Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 492

Wątek: Motor Lublin 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Wystarczyłoby żebyś wziął odpowiedzialność za swoje groźby i pseudo bohaterskie deklaracje, które regularnie publikowałeś na forum. Przykład pierwszy z brzegu (ale nie jedyny):

    A jak miałeś okazję udowodnić w realu jaki jesteś odważny to tak jak wspomniałem - zamknąłeś grzecznie gębę i przez trzy dni udawałeś, że cię nie ma. Wystarczyło jednak, że ryzyko bezpośredniej konfrontacji minęło i jak widać znowu wróciły teksty i kilkunastoletnich treningach i nokautach po jednym strzale. Jesteś idealnym przykładem na trafność powiedzenia, że im większy kozak w necie tym większa ***** w świecie. Wypisz wymaluj Major Suchodolski sportsboardu
    O co ci chodzi? Po co mnie cały czas obrażasz i interesujesz się moja osobą? Mam wrażenie, że mnie "śledzisz", to zaczyna być żałosne i podchodzi pod stalking.

  2. Powrót do góry    #272
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Bardzo smacznie się czyta lubelskie forum klubowe. Tam w ogóle nie rozumieją powagi sytuacji ważne że klepiemy każdego i są medale. My dobrzy tamci zli. Synowiec,Rufin i reszta są lumpami nie ważne że mają racje i widząproblem. Kiedyś lotos sponsorował Gdańsk i czemu nikt nie narzekał ? bo tam nie było polityki tylko lokalne wsparcie klubu.

    Najlepsze kwiatki asów lubelskich na ich forum



    Świst jak się przygotował to tak pojechał. Dostał kase na przygotowanie i co z nią zrobił nikomu do tego. Jechał słabo więc mało zarabiał za punkty a fakt jest taki że Lublin do dziś mu wisi kase.



    nijaki Flagg ( który ma konto tam 5 lat nawalił 5 tysiecy postów od tego czasu czyli od 2018 roku. To jest własnie kwintesencja kibiców Motoru. Zużlem interesują sie od niedawna



    Owszem był żużel ale gdzie ? dopóki panstwo nie dało ogromnej kasy. Nikt w Polsce nie zakazuje Motorowi zdobywać medali ale przy równych szansach
    Pochwal sie co tam jeszcze wyczytałeś gamoniu z torunia ) Najśmieszniejsze jest to że rydzyki się tak pieklą o ten motor i tylko oni na tym forum. Nawet jakis pajac z anglii sie loguje zeby nawrzucac motorowi bo go dupka piecze (wiem bo sprawdzam po IP ) Ja tam jestem zadowolony bo łatwa kaska w przyszłym sezonie

    ps. zapomnialem o jednym gamoniu z tarnowa ale pewnie tam nawet telewizji nie dociagneli to nie ma co robic, nie to co my we Wrocławiu co weekend wspaniały spacerek nad Odrą a on to sobie może pójść pooglądać jak ścieki płyną
    Ostatnio edytowane przez koIchoz ; 25-11-2023 o 12:13

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    O co ci chodzi? Po co mnie cały czas obrażasz i interesujesz się moja osobą? Mam wrażenie, że mnie "śledzisz", to zaczyna być żałosne i podchodzi pod stalking.
    O to jakim jesteś żałosnym tchórzem.

    Stalking? Przecież słowa z przytoczonego cytatu były skierowane między innymi do mnie. Nie używaj określeń, których definicji nie rozumiesz, bo pogrążasz się coraz bardziej. A w ogóle najlepiej będzie jak wyobrazisz sobie, że j-rules jest w Lublinie i starym sprawdzonym sposobem przestaniesz się przez kilka dni produkować na forum - wszyscy na tym skorzystają.

  4. Powrót do góry    #274
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    O to jakim jesteś żałosnym tchórzem.

    Stalking? Przecież słowa z przytoczonego cytatu były skierowane między innymi do mnie. Nie używaj określeń, których definicji nie rozumiesz, bo pogrążasz się coraz bardziej. A w ogóle najlepiej będzie jak wyobrazisz sobie, że j-rules jest w Lublinie i starym sprawdzonym sposobem przestaniesz się przez kilka dni produkować na forum - wszyscy na tym skorzystają.
    j-rules był w Lublinie? Pojechał obejrzeć jak prawa miejskie wyglądają? hehe )

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    O to jakim jesteś żałosnym tchórzem.

    Stalking? Przecież słowa z przytoczonego cytatu były skierowane między innymi do mnie. Nie używaj określeń, których definicji nie rozumiesz, bo pogrążasz się coraz bardziej. A w ogóle najlepiej będzie jak wyobrazisz sobie, że j-rules jest w Lublinie i starym sprawdzonym sposobem przestaniesz się przez kilka dni produkować na forum - wszyscy na tym skorzystają.
    Po raz kolejny mnie obrażasz, jesteś zwykłym chamem. Co ty za bzdury wypisujesz odnośnie braku odzewu do j-rules. Nie zawsze mam czas na wejście na to znakomite forum a wtedy nie pamiętam bo mogłem być w delegacji lub na wczasach. Czy ty codziennie odpisujesz na tutejszym forum? Odnośnie ze sprawą jrulesa to już wystarczająco wyjaśniłem i jak coś to zna temat a ty nie bądź "adwokatem diabła" kolejnego użytkownika forum. Ty jesteś psychicznie chory i powinieneś się leczyć bo masz jakieś fobie.

  6. Powrót do góry    #276
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez koIchoz Zobacz posta
    Pochwal sie co tam jeszcze wyczytałeś gamoniu z torunia ) Najśmieszniejsze jest to że rydzyki się tak pieklą o ten motor i tylko oni na tym forum. Nawet jakis pajac z anglii sie loguje zeby nawrzucac motorowi bo go dupka piecze (wiem bo sprawdzam po IP ) Ja tam jestem zadowolony bo łatwa kaska w przyszłym sezonie

    ps. zapomnialem o jednym gamoniu z tarnowa ale pewnie tam nawet telewizji nie dociagneli to nie ma co robic, nie to co my we Wrocławiu co weekend wspaniały spacerek nad Odrą a on to sobie może pójść pooglądać jak ścieki płyną
    To cos chajowo flagg sprawdzasz te IP bo nie wiem jakim cudem wyszło ci u mnie torunskie.

  7. Powrót do góry    #277
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    To cos chajowo flagg sprawdzasz te IP bo nie wiem jakim cudem wyszło ci u mnie torunskie.
    Flagge to ci mogą co najwyżej koledzy z rydzykowa w pupe wsadzić hehe Nie moge przestać się śmiać

  8. Powrót do góry    #278
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez koIchoz Zobacz posta
    Flagge to ci mogą co najwyżej koledzy z rydzykowa w pupe wsadzić hehe Nie moge przestać się śmiać
    Nie musisz przestawać się smiać. Jest nagonka na Motor z całej Polski

  9. Powrót do góry    #279
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Nie musisz przestawać się smiać. Jest nagonka na Motor z całej Polski
    Cała Polska to toruń? hehe )))

  10. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Tak, oczywiście, jesteśmy umówieni na salce. Nie mogę się doczekać tego jednego strzału od wykształconego lubelaka.

    Niestety, będziesz musiał jeszcze trochę żyć w swojej fantazji o własnej potędze. Na razie wyjazdu nie planuje. Szkoda wielką, że akurat wtedy gdy byłem byłeś tak bardzo zajęty, mimo że wiedziałeś, że będę. Nieco burzysz obraz o gościnnych lubelakach.

    No, ale wiadomo,delegacja. Ktoś ziemniaki musi przywieźć.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #281
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez koIchoz Zobacz posta
    Cała Polska to toruń? hehe )))
    a co Ty masz z tym Toruniem. Sokołowski Leszno,Synowiec Gorzów ? Widzisz tu jakieś przychylne komentarze o sponsorowaniu SSP przez Motor ? zapraszam w komentarze na sf.

    Nikt nie broni sponsorować SSP ale nie w takiej skali bo to jest patologia żeby panstwo podkradało zawodników i ładowało je w jeden klub

  12. Powrót do góry    #282
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    a co Ty masz z tym Toruniem. Sokołowski Leszno,Synowiec Gorzów ? Widzisz tu jakieś przychylne komentarze o sponsorowaniu SSP przez Motor ? zapraszam w komentarze na sf.

    Nikt nie broni sponsorować SSP ale nie w takiej skali bo to jest patologia żeby panstwo podkradało zawodników i ładowało je w jeden klub
    Zapraszasz mnie do swojego naturalnego środowiska pantofelku? hehe nie mogę przestać się śmiać )

    Cegielski się przychylnie wypowiadał ) czytaj baranino:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...7CPRGM-475%7CC
    Ostatnio edytowane przez koIchoz ; 25-11-2023 o 14:13

  13. Powrót do góry    #283
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez koIchoz Zobacz posta
    Zapraszasz mnie do swojego naturalnego środowiska pantofelku? hehe nie mogę przestać się śmiać )

    Cegielski się przychylnie wypowiadał ) czytaj baranino:
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...7CPRGM-475%7CC
    Tu masz nawet wikipedia nie uwzglednia panstowych medali

    dziwne ale prawdziwe

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Dru%C5...C5%BCu%C5%BClu

    1. Unia Leszno[b] 18 8 7 33
    2. KS ROW Rybnik[c] 12 6 5 23
    3. Stal Gorzów Wielkopolski[d] 9 15 6 30
    4. Polonia Bydgoszcz[e][f] 7 7 11 25
    5. ZKŻ Zielona Góra[g] 7 2 5 14
    6. WTS Wrocław[h] 5 11 10 26
    7. KS Toruń[i] 4 7 8 19
    8. Włókniarz Częstochowa[j] 4 3 7 14
    9. Unia Tarnów 3 1 3 7
    10. ZKS Stal Rzeszów 2 2 2 6
    11. Speedway Lublin 2 1 – 3
    12. TS Polonia Piła 1 2 2 5
    13. PKM Warszawa 1 – – 1

  14. Powrót do góry    #284
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Tu masz nawet wikipedia nie uwzglednia panstowych medali

    dziwne ale prawdziwe

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Dru%C5...C5%BCu%C5%BClu

    1. Unia Leszno[b] 18 8 7 33
    2. KS ROW Rybnik[c] 12 6 5 23
    3. Stal Gorzów Wielkopolski[d] 9 15 6 30
    4. Polonia Bydgoszcz[e][f] 7 7 11 25
    5. ZKŻ Zielona Góra[g] 7 2 5 14
    6. WTS Wrocław[h] 5 11 10 26
    7. KS Toruń[i] 4 7 8 19
    8. Włókniarz Częstochowa[j] 4 3 7 14
    9. Unia Tarnów 3 1 3 7
    10. ZKS Stal Rzeszów 2 2 2 6
    11. Speedway Lublin 2 1 – 3
    12. TS Polonia Piła 1 2 2 5
    13. PKM Warszawa 1 – – 1
    Uwzględnia bo tarnów ma siedem hehe

  15. Powrót do góry    #285
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    kolega blajar napisał na forum lubelskim

    "Orlen Akademia Sportu Wybrzeże Gdańsk - tak od przyszłego sezonu będzie się nazywała akademia, która szkoli miniżużlowców nad polskim morzem."
    Za: wp.pl

    Także ten, czekam na reakcję "środowiska żużlowego"
    reakcja srodowiska powinna być jak najbardziej przychylna bo własnie tak powinien wygladać sponsoring SSP

  16. Powrót do góry    #286
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    kolega blajar napisał na forum lubelskim



    reakcja srodowiska powinna być jak najbardziej przychylna bo własnie tak powinien wygladać sponsoring SSP
    Do poduszki poczytujesz? hehe

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koIchoz za jego przydatny post!


  18. Powrót do góry    #287
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta


    reakcja srodowiska powinna być jak najbardziej przychylna bo własnie tak powinien wygladać sponsoring SSP
    Taaaaaaak? To zaraz przyjdzie akademia Janusza Kołodzieja, Bogusława Nowaka, Rybki Rybnik i powiedzą, że nic nie dostali, a robią to samo. W czym dzieciaki z Tarnowa, Rybnika czy podgorzowskich wiosek są gorsze od tych znad morza?
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #288
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    No, to powstanie centralny ośrodek szkolenia, który zajmie się dystrybucją otrzymanych z SSP pieniędzy, przy okazji "zaopatrując" kilku swoich.

  20. Powrót do góry    #289
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Dzbanie, zarejestrowałeś się i ukradłeś mój nick.
    Nie bierzcie takich oszołomów, że to ja, bo ja jestem prawdziwy kolchoz, patrzcie na datę rejestracji!!

    Lublin powinien być zaorany. Bo to chlew a nie miasto
    Chlew się w Lublinie robi tylko jak przyjeżdzają kibice z Torunia. Jako, że jest po sezonie to przenieśli swoją pasje do tego wątku.

  21. Powrót do góry    #290
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Taaaaaaak? To zaraz przyjdzie akademia Janusza Kołodzieja, Bogusława Nowaka, Rybki Rybnik i powiedzą, że nic nie dostali, a robią to samo. W czym dzieciaki z Tarnowa, Rybnika czy podgorzowskich wiosek są gorsze od tych znad morza?
    Pozdrawiam
    I o to chodzi, żeby te szkółki natychmiast przyszły po pieniądze z SSP. Jako osobne podmioty, żeby forsa czasem nie wyciekła. Zacznie się ruch wśród młodzieży. Pisałem o tym kilkukrotnie.
    Tylko jak się wylansować na dzieciakach? Taki Sasin, czy inny Czarnecki (tfu), to stają w blasku mistrzów.
    Niczym podgorzowskie wioski nie są gorsze od żadnych innych. Wawrów nawet dla żużla jest wybitny.
    Pozdrawiam.
    Propaganda nie ogłupia. Ona jest z góry obliczona na durni.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    J.Sasin (28-11-2023), kingpin (27-11-2023)

  23. Powrót do góry    #291
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    I o to chodzi, żeby te szkółki natychmiast przyszły po pieniądze z SSP.
    Nie chodzi o to żeby przyszły tylko o to żeby dostały. Jak coś, to też jestem przeciwny pośrednikowi co połowę tego siana przeje.
    Pozdrawiam

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi falubaziak za jego przydatny post!

    Jap (26-11-2023), kingpin (27-11-2023)

  25. Powrót do góry    #292
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jestem bialy, zapewniam.

    Nie wiem o co chodzi.
    Gruzik uzyl frekwencji w calkowicie innym kontekscie.
    Wyja sobie z tylka porownanie z MA i czekal na brawa.No coz, nie doczekal sie.
    Czy jak gdziekolwiek napisalem, ze w Toruniu frekwencja byla dobra lub lepsza niz w Lublinie?
    Pisalalem tylko ile mniej wiecej Kepa mogl zgarnac z biletow i karnetow przy frekwencji podanej jako
    oficjalna za 2023 i za cholere nie wychodzi mi 5-6 mln jak twierdzil glupek bez szkoly.
    Jasne czy narysowac?
    Nie dosc, ze wypieracie rekordowe finansowanie klubu przez uklady polityczne to jeszcze nie potraficie trzymac
    sie tematu dyskusji i udajecie zuchow.
    Wszyscy tak u was maja?
    Ty wypierasz fakty, które nia pasują do twojej teorii. Tłumaczą Ci ludzie, ze oficjalna frekwencja nie odzwierciedla liczby sprzedanych biletów, bo tych jest sporo więcej. Ile dokładnie? Nikt tego nie wie, ale jeśli Motor sprzedaje dajmy na to 11k biletów zamiast oficjalnych 9302 to ma w kasie pieniądze za te 11k czy za 9302? Ma za 11k, a Ty uparcie twierdzisz ze nie.

    Naturalnie klub się tym nie chwali, bo i nie ma czym się chwalić. To raczej powód do wstydu, bo ‚overbooking’ na stadionie jest proszeniem się o katastrofę.

  26. Powrót do góry    #293
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Euforia mija? Swoją drogą, to faktycznie Polska B. Przypomniały mi się lata 80-te, gdy trzeba było stać pod stadionem kilka godzin przed meczem i rezerwowało się miejsca rozkładając koce

    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ow,nId,7162350
    Jak zawsze miales racje, euforia minela. Karnety sprzedaly sie w AŻ 3 minuty.

  27. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No, to powstanie centralny ośrodek szkolenia, który zajmie się dystrybucją otrzymanych z SSP pieniędzy, przy okazji "zaopatrując" kilku swoich.
    centralne to moze byc ogrzewanie, albo biuro sledcze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Ty wypierasz fakty, które nia pasują do twojej teorii. Tłumaczą Ci ludzie, ze oficjalna frekwencja nie odzwierciedla liczby sprzedanych biletów, bo tych jest sporo więcej. Ile dokładnie? Nikt tego nie wie, ale jeśli Motor sprzedaje dajmy na to 11k biletów zamiast oficjalnych 9302 to ma w kasie pieniądze za te 11k czy za 9302? Ma za 11k, a Ty uparcie twierdzisz ze nie.

    Naturalnie klub się tym nie chwali, bo i nie ma czym się chwalić. To raczej powód do wstydu, bo ‚overbooking’ na stadionie jest proszeniem się o katastrofę.
    Czyli sprzedali 11k i 8K karnetow.
    Teraz rozumiem.

    Skoro nikt nie wie ile Motor sprzedaje biletow to niby dlaczego mam brac jakies liczby z sufitu?
    Biegales kiedys po koronie i liczyles?
    Sprzedaje wiecej niz podaje, 11k zamast 9300, to zwykle pie....
    Nic nie wypieram, bo to nie sa zadne fakty a jedynie domysly.
    Dlaczego nie 12k?
    Fiskusowi tez nie podaje ile faktycznie sprzedaje?
    Tez wiele razy slyszalem, ze na Bronka wchodzilo 25.000.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-11-2023 o 13:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #296
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    Jak zawsze miales racje, euforia minela. Karnety sprzedaly sie w AŻ 3 minuty.
    Ciekawe ile z nich wykupiły koniki? Tymczasem i tak będziesz stał trzy godziny przed meczem, jak ułomny, gdy w cywilizowanych rejonach wchodzi się w kilkanaście minut.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  30. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Osłuchałem sobie rozmowę z Piotrem Świstem w ramach "Mówi się żużel" na Spotify
    Miło było posłuchać ciekawych historii z dawnych lat.
    Przykro było jednak słyszeć było jak Piotr mówił,
    że LUBLIN DO DZISIAJ NIE ODDAŁ MU ZAROBIONYCH PIENIĘDZY!!!

    To patologia, którą przewyższa chyba tylko Częstochowa.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 28-11-2023 o 20:01
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  31. Powrót do góry    #298
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Zgadzam się, że wizerunkowo to byłby dobry ruch, żeby spłacić tych zawodników. Tym bardziej, ze w przypadku np. Swista chodzi o 8tys zł. Wystarczy zaprosic go na jakis event w roli eksperta i poprosić o fakturę. Ciekawą kwestią jest tez interpretacja „kontynuacji tradycji” przez władze żużlowe. Jak popatrzymy na statystyki Motoru czy Wlokniarza w oficjalnej aplikacji ekstraligi to uwzględnione są medale poprzednich klubów. To powinno być wyprostowane - albo rozliczamy się z długów poprzedników i uznajemy ze to ten sam klub albo liczymy medale od nowa. Ale znowu takie apele to czysty populizm - pamietajmy, że to są osobne podmioty i spłacenie długów innych wymagałoby kombinacji na granicy kodeksu karnego skarbowego.

    Tu artykuł: https://sportowefakty.wp.pl/amp/zuze...lubu-z-lublina

    W ramach ciekawostki, jest tam informacja, ze Orlen wspiera Motor 1mln zł a PKO 600tys. Zakładam, że Bogdanka wraz Azotami i Lotto daje nie więcej niż drugie tyle (Raczej nikt nie daje więcej niż sponsor tytularny) to razem mamy ok. 3 mln zł wsparcia z SSP. Czyli 12% budżetu klubu.

  32. Powrót do góry    #299
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Zgadzam się, że wizerunkowo to byłby dobry ruch, żeby spłacić tych zawodników. Tym bardziej, ze w przypadku np. Swista chodzi o 8tys zł. Wystarczy zaprosic go na jakis event w roli eksperta i poprosić o fakturę. Ciekawą kwestią jest tez interpretacja „kontynuacji tradycji” przez władze żużlowe. Jak popatrzymy na statystyki Motoru czy Wlokniarza w oficjalnej aplikacji ekstraligi to uwzględnione są medale poprzednich klubów. To powinno być wyprostowane - albo rozliczamy się z długów poprzedników i uznajemy ze to ten sam klub albo liczymy medale od nowa. Ale znowu takie apele to czysty populizm - pamietajmy, że to są osobne podmioty i spłacenie długów innych wymagałoby kombinacji na granicy kodeksu karnego skarbowego.

    Tu artykuł: https://sportowefakty.wp.pl/amp/zuze...lubu-z-lublina

    W ramach ciekawostki, jest tam informacja, ze Orlen wspiera Motor 1mln zł a PKO 600tys. Zakładam, że Bogdanka wraz Azotami i Lotto daje nie więcej niż drugie tyle (Raczej nikt nie daje więcej niż sponsor tytularny) to razem mamy ok. 3 mln zł wsparcia z SSP. Czyli 12% budżetu klubu.
    Po pierwsze to są informacje nieoficjalne, po drugie ponad 1 milion zł to może być np. 6 milionów a po trzecie na garnuszku Orlenu może być np. Zmarzlik.
    Bo 1 milion to taki sponsor wydaje na przysłowiowe waciki, a nie na sponsoring tytularny. Bądżmy poważni.

  33. Powrót do góry    #300
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    Po pierwsze to są informacje nieoficjalne, po drugie ponad 1 milion zł to może być np. 6 milionów a po trzecie na garnuszku Orlenu może być np. Zmarzlik.
    Bo 1 milion to taki sponsor wydaje na przysłowiowe waciki, a nie na sponsoring tytularny. Bądżmy poważni.
    Poszukaj Rysiu konkretnych danych a wtedy będziesz już mógł spokojnie spać.

  34. Powrót do góry    #301
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Zgadzam się, że wizerunkowo to byłby dobry ruch, żeby spłacić tych zawodników. Tym bardziej, ze w przypadku np. Swista chodzi o 8tys zł. Wystarczy zaprosic go na jakis event w roli eksperta i poprosić o fakturę. Ciekawą kwestią jest tez interpretacja „kontynuacji tradycji” przez władze żużlowe. Jak popatrzymy na statystyki Motoru czy Wlokniarza w oficjalnej aplikacji ekstraligi to uwzględnione są medale poprzednich klubów. To powinno być wyprostowane - albo rozliczamy się z długów poprzedników i uznajemy ze to ten sam klub albo liczymy medale od nowa. Ale znowu takie apele to czysty populizm - pamietajmy, że to są osobne podmioty i spłacenie długów innych wymagałoby kombinacji na granicy kodeksu karnego skarbowego.

    Tu artykuł: https://sportowefakty.wp.pl/amp/zuze...lubu-z-lublina

    W ramach ciekawostki, jest tam informacja, ze Orlen wspiera Motor 1mln zł a PKO 600tys. Zakładam, że Bogdanka wraz Azotami i Lotto daje nie więcej niż drugie tyle (Raczej nikt nie daje więcej niż sponsor tytularny) to razem mamy ok. 3 mln zł wsparcia z SSP. Czyli 12% budżetu klubu.
    ORLEN nie milion tylko ponad milion

    POZATYM skoro wg Ciebie SSP daje 3 mln,miasto 3 mln,PGE daje 6,5 mln a kibice 3-4 mln to w sumie daje jakieś 16 mln a przy budzecie 22-25 mln te brakujece 6-9 daje klub 200 ?

    No nie rozmieszaj ludzi

  35. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Zgadzam się, że wizerunkowo to byłby dobry ruch, żeby spłacić tych zawodników.
    Wizerunkowo? Ja pie.....
    Jak ma byc normalnie w tym kraju, jak ludzie maja takie podejscie do umow, do wieloletnich dlugow.

    To jest k...a obowiazek.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #303
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wizerunkowo? Ja pie.....
    Jak ma byc normalnie w tym kraju, jak ludzie maja takie podejscie do umow, do wieloletnich dlugow.

    To jest k...a obowiazek.
    Jaki obowiązek? Jak otworzysz sobie lokal z kebabem i przyjdą dostawcy poprzednika, który był w tym samym miejscu i zbankrutował to tez byś ich spłacił? Opowiedz jak byś to zaksięgował.
    Brawo, wykazałeś się skrajnym populizmem lub skrajną ignorancją. A w zasadzie jednym i drugim.

    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    ORLEN nie milion tylko ponad milion

    POZATYM skoro wg Ciebie SSP daje 3 mln,miasto 3 mln,PGE daje 6,5 mln a kibice 3-4 mln to w sumie daje jakieś 16 mln a przy budzecie 22-25 mln te brakujece 6-9 daje klub 200 ?

    No nie rozmieszaj ludzi
    Rozumując logicznie tyle wychodzi.

    Tylko ty ciagle naginasz sobie pod swoja tezę.
    Kibice 3-4 mln? Licząc bardzo konserwatywnie, 93k widzów x średnio 60 zł daje 5,6mln. Plus przychody ze sklepu kibica, % z cateringu na stadionie i masz już grubo powyżej 6 mln. I to jest absolutne minimum, bo na PO ceny biletów były wyższe, a 93k biletów akurat jest nierealne. Niestety, było więcej.

    Cytat Zamieszczone przez Rysiek Zobacz posta
    po drugie ponad 1 milion zł to może być np. 6 milionów
    Czyli jak czytasz, że zawodnik x wykręcił w sezonie średnią ponad 1pkt na bieg to tez zakładasz, że walił same komplety i miał 3,0?

  37. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Mozna wiedziec skad wziales srednia 60zl?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #305
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mozna wiedziec skad wziales srednia 60zl?
    Proponuję jeszcze odjąć z tej mitycznej liczby 11 tys. biletów na każdym meczu co najmniej z tysiąc (jak nie lepiej), bo zakładam, że ten wielki klub sponsorów i SSP po za wykładaniem pieniążków na żużel nie musi sobie jeszcze kupywać karnetów i biletów. Np. w GW jest tak, że jak prywatny sponsor wykłada pieniążki na klub, to otrzymuje zazwyczaj określoną liczbę karnetów dla zarządu czy pracowników. I to nie są małe liczby łącznie...

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    kingpin (30-11-2023)

  40. Powrót do góry    #306
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Kibice 3-4 mln? Licząc bardzo konserwatywnie, 93k widzów x średnio 60 zł daje 5,6mln. Plus przychody ze sklepu kibica, % z cateringu na stadionie i masz już grubo powyżej 6 mln.
    Nie chce mi się kompletnie czytać tych wszystkich wypocin w wątku, które są nie warte marnowania czasu, więc może padło tutaj już to, co teraz napiszę, ale pragnę tutaj jedynie zauważyć, że rozliczenia finansowe klubów są ogólnodostępne i każdy ma do nich dostęp, więc nie trzeba wyliczać tych mitycznych cen biletów, bo wszystko jest obliczone.

    Sprawozdania finansowe za rok 2022 Motoru Lublin:
    Przychody ze sprzedaży biletów i karnetów: 3.197.891,65
    Przychody ze sprzedaży usług reklamowych (sponsorzy): 14.463.625,45
    Organizacja zawodów sportowych 12.000,00
    Sprzedaż wyłączności gastronomicznej 256 097,56
    Sprzedaż towarów i materiałów 992 441,39
    Inne przychody operacyjne: 126.423,51
    Dotacje: 3.200.000,00
    razem przychody: 22.236.479,56
    Czyli łączny budżet Motoru Lublin wyniósł trochę ponad 22 mln zł.

    Na sezon 2023 należy doliczyć lekka podwyżkę cen biletów oraz nowych sponsorów, czyli Platinum, który za sponsora tytularnego płaci 1 mln zł (tyle samo co Tauron we Włókniarzu) oraz Bank PKO, który płaci 600 tys. zł.

    Dla przykładu budżety innych klubów, które rozpiszę już tylko w skrócie:

    2. Stal Gorzów:
    Przychody: 17 832 982,91
    Dotacje: 1 045 191,03
    Inne: 120 583,26
    Łączny budżet: 18 998 757,2

    3. Włókniarz Częstochowa
    Przychody: 15 217 675,03
    Dotacje: 598 236,84
    Inne: 39 876,78
    Łączny budżet: 15 855 788.65

    4. Apator Toruń
    Przychody: 16 769 518,13
    Dotacje: 857 624,63
    Inne: 100,00
    Łączny budżet: 17 627 242.76

    5. Sparta Wrocław
    Przychody: 21 174 549,28
    Dotacje: 5 350 000,00
    Inne: 5 507,06
    Łączny budżet: 26 530 056.34

    6. Unia Leszno
    Przychody: 12 955 374,69
    Dotacje: 0,00
    Inne: 539 358,02
    Łączny budżet: 13 494 732.71

    7. GKM Grudziądz
    Przychody: 8 970 748,55
    Dotacje: 0,00
    Inne: 81 829,84
    Łączny budżet: 9 052 578.39

    8. Ostrovia
    Przychody: 10 628 911,99
    Dotacje: 350 000,00
    Inne: 67 867,31
    Łączny budżet: 11 046 779.3
    Ostatnio edytowane przez Saeyl ; 30-11-2023 o 11:22

  41. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Saeyl za jego przydatny post!

    Hitman (30-11-2023), artur99 (30-11-2023), kingpin (30-11-2023)

  42. Powrót do góry    #307
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Nie chce mi się kompletnie czytać tych wszystkich wypocin w wątku, które są nie warte marnowania czasu, więc może padło tutaj już to, co teraz napiszę, ale pragnę tutaj jedynie zauważyć, że rozliczenia finansowe klubów są ogólnodostępne i każdy ma do nich dostęp, więc nie trzeba wyliczać tych mitycznych cen biletów, bo wszystko jest obliczone.

    Sprawozdania finansowe za rok 2022 Motoru Lublin:
    Przychody ze sprzedaży biletów i karnetów: 3.197.891,65
    Przychody ze sprzedaży usług reklamowych (sponsorzy): 14.463.625,45
    Organizacja zawodów sportowych 12.000,00
    Sprzedaż wyłączności gastronomicznej 256 097,56
    Sprzedaż towarów i materiałów 992 441,39
    Inne przychody operacyjne: 126.423,51
    Dotacje: 3.200.000,00
    razem przychody: 22.236.479,56
    Czyli łączny budżet Motoru Lublin wyniósł trochę ponad 22 mln zł.

    Na sezon 2023 należy doliczyć lekka podwyżkę cen biletów oraz nowych sponsorów, czyli Platinum, który za sponsora tytularnego płaci 1 mln zł (tyle samo co Tauron we Włókniarzu) oraz Bank PKO, który płaci 600 tys. zł.

    Dla przykładu budżety innych klubów, które rozpiszę już tylko w skrócie:

    2. Stal Gorzów:
    Przychody: 17 832 982,91
    Dotacje: 1 045 191,03
    Inne: 120 583,26
    Łączny budżet: 18 998 757,2

    3. Włókniarz Częstochowa
    Przychody: 15 217 675,03
    Dotacje: 598 236,84
    Inne: 39 876,78
    Łączny budżet: 15 855 788.65

    4. Apator Toruń
    Przychody: 16 769 518,13
    Dotacje: 857 624,63
    Inne: 100,00
    Łączny budżet: 17 627 242.76

    5. Sparta Wrocław
    Przychody: 21 174 549,28
    Dotacje: 5 350 000,00
    Inne: 5 507,06
    Łączny budżet: 26 530 056.34

    6. Unia Leszno
    Przychody: 12 955 374,69
    Dotacje: 0,00
    Inne: 539 358,02
    Łączny budżet: 13 494 732.71

    7. GKM Grudziądz
    Przychody: 8 970 748,55
    Dotacje: 0,00
    Inne: 81 829,84
    Łączny budżet: 9 052 578.39

    8. Ostrovia
    Przychody: 10 628 911,99
    Dotacje: 350 000,00
    Inne: 67 867,31
    Łączny budżet: 11 046 779.3
    To wiele wyjaśnia. Jedyny punkt, który pozostaje tajemnicą, to indywidualne umowy firm z zawodnikami.

  43. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta

    Sprawozdania finansowe za rok 2022 Motoru Lublin:
    Przychody ze sprzedaży biletów i karnetów: 3.197.891,65

    Czyli duzo sie nie pomylilem.
    Szacowalem na jakies 3,5 mln co w zwiazku
    z podwyzka na 2023 wydaje sie bardzo realne.

    3mln200 to dotacja z ratusza,
    SSP i inni sponsorzy ponad 14mln.
    Zaden z wiekszych sponsorow spoza SSP , ktorych
    i tak nie jest duzo, nie wszedl w nazwe, wiec sumy pewnie
    nie powalaja.Wyglada na spory zastrzyk ze spolek
    SP.Bardzo watpie aby bylo to tylko sugerowane 4 mln.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-11-2023 o 12:14
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #309
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Dzis pojawil sie wywiad z Kepa. Prostuje tam wszystkich znawcow, na temat licytacji o Holderow i Lindgrenow. Ja wiem, internetowi spece wiedza lepiej, na to sie juz nic nie poradzi.

  45. Powrót do góry    #310
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czyli duzo sie nie pomylilem.
    Szacowalem na jakies 3,5 mln co w zwiazku
    z podwyzka na 2023 wydaje sie bardzo realne.

    3mln200 to dotacja z ratusza,
    SSP i inni sponsorzy ponad 14mln.
    Grubo.
    Zaden z wiekszych sponsorow spoza
    SSP , ktorych i tak nie jest duzo, nie wszedl w nazwe, wiec sumy pewnie nie powalaja i wyglada na spory zastrzyk ze spolek
    SP.Bardzo watpie aby bylo to tylko sugerowane 4 mln.
    W tych zestawieniach brakuje kasy z TV i sponsoringu indywidualnego. Pytanie czy TV wchodzi w skład ogólnych przychodów. Nie mniej może być tak, że część kontraktów zawodników jest załatwiana umowami indywidualnymi i temat jest znowu rozmyty. Pamiętam, że jak chcieli nam podebrać Kasprzaka, to jego kontrakt finansowała Bogdanka poprzez umowę indywidualną. I wtedy możemy sobie pisać, że Perła tyle, Bogdanka tyle, a PKO tyle, a te kwoty będą się miały nijak do rzeczywistości...

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    kingpin (30-11-2023)

  47. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Kasa z TV jest w przychodach od Sponsorów. Każdy klub po 6,5 mln z Ektraligi. Motor miał za 2022 o 0,5 mln wiecej za DMP. czyli 7 mln.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  48. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    Dzis pojawil sie wywiad z Kepa. Prostuje tam wszystkich znawcow, na temat licytacji o Holderow i Lindgrenow. Ja wiem, internetowi spece wiedza lepiej, na to sie juz nic nie poradzi.

    Skoro jezdza u was za normalne stawki to musicie byc sporo na plusie.


    ps.
    faktycznie zapomnialem o TV.
    Czyli sponsorzy inni ok.7,5 banki.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-11-2023 o 12:30
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #313
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro jezdza u was za normalne stawki to musicie byc sporo na plusie.
    Dorzucam zyski lub straty za 2022, czyli tyle ile zostało klubom z całego budżetu:
    1. Motor: 385 724,86
    2. Stal: 387 130,87
    3. Włókniarz: 22 640,59
    4. Apator: -348 076,97
    5. Sparta: 3 771 453,50
    6. Unia: 747 727,52
    7. GKM: -2 460 416,44
    8. Ostrovia: 1 190 505,96

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Saeyl za jego przydatny post!

    Dominik (30-11-2023), kingpin (30-11-2023)

  51. Powrót do góry    #314
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Rozumując logicznie tyle wychodzi.

    Tylko ty ciagle naginasz sobie pod swoja tezę.
    Kibice 3-4 mln? Licząc bardzo konserwatywnie, 93k widzów x średnio 60 zł daje 5,6mln. Plus przychody ze sklepu kibica, % z cateringu na stadionie i masz już grubo powyżej 6 mln. I to jest absolutne minimum, bo na PO ceny biletów były wyższe, a 93k biletów akurat jest nierealne. Niestety, było więcej.
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Sprawozdania finansowe za rok 2022 Motoru Lublin:
    Przychody ze sprzedaży biletów i karnetów: 3.197.891,65
    Czyli Gruzik pomylił się o jakieś 2-3 miliony i to "licząc" bardzo konserwatywnie. W sumie to i tak niezły wynik, biorąc pod uwagę całokształt bredni jakie publikuje na tym forum, także chyba nawet należą mu się gratulacje

  52. Powrót do góry    #315
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Kasa z TV jest w przychodach od Sponsorów. Każdy klub po 6,5 mln z Ektraligi. Motor miał za 2022 o 0,5 mln wiecej za DMP. czyli 7 mln.
    czyli GKM budzet 9 mln z czego 6,5 to z tv ? a gdzie widzowie itp

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •