Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 492

Wątek: Motor Lublin 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Szkoda Twistego, że jeździł dla takich "ludzi" jak ty. Chociaż nie jestem pewien, że wiesz o kogo chodzi, raczej nie wiedziałeś wtedy co to żużel.. na "szczęście" dzięki sasinowi już wiesz.
    1zl od jednego kibica. Ma WOŚP też pewnie nie wrzucasz, bo przecież płacisz podatki nie?
    Skoro tak Ci go szkoda i tak bardzo zachecasz innych, zeby splacali nie swoje dlugi. To moze podrzuc mu z dyszke na swieta? Poczatek miesiaca, to pewnie matka dala Ci jakies kieszonkowe. Podatki, dobrowolne darowizny i wynagrodzenie, za wykonane uslugi to sa rozne rzeczy. Moze dowiesz sie o tym w kolejnej klasie (jesli zdasz, mam watpliwosc patrzac na poziom twojej wiedzy) na podstawach przesiebiorczosci.

  2. Powrót do góry    #362
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Na gali FIM Zmarzlik i Cierniak odebrali wyróżnienia, to oczywiste, ale Kępa co tam odbierał?. Ciekawe na czyje zaproszenie tam się fatygował?
    Gość ma parcie...

  3. Powrót do góry    #363
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Specjalnie pojechal, pewnie na krzywy ryj. Tylko po to, zeby taki frustrat jak ty, mogl sie ************c.

  4. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Przypomina się Mariusz robiący z siebie idiotę by za wszelką cenę bronić zlotobutego.
    Prawdziwy bulterier.

    Mogę przelać nawet więcej niż dyszke. Dorzucisz się? Czy dalej będziesz unikał jak ziblokarse?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #365
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Dorzucalem sie, uczciwie placac za bilety na mecze z jego udzialem.

  6. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    tak jak myslalem, mocny w gebie.
    Jakie procedury prawne pozbawiaja cie teraz mozliwosci dorzucenia?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #367
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Ale dorzucenia na co? Swist prowadzi jakas zbiorke? Podpisywalem z nim jakies umowy, ze mam mu cos placic lub czy jestem mu cos winny?

  8. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    To moze podrzuc mu z dyszke na swieta?
    twoje slowa glabie, czy innego dublera?
    nie ma umowy - nie ma problemu, to ktos inny, inny klub blabla..

    Juz ci napisalem jak to powinno wygladac wsrod najlepszych kibicow swiata i okolic, ale zwyzki wazniejsze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #369
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Jestes nawet glupszy niz myslalem, a nie byla to poprzeczka zawieszona zbyt wysoko. Z kojarzeniem logicznych faktow tez sa problemy. Sam namawiasz do regulowania cudzych dlugow, wiec smialo. Ja jestem temu przeciwny.
    No i te zwyzki XD Czekam co dalej, moze fazy ksiezyca? Wszystko tylko zeby sie przypierolic.
    Kibice nie sa Swistowi nic winni. Kupowali bilety na mecze.

  10. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    czyli to nie twoje slowa? XD co za pacjent.
    Nigdzie nie napisalem, ze kibice sa winni. Napisalem tylko, ze CALY JEDEN ZLOTY POLSKI od sztuki zalatwilby sprawe Swista.
    Mogloby to wyjsc od jakiegos stowarzyszenia kibicow, mogloby i od Kepy. To nie miliony jak w przypadku Wlokniarza, tam raczej ciezko sobie taka sytuacje wyobrazic.

    Swist to zuzlowiec i tak pokazujesz jaki masz do zuzlowcow szacunek. Ale ja cie nie bede tego uczyl bo jak widac zawiedli wszyscy, od rodzicow po nauczycieli. Zyj dalej w swoim przeswiadczeniu, ze nic sie nie stalo a to jest inny klub, o tamtym cicho sza, nie bylo, a jak bylo to tak dawno, ze sie przedawnilo.

    Tak jak pisalem, siepomaga, WOŚP zapewne tez omijasz, bo przeciez placisz podatki i powinna kasa na to byc.
    Gdyby leczenie debilizmu bylo refundowane mialbys szanse, a tak to trzeba sie na takich jak ty zrzucac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #371
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Jestes najlepszym przykladem, ze w dzisiejszych czasach internet naprawde trafil "pod strzechy" i byle pętak pasacy krowy moze glosic publicznie swoje pozbawione logiki wywody. W dodatku nie rozrozniajac podstawowych pojec w kwestiach zasad prawnych czy stosunkow spolecznych. Rozmowa z Toba nie ma sensu, bo Ty masz swoja prawde i zadne fakty czy przepisy prawa tego nie zmienia.
    W dodatku masz bardzo smieszna maniere sugerowania ludziom, co twoim marnym zdaniem powinni zrobic, bo twoim prostym chlopskim zdaniem tak powinno byc i basta.
    Otoz pewnie domyslasz sie, gdzie mam twoje zdanie, chociaz chyba jestes na to za glupi.

  12. Powrót do góry    #372
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,038
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    niedobre wiesci dla motoru

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...czuc-sie-zagro

    Klasyczny przykład to działalność Jacka Sasina przy Platinum Motorze Lublin. To dotyczy akurat żużla, ale wszyscy wiedzą, jak to było. Nie namawiam do rewolucji, ale warto, żeby spółki wspierały sport amatorów, dzieci i młodzieży - dodał Nitras,

  13. Powrót do góry    #373
    Początkujący
    Dołączył
    15-11-2018
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach

    List kibiców

    No to zaraz ukaże się list i to niekoniecznie do Świętego Mikołaja.

  14. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    Jestes najlepszym przykladem, ze w dzisiejszych czasach internet naprawde trafil "pod strzechy" i byle pętak pasacy krowy moze glosic publicznie swoje pozbawione logiki wywody. W dodatku nie rozrozniajac podstawowych pojec w kwestiach zasad prawnych czy stosunkow spolecznych. Rozmowa z Toba nie ma sensu, bo Ty masz swoja prawde i zadne fakty czy przepisy prawa tego nie zmienia.
    W dodatku masz bardzo smieszna maniere sugerowania ludziom, co twoim marnym zdaniem powinni zrobic, bo twoim prostym chlopskim zdaniem tak powinno byc i basta.
    Otoz pewnie domyslasz sie, gdzie mam twoje zdanie, chociaz chyba jestes na to za glupi.
    Jesteś kolejnym klonem ziblokarse? Ta sama konsekwencja "rozmowa z tobą nie ma sensu" po czym kolejny raz piszesz swoje pisiorskie wypociny.
    Mam uczulenie na bycie ludzkim śmieciem stąd moje podejście do ciebie. Tylko tyle i aż tyle.
    8k dla swista, ja pier.. jaki wstyd żeby to do dziś było nieuregulowane, zwłaszcza że dziś to warte prawie nic. Ale jest zmarzlik za w CH milionów i jest konferencja Sasina i najlepszy prezes świata kępa, nie zapominajmy też o najlepszych kibicach galaktyki czyli lubelakach przeplacajacych za "widowisko" na kurniku i to jeszcze z podnajetej zwyżki.
    A no i zrzeszenie 200prywatnych sponsorów. Muszą być dumni.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,864
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    niedobre wiesci dla motoru

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...czuc-sie-zagro

    Klasyczny przykład to działalność Jacka Sasina przy Platinum Motorze Lublin. To dotyczy akurat żużla, ale wszyscy wiedzą, jak to było. Nie namawiam do rewolucji, ale warto, żeby spółki wspierały sport amatorów, dzieci i młodzieży - dodał Nitras,
    Jak zwykle Nitras pyerdoli głupoty. Mocne, duże firmy czy koncerny, chcą być kojarzone z najlepszymi. Tylko wtedy przekaz trafia do ludzi. W ten sposób firma buduje swój wizerunek. Wobec tego nie może dziwić fakt, że taki Orlen sponsoruje Kubice, Zimnego czy Motor. Czyli sporty motorowe gdzie Polacy odnoszą sukcesy. Inny przykład, PZU mocno sponsoruje Igę Świątek. Więc co PZU też zakazać tego sponsoringu ? Owszem, SSP często sponsorują sport młodzieżowy, ale na takim sponsoringu nie zbudują swojego wizerunku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #376
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,225
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jesteś kolejnym klonem ziblokarse? Ta sama konsekwencja "rozmowa z tobą nie ma sensu" po czym kolejny raz piszesz swoje pisiorskie wypociny.
    Mam uczulenie na bycie ludzkim śmieciem stąd moje podejście do ciebie. Tylko tyle i aż tyle.
    8k dla swista, ja pier.. jaki wstyd żeby to do dziś było nieuregulowane, zwłaszcza że dziś to warte prawie nic. Ale jest zmarzlik za w CH milionów i jest konferencja Sasina i najlepszy prezes świata kępa, nie zapominajmy też o najlepszych kibicach galaktyki czyli lubelakach przeplacajacych za "widowisko" na kurniku i to jeszcze z podnajetej zwyżki.
    A no i zrzeszenie 200prywatnych sponsorów. Muszą być dumni.
    Widzę, że obrałeś sobie nowy cel i obrażasz następną osobę z Lublina. Widocznie coś jest z Tobą nie tak, że szukasz zaczepki i prowokujesz. A tak w ogóle za kogo Ty się uważasz twierdząc, że wszystkie Twoje tezy są idealne a innych już głupie. Zejdź na ziemię i zachowaj trochę więcej pokory bo zachowujesz się jak prostak i menel z pod budki z piwem.

  17. Powrót do góry    #377
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,702
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak zwykle Nitras pyerdoli głupoty. Mocne, duże firmy czy koncerny, chcą być kojarzone z najlepszymi. Tylko wtedy przekaz trafia do ludzi. W ten sposób firma buduje swój wizerunek. Wobec tego nie może dziwić fakt, że taki Orlen sponsoruje Kubice, Zimnego czy Motor. Czyli sporty motorowe gdzie Polacy odnoszą sukcesy. Inny przykład, PZU mocno sponsoruje Igę Świątek. Więc co PZU też zakazać tego sponsoringu ? Owszem, SSP często sponsorują sport młodzieżowy, ale na takim sponsoringu nie zbudują swojego wizerunku.
    Pieniądze PZU nie stworzyły Igi i nie są dla niej kluczowe. Tymczasem miliony SSP stworzyły Motor Lublin, a bez nich euforia spadnie na dno.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  18. Powrót do góry    #378
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,225
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Pieniądze PZU nie stworzyły Igi i nie są dla niej kluczowe. Tymczasem miliony SSP stworzyły Motor Lublin, a bez nich euforia spadnie na dno.
    Co tu za kocopoły piepszysz? Jakie pieniądze ze SSP stworzyły Motor? Zobacz kim Motor awansował do SE i kim się utrzymał a później zdobył srebro i złoto, odpadami zawodników z innych drużyn. Dopiero w sezonie 2023 udało się wyrwać konkretnego zawodnika. Nie siej zamętu, płacą Ci za klikanie jak na SF w sezonie ogórkowym?

  19. Powrót do góry    #379
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jesteś kolejnym klonem ziblokarse? Ta sama konsekwencja "rozmowa z tobą nie ma sensu" po czym kolejny raz piszesz swoje pisiorskie wypociny.
    Mam uczulenie na bycie ludzkim śmieciem stąd moje podejście do ciebie. Tylko tyle i aż tyle.
    8k dla swista, ja pier.. jaki wstyd żeby to do dziś było nieuregulowane, zwłaszcza że dziś to warte prawie nic. Ale jest zmarzlik za w CH milionów i jest konferencja Sasina i najlepszy prezes świata kępa, nie zapominajmy też o najlepszych kibicach galaktyki czyli lubelakach przeplacajacych za "widowisko" na kurniku i to jeszcze z podnajetej zwyżki.
    A no i zrzeszenie 200prywatnych sponsorów. Muszą być dumni.
    Skoro nie lubisz ludzkiego smiecia to jakim cudem spogladasz w lustro? Te rzygowiny (bo trudno to nazwac argumentami w dyskusji) mozesz glosic w swoim Pierdziszewie czy tam z jakiej wioski sie wywodzisz. Swoje nieznosne, prowincjonalne maniery i pretensjonalne przemyślenia godne siedmiolatka zostaw dla siebie.
    Tak rozmowa z Toba nie ma sensu. Bo nie masz pojecia o podstawowych kwestiach.

  20. Powrót do góry    #380
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,225
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    j-rules pajacu dlaczego się nie odzywasz? Zadzwoń do zabovsky

  21. Powrót do góry    #381
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak zwykle Nitras pyerdoli głupoty. Mocne, duże firmy czy koncerny, chcą być kojarzone z najlepszymi. Tylko wtedy przekaz trafia do ludzi. W ten sposób firma buduje swój wizerunek. Wobec tego nie może dziwić fakt, że taki Orlen sponsoruje Kubice, Zimnego czy Motor. Czyli sporty motorowe gdzie Polacy odnoszą sukcesy. Inny przykład, PZU mocno sponsoruje Igę Świątek. Więc co PZU też zakazać tego sponsoringu ? Owszem, SSP często sponsorują sport młodzieżowy, ale na takim sponsoringu nie zbudują swojego wizerunku.
    Głupszych głupot nie czytałem. Z jakimi najlepszymi ? Motor jest najlepszy właśnie dzieki SSP. Iga Swiatek nie wybiła sie na pieniądzach z SPP a Motor już tak. Jak SSP chcą sie kojarzyć z najlepszymi to mogą wyłożyć 50 mln na Wande Kraków. Wanda Krakow to taki sam klub jak Motor ta sama półka. Komuś zachciało się promować i wybrali sobie Motor i tyle bo na wschodzie PIS rzadził

    W dzisiejszych czasach za kilka melonów można sobie kupić medal i taka jest prawda. Reszte pozyska klub. Gdyby nie kasa z SSP to Motoru nie stać by było przebijać Zmarzlika i chłop dalej w Stali by poginał
    Ostatnio edytowane przez Super Pro Peter kildemand ; 06-12-2023 o 20:18

  22. Powrót do góry    #382
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,225
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Głupszych głupot nie czytałem. Z jakimi najlepszymi ? Motor jest najlepszy właśnie dzieki SSP. Iga Swiatek nie wybiła sie na pieniądzach z SPP a Motor już tak. Jak SSP chcą sie kojarzyć z najlepszymi to mogą wyłożyć 50 mln na Wande Kraków. Wanda Krakow to taki sam klub jak Motor ta sama półka. Komuś zachciało się promować i wybrali sobie Motor i tyle bo na wschodzie PIS rzadził

    W dzisiejszych czasach za kilka melonów można sobie kupić medal i taka jest prawda. Reszte pozyska klub. Gdyby nie kasa z SSP to Motoru nie stać by było przebijać Zmarzlika i chłop dalej w Stali by poginał
    Następny kretyn, czy ktoś Wam za te wpisy płaci?

  23. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,091
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Następny kretyn, czy ktoś Wam za te wpisy płaci?
    Na pewno nie Sasin xD
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #384
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Następny kretyn, czy ktoś Wam za te wpisy płaci?
    Nikt się nie czepia tego, że macie sponsorów. Tylko przestańcie udawać, że to wszystko wyłącznie wspaniała praca menadżerów klubu a nie polityczny prikaz.

  25. Powrót do góry    #385
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Nikt się nie czepia tego, że macie sponsorów. Tylko przestańcie udawać, że to wszystko wyłącznie wspaniała praca menadżerów klubu a nie polityczny prikaz.
    Masz teraz okazje udowodnić swoją racje najlepiej z tymi specami z Gorzowa do których teraz dołączył następny alimenciarz z tego miasta jak to jest polityczny układ z SSP w Motorze. Czekam na wyniki waszego śledztwa.

  26. Powrót do góry    #386
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Masz teraz okazje udowodnić swoją racje najlepiej z tymi specami z Gorzowa do których teraz dołączył następny alimenciarz z tego miasta jak to jest polityczny układ z SSP w Motorze. Czekam na wyniki waszego śledztwa.
    tu masz poczytaj ezbeg czy jak Ci tam

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...sowaniu-sportu

    Trzeba ujawnic finansowanie motoru ile tego było

    "Dla mnie jest oczywiste, że kacyk z Lublina namówił kacyka z Warszawy do tego, że zrobi dobry klub, a jego partia dzięki temu będzie mieć w tym mieście lepszy wynik. Nie opowiadajmy o żadnym świetnym zarządzaniu i marketingu."

    Macie tu prawde o swoim Kępie
    Ostatnio edytowane przez Super Pro Peter kildemand ; 08-12-2023 o 15:17

  27. Powrót do góry    #387
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,225
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    tu masz poczytaj ezbeg czy jak Ci tam

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...sowaniu-sportu

    Trzeba ujawnic finansowanie motoru ile tego było

    "Dla mnie jest oczywiste, że kacyk z Lublina namówił kacyka z Warszawy do tego, że zrobi dobry klub, a jego partia dzięki temu będzie mieć w tym mieście lepszy wynik. Nie opowiadajmy o żadnym świetnym zarządzaniu i marketingu."

    Macie tu prawde o swoim Kępie
    Wypyerdalaj na swoje forum " sioltbox" i tam wypisuj swoje mądrości, akurat to Twój poziom. Pozdrów przy okazji swojego guru Maka G., gdzie się tam nad nim "spuszczacie".

  28. Powrót do góry    #388
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wypyerdalaj na swoje forum " sioltbox" i tam wypisuj swoje mądrości, akurat to Twój poziom. Pozdrów przy okazji swojego guru Maka G., gdzie się tam nad nim "spuszczacie".
    Najzabawniejsze jest to że jak ktoś pisze o Motorze to musi być z Gorzowa xD jak ja tam w życiu nie byłem i nie zamierzam bo co mnie on obchodzi

  29. Powrót do góry    #389
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    tu masz poczytaj ezbeg czy jak Ci tam

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...sowaniu-sportu

    Trzeba ujawnic finansowanie motoru ile tego było

    "Dla mnie jest oczywiste, że kacyk z Lublina namówił kacyka z Warszawy do tego, że zrobi dobry klub, a jego partia dzięki temu będzie mieć w tym mieście lepszy wynik. Nie opowiadajmy o żadnym świetnym zarządzaniu i marketingu."

    Macie tu prawde o swoim Kępie
    Co to downie jest ezbeg?
    i jaką prawdę mamy w tym gównie co podałeś o Kępie? jak ktoś napisze, żebyś skoczył z mostu bo tak jest nabazgrane to zrobisz to? podpowiem ci, że Więckowski ma lepsze kontakty w polityce od tego „kacyka” Kępy i może pomogą Kaziowi spłacić dzieciaka

  30. Powrót do góry    #390
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Co to downie jest ezbeg?
    i jaką prawdę mamy w tym gównie co podałeś o Kępie? jak ktoś napisze, żebyś skoczył z mostu bo tak jest nabazgrane to zrobisz to? podpowiem ci, że Więckowski ma lepsze kontakty w polityce od tego „kacyka” Kępy i może pomogą Kaziowi spłacić dzieciaka
    Widzieliśmy ezbeg jego kontakty po KM Cross Lublin jak szkolili na sztuke byleby dotacja była xD

    https://www.sport.pl/sport/7,170293,...ss-lublin.html

    To także sukces Miasta Lublin, bo wsparcia finansowego z jego strony, a także organizacyjnego od MOSiR-u szkółka nie osiągnęłaby takich wyników.

    8 licencji i żaden już nie jeżdzi

  31. Powrót do góry    #391
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Widzę, że presja na tą patologię w postaci SSP w Pacanowie wyrażnie rośnie, czego dowodem jest coraz większa sraczka lubelaków.
    Kaziu ma rację, powinno się domagać informacji ile faktycznie SSP łożą na tę zabawę i też myślę, że ujawniona kwota byłaby porażająca.
    Nie zdziwi mnie wcale kwota kilkunastu baniek, bo poza SSP to może Perła jakąś sensowną kasę płaci, reszta to raczej śmiech na sali.
    Owych 200 osławionych sponsorów to bajka dla dzieci, jeśli z tych pomniejszych zbiorą bańkę to chyba będzie wszystko.
    Podatnik jest największym sponsorem tego klubu i to jest właśnie największe złodziejstwo, bo nikt owego podatnika nawet o zdanie
    nie pyta. Decyduje polityk i dysponuje naszymi wspólnymi pieniędzmi budując swój wizerunek za nieswoje. Czysta nieuczciwość.

  32. Powrót do góry    #392
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Czytając te fantazje o kilkunastu milionach z SSP czy politycznych prikazach i innych teoriach spiskowych o wyborach dzikiej karty do SGP sensownym wydaje się przytoczyć cytat ze Stanisławy Fleszarowej:
    „Zazdrość jest uczuciem najbardziej pobudzającym wyobraźnię.”

  33. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,435
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Czytając te fantazje o kilkunastu milionach z SSP czy politycznych prikazach i innych teoriach spiskowych o wyborach dzikiej karty do SGP sensownym wydaje się przytoczyć cytat ze Stanisławy Fleszarowej:
    „Zazdrość jest uczuciem najbardziej pobudzającym wyobraźnię.”
    "Nic tak nie boli jak pobudka po drugiej stronie lustra " - lemur6666
    UNSCARED

  34. Powrót do góry    #394
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    A tak tak dziękuje za przypomnienie, zapomniałem dodać „za rok / dwa / po wyborach pieniądze się skończą i skończycie tam gdzie wasze miejsce”
    To już ze dwa lata jest regularnie grane, wiec mi spowszedniało

  35. Powrót do góry    #395
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Czytając te fantazje o kilkunastu milionach z SSP czy politycznych prikazach i innych teoriach spiskowych o wyborach dzikiej karty do SGP sensownym wydaje się przytoczyć cytat ze Stanisławy Fleszarowej:
    „Zazdrość jest uczuciem najbardziej pobudzającym wyobraźnię.”
    Stanisława Fleszarowa, hmmm...
    niezłych masz mentorów.

    Krótko o pisarce:

    -cudownie zwolniona z robót przymusowych w Niemczech
    -zatrudniona potem jako urzędniczka w okupowanej Polsce.
    -inspektor kulturalno-oświatowy „Czytelnika” (1945–1950) - czasy stalinowskie
    -wieloletnia działaczka Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej,
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-12-2023 o 17:08
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (11-12-2023)

  37. Powrót do góry    #396
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Ona nie żyje więc jak miałaby być moim mentorem? Próbujesz jak zwykle zmanipulować czyjeś wpisy i, jak zwykle, wychodzisz na debila.

  38. Powrót do góry    #397
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Hhehehe... bystryś jak woda w Bystrzycy, gdy tor nie zrobiony
    i trzeba mecz w Lublinie przełożyć.

    Złapałeś mnie za słówko, niech więc będzie, że nie mentor a wzór.

    Lepiej?

    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Ona nie żyje więc jak miałaby być moim mentorem? Próbujesz jak zwykle zmanipulować czyjeś wpisy i, jak zwykle, wychodzisz na debila.
    Zmanipulować?

    Na debila powiadasz?

    Oj zabolało mnie do żywego.
    Jak ja z tym będę żył?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #398
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Hhehehe... bystryś jak woda w Bystrzycy, gdy tor nie zrobiony
    i trzeba mecz w Lublinie przełożyć.

    Złapałeś mnie za słówko, niech więc będzie, że nie mentor a wzór.

    Lepiej?



    Zmanipulować?

    Na debila powiadasz?

    Oj zabolało mnie do żywego.
    Jak ja z tym będę żył?
    Nie, nie lepiej. Zacytowanie nie jest tożsame z uznaniem kogoś za wzór. Tak samo jak przekonywanie, że budżet Motoru nie składa się w 70% że wsparcia SSP nie jest tożsame z twierdzeniem, że tego wsparcia nie ma w ogóle.

    To jest właśnie manipulacja.

    Jak będziesz żył? Mało mnie to interesuje, ale obstawiam że tak samo jak do tej pory - przelewając swoje osobiste frustracje na klawisze klawiatury…

  40. Powrót do góry    #399
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Za kazdym razem lepsi ci "eksperci". Najpierw Komar, potem Alimenciarz. Czekam na wywiad z panem Mietkiem spod monopolowego w Gorzowie. Ciekawe, co ma do powiedzenia.

  41. Powrót do góry    #400
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,038
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    Za kazdym razem lepsi ci "eksperci". Najpierw Komar, potem Alimenciarz. Czekam na wywiad z panem Mietkiem spod monopolowego w Gorzowie. Ciekawe, co ma do powiedzenia.
    Wy tam w Lublinie macie jakiś kompleks Gorzowa czy co. Ciągle ten Gorzów i Gorzów. Z tego co pamietam to też Sokołowski czy nowy minister sportu Nitras a i pewnie kilku innych sie znajdzie.

  42. Powrót do góry    #401
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Tak, tak my mamy kompleksy. Dlatego właśnie w lubelskim wątku jest 400 postów - głównie płaczków właśnie z Gorzowa i Torunia.

  43. Powrót do góry    #402
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Wy tam w Lublinie macie jakiś kompleks Gorzowa czy co. Ciągle ten Gorzów i Gorzów. Z tego co pamietam to też Sokołowski czy nowy minister sportu Nitras a i pewnie kilku innych sie znajdzie.
    Chyba chciałeś napisać, że w Gorzowie macie kompleks Lublina bo to stamtąd co chwile słyszymy o Motorze.

  44. Powrót do góry    #403
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2023
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    kompleks motoru ?

  45. Powrót do góry    #404
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Wielki Motor znowu tak bardzo się boi Sparty, że za państwową kasę drugi rok z rzędu będą jechać ostatni mecz RZ zasadniczej we Wrocławiu, żeby jak najlepiej się spasować przed PO

  46. Powrót do góry    #405
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Motor na pewno tak bardzo boi się Sparty po tym sezonie. Szczególnie właśnie w ostatniej kolejce rundy zasadniczej, kiedy osłabiony Motor pojechał się spasować z torem przed PO to tak ich Sparta nastraszyła, że do dziś nie śpią po nocach.

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •