku, jest po prostu głupie i nie na miejscu. Tragizm sytuacji polega na tym, że taki Dudek (nie tylko on) nic nie musi a swoje i tak dostanie.

    A Termos widząc, ze póki co nie dogada się z Dudkiem to puścił te info dla przygłupów, że jak się Dudek ogarnie to może go zatrudni. A sprawa jest prosta jak drut. Ktoś zaproponował lepsze warunki Dudkowi niż to co proponował Termos na sezon 2025. A cała reszta to dorabianie ideologii. Nie mam pojęcia czy to będzie Lublin, ZG czy Wrocek. Ale wiem, że z tych klubów on dostał już ofertę na sezon 2025. Termos do czerwca ma czas, tego nie wiem ale być może, będzie musiał przebić ofertę tych klubów które wymieniłem. A być może nie będzie musiał czy nie będzie chciał tego robić. Wiemy jednak, ze chciał on już mieć skompeltowany skład na sezon 2025. I ten cel nie został zrealizowany.

    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    często pytacie mnie w listach co ja bym zrobił... no to odpowiadam, ja bym już teraz dzwonił do Protasa i się wymieniał na Przemka.
    Pomysł nie głupi, ale nie wiem po co dzwonić do Protasa ? Mowa przecież jest o sezonie 2025. Wystarczy dzwonić do Przemka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #250
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Termos ma w rękawie prawdopodobnie dogadanego Woffindena. I Dudek jest zbędny.

  32. Powrót do góry    #251
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    W którym?
    U nas przecież. Razem z Drabikiem, na elipe.

  33. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Termos ma w rękawie prawdopodobnie dogadanego Woffindena. I Dudek jest zbędny.
    A Rusko ma pewnie dogadanego Dudka, więc Tai jest mu zbędny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #253
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Rusko ma pewnie dogadanego Dudka, więc Tai jest mu zbędny.


    Rusko może wziąć znowu Pawlickiego, więc wątpliwe że już ma Dudka. On może poczekac. Termos też, bo zostawi Pawła, albo weźmie jeszcze jakiegoś obco nawet z 1 ligi na 4 zawodnika. Termos na pewno nie będzie Dudka przeplacal. My mamy teraz 4 Polaków seniorów, naprawdę nie ma sensu ich trzymać. Zresztą Sparta też Polaka nie potrzebuje , więc nie będą przepłacać.

  35. Powrót do góry    #254
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Tai za Dudka to byśmy zrobili interes....

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    kingpin (26-01-2024)

  37. Powrót do góry    #255
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Termos ma w rękawie prawdopodobnie dogadanego Woffindena. I Dudek jest zbędny.
    Zamienił (by) stryjek siekierkę na kijek.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    kingpin (26-01-2024)

  39. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    często pytacie mnie w listach co ja bym zrobił... no to odpowiadam, ja bym już teraz dzwonił do Protasa i się wymieniał na Przemka.
    Przemek poki co jest 1 ligowym wymiataczem.
    W zawodach indywidualnych gdzie sie trzeba bylo scigac z czolowka, lipa.
    Poczekajmy, sezon w SE moze go brutalnie zweryfikowac a jak nie, to
    Falubaz ma szanse na utrzymanie wiec go nie pusci.
    Uderzalbym do Kolodzieja.
    Nie zycze Unii zle, ale zle to wyglada.
    Tai jedynie na didzeja w Mockwie sie nadaje.

    Szwagier mi mowil, ze Kubera chce przyjsc.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-01-2024 o 15:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #257
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Nie chcę się tutaj wymądrzać, bo nie mam tak dużego stażu na tym forum ale z doświadczenia poza forumowego, moim zdaniem patrząc po składach to Leszno jest zdecydowanym kandydatem do spadku.

  41. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przemek poki co jest 1 ligowym wymiataczem.
    W zawodach indywidualnych gdzie sie trzeba bylo scigac z czolowka, lipa.
    Poczekajmy, sezon w SE moze go brutalnie zweryfikowac a jak nie, to
    Falubaz ma szanse na utrzymanie wiec go nie pusci.
    Uderzalbym do Kolodzieja.
    Nie zycze Unii zle, ale zle to wyglada.
    Tai jedynie na didzeja w Mockwie sie nadaje.

    Szwagier mi mowil, ze Kubera chce przyjsc.
    heh, ale ja nie chce Przemka na 2025, tylko mówię że jest opcja nie mieć Patryka na 2024
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  42. Powrót do góry    #259
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przemek poki co jest 1 ligowym wymiataczem.
    W zawodach indywidualnych gdzie sie trzeba bylo scigac z czolowka, lipa.
    Poczekajmy, sezon w SE moze go brutalnie zweryfikowac a jak nie, to
    Falubaz ma szanse na utrzymanie wiec go nie pusci.
    Uderzalbym do Kolodzieja.
    Nie zycze Unii zle, ale zle to wyglada.
    Tai jedynie na didzeja w Mockwie sie nadaje.

    Szwagier mi mowil, ze Kubera chce przyjsc.
    Szwagier Ci dobrze prawi, bo Kubera podpisał tylko roczny kontrakt.

  43. Powrót do góry    #260
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    heh, ale ja nie chce Przemka na 2025, tylko mówię że jest opcja nie mieć Patryka na 2024
    A ja ciągle nie rozumiem tego pragnienia od lat, żeby do Torunia trafił któryś z Pawlickich.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #261
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Szwagier Ci dobrze prawi, bo Kubera podpisał tylko roczny kontrakt.
    Tym bardziej, że sam Kępa ostatnio w wywiadzie radiowym mówił, że Kubera jest tylko na rok podpisany jak zawsze, ale chce tu zostać na dłużej i na nim będzie drużyna budowana, bo chcą zbudować młody zespół na lata.

  45. Powrót do góry    #262
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A ja ciągle nie rozumiem tego pragnienia od lat, żeby do Torunia trafił któryś z Pawlickich.
    No ale piszę przecież, że mi nie chodzi o to, żeby mieć Pawlickiego, tylko żeby nie mieć Patryka. ZG jako jedyna może się na to nabrać, i może go chcieć, a do wyboru jest 2 Pawlickich i Hampel w zamian. w sumie mi lotto kto za Patryka, ale nie sądzę że PePe odda Jarka lub Piotra... a po sezonie może być nara i bierzmy już tego Kubere, jak tak chce przyjść.

    ps. chyba, że liczysz na to, że jego też Baron ogarnie?
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  46. Powrót do góry    #263
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    No ale piszę przecież, że mi nie chodzi o to, żeby mieć Pawlickiego, tylko żeby nie mieć Patryka. ZG jako jedyna może się na to nabrać, i może go chcieć, a do wyboru jest 2 Pawlickich i Hampel w zamian. w sumie mi lotto kto za Patryka, ale nie sądzę że PePe odda Jarka lub Piotra... a po sezonie może być nara i bierzmy już tego Kubere, jak tak chce przyjść.

    ps. chyba, że liczysz na to, że jego też Baron ogarnie?
    A co Ci takiego Dudek zrobił ze go chcesz wymieniać na jeszcze slabszych ? rok temu i dwa lata temu Pawlicki był gorszy.O Przemku trudno cokolwiek powiedzieć w kontekscie PGE ale poki co Patryk jest lepszy od braci

  47. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Mam przeczucie, że wymiana Patryka na wypalonego Taia nam na dobre nie wyjdzie.

  48. Powrót do góry    #265
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Komuś ten Dudek w Apatorze kole w oczy. Newsy w mediach od zeszłego roku to ewidentna próba wyrzucenia go z KSA. Oceńmy go chociaż po 5 latach jazdy. Woffinden jedynie za Pawła przy jednoczesnym ataku na Mistrza Polski. Inaczej taki transfer nie ma sensu.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  49. Powrót do góry    #266
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi.

    Termos w listopadzie powiedział że zamyka skład na 2025 przed rozpoczęciem sezonu 2024 z uwzględnieniem i Dudka i Lamparta (na łamach portalu tylkotorun więc wywiad przeszedł bez echa, ale do tego też się odnosi Puka w ostatnim artykule)
    Chwilę później pojawił się artykul że o Dudka zabijają się Sparta z Motorem i na pewno Dudek nie będzie tani (artykuł wyglądał jakby go Sławek Dudek pisał) .

    Termos na pewno chciał Dudka przedłużyć. Kruzynski mówił że w styczniu siadają do rozmów. Prawdopodobnie Dudek przyszedł z takimi wymaganiami że im spadły kapcie.

    A co do TW to wydaje się że faktycznie jest na rzeczy i temat był dużo wcześniej klepnięty niż sprawa Dudka.

  50. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No jak się ktoś o dudka zabija to nie szkoda tego kogoś.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Powrót do góry    #268
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    z tego co pisał Puka to Torun zrezygnował z Dudka do poki sie nie poprawi. Tyle ze potem moze byc za pózno


    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/11...aktu-z-dudkiem

  52. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    szybciej uwierzę w zwidy Mariusza, niż Puce XD
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  53. Powrót do góry    #270
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Klubowi, kibicom i jak sadze firmie Apator to nie szczegolnie przeszkadza, zostanmy wiec przy tradycyjnych nazwach.
    Byl czas, ze wszystkie strony staly w sporze, bo klub nie chcial, firma Apator kategorycznie zabraniala a jedynie kibice
    chcieli i wtedy byl moment, ze mozna sie bylo zastanawiac czy ma to jeszcze sens.Sam bylem zniesmaczony zachowaniem prezesa
    Apatora.
    Z drugiej strony wiem co Marcin ma na mysli, bo wiele razy jakas czesc ludzi ktorzy blednie uwazaja sie za kibicow chluby klubowi nie przynosila i nie przynosi.
    Teraz skoro klub chce a Apator podobno nie ma nic do gadania...
    Stadion to nie kosciol a kibic nie ministrant wiec z patologia trzeba walczyc ale niekoniecznie kosztem tradycji i ogolu kibicow.
    Obojetnie jak klub nazwiemy, patologia ze stadionu nie zniknie.Do tego sa inne instrumenty i sposoby.

    Pokolenie kibicow sie zmienia, ale poki wiekszosc stanowia wychowani na Falubazie czy Apatorze i jest mozliwosc
    uzywania tej nazwy w oficjalnym obiegu, powinnien to byc powod do zadowolenia.
    W koncu tu i na stadionie jestesmy kibicam a nie tepymi urzednikami ktorzy nazwy klubow szukaja w KRS-ie
    jak Jocek vel Zofia.
    To my spowodowalismy, ze takie a nie inne nazwy sie przyjely, staly sie tradycja wiec ja szanujmy poki jeszcze mozemy.
    Kiedys byc moze przyjdzie czas na budowanie nowej , jak np. we Wroclawiu, ale skoro wlasciciele, pomimo tego, ze nie przynosi im to bezposrednich
    proftow nie maja jednak nic przeciw podtrzymywaniu starej, dlaczego kibice maja tego nie akceptowac?
    Wiekszosc z nas i tak jak pomysli o zuzlu, mowi Falubaz, Apator, Wlokniarz, paradoksalnie rowniez Sparta a nie WTS, ale tam jest bardzo duzy naplyw
    swiezych kibicow a starzy chyba nie do konca zadbali o pielegnowanie starej, tradycyjnej nazwy.
    Na szczescie w Toruniu sporo sie zmienilo i juz nikt z klubu nie podchodzi pod plot i nie straszy kibicow dopingujacych zawodnikow tradycyjna nazwa
    jak swego czasu...chyba w Rybniku.
    Znów pochwała ignorancji i głupoty w wykonaniu kingpina. Z ciebie to chyba nigdy nie wyjdzie. Taka cecha osobnicza.


    Nie przeszkadza mi, że kibice z Torunia będą swoj klub nazywali "Apatorem", czy w jakikolwiek inny sposób - nie moja sprawa.To decyzja Torunian.

    Ale rozmowa poszła o formalną nawę (o ile wiesz co to znaczy?).

    Byleś przekonany, że klub z Torunia nazywa się FORMALNIE Apator i mocno przy tym obstawałeś. To ci wyjaśniłem, że nie. Skoro nic do ciebie nie docierało, to odniosłem się do zapisów w KRSie. A ty zacząłeś się pluć i rzucać złością (porażka zabolała?).

    To tylko kwestia faktów. Ale ciebie to boli i nadal cię nie puszcza jak widać.

    Dzięki mnie dowiedziałeś się co to jest ten KRS i zamiast być mi wdzięczny obrażasz...

    Lubisz być ignorantem, prawda?

    Tyle, że to twoja sprawa. Jednak nie życzę sobie by obrażał mnie taki gamoń i ignorant jak ty. Więcej szcunku gdy odnosisz się do mądrzejszych. Możesz na tym wiele skorzystać. Wystarczy tylko chcieć.


Strona 6 z 21 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •