Strona 12 z 26 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 1161

Wątek: Unia Leszno 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Dzięki Bogu, byłeś w pracy i nie mogłeś zobaczyć Matiego w akcji,bo byśmy się dopiero nasłuchali Powiedziałem to najdelikatniej jak mogłem, z sercem, sympatią i zrozumieniem.

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Ta Częstochowa o ile pojedzie Janek jest naprawdę do zrobienia. Szału nie robią.
    Ale z takim podejściem i 1 sparingiem na swoim torze... to my sami sobie pracujemy na porażkę.

    Bo znając życie Okoniewski jakiś tam tor przygotuje na ligę , ale patrząc na to co się wyprawia w Lesznie z sparingami to Ekstraliga zdecydowanie szybko przyśle komisarza który i tak zrobi nawierzchnię po swojemu.

    Jak nie załatwia jakiegoś spotkania koło ,poniedziałku , wtorku w przyszłym tygodniu i próby dopasowania się wszystkich zawodników to na inaugurację będzie czysta loteria. A szkoda bo we Włókniarzu to wiemy tylko że Woryna jest w formie a reszta też zagadka.

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Nie wiem kto nie chciał, a kto chciał jechać,ale mam świetny pomysł. Nie zwołujcie ludzi na te pewnie najdroższe sparingi w Polsce, skoro są obawy o jakość toru, zdrowie,czy chęci kolarzy. A,jeśli rywale kręcą nosem to zapraszajmy profesjonalistów na te jazdy. I tyle. Wtedy, nikt nie będzie miał pretensji. Nie dziękujcie

    Po co było to równanie, dodatkowa próba toru ,wpuszczanie kibiców jeszcze po 16 50,skoro ostatni zawodnik nie zdążył jeszcze dobrze zjechać z toru,a już był komunikat, że nie jedziemy. O kosztach nawet nie mówię, sędzia, karetki, obsługa itd.

    Dla ciekawych na, ów próbie wszyscy wyglądali dobrze, poza Tonderem i Wysockim,ale czy Tondera można nazwać żużlowcem . Na siłę można powiedzieć, że NKI pasywnie.

    I
    No tak, przekonałeś mnie. Pewnie Tonder z Wysockim mieli tam najwięcej do powiedzenia.

    Mnie dochodzą słuchy, nie wiem na ile prawdziwe, że to sam sztab Unii i jej zawodnicy nie byli zainteresowani odjechaniem tego sparingu. Nie mam pojęcia jak wyglądał tor i czy było można go lepiej przygotować. Ale widać wyraźnie, że w perspektywie kontuzji Kołdiego w Unii mocno dmuchają na zimne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #499
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Jedyny plus przybycia dzisiaj na ten sparing to widok Janka że śrubokrętem i raczej nie wygląda na kogoś kto ma złamany mostek i ma mieć dwa miesiące przerwy.

  5. Powrót do góry    #500
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    W leszczyńskim szpitalu na zdjęciu wyszło złamanie mostka czyli dosyć długa przerwa pewnie ponad 8 tygodni. Warto jednak brać pod uwagę że to leszczyński szpital więc wszystko jest możliwe.
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Jedyny plus przybycia dzisiaj na ten sparing to widok Janka że śrubokrętem i raczej nie wygląda na kogoś kto ma złamany mostek i ma mieć dwa miesiące przerwy.
    Ja zawsze mówiłem że nie ma co w XXI wieku ufać zdjęciom. Fotoszopy, filtry i inne cuda. Co na żywo to zawsze na żywo

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak, przekonałeś mnie. Pewnie Tonder z Wysockim mieli tam najwięcej do powiedzenia.

    Mnie dochodzą słuchy, nie wiem na ile prawdziwe, że to sam sztab Unii i jej zawodnicy nie byli zainteresowani odjechaniem tego sparingu. Nie mam pojęcia jak wyglądał tor i czy było można go lepiej przygotować. Ale widać wyraźnie, że w perspektywie kontuzji Kołdiego w Unii mocno dmuchają na zimne.


    Lebedevs i Zengota jutro jadą gościnnie w barwach Apatora w Bydgoszczy, co by nie było dwóch czołowych żużlowców Unii obok Kołodzieja. Gdyby dmuchali na zimne, to raczej nie byłoby zgody na takie jazdy.

    Swoją droga jakieś kuriozum że Unia nie potrafi zorganizować jazd swoim zawodnikom i muszą do Barona po prośbie chodzić żeby ich przygarnął i dał się rozjezdzic.

  7. Powrót do góry    #502
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Ja zawsze mówiłem że nie ma co w XXI wieku ufać zdjęciom. Fotoszopy, filtry i inne cuda. Co na żywo to zawsze na żywo
    Dokładnie, co człowiek na własne oczy zobaczyć to pewniejsze, teraz ta sztuczne inteligencję nie takie zdjęcia potrafi wygenerować???? nie ma co ufać ludziom.

  8. Powrót do góry    #503
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Po pierwszy to ja nikogo nie przekonuje,że Tonder odwołuje zawody. Wymieniłem kilka powodów,przez które zawody mogły się nie odbyć. Przy okazji zauważyłem,że gość wyglądał kiepsko,jako jeden z nielicznych spośród 14-15 zawodników. Organizowanie na siłę zawodów i zapraszanie na nie kibiców naraża Nas na śmieszność i niczemu nie służy. Tak wiem to są sparingi, te są głównie dla zawodników, aura kapryśna, zdrowie najważniejsze,ale moglibyśmy je zacząć odjeżdżać,bo czas ucieka Spróbujmy chociaż nie spaść z hukiem

  9. Powrót do góry    #504
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Jedyny plus przybycia dzisiaj na ten sparing to widok Janka że śrubokrętem i raczej nie wygląda na kogoś kto ma złamany mostek i ma mieć dwa miesiące przerwy.
    Dryła w kolegium twierdzi ze jest złamany i trwa walka z czasem

  10. Powrót do góry    #505
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Dryła w kolegium twierdzi ze jest złamany i trwa walka z czasem
    Ale z czasem na co ? Bo jak złamany by był to chyba z czasem na jazdę w Maju najwcześniej.

    A oni walczą na jazdę Janusza na inaugurację.

  11. Powrót do góry    #506
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Oni? Dryla twierdzi że Kołodziej sam się rehabilituje i sam się do tych urządzeń specjalistycznych podpina.
    To trochę tłumaczy problemy z torem, bo na pewno taka rehabilitacja jest bardziej czasochłonna niż standardowa i tego czasu na ogarniecie toru ma mniej.

  12. Powrót do góry    #507
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Oni? Dryla twierdzi że Kołodziej sam się rehabilituje i sam się do tych urządzeń specjalistycznych podpina.
    To trochę tłumaczy problemy z torem, bo na pewno taka rehabilitacja jest bardziej czasochłonna niż standardowa i tego czasu na ogarniecie toru ma mniej.
    A co on kur .. jest robokop?

  13. Powrót do góry    #508
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,583
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    No to jak jest złamany to on do końca maja się nie wykuruje.... leżymy i kwiczymy

  14. Powrót do góry    #509
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    A to Okoniewski jest toromistrzem? Zdaje się że ktoś inny miał za to odpowiadać ale jak widać to chyba nie zdaje egzaminu. Jeżeli tak będzie wyglądać przygotowanie toru na nasze domowe mecze to już śmiało możemy zbierać kadrę na ligę niżej na przyszły sezon...

  15. Powrót do góry    #510
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Zbigniew Krakowski jest toromistrzem.

  16. Powrót do góry    #511
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    No to jak jest złamany to on do końca maja się nie wykuruje.... leżymy i kwiczymy
    W przypadku kontuzji ortopedycznych każdy przypadek jest indywidualny. Zależy jak złamane, w którym miejscu idzie pęknięcie, czy jest przemieszczenie czy nie. Od osobnika zalezy czy się goi szybciej czy wolniej, czy ma większy czy mniejszy dyskomfort. Ciężko takie rzeczy porównywać bo mogą być skrajnie różne przypadki przechodzenia tego.
    Dotychczasowe wiadomości z obozu Janka i Cegły oraz, że go widzieli ze śrubokrętem rokują dobrze.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    artur99 (04-04-2024)

  18. Powrót do góry    #512
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,466
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    A to Okoniewski jest toromistrzem? Zdaje się że ktoś inny miał za to odpowiadać ale jak widać to chyba nie zdaje egzaminu. Jeżeli tak będzie wyglądać przygotowanie toru na nasze domowe mecze to już śmiało możemy zbierać kadrę na ligę niżej na przyszły sezon...
    Spokojnie. Jeszcze po sezonie pozostaje proces licencyjny

    Swoją drogą dopiero teraz obejrzałem upadek Janusza w Gorzowie. Strasznie kruchy ten nasz kapitan...

  19. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    to zrobcie z niego chociaz pozytek w przygotownaiu toru, skoro moze trzymac srubokret to pewnie moze go tez wbijac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #514
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,583
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Nawet Kołodziej jak będzie gotowy na Czewe to i tak nie będzie na 100% sprawny i wjezdzony w tor i zamiast 12-13 pkt zrobił 7-8

    Dziś dopiero odsłuchałem wczorajszego kolegium na YouTube i jestem w szoku. Kołodziej to jest jakiś RoboCop, w święta sam sobie podłączał rzeczy do rehabilitacji i pewnie tam siedział całymi dniami. I jeśli wczoraj już chodził z śrubokrętem po stadionie to on na 12 będzie gotowy!!!!

  21. Powrót do góry    #515
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Nawet Kołodziej jak będzie gotowy na Czewe to i tak nie będzie na 100% sprawny i wjezdzony w tor i zamiast 12-13 pkt zrobił 7-8

    Dziś dopiero odsłuchałem wczorajszego kolegium na YouTube i jestem w szoku. Kołodziej to jest jakiś RoboCop, w święta sam sobie podłączał rzeczy do rehabilitacji i pewnie tam siedział całymi dniami. I jeśli wczoraj już chodził z śrubokrętem po stadionie to on na 12 będzie gotowy!!!!
    Też tak uważam ten człowiek to jakiś kosmita.

    Ale jak się chce coś zrobić , i robi się wszystko żeby tak było , to szanse się zwiększają maksymalnie.

  22. Powrót do góry    #516
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Jest i Janek Screenshot_2024-04-04-17-32-48-031_com.twitter.android-edit.jpg

    Pomijając zdrowie kapitana. Wygląda mi na to, że mamy niezły burdel w klubie. Dotychczas niemal zawsze jako pierwsi wyjeżdżaliśmy na tor, sporo żużlowców korzystalo przed sezonem również a teraz co ?! Drugi sparing odwołany, ok ten pierwszy można wytłumaczyć opadami i nagłym przymrozkiem ale teraz ?! Wtf czy oby na pewno Okoń wie za co się wziął ? O toromistrzu Krakowskim nie wspominając. Słabo to wygląda.
    Ostatnio edytowane przez Dominik ; 04-04-2024 o 17:37
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  23. Powrót do góry    #517
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Jest i Janek http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=7739

    Pomijając zdrowie kapitana. Wygląda mi na to, że mamy niezły burdel w klubie. Dotychczas niemal zawsze jako pierwsi wyjeżdżaliśmy na tor, sporo żużlowców korzystalo przed sezonem również a teraz co ?! Drugi sparing odwołany, ok ten pierwszy można wytłumaczyć opadami i nagłym przymrozkiem ale teraz ?! Wtf czy oby na pewno Okoń wie za co się wziął ? O toromistrzu Krakowskim nie wspominając. Słabo to wygląda.
    Chyba ostatecznie i tak Janek przygotuje tor na mecz z Częstochową.... i to było by najlepsze rozwiązanie. On tam musi pomóc bo chyba Okoń nie do końca potrafi to zrobić .

    Z drugiej strony treningi odbywają się bez problemu. Gorzej jak trochę popada wtedy tor jest wymagający. Chociaż wczoraj trenowali i jeździli normalnie na przyczepnej nawierzchni.

    Czy w zimie był dosypany jakiś materiał?

  24. Powrót do góry    #518
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,583
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    To raczej goście nie chcieli jeździć......

  25. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Coś mi się zdaje, że w Lesznie widząc swoją słabość kadrową idą w ślady ubiegłorocznego Krosna. I mocno kombinują z torem przyczepnym. Stąd byle opady i jest problem z jazdą. Nie wierzę w to, że Kryjom, Okoń i toromistrz nie są w stanie przygotować toru do sparingu. Bo pewnie są w stanie, tyle, że przygotowują przyczepną nawierzchnię. Pewnie z jakąś ścieżką pod płotem dla Kołodzieja.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #520
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,398
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Przyjedzie komisarz i ubije

  27. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Mariusz wpadł i sprawa wyjaśniona. Jesteśmy słabi musimy robić kope inaczej nie damy rady wielkiemu Falubazowi.

  28. Powrót do góry    #522
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    .... I mocno kombinują z torem przyczepnym....

    To niech Ci się zdaje dalej. Problem jest gdzie indziej. Ale o tym głośno nikt nie mówi i na pewno to nie jest wina Okoniewskiego. Poczekamy i zobaczymy co z tego będzie.

    PS. Aż się dziwię że żaden kolega tu na forum który ma "dojścia" jeszcze o tym nie napisał

  29. Powrót do góry    #523
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Kolejny cios w KSUL.
    Podobno zmienia się dostawca giętej na meczach Unii.
    Prawda to?

  30. Powrót do góry    #524
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    To niech Ci się zdaje dalej. Problem jest gdzie indziej. Ale o tym głośno nikt nie mówi i na pewno to nie jest wina Okoniewskiego. Poczekamy i zobaczymy co z tego będzie.

    PS. Aż się dziwię że żaden kolega tu na forum który ma "dojścia" jeszcze o tym nie napisał


    Ewentualne problemy z torem zawsze można zrzucić na Barona, przecież odszedł więc może okazać się tym złym jak Emil czy Kubera na których trochę pomyj poleciało od kibiców. Tylko ta taktyka może się nie sprawdzić, bo za Emilem czy Kubera wiele osób dzisiaj w Lesznie tęskni.

  31. Powrót do góry    #525
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    To niech Ci się zdaje dalej. Problem jest gdzie indziej. Ale o tym głośno nikt nie mówi i na pewno to nie jest wina Okoniewskiego. Poczekamy i zobaczymy co z tego będzie.

    PS. Aż się dziwię że żaden kolega tu na forum który ma "dojścia" jeszcze o tym nie napisał
    Jak kolega wie co to za problemy to może warto się podzielić.

  32. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Mariusz wpadł i sprawa wyjaśniona. Jesteśmy słabi musimy robić kope inaczej nie damy rady wielkiemu Falubazowi.
    Ale my też jesteśmy słabi, więc skąd to oburzenie na tą rzeczywistość ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #527
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Będzie gdzieś w tv lub w necie transmisja z memoriału Smoczyka?

  34. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,685
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Kolejny cios w KSUL.
    Podobno zmienia się dostawca giętej na meczach Unii.
    Prawda to?
    To jest koniec świata. Ta kiełbasa na stadionie w Lesznie była genialna! Zdarzało się tak, że obczajałem mecze Unii z kimkolwiek wsiadalem w piąytek w auto i na 2 h przed meczem prosilem ochronę, aby mnie wpuściła, bo ja przyjechałem tylko kupić kiełbasę, a nie na mecz żużlowy. Brałem 2-3 i wracałem szybko do Gorzowa, żeby oglądać Unię w tv.

    Tak samo przyjazdy na mecze z udziałem Stali były dla tej kiełby. Wynik, rywalizacja na torze to był dodatek. To jest bez sensu. Dużo osob, bez tej kiełby nie będzie chciało przyjechac do Leszna . Kiełba w Lesznie to była Wasza wielka marka, wielu moich znajomych z Gorzowa tak samo jak ja - jeździło przede wszystkim dla niej, bo w dodatku do żużelka na Waszym stadionie smakowała nieziemsko
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 05-04-2024 o 10:34

  35. Powrót do góry    #529
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Będzie gdzieś w tv lub w necie transmisja z memoriału Smoczyka?
    Ppv pewnie jak na sparingi za 12 zł.

    Z tą kiełbasą to chyba grubsza sprawa będzie. Mocny cios w kibiców u progu sezonu.

  36. Powrót do góry    #530
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    To niech Ci się zdaje dalej. Problem jest gdzie indziej. Ale o tym głośno nikt nie mówi i na pewno to nie jest wina Okoniewskiego. Poczekamy i zobaczymy co z tego będzie.

    PS. Aż się dziwię że żaden kolega tu na forum który ma "dojścia" jeszcze o tym nie napisał
    Pewnie dosypali sporo nawierzchni a ta nie chce odpowiednio się ułożyć.

  37. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,685
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuba_88 Zobacz posta
    Ppv pewnie jak na sparingi za 12 zł.

    Z tą kiełbasą to chyba grubsza sprawa będzie. Mocny cios w kibiców u progu sezonu.
    A to nie jest czasami tak, że jakieś Wędliny (te co są obecne też we Wrocławiu) wykupiło reklamę na kevlarze i zapewne wymusiło na włądzach klubu wyrzucenia dotychczasowych kiełbas żużlowych? Jeśli tak, to niezłe skur......

  38. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale my też jesteśmy słabi, więc skąd to oburzenie na tą rzeczywistość ?
    Wy jesteście słabi ale my nie jesteśmy

  39. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Wy jesteście słabi ale my nie jesteśmy
    Jak to nie ? Bez ulubionej giętej nie dacie rady obronić SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #534
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Jak można być takim ćwokiem, żeby zrezygnować z najlepszej kiełby w lidze. Czy od 2021 pamiętacie żeby w klubie choćby mała pierdoła została dobrze zrobiona?

  41. Powrót do góry    #535
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Jak można być takim ćwokiem, żeby zrezygnować z najlepszej kiełby w lidze. Czy od 2021 pamiętacie żeby w klubie choćby mała pierdoła została dobrze zrobiona?
    Może faktycznie mieć to związek z sponsorem z branży mięsnej.
    Jeśli daje odpowiednią kasę to trudno się dziwić...

  42. Powrót do góry    #536
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Czy ktoś z Was posiada może informację kiedy mogę spodziewać się sprzedaży biletów na mecz Unia - Włókniarz?

  43. Powrót do góry    #537
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Może faktycznie mieć to związek z sponsorem z branży mięsnej.
    Jeśli daje odpowiednią kasę to trudno się dziwić...
    Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to jak mawia prezes "duże pieniążki", ale może dlatego że staram się nie ufać ludziom, którzy mają więcej niż 10 lat i mówią "pieniążki"

  44. Powrót do góry    #538
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,700
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Stal Gorzów zmieniła herb by bardziej pasował kolorystycznie do loga sponsora. Leszno dla paru groszy rezygnuje z legendarnej kiełbasy. Co się dzieje z tymi zasłużonymi klubami. Oby do Falubazu nie zapukał duży sponsor który zajmuje się zwalczaniem gryzoni.

  45. Powrót do góry    #539
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    Czy ktoś z Was posiada może informację kiedy mogę spodziewać się sprzedaży biletów na mecz Unia - Włókniarz?
    http://unia.leszno.pl/sprzedaz-bilet...czestochowa-2/

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FANATICOS za jego przydatny post!

    UltrasCKM (07-04-2024)

  47. Powrót do góry    #540
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2004
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 19 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Jest i Janek http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=7739

    Pomijając zdrowie kapitana. Wygląda mi na to, że mamy niezły burdel w klubie. Dotychczas niemal zawsze jako pierwsi wyjeżdżaliśmy na tor, sporo żużlowców korzystalo przed sezonem również a teraz co ?! Drugi sparing odwołany, ok ten pierwszy można wytłumaczyć opadami i nagłym przymrozkiem ale teraz ?! Wtf czy oby na pewno Okoń wie za co się wziął ? O toromistrzu Krakowskim nie wspominając. Słabo to wygląda.
    Tak tylko powiem, że z plotek wiem że problem jest z „toromistrzem”. Nie bez powodu w cudzysłowiu. Jakkolwiek nie lubię Śledzika to wygląda na to że to nie jego wina. Pozdrawiam

Strona 12 z 26 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •