Strona 11 z 26 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 1135

Wątek: Unia Leszno 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Przepisy mówią o dwóch haha
    Vadima wstawą?

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,699
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Ciężko o to skoro Grudziądz ma tylko jednego seniora PL i to w dodatku Pludra.
    Popatrz a jak się wejdzie w kadrę GKM na stronie ekstraligi to przy Wadimie jest Polska flaga i narodowość pisze Polska. Może jakaś pomyłka?

    Wyłapałem też przy kadrze Apatora przy Emilu Polską flagę i narodowość Polską, przy Sparcie i Artiomie analogiczna sytuacja.

    Ja wiem ze wy macie swoje teorie i swoje określenia, ale przecież ekstraliga sama ich określa jako polakow. To jedna dyscyplina sportu, więc warto się tego trzymać.

  3. Powrót do góry    #453
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    938
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 97 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Popatrz a jak się wejdzie w kadrę GKM na stronie ekstraligi to przy Wadimie jest Polska flaga i narodowość pisze Polska. Może jakaś pomyłka?

    Wyłapałem też przy kadrze Apatora przy Emilu Polską flagę i narodowość Polską, przy Sparcie i Artiomie analogiczna sytuacja.

    Ja wiem ze wy macie swoje teorie i swoje określenia, ale przecież ekstraliga sama ich określa jako polakow. To jedna dyscyplina sportu, więc warto się tego trzymać.
    W teorii i na stronie widnieją jako Polacy, ale ktoś ich nie dopuszcza do takich zawodów jak Złoty Kask, IMP czy jakieś inne eliminacje, a szkoda.

  4. Powrót do góry    #454
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    No czyli powiedział to co każdy wiedział że powie
    Powiedział dużo więcej. Między innymi to że Kołodziej całe święta spędził na rehabilitacji żeby nie tracić ani jednego dnia.

    Oznacza to tyle że te plotki o złamaniu/pęknięciu można włożyć między bajki. W przypadku złamania nie ma mowy o jakiejkolwiek formie wysilku/rehabilitacji.

  5. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    A powiesz jak się rehabilituje mostek? O ile przy urazach nóg czy rąk bądź nawet kręgów to raczej logiczne, ale mostek? Tu raczej tylko odpoczynek wchodzi w grę, regeneracja. Przy takim urazie ciężko się nawet oddycha, więc nie wiem co miałby robić w czasie takiej rehabilitacji.

  6. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A powiesz jak się rehabilituje mostek? O ile przy urazach nóg czy rąk bądź nawet kręgów to raczej logiczne, ale mostek? Tu raczej tylko odpoczynek wchodzi w grę, regeneracja. Przy takim urazie ciężko się nawet oddycha, więc nie wiem co miałby robić w czasie takiej rehabilitacji.
    Jedyne co mogą robić to naświetlać mu ten mostek polem elektromagnetycznym o parametrach terapeutycznych. Zakładając, że ma złamanie. Ale i to w ograniczonym zakresie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-04-2024 o 21:26
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #457
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jedyne co mogą robić to naświetlać mu ten mostek polem elektromagnetycznym o parametrach terapeutycznych. Zakładając, że ma złamanie. Ale i to w ograniczonym zakresie.
    Dobra za dużo Google, Janek pojedzie na inaugurację , i wszystkim fachowca szczęki opadną

  8. Powrót do góry    #458
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    A gdzie nasz forumowy rehabilitant jak jest potrzebny?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (02-04-2024)

  10. Powrót do góry    #459
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dobra za dużo Google, Janek pojedzie na inaugurację , i wszystkim fachowca szczęki opadną
    Nikomu nic nie opadnie, jeśli pojedzie w meczu z Czewą to albo jest głupi albo żadnego złamania tam nie było.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #460
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Dziś o 15 sparing we Wrocławiu jedziemy.

  12. Powrót do góry    #461
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nikomu nic nie opadnie, jeśli pojedzie w meczu z Czewą to albo jest głupi albo żadnego złamania tam nie było.
    Skoro nie ma nigdzie oficjalnego info o złamaniu to musimy być dobrej myśli i liczyć, że cokolwiek dolega Koldiemu, nie jest to złamanie i rehabilitacja(na czymkolwiek by polegała) doprowadzi go do stanu pozwalającego na bezpieczną jazdę - najlepiej już na inaugurację. Nie będziemy faworytem, ale z Jankiem w składzie widzę jakieś szanse. A te punkty trzeba zacząć zbierać od samego początku, bo między piątą a ósmą kolejką są potężne ciężary w terminarzu.

  13. Powrót do góry    #462
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Bez Lebiedieva... czyżby nie tylko poobijany ?

  14. Powrót do góry    #463
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Lebiediew jak i reszta stawki GP jest dzisiaj w Paryżu. Jakieś zobowiązania wobec organizatora SGP. Sesje fotograficzne itp.

  15. Powrót do góry    #464
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Lebiediew jak i reszta stawki GP jest dzisiaj w Paryżu. Jakieś zobowiązania wobec organizatora SGP. Sesje fotograficzne itp.
    Rozumiem , szkoda że takiej informacji nie podają social media klubowe . Bo miał dzwona ostatnio , więc teraz niepewność czy wszystko jest ok .

    Dzięki za info

  16. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Lebiediew jak i reszta stawki GP jest dzisiaj w Paryżu. Jakieś zobowiązania wobec organizatora SGP. Sesje fotograficzne itp.
    a to nie byl prima aprilis?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #466
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,581
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Czemu dziś Zengota nie jedzie w sparingu???

  18. Powrót do góry    #467
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Dobry sparing naszej oslabionej drużyny.
    Kolejny + dla Rewa
    Jabłoński lepszy znów od Mencela.
    Na ten moment to on powinien pojechać na inaugurację

  19. Powrót do góry    #468
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Niestety ale Smyk jest w ciemnym lesie ze sprzętem. Kolejny sparing a on żadnego lidera nie pokonał i jeszcze z Krawczykiem sobie nie radzi. Dziwi też absencja Zengiego, ma okazję się sprawdzić i przetestować sprzęt a niestety nie pojawił się na zawodach. Za 1,5 tygodnia liga a my patrząc na postawę naszych zawodników mamy się czym martwić. Nie nastawiałbym się na Janusza w pierwszych meczach więc nasza pozostała czwórka musi coś znaleźć by z lwami powalczyć jak równy z równym. W tym roku mecze u siebie będą najważniejsze.
    Ostatnio edytowane przez chris8 ; 02-04-2024 o 17:34

  20. Powrót do góry    #469
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Niestety ale Smyk jest w ciemnym lesie ze sprzętem. Kolejny sparing a on żadnego lidera nie pokonał i jeszcze z Krawczykiem sobie nie radzi. Dziwi też absencja Zengiego, ma okazję się sprawdzić i przetestować sprzęt a niestety nie pojawił się na zawodach. Za 1,5 tygodnia liga a my patrząc na postawę naszych zawodników mamy się czym martwić. Nie nastawiałbym się na Janusza w pierwszych meczach więc nasza pozostała czwórka musi coś znaleźć by z lwami powalczyć jak równy z równym. W tym roku mecze u siebie będą najważniejsze.
    Wczoraj pokonał Zimnego.
    It's time to ride
    ***** ***

  21. Powrót do góry    #470
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Niestety ale Smyk jest w ciemnym lesie ze sprzętem. Kolejny sparing a on żadnego lidera nie pokonał i jeszcze z Krawczykiem sobie nie radzi. Dziwi też absencja Zengiego, ma okazję się sprawdzić i przetestować sprzęt a niestety nie pojawił się na zawodach. Za 1,5 tygodnia liga a my patrząc na postawę naszych zawodników mamy się czym martwić. Nie nastawiałbym się na Janusza w pierwszych meczach więc nasza pozostała czwórka musi coś znaleźć by z lwami powalczyć jak równy z równym. W tym roku mecze u siebie będą najważniejsze.
    Smyk wydaje się kiepsko , ale myślę że tam jest żonglowanie silnikami , memoriał da odpowiedź gdzie jest Smyk.
    Może być tak że na Smoku ma dopasowany silnik i po prostu został w Lesznie , a dziś testował inne jednostki. Po to są sparingi.

    Zengi mnie też dziś zaskoczył , tej jazdy jakoś dużo nie ma , a jego dziś zabrakło. Może coś bardzo pilnego go zatrzymało.
    Zobaczymy , mecz z Częstochową będzie olbrzymią zagadką i będzie można się spodziewać absolutnie wszystkiego po Grzegorzu czy po Bartku. Mogą zdobyć 3-5 pkt jak i 8-10

  22. Powrót do góry    #471
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2023
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ktoś coś wie czy Janusz był na tych badaniach i co wyszło?

  23. Powrót do góry    #472
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Wczoraj pokonał Zimnego.
    Owszem ale jedna jaskółka ... poza tym u nas też miał słaby sprzęt bo takiego Krawczyka powinien wciągnąć nosem a na trasie dalej lipa jak była. Tych trójek u nas jak na lekastwo jak spojrzymy na te wszystkie sparingi i zawody indywidualne, a po drugiej stronie Woryna, który ma mega początek i dwóch solidnych Duńczyków. Testy testami ale pozytywów na razie mało być może jestem zbyt pesymistyczny ale fakty mówią same za siebie. Co do memoriału to nie ukrywajmy tam nie ma silnej obsady więc wygrana Smyka czy Zengiego niczego nam nie powie.

  24. Powrót do góry    #473
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2023
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ale jest np Kuberz Lidsey Kurtz woec jest z kim walczyć

  25. Powrót do góry    #474
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Fakt z przyzwyczajenia że nie ma Kubery zapomniałem o nim no cóż oby pogoda dopisała w weekend to mamy jeszcze pary w Poznaniu gdzie pewnie pojedzie SMyk z Grzegorzem i tam jeszcze się sprawdzą przed ligą.

  26. Powrót do góry    #475
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Smyk to chyba jest jedyny zawodnik w naszej drużynie po którym wiem czego się spodziewać u siebie śr 1.8 na wyjeździe 1.4 i nic więcej nie pojedzie do reszty kompletnie nie mam pojęcia jak będą wyglądać w tym sezonie. Jeszcze Janusz zdrowy to też wiadomo co jedzie

  27. Powrót do góry    #476
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Fakt z przyzwyczajenia że nie ma Kubery zapomniałem o nim no cóż oby pogoda dopisała w weekend to mamy jeszcze pary w Poznaniu gdzie pewnie pojedzie SMyk z Grzegorzem i tam jeszcze się sprawdzą przed ligą.
    Pogoda w weekend ma być , ale podjazdu do Kubery to chyba nie będzie ..
    No ale możliwość sprawdzenia się będzie.

  28. Powrót do góry    #477
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Smyk to chyba jest jedyny zawodnik w naszej drużynie po którym wiem czego się spodziewać u siebie śr 1.8 na wyjeździe 1.4 i nic więcej nie pojedzie do reszty kompletnie nie mam pojęcia jak będą wyglądać w tym sezonie. Jeszcze Janusz zdrowy to też wiadomo co jedzie
    A to jeszcze zależy pod jakim numerem zostanie ustawiony. U Smektały akurat, ma to kolosalne znaczenie.
    Ale o tym wie też menago i Smyk dostanie taki numer, jak należy.

  29. Powrót do góry    #478
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Dajcie Panowie spokój z tym Smykiem.

    Pi#da nie żużlowiec i od zawsze to piszę.

    Nie ma bardziej frustrującego i wkurzającego zawodnika, wyciągnięta lewa noga hamulcowa Bjerre przed wejściem w drugi łuk to już akt odwagi w porównaniu do unikania stykowych sytuacji przez Bartka.

    Będzie mieć długą, obfitą pieniężnie karierę, zdrowie będzie dopisywać. Ale największym błędem KSUL w ostatnim 10leciu było postawienie na Smyka kosztem Kubery. Cała Polska widziała, z którego może być prawdziwy żużlowiec, cała Polska tylko nie leszczyńscy działacze.

    Jedyny wychowanek, z którego powrotu się nie cieszyłem i którego odejścia nie mogę się doczekać. Nawet przy spadku będzie to jakiś pozytyw jak się nie ostanie w KSUL i ktoś się na niego nabierze z Elipy

    Po wylaniu swojej niechęci do Smektały to co do sparingów faktycznie trochę buduje Rew. Nie wierzyłem w niego, dalej mi trudno, ale przyznać muszę że zapowiada się że z juniorami i U24 przeciwników może powalczyć.

    Zengi może tak dobrego sezonu jak zeszły nie odjechać i dobrze byłoby to gdzieś nadrobić - Andrzej? Damian?

  30. Powrót do góry    #479
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Dajcie Panowie spokój z tym Smykiem.

    Pi#da nie żużlowiec i od zawsze to piszę.

    Nie ma bardziej frustrującego i wkurzającego zawodnika, wyciągnięta lewa noga hamulcowa Bjerre przed wejściem w drugi łuk to już akt odwagi w porównaniu do unikania stykowych sytuacji przez Bartka.

    Będzie mieć długą, obfitą pieniężnie karierę, zdrowie będzie dopisywać. Ale największym błędem KSUL w ostatnim 10leciu było postawienie na Smyka kosztem Kubery. Cała Polska widziała, z którego może być prawdziwy żużlowiec, cała Polska tylko nie leszczyńscy działacze.

    Jedyny wychowanek, z którego powrotu się nie cieszyłem i którego odejścia nie mogę się doczekać. Nawet przy spadku będzie to jakiś pozytyw jak się nie ostanie w KSUL i ktoś się na niego nabierze z Elipy

    Po wylaniu swojej niechęci do Smektały to co do sparingów faktycznie trochę buduje Rew. Nie wierzyłem w niego, dalej mi trudno, ale przyznać muszę że zapowiada się że z juniorami i U24 przeciwników może powalczyć.

    Zengi może tak dobrego sezonu jak zeszły nie odjechać i dobrze byłoby to gdzieś nadrobić - Andrzej? Damian?
    Rew to chyba wszystkich zaskoczył w sparingach , wiadomo liga zweryfikuje , ale mało ktoś stawiał że ten chłopak będzie robił więcej jak 1-3 pkt. A na ten moment daje nadzieję na całkiem przyzwoity wynik . Może dorzucać ważne punkty

  31. Powrót do góry    #480
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Dajcie Panowie spokój z tym Smykiem.

    Pi#da nie żużlowiec i od zawsze to piszę.

    Nie ma bardziej frustrującego i wkurzającego zawodnika, wyciągnięta lewa noga hamulcowa Bjerre przed wejściem w drugi łuk to już akt odwagi w porównaniu do unikania stykowych sytuacji przez Bartka.

    Będzie mieć długą, obfitą pieniężnie karierę, zdrowie będzie dopisywać. Ale największym błędem KSUL w ostatnim 10leciu było postawienie na Smyka kosztem Kubery. Cała Polska widziała, z którego może być prawdziwy żużlowiec, cała Polska tylko nie leszczyńscy działacze.

    Jedyny wychowanek, z którego powrotu się nie cieszyłem i którego odejścia nie mogę się doczekać. Nawet przy spadku będzie to jakiś pozytyw jak się nie ostanie w KSUL i ktoś się na niego nabierze z Elipy

    Po wylaniu swojej niechęci do Smektały to co do sparingów faktycznie trochę buduje Rew. Nie wierzyłem w niego, dalej mi trudno, ale przyznać muszę że zapowiada się że z juniorami i U24 przeciwników może powalczyć.

    Zengi może tak dobrego sezonu jak zeszły nie odjechać i dobrze byłoby to gdzieś nadrobić - Andrzej? Damian?
    3/4 kibiców Unii cieszyło się z manewru Smyk i Lidsey kosztem Kubery. Czemu nie mogłem się nadziwić, jak i 3/4 pozostałych kibiców nie mogło.
    Rew jest jednym z szeregowych U24 w całej elidze, tylko Motor i Sparta ma lepszych. Pozostali niewiele się różnią.

  32. Powrót do góry    #481
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez guard6 Zobacz posta
    Ale największym błędem KSUL w ostatnim 10leciu było postawienie na Smyka kosztem Kubery.
    "Historie trzeba znać, ale z historii się nie żyje"
    Przecież obaj wylecieli z Unii z tego samego powodu, czyli dla większych pieniędzy, bo wymyślili U24 i zostali przekupiani.
    Jeśli już kogoś winić to Rusieckiego i jego miłość do Australiczyków. Z drugiej strony Lidsey został IMŚJ i był tańszy. Raczej nikt się nie spodziewał, że Kubera tak wyskoczy, a Lidsey się cofnie.

  33. Powrót do góry    #482
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,699
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    A to nie było tak że Kubera odszedł bo w klubie stwierdzili że jest za słaby i postawili na Smektałe, a później Włókniarz podkupil Smektałe i zrobił się problem? Przecież Kubera szybko ogłosił że odchodzi, a i kibice po nim nie płakali bo i tak miejsca w składzie pewnego na kolejny sezon nie miał.
    Lamenty się zaczęły jak Smektała się wypiął i trzeba było wykupowac Doyle'a.

  34. Powrót do góry    #483
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 77 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tylko Bally Zobacz posta
    "Historie trzeba znać, ale z historii się nie żyje"
    Przecież obaj wylecieli z Unii z tego samego powodu, czyli dla większych pieniędzy, bo wymyślili U24 i zostali przekupiani.
    Jeśli już kogoś winić to Rusieckiego i jego miłość do Australiczyków. Z drugiej strony Lidsey został IMŚJ i był tańszy. Raczej nikt się nie spodziewał, że Kubera tak wyskoczy, a Lidsey się cofnie.
    Nie chce byc ofensywny do Ciebie, ale sam historii nie znasz a mi to zarzucasz.

    Postawiono na Smektale (nieslusznie) i Jaimona (slusznie). Kubera mógł co najwyżej iść pod numer 8. Dogadał się z Motorem, podpisał jakiś papier a potem wspaniały grzeczny piz#us dostał wspaniała ofertę z Częstochowy i zażądał jej wyrównania wycofując się z wcześniejszej podanej ręki. Pokazano mu słusznie drzwi, natomiast Kubera już był podpisany w Sasinowie. Poszczęściło się nam że Doyle był wolny, ale potem pokazał swoje oblicze, ale tu nie o nim.

    Wielbłąd Rusieckiego, a faza na Australijczyków i pogonienie Hampela kosztem Kurtza to mała pomyłka w porównaniu do olaniu Kubery.

  35. Powrót do góry    #484
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,466
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Skąd pewność, że Kubera zostając wtedy w Lesznie wszedłby na ten sam poziom co w Lublinie?

  36. Powrót do góry    #485
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Skąd pewność, że Kubera zostając wtedy w Lesznie wszedłby na ten sam poziom co w Lublinie?
    Chcesz powiedzieć, że Unia mogłaby zepsuć zawodnika, który w krytykowanym powszechnie Motorze wyrósł na skutecznego?
    Smektała i Kubera opuścili Unię jako ukształtowani rajderzy, zmiana klubu już nie ma większego wpływu na jazdę. Jak już to raczej inne czynniki.

  37. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Chcesz powiedzieć, że Unia mogłaby zepsuć zawodnika, który w krytykowanym powszechnie Motorze wyrósł na skutecznego?
    Smektała i Kubera opuścili Unię jako ukształtowani rajderzy, zmiana klubu już nie ma większego wpływu na jazdę. Jak już to raczej inne czynniki.

    Oczywiście , że miała i sam Kubera to potwierdził niejednokrotnie. Gdyby został w Lesznie to by dziś był na poziomie Smektały i on to doskonale wie bo to inteligentny koleszka.

  38. Powrót do góry    #487
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Lebiediew jak i reszta stawki GP jest dzisiaj w Paryżu. Jakieś zobowiązania wobec organizatora SGP. Sesje fotograficzne itp.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Powrót do góry    #488
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Oczywiście , że miała i sam Kubera to potwierdził niejednokrotnie. Gdyby został w Lesznie to by dziś był na poziomie Smektały i on to doskonale wie bo to inteligentny koleszka.
    Weź się nie osmieszaj
    Kubera już jako junior pokazywał możliwości i dawał czadu. Pamiętam jak przyjechał z Unią do Zielonej Góry i rozstawiał miejscowych po kątach na ich domowym torze W69. Jeździł juz wtedy ostro, z zębem, nie patyczkował się.

    On był na krzywej wznoszącej i każdy kto go obserwował widział, że rokował nawet lepiej niż Smyk.

    A co mu niby jako ukształtowanemu zawodnikowi w tym Lublinie mogli pomóc wielce? Trener Kuciapa go doszkolił? Przekazali mu jakieś nowe tajniki jazdy na motocyklu?
    Nic tam nie dostał nowego oprócz może większych pieniędzy.

  40. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Weź się nie osmieszaj
    Kubera już jako junior pokazywał możliwości i dawał czadu. Pamiętam jak przyjechał z Unią do Zielonej Góry i rozstawiał miejscowych po kątach na ich domowym torze W69. Jeździł juz wtedy ostro, z zębem, nie patyczkował się.

    On był na krzywej wznoszącej i każdy kto go obserwował widział, że rokował nawet lepiej niż Smyk.

    A co mu niby jako ukształtowanemu zawodnikowi w tym Lublinie mogli pomóc wielce? Trener Kuciapa go doszkolił? Przekazali mu jakieś nowe tajniki jazdy na motocyklu?
    Nic tam nie dostał nowego oprócz może większych pieniędzy.
    Nie chodzi o szkolenie. Widzę, że tutaj sami eksperci na tym forum ale nie wiedzą, że dzisiaj w żużlu w lewo potrafi jeździć każdy. Ale 3 inne czynniki decydują o tym, kto jest na poziomie Smektały a kto na levelu Kubery.

  41. Powrót do góry    #490
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie chodzi o szkolenie. Widzę, że tutaj sami eksperci na tym forum ale nie wiedzą, że dzisiaj w żużlu w lewo potrafi jeździć każdy. Ale 3 inne czynniki decydują o tym, kto jest na poziomie Smektały a kto na levelu Kubery.
    Poszedł na tor który bardzo mu odpowiada , tam nabrał pewności siebie , postawił wszystko na jedną kartę. No i ma jaja

    Ładna komedia w Lesznie z tym torem.
    Ciekawe czy ktoś to wyjaśni? I kto nie chciał jechać ?

  42. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Poszedł na tor który bardzo mu odpowiada , tam nabrał pewności siebie , postawił wszystko na jedną kartę. No i ma jaja

    Ładna komedia w Lesznie z tym torem.
    Ciekawe czy ktoś to wyjaśni? I kto nie chciał jechać ?
    Coś ten Okoń nie radzi sobie z tym torem. To już drugi sparing odwołany w Lesznie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #492
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Coś ten Okoń nie radzi sobie z tym torem. To już drugi sparing odwołany w Lesznie.
    Czuje że na pierwszy mecz z Włókniarzem , komisarz toru już będzie od środy. Żeby nie było skandalu

  44. Powrót do góry    #493
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Robią sobie jaja z ludzi. Oj to się odbije na frekwencji na stadionie. Kolejny test im przepadł, takie więc będą przygotowani jak nigdy!!

  45. Powrót do góry    #494
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Nie wiem kto nie chciał, a kto chciał jechać,ale mam świetny pomysł. Nie zwołujcie ludzi na te pewnie najdroższe sparingi w Polsce, skoro są obawy o jakość toru, zdrowie,czy chęci kolarzy. A,jeśli rywale kręcą nosem to zapraszajmy profesjonalistów na te jazdy. I tyle. Wtedy, nikt nie będzie miał pretensji. Nie dziękujcie

    Po co było to równanie, dodatkowa próba toru ,wpuszczanie kibiców jeszcze po 16 50,skoro ostatni zawodnik nie zdążył jeszcze dobrze zjechać z toru,a już był komunikat, że nie jedziemy. O kosztach nawet nie mówię, sędzia, karetki, obsługa itd.

    Dla ciekawych na, ów próbie wszyscy wyglądali dobrze, poza Tonderem i Wysockim,ale czy Tondera można nazwać żużlowcem . Na siłę można powiedzieć, że NKI pasywnie.

    I

  46. Powrót do góry    #495
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    N

    Dla ciekawych na, ów próbie wszyscy wyglądali dobrze, poza Tonderem i Wysockim,ale czy Tondera można nazwać żużlowcem .

    I
    Nie prowokuj Mariusza, nie prowokuj...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

Strona 11 z 26 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •