Strona 50 z 50 PierwszyPierwszy ... 40484950
Pokaż wyniki od 2,206 do 2,230 z 2230

Wątek: Apator Toruń 2024 - watek klubowy

1. Powrót do góry    #2206
    Ekspert Awatar lego
    Kliknij i podziękuj
    2,940
    Podziękowania: 2,490 w 1,324 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Gość co wyskoczył z Chrisem Holderem : o
    wezcie przestancie, bo jeszcze Kruzynski powie, ze nazwisko Chrisa sie czesto w komentarzach kibicow przewijalo XD
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

apator_uk (Wczoraj), mszat (Wczoraj), młody_piernik2 (Wczoraj)

3. Powrót do góry    #2207
    Ekspert Awatar j-rules
    Kliknij i podziękuj
    8,152
    Podziękowania: 7,653 w 4,516 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Zalezy w jakim charakterze miałby przyjść - jako zawodnik nr 1/2 to raczej faktycznie za słaba armata - ale jeżeli jako zawodnik 3/4 to jak najbardziej może być factor x.
    nie no to wiadomo, ale piszac przeszacowany mam na mysli nie wart az tyle ile sie ceni
    ihpon

4. Powrót do góry    #2208
    Ekspert Awatar energo
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 953 w 484 postach
    Ale e, Panowie. My 2 liderów już mamy. Tylko Orlen Oil Lublin ma ich więcej i przegrał pierwszy raz od 21 spotkań/400 dni. ale bez SSP ciężko będzie to zbudować, a Lublinowi utrzymać (bo Grupa Azoty i Orlen - problem). zakładam, że jeden z 4 ucieknie i będą mieli problem zatrzymać Przyjemskiego.
    Emil/Lambo to super duet, w porównaniu do wrocławskiego, gorzowskiego, czestochowskiego - bym nie zamienił (o Wroclawiu mozna pogadac, bo Daniel to kot, tyle ze nierowny). o Falubazie, Lesznie czy Grudziadzu nie wspomnę.

Trzeci lider, powiedzmy aspirujacy, troche sie u nas podnosi i na tą chwilę nie odbiega od Janosia. i tu znowu: ciezko Patryka wymieniac na Woryne, Wozniaka, ze o Falubazie i Grudziadzu nie wspomne. Leszno to dziwne jest, bo tam zawsze +10 do skilla mają (sprawdzić czy nie Smektała). Jak Patryk odfrunie to za niego Jack.

i na tych 3 pozycjach, z ogarnietym Patrykiem, to my żadnego problemu nie mamy. mozna by rzec: jest komfortowo, wyłączając Lublin- ligowy top.

Jest problem z 4tym seniorem (ostatnio nie, pytanie ile to kosztuje), jest problem z u24 i z juniorami. u nas, na tych pozycjach, jest DNO. tego żaden transfer nie nadrobi... no chyba, ze Emil, Lambo, Zimny, Artiom. ale tez nie jestem pewien.

to naprawde jest fajna baza do wlaczenia sie do walki o tytul w przyszlym roku, jak juz Orlen troche kurek przykreci i sie Lublin troche oslabi. pewnie Wrocek bedzie mocniejszy niz oni, jak za Tai'a wskoczy ktos kto bedzie cos przywozil.

Kawczynski daje jakas nadzieje, trzeba wymyslec jakiegos "Hurysza" czy "Stojanowskiego" do kompletu, zeby Lewy z Affeltem juz sie nie meczyli w zuzel. to nie musi byc Przyjemski.

no i na u24 trzeba wpasc na jakis pomysl. nie wiem czy nie lepszym rozwiazaniem niz Lampart nie byloby dwoch Rowe'ów, dosprzetowionych, walczacych o sklad. albo i trzech. imho wlasnie od tego powinien byc Baron. to on, znajac od podszewki rynek i (zwlaszcza) podejscie do sportu zawodnikow, musi podrzucic nazwiska Kruzynskiemu. kogos z odrobina talentu, ale chetnego do pracy. kogos, dla kogo kontakt w Toruniu bedzie zyciowa szansa na zbudowanie kariery i nie bedzie chcial jej przebimbac. kogos z kontraktem motywacyjnym, komu bedzie mozna z przyjemnoscia pomagac jak szlo nie bedzie. mozna tez kevlar, wtedy Kawczynski z Przyjemskim po 5 biegow w kazdym meczu ale trzeba zakładać, że Paweł nie będzie miał takiego zjazdu jak na początku sezonu. tylko ten Wiktor mi nie pasuje, bo z nim to wiadomo, ze kiedys do domu odfrunie. czyli jak krew w piach.

jest masa opcji na rozwiazanie u24/juniorzy, tylko trzeba zaczac to robic. Einstein mawial, ze glupota to robienie tego samego i liczenie na inny efekt. z tego powodu stawianie na Lewego i Lamparta w 2025 nie powinno wchodzić w rachubę.

5. Powrót do góry    #2209
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 340 w 232 postach
    Masa opcji jest wtedy jak do klubu chce przyjść masa zawodników.
    Chciejstwo kibiców ma się nijak do preferencji zawodników.
    My tak samo sobie piszemy w wątku Polonii a potem się okazuje , że nie ma opcji....

6. Powrót do góry    #2210
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    548
    Podziękowania: 2,250 w 1,563 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie no to wiadomo, ale piszac przeszacowany mam na mysli nie wart az tyle ile sie iej ceni
    A ile się ceni? Już nie chodzi mi o dokładną sumę zarobków, bo mnie to nie interesuje, tylko jacy zawodnicy żądają podobnych stawek za sezon? Znając stawki na podobnym poziomie finansowym, można się odnieść.
    Fricke ma jeszcze jeden atut, łatwiej go namówić do zmiany klubu, niż np. Ķołodzieja czy Janowskiego, a to bardzo ważne.

7. Powrót do góry    #2211
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    163
    Podziękowania: 946 w 687 postach
    Nie mamy bazy do włączenia się o do walki o tytuł
    Maks jaki możemy zbudować w mocno optymistycznej wersji i raczej nierealny :

1. Emil,
    2. Dudek
    3. Lampart
    4. Lambert
    5. Jack
    6. Lewy
    7. Antek

Albo

1. Emil
    2. Przedpełski
    3. Lambert
    4. Lampart
    5. Dudek
    6. Przyjemski
    7. Antek

Obie te wersje to nasz absolutny sufit. Być może druga wejdzie w życie. Czy któryś z ww składów postawi nas w roli faworyta do złota DMP? No przecież nie. Medal będzie, ale do złota potrzebna by była fura szczęścia. Bylibyśmy 3 siła ligi. A z obecnego składu do tego co jest wyżej to trzeba dołożyć i to niemało.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; Wczoraj o 12:19

8. Powrót do góry    #2212
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    1,816
    Podziękowania: 5,080 w 3,355 postach
    Przyjemski który deklaruje się jako taki wielki miłośnik Polonii miałby iść do Torunia?
    Wiem, ze Gollob też poszedł ale to jednak było na zupełnie innym etapie kariery.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

Frank_Drebin (Wczoraj)

10. Powrót do góry    #2213
    Ekspert Awatar j-rules
    Kliknij i podziękuj
    8,152
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nie mamy bazy do włączenia się o do walki o tytuł
    Maks jaki możemy zbudować w mocno optymistycznej wersji i raczej nierealny :

1. Emil,
    2. Dudek
    3. Lampart
    4. Lambert
    5. Jack
    6. Lewy
    7. Antek

Albo

1. Emil
    2. Przedpełski
    3. Lambert
    4. Lampart
    5. Dudek
    6. Przyjemski
    7. Antek

Obie te wersje to nasz absolutny sufit. Być może druga wejdzie w życie. Czy któryś z ww składów postawi nas w roli faworyta do złota DMP? No przecież nie. Medal będzie, ale do złota potrzebna by była fura szczęścia. Bylibyśmy 3 siła ligi. A z obecnego składu do tego co jest wyżej to trzeba dołożyć i to niemało.
    Drugi wariant do duze szanse na final a nawet i na zloto, oczywiscie zakladajac ze emil ogarnie sprzet i dudek bedzie przynajmniej w obecnej formie.
    Mocno punktujacy junior robi ogromna roznice a przeciez tym transferem oslabiacie Motor.
    ihpon

11. Powrót do góry    #2214
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    719
    Podziękowania: 3,042 w 1,867 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przyjemski który deklaruje się jako taki wielki miłośnik Polonii miałby iść do Torunia?
    Wiem, ze Gollob też poszedł ale to jednak było na zupełnie innym etapie kariery.
    Te animozje bydgosko-toruńskie to można już między bajki włożyć. Odkąd drużyny mają wychowanków jak na lekarstwo to nie na już sensu. Natomiast pokolenie, które pamięta rzeczywiste konflikty i to, z czego one wynikały powoli przenosi się do krainy wiecznych łowów.
    W przypadku Przyjemskiego zadecydują pieniądze i gwarancja startów.

12. Powrót do góry    #2215
    Ekspert Awatar kingpin
    Kliknij i podziękuj
    6,671
    Podziękowania: 9,112 w 5,036 postach
    1.Emil
    2.Hansen
    3.Lambo
    4.PHB
    5.Dudek
    6.Antoni
    7.Sitek/Pedersen ( jak Ostrowia nie awansuje, a jak nie to jakiegos innego kurczaka )

....i walec wraca.
    Jak nie walec to przynajmniej bedzie na co popatrzec.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; Wczoraj o 13:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"

Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

13. Powrót do góry    #2216
    Ekspert Awatar apator_uk
    Kliknij i podziękuj
    1,779
    Podziękowania: 1,685 w 994 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Natomiast pokolenie, które pamięta rzeczywiste konflikty i to, z czego one wynikały powoli przenosi się do krainy wiecznych łowów.
    Wypraszam sobie, jeszcze zamierzam trochę pożyć.
    #GetWellDarky

14. Powrót do góry    #2217
    Ekspert Awatar energo
    Kliknij i podziękuj
    208
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Drugi wariant do duze szanse na final a nawet i na zloto, oczywiscie zakladajac ze emil ogarnie sprzet i dudek bedzie przynajmniej w obecnej formie.
    Mocno punktujacy junior robi ogromna roznice a przeciez tym transferem oslabiacie Motor.
    No właśnie miałem to napisać. z PP i Dudkiem jadącymi jak teraz, wyjęcie Przyjemskiego i wsadzenie do nas to walka o złoto. zamieniamy 3 starty Lewego/Affelta i 2 Lamparta na 5 rokujących punkty WP.

15. Powrót do góry    #2218
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 314 w 156 postach
    Rzucam tutaj Chrisa Holdera, bo jeśli realnie mam wybór między Przedpełskim a Holderem, to na 2025 wybrał Chrisa (ewentualnie tańszego). I oczywiście, wolałbym Fricke Kurtza czy Przyjemskiego, ale faktami są takie, że prawdopodobnie ani jedno z nich w Apatorze nie będzie. Skoro upadły opcje A, to szukajmy opcji B. Trzeba poszukać toruńskiego Bena Cooka, opcji nieoczywistej, która ma szanse odpalić.
    Proponuje odpalić ostatnie mecze Ostrovii - Chris jest szybki, równy i agresywny. Wygląda bardzo dobrze,

16. Powrót do góry    #2219
    Ekspert Awatar energo
    Kliknij i podziękuj
    208
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Rzucam tutaj Chrisa Holdera, bo jeśli realnie mam wybór między Przedpełskim a Holderem, to na 2025 wybrał Chrisa (ewentualnie tańszego). I oczywiście, wolałbym Fricke Kurtza czy Przyjemskiego, ale faktami są takie, że prawdopodobnie ani jedno z nich w Apatorze nie będzie. Skoro upadły opcje A, to szukajmy opcji B. Trzeba poszukać toruńskiego Bena Cooka, opcji nieoczywistej, która ma szanse odpalić.
    Proponuje odpalić ostatnie mecze Ostrovii - Chris jest szybki, równy i agresywny. Wygląda bardzo dobrze,
    Z szacunku do Buszmena - darujmy sobie. Będzie lepiej, ale niczego to nie zmieni. My musimy wykonać krok, nie pół, do przodu. najłatwiej, najprościej i najbardziej efektywnie zrobić to na pozycjach u24 i juniorów. Holder dalej będzie musiał pokonać rywali, których ma do pokonania Przedpeł. my szukamy kogoś, kto skutecznie będzie rywalizował z Bańborami, Pludrami, Cierniakami i innymi Miśkowiakami i Łobodzińskimi.

17. Powrót do góry    #2220
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    59
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Z szacunku do Buszmena - darujmy sobie. Będzie lepiej, ale niczego to nie zmieni. My musimy wykonać krok, nie pół, do przodu. najłatwiej, najprościej i najbardziej efektywnie zrobić to na pozycjach u24 i juniorów. Holder dalej będzie musiał pokonać rywali, których ma do pokonania Przedpeł. my szukamy kogoś, kto skutecznie będzie rywalizował z Bańborami, Pludrami, Cierniakami i innymi Miśkowiakami i Łobodzińskimi.
    Przedstaw mi proszę 3 proste i efektywne ruchy na pozycji juniorskiej możliwe do wykonania w tym oknie oraz 3 proste i efektywne ruchy na pozycji U24 możliwe do wykonania w tym oknie. Konkrety, 2 razy po 3 nazwiska.

18. Powrót do góry    #2221
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Kliknij i podziękuj
    5,941
    Podziękowania: 5,711 w 3,270 postach
    Puk jeszcze lepiej popyla, to może uda się reaktywować team z Norbim, Chrisem i Rune.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

19. Powrót do góry    #2222
    Ekspert Awatar j-rules
    Kliknij i podziękuj
    8,152
    Kasprzak tez ostatnio zlapal oddech. Nic tylko brac.
    ihpon

20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

Frank_Drebin (Wczoraj), marcool (Wczoraj), mszat (Wczoraj)

21. Powrót do góry    #2223
    Ekspert Awatar energo
    Kliknij i podziękuj
    208
    3 proste i efektywne ruchy na pozycji U24 możliwe do wykonania w tym oknie. Konkrety, 2 razy po 3 nazwiska.
    Celina Liebmann
    Tosia Rogalska
    Bożenka Cisło

22. Powrót do góry    #2224
    Ekspert
    Kliknij i podziękuj
    329
    Podziękowania: 203 w 186 postach
    Możecie sobie tylko pomarzyć o Przyjemskim w Toruniu. Bzdury wypisujecie niczym Ostaf na Interii. Ale mamy z was bekę

23. Powrót do góry    #2225
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Kliknij i podziękuj
    1,890
    Podziękowania: 1,446 w 866 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Możecie sobie tylko pomarzyć o Przyjemskim w Toruniu. Bzdury wypisujecie niczym Ostaf na Interii. Ale mamy z was bekę
    No sobie marzymy. Pewnie nikt na poważnie nie obstawiłby kaski, że u nas wyląduje.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

24. Powrót do góry    #2226
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Kliknij i podziękuj
    616
    Podziękowania: 777 w 450 postach
    1. Po mistrzostwo.
    2. Który z wymienionych zawodników to gwiazda z topu? Każdy z nich jest tańszy niż PP i ma perspektywę na średnią 1,7 - 1,8, która w aktualnym sezonie dawała by szansa na rywalizację o finał.
    3. Właściciel zapowiedział, że budzet będzie większy, a media donoszą że negocjują kontrakt jednego z najdroższych zawodników ligi.
    4. Zesrałeś się
    Słabe to z tym sraniem. Takie dziecinne.

nie słuchaj mediów bo oni są z wiadomosciami daleko w tyle. Jesli Kruzynski kogos dogadał to media napiszą to za miesiąc. Wielokrotnie się o tym przekonałem że oni wszyscy gówno wiedzą i ja bedący zwykłym kibicem czasami słyszę wiecej, czy tych informacji chcę czy nie. Jakbyś chciał to mogę ci na priv opisac pare sytuacji po kórych połóżyłem kompleną lachę na wszystkie info z mediów i dobrze poinformowanych, a zostałem przy oficialnych komunikatach. Moze pamietasz jak Cieslak kiedyś jako ekspert telewizyjny, dodatkowo dobrze poinformowany ogłosił odejscie Dudka z Torunia? Podobno (żart) Patryk jak inny jego zawodnik miał krzyczeć "fucking Thorn" a kilka dni później podpisał kontrakt i to na 2 lata. Taki to jest chory rynek.

Ja żyję tylko tym sezonem i dla mnie walczymy o DMP. Najgłupszy system rozgrywek jaki można wymyśleć nam sprzyja wiec trzeba to wykorzystać. Zmobilizować Pawła przyszłorocznym kontraktem i wziąć za mordę Wiktora i jedziemy!

25. Powrót do góry    #2227
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 241 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta

nie słuchaj mediów bo oni są z wiadomosciami daleko w tyle. Jesli Kruzynski kogos dogadał to media napiszą to za miesiąc. Wielokrotnie się o tym przekonałem że oni wszyscy gówno wiedzą i ja bedący zwykłym kibicem czasami słyszę wiecej, czy tych informacji chcę czy nie. Jakbyś chciał to mogę ci na priv opisac pare sytuacji po kórych połóżyłem kompleną lachę na wszystkie info z mediów i dobrze poinformowanych, a zostałem przy oficialnych komunikatach. Moze pamietasz jak Cieslak kiedyś jako ekspert telewizyjny, dodatkowo dobrze poinformowany ogłosił odejscie Dudka z Torunia? Podobno (żart) Patryk jak inny jego zawodnik miał krzyczeć "fucking Thorn" a kilka dni później podpisał kontrakt i to na 2 lata. Taki to jest chory rynek.

Ja żyję tylko tym sezonem i dla mnie walczymy o DMP. Najgłupszy system rozgrywek jaki można wymyśleć nam sprzyja wiec trzeba to wykorzystać. Zmobilizować Pawła przyszłorocznym kontraktem i wziąć za mordę Wiktora i jedziemy!
    Mi opisz! Ja chętnie poczytam... Uwielbiam czytać

26. Powrót do góry    #2228
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    59
    nie słabe, tylko prawdziwe. Piszesz jakiś farmazon w moim kierunku kompletnie niezwiązany z tym, co napisałem, zarzucając mi jeszcze ignorancje. Tekst z dupy, chyba ze serio uważasz wymianę Pawła na MJJ za rujnująca finanse klubu. To faktycznie z Ciebie szpecjalista.

Podobno (żart) Patryk jak inny jego zawodnik miał krzyczeć "fucking Thorn" a kilka dni później podpisał kontrakt i to na 2 lata. Taki to jest chory rynek.
    Było jak mówisz, Dudek chodził po szerokiej i krzyczał faking thorn. info 100% kmo
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; Wczoraj o 20:02

27. Powrót do góry    #2229
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Kliknij i podziękuj
    616
    Podziękowania: 777 w 450 postach
    nie słabe, tylko prawdziwe. Piszesz jakiś farmazon w moim kierunku kompletnie niezwiązany z tym, co napisałem, zarzucając mi jeszcze ignorancje. Tekst z dupy, chyba ze serio uważasz wymianę Pawła na MJJ za rujnująca finanse klubu. To faktycznie z Ciebie szpecjalista.

Było jak mówisz, Dudek chodził po szerokiej i krzyczał faking thorn. info 100% kmo
    Nie masz żadnego pojecia o rynku zawodniczym, ale mądrosci potrafisz walić bo ci się w jakims menadzerze żużliowym ułozyło. Są ludzie których decyzje rodzą konkretne skutki, twoje gadanie nie rodzi niczego. nie masz pojecia o niczym ale się madrzysz.
    Z tym Dudkiem pokazałes że nawet prymitywnego przekazu telewizyjnego nie ogarniasz, tym bardziej nie kumasz kto krzyczał facking Thorn.

28. Powrót do góry    #2230
    Stały bywalec
    Kliknij i podziękuj
    59
    Nie masz żadnego pojecia o rynku zawodniczym, ale mądrosci potrafisz walić bo ci się w jakims menadzerze żużliowym ułozyło. Są ludzie których decyzje rodzą konkretne skutki, twoje gadanie nie rodzi niczego. nie masz pojecia o niczym ale się madrzysz.
    Z tym Dudkiem pokazałes że nawet prymitywnego przekazu telewizyjnego nie ogarniasz, tym bardziej nie kumasz kto krzyczał facking Thorn.
    i dalej wysryw XD
    i piszesz te wszystkie bzdury w odpowiedzi na :
    "Skoro Przedpełskiego prawdopodobnie nie uda się zastąpić w oczywisty sposób, co powiecie na opcje nieoczywiste - Chris Holder, MJJ, Mads Hansen, Lebiedievs? Albo któregoś ryzykujemy, albo dalej zmierzamy donikąd z Przedpełskim."

gdzie jeśli upadnie temat Kurtza, to być może to bd jedyne realne scenariusze na wymianę Przedpełskiego. Dorośli ludzie, jeśli chcą podyskutować, dają scenariusz A i B, jeśli mają ochotę to wymieniają się argumentami za i przeciw.
    A ty rzucasz inwektywy, bez argumentów, sapiesz się do ludzi XD

Ubliżasz mi, a Twój horyzont myślenia o transferach, jak sam powiedziałeś, to "Cieślak powiedział" i Dudek krzyczał "faking Thorn" XD
    i jeszcze zasapałeś się ogórku o wymianę PP na Lebiedieva, gdzie ten temat rok temu do meczu w Lublinie był grzany XDDD

jedź nad jezioro, bo słońce przygrało za mocno, ja zamykam rozmowę z Tobą, gdyz jesteś niedojrzały i infantylny.

Strona 50 z 50 PierwszyPierwszy ... 40484950

Uprawnienia umieszczania postów