Strona 13 z 26 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 1135

Wątek: Unia Leszno 2024 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kasyx Zobacz posta
    Tak tylko powiem, że z plotek wiem że problem jest z „toromistrzem”. Nie bez powodu w cudzysłowiu. Jakkolwiek nie lubię Śledzika to wygląda na to że to nie jego wina. Pozdrawiam
    A jaki problem wysadzić go z traktora i wpuścić kompetentną osobę?

  2. Powrót do góry    #542
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,581
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    W nocy padało przez około godzinę i przejeżdżałem rano koło stadionu i już ciągnik jeździł po torze.....byle by nie było kolejnej kompromitacji

  3. Powrót do góry    #543
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    W nocy padało przez około godzinę i przejeżdżałem rano koło stadionu i już ciągnik jeździł po torze.....byle by nie było kolejnej kompromitacji
    To na pewno był Janek Kołodziej

  4. Powrót do góry    #544
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    W nocy deszczyk padał , więc zawody zagrożone, wszak za przygotowanie toru odpowiada "specjalista" menago....
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #545
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 77 w 54 postach
    Qrcze chce wykupic ppv na memorial i ciagle mail zajety no masakra ...po prosbie ma ktos streema bo chcialbym popatrzec

    dzieki jakby cos

  6. Powrót do góry    #546
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Qrcze chce wykupic ppv na memorial i ciagle mail zajety no masakra ...po prosbie ma ktos streema bo chcialbym popatrzec

    dzieki jakby cos
    Strem na stadionie :ad

  7. Powrót do góry    #547
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    817
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 77 w 54 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Strem na stadionie :ad
    dziekuje mam 300 km i opieke nad niewidomym ojcem ...takze taka opcja mnie nie interesuje... ale dzieki za starania...ehh

  8. Powrót do góry    #548
    Użytkownik Awatar gumis-pl
    Dołączył
    13-09-2011
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Czy ja dobrze widzę i na traktorze nie ma naszego toromistrza Krakowskiego???

  9. Powrót do góry    #549
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Oddanie Lidseya to strzał w dziesiątkę.

  10. Powrót do góry    #550
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Oddanie Lidseya to strzał w dziesiątkę.

    Brak oddania Smektały to strzał… w kolano.

  11. Powrót do góry    #551
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Brak oddania Smektały to strzał… w kolano.
    Zgadzam się ale oni są na równym poziomie. Równie słabym.

  12. Powrót do góry    #552
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2022
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 30 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Brak oddania Smektały to strzał… w kolano.
    Smyk wygrywał zawsze wszystko przed sezonem. W tym roku będzie odwrotnie ????
    Lebioda poziom Bellego ????

  13. Powrót do góry    #553
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Słabo to wygląda, żaden z naszych nie przekonuje. Poznaliśmy chyba odpowiedzi co do piątku Antek na juniorce i Rew u24. Obaj jadą słabo ale ich konkurenci do składu jeszcze słabiej.

  14. Powrót do góry    #554
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Tak w pierwszym meczu zdecydowanie po dziś Rew i Mencel.

  15. Powrót do góry    #555
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Czy ktoś z naszych w ogóle dobrze wyglądał? Jeśli jest lipa, to Koldi niech się spokojnie leczy na trzecią kolejkę, bo tamten mecz już trzeba wygrać, a w tych dwóch pierwszych kolejkach pogramy narracją, że wszystkich byśmy rozyebali, gdyby był Janusz
    Ostatnio edytowane przez alan1990 ; 06-04-2024 o 21:59

  16. Powrót do góry    #556
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Czy ktoś z naszych w ogóle dobrze wyglądał? Jeśli jak jest lipa, to Koldi niech się spokojnie leczy na trzecią kolejkę, bo tamten mecz już trzeba wygrać, a w tych dwóch pierwszych kolejkach pogramy narracją, że wszystkich byśmy rozyebali, gdyby był Janusz
    Włókniarz wygląda podobnie słabo.
    Janusz na Częstochowę musi być , powtarzam ten mecz jest do wygrania.

    Juniorka wygląda przyzwoicie
    Damian progres duży progres

  17. Powrót do góry    #557
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Włókniarz wygląda podobnie słabo.
    Janusz na Częstochowę musi być , powtarzam ten mecz jest do wygrania.

    Juniorka wygląda przyzwoicie
    Damian progres duży progres
    Halo tu ziemia, gdzie widzisz mega progres u Damiana?. Starty jak przegrywa tak przegrywa na trasie mijal 2 i 3 ligowców

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artur99 za jego przydatny post!

    spiniaza1 (06-04-2024)

  19. Powrót do góry    #558
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,466
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Buczkowski ***** nasze "gwiazdy". Janusz wez odpoczywaj, szkoda zdrowia.

  20. Powrót do góry    #559
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez artur99 Zobacz posta
    Halo tu ziemia, gdzie widzisz mega progres u Damiana?. Starty jak przegrywa tak przegrywa na trasie mijal 2 i 3 ligowców
    Zobaczysz w sezonie ligowym.

    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Buczkowski ***** nasze "gwiazdy". Janusz wez odpoczywaj, szkoda zdrowia.
    Hehehe

  21. Powrót do góry    #560
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Czy ktoś z naszych w ogóle dobrze wyglądał? Jeśli jak jest lipa, to Koldi niech się spokojnie leczy na trzecią kolejkę, bo tamten mecz już trzeba wygrać, a w tych dwóch pierwszych kolejkach pogramy narracją, że wszystkich byśmy rozyebali, gdyby był Janusz
    Grzesiu i Damian git na to co się udało pojeździć w tym roku. Zengi dość pasywnie, ale atom stary i dzida przy krawężniku. Jak już się doszukiwać pozytywów to właśnie osoba Damiana. Który owszem dalej walnie farfocla na starcie, ale potrafi już te starty mieć poprawne. Dodatkowo efektywny i efektowny na dystansie.
    Reszta przeciętna.
    Smyk bojaźliwy, wolny i jazda bezmyślna. Zachowuje się jak ameba na dystansie. Jutro może być kolejna brutalna weryfikacja.
    Przyjechał dzisiaj Buczek na ostatnią chwilę i pokazał więcej charakteru w pojedynkę niż 2/3 naszych zawodników. Jakby tego było mało po pierwszym nieudanym starcie , potrafił wyciągnąć wnioski jakby był u siebie i wyglądał bardzo dobrze w odróżnieniu do naszych zawodników. To chyba najlepsza odpowiedź na to jak dzisiaj wygląda.
    Swoją drogą lubię oglądać Buczka. Charakterniak na torze który walczy do samego końca, nie boi się i nie odpuszcza. Podobny twór jak Bally.

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Włókniarz wygląda podobnie słabo.
    Janusz na Częstochowę musi być , powtarzam ten mecz jest do wygrania.

    Juniorka wygląda przyzwoicie
    Damian progres duży progres
    Jak tak u Cb wygląda progres duży to nie mamy o czym rozmawiać. Wygląda przyzwoicie i starty miewa poprawne, ale do dużego progresu to jeszcze bardzo daleka droga.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    alan1990 (06-04-2024), never_mind (06-04-2024)

  23. Powrót do góry    #561
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Grzesiu i Damian git na to co się udało pojeździć w tym roku. Zengi dość pasywnie, ale atom stary i dzida przy krawężniku. Jak już się doszukiwać pozytywów to właśnie osoba Damiana. Który owszem dalej walnie farfocla na starcie, ale potrafi już te starty mieć poprawne. Dodatkowo efektywny i efektowny na dystansie.
    Reszta przeciętna.
    Smyk bojaźliwy, wolny i jazda bezmyślna. Zachowuje się jak ameba na dystansie. Jutro może być kolejna brutalna weryfikacja.
    Przyjechał dzisiaj Buczek na ostatnią chwilę i pokazał więcej charakteru w pojedynkę niż 2/3 naszych zawodników. Jakby tego było mało po pierwszym nieudanym starcie , potrafił wyciągnąć wnioski jakby był u siebie i wyglądał bardzo dobrze w odróżnieniu do naszych zawodników. To chyba najlepsza odpowiedź na to jak dzisiaj wygląda.
    Swoją drogą lubię oglądać Buczka. Charakterniak na torze który walczy do samego końca, nie boi się i nie odpuszcza. Podobny twór jak Bally.



    Jak tak u Cb wygląda progres duży to nie mamy o czym rozmawiać. Wygląda przyzwoicie i starty miewa poprawne, ale do dużego progresu to jeszcze bardzo daleka droga.
    Myślę że to duzy progres startowy , jak na tak krótki okres czasu ????

  24. Powrót do góry    #562
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,581
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Zengota swoje zrobił
    Ratajczak zdecydowanie na plus
    A.reszta przeciętnie lub słabo i bardzo słabo
    Tak jak w sparingach lepiej prezentowali się Parnicki i Jabłoński tak dziś nie istnieli a za to Mencel i Rew pojechali trochę lepiej
    Lebiediev przeciętnie
    Smyk tragedia..,...zero startów ,zero pomysłów ,zero prędkości ...dramat
    jeśli nie będzie Kołodzieja na 12 pkt na 5 startów to na przyszły sezon budujemy skład na 1 ligę....choć chce się mylić i sprawia nie jedna niespodziankę

  25. Powrót do góry    #563
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Myślę że to duzy progres startowy , jak na tak krótki okres czasu ????
    To mało wymagasz. Progres jakiś tam jest, ale ja co najwyżej nazwie go przyzwoitym. Szału dalej nie ma, ale jest lepiej niż było.

  26. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Ratajczak dzięki Rewowi, Lebiediewowi może mieć bardzo rozwojowy sezon.

  27. Powrót do góry    #565
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Dzięki Panowie za te odpowiedzi. Zapowiadają się jeszcze większe ciężary niż rok temu...

  28. Powrót do góry    #566
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Nie byłem, nie widziałem nigdzie. Pomijając ten defetyzm frekwencja chyba dopisała wiary jak na lidze optycznie + czytałem w relacji ze torek fajny ?!
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  29. Powrót do góry    #567
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Nie byłem, nie widziałem nigdzie. Pomijając ten defetyzm frekwencja chyba dopisała wiary jak na lidze optycznie + czytałem w relacji ze torek fajny ?!
    Byłem widziałem i mogę podzielić się spostrzeżeniami, obiektywnie. Bez optymizmu nadmiernego .

    Zacznę od zawodników.

    Smektala fatalnie , bez startu , bez prędkości , bez pomysłu na jazdę. Na ten moment jak coś nie znajdzie w środku tygodnia , i nie wyciągnie dopasowanej jednostki to na meczu z Częstochową zdobędzie 3-5 pkt.

    Rew , niby nieźle , ale pamiętajmy z kim jechał , chociaż startu ma przyzwoite , więc przy odpowiednim dopasowaniu jest w stanie kilka cennych punktów dorzucić. No i trasa na pewno z pomysłem , bo próby ataków w porównaniu do Smyka były . Brakowało prędkości.

    Zengota szybki i skuteczny. Taki Grzegorz zapewni nam spokojnie 10 pkt i wygrane biegi z Włókniarzem.

    Lebiediev, zagubiony, jeden udany bieg , w pozostałych słabo , lub przeciętnie , ale tu potencjał jest duży , musi dużo pojeździć bo chyba problem z doborem ustawień. Z Włókniarzem to może przywieść i z 6 pkt i z 12 , stać go na to ale tak jak mówię dopasowanie w środku tygodnia.

    Ratajczak poprawne starty , szybki sprzęt i przemyślana jazda. Super by było gdyby jeszcze te startu poszły do przodu , bo na ligę może ciągle być za mało . Ale jest progres , liczę na przełomowy sezon Damiana

    Mencel , całkiem dobrze jak na to co jeździł w sparingach , przyzwoita jazda. Punkty w biegu młodzieżowym powinny być , na zawodnikach Włókniarza.

    Jabłoński , wyglądał zdecydowanie najsłabiej , dużo słabiej niż na sparingach , wolny bez pomysłu , bojaźliwy .
    Chyba słaba głowa bo najważniejszy test oblał. Aczkolwiek może wypadek przy pracy ?
    Zobaczymy jak to będzie w tygodniu na kluczowych treningach.

    Frekwencja na + , było ponad 5 tys, myślę że jak Janek pojedzie z Włókniarzem i przy dobrej pogodzie jest szansa na 8-10 tys na inaugurację.

    Tor całkiem ciekawy dało się wyprzedzać , równy na całej szerokości.

    P.S Janek w wtorek wyjeżdża na tor , jak będzie dobrze to środa i czwartek trening i testy

    Włókniarz w obecnej sytuacji do pokonania , ale dużo musimy mieć szczęścia no i z Jankiem który będzie naprawdę całkiem sprawny. Mecz będzie na styku tak myślę.

  30. Powrót do góry    #568
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,581
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Dziś Smyk wygrał z Kubera

  31. Powrót do góry    #569
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Dziś Smyk wygrał z Kubera
    W MPPK

    Unia Falubaz 5:1

    To tak w kontekście, kto jakie ma szanse na utrzymanie. Dobra wróżba.



    PS

    Andrzej super dziś.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 07-04-2024 o 15:57

  32. Powrót do góry    #570
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,581
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Smyk się trochę ogarnął dziś bo i wygrał i minął na dystansie....Kubere więc lepiej niż wczoraj a u Lebiedieva była dziś prędkość ,więc jakoś promyczek na piątek jest. Jeszcze oby Janek wrócił i jedziemy bo Częstochowa jest jak najbardziej do objechania!!!!!

  33. Powrót do góry    #571
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Byłem widziałem i mogę podzielić się spostrzeżeniami, obiektywnie. Bez optymizmu nadmiernego .

    Zacznę od zawodników.

    Smektala fatalnie , bez startu , bez prędkości , bez pomysłu na jazdę. Na ten moment jak coś nie znajdzie w środku tygodnia , i nie wyciągnie dopasowanej jednostki to na meczu z Częstochową zdobędzie 3-5 pkt.

    Rew , niby nieźle , ale pamiętajmy z kim jechał , chociaż startu ma przyzwoite , więc przy odpowiednim dopasowaniu jest w stanie kilka cennych punktów dorzucić. No i trasa na pewno z pomysłem , bo próby ataków w porównaniu do Smyka były . Brakowało prędkości.

    Zengota szybki i skuteczny. Taki Grzegorz zapewni nam spokojnie 10 pkt i wygrane biegi z Włókniarzem.

    Lebiediev, zagubiony, jeden udany bieg , w pozostałych słabo , lub przeciętnie , ale tu potencjał jest duży , musi dużo pojeździć bo chyba problem z doborem ustawień. Z Włókniarzem to może przywieść i z 6 pkt i z 12 , stać go na to ale tak jak mówię dopasowanie w środku tygodnia.

    Ratajczak poprawne starty , szybki sprzęt i przemyślana jazda. Super by było gdyby jeszcze te startu poszły do przodu , bo na ligę może ciągle być za mało . Ale jest progres , liczę na przełomowy sezon Damiana

    Mencel , całkiem dobrze jak na to co jeździł w sparingach , przyzwoita jazda. Punkty w biegu młodzieżowym powinny być , na zawodnikach Włókniarza.

    Jabłoński , wyglądał zdecydowanie najsłabiej , dużo słabiej niż na sparingach , wolny bez pomysłu , bojaźliwy .
    Chyba słaba głowa bo najważniejszy test oblał. Aczkolwiek może wypadek przy pracy ?
    Zobaczymy jak to będzie w tygodniu na kluczowych treningach.

    Frekwencja na + , było ponad 5 tys, myślę że jak Janek pojedzie z Włókniarzem i przy dobrej pogodzie jest szansa na 8-10 tys na inaugurację.

    Tor całkiem ciekawy dało się wyprzedzać , równy na całej szerokości.

    P.S Janek w wtorek wyjeżdża na tor , jak będzie dobrze to środa i czwartek trening i testy

    Włókniarz w obecnej sytuacji do pokonania , ale dużo musimy mieć szczęścia no i z Jankiem który będzie naprawdę całkiem sprawny. Mecz będzie na styku tak myślę.
    zagubiony Lebiediev? ok na moje jedzie ok .Ratajczak poprawne starty ?? serio? .start i kolo w gorze do starej "lini 30 metrow" i 3-4 miejsce na wejsciu w 1 luk . to jest poprawny start ?
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 07-04-2024 o 17:02
    pyra

  34. Powrót do góry    #572
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Najciemniej pod latarnią, bardzo dziękuje.

  35. Powrót do góry    #573
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    zagubiony Lebiediev? ok na moje jedzie ok .Ratajczak poprawne starty ?? serio? .start i kolo w gorze do starej "lini 30 metrow" i 3-4 miejsce na wejsciu w 1 luk . to jest poprawny start ?
    Andrzej wczoraj był mega zagubiony, dzisiaj to zawodnik o którego nam wszystkim chodzi czyli waleczny z dobrymi punktami.
    Starty to na dziś mankament całej naszej drużyny i to niepokojące. Skoro swój jedyny atut czyli start traci nawet Smyk to coś jest nie tak?
    Damianowi dajmy czas, patrząc przez pryzmat spotkań kontrolnych i treningów coś zaczyna delikatnie iść w dobrą stronę z tymi startami. Daleka droga do dobrego poziomu, ale jest nadzieja. Oczywiście potrafi walnąć farfocla, ale też jak ma dobre pole to potrafi wygrać ten start nawet z Tobiaszem jak wczoraj (co w zeszłym roku tylko na tle juniorów miało miejsce w biegach juniorskich).
    Na nasze szczęście Włókniarz ma swoje problemy i to nie małe.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 07-04-2024 o 17:28

  36. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...czenia/gv5shry Nie no do uja pana , panowie zeby takie jaya odperdalac przed spadkiem, mogliscie ten rok jeszvze poczekac

  37. Powrót do góry    #575
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,466
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Zero zaskoczenia. Obecny Prezes ma tendencję do pozbywania się wszystkiego co dobre i swojskie.

    Aż dziw, że na stadionie jeszcze nie sprzedają jajecznicy ze strusich jaj z kiełbasą z kangura.

  38. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Btw w kwestii zmiany władzy w Lesznie czy coś się zmieni w stosunku do ksul ?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  39. Powrót do góry    #577
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Prezes został prezydentem to raczej na plus, chociaż nie wiem jak będzie łączył te obowiązki. Na poważnie to Kryjom był człowiekiem Borowiaka a jakie stosunki ma Rusek z Ruskiem to nie mam pojęcia.

  40. Powrót do góry    #578
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,556
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Dziś lub jutro ma trenować Janek , jak by ktoś coś więcej, to proszę o info

  41. Powrót do góry    #579
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    179
    Podziękowania: 89 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Btw w kwestii zmiany władzy w Lesznie czy coś się zmieni w stosunku do ksul ?
    Moim skromnym zdaniem jak zostanie jak jest to będzie ok.

  42. Powrót do góry    #580
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Rusiecki (prezydent elekt) w kampanii na pytanie o sport sadził tylko ogólniki o zmianie finansowania klubów (choc nie powiedział co to oznacza), o transparentności i o rozmowach. Z konkretnego pytania na UL sie migał. No ale przecież nie powie o cięciu kasy na UL bo takie deklaracje to strata wielu głosów.

    Pomijam już to że jest to zupełnie inny biegun polityczny niż Borowiak. W radzie miasta Borowiaka PL18 przepychało dużo uchwal przy wparciu PIS, więc uznaje Borowiaka za pisowca. Jeśli centralna tendencja (robienia wszystkiego na przekór) przełoży lokalnie to może nie być ciekawie. Tym bardziej że KO w radzie ma samodzielne rządy więc może głosować co im się podoba.

    Nie mniej sytuacja że mamy 2 mln zł do podziału na kluby i 2 mln dostaje Unia to już się raczej nie powtórzy.

    Jak nie będzie chciał dawać to niech nie daje, tylko żeby nie odbierał tego co już jest zabudżetowane a z nimi to wszystko możliwe. A wybronić z tego jest się latwo: audyty, długi miasta stratatata

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dziś lub jutro ma trenować Janek , jak by ktoś coś więcej, to proszę o info
    Słychać jak ktoś jeździ.

  43. Powrót do góry    #581
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,699
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Chyba ktoś się waszemu prezesowi włamał na tt bo uczestniczy w jakiejś dziwnej konferencji audio prawdopodobnie pod wpływem.

  44. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Chyba ktoś się waszemu prezesowi włamał na tt bo uczestniczy w jakiejś dziwnej konferencji audio prawdopodobnie pod wpływem.
    Dlaczego pod wpływem? Luźna rozmowa z osobami z którymi często ma kontakt.
    W skrócie liga u24 jego zdaniem jest do dupy, lepiej jakby każdy klub z eligi współpracował z jakimś zespołem aby 2 liga jechała w komplecie.
    Trochę żałuje, że tak wyszło z Lidseyem, prywatnie sporo przeszli i chyba gdzieś tam była nadzieja iż Jaimon dziś będzie bardziej znaczącym rajderem.

  45. Powrót do góry    #583
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,699
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 768 w 558 postach
    Nie mam najlepszego zdania o tym całym Nighcie, nie pasuje mi ten człowiek do poważnych prezesów a to chyba on to moderował będąc z Rusieckim na ty, w dodatku pełno wulgaryzmów podczas całej rozmowy. No ale może takie standardy komunikacji teraz mamy przyjęte.

  46. Powrót do góry    #584
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nie mam najlepszego zdania o tym całym Nighcie, nie pasuje mi ten człowiek do poważnych prezesów a to chyba on to moderował będąc z Rusieckim na ty, w dodatku pełno wulgaryzmów podczas całej rozmowy. No ale może takie standardy komunikacji teraz mamy przyjęte.
    Można gdzieś to odsłuchać ?

  47. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Można gdzieś to odsłuchać ?
    Nie, tylko live

Strona 13 z 26 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •